Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 4 квітня 2001 р. N 331
м.Київ

(Постанова втратила чинність
на підставі Постанови КМУ
від 21 грудня 2005 р. N 12
31)

Про внесення змін до постанови Кабінету
Міністрів України від 24 січня 1997 р. N 81
та визнання такою, що втратила чинність, постанови
Кабінету Міністрів України від 9 червня 1997 р. N 553

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 1997 р. N 81 "Про Державну комісію з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 5, с. 151) зміни, що додаються.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 9 червня 1997 р. N 553 "Про внесення змін до складу Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом".

Перший віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 квітня 2001 р. N 331

Зміни,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 24 січня 1997 р. N 81

1. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 постанови в частині затвердження складу Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом.

2. Пункти 7 і 8 Положення про Державну комісію з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом, затвердженого зазначеною постановою, викласти у такій редакції:

"7. Головою Державної комісії є Голова Державної податкової адміністрації.

8. До складу Державної комісії входять представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного банку (за згодою), Мінекономіки, Мінфіну, Державної податкової адміністрації, Держпромполітики, Держпідприємництва, Держмитслужби, Держстандарту, Антимонопольного комітету.

До складу Державної комісії можуть також входити представники інших центральних органів виконавчої влади, громадських організацій та науково-дослідних установ.

Персональний склад Державної комісії затверджує її голова за погодженням з керівниками відповідних органів виконавчої влади, установ та організацій".