Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України
"Про порядок введення в дію Закону України
"Про режим іноземного інвестування"

Верховна Рада України постановляє:

Пункт 5 Постанови Верховної Ради України "Про порядок введення в дію Закону України "Про режим іноземного інвестування" ( 94/96-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 19, ст. 81) доповнити абзацами другим, третім та четвертим такого змісту:

"До іноземних інвестицій, що були здійснені до набрання чинності Законом України від 13 березня 1992 року "Про іноземні інвестиції" ( 2198-12 ), застосовуються державні гарантії, встановлені чинним на той час законодавством.

До іноземних інвестицій, що були фактично здійснені та зареєстровані у період дії Закону України від 13 березня 1992 року "Про іноземні інвестиції", протягом десяти років з дня реєстрації інвестиції на вимогу іноземного інвестора застосовуються положення зазначеного Закону, а також інші акти спеціального законодавства України, в тому числі податкового, митного, інвестиційного тощо, яке діяло на момент реєстрації інвестиції.

До іноземних інвестицій, що були фактично здійснені та зареєстровані у період дії Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року N 55 93 "Про режим іноземного інвестування", застосовуються положення статті 8 цього Декрету".

Голова Верховної Ради України О.ТКАЧЕНКО

м. Київ, 6 липня 1999 року
N 823-XIV