Документ : Щодо матеріального забезпечення суддів (Умови й оплата праці працівників закладів фізичної культури та спорту)


Щодо матеріального забезпечення суддів
(Умови й оплата праці працівників закладів
фізичної культури та спорту)

ПИТАННЯ: Яке матеріальне забезпечення суддів під час проведення спортивних змагань?

ВІДПОВІДЬ: Матеріальне забезпечення учасників спортивних заходів державного та міжнародного рівнів, які проводяться за рахунок бюджетних коштів, здійснюється:

відповідно до Положення про порядок проведення спортивних заходів та матеріального забезпечення радянських учасників та суддів у межах СРСР, затвердженого наказом Голови Комітету з фізичної культури та спорту при Раді Міністрів СРСР від 02.11.82 р. № 1170 (далі - Положення), що діє в межах норм, які не суперечать положенням ухвалених пізніше нормативно-правових актів;

постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. № 98 «Про суми витрат та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів»;

постанови Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. № 689 «Про затвердження Норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня».

Згідно з пп. 1.4 розділу І Положення суддями спортивних змагань є особи, що обслуговують змагання за місцем їхнього проведення у складі суддівської колегії (бригади) у кількості, встановленій Положенням про відповідне змагання згідно з правилами їхнього проведення з відповідного виду спорту.

Відповідно до пп. 3.17 розділу VII Положення, якщо спортивні заходи проводяться з виїздом тривалістю більш як одна доба, учасникам та судцям цих заходів видаються добові за час перебування в дорозі.

При цьому із загальної кількості днів перебування на спортивному заході (за позначками на посвідченні про відрядження щодо виїзду та повернення, звіреними з датою на проїзних квитках) віднімається кількість добових раціонів харчування, одержаних безоплатно на змаганні. Відмітка про кількість безоплатно одержаних раціонів харчування, а також запис про дату прибуття на спортивний захід та вибуття з нього проставляється в посвідченні про відрядження учасників і суддів після закінчення таких заходів.

У разі повернення учасників та суддів спортивних заходів без відмітки у посвідченні про відрядження щодо кількості безоплатно отриманих раціонів харчування під час розрахунку з ними із загальної кількості днів вилучаються дні перебування їх на змаганнях, включаючи день приїзду на захід.

Згідно з пп. 7.11 розділу VII Положення матеріальне забезпечення членів головної суддівської колегії, в тому числі забезпечення їх безоплатним харчуванням, провадиться впродовж усього періоду суддівської роботи з обслуговування змагань, включаючи підготовчий та заключний періоди.

Слід зазначити, що ст. 40 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» передбачено: офіційні спортивні змагання з видів спорту проводяться за правилами спортивних змагань, затвердженими з урахуванням правил спортивних змагань відповідної міжнародної спортивної федерації.

У зв'язку з цим, якщо правилами спортивних змагань відповідної міжнародної спортивної федерації та правилами спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні, затвердженими центральним органом виконавчої влади у сфері фізичної культури і спорту, передбачено іншу тривалість проведення змагань з відповідного виду спорту, а також тривалість підготовчого та заключного періоду роботи суддів, судді таких змагань забезпечуються харчуванням упродовж усього періоду, передбаченого названими правилами. При цьому харчування суддям понад тривалість змагань надається тільки за умови фактичного виконання суддівської роботи.

Тамара ГОНЧАР, консультант

"Праця i зарплата" N 1-2 (965-966), 13 січня 2016 р.
Передплатний iндекс: 30214



Вход в систему
Логин
Пароль 
Новый пользователь
Забыл пароль?

Стан бази
П'ятниця, 29.03.2024
В базi 549581 документ

 Огляд останніх надходжень
Актуальні консультації
Списання автомобіля: від «а» до «я»
Штатний розпис професійно-технічного навчального закладу за новими вимогами
Новые группы 5 и 6 плательщиков ЕН: воплощение в жизнь
Электронные деньги и расчеты карточками: правила игры для субъектов хозяйствования
Вакцинация работников предприятия против гриппа, или Я уколов не боюсь: если надо уколюсь!
Бланки та звітність
Податкова звiтнiсть
Фiнансова звiтнiсть
Вiдрахування у фонди
Форми документiв
Довiдковi матерiали
Ставка єдиного податку
Граничні норми добових витрат
Облiкова ставка НБУ
Iндекси iнфляцiї (2017 р.)
Розмiр мiнiмальної заробiтної плати
Розмір мінімальної пенсії
Розмiр прожиткового мiнiмуму
Розмiр податкової соцiальної пiльги.
Розмiри мiнiмального та максимального єдиного внеску для пiдприємцiв
Максимальний розмiр заробiтної плати, з якої сплачується єдиний соцiальний внесок
Кориснi посилання
Увага! важлива інформація
  21.03.2018  

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування
Постанова Кабінету Міністрів України N 180 від 07 лютого 2018 р.

Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту
Постанова Кабінету Міністрів України N 181 від 07 лютого 2018 р.

  19.03.2018  

Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України
Наказ Міністерства фінансів України N 110 від 05.02.2018 р.

Про затвердження Реєстру референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 01 лютого 2018 року
Наказ Міністерства охорони здоров'я України N 453 від 07.03.2018 р.

  15.03.2018  

Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю
Закон України N 2275-VIII від 6 лютого 2018 року

[Архив новостей]

2005-2017 © ПАРУС