Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 28.08.96 р. N 983
м. Київ

Щодо затвердження Регламенту роботи
комісії по первинній обробці заяв
фінансових посередників, прийнятих
на сертифікатний аукціон

На виконання пункту і наказу Фонду від 12.07.96р. N 795 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Регламент роботи комісії по первинній обробці заяв фінансових посередників, прийнятих на сертифікатний аукціон (додається).

2. Українському центру сертифікатних аукціонів вжити заходів щодо розповсюдження даного Регламенту по РЦСА в строк до 30.08.96р. та здійснення постійного контролю за дотриманням вимог даного Регламенту РЦСА.

Відповідальний: Генеральний директор УЦСА - Ю.М.Тараторін

3. Наказ опублікувати в "Інвестиційній газеті".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Б.Буцу.

Голова Фонду Ю.Єхануров

Затверджено
наказом ФДМУ
від "28.08.1996 р. N 983

Регламент
роботи комісії по первинній обробці заяв фінансових
посередників, прийнятих на сертифікатний аукціон

Цей регламент розроблено у відповідності до Положення про порядок подання фінансовими посередниками та товариствами покупців заяв на придбання акцій, запропонованих до продажу на сертифікатних аукціонах, затвердженого наказом ФДМУ від 26 березня 1996 року N 342.

Цим регламентом встановлюється порядок проведення засідань комісії по первинній обробці заяв фінансових посередників, прийнятих на сертифікатний аукціон, (надалі - "Комісії") та повноваження Комісії щодо прийняття та відхилення таких заяв фінансових посередників.

1.Порядок роботи комісії

1.1. Відповідно до наказу ФДМУ від 12 липня 1996 року N 795 Комісія, яка здійснює роботу по первинній обробці заяв фінансових посередників, прийнятих на сертифікатний аукціон, є постійно діючою. Персональний склад комісії затверджується наказом начальника регіонального відділення ФДМУ за поданням РЦСА (по місту Києву та Київській області - наказом ФДМУ за поданням Київського РЦСА). При необхідності, зміни до цих наказів затверджуються до початку засідання Комісії.

1.2. Засідання Комісії відбувається у перший робочий день після останнього дня прийняття заяв на аукціон. Засідання Комісії розпочинається о 10:00.

1.3. На засіданні Комісії в присутності всіх її членів проводиться розкриття конвертів з заявами фінансових посередників та внесення вказаних в заявах конфіденційних даних до відповідних відомостей реєстратора.

1.4. Комісія виконує такі дії, результати яких обов'язково відображаються у протоколі засідання комісії:

- перевіряє відповідність наявної кількості конвертів з заявами загальній кількості поданих заяв, що вказана в останній відомості реєстратора;

- перевіряє кожний конверт на відсутність ознак його розкривання та на наявність необхідних підписів та штампів (печаток);

- розпечатує кожний конверт у порядку їх реєстрації шляхом відрізання краю конверта та виймає заяву і довідку про резервування ПМС;

- перевіряє відповідність номерів на конверті, на заяві та на свідоцтві;

- перевіряє зміст конфіденційної частини заяви на відсутність помилок;

- переносить з заяви до відповідної відомості реєстратора додаткову конфіденційну інформацію: код ЗКПО, назву об'єкта приватизації та обрані заявником цінові обмеження.

1.5. Засідання Комісії завершується підписанням протоколу засідання всіма членами комісії, присутніми на засіданні.

1.6. 3 кожної сторінки заповненої відомості реєстратора знімаються дві копії. На всіх сторінках оригіналів відомостей та їх копій проставляється дата засідання Комісії та підписи всіх її членів.

1.7. Перші примірники (оригінали) всіх відомостей реєстратора залишаються в РЦСА та зберігаються протягом одного року.

1.8. Другі примірники всіх відомостей відправляються рекомендованим листом до Департаменту систем продажу акцій ФДМУ. Відправлення здійснює регіональне відділення ФДМУ в день засідання комісії РЦСА.

1.9. Треті примірники всіх відомостей разом з копією протоколу засідання Комісії передаються безпосередньо голові аукціонної комісії у десятиденний термін з дати закінчення приймання заяв.

1.10. Оброблені заяви після засідання Комісії передаються для їх подальшої обробки в РЦСА.

1.11. Довідки про резервування ПМС, подані разом з заявами, передаються на зберігання в РЦСА.

1.12. Порожні конверти зберігаються в РЦСА протягом одного року після засідання Комісії.

1.13. Всі особливі випадки (відсутність конверту, заяви або довідки; ознаки розкривання конверту; невідповідність номерів на конверті, в заяві та довідці, тощо) заносяться до протоколу засідання Комісії. Обставини таких випадків з'ясовуються відповідальними особами РЦСА. Про результати розгляду цих обставин РЦСА у десятиденний термін письмово повідомляє аукціонну комісію.

1.14. Факти виявлення Комісією в заявах невиправних помилок, визначених у розділі 2 цього Регламенту, обов'язково заносяться до протоколу Комісії. У відомості реєстратора проставляються відмітки про невиправлені помилки із вказанням виду помилки.

1.15. За рішенням Комісії, в межах наданих їй повноважень згідно розділу 3 цього Регламенту, заяви з помилками, визначеними у розділі 2 цього Регламенту, не допускаються до участі в сертифікатному аукціоні та не передаються до УЦСА.

1.16. РЦСА на протязі трьох робочих днів з дня засідання Комісії письмово повідомляє заявників про недопущення їх заяв до аукціону в зв'язку з виявленими помилками та розрезервовує приватизаційні майнові сертифікати, зарезервовані під ці заяви.

2.Типові ситуації та їх вирішення

2.1. Помилки, виявлені у відкритій частині заяви - в розділах 3, 4, 5 -, вважаються помилками реєстратора РЦСА, тому такі помилки не заносяться до протоколу засідання Комісії, а фіксуються у відомості реєстратора і обробляються у встановленому порядку. Заяви з такими помилками приймаються Комісією.

2.2. У розділі 1 заяви - "Об'єкт приватизації" - вказуються дані про об'єкт приватизації, на придбання акції якого подається заява. Оскільки ці дані є конфіденційними та не перевіряються реєстратором під час приймання заяви в РЦСА, відповідальність за помилки в них несе заявник.

2.3. При цьому виявлені Комісією помилки обробляються наступним чином:

- якщо вказаний в заяві код ЗКПО об'єкта відсутній в переліку підприємств, запропонованих на вказаний сертифікатний аукціон, а вказана в заяві назва об'єкта є в цьому переліку підприємств (або вказана назва містить помилки, але дозволяє однозначно ідентифікувати об'єкт з одним з об'єктів в цьому переліку), заява допускається до участі в сертифікатному аукціоні згідно з вказаною в ній назвою об'єкта, яка вважається вірною та за якою контролер РЦСА виправляє код ЗКПО в заяві;

- якщо вказані в заяві код ЗКПО об'єкта та його назва є в переліку підприємств, запропонованих на вказаний сертифікатний аукціон, але відносяться до різних об'єктів, заява допускається до участі в сертифікатному аукціоні згідно з вказаним в заяві кодом ЗКПО, який вважається правильним;

- якщо вказаний в заяві код ЗКПО об'єкта є в переліку підприємств, запропонованих на вказаний сертифікатний аукціон, а вказана в заяві назва об'єкта в цьому переліку підприємств відсутня, заява допускається до участі в сертифікатному аукціоні згідно з вказаним в ній кодом ЗКПО, який вважається правильним;

- якщо вказаний в заяві код ЗКПО об'єкта відсутній в переліку підприємств, запропонованих на вказаний сертифікатний аукціон, а вказана в заяві назва об'єкту не дозволяє однозначно ідентифікувати об'єкт з одним з об'єктів в цьому переліку, заява знімається з сертифікатного аукціону як помилкова без надання можливості заявнику виправити таку помилку.

2.4. Оскільки обрані заявником в розділі 2 заяви - "Заяви та зобов'язання заявника" -умови участі у сертифікатному аукціоні та цінові обмеження є конфіденційними даними та не перевіряються реєстратором під час приймання заяви в РЦСА, помилки заявника в них виправленню не підлягають. Заява з помилками заявника в розділі 2 до аукціону не допускається.

2.5. При цьому помилками заявника, що не підлягають виправленню, вважаються:

- одночасний вибір обох варіантів (А та Б);

- відсутність відмітки про вибір варіанта (А або Б);

- відсутність значення цінового обмеження при виборі варіанта А;

- вказання значення цінового обмеження при виборі варіанта Б;

- вказане значення цінового обмеження не відповідає вимогам п.7.4 Положення про порядок подання фінансовими посередниками та товариствами покупців заяв на придбання акцій, запропонованих до продажу на сертифікатних аукціонах, затвердженого наказом ФДМУ від 26 березня 1996 року N 342.

2.6. Факти виявлення Комісією перелічених вище невиправних помилок в заявах обов'язково фіксуються в протоколі засідання Комісії. У відомості реєстратора проставляються відмітки про невиправні помилки із вказанням виду помилки.

3.Повноваження комісії

3.1. При виявленні у заявах перерахованих в розділі 2 цього Регламенту помилок Комісія приймає остаточне рішення щодо відхилення заяв.

3.2. У всіх інших випадках, помилки та невідповідності фіксуються у відомості реєстратора та в протоколі засідання Комісії і передаються для розгляду та прийняття рішення до постійно діючої аукціонної комісії.

3.3. Протягом десяти днів з дати отримання повідомлення про прийняте Комісією рішення, заявник має право звернутися з письмовою скаргою до регіонального відділення ФДМУ (по місту Києву та Київській області - до центрального апарату ФДМУ) щодо прийнятих Комісією рішень.

3.4. Подані заявниками скарги розглядаються на першому засіданні постійно діючої аукціонної комісії відповідного сертифікатного аукціону. Про прийняте рішення в 5-денний термін повідомляється заявник.

3.5. Якщо заявник не погоджується з прийнятим рішенням, він має право звернутися з позовом до суду.

4.Вимоги до оформлення та ведення протоколу

4.1. Засідання Комісії завершується підписанням кожної сторінки протоколу засідання, всіма членами Комісії, присутніми на засіданні.

4.2. До протоколу засідання Комісії заносяться всі особливі випадки, а саме:

- відсутність конверту або заяви;

- ознаки розкривання конверту;

- невідповідність номерів, тощо, а також факти виявлення у заявах невиправних помилок, перелічених в розділі 2 цього Регламенту.