Открытое тестирование
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 126 від 21.09.98
м.Київ
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
аграрної політики N 413 від 23.08.2005 )
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
19 листопада 1998 р.за N 735/3175
Про затвердження Інструкції про порядок проведення
робіт з відтворення водних живих ресурсів
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.09.96 N 1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", а також з метою удосконалення управління в галузі охорони і відтворення водних живих ресурсів НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про порядок проведення робіт з відтворення водних живих ресурсів (додається).
2. "Временную инструкцию о порядке учета рыбоводной продукции, выпускаемой предприятиями Минрыбхоза СССР в естественные водоемы и водохранилища", затверджену Мінрибгоспом СРСР 06.02.85, не застосовувати на території України.
3. Управлінню справами (В.М.Денисяко) довести цю Інструкцію до відома всіх структурних підрозділів Держкомрибгоспу та заінтересованих міністерств, відомств, установ, підприємств, організацій.
4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника Голови Держкомрибгоспу України О.М.Степаненка.
Голова комітету М.М.Шведенко
Затверджено
Наказ Державного комітету рибного
господарства України 21.09.98
N 126
Інструкція
про порядок проведення робіт з відтворення водних
живих ресурсів
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція розроблена на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 28.09.96 N 1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства" з метою удосконалення управління в галузі охорони і відтворення водних живих ресурсів.
Інструкція визначає порядок проведення робіт з відтворення водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (крім водних об'єктів, розташованих у межах територій, та об'єктів природно-заповідного фонду) підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності (в тому числі державними органами рибоохорони), та іншими суб'єктами підприємницької діяльності в галузі рибного господарства (надалі - користувачі).
1.2. Основні терміни та поняття, які використовуються у цій Інструкції
1.2.1. Відтворення водних живих ресурсів (надалі - відтворення) - природне або штучне (акліматизація, переселення) поновлення чисельності популяцій (ретрансформація) водних живих ресурсів, які скорочуються в процесі їх лову або природної смертності.
Акліматизація і переселення здійснюються шляхом випуску водних живих ресурсів.
1.2.2. Випуск водних живих ресурсів - комплекс заходів (вилов, транспортування, облік, безпосередній випуск (скочування) водних живих ресурсів тощо), потрібних для забезпечення робіт з відтворення.
1.2.3. Переселення водних живих ресурсів (надалі - переселення) - випуск певного виду водних живих ресурсів у рибогосподарський водний об'єкт, де мешкають такі види, з інших водних об'єктів з метою здійснення селекційної, племінної діяльності, меліоративних заходів.
1.2.4. Об'єкт відтворення - вид водного живого ресурсу, який відтворюється.
2. Порядок проведення робіт з відтворення
2.1. Для проведення робіт з відтворення користувачам (крім державних органів рибоохорони) потрібно за два тижні до їх початку подати в басейнове управління або регіональну, обласну, міжрайонну інспекцію охорони, відтворення і регулювання рибальства, в зоні діяльності якої розташований рибогосподарський водний об'єкт, такі документи:
2.1.1. Заявку (додаток 1) на проведення робіт з випуску водних живих ресурсів.
2.1.2. Біологічне обгрунтування (якщо відтворення здійснюється вперше), розроблене науковим підприємством, установою, організацією, в тому числі державним органом рибоохорони, доцільності відтворення, умов випуску водних живих ресурсів тощо.
2.1.3. Ветеринарне свідоцтво про відсутність небезпечних захворювань водних живих ресурсів у господарстві користувача. Видається місцевим органом Державної служби ветеринарної медицини.
2.1.4. Графік випуску водних живих ресурсів (складається користувачем).
2.1.5. Дозвіл Мінекобезпеки на проведення робіт з акліматизації, переселення водних живих ресурсів.
2.1.6. Документ, що підтверджує законність придбання (накладна), затрати (кошторис тощо) на вирощування водних живих ресурсів.
2.2. Державний орган рибоохорони в тижневий термін розглядає подані документи, затверджує наказом склад комісії з контролю за проведенням робіт з відтворення водних живих ресурсів (надалі - комісія), погоджує графік випуску і передає його копію голові комісії.
Якщо роботи з відтворення здійснюватиме державний орган рибоохорони, то потрібно подати документи, зазначені в п.2.1 цієї Інструкції, в Головне управління охорони, відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства (надалі - Головрибвод).
Головрибвод у тижневий термін розглядає подані документи, затверджує наказом склад комісії, погоджує графік випуску і передає його копію голові комісії.
При відхиленні заявки щодо проведення робіт з відтворення заявнику в тижневий термін направляється обгрунтована відмова.
2.3. Головою комісії призначається представник державного органу рибоохорони, а членами комісії - представники державної адміністрації або місцевого органу самоврядування, органів Мінекобезпеки та користувача, який здійснюватиме зазначені роботи.
2.4. Якщо роботи з відтворення здійснюватиме державний орган рибоохорони, то головою комісії призначається представник користувача (крім державного органу рибоохорони), а членами комісії - представники державної адміністрації або місцевого органу самоврядування, органів Мінекобезпеки та державного органу рибоохорони, який здійснюватиме зазначені роботи.
2.5. Роботи з відтворення проводяться тільки в місцях, визначених комісією, та в її присутності.
2.6. Користувач, в тому числі державний орган рибоохорони, який проводить роботи з відтворення, зобов'язаний:
2.6.1. Забезпечити виконання всіх організаційних та технічних робіт.
2.6.2. Здійснювати облік водних живих ресурсів, які випускаються в рибогосподарський водний об'єкт (проводиться тільки під контролем комісії; обсяги випуску з кожного транспортного засобу, яким вони доставлені до місця випуску, оформляються Актом (додаток 2).
2.6.3. Вносити до Журналу обліку випущених водних живих ресурсів (додаток 3) інформацію про обсяги випуску за кожну добу.
Сторінки журналу мають бути прошнурованими, пронумерованими та скріплені печатками:
у користувача - користувачем та державним органом рибоохорони;
у державного органу рибоохорони - державним органом рибоохорони та Головрибводом.
2.6.4. Охороняти місця випуску водних живих ресурсів.
2.7. Водні живі ресурси, що загинули під час транспортування та випуску, підраховуються. Результати підрахунків заносяться до акта про виконання робіт з випуску та до Журналу обліку випущених водних живих ресурсів при кожному факті випуску.
Загиблі водні живі ресурси не зараховуються до загального обсягу випущених водних живих ресурсів; ті, що придатні до реалізації, здаються в торговельну мережу або на приймальні пункти за накладними, а не придатні до реалізації списуються та утилізуються за Актом (додаток 4).
3. Обов'язки та права голови і членів комісії
3.1. Розв'язання всіх організаційних питань щодо роботи комісії та відповідальність за правильність оформлення облікової документації покладаються на голову комісії.
3.2. Голова комісії зобов'язаний:
3.2.1. За десять днів до початку роботи комісії повідомити членів комісії, користувача, в тому числі державний орган рибоохорони, який здійснюватиме роботи з відтворення водних живих ресурсів, про склад комісії й терміни її роботи.
3.2.2. Організувати діяльність та розподілити обов'язки між членами комісії на весь період її роботи.
3.2.3. Розглядати та затверджувати акти обліку обсягів випуску водних живих ресурсів.
3.3. Голова комісії має право:
3.3.1. Інспектувати ведення обліку водних живих ресурсів у місцях їх завантаження та випуску.
3.3.2. Забороняти випуск водних живих ресурсів у разі порушення користувачем, в тому числі державним органом рибоохорони, умов випуску, вимог цієї Інструкції, до з'ясування обставин.
3.3.3. Приймати рішення щодо спірних питань, що виникають при проведенні робіт з випуску водних живих ресурсів.
3.4. Діяльність членів комісії на протязі всього періоду випуску водних живих ресурсів визначається цією Інструкцією.
3.5. Члени комісії зобов'язані контролювати:
3.5.1. Відповідність біологічних показників об'єктів відтворення встановленим нормативам.
3.5.2. Правильність використання того чи іншого методу обліку.
3.5.3. Облік обсягів водних живих ресурсів, які випускаються в рибогосподарські водні об'єкти.
3.5.4. Заповнення первинної облікової документації і складання актів про обсяги випуску водних живих ресурсів.
3.5.5. Норми завантаження водних живих ресурсів у транспортні та інші ємкості.
3.5.6. Відповідність ветеринарним, санітарно-епідеміологічним нормам транспортних та інших ємкостей, місць завантаження й випуску водних живих ресурсів.
3.6. Члени комісії мають право:
3.6.1. Умотивовано відмовити в підписанні актів щодо випуску водних живих ресурсів.
3.6.2. Проводити контрольний облік водних живих ресурсів у процесі їх випуску.
3.7. Після закінчення робіт на підставі актів випусків комісія зобов'язана скласти Акт про виконання робіт з відтворення рибних, інших водних живих ресурсів та робіт природоохоронного призначення згідно з Інструкцією про порядок встановлення та розподілу лімітів, виділення квот, видачі дозволів, промислових квитків та талонів на спеціальне використання водних живих ресурсів загальнодержавного значення, затвердженою спільним наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Державного комітету рибного господарства України від 2 вересня 1997 року N 141/4.
4. Методи обліку
4.1. Визначення кількості водних живих ресурсів, яких випускають у рибогосподарські водні об'єкти, проводиться такими методами:
4.1.1. Еталонним (ваговим, об'ємним).
4.1.2. Погодинним (ваговим, об'ємним).
4.1.3. Бонітувальним.
4.2. Метод еталонного обліку Облік водних живих ресурсів, яких випускають, проводиться за допомогою мірної ємкості (еталона) не менше 0,5 літра або мірної ваги не менше 0,5 кілограма.
У кожній десятій об'ємній або ваговій мірній ємкості підраховуються поштучно всі екземпляри водних живих ресурсів, визначається середнє арифметичне кількості водних живих ресурсів у мірних ємкостях (еталонах) і шляхом перемножування середнього арифметичного водних живих ресурсів у мірних ємкостях (еталонах) на загальну кількість об'ємних або вагових мірних ємкостей проводиться підрахунок загальної кількості всіх випущених водних живих ресурсів.
4.3. Метод погодинного обліку
4.3.1. Облік водних живих ресурсів, яких випускають у рибогосподарський водний об'єкт, починається з моменту відкриття водовипусків і продовжується протягом всього часу виходу води з вирощувального водного об'єкта.
4.3.2. Облік погодинним методом проводиться за допомогою спеціальних пристроїв, що дають змогу відбирати проби без травмування водних живих ресурсів.
Періодичність взяття проб (інтервал) залежить від інтенсивності скочування водних живих ресурсів, але в кожному разі береться не менше однієї проби через кожні дві години.
Тривалість взяття проби встановлюється комісією в залежності від інтенсивності скочування водних живих ресурсів, їх середньої ваги та виду облікового пристрою, споруди або пастки, але не менше однієї хвилини.
У разі скочування водних живих ресурсів підвищеної інтенсивності дозволяється встановлювати тривалість взяття проби в 30 секунд із періодичністю взяття проб (інтервал) 30 хвилин.
Відлік часу під час взяття проб ведеться за допомогою секундоміра.
4.3.3. Пробу слід брати спеціальним уловлювачем у водній товщі, перераховуючи співвідношення площі вловлювача до площі перетину води в просвіті шлюзів, або встановленням пастки, що перекриває весь потік води в просвіті шлюзів. Пастка встановлюється почергово в кожному з відкритих просвітів шлюзів.
Уся проба зважується або вимірюється мірною ємкістю. Якщо вона не перевищує 0,5 кг, тоді обробляється вся проба, якщо в пробі виявляється більше 0,5 кг, то після зважування-вимірювання всієї проби відважується і обробляється 0,1 - 0,5 кг у залежності від видового складу та морфометричних показників водних живих ресурсів, але загальна кількість екземплярів у пробі не повинна бути менше ніж 100 штук.
4.3.4. Контрольна проба або весь улов сортується за видами й ретельно перераховується. Визначається процентне співвідношення видів водних живих ресурсів у пробі. Потім визначається кількість водних живих ресурсів, випущених за 1 хвилину, й перераховується на періодичність взяття проб.
4.3.5. Загальна кількість водних живих ресурсів за добу визначається шляхом додавання результатів, отриманих для кожного інтервалу.
4.3.6. При проведенні погодинного обліку в господарствах, що випускають молодь сазана та ляща, використовують пристрій конструкції Мещерякова-Савінкова, а результати оформляють за нижчеприведеною методикою.
Проби беруть цілодобово з двогодинним інтервалом з 23-ї години попередньої доби до 23-ї години наступної доби. Для визначення кількості водних живих ресурсів, що скотилися за добу, застосовується формула
N доба = 120 х |
1 А23 (-------- 2 |
+ Е А1-21 + |
2 А23 ---------), 2 |
де:
N доба | - кількість водних живих ресурсів, що скотилися за добу; |
1 А23 2 А23 Е А1-21 |
- величина хвилинної проби о 23-й годині попередньої доби; - величина хвилинної проби о 23-й годині наступної доби; - сума хвилинних проб із двогодинним інтервалом в облікову добу за години, вказані в індексі. |
Якщо випуск водних живих ресурсів проводиться менше однієї доби, то їх підрахунок ведеться за фактичний час спуску води.
Кількість водних живих ресурсів, яких випускають за весь період випуску, визначається за формулою
Nзагал. = 1,1 х Е N доба,
де: Nзагал. - кількість водних живих ресурсів, яких випустили за весь період випуску;
Е N доба - сума добових показників;
1,1 - коефіцієнт.
4.3.7. Облік водних живих ресурсів, дуже чутливих до механічних впливів (білий, пістрявий товстолобики тощо), проводиться погодинним методом з годинним інтервалом взяття проб (хвилинна експозиція).
Кількість водних живих ресурсів, випущених за добу, визначається за формулою
N доба = 60 |
24 х Е і=1 |
Аі, |
де:
N 24 Е і=1 |
доба Аі |
- кількість водних живих ресурсів, яких випущено за - сума хвилинних проб, взятих за добу (24 проби). |
добу; |
Загальна кількість випущених водних живих ресурсів визначається за формулою
Nзагал. = (1,1 +- 0,1) х Е N доба
Результати підрахунків заносяться в Картку обліку випущених водних живих ресурсів (додаток 5).
4.4. Метод бонітувального обліку
4.4.1. Облік водних живих ресурсів проводиться на вирощувальному водному об'єкті перед їх випуском.
4.4.2. Проби відбираються за допомогою знарядь лову, для яких визначають коефіцієнт уловистості. Збір проб роблять одночасно або в дуже стислі строки. На підставі аналізу відібраних проб, з урахуванням коефіцієнта уловистості знарядь лову, розраховують кількість водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах, застосовуючи ймовірнісно-статистичні методи.
4.5. Застосування методів обліку
4.5.1. Застосування того чи іншого методу обліку залежить від типу підприємства і виду вирощених водних живих ресурсів.
Для нерестово-вирощувальних господарств, що випускають молодь частикових видів риб, основним методом є погодинний облік.
Для нерестово-вирощувальних господарств, які випускають молодь ляща й сазана, вирощену в полікультурі, й не мають облікових пристроїв, основним методом обліку є бонітувальний.
4.5.2. Для лососевих заводів основним методом обліку є еталонний.
4.5.3. Для осетрових заводів основними методами обліку є еталонний або бонітувальний методи.
4.5.4. Під час випуску дворічок частикових та рослиноїдних риб застосовуються методи еталонного або погодинного обліку.
4.5.5. Обсяги загибелі водних живих ресурсів визначаються шляхом підрахунку всіх екземплярів поштучно, якщо їх величина незначна, а при масовій загибелі визначаються еталонним методом.
4.6. Порядок визначення середньої штучної маси
4.6.1. Для визначення середньої штучної маси водних живих ресурсів, яких випускають, у кожному вирощувальному водному об'єкті береться не менше трьох контрольних проб (у пробі кількість екземплярів не менше 50 шт.) в період випуску (на початку, в середині та в кінці) і не менше ніж один раз на добу.
У розрахунок середньої маси й у виконання плану не зараховуються водні живі ресурси, що мають масу менше нормативних наважок: 80% - для лососевих (60% - для цьогорічок), 40% - для осетрових, частикових (для сазана та ляща - 12% та 35% відповідно), 40% - для сигових.
4.6.2. У господарствах, де скочування водних живих ресурсів відбувається довільно, сортування на вагові групи не робиться.
Середня штучна маса всіх випущених водних живих ресурсів визначається як середньозважена із середніх мас окремих проб.
Результати визначення середньої штучної маси заносяться до Картки визначення середньої штучної маси випущених водних живих ресурсів (додаток 6).
Нормативи щільності посадки водних живих ресурсів при транспортуванні їх до місць випуску приведені в додатку 7.
Біологічні показники основних об'єктів відтворення, які вселяються в рибогосподарські водні об'єкти, приведені в додатку 8.
5. Порядок та форми звітності
Користувачі під час випуску водних живих ресурсів зобов'язані щотижня та після закінчення випуску подавати Звіт про обсяги випуску водних живих ресурсів (додаток 9) до органу рибоохорони, в зоні діяльності якого здійснюється випуск водних живих ресурсів.
Якщо випуск буде здійснювати державний орган рибоохорони, зазначений звіт подається до Головрибводу.
6. Права та відповідальність користувачів
6.1. Користувачі, в тому числі державні органи рибоохорони, мають права, передбачені законодавством про охорону, використання і відтворення водних живих ресурсів.
Оскарження тих дій посадових осіб, які порушують права користувачів, здійснюється ними в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
6.2. У разі самовільного випуску водних живих ресурсів, порушення вимог цієї Інструкції користувачі, в тому числі державні органи рибоохорони, несуть відповідальність в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
Додаток 1
до пункту 2.1.1 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення водних
живих ресурсів
Назва установи Держкомрибгоспу _______
_____________________________________
Назва та реквізити заявника ____________
____________________________________
____________________________________
Заявка
Просимо дозволити випуск водних живих ресурсів з метою _________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
(вказати мету випуску: акліматизація, реакліматизація тощо)
____________________________________________________________________________________________________________________
Види водних живих ресурсів та заплановані обсяги їх випуску: ______________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
Біологічні показники водних живих ресурсів, запланованих до випуску: _______________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
Випуск водних живих ресурсів буде здійснюватись у рибогосподарський водний об'єкт
____________________________________________________________________________________________________________________
(назва рибогосподарського водного об'єкта, його
ділянки, району випуску)
____________________________________________________________________________________________________________________
в період _____________________________________________________________________________________________________________
(вказати дату початку та закінчення робіт)
____________________________________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________
"___" _____________ 199_ р. |
________ (підпис) |
________________________ (прізвище, ініціали) |
М.П. |
Додаток 2
до пункту 2.6.2 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення водних
живих ресурсів
Затверджую
__________________________________
(голова комісії)
__________________________________
__________________________________
Акт
про виконання робіт з випуску водних живих ресурсів
Дата "___"__________ 199__ р. Накладна N ______ Транспорт N _____
____________________________________________________________________________________________________________________
(назва рибогосподарського водного об'єкта, його
ділянки, району випуску)
Ми, що підписалися нижче:
представник користувача ______________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________
(назва користувача, посада, прізвище, ім'я, по
батькові представника)
_____________________________________________________________________________________________________________________,
представник державного органу рибоохорони _____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________,
(назва державного органу рибоохорони, посада, прізвище, ім'я,
по батькові представника)
представник місцевої державної адміністрації або місцевого органу самоврядування_________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я, по батькові представника)
представник органу Мінекобезпеки _________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________
(орган Мінекобезпеки, посада, прізвище, ім'я, по батькові
представника)
склали цей Акт про обсяги випущених водних живих ресурсів:
------------------------------------------------------------------ |
Підписи представників:
Користувача водних живих ресурсів _____________________________________________________________________________ М.П.
Державного органу рибоохорони________________________________________________________________________________ М.П.
Державної адміністрації або місцевого органу самоврядування
____________________________________________________________________________________________________________ М.П.
Органу Мінекобезпеки ________________________________________________________________________________________ М.П.
Додаток 3
до пункту 2.6.3 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення водних
живих ресурсів
Журнал
обліку випущених водних живих ресурсів
Користувач _______________________________________________________________________________________________________
(повна назва)
Район робіт ________________________________________________________________________________________________________
------------------------------------------------------------------ |
Додаток 4
до пункту 2.7 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення
водних живих ресурсів
Затверджую
Голова комісії _________________
"______" _______________ 19__ р.
Акт
про загибель водних живих ресурсів
"___" _______________ 19__ р.
Ми, що підписалися нижче:представник користувача ______________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________,
(назва користувача, посада, прізвище, ім'я та по
батькові представника)
представник державного органу рибоохорони _____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________,
(назва державного органу рибоохорони, посада,
прізвище, ім'я та по батькові представника)
представник місцевої Державної адміністрації або місцевого органу самоврядування
____________________________________________________________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я та по батькові представника)
____________________________________________________________________________________________________________________,
представник органу Мінекобезпеки _________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
(орган Мінекобезпеки, посада, прізвище, ім'я та по
батькові представника)
склали цей Акт про те, що "____"_____________19___ року при транспортуванні, випуску сталась загибель
____________________________________________________________________________________________________________________
(вид, вікова стадія водного живого ресурсу)
в кількості середньою масою загальною вагою |
________________ шт. ________________ г ________________ кг |
та __________________________________________________________________________________________________________________
(вид, вікова стадія водного живого ресурсу)
в кількості середньою масою загальною вагою |
________________ шт. ________________ г ________________ кг |
за таких умов: (температура води, прозорість, вміст О2, СО2, рН, окислення, солоність, глибина водного об'єкта, щільність посадки, інтенсифікаційні заходи тощо)
_____________________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________
Висновки та пропозиції: ________________________________________________________________________________________________
(здано: вказати куди і скільки; утилізовано: кількість, вага)
____________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________
Підписи представників:
Користувача _______________________________________________________________________________________________________ М.П.
Державного органу рибоохорони______________________________________________________________________________________ М.П.
Державної адміністрації або
органу місцевого самоврядування _____________________________________________________________________________________ М.П.
Органу Мінекобезпеки_______________________________________________________________________________________________ М.П.
Додаток 5
до пункту 4.3.7 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення водних
живих ресурсів
Картка обліку
випущених водних живих ресурсів
N _____
------------------------------------------------------------------------ |
Всього за добу:
Додаток 6
до пункту 4.6.2 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення водних
живих ресурсів
Картка
визначення середньої штучної маси випущених водних
живих ресурсів
найменування _____________ і N _______ виросного
водного об'єкта
--------------------------------------------------------------------- |
Додаток 7
до пункту 4.6.2 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення водних
живих ресурсів
Нормативи
щільності посадки водних живих ресурсів при
транспортуванні їх в поліетиленових пакетах
Коропові
---------------------------------------------------------------------------- |
Осетрові
---------------------------------------------------------------------------- |
Лососеві
------------------------------------------------------------------------------ |
Окуневі
------------------------------------------------------------------------------ |
Нормативи
щільності посадки водних живих ресурсів при
їх транспортуванні в живорибному автотранспорті
Коропові
--------------------------------------------------------------------- |
продовження таблиці
-------------------------------------------------------------------- |
продовження таблиці
|--------+-------------------------------------------------------------+ |
продовження таблиці
-----------------------------------------------------------------| |
Осетрові
----------------------------------------------------------------- |
продовження таблиці
------------------------------------------------- |
Лососеві
------------------------------------------------------------------------ |
продовження таблиці
------------------------------ |
Окуневі
---------------------------------------------------------------------------- |
продовження таблиці
------------------------------------------------------------------- |
продовження таблиці
--------+---------+---------+------------+---------+---------+--------- |
продовження таблиці
+-------+-------+------- |
Додаток 8
до пункту 4.6.2 Інструкції
про порядок проведення
робіт з відтворення водних
живих ресурсів
Біологічні показники основних об'єктів випуску
------------------------------------------------------------------ |
Додаток 9
до пункту 5 Інструкції про
порядок проведення робіт з
відтворення водних живих
ресурсів
Подається користувачем водних живих ресурсів станом
на останній день тижня в державний орган
рибоохорони, в зоні діяльності якого здійснюється
випуск водних живих ресурсів
Звіт
про обсяги випуску водних живих ресурсів
Назва користувача, який здійснює випуск водних живих ресурсів:
__________________________________________________________________
------------------------------------------------------------------ |
"___" __________ 199_ |
р. Керівник |
________ (підпис) |
_____________________ (прізвище, ініціали) |