Открытое тестирование
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
17.06.2004 N 266
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 липня 2004 р. за N 897/9496
Про затвердження Положення про порядок
видачі індивідуальних ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі України для оплати
банківських металів та проведення
окремих валютних операцій
Відповідно до вимог статей 5, 11, 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", а також пункту 14 статті 7 та статті 44 Закону України "Про Національний банк України" ( 679-14 ) Правління Національного банку України постановляє:
1. Затвердити Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій (додається).
2. Департаменту валютного регулювання (С.О.Яременко) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків для керівництва і використання в роботі.
3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Генеральний департамент банківського нагляду (В.В.Пушкарьов).
4. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.
В.о.Голови А.П.Яценюк
Затверджено
Постанова Правління
Національного банку України
17.06.2004 N 266
Положення
про порядок видачі індивідуальних ліцензій
на переказування іноземної валюти за межі України
для оплати банківських металів та проведення
окремих валютних операцій
1. Загальні положення
1.1. Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій (далі - Положення) розроблено відповідно до вимог статей 5, 11, 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", а також пункту 14 статті 7 та статті 44 Закону України "Про Національний банк України" ( 679-14 ).
1.2. Це Положення регламентує порядок та умови видачі Національним банком України (далі - Національний банк) суб'єктам господарювання - резидентам (далі - резиденти) індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України (далі - ліцензія) для:
сплати резидентами вступних чи членських внесків міжнародним громадським організаціям;
оплати уповноваженими банками банківських металів у разі їх придбання за межами України;
інших цілей, що не зазначені в цьому пункті, але потребують отримання ліцензії відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю".
1.3. Вимоги цього Положення не поширюються на видачу ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України з метою здійснення інвестицій за кордон, оплати валютних цінностей, за винятком оплати банківських металів у випадку, що передбачений пунктом 2.2 глави 2 цього Положення, на перекази фізичних осіб та надання резидентами позик в іноземній валюті нерезидентам, які регламентуються відповідними нормативно-правовими актами Національного банку (постанови Правління Національного банку України від 16.03.99 N 122 "Про затвердження інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон", зареєстрована в Міністерстві юстиції України 26.04.99 за N 259/3552, від 17.01.2001 N 18 "Про затвердження Правил здійснення переказів іноземної валюти за межі України за дорученням фізичних осіб та одержання фізичними особами в Україні переказаної їм із-за кордону іноземної валюти та про внесення змін до нормативно-правових актів Національного банку України", зареєстрована в Міністерстві юстиції України 02.02.2001 за N 99/5290 (зі змінами), від 29.01.2003 N 35 "Про затвердження Положення про порядок видачі резидентам індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України з метою придбання облігацій зовнішніх державних позик України", зареєстрована в Міністерстві юстиції України 17.02.2003 за N 120/7441 (зі змінами), від 29.01.2003 N 36 "Про здійснення операцій з цінними паперами українських емітентів", зареєстрована в Міністерстві юстиції України 05.02.2003 за N 90/7411 (зі змінами), та від 17.06.2004 N 270 "Про затвердження Положення про порядок отримання резидентами кредитів, позик в іноземній валюті від нерезидентів і надання резидентами позик в іноземній валюті нерезидентам", зареєстрована в Міністерстві юстиції України 15.07.2004 за N 885/9484.
1.4. Для переказування іноземної валюти за межі України органами, які здійснюють свої повноваження від імені держави у межах, визначених законами України та за рахунок бюджетних коштів, ліцензія не потрібна.
1.5. Не вимагається отримання ліцензії на проведення операцій, пов'язаних з переказуванням іноземної валюти за межі України резидентами (якщо це підтверджено відповідними документами), з метою:
оплати послуг нерезидентів, які надають право участі резидентам у міжнародних виставках, ярмарках, конгресах, симпозіумах, конференціях, семінарах, культурних та спортивних заходах;
оплати навчання, стажування, лікування резидентів України за кордоном, патентування, здійснення виплат нерезидентам за користування їх авторськими правами;
переказування коштів міжнародним громадським організаціям за проведення на території України заходів під їх егідою (якщо це передбачено установчими документами цих організацій);
оплати витрат судовим, арбітражним, нотаріальним та іншим повноважним органам іноземних держав (у тому числі сплата податків, зборів, державного мита та інших обов'язкових платежів відповідно до законодавства іноземних держав);
виконання зобов'язань за укладеними договорами з юридичними особами-нерезидентами стосовно відшкодування їм витрат, здійснених ними на користь фізичних осіб-резидентів, які тимчасово перебувають за межами України, як оплати праці або інших витрат, пов'язаних з виконанням ними професійних обов'язків;
оплати витрат, пов'язаних зі смертю громадян України за кордоном (транспортні витрати та витрати на поховання).
У підтвердних документах, а також у розрахунку витрат на оплату праці, який подається резидентом, обов'язково має зазначатися сума, що підлягає сплаті.
Зазначені в абзацах другому - четвертому цього пункту операції здійснюються з дотриманням вимог Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", інструкції про порядок здійснення контролю і отримання ліцензій за експортними, імпортними та лізинговими операціями, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 24.03.99 N 136 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28.05.99 за N 338/3631 (зі змінами), та постанови Правління Національного банку України "Про переказування коштів у національній та іноземній валюті на користь нерезидентів за деякими операціями" від 30.12.2003 N 597, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05.02.2004 за N 159/8758, а на інші операції, які не є імпортними, не поширюються вимоги статті 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" ( 185/94-ВР ).
1.6. Якщо кошти переказуються на користь нерезидента як гарантія того, що резидент скористається зазначеною в абзацах другому - четвертому пункту 1.5 цієї глави послугою в строк, що перевищує 90 днів, то такі операції потребують отримання ліцензії. Не пізніше ніж через 10 днів після завершення строку гарантійного зобов'язання кошти мають бути використані на оплату послуги або повернуті в Україну.
1.7. Уповноважений банк, який має письмовий дозвіл Національного банку на здійснення операцій з банківськими металами на міжнародних ринках, має право на здійснення переказу за межі України іноземної валюти для оплати банківських металів без отримання ліцензії.
1.8. У разі здійснення переказу з метою сплати вступних чи членських внесків міжнародним громадським організаціям ліцензія видається резидентам за наявності коштів як на рахунку в іноземній валюті, так і на рахунку в національній валюті, за які може бути здійснена купівля іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України.
У разі переказування за межі України іноземної валюти на інші цілі, що не зазначені в абзаці першому цього пункту, Національний банк (за відсутності в резидента власної іноземної валюти) визначає в ліцензії можливість купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України для здійснення валютної операції, зазначеної в заяві.
1.9. Ліцензію для сплати вступних чи членських внесків міжнародним громадським організаціям на суму до 100 000 доларів США та на інші цілі (відповідно до вимог цього Положення) на суму до 50 000 доларів США або еквівалент цих сум в іншій іноземній валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком, видає територіальне управління Національного банку (далі - територіальне управління) за місцем реєстрації резидента. Якщо сума (або її еквівалент), яку потрібно переказати, перевищує вищезазначені суми, то ліцензію видає Генеральний департамент банківського нагляду Національного банку (далі - Генеральний департамент). Генеральний департамент залишає за собою право видавати ліцензію незалежно від суми.
Ліцензію для оплати банківських металів незалежно від суми, що має переказуватися, видає Генеральний департамент.
1.10. Ліцензія не може бути видана (отримана) на проведення валютної операції, що вже здійснена.
1.11. За порушення вимог цього Положення резиденти несуть відповідальність згідно із законодавством України.
2. Перелік документів, потрібних
для видачі ліцензії
2.1. Резидент для отримання ліцензії з метою сплати вступних чи членських внесків міжнародним громадським організаціям подає такі документи:
а) заяву про видачу ліцензії згідно з додатком 1;
б) нотаріально засвідчені копії свідоцтва про державну реєстрацію резидента та його установчих документів (статуту та/або установчого договору).
Якщо резидент уже отримав ліцензію для сплати вступного внеску і звернувся до Національного банку із заявою про отримання ліцензії для сплати членського внеску до цієї самої міжнародної громадської організації, то він подає для її отримання лише нотаріально засвідчену копію свідоцтва про державну реєстрацію резидента;
в) нотаріально засвідчену копію довідки про реєстрацію резидента як платника податку в органі державної податкової служби;
г) довідку уповноваженого банку про номер рахунку та наявність коштів на рахунку резидента, з якого переказуватиметься іноземна валюта за межі України, та про номер рахунку в гривнях, що використовуватиметься для купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України;
ґ) документ, що підтверджує реєстрацію відповідної міжнародної громадської організації, перекладений в установленому законодавством порядку на українську мову і засвідчений підписом керівника та відбитком печатки резидента (за наявності);
д) копії підтвердних документів, засвідчені підписом керівника та відбитком печатки резидента, а саме:
документа про умови вступу до міжнародної організації - під час отримання ліцензії для сплати вступних внесків (крім уповноважених банків, які мають намір стати членами міжнародної міжбанківської електронної системи платежів S.W.I.F.Т.);
документа про фактичний вступ резидента до міжнародної громадської організації - під час отримання ліцензії для сплати членських внесків.
Якщо умовами вступу до міжнародної громадської організації передбачена сплата вступних та членських внесків одночасно, то резидент має подати документи, що підтверджують вимогу зазначеної організації про сплату цих внесків одночасно;
рахунку-фактури, отриманого від нерезидента для сплати внеску, або листа-повідомлення із зазначенням відповідних банківських реквізитів для сплати внеску;
е) для резидентів, які використовують бюджетні кошти, засвідчену підписом керівника та відбитком печатки копію кошторису доходів і витрат резидента, погодженого відповідним фінансовим органом, та довідку Державного казначейства України про наявність коштів на рахунку резидента для їх переказування міжнародним громадським організаціям у поточному році.
Довідку слід отримати не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати звернення за ліцензією;
є) для резидентів, у статутному капіталі яких є частка держави, засвідчену підписом керівника та відбитком печатки копію листа-погодження відповідного міністерства або іншого центрального органу виконавчої влади, уповноваженого управляти майном, що належить державі, на вступ резидента до міжнародної громадської організації та сплату ним вступного чи членського внеску до цієї організації.
Довідку слід отримати не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати звернення за ліцензією.
Якщо переказування іноземної валюти за межі України здійснює неприбуткова організація чи установа, то вона подає документ, що підтверджує її включення до Реєстру неприбуткових організацій та установ;
ж) документи, які потрібні для з'ясування додаткових обставин щодо проведення валютної операції на вимогу територіального управління або Генерального департаменту.
Ліцензія видається резиденту на строк до 90 днів.
2.2. Уповноважений банк, який має письмовий дозвіл Національного банку на операції з банківськими металами на валютному ринку України, для отримання ліцензії з метою оплати банківських металів для подальшого їх увезення на територію України має подати такі документи:
а) заяву за довільною формою про отримання ліцензії для оплати банківських металів із зазначенням суми в іноземній валюті, яка має переказуватися для оплати банківських металів;
б) копію письмового дозволу Національного банку на здійснення операцій з валютними цінностями, засвідчену підписом головного бухгалтера уповноваженого банку та відбитком печатки банку.
Ліцензія видається уповноваженому банку на строк до 180 календарних днів. Уповноважений банк може переказувати суму в іноземній валюті повністю або частинами протягом строку, що зазначений у ліцензії.
У разі повторного звернення уповноваженого банку щодо видачі ліцензії разом із заявою надається інформація про розмір фактично переказаної уповноваженим банком іноземної валюти за попередньою ліцензією Національного банку та кількість фактично куплених банківських металів із зазначенням їх виду, вигляду, ваги, проби і вартості.
2.3. Резидент для отримання ліцензії на цілі, що не зазначені в пунктах 2.1, 2.2 цієї глави, має подати такі документи:
а) заяву про видачу ліцензії із зазначенням мети переказування іноземної валюти за межі України згідно з додатком 2;
б) нотаріально засвідчені копії свідоцтва про державну реєстрацію резидента та його установчих документів (статуту та/або установчого договору);
в) нотаріально засвідчену копію довідки про реєстрацію резидента як платника податку в органі державної податкової служби;
г) довідку уповноваженого банку про номер рахунку та наявність коштів на рахунку резидента, з якого переказуватиметься іноземна валюта за межі України, та номер рахунку в гривнях, що використовуватиметься для купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України;
ґ) обгрунтування потреби переказування коштів за межі України з копіями підтвердних документів (договорів (угод), контрактів, умов проведення тендерів, розрахунків тощо), засвідчених підписом керівника та відбитком печатки резидента, та інших документів, що подаються залежно від суті операції;
д) для резидентів, які використовують бюджетні кошти, засвідчену підписом керівника та відбитком печатки копію кошторису доходів і витрат резидента, погодженого з відповідним фінансовим органом, та довідку Державного казначейства України про наявність коштів на рахунку резидента для їх переказування відповідно до мети, визначеної в заяві про видачу ліцензії;
е) для резидентів, у статутному капіталі яких є частка держави, засвідчену підписом керівника та відбитком печатки копію листа-погодження відповідного міністерства або іншого центрального органу виконавчої влади, уповноваженого управляти майном, що належить державі, на переказування коштів відповідно до мети, визначеної в заяві про видачу ліцензії;
є) рахунок-фактуру або лист-повідомлення із зазначенням відповідних банківських реквізитів нерезидента, якому переказуватимуться кошти.
Якщо переказування іноземної валюти за межі України здійснює неприбуткова організація (установа), то вона подає документ, що підтверджує її включення до Реєстру неприбуткових організацій та установ;
ж) документи, які потрібні для з'ясування додаткових обставин щодо проведення валютної операції на вимогу територіального управління або Генерального департаменту.
Ліцензія видається резиденту на строк до 90 днів.
2.4. Документи, які складені іноземною мовою, що подаються на розгляд, мають бути перекладені на українську мову. Цей переклад засвідчується нотаріально (крім перекладів документів, наведених у підпункті "д" пункту 2.1 цієї глави, які засвідчуються підписом керівника та відбитком печатки резидента).
2.5. Офіційні документи, складені і засвідчені на території іноземних держав, підлягають консульській легалізації відповідно до законодавства України, за винятком тих випадків, за яких згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, така легалізація не вимагається.
3. Порядок розгляду документів
для видачі ліцензії
3.1. Територіальне управління або Генеральний департамент розглядає отриманий від резидента пакет документів для видачі ліцензії в порядку черговості його надходження.
3.2. Територіальне управління протягом п'яти робочих днів з дати надходження повного пакета документів, після обов'язкової реєстрації цих документів у відділі (секторі) діловодства надсилає копію заяви резидента про видачу ліцензії відповідному територіальному підрозділу по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України і відповідному територіальному підрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.
3.3. Генеральний департамент протягом п'яти робочих днів з дати надходження до Національного банку повного пакета документів, після обов'язкової реєстрації цих документів в Управлінні діловодства надсилає копію заяви резидента про видачу ліцензії Головному управлінню по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України і Головному управлінню по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.
3.4. Загальний строк розгляду територіальним управлінням або Генеральним департаментом пакета документів для видачі ліцензій не має перевищувати 30 днів з дати його надходження. Територіальне управління або Генеральний департамент може зробити запит про документи, які потрібні для з'ясування додаткових обставин щодо проведення валютної операції. У зв'язку з цим строк видачі ліцензії продовжується ще на 14 днів (з дати надходження додаткових документів).
4. Порядок видачі ліцензії
4.1. Видача резиденту ліцензії здійснюється з урахуванням висновків відповідних територіальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України і відповідних територіальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України (у разі видачі ліцензії територіальним управлінням) або Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України (у разі видачі ліцензії Генеральним департаментом), якщо ці висновки надійшли до відповідного територіального управління або Генерального департаменту протягом строку розгляду документів, що передбачений у пункті 3.4 глави 3 цього Положення.
У разі видачі ліцензії для сплати вступних чи членських внесків громадським організаціям, переказування коштів на рахунок S.W.I.F.Т., якщо сума операції не перевищує 80 000 гривень (перерахунок іноземної валюти в гривні здійснюється за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на дату надсилання заяви резидента), територіальним управлінням або Генеральним департаментом ураховуються висновки зазначених в абзаці першому цього пункту підрозділів, якщо вони надійшли протягом 15 днів.
4.2. Ліцензія (зміни до ліцензії) видається резиденту лише після здійснення ним платежу за послуги з видачі ліцензії (змін до ліцензії).
4.3. Територіальне управління або Генеральний департамент видає резиденту відповідну ліцензію за формою, наведеною в додатках 3-5 до цього Положення, або письмово повідомляє його про відмову в її видачі чи внесенні змін до неї (із зазначенням підстав) у строки, визначені в пункті 3.4 глави 3 цього Положення.
4.4. У разі потреби внесення змін до виданої ліцензії власник ліцензії у термін не більше ніж 10 робочих днів після виникнення обставин, що призвели до потреби внесення змін, має подати до територіального управління або до Генерального департаменту заяву з документальним обгрунтуванням такої потреби за формою, наведеною в додатку 6. Зміни до ліцензії вносяться виключно за ініціативою власника ліцензії за місцем її видачі.
4.5. Територіальне управління або Генеральний департамент уносить зміни до ліцензії на підставі поданих власником ліцензії документів у термін не більше ніж 20 робочих днів з дати їх реєстрації у відділі (секторі) діловодства (Управлінні діловодства).
Зміни до ліцензії оформляються як додаток до неї, який є невід'ємною частиною раніше виданої ліцензії (додаток 7).
4.6. Ліцензія (зміни до ліцензії) видається лише зазначеному в ній власнику ліцензії без права її передавання іншим особам.
Дата видачі ліцензії (змін до ліцензії) має передувати даті здійснення відповідної валютної операції.
4.7. Ліцензія (зміни до ліцензії) оформляється на бланку територіального управління або на бланку Національного банку та підписується відповідно начальником територіального управління або директором Генерального департаменту. Ліцензія для оплати банківських металів оформляється на бланку Національного банку та підписується заступником Голови Національного банку, який згідно з розподілом повноважень між заступниками Голови Національного банку здійснює загальне керівництво Генеральним департаментом.
Ліцензія (зміни до ліцензії) надсилається її власнику або передається йому під підпис. Для обліку та контролю за виконанням умов ліцензії у відповідному територіальному управлінні або Генеральному департаменті зберігається копія цієї ліцензії.
4.8. Зберігання документів, що подавалися для отримання ліцензії, а також облік виданих ліцензій здійснює підрозділ Національного банку, який їх видав. Документи, що подаються для отримання ліцензії, не можуть бути використані для отримання нової ліцензії.
Контроль за виконанням умов ліцензій здійснюють уповноважені банки.
4.9. Резидент самостійно пред'являє оригінал ліцензії до уповноваженого банку, через який має переказуватися іноземна валюта за межі України. Банк на оригіналі ліцензії робить відмітку про суму та дату переказування іноземної валюти за межі України і зберігає її копію для обліку та контролю.
4.10. Підставами для відмови у видачі ліцензії або внесенні змін до неї є:
відсутність або невідповідність вимогам цього Положення одного з документів, що зазначені в переліку, визначеному в пунктах 2.1-2.3 глави 2 цього Положення;
подання резидентом до територіального управління або Генерального департаменту документів, які містять недостовірну інформацію;
подання резидентом до територіального управління або Генерального департаменту документів, які не відповідають вимогам законодавства України;
наявність ознак, що є підставами для відмови у здійсненні валютної операції відповідно до вимог законодавства України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом;
негативний висновок відповідного територіального підрозділу або Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України або відповідного територіального підрозділу чи Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України;
здійснення валютної операції до видачі Національним банком ліцензії або внесення змін до неї;
відмова подати на вимогу територіального управління або Генерального департаменту документи, що потрібні для з'ясування додаткових обставин щодо проведення валютної операції;
зміни в законодавстві України, які відбулися протягом строку розгляду територіальним управлінням або Генеральним департаментом документів резидента, установленого в пункті 3.4 глави 3 цього Положення.
4.11. Власник ліцензії зобов'язаний у тижневий термін після фактичного здійснення переказування іноземної валюти за межі України надіслати до територіального управління або Генерального департаменту повідомлення про це згідно з додатком 8 до цього Положення.
4.12. Відмова у видачі ліцензії або внесенні змін до неї може бути оскаржена в суді.
4.13. У разі втрати або пошкодження ліцензії видача дубліката ліцензії здійснюється відповідно до законодавства України.
4.14. Підставами для анулювання ліцензії є:
письмова відмова резидента від проведення операції;
порушення умов ліцензії;
виявлення в документах, що були подані резидентом до територіального управління або Генерального департаменту і на підставі яких йому була видана ліцензія (зміни до ліцензії), недостовірної інформації;
ліквідація юридичної особи та скасування державної реєстрації фізичної особи-підприємця згідно із законодавством України.
4.15. У разі виникнення обставин, унаслідок яких ліцензія має бути анульована за ініціативою заявника, він зобов'язаний подати до територіального управління або Генерального департаменту заяву про анулювання ліцензії (додаток 9) із зазначенням відповідних причин (з їх документальним підтвердженням).
Територіальне управління або Генеральний департамент на підставі поданих заявником документів у строк не більше ніж 15 робочих днів анульовує ліцензію або подає письмову відмову в її анулюванні.
Ліцензія вважається анульованою з часу прийняття Національним банком відповідного розпорядження (додаток 10).
4.16. Про анулювання ліцензії із зазначенням підстав територіальне управління або Генеральний департамент у строк, що не перевищує 10 днів, у письмовій формі повідомляє власника ліцензії.
Отримавши таке повідомлення, власник ліцензії зобов'язаний у десятиденний строк повернути територіальному управлінню або Генеральному департаменту оригінал ліцензії і зміни до неї (за їх наявності).
4.17. Анулювання ліцензії означає заборону на подальше переказування резидентом іноземної валюти за межі України за цією ліцензією.
4.18. Територіальні управління або Генеральний департамент засобами електронного зв'язку Національного банку або поштового зв'язку інформують уповноважений банк України, який зазначений у ліцензії, про її анулювання.
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Додаток 1
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
ЗАЯВА |
На підставі підпункту "а" пункту 4 статті 5 Декрету Кабінету |
"___"____________ 200_ р. |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 2
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
ЗАЯВА |
про видачу резиденту індивідуальної ліцензії на переказування |
"___"____________ 200_ р. |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 3
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
ІНДИВІДУАЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ N _____ |
Національний банк України відповідно до підпункту "а" пункту |
Ця ліцензія діє до _____________________. |
Директор Генерального |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 4
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
Копія ______________________ |
ІНДИВІДУАЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ N _____ |
Національний банк України дозволяє __________________________ |
Заступник Голови ____________________________ |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 5
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
ІНДИВІДУАЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ N ______ |
Національний банк України відповідно до підпункту "а" пункту |
Ця ліцензія діє до ___________________. |
Директор Генерального |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 6
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
ЗАЯВА |
__________________________________________________________________ |
Дата |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 7
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
ЗМІНИ |
Видані резиденту: ___________________________________________ |
Директор Генерального |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 8
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Повідомлення
про переказування резидентом іноземної
валюти за межі України
1. Платник (власник ліцензії): ______________________________ |
Резидент Керівник уповноваженого банку |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 9
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
Національний банк України |
ЗАЯВА |
__________________________________________________________________ |
Дата |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова
Додаток 10
до Положення про порядок
видачі індивідуальних
ліцензій на переказування
іноземної валюти за межі
України для оплати
банківських металів
та проведення окремих
валютних операцій
____________________________ |
РОЗПОРЯДЖЕННЯ |
Відповідно до пункту 14 статті 7 Закону України "Про |
Заступник Голови |
Директор Департаменту валютного регулювання С.О.Яременко
Виконавець: Провідний економіст Н.А.Телепанова