Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ПРЕЗИДІЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

( Постанову відмінено згідно Закону
N 14/98-ВР від 14.01.
98 )

Про форми виборчих документів та зразок виборчої
скриньки по виборах депутатів і голів сільських,
селищних, районних, міських, районних у містах,
обласних Рад

( Додатково див. Постанову ПВР N 182/95-ПВ від 03.04.95 )

Відповідно до статті 52 Закону України "Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад" (3996-12) і пункту 3 Постанови Верховної Ради України "Про порядок введення в дію Закону України "Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад" ( 3996а-12 ) від 24 лютого 1994 року Президія Верховної Ради України постановляє:

1. Встановити такі форми виборчих документів по виборах депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад:

підписний лист для збирання підписів виборців на підтримку кандидата на посаду голови районної, міської (міста республіканського і обласного підпорядкування), обласної Ради;

список виборців - спільний по виборах Президента України та депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад;

протокол окружної (територіальної) виборчої комісії про реєстрацію кандидатів у депутати Ради;

протокол територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатів на посаду голови Ради;

протокол дільничної виборчої комісії про результати підрахунку голосів по виборах депутатів Ради;

протокол дільничної виборчої комісії про результати підрахунку голосів по виборах голови Ради;

протокол окружної (територіальної) виборчої комісії про результати виборів депутатів Ради;

протокол територіальної виборчої комісії про результати виборів голови Ради;

виборчі бюлетені (розмір 145х210 мм) по виборах депутатів та голів Рад: обласної, Київської та Севастопольської міських Рад - зеленого кольору, районних, районних у містах Рад - голубого кольору, міських, селищних і сільських Рад - білого кольору;

посвідчення кандидата в депутати Ради; посвідчення кандидата на посаду голови Ради; посвідчення довіреної особи кандидата в депутати Ради; посвідчення довіреної особи кандидата на посаду голови Ради; посвідчення про обрання депутатом Ради; посвідчення про обрання головою Ради.

2. Затвердити зразки форм виборчих документів.

3. Надати право територіальним виборчим комісіям при необхідності змінювати розмір (210 мм) виборчого бюлетеня по виборах депутатів та голів відповідної Ради залежно від кількості зареєстрованих кандидатів або, не змінюючи його розміру, продовжувати друкування їх прізвищ на звороті бюлетеня з поміткою в кінці першої сторінки: "Продовження списку на звороті".

4. Встановити такий зразок виборчої скриньки для голосування на виборах депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад:

скринька дерев'яна, висотою 85 см, розмірами лицьової сторони 50 см, бокової - 40 см; кришка скриньки відкидна з прорізом для опускання виборчих бюлетенів при голосуванні. Скринька і кришка мають металеві петлі для опечатування.

Для голосування на виборчих дільницях з невеликою кількістю виборців, а також при голосуванні в місцях перебування окремих виборців, які за станом здоров'я або з інших причин не можуть прибути в приміщення для голосування, дільничні виборчі комісії можуть користуватися виборчими скриньками зменшеного розміру.

Голова Верховної Ради України I. ПЛЮЩ

м.Київ, 5 квітня 1994 року
N 4063-XII