Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
N 983 від 27.09.2001

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
15 жовтня 2001 р. за N 883/6074

Про внесення змін та доповнень до
Прав
ил користування електричною
енергією, затверджених постановою
НКРЕ від 31.07.96 N 28

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 21.04.98 N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити зміни та доповнення до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 N 28 (із змінами та доповненнями), що додаються.

В.о. Голови Комісії В.Котко

Затверджено
Постанова НКРЕ
27.09.2001 N 983

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
15 жовтня 2001 р. за N 883/6074

Зміни та доповнення
до Правил користування електричною енергією

1. Доповнити пункт 1.2 Правил користування електричною енергією (далі Правила) такими абзацами:

"Збитки (з вини споживача) - витрати електропостачальної організації, які вона понесла внаслідок пошкодження споживачем або іншими особами обладнання у разі їх зловмисної чи недбалої діяльності, та вартість робіт і послуг, необхідних для відновлення обладнання та енергопостачання.

Недоврахована електрична енергія - обсяг електричної енергії, використаний споживачем або переданий транзитом, але не врахований приладами обліку або врахований неправильно внаслідок здійснення споживачем правопорушення в електроенергетиці, передбаченого чинним законодавством.

2. Пункт 8.19 Правил викласти в такій редакції: "8.19. На підставі акта порушень представник електропостачальної організації визначає обсяг недоврахованої електроенергії та виписує споживачу додаткові розрахункові документи для сплати відповідно до чинного законодавства України. Кошти за недовраховану електричну енергію перераховуються споживачем на розподільчий рахунок електропостачальної організації за регульованим тарифом.

Відповідно до акта порушень електропостачальною організацією визначаються завдані споживачем збитки. На підставі складеного акта порушень розраховується сума збитків та виписується платіжний документ. Сума збитків перераховується споживачем на поточний рахунок електропостачальної організації.

У разі несплати нарахованих сум у визначений строк електропостачальна організація подає позов до суду щодо стягнення із споживача в примусовому порядку пред'явленої суми. У випадку необхідності електропостачальна організація передає матеріали в органи прокуратури".

Начальник технічного управління Л.Симоненко