Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ
від 23 вересня 1999 року, N 25/527

( Дію Рішення зупинено згідно з Рішенням Київміськради
N 156/113
3 від 26.12.20
00 )

Про встановлення для підприємств комунальної власності
розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню
до місцевого бюджету

Керуючись п. 29 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити, що підприємства, установи та організації комунальної власності міста відраховують до міського бюджету 20 відсотків від прибутку. На підставі відповідних рішень Київради за поданням постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку ця частка може бути зменшена до 5 відсотків.

2. Встановити, що підприємства, установи та організації, які мають надходження у вільноконвертованій валюті, відраховують до валютного фонду Київради валютні кошти у встановленому вище порядку.

3. Відрахування прибутку до бюджету міста здійснюється щоквартально до 25 числа першого місяця наступного кварталу, починаючи з III кварталу 1999 року в підсумку за 9 місяців цього року в розмірі 10 відсотків.

4. З метою належного визначення розміру прибутку, що підлягає відрахуванню до міського бюджету, підприємствам, установам та організаціям комунальної власності подавати до 1 серпня виконавчому органу Київської міської ради фінансову звітність, підтверджену аудитором. Фінансову звітність за 1998 рік з аудиторським висновком подати до 1 грудня 1999 року постійній комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Міський голова О. Омельченко