Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ
від 29 квітня 1999 року, N 225/326

Про надання та вилучення земельних ділянок

У відповідності до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради України від 18.12.90 "Про земельну реформу", Закону України "Про оренду землі" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська Рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємцю Набатову Владиславу Геннадійовичу для розташування торговельного павільйону на вул. Шолом-Алейхема, 17-а у Ватутінському районі.

Надати приватному підприємцю Набатову Владиславу Геннадійовичу за умови виконання п. 1 Додатку 1 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на. 10 років земельну ділянку площею 0,024 га для розташування торговельного павільйону та земельну ділянку площею 0,113 га для будівництва водопроводу в тимчасове короткострокове користування на умовах оренди строком на 1 рік на вул. Шолом-Алейхема, 17-а у Ватутінському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 1).

2. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному товариству "Українська автомобільна корпорація" для будівництва та експлуатації стаціонарної автозаправочної станції з об'єктами сервісного обслуговування на перетині проспекту М. Бажана і Харківського шосе у Харківському районі.

Надати акціонерному товариству "Українська автомобільна корпорація" за умови виконання п. 1 Додатку 2 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 24 роки земельну ділянку загальною площею 0,75 га (в тому числі 0,02 га в межах червоних ліній) для будівництва та експлуатації стаціонарної автозаправочної станції з об'єктами сервісного обслуговування на перетині проспекту М. Бажана і Харківського шосе у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 2).

3. Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Універсам N 21" для експлуатації та обслуговування універсального магазину на просп. Перемоги, 87 у Ленінградському районі.

Надати відкритому акціонерному товариству "Універсам N 21" за умови виконання п. 1. Додатку 3 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку загальною площею 0,48 га для експлуатації та обслуговування універсального магазину на просп. Перемоги, 87 у Ленінградському районі, з них: 0,05 га за рахунок земель міської забудови, 0,37 га за рахунок частини земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 13.01.70 N 8 "Про відвід земельної ділянки Київському авіаційному заводу імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції під будівництво 9-ти поверхового житлового будинку", 0,06 га - за рахунок частини земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 01.12.87 N 1148 "Об отводе земельных участков предприятиям, учреждениям и организациям для строительства объектов".

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 3).

4. Затвердити проект відведення земельної ділянки підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Ремонтник" для будівництва та експлуатації виробничо-складської бази на вул. Електротехнічній, 4-а у Ватутінському районі.

Вилучити з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації частину земельної ділянки площею 1,07 га, відведеної згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 20.04.81 N 645 "Про відведення земельної ділянки управлінню капітального будівництва виконкому міськради під будівництво першої черги житлового масиву "Троєщина" (лист-згода від 16.12.98 N 046-1407).

Надати підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Ремонтник" за умови виконання п. 1 Додатку 4 до цього рішення земельну ділянку площею 1,07 га в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років для будівництва та експлуатації виробничо-складської бази на вул. Електротехнічній, 4-а у Ватутінському районі за рахунок частини земельної ділянки, вилученої з користування управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації даним рішенням.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 4).

5. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Троя" для комплексного благоустрою території з розташуванням та подальшою експлуатацією збірнорозбірного павільйону на вул. Комінтерна, 4 у Радянському районі.

Припинити Міністерству освіти України (лист-згода від 26.06.96 N 1/11-1073) право користування частиною земельної ділянки площею 0,04 га на вул. Комінтерна, 4 у Радянському районі, відведеної згідно з рішеннями виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 04.07.67 N 1062 "Про відвід Державному комітету Ради Міністрів УРСР з професійно-технічної освіти під будівництво спортивного комплексу" та від 21.11.67 N 1896 "Про додатковий відвід Державному комітету Ради Міністрів УРСР з професійно-технічної освіти під будівництво спортивного корпусу".

Надати товариству з обмеженою відповідальністю "Троя" за умови виконання п. 1 Додатку 5 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 10 років земельну ділянку площею 0,04 га для комплексного благоустрою території з розташуванням та подальшою експлуатацією збірнорозбірного павільйону на вул. Комінтерна, 4 у Радянському районі за рахунок земель Міністерства освіти України, право користування якими припинено даним рішенням.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 5).

6. Затвердити проект відведення земельних ділянок спільному українсько-болгарському товариству з обмеженою відповідальністю "Поліс" для будівництва та експлуатації автозаправочної станції з торговим павільйоном, операторською, навісом від снігу і дощу, підземним бензосховищем, відкритою автостоянкою та очисними спорудами на Залізничному шосе, 1 у Печерському районі.

Вилучити з користування державного комунального підприємства по експлуатації зелених насаджень Печерського району м. Києва частину земельної ділянки площею 0,35 га, відведеної згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 02.02.60 N 172 "Про відвід земельної ділянки Управлінню зеленої зони під будівництво парку" (лист-згода від 26.03.98 N 21-56).

Надати спільному українсько-болгарському товариству з обмеженою відповідальністю "Поліс" за умови виконання пункту 1 Додатку 6 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку площею 0,27 га та у тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 7 років (в межах червоних ліній) земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та експлуатації автозаправочної станції з торговим павільйоном, операторською, навісом від снігу і дощу, підземним бензосховищем, відкритою автостоянкою та очисними спорудами на Залізничному шосе, 1 у Печерському районі за рахунок земель вилучених з користування державного комунального підприємства по експлуатації зелених насаджень Печерського району м. Києва даним рішенням.

(Умови надання земельних ділянок див. Додаток 6).

7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гаражнобудівельному кооперативу "Дружба" для експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Нечуя-Левицького, 1 у Залізничному районі.

Надати гаражно-будівельному кооперативу "Дружба" за умови виконання п. 1 Додатку 7 до цього рішення в постійне користування земельну ділянку загальною площею 1,66 га для експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Нечуя Левицького, 1 у Залізничному районі, з них: 0,92 га за рахунок земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 31.03.88 N 316 "О строительстве сблокированных однодвухэтажных кооперативных гаражей и открытых стоянок для транспортных средств, принадлежащих гражданам" та 0,74 га за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 7).

8. Затвердити проект відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Торговельно-енергетична компанія "ІтераУкраїна" для експлуатації та обслуговування нежилих будівель на Стратегічному шосе, 18 у Печерському районі.

Надати закритому акціонерному товариству "Торговельноенергетична компанія "Ітера-Україна" за умови виконання пункту 1 Додатку 8 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку площею 0,46 га для експлуатації та обслуговування нежилих будівель на Стратегічному шосе, 18 у Печерському районі м. Києва у зв'язку з переходом права власності на ці будівлі (договір купівлі-продажу від 17.03.97, акт прийому-передачі від 17.03.97) за рахунок земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 11.03.52 N 556 "Про відвід земельної ділянки Державному Союзному заводові п/с N 1 під будівництво дитячого садка на 125 дітей по Стратегічному шосе N 18 Кагановичського району м. Києва" (площею 0,44 га) та земель міської забудови (площею 0,02 га).

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 8).

9. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" для будівництва жилого будинку на вул. Ревуцького, 1 у Дарницькому районі.

Припинити управлінню капітального будівництва Київської міської державної адміністрації право користування частиною земельної ділянки площею 1,47 га, відведеної згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 17.03.86 N 223 "Про відведення ГоловУКБ виконкому міськради земельних ділянок для житлового, комунального та культурнопобутового будівництва першого мікрорайону житлового масиву Нова Дарниця в Дарницькому районі" (лист-згода від 12.02.99 N ТО-135).

Надати акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" за умови виконання п. 1 Додатку 9 до цього рішення в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки 7 місяців земельну ділянку площею 2,00 га для будівництва жилого будинку на вул. Ревуцького, 1 у Дарницькому районі, в тому числі: 1,47 га за рахунок земель управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації, вилучених даним рішенням та 0,53 га за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 9).

10. Затвердити проект відведення земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" для будівництва третьої черги жилого будинку на просп. Червонозоряному, 11-13 у Залізничному районі.

Надати акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" за умови виконання п. 1 Додатку 10 до цього рішення в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки земельну ділянку площею 1,1 га для будівництва третьої черги жилого будинку на просп. Червонозоряному, 11-13 у Залізничному районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 10).11. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Каданс Компані" для реконструкції та подальшої експлуатації шахового павільйону на вул. Грушевського (Центральний парк культури та відпочинку) у Печерському районі.

Надати товариству з обмеженою відповідальністю "Каданс Компані" за умови виконання пункту 1 Додатку 11 до цього рішення в тимчасове довгострокове користування на умовах оренди строком на 15 років земельну ділянку площею 0,10 га для реконструкції та подальшої експлуатації шахового павільйону на вул. Грушевського (Центральний парк культури та відпочинку) у Печерському районі за рахунок земель міської забудови.

(Умови надання земельної ділянки див. Додаток 10).

Голова Київради О. Омельченко.