Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 06.01.99 N 17
м. Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 лютого 1999 р. за N 99/3392

( Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Фонду державного майна
N 1894 від 11.09.
2000 )

Про затвердження Положення про порядок приватизації об'єктів
незавершеного будівництва

З метою виконання наказу Фонду від 15.04.98 N 760 "Про заходи щодо забезпечення виконання Державної програми приватизації на 1998 рік"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок приватизації об'єктів незавершеного будівництва (додається).

2. Накази Фонду від 04.03.96 N 244 та від 10.06.96 N 662 вважати такими, що втратили чинність.

3. Департаменту малої приватизації та незавершеного будівництва забезпечити реєстрацію зазначеного Положення в Міністерстві юстиції України.

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на директора Департаменту малої приватизації та незавершеного будівництва В. Зеленського.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В. о. Голови Фонду В. Васильєв.

Затверджено
Наказ Фонду державного майна
України 06.01.99 N 17

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 лютого 1999 р за N 99/3392

Положення
про порядок приватизації об'єктів незавершеного будівництва

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає: порядок включення об'єктів до переліку об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації; порядок підготовки об'єктів до приватизації; порядок продажу об'єктів; порядок оформлення документів, що засвідчують право власності на ці об'єкти, та матеріалів з приватизації; порядок передачі об'єктів інвесторам; порядок виключення об'єктів із переліку об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації.

1.2. Приватизації підлягають об'єкти незавершеного будівництва, фінансування яких здійснювалось за рахунок державного, республіканського (Автономної Республіки Крим) та місцевих бюджетів, бюджетних позичок, а також коштів державних підприємств та їх об'єднань, за умови неможливості добудувати ці об'єкти.

1.3. Положення розроблено відповідно до Законів "Про приватизацію державного майна", від 12.02.98 N 124/98-ВР "Про Державну програму приватизації", "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", окремих положень Указу Президента України від 14.10.93 N 456/93 (у редакції Указів Президента України від 02.06.95 N 416 та від 12.05.96 N 337) "Про приватизацію об'єктів незавершеного будівництва", Методики оцінки вартості майна під час приватизації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.98 N 1114;

Положення про порядок створення відкритих акціонерних товариств на базі майна об'єктів незавершеного будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.96 N 270.

2. Порядок включення об'єктів незавершеного будівництва до
переліку об'єктів, що підлягають приватизації

2.1. Ініціаторами включення об'єктів до переліку об'єктів незавершеного будівництва державної форми власності, що пропонуються до приватизації, можуть бути, крім органів приватизації, органи, що уповноважені управляти державним майном, або покупці, як це передбачено п. 3 статті 7 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)".

2.2. Органи, що уповноважені управляти державним майном, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації щоквартально складають переліки об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації, та передають їх відповідним державним органам приватизації для прийняття рішення щодо приватизації.

2.3. Державні органи приватизації після аналізу цих переліків направляють їх до Фонду державного майна України.

При цьому надаються такі матеріали:

- лист-пропозиція щодо приватизації відповідних об'єктів незавершеного будівництва;

- погодження органів, що уповноважені управляти державним майном;

- довідка органу статистики про форму власності об'єкта (будови);

- інформація про об'єкт незавершеного будівництва за формою, що додається.

2.4. Для включення до такого переліку об'єктів незавершеного будівництва, які не увійшли до статутних фондів відкритих акціонерних товариств, але перебувають на їх балансі, державні органи приватизації, у тому числі структурні підрозділи ФДМУ, направляють до Фонду державного майна України (Департаменту індивідуального продажу):

- лист-пропозицію щодо приватизації відповідних об'єктів незавершеного будівництва;

- витяг з плану приватизації підприємства, до статутного фонду якого не увійшов об'єкт незавершеного будівництва, підписаний керівником державного органу приватизації та посвідчений печаткою, або ксерокопію плану приватизації (з розшифруванням даних про об'єкти, які не увійшли до статутного фонду), посвідчену державним органом приватизації. Якщо в плані приватизації цілісного майнового комплексу об'єкт незавершеного будівництва віднесено до графи "Житловий фонд" або у графі "Особливий режим приватизації" передбачено добудову об'єкта акціонерним товариством і приватизацію згідно з законодавчими актами України про приватизацію житла, а акціонерне товариство не має на це коштів (про що воно сповіщає листом державний орган приватизації), то потрібно до плану приватизації внести зміни стосовно зазначених граф;

- довідку органу статистики про форму власності об'єкта (будови);

- інформацію про об'єкт незавершеного будівництва за формою, що додається.

2.5. Документи, вказані у пунктах 2.3 та 2.4 цього Положення, надсилаються до Фонду державного майна України з супроводжувальним листом, надрукованим на бланку відповідного органу приватизації.

2.6. Якщо з ініціативою про включення об'єктів незавершеного будівництва до переліку виступають покупці, то останні подають до державного органу приватизації заяву про включення об'єкта незавершеного будівництва до переліку відповідно до п. 4 статті 7 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)".

Заява складається за формою, визначеною наказом Фонду державного майна України від 08.10.96 N 1180 "Про затвердження форми заяви на приватизацію об'єкта малої приватизації", зареєстрованим Міністерством юстиції України 23.10.96 за N 624/1649.

Розмір плати за подання заяви не повинен перевищувати половини розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

2.7. Відповідно до статті 7 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" Фонд державного майна України, Верховна Рада Автономної Республіки Крим, місцеві Ради затверджують за поданням органів приватизації Переліки об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації, які перебувають, відповідно, у державній власності, власності Автономної Республіки Крим та комунальній власності, та розсилають відповідним органам приватизації (надалі Переліки).

2.8. Міністерства (відомства), в сфері управління яких перебувають об'єкти незавершеного будівництва, сповіщаються листом Фонду державного майна України про включення об'єктів до Переліку.

2.9. З моменту прийняття рішення про включення об'єкта незавершеного будівництва до Переліку, згідно з пунктом 6 статті 7 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", щодо цього об'єкта припиняється чинність частин третьої, п'ятої, шостої статті 10, частин першої, третьої статті 12, частини другої статті 24, частини третьої статті 25 Закону України "Про підприємства в Україні" у частині купівлі, продажу, передачі, обміну, здачі в оренду, надання безоплатно, списання майна, викупу.

3. Порядок підготовки об'єктів незавершеного будівництва до приватизації

3.1. Державні органи приватизації після отримання від Фонду державного майна України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих Рад Переліків об'єктів незавершеного будівництва, що підлягають приватизації, які перебувають, відповідно, у державній власності, власності Автономної Республіки Крим та комунальній власності, у тижневий термін видають наказ про приватизацію об'єктів незавершеного будівництва.

3.2. Роботи з підготовки об'єктів незавершеного будівництва до приватизації складаються з таких етапів:

- визначення способу приватизації;

- визначення вартості об'єкта незавершеного будівництва;

- підготовка інформації про об'єкт незавершеного будівництва, що приватизується, до опублікування у інформаційних бюлетенях державного органу приватизації та місцевій пресі.

3.3. Державний орган приватизації у 5-денний термін після видання наказу про приватизацію об'єкта незавершеного будівництва направляє листи з повідомленням відповідним організаціям та підприємствам (замовнику, забудовнику, генпідряднику), які залучаються до проведення робіт з підготовки об'єкта незавершеного будівництва до приватизації, передбачених п. 56 Методики оцінки вартості майна під час приватизації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.98 N 1114, зі змінами та доповненнями до неї (надалі - Методика).

3.4. Об'єкти незавершеного будівництва приватизуються шляхом:

- продажу на аукціоні, за конкурсом - за наявності двох і більше покупців;

- продажу за наявності одного покупця - безпосередньо цьому покупцеві при забезпеченні ним умов, на яких продається об'єкт.

3.5. Якщо потрібно після приватизації об'єкта зберегти його первісне призначення, добудувати об'єкт в обумовлений термін, створити найбільшу кількість нових робочих місць, вибрати найкращий з точки зору держави або місцевих органів виконавчої влади варіант застосування об'єкта або якщо необхідно повернути заборгованість, яка виникла у підприємства (організації), на балансі якого перебуває об'єкт незавершеного будівництва, за його будівництво та збереження

- перед підрядниками, постачальниками, іншими юридичними особами (пайовиками), органами державної податкової інспекції, державними фондами, іншими кредиторами, то за рішенням державного органу приватизації доцільно здійснити приватизацію такого об'єкта шляхом продажу за конкурсом.

3.6. Оцінка об'єкта незавершеного будівництва здійснюється відповідно до Методики.

3.7. Оцінюючи об'єкт незавершеного будівництва, потрібно окремо визначати кредиторську та дебіторську заборгованості, пов'язані з фінансуванням будівництва та збереженням об'єкта, за кожним джерелом виникнення.

3.8. Сума кредиторської заборгованості за рішенням державного органу приватизації та за згодою кредитора вилучається із початкової ціни продажу об'єкта незавершеного будівництва за конкурсом. При цьому повернення покупцем суми заборгованості кредитору заноситься до умов конкурсу. Потреба в таких діях пов'язана з цільовим призначенням коштів від продажу об'єкта незавершеного будівництва, які, відповідно до Державної програми приватизації, отримає державне підприєм ство, на балансі якого перебуває об'єкт незавершеного будівництва.

3.9. Сума дебіторської заборгованості за рішенням державного органу приватизації може бути включена до початкової ціни продажу об'єкта на аукціоні, за конкурсом. У цьому випадку у договорі купівлі-продажу об'єкта потрібно обумовити право отримання покупцем суми дебіторської заборгованості.

4. Порядок продажу об'єктів незавершеного будівництва на аукціоні, за конкурсом

4.1. Продаж об'єктів на аукціоні - спосіб приватизації, за яким власником об'єкта стає покупець, що запропонував у ході аукціону найвищу ціну.

Порядок проведення аукціону визначено у статті 17 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" та у розділі 3 Положення про застосування способів приватизації майна державних підприємств, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 04.02.93 N 56 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.04.93 за N 34 (зі змінами та доповненнями).

Під час проведення аукціону з продажу ведеться протокол, який повинен відповідати вимогам п. 6 статті 17 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" і, крім того, містити зміни у зростанні ціни об'єкта окремо за кожним кроком.

Протокол у триденний термін надається органу приватизації для затвердження відповідним наказом.

4.2. Продаж об'єктів за конкурсом - спосіб приватизації, за яким власником об'єкта стає покупець, що запропонував найкращі умови подальшої експлуатації об'єкта (некомерційний конкурс) або, за рівних фіксованих умов,- найвищу ціну (комерційний конкурс).

4.2.1. Підготовка та проведення конкурсу з продажу об'єкта незавершеного будівництва здійснюється відповідно до статей 18-21 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" та розділу 4 Положення про застосування способів приватизації майна державних підприємств, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 04.02.93 N 56 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.04.93 за N 34 (зі змінами та доповненнями).

4.2.2. Відбір покупців за конкурсом здійснює створена органом приватизації конкурсна комісія у складі спеціалістів, експертів, представника відповідної місцевої Ради, представника підприємства, на балансі якого перебуває об'єкт незавершеного будівництва, та представника відповідного міністерства (відомства), у сфері управління якого перебуває об'єкт незавершеного будівництва. Кількість членів комісії може становити від 5 до 9 чоловік. Голова комісії призначається відповідним органом приватизації. Делегування представників до складу комісії є обов'язковим для керівництва державних організацій та установ.

4.2.3. Склад конкурсної комісії затверджується державним органом приватизації.

4.2.4. Конкурсна комісія визначає:

- умови проведення конкурсу, які затверджуються наказом органу приватизації;

- попереднього та остаточного переможця конкурсу.

4.2.5. До умов конкурсу можуть бути включені зобов'язання покупця щодо:

- здійснення програми добудови об'єкта;

- терміну добудови об'єкта;

- збереження первісного призначення об'єкта;

- збереження та створення протягом визначеного терміну нових робочих місць;

- початкової ціни продажу об'єкта та дотримання строків оплати;

- вжиття заходів з захисту навколишнього природного середовища, дотримання екологічних норм чи досягнення найкращих екологічних наслідків експлуатації об'єкта;

- терміну сплати покупцем кредиторської заборгованості за фінансування будівництва та збереження об'єкта незавершеного будівництва.

4.2.6. На всіх стадіях роботи конкурсної комісії складаються протоколи, які підписуються усіма членами конкурсної комісії та у 3-денний термін надаються державному органу приватизації для затвердження.

4.3. Якщо об'єкт незавершеного будівництва пропонується для продажу на аукціоні або за конкурсом без збереження його первісного призначення, то, у разі потреби, державний орган приватизації може прийняти рішення щодо продажу такого об'єкта без технологічного обладнання, яке входить до складу його майна. Рішення про подальшу долю вилученого технологічного обладнання державний орган приватизації приймає окремо відповідно до чинного законодавства.

4.4. У разі відсутності заяв на приватизацію об'єкта незавершеного будівництва протягом 30 календарних днів від дня опублікування переліку об'єктів, що пропонуються для продажу, державний орган приватизації приймає рішення про повторний продаж об'єкта на аукціоні, за конкурсом. При цьому можуть бути змінені умови продажу, включаючи зменшення початкової ціни.

4.4.1. У разі прийняття державним органом приватизації рішення про повторний продаж об'єкта незавершеного будівництва на аукціоні або за конкурсом потрібно звернутися до юридичної особи, на балансі якої знаходиться об'єкт, з проханням надіслати до державного органу приватизації довідку про додаткові витрати по об'єкту незавершеного будівництва, які були зроблені в період після попередньої оцінки об'єкта.

Якщо таких витрат зроблено не було, то державний орган приватизації своїм наказом продовжує термін дії акта оцінки вартості об'єкта.

При наявності таких витрат початкова вартість об'єкта затверджується з їх урахуванням. У разі прийняття рішення про зменшення початкової ціни продажу об'єкта це зменшення проводиться виходячи із попередньо затвердженої суми, з доданням витрат, які були зроблені згодом.

5. Порядок оформлення документів, що засвідчують право власності
на приватизовані об'єкти, і матеріалів з приватизації.

5.1. Оформлення договору купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва здійснюється відповідно до статті 22 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)".

5.2. Договір купівлі-продажу об'єкта укладається відповідно до типових договорів, затверджених наказом Фонду державного майна України від 18.11.96 N 1398 "Про затвердження типових договорів купівлі-продажу", зареєстрованим Міністерством юстиції України від 30.12.96 за N 766/1791. До договору додаються: акт приймання-передачі об'єкта, який підписується у 3- денний термін після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, акт приймання-передачі проектно-кошторисної та виконавчої документації на об'єкт незавершеного будівництва; акт приймання-передачі технічної документації устаткування та обладнання, що приватизується разом з об'єктом незавершеного будівництва;

інвентаризаційний опис придбаних для об'єкта незавершеного будівництва матеріалів, виробів, конструкцій, завезених на будівельний майданчик і не використаних для будівництва;

інвентаризаційний опис придбаного для об'єкта незавершеного будівництва устаткування, не переданого до монтажу або такого, що не потребує монтажу.

5.3. Якщо покупець не пізніше як за 10 днів до кінця терміну оплати за придбаний об'єкт приватизації звернувся до державного органу приватизації з проханням продовжити термін оплати ще на 30 календарних днів, за умови внесення покупцем не менше 50 відсотків ціни продажу об'єкта, як це передбачено п. 5 статті 23 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", то державний орган приватизації у 5-денний термін приймає відповідне рішення, про що повідомляє покупця.

5.4. У договорі купівлі-продажу потрібно передбачити право отримання покупцем суми дебіторської заборгованості, якщо таку заборгованість було включено до початкової ціни продажу об'єкта.

5.5. Не пізніше як у тижневий термін після укладання договору купівлі-продажу заповнюється форма статистичної звітності про приватизацію об'єкта незавершеного будівництва (форма N 1-приватизація). Копія форми статистичної звітності подається до Департаменту інформатики і Департаменту індивідуального продажу.

5.6. За результатами продажу об'єкта незавершеного будівництва у двотижневий термін після надходження коштів за об'єкт приватизації виконавець складає довідку про розподіл коштів, одержаних від приватизації, відповідно до Програми приватизації.

5.7. Матеріали з проведення приватизації об'єкта незавершеного будівництва у двомісячний термін виконавець передає до архіву.

6. Порядок передачі об'єктів інвесторам

6.1. За рішенням органів приватизації об'єкти незавершеного будівництва можуть передаватися на умовах відповідного договору особам, які можуть бути покупцями відповідно до Закону України "Про приватизацію державного майна", для завершення будівництва або вноситися до статутного фонду господарського товариства як державна частка з наступною її приватизацією в порядку, встановленому законодавством України.

6.2. У разі відсутності заяв на приватизацію об'єкта незавершеного будівництва, який пропонується для повторного продажу на аукціоні, за конкурсом, такий об'єкт, за рішенням державного органу приватизації, з метою завершення будівництва може передаватись як внесок держави до статутного фонду господарського товариства з подальшою приватизацією у порядку, встановленому установчими документами товариства та чинним законодавством.

6.3. Передача об'єкта незавершеного будівництва до статутного фонду господарського товариства оформлюється наказом державного органу приватизації, в якому вказуються:

вартість об'єкта незавершеного будівництва, що передається як державна частка (відповідно до Акта оцінки об'єкта незавершеного будівництва);

назва господарського товариства, до статутного фонду якого передається майно об'єкта;

термін підготовки проекту змін статутних документів господарського товариства, і призначається представник державного органу приватизації, відповідальний за підготовку вищезазначених змін до статутних документів.

6.4. Передача майна об'єкта незавершеного будівництва до статутного фонду господарського товариства здійснюється за актом приймання-передачі, що складається державним органом приватизації та господарським товариством, якому передається об'єкт.

6.5. Створення відкритого акціонерного товариства на базі майна об'єкта незавершеного будівництва з метою добудови та подальшої експлуатації здійснюється за рішенням державного органу приватизації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.02.96 N 270 "Про затвердження Положення про порядок створення відкритих акціонерних товариств на базі майна об'єктів незавершеного будівництва", з урахуванням вимог Закону України "Про господарські товариства". Таке рішення державний орган приватизації може прийняти на етапі включення об'єкта незавершеного будівництва до Переліку.

Ініціаторами створення такого відкритого акціонерного товариства можуть бути державні органи приватизації, потенційні інвестори чи забудовники за погодженням з органом, уповноваженим управляти відповідним майном.

6.6. Оцінка майна об'єкта незавершеного будівництва, яке передається як державна частка до статутного фонду відкритого акціонерного товариства, що створюється, здійснюється відповідно до п. 52 Методики.

6.7. У разі прийняття рішення про створення відкритого акціонерного товариства на базі майна об'єкта незавершеного будівництва зі збереженням передбаченого проектом профілю використання цього об'єкта, при оцінці вартості майна потрібно зробити розрахунок коштів, потрібних для завершення будівництва.

6.8. Передача майна об'єкта незавершеного будівництва до статутного фонду відкритого акціонерного товариства здійснюється за актом приймання-передачі, що складається державними органами приватизації та відкритим акціонерним товариством, якому передається об'єкт.

7. Порядок виключення об'єктів незавершеного будівництва з Переліку

7.1. Об'єкти незавершеного будівництва державної форми власності виключаються з Переліку наказами Фонду державного майна України.

7.2. Пропозиція про виключення об'єкта незавершеного будівництва з Переліку надається державним органом приватизації.

7.3. Об'єкт незавершеного будівництва може бути виключений із Переліку з таких причин:

7.3.1. Виникнення можливості добудувати об'єкт. При цьому потрібно надати документи, які підтверджують виділення коштів на завершення будівництва, з вказанням терміну введення об'єкта в дію, а саме:

у випадку добудови об'єкта за власні кошти підприємства - витяг із плану соціального розвитку підприємства з вказанням суми, що направляється на добудову об'єкта, та підтвердження міністерством, відомством або іншим органом виконавчої влади, до сфери управління якого входить об'єкт незавершеного будівництва, фінансової можливості підприємства самостійно добудувати об'єкт;

у разі виділення для добудови об'єкта централізованих бюджетних коштів - обгрунтування міністерства, відомства або іншого органу виконавчої влади, до сфери управління якого входить об'єкт незавершеного будівництва, щодо лімітів капіта ловкладень, погоджених з Міністерством економіки України.

7.3.2. Місцерозташування об'єкта незавершеного будівництва не дозволяє територіально виділити його в окремий об'єкт, або це неможливо з технологічних причин. При цьому надається план території підприємства та обгрунтування недоцільності виділення об'єкта зі складу діючого підприємства, підтверджені міністерством, відомством або іншим органом виконавчої влади, до сфери управління якого входить об'єкт незавершеного будівництва.

7.3.3. Об'єкт добудовано і введено в експлуатацію. У цьому випадку потрібно повідомити реквізити акта про прийняття об'єкта державною комісією.

7.3.4. Об'єкт приватизовано у складі цілісного майнового комплексу. При цьому повідомляються реквізити наказу про затвердження плану розміщення акцій акціонерного товариства (плану приватизації).

7.3.5. Якщо згідно з Порядком списання витрат по об'єктах незавершеного будівництва, затвердженим наказом Мінстату України, Мінекономіки України, Мінфіну України, Держкоммістобудування України від 28.09.95 N 243/150/156/195 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.10.95 за N 357/893, регіональним відділенням ФДМУ погоджено рішення щодо ліквідації об'єкта незавершеного будівництва та списання витрат по ньому, прийняте керівником підприємства (якщо фінансування будівництва здійснювалося за рахунок коштів підприємства) чи органом виконавчої влади, до сфери управління якого входить підприємство (якщо будівництво здійснювалося за рахунок бюджетних коштів). При цьому надається копія вищезазначеного рішення та лист-погодження регіонального відділення ФДМУ.

7.4. Зазначені документи надсилаються до Фонду державного майна України з супроводжувальним листом, надрукованим на бланку відповідного державного органу приватизації.

7.5. Якщо об'єкт пройшов усі стадії (етапи) приватизації, передбачені законодавством України та цим Положенням для об'єктів незавершеного будівництва, і не користується попитом у покупців, то державний орган приватизації може прийняти рішення про його виключення з Переліку та повернення відповідному міністерству (відомству), у сфері управління якого він перебував, для прийняття рішення про його ліквідацію та списання витрат по ньому, як це передбачено Порядком списання витрат по об'єктах незавершеного будівництва, затвердженим наказом Мінстату України, Мінекономіки України, Мінфіну України, Держкоммістобудування України від 28.09.95 N 243/150/156/195 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.10.95 за N 357/893.

Додаток
до п. 2.3 Положення про
порядок приватизації
об'єктів незавершеного
будівництва

Міністерство (відомство) _____________)______________________________________________________________________________________
МДО, концерн, асоціація та інше
господарське об'єднання ___________________________________________________________________________________________________
Підприємство, організація __________________________________________________________________________________________________
Адреса підприємства, організації _____________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________

Перелік
незавершених об'єктів культурно-побутового,
адміністративного, виробничого призначення державної
власності

+--------------------------------------------------------------------+
¦Назва будови¦Про- ¦Ген-¦Ген- ¦Характер ¦Вартість¦Обсяг кап.¦Початок¦
¦(об'єкта), ¦ект- ¦під-¦про- ¦будівни- ¦будівни-¦вкладень, ¦будів- ¦
¦її (його) ¦на ¦ряд-¦ек- ¦цтва (но- ¦цтва без¦що освоє- ¦ництва ¦
¦місце зна- ¦поту-¦ник ¦ту- ¦ве будів- ¦урахува-¦ні на ¦(рік, ¦
¦ходження та ¦жні- ¦ ¦валь-¦ництво, ¦ння ін- ¦199_р. ¦місяць)¦
¦юридична ¦сть ¦ ¦ник ¦розширен- ¦дексу ¦за даним ¦ ¦
¦адреса ¦ ¦ ¦ ¦ня, реко- ¦інфляції¦балансу ¦ ¦
¦Замовника ¦ ¦ ¦ ¦нструкція)¦за ста- ¦(тис. ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ном на ¦грн.) ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦199_р. ¦ ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦(тис. ¦ ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦грн.) ¦ ¦ ¦
+------------+-----+----+-----+----------+--------+----------+-------¦
¦ 1 ¦ 2 ¦ 3 ¦ 4 ¦ 5 ¦ 6 ¦ 7 ¦ 8 ¦
+--------------------------------------------------------------------+

Продовження таблиці

+----------------------------------+
¦Дата кон-¦Строки ¦Рівень¦Площа ¦
¦сервації ¦будівниц-¦буді- ¦земель-¦
¦або при- ¦тва за ¦вель- ¦ної ді-¦
¦пинення ¦нормою ¦ної ¦лянки ¦
¦будівниц-¦або за ¦готов-¦під за-¦
¦тва ¦проектом ¦ності ¦будову ¦
¦ ¦(місяців)¦(%) ¦(га) ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦
¦ ¦ ¦ ¦ ¦
+---------+---------+------+-------¦
¦ 9 ¦ 10 ¦ 11 ¦ 12 ¦
+----------------------------------+

Керівник _______________________________________________________________________________________________________________

(прізвище, ініціали) (посада) (підпис)

М.П.