Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ
N 392/1826 від 28 березня 2002 року

Про передачу громадянам,
членам садівничого товариства "Блакитна затока"
Харківського району міста Києва, земельних ділянок
для ведення садівництва та садовому товариству
"Блакитна затока" Харківського району міста Києва
земель загального користування і про погодження
садовому товариству "Блакитна затока" Харківського району
міста Києва місця розташування колективного садівництва
на острові Водників у Голосіївському районі міста Києва

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада ВИРІШИЛА:

Вилучити з користування акціонерного товариства Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу земельні ділянки загальною площею 16,22 га, зареєстровані за Київською ремонтноексплуатаційною базою відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.01.60 N 50 "Про висновки обміру земель, що знаходяться в користуванні підприємств, організацій та установ м. Києва" (лист-згода від 16.07.98 N 21), і зарахувати їх до земель запасу житлової та громадської забудови.

Надати островам Водників та Жукиному статус півостровів, залишивши слово "острів" в історичних назвах їх урочищ.

Погодити садівничому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, місце розташування колективного садівництва на додаткових земельних ділянках загальною площею 8,91 га в урочищі "Острів Водників" у Голосіївському районі м. Києва на землях, зареєстрованих за Київською ремонтно-експлуатаційною базою відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.01.60 N 50 "Про висновки обміру земель, що знаходяться в користуванні підприємств, організацій та установ м. Києва" (лист-згода від 16.07.98 N 21).

Затвердити проект відведення земельних ділянок громадянам, членам садівничого товариства "Блакитна затока" Харківського району м. Києва, для ведення садівництва та садівничому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва для експлуатації доріг та проїздів (землі загального користування) в урочищі "Острів Водників" у Голосіївському районі м. Києва.

Передати садівничому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва, за умови виконання пункту 1.1 цього рішення, в приватну власність земельні ділянки загального користування загальною площею 4,52 га (дороги та проїзди) в урочищі "Острів Водників" у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

Передати громадянам, членам садівничого товариства "Блакитна затока" Харківського району м. Києва, за умови виконання пункту 1.2. цього рішення, в приватну власність земельні ділянки загальною площею 11,7 га для ведення садівництва в урочищі "Острів Водників" у Голосіївському районі за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, згідно з додатком.

1.1. Садівничому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва:

1.1.1. Замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів акт резервування земельної ділянки.

1.1.2. Виконати вимоги Державного управління екологічної безпеки в м. Києві, викладені у листі від 30.05.2000 N 08-8- 14/5059.

1.1.3. Виконувати обов'язки власника земельних ділянок відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.1.4. Виконувати вимоги статей 88, 89 Водного кодексу України.

1.1.5. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право власності на землю.

1.1.6. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

1.2. Громадянам, членам садівничого товариства "Блакитна затока" Харківського району м. Києва:

1.2.1. Виконувати обов'язки власників земельних ділянок відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.2.2. Виконувати вимоги статей 88, 89 Водного кодексу України.

1.2.3. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право власності на землю.

1.2.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.

1.3. Звільнити садівниче товариство "Блакитна затока" Харківського району м. Києва, як виняток, від оплати за резервування земельної ділянки.

1.4. Попередити власників земельних ділянок, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Київський міський голова О. Омельченко

Додаток не друкується.

Ознайомитися з ним можна в апараті Київради

"Хрещатик" N 83 (2094) від 11 червня 2002 року