Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 11 вересня 1995 р, N 725

(Постанову відмінено згідно Постанови КМУ
N 428 від 05.05.
97)

Про затвердження порядку визначення сум,
які вносяться до бюджету у зв'язку з
перевищенням фонду споживання

(Із змінами і доповненнями згідно
постанови Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 1995 р. N 1
063)

Відповідно до Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про державний бюджет України на 1995 рік" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок визначення сум. які вносяться до бюджету у зв"язку з перевищенням фонду споживання, що додається.

Міністерству економіки і Міністерству статистики давати роз'яснення щодо застосування цього Порядку.

2. Міністерству статистики у двотижневий термін затвердити перелік показників обсяіу продукції (робіт, послуг), які застосовуються для визначення розрахункового фонду споживання, і порядок розрахунку їх у порівняльних цінах і поінформувати підприємства через засоби масової інформації.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покладається на органи державної податкової інспекції.

4. Встановити, що госпрозрахункові підприємства та організації, крім заснованих на приватній власності, вносять до бюджету платежі з сум перевищення фонду споживання починаючи із нарахувань за вересень 1995 р., а підприємства та організації, засновані на приватній власності, у тому числі колективні підприємства та господарські товариства, за січень 1996 року.

Індивідуальні, сімейні підприємства, а також підприємства пенітенціарних закладів та лікувально-трудові профілакторії платежі до бюджету із сум перевищення фонду споживання не вносять.

5. Встановити, що під час обчислення суми перевищення фонду споживання відповідно до затвердженого цією постановою Порядку не застосовуються рішення уряду України, прийняті у 1992-1994 роках, щодо надання пільг окремим галузям народного господарства і окремим підприємствам з питань регулювання фондів споживання.

Прем'єр-міністр України Є.МАРЧУК

Міністр Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Порядок
визначення сум, які вносяться до бюджету у зв'язку
з перевищенням фонду споживання

( Із змінами і доповненнями,
згідно постанови Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 1995 р. N 1063)

1. Визначення сум, які вносяться до бюджету у зв'язку з перевищенням фонду споживання у звітному місяці, здійснюється за базовою ставкою оподаткування прибутку (30 відсотків з суми перевищення) підприємствами, їх об'єднаннями, установами, організаціями, їхніми філіями, відділеннями та іншими відокремленими підрозділами (далі підприємства), що складають окремий баланс та мають розрахунковий (поточний) рахунок, включаючи підприємства, яким надані пільги в оподаткуванні прибутку або які звільнені від сплати податку на прибуток відповідно до законодавства.

Для підприємств, які одержують дотацію з бюджету на покриття збитків, дотація на суму перевищення фонду споживання не збільшується.

Суми платежів у зв'язку з перевищенням фонду споживання у звітному місяці вносяться до 25 числа наступного за звітним місяця до бюджету на розділ 20 бюджетної класифікації в таких розмірах, передбачених статтею 4 Закону України "Про державний бюджет України на 1995 рік" для податку на прибуток: 30 відсотків - до державного бюджету. 70 відсотків - до бюджету області, 100 відсотків - до бюджетів Автономної Республіки Крим та м.Севастополя. За три дні до терміну сплати податковим інспекціям за місцем обліку платників подається розрахунок суми перевищення фонду споживання.

2. Сума перевищення фонду споживання у звітному місяці визначається підприємством як різниця між фактичним фондом споживання у звітному місяці і розрахунковим фондом споживання у цьому місяці.

Якщо в попередньому періоді починаючи з дати запровадження цього Порядку є економія розрахункового фонду споживання, вона віднімається від суми перевищення фонду споживання у звітному місяці.

3. Розрахунковий фонд споживання у звітному місяці визначається підприємством як результат множення розрахункової величини середнього доходу одного працівника у липні ц.р., індексів обсягів виробництва продукції (робіт, послуг) у звітному періоді починаючи із серпня ц.р., скоригованих на 0,8 відсотка за кожен відсоток зростання або зниження цього показника, середньоспискової чисельності працівників у липні ц.р., індексів інфляції за звітні місяці починаючи з серпня ц.р., скоригованих на 0,8 відсотка за кожен відсоток зростання цих індексів.

Середньоспискова чисельність працівників у липні 1995 р. визначається відповідно до пункту 3.3 Інструкції зі статистики чисельності працівників, зайнятих у народному господарстві України, затвердженої наказом Мінстату від 7 липня 1995 р. N 171 та зареєстрованої Мінюстом 7 серпня 1995 р. за номером 287/823. При цьому до середньоспискової чисельності працівників за липень 1995 р. в еквіваленті повної зайнятості додатково включається чисельність працівників, що:

залучені до виконання робіт за договорами цивільноправового характеру, включаючи договори підряду на виконання разових спеціальних робіт;

прийняті на роботу за сумісництвом;

залучені до роботи на підприємстві за спеціальними договорами з державними організаціями.

4. Розрахункова величина середнього доходу одного Працівника у липні ц.р. визначається підприємством як результат від множення середньомісячного доходу одного працівника підприємства у 1990 році і коефіцієнта зростання середнього доходу одного працівника народного господарства у липні 1995 р. порівняно із середньомісячним доходом за 1990 рік, тобто на 32300. Якщо середньомісячний доход на підприємстві за 1990 рік нижчий, ніж у відповідній галузі (підгалузі), то для визначення розрахункового фонду споживання може братися середній доход, що склався за 1990 р. у відповідній галузі (підгалузі), збільшений у 32300 разів.

Створені після 1990 року підприємства за середньомісячний доход одного працівника у 1990 році приймають доход, що склався у відповідній галузі (підгалузі) у 1990 році згідно з додатком 1 до цього Порядку. На звернення підприємств, які належать до підгалузей народного господарства чи промисловості, не наведених у згаданому додатку, Мінстат уточнює дані про середньомісячний доход у таких підгалузях з обов'язковим повідомленням про це державних податкових інспекцій.

Якщо підприємство має багатогалузевий характер виробництва, то за середньомісячний доход у 1990 році воно бере доход тієї галузі (підгалузі), чисельність працівників якої переважає на цьому підприємстві.

5. Підприємства мають право визначати розрахунковий фонд споживання за звітний місяць шляхом множення фактичного фонду споживання за липень ц.р. на індекси обсягів виробництва продукції (робіт, послуг) у звітному періоді починаючи з серпня ц.р., скориговані на 0.8 відсотка за кожен відсоток зростання або зниження цього показника, індекси інфляції за попередні місяці починаючи з серпня ц.р., скориговані на 0,8 відсотка за кожен відсоток зростання цих індексів, якщо розрахунковий фонд споживання за звітний місяць, визначений відповідно до пункту 3 цього Порядку, виявиться меншим.

Підприємства, засновані на приватній власності, визначають розрахунковий фонд споживання виходячи із фактичного фонду споживання за грудень 1995 р., зменшеного на суму виплат, передбачених у пункті 9 цього Порядку (або середньомісячного доходу одного працівника за 1990 р., збільшеного у 32300 разів і середньоспискової чисельності працівників за грудень 1995 р.), індексів обсягу виробництва та інфляції.

6. Індекс обсягів виробництва продукції (робіт, послуг) у звітному місяці визначається підприємством шляхом ділення обсягів виробництва у звітному місяці на середньомісячний обсяг виробництва за період з початку 1995 р. до початку звітного місяця.

Підприємства, які мають сезонний характер виробництва, можуть визначити замість індексів обсягів виробництва у звітному періоді, передбачених пунктами 3, 5 цього Порядку, індекс обсягів виробництва за звітний місяць у зіставленні з цим же місяцем минулого року.

Обсяги виробництва продукції, робіт, послуг (доходу) для цих розрахунків визначаються у порівняльних цінах. У разі зниження обсягів виробництва більше ніж на 10 відсотків, у розрахунках приймається індекс 0,9.

Підприємства, обсяги виробництва продукції, робіт, послуг (доходу) яких у порівняльних цінах зіставити неможливо, визначають розрахунковий фонд споживання без урахування індексу обсягів виробництва. У разі збільшення обсягів робіт на таких підприємствах середньоспискова чисельність за липень 1995 р. збільшується на додаткову чисельність працівників на цих роботах, яка визначається виходячи з додатковий обсягів робіт. Якщо підприємство змінює вид діяльності, індекс обсягів виробництва при визначенні розрахункового фонду споживання не застосовується.

Підприємства, основний виробничий персонал яких у звітному місяці перебував в оплачуваних відпустках (весь місяць або його частину), платежі до бюджету за перевищення фонду споживання за цей місяць не вносять. У наступних місяцях обчислення середньомісячного обсягу виробництва за період з початку 1995 р. на цих підприємствах провадиться без урахування обсягу виробництва у таких місяцях і кількості цих місяців.

Підприємства, засновані на приватній власності, визначають індекси обсягів виробництва шляхом ділення обсягів виробництва за звітний місяць на середньомісячний обсяг виробництва у 1995 р. (у порівняльних цінах). Індекс інфляції застосовується ними у розрахунках починаючи із нарахувань за січень 1996 року.

7. Якщо підприємство має багатогалузевий характер виробництва, розрахунковий фонд споживання визначається за кожним видом діяльності окремо. При цьому фонд споживання загальногосподарського персоналу визначається за тим видом діяльності, де чисельність працівників найбільша. Сума перевищення розрахункового фонду споживо пня визначається в цілому по підприємству.

8. Підприємства, створені після липня 1995 р., розрахунковий фонд споживання у звітному місяці визначають як добуток від множення середнього доходу по відповідній галузі у 1990 році, збільшеного у 32300 разів, на фактичну середньоспискову чисельність працюючих у цьому місяці, на індекси інфляції та обсягу виробництва, скориговані за коефіцієнтом 0,8.

Індекси обсягів виробництва для таких підприємств застосовуються у розрахунках починаючи з другого місяця від початку їх діяльності.

Підприємства, що належать до галузей, в яких середній доход за 1990 рік не встановлений, визначають розрахунковий фонд споживання як добуток від множення середнього доходу за липень 1995 р. по народному господарству в цілому (8480 тис.крб.) на фактичну середньоспискову чисельність працюючих у цьому місяці, на індекси інфляції та обсягу виробництва, скориговані за коефіцієнтом 0,8.

9. Розрахунковий фонд споживання незалежно від варіантів його визначення зменшується на суму фактичних нарахувань за липень 1995 р., а фактичний фонд споживання за звітний місяць - на суму фактичних нарахувань за звітний місяць:

доходів працівників підприємства від володіння корпоративними правами (отриманих дивідендів) на цьому підприємстві;

коштів, спрямованих на викуп майна підприємства його працівниками за рахунок персоніфікованої частини прибутку підприємства;

премій за своєчасне введення в дію, виробничих потужностей та об'єктів будівництва;

підвищеної (диференційної) оплати праці працівників, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, оплати додаткової відпустки, виплати різниці між заробітками при переведенні на нижчеоплачувану роботу, видатків на збереження середньої заробітної плати при звільненні у зв'язку з відселенням, виплати компенсації за час вимушеного простою відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";

вартості безкоштовно наданих працівникам окремих галузей народного господарства (відповідно до законодавства) комунальних послуг, харчування, продуктів; витрат на оплату безкоштовно наданого працівникам підприємств відповідно до законодавства житла (суми грошових компенсацій за ненадання безкоштовно житла, комунальних послуг та інше);

витрат на одноразову допомогу ветеранам праці у зв'язку з виходом на пенсію;

коштів, спрямованих на оплату праці кваліфікованих робітників. керівників, спеціалістів підприємств, залучених без звільнення з основної роботи для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, для керівництва виробничою практикою студентів, для навчання учнів загальноосвітніх шкіл;

витрат на оплату працівникам - донорам днів медичного обстежечення, здачі крові та відпочинку, що надаються після кожного дня здачі крові;

винагород за річними підсумками роботи;

одноразових винагород за вислугу років працівникам, які зайняті на підземних роботах:

вихідної допомоги, яка виплачується на період працевлаштування працівникам, звільненим у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, скороченням чисельності або штату, а також у зв'язку з призовом на дійсну військову (альтернативну) службу;

вартості вугілля, що видається працівникам за рахунок підприємств відповідно до законодавства.

10. Підприємства, із сезонним характером виробництва, для обчислення розрахункового фонду споживання середньоспискову чисельність за липень 1995 р. збільшують на середньоспискову чисельність сезонних робітників. До фактичного фонду споживання за липень 1995 р. ці підприємства додають добуток від множення середнього доходу одного працівника за липень 1995 р. на чисельність робітників - сезонників.

Підприємства, які взяли для обчислення розрахункового фонду споживання середній доход за 1990 рік, застосовують середньоспискову чисельність за липень 1995 р., збільшену па чисельність робітників-сезонників.

11. Для обчислення суми перевищення розрахункового фонду споживання цукрових, крохмальних і насінницьких заводів (з підготовки насіння буряків), а також сільськогосподарських підприємств індекси обсягів виробництва застосовуються один раз на рік за підсумками роботи починаючи з місяця запровадження цього Порядку як результат ділення обсягів виробництва за звітний період на обсяги виробництва за відповідний період минулого року.

На підприємствах лісового господарства Мінлісгоспу фонд споживання в частині лісогосподарської діяльності не регулюється.

12. Обсяг робіт, виконаних за межами України, а також чисельність працівників, зайнятих на цих роботах і фонд споживання цих працівників при визначенні суми перевищення розрахункового фонду споживання не враховується.

13. У разі створення нових цейсів, дільниць на діючих підприємствах після липня 1995 р. середньоспискова чисельність за липень 1995 р. збільшується на середньоспискову чисельність працівників цих підрозділів. Розрахунковий фонд споживання також збільшується виходячи з середньомісячного доходу працівника підприємства за 1990 рік (перший варіант обчислення розрахункового фонду споживання) або із середнього доходу одного працівника підприємства у липні 1995 р. (другий варіант обчислення розрахункового фонду споживання).

У разі приєднання або передачі цехів і дільниць іншим підприємствам середньоспискова чисельність працівників за липень 1995 р. збільшується або зменшується на середньоспискову чисельність працівників на цих об'єктах, відповідно коригується розрахунковий фонд споживання виходячи з середнього доходу працівника підприємства за 1990 рік або за липень 1995 р. (залежно від прийнятого варіанта).

Якщо підприємство у звітному місяці знизило порівняно з попереднім місяцем собівартість продукції (робіт, послуг) і не підвищувало ціни у звітному та попередніх трьох місяцях, сума перевищення фонду споживання за звітний місяць зменшується на 50 відсотків суми економії від зниження собівартості продукції (зменшення збитків). Розрахунок суми економії від зниження собівартості продукції (зменшення збитків) подається державним податковим інспекціям окремою довідкою.

Приклади розрахунків сум платежів до бюджету у зв'язку з перевищенням фонду споживання наведені у додатку 2.

Додаток 1

Середньомісячний доход, обчислений
у розрахунку на одного працівника за 1990 рік

Найменування галузей (підгалузей)
і виробництв
Середньомісячний
доход, крб.
Усього
Промисловість
у тому числі:
Електроенергетика
теплові електростанції
гідроелектростанції
електричні мережі
теплові мережі
атомні електростанції
інші електростанції
Паливна промисловість
нафтодобувна
нафтопереробна
газова
видобуток природного газу
переробка природного газу
переробка супутнього газу
вугільна
видобуток вугілля
видобуток вугілля відкритим способом
видобуток вугілля підземним способом
збагачення вугілля
виробництво вугільних брикетів
торф'яна
видобуток торфу
Чорна металургія
видобуток і збагачення рудної сировини
для чорної металургії
підземний видобуток руд чорних металів
відкритий відобуток руд чорних металів
видобуток і збагачення нерудної сировини
для чорної металургії
виробництво чорних металів
виробництво труб
виробництво електроферосплавів
коксохімічна промисловість
виробництво вогнетривів
вторинна обробка чорних металів
виробництво металевих виробів виробничого
призначення
Кольорова металургія
алюмінієва промисловість
свинцево-цинкова промисловість
нікеле-кобальтова промисловість
сурм'яно-ртутна промисловість
електродна промисловість
промисловість твердих сплавів, тугоплавких
і жаростійких металів
Інші галузі кольорової металургії
Хімічна та нафтохімічна промисловість
хімічна промисловість:
гірничо-хімічна
основна хімія
азотна промисловість
промисловість волокон і ниток хімічних
промисловість синтетичних смол і пластичних
мас промисловість пластмасових виробів,
скловолокнистих матеріалів,
склопластмасових виробів з них 267.3
виробництво склопластиків і виробів з них
виробництво безперервного скловолокна і виро-
бів з нього
лакофарбова промисловість
промисловість хімічних реактивів і особливо
чистих речовин
промисловість синтетичних барвників
хіміко-фотографічна
промисловість побутової хімії
інші виробництва хімічної промисловості
нафтохімічна промисловість:
виробництво продуктів основного органічного
синтезу
виробництво технічного вуглецю
шинна промисловість
гумоазбестова промисловість:
виробництво гумотехнічних виробів
виробництво азбестотехнічних виробів
виробництво гумового взуття
виробництво гумових виробів широкого вжитку
Машинобудування і металообробка
машинобудування:
енергетичне машинобудування
турбобудування
дизелебудування
металургійне машинобудування
гірничошахтне і гірничорудне машинобудування
підйомно-транспортне машинобудування
електротехнічна промисловість
хімічне і нафтове машинобудування
верстатобудівна та інструментальна
промисловість по виробництву штучних алмазів,
абразивних матеріалів та інструменту з них
промисловість міжгалузевих виробництв
виробництво заготовок
виробництво виробів загальномашинобудівного
застосування
приладобудування
виробництво оптичних і оптико-механічних
приладів та апаратури
автомобільна промисловість
виробництво автомобілів, автобусів, тролейбусів
і причепів до автомобілів та тракторів
виробництво мотоциклів та велосипедів
підшипникова промисловість
тракторне і сільськогосподарське машино-
будування
будівельпо-шляхове і комунальне машино-
будування
машинобудування для легкої і харчової про-
мисловості та побутових приладів
авіаційна промисловість
оборонна промисловість
суднобудівна промисловість
радіопромисловість
промисловість засобів зв'язку
електронна промисловість
виробництво швейних і електропобутових
машин та приладів
інші галузі машинобудування
промисловість металевих конструкцій і виробів
виробництво металевих конструкцій
виробництво будівельних сталевих конструкцій
промисловість металевих виробів виробничого
призначення
виробництво будівельних металовиробів
виробництво інших металевих виробів
промисловість металевих виробів невироб-
ничого призначення
виробництво господарського посуду і кухонного
інвентаря
виробництво предметів особистого користування
ремонт машин і обладнання
Лісова, деревообробна, целюлозно-паперова
промисловість
лісозаготівельна
деревообробна
лісопильне виробництво
виробництво будівельних деталей з деревини
і плит на деревній основі
виробництво фанери
виробництво і ремонт дерев'яної тари
меблева промисловість
Інші галузі деревообробної промисловості
целюлозно-паперова промисловість
виробництво целюлози, деревної маси, паперу
і картону
виробництво паперової та картонної тари
виробництво виробів з паперу і картону
лісохімічна промисловість
Промисловість будівельних матеріалів
цементна промисловість
промисловість азбестоцементних виробів
виробництво м'яких покрівельних і гідро-
ізоляційних матеріалів
промисловість збірних залізобетонних і
бетонних конструкцій та виробів (крім сті-
нових матеріалів)
промисловість стінових матеріалів
промисловість будівельної кераміки
виробництво будівельних матеріалів і виробів
з полімерної сировини
промисловість нерудних будівельних матеріалів
промисловість по видобуванню та обробці
облицювальних матеріалів з природного каменю
промисловість пористих заповнювачів
промисловість вапнякових, гіпсових і місцевих
в'яжучих матеріалів та виробів з них
промисловість теплоізоляційних матеріалів
неметалорудна промисловість
Інші виробництва промисловості будівельних
матеріалів
Скляна, фарфоро-фаянсова промисловісіь
скляна
фарфоро-фаянсова
Легка промисловість
текстильна промисловість
первинна обробка льону
первинна обробка інших луб'яних волокон
первинна обробка вовни
шовкомотальна
бавовняна
льняна
вовняна
шовкова
виробництво нетканих матеріалів
виробництво текстильної галантереї
трикотажна
валяльно-повстяна
швейна промисловість
виробництво швейних виробів
виробництво швейних виробів за замовленням
населення
шкіряна, хутрова та взуттєва
виробництво натуральних шкір
виробництво штучних шкір і плівкових
матеріалів
виробництво штучного хутра
шкіряно-галантерейна промисловість
хутрова
взуттєва
щетино-щіткова
виробництво гудзиків
інші виробництва легкої промисловості
Харчова промисловість
харчосмакова
цукрова
хлібопекарська
кондитерська
макаронна
масложирова
парфумерно-косметична
спиртова
лікеро-горілчана
виноробна
пивоварна
виробництво безалкогольних напоїв
дріжджова
крохмало-патокова
плодоовочева
соляна
чайна
тютюново-махорочна
виробництво харчових концентратів
м'ясна і молочна промисловість
м'ясна
маслосироробна і молочна
рибна
виробництво рибних консервів
Мікробіологічна промисловість
промисловість кормових білкових речовин
Інші галузі мікробіологічної промисловості
Борошномельно-круп'яна і комбікормова
промисловість
борошномельно-круп'яна
комбікормова
Медична промисловість
хіміко-фармацевтична
промисловість медичної техніки
виробництво медичних виробів із скла, фарфору
і пластмаси
Поліграфічна промисловість
Інші промислові виробництва
виробництво художніх виробів
виробництво музичних інструментів
ювелірна промисловість
хімчистка, фарбування, прання і обробка
білизни та інших виробів із тканини
виробництво фотокінопродукції
виробництво лікарських препаратів для
ветеринарії
виробництво іграшок
Сільське господарство
сільськогосподарське виробництво
організації по експлуатації іригаційних та
меліоративних систем
ветеринарні установи
організації, які обслуговують сільське
господарство
Лісове господарство
Транспорт
залізничний
автомобільний
водний
морський
внутрішній водний транспорт
міський електротранспорт
інші види транспорту
Зв'язок
Будівництво
загальнобудівельні і спеціалізовані
організації,
які здійснюють будівельні, монтажні та інші
роботи
організації, які здійснюють капітальний
ремонт будівель та споруд
виробничого призначення організації,
які здійснюють експлуатаційне
буріння
проектні, проектно-розвідувальні та
розвідувальні організації
Торгівля
Громадське харчування
Матеріально-технічне постачання та збут
Заготівля
Інформаційно-обчислювальне обслуговування
Інші види діяльності сфери матеріального
виробництва
редакції та видавництва
кіностудії, студії звукозапису
заготконтори по збиранню металобрухту
та утилю
позавідомча охорона
інші організації-
Житлове господарство
Комунальне господарство
Невиробничі види побутового обслуговування
населення
Охорона здоров'я
Оздоровчі заклади і заклади відпочинку
Туризм
Фізична культура
Соціальне забезпечення
Освіта
вищі навчальні заклади
середні спеціальні навчальні заклади
навчальні заклади по підготовці та підвищенню
кваліфікації робітників та інших працівників
загальноосвітні школи
дошкільне виховання
дитячі будинки, дитячі приймальники-
розподільники
Культура
Мистецтво
Наука та наукове обслуговування
науково-дослідні установи
конструкторські і проектні організації
організації по обслуговуванню наукових установ
Кредитування
Державне страхування
Апарат органів управління
262.6
293.8

364.7
374.9
349.9
326
370.9
497.7
240.6
412.9
287.6
289.7
289
304.8
265.1
260.5
419.5
426.3
308
428.3
271.4
277.1
231.8
233.5
331.3

366.7
382.5
337

315.6
325.1
332.9
373.5
344.4
271.7
266.6

296.1
318.5
334.7
266
267.8
343.2
351.4

336.6
316.8
286.9
280.9
260.8
292.2
295.7
252.8

304.2


285.6

250
261.1

293.1
275.4
270
285.1
266.9
311.4

316.7
313.1
289.4
300.5
274.3
306.3
313.6
354.8
288.9
291.7
302.6
293.3
245
271.9
270.3
304.6
283.7
289
287.8

272
293.1
284.4

326.5
301

321.3
281.6

283.2
297.6
284.9

278.5

285.2

292.9
310.9
330.9
313.3
302.8
318.3
301.2

272
300.5
282.9
293.9
286.6

273.2
284.1
269.2

270.4

282.7
241.5
273.8

255.1
249.9
255
235

239.7
223.8
210.9
268.1
238.2
264.2

266.2
253.1
269
270.5
276.8
283.9
302.3

318.9


274.4
257.5
294.1

369.1
292.2

346.1
396.5

265.1
316
278.4

275.6
268
276.6
247.8
244.9
268.2
264.5
240.4
297.1
275.2
273.5
276.5
262.1
285.6
273.3
257
246.1
233.9
217.9
248.7

170.3
268.9
265.6

301.5
244.3
261.6
274.2
266.7
260.9
321.1
294.7
254.7
247.3
232.9
373.4
230.3
293.9
247.5
282
248.1
231.3
243
256.9
236.2
264.6
245.2
225
290
232.1
278.2
244.5
250.9
248.9
252
346.6
256.4
335.3
310.1
332.5

272.4
292.1
259.1
290.6
287.4
282.1

284
272.5
267.3
259.5
222.9
417.3

216.4
230.8

211.4
234.4
273.6
276.9

208.1
169.6

269
195.6
270.3
267.1
267.7
299
302.8
298
279.7
304.7
235.7
329.3



329.5


283.9

473.9

397.8
243.1
237
258.7
242.6
241.4

161.9
313.6
322.6

250
131.3
266.7
171.7
226.9

164.9
167
152.9
212.4
174.7
152
180.9
220.5
198

216.9
186.7
143.7

201.5
147.6
183
324.8
325.6
336.2
298.3
395.1
413.2
327

Додаток 2 не публікується