Открытое тестирование
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 33 від 23.10.1997
м.Київ
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
14 листопада 1997 р. за N 547/2350
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу
Держкомстатистики N 407 від 02.12.98 )
Інструкція
щодо заповнення форми державної статистичної
звітності про стан заборгованості із заробітної плати
( N 1-ПВ (заборгованість) термінова - місячна)
Загальні положення Звіт заповнюється підприємствами (установами, організаціями)*, на яких мала місце заборгованість по заробітній платі, строк виплати якої був установлений до 10 числа (включно), незалежно від тривалості заборгованості.
_____________________
* Надалі підприємство.
Колективні сільськогосподарські підприємства (колгоспи, орендні колективи, спільні підприємства та інші господарства, створені на базі колгоспів) заповнюють відповідні дані звіту на всіх працівників, включаючи постійних, найманих і залучених.
Підприємства, на яких установлений строк виплати заробітної плати працівникам за останній місяць, що передує даті подання звіту, ще не настав (тобто після 10 числа), при відсутності заборгованості за попередні місяці, звіт не заповнюють.
Розділ I.
Порядок заповнення звіту
У рядку 101 відображається сума нарахованої заробітної плати за період з початку року (гр.1), починаючи зі звіту за січень, в тому числі за останній звітний місяць (гр.2), що передує даті звіту (10 число). Структура заробітної плати визначена Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Мінстату України від 11.12.95 р. N 323 та зареєстрованою Міністерством юстиції України 21.12.95 р. за N 465/1001.
У рядку 102 відображається сума, що належить до виплати: нарахована заробітна плата (рядок 101), зменшена на суму обов'язкових утримань (прибуткового податку, відрахувань у розмірі 1% до Пенсійного Фонду та 0,5% на обов'язкове соціальне страхування).
У рядку 103 відображається сума нарахованої до виплати заробітної плати, строк виплати якої встановлено після 10 числа (гр.1=гр.2, якщо є заборгованість за попередній період).
У рядку 104 відображається сума фактично виплаченої заробітної плати із загальної суми, що належала до виплати (із рядка 102).
У рядку 105 відображається загальна сума простроченої заборгованості із заробітної плати станом на 10 число, а її розподіл по строках утворення - у рядках 106 і 107.
У рядку 106 відображається сума заборгованості, яка залишилася на дату подання звіту, тобто та, що була нарахована до виплати за всі місяці у 1997 році, включаючи грудень, а також попередні роки; у рядку 107, відповідно, нарахована у поточному році, починаючи із січня.
У рядку 108 відображається облікова чисельність штатних працівників облікового складу на дату подання звіту, яким не виплачена заробітна плата у встановлений строк незалежно від терміну заборгованості (1 і більше місяців). Дані графи 1 більше або дорівнюють даним графи 2.
У рядку 109 відображається сума простроченої заборгованості із всіх видів допомоги (крім включеної по рядках 111- 114), які виплачуються за рахунок коштів соціального страхування на підприємстві (з тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах при народженні дитини, на поховання тощо).
У рядку 110 відображається фактична виплата суми заборгованості за минулий рік. При цьому рядок 106 зменшується в порівнянні зі звітом за минулий місяць, на величину, зазначену в рядку 110.
У рядках 111-112 відображаються суми, нараховані відповідно до Правил відшкодування власником підприємства, установи, організації, або уповноваженим ним органом шкоди, заподіяної працівникові ушкодженням здоров'я, пов'язаним з виконанням ним трудових обов'язків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23.06.93 N 472 (із змінами і доповненнями, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 18.07.94 N 492 та від 03.10.97 N 1100 , у рядках 113-114 - відповідні суми, що виплачені фактично на дату подання звіту.
Розділ II
Облікова чисельність штатних працівників облікового складу, яким не виплачена заробітна плата у встановлений строк, на дату складання звіту (розділ I ряд.108 гр.1) розподіляється за терміном заборгованості у відповідних рядках розділу II. У графі 2 розподіляються суми невиплаченої заробітної плати працівникам, зазначеним у графі 1 (розділ I ряд.105 гр.2). При розрахунку терміну заборгованості один календарний місяць дорівнює 30 дням.
Термін заборгованості визначається по кожному працівнику як кількість місяців, за які не виплачено (повністю або частково) заробітну плату. Наприклад, на 10 лютого 1998 р. працівникові не виплачена заробітна плата за серпень-вересень 1997 р. і за січень 1998 р. В такому випадку працівника необхідно врахувати в рядку 204 у графі 1 - 1 особа, у графі 2 - не виплачена заробітна плата за перераховані місяці.
У рядку 208 графі 2 відображаються суми невиплаченої заробітної плати працівникам, які не перебувають в обліковому складі підприємства: що працюють за договорами цивільно-правового характеру, за сумісництвом, звільнені працівники.
Державна статистична звітність
|-------------------------------------------------------------------------| |
Звіт
про стан заборгованості із заробітної плати
на _________________________ 199__ року
(місяць)
Розділ I
------------------------------------------------|-----|-----|---------------| |
* З одним десятковим знаком.
Розділ II
Розподіл працівників та коштів
за терміном заборгованості
--------------------------------|-----|-----------|----------|------------- |
_____________________________
* З одним десятковим знаком.
"_____"__________________________ 199_____ р. | Керівник |
___________________________________________________________ (прізвище та N телефону виконавця) |
Головний бухгалтер |