Открытое тестирование
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАІНИ
НАКАЗ
N 643 від 18.10.93
м.Київ
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 жовтня 1993 р. за N 162
( Документ втратив чинність на підставі Наказу
Держпідприємництва № 53/213 від 21.03.2001 )
Умови і правила
здійснення підприємницької діяльності по
виробництву, ремонту і реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї та боєприпасів до
неї, а також холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів, заряджених
речовинами сльозоточивої та дратівної дії,
індивідуального захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних операцій і
оперативно-розшукових заходів, створенню та
утриманню стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і штемпельно-граверних
майстерень, виготовлення печаток і штампів
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом МВС
N 311 від 13.05.96 )
1. Ці Умови та правила діяльності суб'єктів підприємницької діяльності розроблені відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР від 15 квітня 1991 року N 99 "Про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів (ліцензій) на здійснення окремих видів діяльності та про розмір плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємництва" (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 13 січня 1993р. N 18 та N 692 від 2 вересня 1993 р.), а також постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року N 576 "Про затвердження Положення про дозвільну систему".
2. МВС Республіки Крим, ГУВС м.Києва, УВС областей і м.Севастополя при отриманні заяв на видачу ліцензій на здійснення підприємницької діяльності перевіряють умови, необхідні для видачі ліцензії:
2.1. Наявність погоджених з МВС України та іншими зацікавленими міністерствами і відомствами технічних умов на виробництво спортивної, мисливської вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, а також холодної зброї, виготовлення спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів, а також умов, необхідних для створення та утримання стрілецьких тирів, стрільбищ, мисливських стендів і штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів та реалізації спортивної мисливської вогнепальної зброї і спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії.
2.2. Відомості про осіб, відповідальних за відкриття і функціонування підприємств та майстерень по виробництву і ремонту спортивної, мисливської вогнепальної, холодної зброї та боєприпасів до неї, виготовленню і реалізації спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів, створення та утримання стрілецьких тирів, стрільбищ, мисливських стендів і штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів, а також магазинів по реалізації зброї, боєприпасів до неї та газових балончиків, пістолетів, револьверів і патронів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії. Укладання трудових договорів з громадянами на виконання таких робіт здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року N 576 "Про затвердження Положення про дозвільну систему" за погодженням з органами внутрішніх справ;
2.3. Придатність приміщень для відкриття та функціонування підприємств і майстерень по виробництву та реалізації вказаної вогнепальної і холодної зброї, виготовленню і реалізації спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів, створення та утримання стрілецьких тирів, стрільбищ, мисливських стендів і штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів, що визначається комісією у складі представників органів внутрішніх справ (міліції, пожежного нагляду і державної служби охорони) та зацікавлених організацій, а за необхідності - архітектурного і санітарного нагляду з урахуванням наступних вимог:
приміщення для зберігання та реалізації вказаної вогнепальної і холодної зброї, а також окремих вузлів та запчастин до неї, спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів, повинні бути ізольованими від інших підсобних службових приміщень, мати капітальні стіни, міцні перекриття на стелі і підлозі. Внутрішні стіни (перегородки) повинні бути еквівалентні по міцності спарованим гіпсобетонним панелям завтовшки 80 мм кожна (з прокладеними між ними сталевими гратами) або цегляній стінці завтовшки не менше 120 мм, армованою сталевою сіткою. У раніше споруджених будівлях допускаються перегородки із дошок, зміцнені сталевими гратами;
мати двоє дверей з міцними і надійними замками, при цьому зовнішні дощані однопільні завтовшки 50 мм, оббиті з двох сторін оцинкованим покрівельним залізом, з загином країв листа на торець дверей; внутрішні гратчасті сталеві. Зовнішні двері повинні замикатися на два внутрішні замки і опечатуватися печаткою або опломбовуватися. Внутрішні гратчасті двері замикаються на внутрішній або навісний замок, обрамлення дверних прорізів кімнати для зберігання зброї і боєприпасів та спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів виготовляється із сталевого профілю. У раніше споруджених будівлях допускаються дерев'яні дверні коробки, зміцнені сталевим кутом розміром 30х40 мм, завтовшки не менше 5 мм, закріплені до стіни не менше ніж десятьма штирями із сталевої арматури діаметром 10-12 мм і завтовшки не менше 120-150 мм;
мати на віконних прорізах зсередини приміщення або між рамами сталеві грати. У приміщеннях, розташованих на першому поверсі, віконні прорізи устатковуються внутрішніми залізними або дерев'яними, оббитими з двох сторін оцинкованою сталлю віконницями. Кінці прутів грат у віконних прорізах забиваються у стіну на глибину не менше 30 мм і заливаються бетонним розчином. Віконниці віконних прорізів повинні замикатися на навісні замки.
Грати, які встановлюються в дверні, віконні прорізи і для зміцнення стін (перегородок), виконуються із сталевого прута діаметром не менше 15 мм. Прути зварюються в кожному перехресті, утворюючи вічка не більше 150х150 мм;
бути обладнаними у два і більше рубежі охоронно-пожежною сигналізацією, виконаною з прихованою проводкою до щитка електроживлення, з встановленням датчиків на вікнах, дверях, люках, стінах, стелях, підлозі, що спрацьовують на відкривання або злом сейфів, шафів, де зберігаються зброя і бойові припаси, а також на появу людини всередині приміщення. Ці приміщення повинні бути передані для охорони підрозділам державної служби охорони органів внутрішніх справ у встановленому порядку, з підключенням сигналізації на пульт централізованого нагляду. Допускається прокладка шлейфів охоронної сигналізації в трубах тільки всередині приміщення або залізобетонних і бетонних будівельних конструкціях;
мати протипожежні засоби та опис майна, в який заноситься кількість шаф, сейфів, металевих ящиків з вказівкою (зазначенням) їх номерів і якою печаткою вони опечатуються.
За наявності вентиляційних вікон, люків на них повинні встановлюватися сталеві грати з вічками розміром не більше 100х100 мм, які виключають можливість проникнення через ці системи. Створи в стінах, призначені для проходження інженерних мереж, повинні мати діаметр не більше 200 мм.
Вогнепальна зброя і бойові припаси та спеціальні засоби, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засоби для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів, зберігаються в металевих шафах (сейфах), товщина стінок яких повинна бути не менше 3 мм з надійними (не менше двох) внутрішніми замками. Двері шаф для міцності укріплюються сталевими накладками або косинцями.
Допускається зберігання вогнепальної зброї та спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів у важких сейфах, які мають внутрішні замки. Боєприпаси до вогнепальної зброї повинні зберігатися в окремому від зброї металевому ящику, шафі.
3. Стрілецькі тири, стрільбища та мисливські стенди відкриваються при дотриманні умов, які гарантують безпеку оточуючих.
Забороняється обладнання відкритих тирів, призначених для стрільби із малокаліберної зброї, на відстані ближчій, ніж 2 км від населених пунктів, і природних заповідних об'єктів, а тирів для стрільби із крупнокаліберної зброї - 6 км. Напіввідкриті тири забороняється розміщувати ближче, ніж за 300 м від житлових і громадських будівель.
Залежно від характеру зовнішніх загорож, вогневої зони і пристроїв перехоплення куль встановлюються кілька типів таких споруд для стрілецького спорту:
стрільбища-комплекси, що складаються із декількох відкритих тирів;
криті (закриті) тири з непробивними стінами і стелею, де поперечні і бокові перехвати не передбачені;
напів відкриті тири з куленепробивними стінами і поперечними перехватами зверху;
відкриті ділянки місцевості, що мають кулеприйомні і бокові земляні вали й необхідні зони безпеки.
Постійне зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів у спортивно-стрілецьких школах, тирах, які належать комітетам ТСО України, спортивним товариствам, розміщеним у республіканських і обласних центрах, великих промислових містах з районним поділом, допускається в спеціально обладнаному сховищі, що відповідає вимогам п.2.3 цих Умов і правил, та наявності озброєної охорони у робочий час (коли сигналізація відключена) і виконання адміністрацією суворого пропускного режиму.
Допускається тимчасове зберігання у робочий час вогнепальної зброї і бойових припасів без озброєної охорони у тирах районних, міських (без районного поділу) комітетів ТСО України, первинних організацій училищ, технікумів, які мають сховища, що відповідають вимогам п. 2.3 цих Умов і правил, при виконанні адміністрацією суворого пропускного режиму в тир.
Облік вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, а також використаних боєприпасів здійснюється у книгах обліку (додаток N 1, 2).
Інструкція щодо пропускного і внутрішньооб'єктового режиму розробляється адміністрацією тиру з урахуванням особливостей об'єкта, який охороняється, узгоджується з місцевими органами внутрішніх справ і затверджується керівником вищестоящої організації. Пропускний режим у тир повинен передбачати режим робочого часу співробітників, запровадження постійних і тимчасових перепусток, встановлення суворого порядку входу і виходу громадян, внесення і винесення (вивезення), видачі і здачі зброї та бойових припасів. З метою забезпечення пропускного і внутрішньооб'єктового режиму вхідні двері у стрілецький тир (стрілецьку галерею) обладнуються надійними замками, електродзвоником і вічком. Пропуск у тир співробітників, стрільців-спортсменів повинен провадитися через контрольно-пропускний пункт, який має бути оснащений необхідними ящиками для зберігання ключів і документації, стендами із зразками перепусток, інструкціями, графіками занять у секціях тощо.
Стрілецька галерея і кімната для зберігання зброї, якщо вони знаходяться в одній будівлі, відокремлюються від допоміжних приміщень (навчальних класів, кімнат відпочинку, кабінетів тренерів і господарських приміщень) сталевими гратчастими перегородками. У цих перегородках обладнуються гратчасті сталеві двері, які повинні бути постійно закриті на замок.
Категорично забороняється зберігати вогнепальну зброю у стрілецьких галереях тирів під час перерви між стрільбами, а також залишати зброю і бойові припаси на вогневому рубежі без нагляду.
Без ліцензій органів внутрішніх справ функціонують тири, полігони науково-дослідних інститутів і конструкторських бюро оборонних заводів, тири, стрільбища і полігони, що знаходяться у віданні Міністерства оборони, Національної гвардії, Державного комітету по охороні державного кордону України, Служби безпеки, Управління державної охорони і Міністерства внутрішніх справ України, а також тири для стрільби із пневматичної зброї калібру до 4,5 міліметра та швидкістю польоту кулі до 100 метрів за секунду включно. ( Абзац 14 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом МВС N 311 від 13.05.96 )
4. Штемпельно-граверні майстерні (по виготовленню печаток і штампів), столи замовлень та видачі готових виробів розміщуються в ізольованих, окремих приміщеннях, кімнатах, що забезпечують режимні правила функціонування, схоронність обладнання, сировини, готових виробів і виключають можливість проникнення у такі приміщення сторонніх осіб. Такі приміщення обладнуються охоронно-пожежною сигналізацією з підключенням сигналу на пост охорони або на пульт централізованої державної служби охорони органів внутрішніх справ. На вікнах перших поверхів встановлюються стулчасті або розсувні грати, які повинні відкриватися з внутрішнього боку. Грати на вікна виготовляються зі сталевих прутків діаметром не менше 15 мм, які зварюються у місці пересічення, створюючи вічко розміром не більше 150х150 мм.
Вхідні двері майстерень (дільниць), цехів повинні бути з дерев'яних дошок завтовшки щонайменше 40 мм, обладнані надійними запорами(не менше двох внутрішніх замків) чи шифрозамками, оббиті з двох боків оцінкованим покрівельним залізом по асбесту, з загнутими кінцями листа на торець дверей. На дверях вивішується об'ява про обмежений вхід сторонніх осіб.
Після закінчення робочого дня приміщення штемпельно-граверних майстерень, столи приймання замовлень і видачі готових виробів закриваються і опечатуються.
5. Ліцензія не видається за відсутності зазначених умов здійснення діяльності по виробництву, ремонту і реалізації спортивної, мисливської вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, а також холодної зброї, виготовленню і реалізації спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів, створенню та утриманню стрілецьких тирів, стрільбищ, мисливських стендів; штемпельно-граверних майстерень виготовлення печаток і штампів та за наявності відносно особи, відповідальної за здійснення підприємницької діяльності:
висновку (довідки) медичної установи (лікувально-кваліфікаційної комісії), який свідчить про те, що така особа за станом здоров'я не може здійснювати вказану роботу або володіти вогнепальною зброєю, спеціальними засобами, зарядженими речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів;
даних про систематичні порушення такою особою громадського порядку, зловживання спиртними напоями та наркотичними речовинами;
пред'явленого обвинувачення про вчинення злочину, а також віддання до суду;
непогашеної судимості за умисні злочини; вироку суду про заборону займатися зазначеною діяльністю; позбавлення ліцензії на вказані види підприємницької діяльності.
6. При здійсненні діяльності згідно з отриманою ліцензією суб'єкти підприємницької діяльності повинні дотримуватися таких правил:
вся виготовлена вогнепальна та холодна зброя, спеціальні засоби, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та засобів для виконання спеціальних операцій і оперативно-розшукових заходів повинні мати номер і штамп (марку) підприємства (майстерні)-виготовлювача та сертифікат встановленого зразка.
нумерацію газових пістолетів і револьверів здійснювати шляхом проставлення номерів з лівої сторони рамки таких спеціальних засобів у відповідності з індексами, що встановлюються для Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя залежно від територіального розміщення підприємств чи майстерень по ремонту зброї, де здійснена така нумерація. Відрахування номерів по кожному вказаному регіону починається з цифр "00001". Про здійснення нумерації власників газового пістолета чи револьвера видається довідка (додаток N 4), що підшивається у облікову справу власника. Облік газових пістолетів і револьверів, на яких проставлені номери, здійснюється у книзі обліку (додаток N 5);
ножі (типу фінських) для виробничих цілей або мисливського чи рибальського промислів можуть виготовлятися за дозволами органів внутрішніх справ тільки за заявками міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади;
приймання у ремонт зброї та спеціальних засобів і видача їх після ремонту здійснюється:
від громадян - за наявності дозволу органів внутрішніх справ на зберігання зброї та спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, і документів, які засвідчують особу;
від організації - за наявності у представника організації дозволу органів внутрішніх справ на зберігання зброї та спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії і супроводжуваного листа керівника організації, доручення і документа, який засвідчує особу;
у випадку здавання в ремонт незареєстрованої зброї, газових пістолетів, револьверів адміністрація майстерні повинна негайно здати її в органи внутрішніх справ разом з відомостями про особу, яка її здала;
у разі неприбуття протягом місяця після закінчення строку виконання замовлення власника зброї, газових пістолетів і револьверів або представника організації, що здали в ремонт зброю, газові пістолети і револьвери, останні передаються до органу внутрішніх справ за територіальністю для вирішення питання про належність такої зброї, газових пістолетів і револьверів, але на строк не більше 6 місяців, після чого вони передаються для комісійного продажу;
для обліку вогнепальної зброї, газових пістолетів, револьверів, що надійшли в ремонт або для нумерування, в майстерні по ремонту зброї ведеться книга обліку (додаток N 4), яка має бути пронумерована, прошнурована і скріплена печаткою органу внутрішніх справ за територіальністю;
у магазинах дозволяється зберігати не більше одного ящика димного пороху (50 кг), одного ящика бездимного пороху (50 кг) і 15 тис. заряджених мисливських патронів або таку ж кількість газових балончиків та патронів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії. В окремих випадках, залежно від обладнання магазину, зазначену кількість пороху і заряджених патронів, газових балончиків може бути зменшено або збільшено за узгодженням з органом внутрішніх справ;
у торговельному приміщенні магазину за прилавками встановлюються такі шафи: одна для зберігання пороху, друга - капсулів і заряджених патронів до мисливської зброї, а третя - газових балончиків та патронів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, газових пістолетів і револьверів та патронів до них. Забороняється спільне зберігання пороху з капсулями, газовими балончиками або зарядженими патронами в одній шафі. Порох може викладатися на прилавок разом з капсулями тільки для передачі покупцеві. Категорично забороняється залишати вогнепальну зброю та вказані спеціальні засоби в торговельному залі після закриття магазину. Холодна пневматична зброя та замки безпеки зберігаються в окремих металевих шафах, сейфах; (Абзац 12 пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Наказом МВС N 311 від 13.05.96 )
мисливська вогнепальна зброя, газові пістолети і револьвери здаються на комісійний продаж громадянами або представниками організацій за направленням органів внутрішніх справ (додаток N 6) і за документами, які засвідчують особу. При здачі на комісійний продаж вогнепальної зброї та газових пістолетів і револьверів без вказаних направлень вони приймаються адміністрацією магазину і передаються із зазначенням відомостей про особу, що їх здала в органи внутрішніх справ за територіальністю. Квитанція про приймання на комісійний продаж зброї, газових пістолетів і револьверів разом з дозволом на їх зберігання подаються громадянином в десятиденний термін в органи внутрішніх справ, де вони були зареєстровані. Після одержання органами внутрішніх справ повідомлення з магазину про реалізацію зброї, газових пістолетів і револьверів останні знімаються з обліку;
у торговельних організаціях облік проданих вогнепальної зброї, мисливських ножів та боєприпасів, газових балончиків, газових пістолетів і револьверів повинен вестись в книгах обліку (додатки N 7,8), які нумеруються, прошнуровуються і скріплюються печаткою місцевих органів внутрішніх справ. Мисливська вогнепальна зброя та газові пістолети і револьвери продаються на підставі дозволів органів внутрішніх справ. Про вид, систему, марку, калібр, номер проданих зброї, газових пістолетів і револьверів в дублікат дозволу на придбання вогнепальної зброї, газових пістолетів і револьверів і книгу обліку продавцем вносяться відповідні записи. Вказані записи в дублікаті дозволу засвідчуються підписом продавця і штампом магазину із зазначенням дати продажу цих предметів: ( Абзац 14 пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Наказом МВС N 311 від 13.05.96 )
боєприпаси до мисливської вогнепальної зброї, мисливські ножі та патрони до газових пістолетів і револьверів у магазинах продаються:
організаціям - після пред'явлення дозволу органів внутрішніх справ на зберігання вогнепальної зброї, газових пістолетів і револьверів, доручення і документа, який засвідчує особу-представника організації;
продаж мисливських ножів громадянам, які вже мають у власному користуванні мисливську вогнепальну зброю здійснюється на підставі дозволів на її зберігання. При цьому у розділі "особливі відмітки" такого дозволу адміністрацією магазину проставляється штамп (додаток N 10). Придбані таким способом мисливські ножі громадяни зобов'язані у десятиденний термін зареєструвати в органі внутрішніх справ за місцем проживання. Про реєстрацію придбаних мисливських ножів в органах внутрішніх справ робиться відповідна відмітка в картці-заяві облікової справи власника такої мисливської вогнепальної зброї, а у розділі "особливі відмітки" дозволу на її зберігання проставляється штамп (додаток N 11). (Абзац 17 пункту 6 в редакції Наказу МВС N 311 від 13.05.96 )
Записи про продані боєприпаси до мисливської зброї та патрони до газових пістолетів і револьверів здійснюються у дозволі на зберігання зброї та вказаних спеціальних засобів.
Штемпельно-граверні майстерні та дільниці приймають від міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади, підприємств, установ і організацій і господарчих об'єднань та громадян замовлення на виготовлення печаток, у тому числі із зображенням Державного герба України, простих трикутних печаток, металевих печаток для посвідчень, спеціальних перепусток, металевих гербових печаток для установ Національного та комерційних банків України і підприємств зв'язку, кутових (бланкових) штампів, а також штампів "Сплачено", "Погашено", "Депоновано", якими засвідчуються документи про грошові операції, з зазначенням найменування підприємства, установи чи організації, з обов'язковим додатком до листів і заяв, зразків (ескізів) печаток і штампів та дозволів органів внутрішніх справ на їх виготовлення*.
Інші штампи та вироби: пломбіратори, факсиміле, штемпелі, бракерувальні штампи і клейма, металеві печатки для опечатування шаф, штампи бірок на продукцію із зазначенням відправника вантажу, штампи для вхідної та вихідної пошти, контрольні гербові і страхові печатки та кліше касових апаратів підприємств зв'язку із зображенням малого Державного герба України, інвентарні штампи для бібліотек тощо виготовляються штемпельно-граверними майстернями(дільницями) без дозволів органів внутрішніх справ, але обов'язково за клопотаннями, підписаними керівниками підприємств, установ і організацій, для яких призначаються ці вироби.
Замовлення на виготовлення печаток і штампів здаються у стіл приймання замовлень і видачі готових виробів, працівники якого ретельно перевіряють подані замовниками документи.
Прийняті замовлення реєструються в книзі обліку замовлень на виготовлення печаток і штампів (додаток N 9). На всіх документах, одержаних від замовника, зазначається номер замовлення.
Виготовлені печатки і штампи видаються замовникам після пред'явлення ними паспорта та доручення, яке при отриманні замовлення засвідчується виготовленою печаткою.
У книзі реєстрації виконаних замовлень замовник розписується і зазначає серію, номер паспорта, дату і орган внутрішніх справ, що його видав. Після цього робляться відбитки печаток і штампів.
Документи, що були підставою для виготовлення печаток і штампів, зберігаються у штемпельно-граверній майстерні (дільниці) підшитими у хронологічному порядку в спеціальній справі. Строк зберігання таких документів - один рік.
Виготовлені печатки і штампи у штемпельно-граверній майстерні (дільниці) зберігаються у залізних ящиках (шафах).
Браковані печатки і штампи (виробничий брак) розрізаються на дрібні частини або спалюються, при цьому вироби із металу обпилюються двома перехресними лініями і знищуються у тижневий строк від дня виявлення браку.
Про знищення браку складається акт з відбитком знищених печаток і штампів, який зберігається у штемпельно-граверній майстерні протягом одного року.
Знищення виробничого браку здійснюється комісією, призначеною керівником штемпельно-граверної майстерні.
Не одержані замовником печатки і штампи зберігаються протягом 3 місяців від дня виготовлення, після чого знищуються у встановленому порядку.
Про знищення неодержаних замовником печаток і штампів надсилається повідомлення в орган внутрішніх справ, який видав дозвіл на їх виготовлення, і замовнику.
Книги обліку по оформленню замовлень на виготовлення печаток і штампів зберігаються у штемпельно-граверній майстерні протягом одного року, після чого знищуються із складанням відповідного акта.
Додаток N 1
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створенню та утриманню
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів.
Книга обліку вогнепальної зброї і бойових припасів
у стрілецьких тирах, стрільбищах і мисливських стендах
_________________________________________________________
------------------------------------------------------------------- |
Продовження таблиці
-------------------------------------------------------------- |
Додаток N 2
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створенню та утриманню
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Роздавально-здавальна відомість
боєприпасів в тирі ___________________________________
(найменування підприємства, установи,організації)
за "____" ___________________199 р.
-------------------------------------------------- |
Продовження таблиці
------------------------------------------------------------ |
Відповідальний за облік, зберігання і видачу боєприпасів
________________________________
(підпис, ініціали)
________________________________
(підпис)
________________________________
(підпис)
Керівник стрільб ________________________________________
(прізвище, ініціали)
"_____" _________________199 р.
Додаток N 3
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та засобів
для виконання спеціальних операцій і
оперативно-розшукових заходів,
створенню та утриманню стрілецьких
тирів, стрільбищ, мисливських стендів
і штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Індекси, що встановлюються для Республіки Крим,
областей та м.Севастополя для нумерації газових
пістолетів і револьверів
1. Республіка Крим -КР
2. Вінницька обл. -ВІ
3. Волинська обл. -ВН
4. Дніпропетровська обл. -ДН
5. Донецька обл. -ДЦ
6. Житомирська обл. -ЖИ
7. Закарпатська обл. -ЗК
8. Запорізька обл. -ЗП
9. Івано-Франківська обл. -ІФ
10. Київська обл. -КО
11. м.Київ -КІ
12. Кіровоградська обл. -КД
13. Львівська обл. -ЛВ
14. Луганська обл. -ЛГ
15. Миколаївська обл -МК
16. Одеська обл. -ОД
17. Полтавська обл. -ПО
18. Рівненська обл. -РВ
19. Сумська обл. -СУ
20. Тернопільська обл. -ТР
21. Харківська обл. -ХК
22. Херсонська обл. -ХО
23. Хмельницька обл. -XM
24. Черкаська обл. -ЧК
25. Чернігівська обл. -ЧН
26. Чернівецька обл. -ЧР
27. м.Севастополь -СВ
Додаток N 4
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створенню та утриманню
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Штамп
майстерні по ремонту
зброї
Довідка
Видана __________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові та адреса власника
_________________________________________________________________________________________
газового пістолета, револьвера)
про те, що "____" ______________199 року на газовому пістолеті, револьвері
__________________________________________________________________________________________,
(система, калібр)
що належить гр-ну _________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
у майстерні по ремонту зброї _________________________________________________________________
(назва майстерні, номер ліцензії
__________________________________________________________________________________________
на здійснення діяльності по ремонту зброї, ким і коли видана)
проставлений номер _______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
(прізвище та підпис керівника майстерні)
Додаток N 5
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та засобів
для виконання спеціальних операцій і
оперативно-розшукових заходів,
створенню та утриманню стрілецьких
тирів, стрільбищ, мисливських стендів
і штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Книга обліку вогнепальної зброї та газових
пістолетів і револьверів у майстернях по їх ремонту
Почато _______________________________
Закінчено ____________________________
------------------------------------------------------------------------- |
Продовження таблиці
--------------------------------------- |
Додаток N 6
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створенню та утриманню
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Штамп
органу внутрішніх справ
вих. номер і дата
Директору
_________________________________________
(найменування магазину по
_________________________________________
торгівлі зброєю або спеціальними засобами)
_________________________________________
(прізвище, ініціали)
_________________________________________
(поштовий індекс, адреса магазину)
Прошу прийняти на комісійний продаж зброю, газові пістолети, револьвери
____________________________________________________________________________________________
(марка, калібр, номер),
які належать _____________________________________________________________________________
(прізвище, ініціали власника вогнепальної зброї,
_________________________________________________________________________________________
газових пістолетів і револьверів, його адреса, телефон)
_________________________________________________________________________________________
який має дозвіл N ______, виданий __________________________________________________________
(найменування органу
________________________________________________________________________________________
внутрішніх справ, який видав дозвіл на зберігання зброї, газових
пістолетів і револьверів)
Про реалізацію вказаної зброї та засобів прошу повідомити
_________________________________________________________________________________________
(прізвище,ініціали власника зброї, газових пістолетів і револьверів)
і ________________________________________________________________________________________
(найменування органу внутрішніх справ)
по телефону _______________________________________________________________________________
(номер телефону)
Начальник _________________________________________________________________________________
(найменування органу внутрішніх справ)
__________________________
(підпис)
Примітка. Направлення на комісійний продаж видається власникові зброї чи спеціальних засобів або особам, які діють від його імені.
Додаток N 7
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створенню та утриманню
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Книга обліку спортивної, мисливської вогнепальної
зброї, яка надходить та реалізується в магазинах
---------------------------------------------------------- |
Продовження таблиці
--------------------------------------------------- |
Додаток N 8
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створенню та утриманню
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Книга обліку газових балончиків, газових пістолетів і
револьверів, що надходять та реалізуються в магазинах
-------------------------------------------------------- |
Продовження таблиці
---------------------------------------------------- |
Додаток N 9
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності
по виробництву, ремонту і
реалізації спортивної,
мисливської вогнепальної зброї
та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створенню та утриманню
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
Книга реєстрації замовлень на
виготовлення печаток і штампів
------------------------------------------------------------------------------ |
Продовження таблиці
-------------- |
Додаток N 10
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності по
виробництву, ремонту і реалізації
спортивної, мисливської вогнепальної
зброї та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створення та утримання
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
(в редакції наказу від 13.05.96 N 311)
__________________________ найменування магазину |
__________________ дата продажу |
N ___________________ ножа, | підпис _______________ |
(Умови доповнено додатком N 10 згідно з Наказом МВС N 311 від 13.05.96 )
Додаток N 11
до Умов і правил здійснення
підприємницької діяльності по
виробництву, ремонту і реалізації
спортивної, мисливської вогнепальної
зброї та боєприпасів до неї, а також
холодної зброї, виготовленню і
реалізації спеціальних засобів,
заряджених речовинами сльозоточивої
та дратівної дії, індивідуального
захисту, активної оборони та
засобів для виконання спеціальних
операцій і оперативно-розшукових
заходів, створення та утримання
стрілецьких тирів, стрільбищ,
мисливських стендів і
штемпельно-граверних майстерень,
виготовлення печаток і штампів
(в редакції наказу від 13.05.96 N 311)
____________________________________________
найменування органу внутрішніх справ
Зареєстровано мисливський
ніж N _______________, розмір ______________
Дата ________________ Підпис ______________
Розмір штампа 10 х 70 мм
( Умови доповнено додатком N 11 згідно з Наказом МВС N 311 від 13.05.96 )