Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 23 березня 1998 р. N 356
м.Київ

Про порядок справляння і розміри реєстраційного збору за
державну реєстрацію торгово-промислових палат

Відповідно до статті 9 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" ( 671/97-ВР ) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити такі розміри реєстраційного збору за державну реєстрацію торгово-промислових палат:

Торгово-промислової палати України - сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

торгово-промислових палат, що створюються на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (регіональних торгово-промислових палат) - п'ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. За видачу дубліката свідоцтва про державну реєстрацію торгово-промислової палати встановлюється плата у розмірі 50 відсотків загальної суми реєстраційного збору.

3. Кошти реєстраційного збору за державну реєстрацію Торгово-промислової палати України у розмірі 50 відсотків зараховуються до державного бюджету.

Решта коштів реєстраційного збору, а також кошти реєстраційних зборів за видачу дублікатів свідоцтв про реєстрацію Торгово-промислової палати України, внесення змін до її статуту надходять на розрахунковий рахунок Міністерства юстиції.

4. Кошти реєстраційного збору за державну реєстрацію регіональних торгово-промислових палат у розмірі 50 відсотків зараховуються до відповідних місцевих бюджетів.

Решта коштів реєстраційного збору за державну реєстрацію, а також кошти за видачу дублікатів свідоцтв про реєстрацію торгово-промислових палат, внесення змін до їх статутів надходять на розрахункові рахунки органів, що здійснюють їх реєстрацію.

Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО