Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 11 серпня 2000 р. N 1261
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 1236 від 27 грудня 2010 р
.)

Про внесення змін до Порядку встановлення
нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести до Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 1999 р. N 303 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 9, ст. 347), такі зміни:

1) пункти 9 - 11 викласти у такій редакції:

"9. Розрахунки збору, який підлягає щоквартальній сплаті, подаються платниками органам державної податкової служби до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, за місцезнаходженням платника.

Остаточний річний розрахунок збору подається платниками до органів державної податкової служби за місцезнаходженням платника (за попереднім погодженням з органами Мінекоресурсів) до 15 лютого року, що настає за звітним.

10. Збір сплачується платниками за їх місцезнаходженням до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а остаточна сплата збору за звітний рік здійснюється до 20 лютого року, що настає за звітним.

11. Сплата збору здійснюється платниками двома платіжними дорученнями: 30 відсотків до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища у складі державного бюджету і 70 відсотків до місцевих (сільських, селищних, міських) фондів охорони навколишнього природного середовища з наступним їх розподілом у такому співвідношенні:

20 відсотків загальної суми збору - до місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, що утворюються у складі сільських, селищних, міських бюджетів, на окремі рахунки;

50 відсотків загальної суми збору - до місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, що утворюються у складі бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, на окремі рахунки.

У містах Києві та Севастополі зазначені 70 відсотків загальної суми збору спрямовуються до фондів охорони навколишнього природного середовища, що утворюються у складі бюджетів міст Києва і Севастополя, на окремі рахунки.

Підприємства гірничо-металургійного комплексу, які беруть участь в економічному експерименті, що проводиться з 1 липня 1999 р. до 1 січня 2002 р., сплачують збір двома платіжними дорученнями: 10 відсотків до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища у складі державного бюджету і 20 відсотків до місцевих (сільських, селищних, міських) фондів охорони навколишнього природного середовища з наступним їх розподілом у такому співвідношенні:

10 відсотків загальної суми зборів - до місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, що утворюються у складі сільських, селищних, міських бюджетів, на окремі рахунки;

10 відсотків загальної суми збору - до місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, що утворюються у складі бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, на окремі рахунки.

Решту 70 відсотків загальної суми зборів зазначені підприємства використовують самостійно для виконання природоохоронних заходів";

2) в абзаці першому пункту 12 останнє речення викласти у такій редакції:

"Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності включають збір до складу витрат виробництва (обігу)".

2. Державній податковій адміністрації разом з Міністерством екології та природних ресурсів, Міністерством фінансів і Державним казначейством звірити у місячний термін стан розрахунків платників збору за забруднення навколишнього природного середовища з фондами охорони навколишнього природного середовища у складі відповідних бюджетів та узгодити суми переплат і заборгованості на 1 квітня 2000 р. для обліку цих сум в установленому порядку.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО