Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ
12.06.2003 N 48

Про Зміну N 2 ДБН Д.1.1-1-2000 та Зміну
N 1 ДБН Д.1.1-7-2000

З метою удосконалення кошторисно-нормативної бази України науково-технічна рада ВИРІШИЛА:

1. Схвалити та рекомендувати до затвердження Зміну N 2 ДБН Д.1.1-1-2000 "Правила визначення вартості будівництва" та Зміну N 1 ДБН Д.1.1-7-2000 "Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, що здійснюється на території України" з врахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

2. Управлінню цінової політики, експертизи та контролю вартості у будівництві (П.Губень) підготувати наказ Держбуду України про затвердження зазначених змін.

3. Схвалити та рекомендувати до застосування нову редакцію Методичних рекомендацій з визначення додаткових витрат при розрахунку за виконані будівельно-монтажні роботи у літній період просто неба при температурі зовнішнього повітря більш ніж +27 град. С, схвалених рішенням науково-технічної ради Держбуду України від 12.04.02 N 20, та методик з: визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт; визначення вартості експлуатації власних будівельних машин і механізмів будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт; визначення вартості перебазування баштових кранів при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт.

Голова НТР В.Череп