Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 04.12.99, N 792
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 грудня 1999 р. за N 902/4195

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства фінансів України
N 835 від 16.07.20
12)

Про затвердження Порядку митного оформлення товарів,
що переміщуються через митні ліцензійні склади
транспортних та транспортно-експедиційних організацій

З метою подальшого впорядкування діяльності митних ліцензійних складів та у зв'язку зі змінами, які відбулися в митному регулюванні зовнішньоекономічної діяльності в Україні, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок митного оформлення товарів, що переміщуються через митні ліцензійні склади транспортних та транспортно-експедиційних організацій (додається).

2. Начальнику Управління нетарифного регулювання (Пашинний О.I.) забезпечити подання цього наказу на реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Соболя I.М.

Голова Служби Ю.Соловков

Затверджено
Наказ Державної митної служби України
04.12.99 N 792

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 грудня 1999 р. за N 902/4195

Порядок митного оформлення товарів, що переміщуються
через митні ліцензійні склади транспортних та
транспортно-експедиційних організацій

Порядок митного оформлення товарів, що переміщуються через митні ліцензійні склади транспортних та транспортно-експедиційних організацій (далі - Порядок), розроблено з метою вдосконалення механізму реалізації положень Митного кодексу України ( 1970-12 ). Дія цього Порядку поширюється на товари, що переміщуються з перевантаженням з одного автотранспортного засобу на інший через митні ліцензійні склади (далі - МЛС) транспортних та транспортно-експедиційних організацій (далі - ТЕО), унесених до переліку підприємств - резидентів України, які користуються режимом сприяння, установленим пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.99 N 593 "Про сприяння зовнішньоекономічній діяльності". При цьому положення всіх інших нормативних актів Держмитслужби, крім Положення про відкриття та експлуатацію митних ліцензійних складів, затвердженого наказом Держмитслужби від 31.12.96 N 592 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.01.97 за N 5/1809 (далі - Положення про МЛС), та Положення про порядок здійснення контролю за доставкою вантажів у митниці призначення, затвердженого наказом Держмитслужби від 08.12.98 N 771 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.01.99 за N 42/3335, застосовуються в повному обсязі. Положення про порядок здійснення контролю за доставкою вантажів у митниці призначення не застосовується тільки в частині термінів транзиту непідакцизних товарів.

1. Загальні положення

1.1 Терміни в цьому Порядку вживаються в такому значенні.

Товар - будь-які предмети, що переміщуються через митний кордон України.

Консолідований вантаж - вантаж, що перевозиться одним автотранспортним засобом і складається з двох і більше партій товарів для різних одержувачів.

МЛС ТЕО - митний ліцензійний склад, що використовується ТЕО.

1.2 Унесення ТЕО до переліку підприємств - резидентів України, які користуються режимом сприяння, установленим пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.99 N 593 "Про сприяння зовнішньоекономічній діяльності", здійснюється наказом Держмитслужби за погодженням з МЗЕЗторгом та Державною податковою адміністрацією України.

1.3 Розміщення партій товарів, вартість яких менше за 100 доларів США, на МЛС ТЕО дозволяється. При цьому розміщення здійснюється з оформленням вантажної митної декларації (далі - ВМД).

Непідакцизні товари, що переміщуються через територію України транзитом, у разі запланованої зміни транспортного засобу можуть бути розміщені на МЛС ТЕО, розташованому на шляху транзиту.

1.4 У разі використання МЛС відкритого типу всі вантажі, що зберігаються відповідно до норм цього Порядку, мають зберігатись в окремому приміщенні (терміналі). Головною умовою при цьому є забезпечення відокремленого зберігання товарів, які перебувають в різних митних режимах, а також товарів, які хоч і перебувають в одному і тому ж митному режимі, але переміщуються через митний кордон у різних напрямках. Механізм митного контролю та оформлення таких товарів має бути відповідно до Положення про МЛС внесений до Процедури організації митного режиму - митний склад.

1.5 Товари, які зберігаються в терміналі, можуть підлягати таким операціям:

створенню оптимального температурного режиму зберігання;

навантаженню;

розвантаженню;

інвентаризації.

Операції, пов'язані з перепакуванням, маркуванням і перемаркуванням, суворо заборонені. Переформування партій товарів дозволяється виключно при транзиті відповідно до пункту 4.3 цього Порядку. Відновлення упаковки, пошкодженої під час транспортування до МЛС ТЕО, здійснюється під контролем митниці із складанням відповідного акта.

2 Розміщення ввезених в Україну консолідованих вантажів
на МЛС ТЕО

2.1 Під час розміщення в режим митного складу товарів, що переміщуються ТЕО через митний кордон України в складі консолідованих вантажів автотранспортними засобами, мотивована заява на розміщення товару на МЛС та зовнішньоекономічний договір (контракт), за умови виконання вимог пункту 1.4 цього Порядку, не вимагаються.

2.2 Під час розміщення товару на МЛС ТЕО в режим митного складу ВМД заповнюється відповідно до встановленого порядку на весь консолідований вантаж, що надходить в одному транспортному засобі. При цьому дозволяється використання бланків форми МД-8. Код товару в графі 33 ВМД зазначається до чотирьох знаків.

2.3 В товарно-транспортній накладній (CMR) та товаросупровідних документах, за якими товар надходить на МЛС ТЕО, має бути належним чином зазначена вся інформація щодо відправника (гр. 1, 22 CMR), одержувача (гр. 2 CMR), перевізника (гр. 16, 23 CMR), експедитора та МЛС ТЕО (гр. 13 CMR). У разі відсутності даних про експедитора та МЛС ТЕО в товаросупровідних документах товар може бути розміщений на МЛС з поданням документів у загальному порядку відповідно до Положення про МЛС.

2.4 Увезені в Україну товари можуть випускатися з МЛС ТЕО відповідно до Положення про МЛС, а також - для одноразового перевезення на інші митні ліцензійні склади, які розташовані в зоні діяльності іншої митниці, згідно з цим Порядком.

3 Доставка вантажів з МЛС ТЕО одержувачам

3.1 ТЕО несе відповідальність за доставку ввезеного в Україну вантажу в митницю призначення, у зоні діяльності якої розташований одержувач партії товарів, зазначений у гр. 2 CMR.

3.2 Лист - узгодження на перевезення вантажу в інші митні органи для проведення митного оформлення та копія облікової картки суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності (далі - ЗЕД) не вимагаються.

3.3 Якщо під час доставки в митницю призначення не виконуються заходи, передбачені в розділах 5 та 6 Положення про порядок здійснення контролю за доставкою вантажів у митниці призначення, то ВМД, за якою товар був розміщений у режим митного складу, знімається з контролю тільки по надходженні підтвердження про митне оформлення товару в митниці призначення (копій товарно-транспортних накладних та завірених митницею призначення копій оформлених ВМД).

4 Розміщення транзитних вантажів на МЛС ТЕО

4.1 При ввезенні на митну територію України прикордонна митниця направляє транзитний вантаж на адресу митного органу, у зоні діяльності якого розташований МЛС ТЕО, за транзитною ВМД - документом контролю за доставкою. Заповнення транзитної ВМД при цьому має особливості, викладені в пункті 7.2.1 цього Порядку.

Розміщення таких вантажів на МЛС здійснюється на загальних підставах з оформленням ВМД відповідно до митного режиму митного складу, при цьому в графі 40 зазначається номер транзитної ВМД, оформленої при ввезенні товарів в Україну.

Направлення транзитних підакцизних товарів на адресу МЛС не дозволяється.

4.2 Митниця, у зоні діяльності якої розташований МЛС, повідомляє митницю, що проводила митне оформлення транзиту, про перевантаження та подальше відправлення транзитного вантажу в митницю призначення і проводить повний контроль за операцією транзиту з перевантаженням з одного транспортного засобу на інший до вивезення всього товару за межі України.

Транзитні товари можуть зберігатися на МЛС ТЕО в режимі митного складу протягом одного місяця. Після закінчення цього терміну застосовуються вимоги наказу Держмитслужби від 29.05.97 N 238 "Про терміни зберігання товарів на митних ліцензійних складах".

4.3 Вивезення таких товарів зі складу здійснюється на підставі нової транзитної ВМД - документа контролю за доставкою. При цьому транзитна вантажна митна декларація заповнюється в установленому порядку з особливостями, викладеними в пункті 7.2.3 цього Порядку.

У випадках подрібнення партій, що зумовлено технологією подальшого транспортування, транзитна декларація складається на кожну партію товару, що вивозиться.

5 Розміщення експортних вантажів на МЛС ТЕО

5.1 Розміщення товарів, що оформляються в режим митного складу або вже оформлені відповідно до митного режиму експорту, з метою вивезення за межі України дозволяється тільки на МЛС ТЕО згідно з цим Порядком для формування відправлень за загальними CMR.

Товари, що вивозитимуться за межі митної території України і оформлені відповідно до митного режиму митного складу, можуть зберігатися на МЛС ТЕО протягом трьох місяців, а товари, уже оформлені відповідно до митного режиму експорту, - протягом одного місяця.

5.2 Підставою для розміщення товарів відповідно до митного режиму митного складу є:

мотивована заява власника вантажу;

вантажна митна декларація, заповнена відповідно до порядку, установленого Держмитслужбою (Порядок заповнення граф вантажної митної декларації відповідно до митних режимів експорту, імпорту, транзиту, тимчасового ввезення (вивезення), митного складу, магазину безмитної торгівлі, затверджений наказом Держмитслужби від 30.06.98 N 380 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 22.07.98 за N 469/2909 (далі Порядок заповнення граф ВМД); зовнішньоекономічний договір; договір між власником МЛС та власником вантажу;

інші документи, потрібні для здійснення оформлення товарів для вивезення згідно з митним режимом експорту.

У разі доцільності митного оформлення товару, що вивозитиметься за межі України, на МЛС, розташованому в зоні діяльності митниці іншої, ніж та, у зоні діяльності якої розташований український суб'єкт - сторона зовнішньоекономічного контракту, останній подає лист - узгодження між митницями на проведення митного оформлення. Форма цього листа визначається Держмитслужбою.

Якщо товар розміщується на МЛС за листом - узгодженням між митницями на проведення митного оформлення, то митниця, у зоні діяльності якої розміщено МЛС, надсилає підтвердження до митниці, з якою погоджено проведення цієї операції, тільки після оформлення експорту товару та надходження інформації з митниці на кордоні про фактичне вивезення вантажу.

5.3 Товари, тимчасово ввезені на митну територію України, до закінчення терміну зобов'язання про зворотне вивезення можуть бути розміщені на МЛС ТЕО, розташованому в зоні діяльності митниці, у якій ці тимчасово ввезені товари перебувають на контролі, для формування відправлення за межі митної території України. При цьому розміщення цих товарів з оформленням відповідно до митного режиму митного складу дозволяється здійснювати за умови подання таких документів (крім документів, що стосуються виключно митного режиму експорту, та контракту, якщо він не укладався):

мотивованої заяви володільця вантажу;

вантажної митної декларації, заповненої відповідно до митного режиму

митного складу згідно з Порядком заповнення граф ВМД;

договору між власником МЛС та володільцем вантажу;

ВМД, за якою товари були тимчасово ввезені на митну територію України;

інших документів, потрібних для здійснення оформлення товарів для вивезення.

Оформлення товарів відповідно до митного режиму митного складу та розміщення такого товару на МЛС не є підставою для зняття товарів з контролю. Підставою для зняття товарів з контролю є вивізна декларація, оформлена митним органом, який контролює роботу МЛС, та відповідне підтвердження митниці на кордоні про проходження вантажу.

5.4 Якщо відповідне оформлення та вивезення товару з МЛС за межі митної території України не здійснюється (закінчення тримісячного терміну, розірвання контракту тощо), то оформлена відповідно до митного режиму митного складу ВМД анулюється в порядку, що встановлюється Держмитслужбою.

5.5. У режимі експорту через МЛС ТЕО можуть переміщуватися дрібні вантажі, що відправляються за межі митної території України вантажовідправниками за участю ТЕО. Такі вантажі доставляються на МЛС ТЕО під митним забезпеченням за документом контролю за доставкою вантажу (якщо вантаж доставляється з митниці іншої, ніж та, у зоні діяльності якої розташований МЛС ТЕО) або за листом - узгодженням на перевезення вантажу. При цьому в митниці, де перебуває на обліку вантажовідправник, мають бути оформлені експортна ВМД, рахунки (інвойси), товарно-транспортна накладна. При оформленні ВМД та товарно-транспортної накладної вантажовідправник зазначає номер автомобіля, яким вантаж доставляється на МЛС (гр. 18 ВМД та гр. 16 CMR), у гр. 27 ВМД наводяться відомості про митницю, у зоні діяльності якої розташований МЛС. Графи 21 та 29 експортної ВМД не заповнюються. Митниця, де перебуває на обліку вантажовідправник, тримає на контролі експортну ВМД до отримання з митниці, у зоні діяльності якої розміщений МЛС ТЕО, підтвердження про фактичне вивезення товару за межі митної території України.

5.6 Вивантаження на МЛС ТЕО партій товарів, оформлених відповідно до митного режиму експорту, здійснюється за заявою ТЕО на ім'я начальника відділу митниці, який обслуговує цей склад. При цьому складається та оформлюється ВМД відповідно до митного режиму митного складу зі сплатою митного збору за розміщення товарів на МЛС. У графах 33 цієї ВМД зазначаються коди товарів з експортної ВМД, а у графі 37 зазначається код "7410". При цьому робити будь-які відмітки в аркушах експортних ВМД суворо забороняється.

5.7 Усі документи (транспортні, товаросупровідні, ВМД тощо) на товари, що експортуються, зберігаються разом з ВМД, оформленою відповідно до режиму митного складу, у відділі митниці, який обслуговує склад.

5.8 Після накопичення і формування консолідованого експортного вантажу на МЛС ТЕО для відправлення за межі митної території України, ТЕО на доповнення до раніше оформлених автомобільних товарно-транспортних накладних (CMR) оформлює загальну CMR на весь збірний вантаж. У цій CMR ТЕО зазначається як відправник (гр. 1 загального CMR), а як одержувач - іноземна фірма-експедитор, яка буде приймати збірний вантаж (гр. 2 загального CMR).

5.9 Випуск консолідованого експортного вантажу з МЛС ТЕО здійснює інспектор митного органу, який обслуговує МЛС ТЕО, на підставі експортних ВМД, які були оформлені митницями за місцем розташування вантажовідправників.

Інспектор під час оформлення консолідованого вантажу вносить відомості до граф 21 та 29 аркушів експортних ВМД, які були оформлені митницями за місцем розташування вантажовідправників. Інспектор оформлює книжку МДП, а в разі перевезення вантажу без застосування книжки МДП - інший установлений документ контролю за доставкою вантажу і направляє консолідований вантаж у пункт пропуску на митному кордоні України. Шостий аркуш ВМД залишається в справах митниці.

5.10 Якщо відповідне оформлення та вивезення товару з МЛС за межі митної території України не здійснюються (закінчення місячного терміну, розірвання контракту тощо), оформлені відповідно до режимів експорту та митного складу ВМД анулюються митницями, що здійснили митне оформлення за цими ВМД в порядку, що встановлюється Держмитслужбою.

Інформація про анулювання експортної ВМД направляється митницею, що її оформляла, до податкової інспекції за місцем реєстрації суб'єкта ЗЕД (особи, зазначеної в гр. 9 ВМД), а якщо суб'єкт ЗЕД укладав зовнішньоекономічний контракт як посередник, то й до податкової інспекції за місцем реєстрації відправника (особи, зазначеної в гр. 2 ВМД).

6 Облік товарів на МЛС ТЕО

6.1 При надходженні товарів на митний ліцензійний склад вони мають бути задекларовані, а також зареєстровані власником складу в окремих складських документах за кожним митним режимом і напрямком переміщення за формами, установленими митницею відповідно до додатка 2 до Положення про відкриття та експлуатацію митних ліцензійних складів. Митниця має право вносити додаткові відомості до цих форм.

6.2 Власник митного ліцензійного складу та ТЕО мають спільно на початку кожного місяця подавати митному органу звіти по кожному митному режиму і напрямку переміщення окремо про товари, які зберігались і зберігаються в терміналі. У звіті зазначаються:

номер і дата ВМД при надходженні товару на склад (щодо транзитних і експортних вантажів обов'язково наводяться відомості про всі транзитні та експортні ВМД);

найменування товару та його код згідно з ТН ЗЕД;

номер і дата ВМД при випуску товару зі складу або номер документа контролю за доставкою вантажу;

відмітка про наявність товару на дату звіту.

Конкретна форма звітів установлюється митницею при затвердженні Процедури організації митного режиму - митний склад і має забезпечувати якість контролю та обліку товарів, що зберігаються на конкретному митному ліцензійному складі.

За наявності достатніх підстав митний орган може зобов'язати власника митного ліцензійного складу подати позачерговий звіт.

6.3 Митний орган має право проводити в будь-який час інвентаризацію товарів, які зберігаються на складі.

7 Порядок заповнення ВМД при ввезенні товарів в Україну
та транзиті

Заповнення ВМД здійснюється відповідно до Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації, затвердженої наказом Держмитслужби від 09.07.97 N 307 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24.09.97 за N 443/2247 (далі - Інструкція), та Порядку заповнення граф ВМД.

У разі використання під час розміщення товарів на МЛС бланків форми МД-8 застосовуються також норми Порядку використання формуляра-специфікації форми МД-8, затвердженого наказом Держмитслужби від 30.06.98 N 380 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.07.98 за N 470/2910.

7.1 Особливості заповнення ВМД відповідно до режиму митного складу при ввезенні товарів в Україну

Відповідно до Інструкції та Порядку заповнення граф ВМД декларантом заповнюються такі графи ВМД: В, 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 49, 54.

Графи 7, С та D заповнюються інспектором митниці.

Інші графи ВМД не заповнюються.

Особливості заповнення граф

Графа 1 "Тип декларації"

У першому підрозділі графи проставляється літерний код напрямку переміщення товарів "IM".

У другому підрозділі проставляється код митного режиму "74", у третьому підрозділі зазначається "ТЕО".

Графа 2 "Відправник"

У графі зазначаються відповідно до Інструкції та Порядку заповнення граф ВМД відомості про відправника. Можливе внесення відомостей тільки про іноземного експедитора.

Графа 8 "Одержувач"

Зазначаються відповідно до Інструкції відомості про власника митного ліцензійного складу.

Графа 9 "Особа, відповідальна за фінансове врегулювання"

У графі наводяться відповідно до Інструкції відомості про ТЕО.

Графа 18 "Транспортний засіб при відправленні"

Наводяться відомості про транспортний засіб, на якому здійснювалось перевезення до складу.

Графа 22 "Валюта та загальна фактурна вартість"

Правий підрозділ графи не заповнюється.

Графа 29 "Митниця на кордоні"

У графі зазначаються назва та код митного органу, через який товари були ввезені в Україну.

Графа 49 "Найменування складу"

У графі зазначається кодовий номер митного ліцензійного складу.

7.2 Особливості заповнення ВМД при транзиті товарів

7.2.1 Особливості заповнення ВМД відповідно до режиму транзиту під час увезення в Україну непідакцизних товарів, що будуть перевантажуватись на МЛС ТЕО

Відповідно до Інструкції та Порядку заповнення граф ВМД декларантом заповнюються такі графи ВМД: А, В, 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54.

Графи 7, С та D заповнюються інспектором митниці.

Інші графи ВМД не заповнюються.

Особливості заповнення граф

Графа D

Робиться відмітка про накладене митне забезпечення та зазначаються номер і дата документа, за яким здійснюється контроль за доставкою вантажу в митницю, у зоні діяльності якої розташований МЛС ТЕО, і відомості про який не внесені декларантом до ВМД.

Графа 2 "Відправник"

У графі зазначаються відповідно до Інструкції відомості про відправника товарів, наведені в товаросупровідних документах на товари.

Графа 8 "Одержувач"

У графі зазначаються відповідно до Інструкції відомості про іноземного одержувача, наведені в товаросупровідних документах на товари.

Графа 9 "Особа, відповідальна за фінансове врегулювання"

До графи заносяться відповідно до Інструкції відомості про ТЕО.

Графа 49 "Найменування складу"

У графі зазначається кодовий номер митного ліцензійного складу.

Графа 53 "Митниця в країні призначення"

У графі зазначаються назва та код митного органу, у зоні діяльності якого розташований МЛС ТЕО.

7.2.2 Особливості заповнення ВМД відповідно до митного режиму митного складу при розміщенні на МЛС транзитних товарів

Відповідно до Інструкції та Порядку заповнення граф ВМД декларантом заповнюються такі графи ВМД: В, 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54.

Графи 7, С та D заповнюються інспектором митниці.

Інші графи ВМД не заповнюються.

Особливості заповнення граф

Графа 1 "Тип декларації"

У першому підрозділі графи проставляється літерний код напрямку переміщення товарів "IM".

У другому підрозділі проставляється код митного режиму "74", у третьому підрозділі зазначається "ТЕО".

Графа 2 "Відправник"

У графі зазначаються відповідно до Інструкції відомості про відправника товарів, наведені в товаросупровідних документах на товари.

Графа 8 "Одержувач"

У графі зазначаються відповідно до Інструкції відомості про іноземного одержувача, наведені в товаросупровідних документах на товари.

Графа 9 "Особа, відповідальна за фінансове врегулювання"

У графі наводяться відповідно до Інструкції відомості про ТЕО.

Графа 18 "Транспортний засіб при відправленні"

Наводяться відомості про транспортний засіб, на якому здійснювалось перевезення до складу.

Графа 22 "Валюта та загальна фактурна вартість"

Правий підрозділ графи не заповнюється.

Графа 29 "Митниця на кордоні"

У графі зазначаються назва та код митного органу, через який товари були ввезені в Україну.

Графа 37 "Процедура"

Зазначається код "7480".

Графа 40 "Загальна декларація/попередній документ"

У графі проставляються номер і дата транзитної ВМД, оформленої під час увезення товару в Україну.

Графа 49 "Найменування складу"

У графі зазначається кодовий номер митного ліцензійного складу.

Графа 52 "Гарантія не дійсна для ..."

У лівому підрозділі графи зазначається дата (число, місяць, рік) вивезення товарів.

7.2.3 Особливості заповнення ВМД відповідно до режиму транзиту під час вивезення товару за межі України

Відповідно до Інструкції та Порядку заповнення граф ВМД декларантом заповнюються такі графи ВМД: А, В, 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54.

Графи 7, С та D заповнюються інспектором митниці.

Інші графи ВМД не заповнюються.

Особливості заповнення граф

Графа D

Робиться відмітка про накладене митне забезпечення та зазначаються номер і дата документа, за яким здійснюється контроль за доставкою вантажу в пункт пропуску на митному кордоні України.

Графа 2 "Відправник"

У графі зазначаються відповідно до Інструкції відомості про відправника товарів, наведені в товаросупровідних документах на товари.

Графа 8 "Одержувач"

У графі зазначаються відповідно до Інструкції відомості про іноземного одержувача, наведені в товаросупровідних документах на товари.

Графа 9 "Особа, відповідальна за фінансове врегулювання"

До графи заносяться відповідно до Інструкції відомості про ТЕО.

Графа 37 "Процедура"
Зазначається код "8074"

Графа 39 "Квота"

У графі зазначається залишок товару на складі відповідно до ВМД, оформленої під час розміщення товарів на МЛС ТЕО.

Графа 40 "Загальна декларація/попередній документ"

У графі проставляються номери і дати транзитної ВМД, оформленої під час увезення товару в Україну, та ВМД, оформленої під час розміщення товарів на МЛС ТЕО відповідно до митного режиму митного складу.

Графа 49 "Найменування складу"

У графі зазначається кодовий номер митного ліцензійного складу.