Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 15 березня 1999 р. N 362
Київ

Про умови оплати праці і матеріально-побутового
забезпечення працівників регіональних служб
державного ветеринарного контролю на державному
кордоні та транспорті

Відповідно до Закону України "Про ветеринарну медицину" (2498-12) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити головним державним інспекторам ветеринарної медицини начальникам регіональних служб державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства агропромислового комплексу (далі - служби держветконтролю) посадові оклади розміром 110 гривень, а їх заступникам 107 гривень.

2. Надати право Державному департаменту ветеринарної медицини Міністерства агропромислового комплексу встановлювати надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці головним державним інспекторам ветеринарної медицини - начальникам служб держветконтролю та їх заступникам у розмірі до 70 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг державного службовця.

3. Інші умови оплати праці головних державних інспекторів ветеринарної медицини - начальників служб держветконтролю та їх заступників визначаються відповідно до Закону України "Про державну службу" ( 3723-12 ) та постанови Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 р. N 35 "Про умови оплати праці працівників апарату органів державної виконавчої влади та інших органів" з відповідними змінами і доповненнями.

4. Віднести посади головних державних інспекторів ветеринарної медицини - начальників служб держветконтролю до четвертої категорії, їх заступників до п'ятої категорії посад державних службовців.

5. Прирівняти за умовами матеріально-побутового забезпечення, медичного та транспортного обслуговування головних державних інспекторів ветеринарної медицини - начальників служб держветконтролю до начальників управлінь, самостійних відділів обласних державних адміністрацій, а їх заступників - до заступників начальників управлінь, самостійних відділів обласних державних адміністрацій.

6. Оплата праці керівних працівників регіональних служб державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на їх утримання, а також за рахунок позабюджетних коштів у встановленому законодавством порядку.

Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО.