Открытое тестирование
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЗАКОН
Про Державний бюджет України на 2005 рік
( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2005, N 7-8, ст.162 )
( Із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2392-IV від 01.02.2005, ВВР, 2005, N 13, ст.228 )
( Щодо змін додатково див. Закон
N 2496-IV від 18.03.2005, ВВР, 2005, N 21, ст.300 )
( В редакції Закону
N 2505-IV від 25.03.2005, ВВР, 2005, N 17, N 18-19, ст.267 )
( Із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2640-IV від 02.06.2005 )
I. Загальні положення
Стаття 1. Установити доходи Державного бюджету України на 2005 рік у сумі 106.235.385,4 тис. гривень, у тому числі доходи загального фонду Державного бюджету України - у сумі 80.688.275 тис. гривень та доходи спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 25.547.110,4 тис. гривень, згідно з додатком N 1 до цього Закону. ( Частина перша статті 1 в редакції Закону N 2640-IV від 02.06.2005 )
Затвердити видатки Державного бюджету України на 2005 рік у сумі 114.180.879,8 тис. гривень, у тому числі видатки загального фонду Державного бюджету України - у сумі 88.501.452,1 тис. гривень та видатки спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 25.679.427,7 тис. гривень. ( Частина друга статті 1 в редакції Закону N 2640-IV від 02.06.2005 )
Затвердити на 2005 рік:
обсяги повернення кредитів до Державного бюджету України у сумі 2.503.263,1 тис. гривень, у тому числі повернення кредитів до загального фонду Державного бюджету України - у сумі 1.192.145,4 тис. гривень та повернення кредитів до спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 1.311.117,7 тис. гривень;
обсяги надання кредитів з Державного бюджету України у сумі 1.611.104,7 тис. гривень, у тому числі надання кредитів із загального фонду Державного бюджету України - у сумі 290.149,4 тис. гривень та надання кредитів із спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 1.320.955,3 тис. гривень.
Установити граничний розмір дефіциту Державного бюджету України на 2005 рік у сумі 7.053.336 тис. гривень, у тому числі граничний розмір дефіциту загального фонду Державного бюджету України - у сумі 6.911.181,1 тис. гривень та граничний розмір дефіциту спеціального фонду Державного бюджету України - у сумі 142.154,9 тис. гривень, згідно з додатком N 2 до цього Закону.
Установити оборотну касову готівку Державного бюджету України на 2005 рік у розмірі до двох відсотків видатків загального фонду Державного бюджету України, визначених цією статтею.
II. Доходи Державного бюджету України
Стаття 2. Установити, що до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2005 рік належать:
1) податок з доходів фізичних осіб, що утримується з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу (в тому числі відрядженими до органів виконавчої влади та інших цивільних установ) у зв'язку з виконанням обов'язків несення служби, за рахунок відповідних бюджетних асигнувань установ, що утримуються із державного бюджету, які є джерелом доходів цих осіб;
2) податок на прибуток підприємств (крім податку на прибуток підприємств комунальної власності та податкової заборгованості минулих років з податку на прибуток житлово-комунальних підприємств, підприємств Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і паливно-енергетичного комплексу, яка є джерелом формування спеціального фонду державного бюджету за відповідними напрямами, визначеними у цьому Законі);
3) збір за спеціальне водокористування (крім податкової заборгованості минулих років житлово-комунальних підприємств, підприємств Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і паливно-енергетичного комплексу із збору за спеціальне водокористування, яка є джерелом формування спеціального фонду державного бюджету за відповідними напрямами, визначеними у цьому Законі);
4) збір за спеціальне використання лісових ресурсів державного значення;
5) платежі за користування надрами загальнодержавного значення;
6) 25,45 відсотка збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок Державного бюджету України;
7) суми податку на додану вартість, які підлягають зарахуванню до доходів Державного бюджету України (крім податкової заборгованості минулих років з податку на додану вартість житлово-комунальних підприємств, підприємств Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і паливно-енергетичного комплексу, яка є джерелом формування спеціального фонду державного бюджету за відповідними напрямами, визначеними у цьому Законі, а також податкової заборгованості минулих років з податку на додану вартість підприємств, що постачають товари (роботи, послуги) закритому акціонерному товариству "ЗАЗ", яка задіяна у проведенні розрахунків по придбанню спецавтотранспорту, відповідно до статті 95 цього Закону);
8) акцизний збір з вироблених в Україні товарів (крім акцизного збору з вироблених в Україні товарів, що сплачується платниками, які зареєстровані в Автономній Республіці Крим, 70 відсотків акцизного збору з вироблених в Україні нафтопродуктів і транспортних засобів); ( Пункт 8 статті 2 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
9) акцизний збір з ввезених на територію України товарів (крім 70 відсотків акцизного збору з ввезених на територію України нафтопродуктів і транспортних засобів); ( Пункт 9 статті 2 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
10) плата за ліцензії на певні види господарської діяльності (крім плати за ліцензії, що видаються Радою міністрів Автономної Республіки Крим, виконавчими органами місцевих рад і місцевими органами виконавчої влади, та плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами);
11) кошти, отримані за вчинення консульських дій на території України, та 90 відсотків коштів, отриманих за вчинення консульських дій за межами України, в установленому Кабінетом Міністрів України порядку;
12) ввізне мито (крім 70 відсотків ввізного мита з нафтопродуктів і транспортних засобів та шин до них); ( Пункт 12 статті 2 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
13) рентна плата за нафту та природний газ, газовий конденсат, що видобуваються в Україні;
14) надходження від розміщення в установах банків тимчасово вільних бюджетних коштів, які обліковуються на рахунках Державного казначейства України;
15) державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до державного бюджету;
16) надходження від санкцій (штрафів, пені тощо), що застосовуються за рішеннями уповноважених посадових осіб Антимонопольного комітету України, інших органів виконавчої влади (крім адміністративних штрафів, що накладаються виконавчими органами відповідних рад та утвореними ними в установленому порядку адміністративними комісіями), а також за рішеннями судів, прийнятими за зверненнями Державної автомобільної інспекції України; штрафних санкцій, отриманих внаслідок невиконання укладених розпорядником бюджетних коштів угод з суб'єктами господарювання на придбання товарів, робіт і послуг за рахунок коштів державного бюджету;
17) кошти від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду, скарбів, майна, одержаного державою в порядку спадкоємства чи дарування, безхазяйного майна, валютних цінностей, що пересилаються в міжнародних поштових відправленнях із порушенням норм актів Всесвітнього поштового союзу, невручених міжнародних та внутрішніх поштових відправлень, майна з обмеженим терміном зберігання, майна, вилученого для забезпечення сплати штрафів або з метою відшкодування належних державному бюджету платежів, знахідок, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі;
18) дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, які є у державній власності. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" до 1 квітня 2005 року забезпечити перерахування до загального фонду Державного бюджету України заборгованості по сплаті дивідендів, нарахованих на державну частку акцій за період роботи компанії у 2000-2002 роках, у сумі 102.000 тис. гривень;
19) 80 відсотків коштів, отриманих бюджетними установами та організаціями за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, і 50 відсотків коштів, отриманих бюджетними установами та організаціями за здане у вигляді брухту і відходів срібло;
20) 20 відсотків надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях;
21) 10 відсотків портового (адміністративного) збору;
22) відрахування від сум перевищення розрахункової величини фонду оплати праці на підприємствах-монополістах;
23) надходження від реалізації розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в обсягах, визначених у додатку N 1 до цього Закону по загальному фонду бюджету;
24) до розмежування земель державної та комунальної власності - 10 відсотків надходжень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності; після розмежування земель державної та комунальної власності - 100 відсотків надходжень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності;
25) рентна плата за транзитне транспортування природного газу (крім заборгованості минулих років, яка спрямовується на розрахунки з погашення зобов'язань держави по знецінених грошових заощадженнях громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР та державних цінних паперах колишнього СРСР);
26) рентна плата за транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та продуктопроводами;
27) рентна плата за транзитне транспортування аміаку;
28) 50 відсотків суми виконавчого збору, стягнутого державною виконавчою службою;
29) надходження від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в рахунок погашення заборгованості за Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про передачу з України до Російської Федерації важких бомбардувальників ТУ-160 та ТУ-95 MC, крилатих ракет повітряного базування великої дальності та обладнання (крім надходжень у рахунок погашення такої заборгованості у сумі 50.000 тис. гривень, які спрямовуються на закупівлю світлих нафтопродуктів);
30) плата за видачу, переоформлення, продовження терміну дії ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та видачу копій і дублікатів таких ліцензій;
31) плата за виділення номерного ресурсу;
32) плата за видачу, переоформлення, продовження терміну дії ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України та видачу дублікатів таких ліцензій;
33) надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил України (крім надходжень, визначених статтею 101 цього Закону);
34) 50 відсотків плати за оренду майна (крім військового майна і майна Національної академії наук України та галузевих академій наук), що належить бюджетним установам, які утримуються за рахунок державного бюджету;
35) кошти, що надійдуть від рекламодавців алкогольних напоїв і тютюнових виробів;
36) частина прибутку (доходу) господарських організацій, що вилучається до бюджету, крім надходження коштів від Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" відповідно до статті 8 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" ( 1868-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 46, ст. 511);
37) плата за надані в оренду ставки, що знаходяться в басейнах річок загальнодержавного значення;
38) митні збори;
39) надходження коштів від продажу на аукціонах спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами та збору за видачу таких дозволів;
40) надходження від секретаріату ООН за участь українського контингенту Збройних Сил України в миротворчих операціях;
41) кошти, що надійдуть від надання учасниками торгів забезпечення їх тендерної пропозиції, які не підлягають поверненню учасникам торгів у випадках, передбачених Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" ( 1490-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 20, ст. 148);
42) кошти, що надійдуть від учасника - переможця процедури закупівлі, під час укладання договору про закупівлю, забезпечення його виконання, які не підлягають поверненню учаснику - переможцю, відповідно до умов договору;
43) інші доходи, що підлягають зарахуванню до Державного бюджету України згідно із статтею 29 Бюджетного кодексу України ( 2542-14 ).
Стаття 3. Установити, що суб'єкти господарювання, які здійснюють видобуток вуглеводневої сировини, а саме, природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) та газового конденсату і нафти (у тому числі з родовищ із важковидобувними та виснаженими запасами, включаючи понад базовий) на підставі спеціальних дозволів (ліцензій) на право користування надрами, вносять у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до Державного бюджету України:
рентну плату за природний газ (у тому числі і нафтовий (попутний) газ):
- у розмірі 30,6 гривні за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі за базові і понад базові обсяги, видобуті з родовищ із важковидобувними і виснаженими запасами, а також за нафтовий (попутний) газ), крім обсягів природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу), видобутих із морських родовищ та з покладів, що повністю залягають на глибині понад 5.000 метрів;
- у розмірі 10 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу) з покладів, що повністю залягають на глибині понад 5.000 метрів;
- у розмірі 7,8 гривні за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу) із морських родовищ;
рентну плату за нафту (у тому числі за базові і понад базові обсяги, видобуті з родовищ із важковидобувними і виснаженими запасами) - у розмірі 300 гривень за одну тонну видобутої нафти;
рентну плату за газовий конденсат - у розмірі 300 гривень за одну тонну видобутого газового конденсату.
Стаття 4. Установити, що у 2005 році продаж нафти і газового конденсату та вугілля власного видобутку підприємствами, частка держави у статутному фонді яких перевищує 50 відсотків, здійснюється виключно на аукціонах у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 5. Установити, що суб'єкти господарювання, які здійснюють транспортування трубопровідним транспортом територією України природного газу, нафти та аміаку, вносять до Державного бюджету України:
рентну плату за транзитне транспортування природного газу в розмірі 1,67 гривні за 1.000 куб. метрів газу на кожні 100 кілометрів відстані;
рентну плату за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та продуктопроводами в розмірі, еквівалентному 0,89 долара США за одну тонну нафти або нафтопродуктів, що транспортуються;
рентну плату за транзитне транспортування аміаку в розмірі, еквівалентному 1,0 долара США за одну тонну на кожні 100 кілометрів відстані.
Сплата зазначених платежів здійснюється щодекадно (15, 25 числа поточного місяця, 5 числа наступного місяця) виходячи з обсягів природного газу, нафти, аміаку, що транспортуються територією України, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та продуктопроводами та рентна плата за транзитне транспортування аміаку сплачуються у національній валюті України за офіційним курсом гривні до долара США, встановленим Національним банком України на день, що передує дню сплати платежу.
Розрахунки з рентної плати за транзитне транспортування природного газу, аміаку через територію України та рентної плати за транспортування нафти магістральними нафтопроводами подаються до органів стягнення щомісячно до 20 числа місяця, наступного за звітним.
Сума рентної плати, яка була нарахована за звітний період і не була внесена в установлений термін (протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця), сплачується до Державного бюджету України із нарахуванням пені у порядку, встановленому Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" ( 2181-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 10, ст. 44).
Стаття 6. Установити, що суб'єкти господарювання, які здійснюють експорт:
природного газу у газоподібному стані, сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 25 доларів США за 1.000 куб. метрів;
газу (крім природного) у газоподібному стані, сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 25 доларів США за 1.000 куб. метрів;
природного газу у скрапленому стані, сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 25 доларів США за 1 тонну;
скраплених газів (крім природного), сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 25 доларів США за 1 тонну,
якщо більші розміри не встановлені міжнародними угодами, обов'язковими для України.
Стаття 7. Кабінету Міністрів України погасити у 2005 році частину заборгованості, визначену абзацом третім частини першої статті 1 Закону України "Про реструктуризацію боргових зобов'язань Кабінету Міністрів України перед Національним банком України" ( 1697-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 31, ст. 248; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250), у сумі 264.500 тис. гривень.
Установити, що Національний банк України у 2005 році вносить до Державного бюджету України перевищення кошторисних доходів над кошторисними видатками Національного банку України за 2004 рік, а також у повному обсязі кошти доходу за процентними облігаціями внутрішньої державної позики (далі - ПОВДП) 2000 року, що сплачуються Міністерством фінансів України у 2005 році, на загальну суму не менш як 1.209.497,1 тис. гривень. Ці кошти перераховуються до бюджету щомісяця рівними частинами одночасно із сплатою Міністерством фінансів України доходу за ПОВДП 2000 року, а у разі недонадходження відповідних коштів до Державного бюджету України - зараховуються у наступному місяці в рахунок сплати Міністерством фінансів України доходу за ПОВДП 2000 року.
Стаття 8. Органам державної податкової служби України:
зараховувати належні до відшкодування суми податку на додану вартість платникам, яким відповідно до закону реструктуризовано заборгованість по цьому податку та інших реструктуризованих сумах податків, що належать державному бюджету, та/або надано відстрочку/розстрочку по сплаті цих податків у рахунок зменшення реструктуризованих та/або відстрочених (розстрочених) сум зазначених податків незалежно від визначеного законом терміну їх реструктуризації та/або відстрочки (розстрочки);
здійснювати відшкодування сум податку на додану вартість платнику податку, який має прострочену заборгованість перед державою за кредитом, залученим державою або під державні гарантії, позичкою та фінансовою допомогою на зворотній основі, наданими з державного бюджету (далі - позичальник), або заборгованість по розрахунках з позичальником, в тому числі за закуплену за рахунок такого кредиту сільськогосподарську техніку (далі - дебітор), в 2005 році виключно в рахунок погашення простроченої заборгованості позичальника перед державою за таким кредитом, позичкою, фінансовою допомогою на зворотній основі та в рахунок погашення заборгованості дебітора перед позичальником для подальшого спрямування відшкодованих сум в рахунок погашення простроченої заборгованості позичальника перед державою за цим кредитом.
Стаття 9. Установити, що у 2005 році:
у разі вивезення (експорту) товарів (робіт, послуг) за межі митної території України шляхом бартерних (товарообмінних) операцій сума податку на додану вартість, сплачена (нарахована) у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), не відноситься на збільшення податкового кредиту, а включається до складу валових витрат виробництва (обігу) платника податку;
операції з ввезення природного газу на митну територію України звільняються від обкладання податком на додану вартість;
операції з продажу ввезеного природного газу на митній території України, крім операцій з продажу такого газу для населення, бюджетних установ та інших споживачів, що не є платниками цього податку, оподатковуються за нульовою ставкою податку на додану вартість;
продаж спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами здійснюється на аукціонах, порядок проведення яких встановлюється Кабінетом Міністрів України;
Кабінет Міністрів України може встановлювати мінімальну митну вартість, але не нижче індикативних цін, на окремі товари, що переміщуються через митний кордон України;
звільняються від оподаткування податком на додану вартість науково-дослідні і дослідницько-конструкторські роботи, які виконуються українськими підприємствами за рахунок кредитних коштів, залучених під гарантії Уряду України для фінансування міжнародного проекту "Циклон-4".
Стаття 10. Установити, що відрахування Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", які здійснюються відповідно до статті 8 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" ( 1868-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 46, ст. 511), зараховуються до спеціального фонду Державного бюджету України за нормативом та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Стаття 11. Відкритим акціонерним товариствам "Донбасенерго", "Дніпроенерго", "ДЕК "Центренерго", "Турбоатом", "Кримський содовий завод", "Енергопостачальна компанія "Закарпаттяобленерго"; Акціонерній енергетичній компанії "Київенерго" та іншим господарським товариствам, у статутному фонді яких є державна частка, забезпечити перерахування до загального фонду Державного бюджету України заборгованості по сплаті дивідендів, нарахованих на державну частку акцій за результатами фінансово-господарської діяльності у 1999-2003 роках.
Стаття 12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду Державного бюджету України на 2005 рік у частині доходів є:
1) 70 відсотків акцизного збору з вироблених в Україні нафтопродуктів і транспортних засобів; ( Пункт 1 статті 12 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
2) 70 відсотків акцизного збору з ввезених на територію України нафтопродуктів і транспортних засобів; ( Пункт 2 статті 12 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
3) 10 відсотків коштів, отриманих за вчинення консульських дій за межами України;
4) 70 відсотків ввізного мита з нафтопродуктів і транспортних засобів та шин до них; ( Пункт 4 статті 12 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
5) надходження від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію;
6) платежі, пов'язані з перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, відповідно до укладеної 28 травня 1997 року Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про взаємні розрахунки, пов'язані з поділом Чорноморського флоту та перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України;
7) 50 відсотків суми виконавчого збору, стягнутого державною виконавчою службою;
8) надходження коштів від реалізації матеріальної частини виробів військового призначення та/або їх складових, що належать Національному космічному агентству України;
9) надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна утворених відповідно до законів України військових формувань (крім Збройних Сил України) і правоохоронних органів;
10) збори на обов'язкове державне пенсійне страхування, що відповідно до закону сплачуються при здійсненні безготівкових операцій з купівлі-продажу валют, торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння та при відчуженні легкових автомобілів, з операцій купівлі-продажу нерухомого майна, з надання послуг стільникового рухомого зв'язку (додаткові збори на виплату пенсій) у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України;
11) 80 відсотків надходжень до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях;
12) 90 відсотків портового (адміністративного) збору;
13) надходження до страхового фонду безпеки авіації;
14) надходження від зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, та коштів, одержаних від продажу контрольних марок;
15) надходження від видачі сертифікатів на експортно-імпортні операції з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами;
16) власні надходження бюджетних установ (у тому числі наукових установ Національної академії наук України і галузевих академій наук України), які утримуються за рахунок коштів державного бюджету, в тому числі плата за оренду військового майна, майна Національної академії наук України і галузевих академій наук та 50 відсотків плати за оренду іншого майна, що належить бюджетним установам, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету;
17) надходження від реалізації матеріальних цінностей державного резерву;
18) надходження від реалізації розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву понад обсяги, визначені додатком N 1 до цього Закону по загальному фонду Державного бюджету України, які зараховуються до спеціального фонду Державного бюджету України щомісячно за фактом перевиконання помісячних обсягів цих надходжень загального фонду, установлених помісячним розписом доходів загального фонду Державного бюджету України на 2005 рік;
19) надходження від секретаріату ООН за участь українського контингенту органів внутрішніх справ України в миротворчих операціях;
20) надходження до Фонду України соціального захисту інвалідів;
21) 30 відсотків збору за забруднення навколишнього природного середовища;
22) 70 відсотків надходжень від збору за проведення гастрольних заходів;
23) 74,55 відсотка збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок Державного бюджету України;
24) податкова заборгованість минулих років та нараховані суми податків, які виникли після проведення розрахунків згідно із статтею 39 цього Закону житлово-комунальних підприємств, Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і підприємств паливно-енергетичного комплексу з податку на прибуток підприємств (крім підприємств комунальної власності), податку на додану вартість, збору за спеціальне водокористування та з рентної плати за транзитне транспортування природного газу, яка спрямовується на розрахунки з погашення зобов'язань держави по знецінених грошових заощадженнях громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР та державних цінних паперах колишнього СРСР;
25) надходження від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в рахунок погашення заборгованості за Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про передачу з України до Російської Федерації важких бомбардувальників ТУ-160 та ТУ-95 MC, крилатих ракет повітряного базування великої дальності та обладнання у сумі 50.000 тис. гривень;
26) надходження від плати за оформлення посвідчення закордонного українця;
27) податкова заборгованість минулих років з податку на додану вартість підприємств, що постачають товари (роботи, послуги) закритому акціонерному товариству "ЗАЗ", яка задіяна у проведенні розрахунків по придбанню спецавтотранспорту, відповідно до статті 95 цього Закону;
28) надходження від Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" від погашення заборгованості компанії перед цільовим галузевим фондом створення ядерно-паливного циклу в Україні за придбаний концентрат природного урану та поставлене йому на компенсаційній основі протягом 1994-1999 років ядерне паливо у сумі 120.000 тис. гривень;
29) частина виручки від реалізації природного газу у 2000 році, що отримувалась як плата за транзит природного газу через територію України;
30) платежі, пов'язані з виконанням Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про участь Російської Федерації в розвитку соціально-економічної сфери міста Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України;
31) надходження, визначені статтею 101 цього Закону;
32) надходження коштів від збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства; ( Пункт 32 статті 12 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
33) надходження коштів від Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" відповідно до статті 8 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" ( 1868-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 46, ст. 511);
34) надходження збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності.
Стаття 13. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити перерахування до спеціального фонду Державного бюджету України частини виручки від реалізації природного газу у 2000 році, що отримувалась як плата за транзит природного газу через територію України, у розмірі 1.005.422 тис. гривень.
Установити, що сплата зазначеного платежу здійснюється рівними частками щомісячно протягом 2005 року. Порядок сплати цього платежу та контролю за його надходженням затверджується Кабінетом Міністрів України. На суму несвоєчасно внесених коштів нараховується пеня, яка сплачується до Державного бюджету України з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України від сум недоплати, розрахованої за кожний день прострочення платежу, починаючи з наступного дня після настання строку платежу і по день сплати включно.
Стаття 14. Державному підприємству "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" забезпечити щомісячно рівними частинами протягом 2005 року перерахування до спеціального фонду бюджету 120.000 тис. гривень заборгованості перед цільовим галузевим фондом створення ядерно-паливного циклу в Україні за придбаний концентрат природного урану та поставлене йому на компенсаційній основі протягом 1994-1999 років ядерне паливо.
III. Державний борг та фінансування
Державного бюджету України
Стаття 15. Установити на 31 грудня 2005 року граничний розмір державного внутрішнього боргу України в сумі 18.256.787,8 тис. гривень та в сумі 1.133.911,9 тис. доларів США, граничний розмір державного зовнішнього боргу України - в сумі, еквівалентній 8.317.131,1 тис. доларів США.
Стаття 16. Установити, що державні внутрішні і зовнішні запозичення здійснюються в межах загального обсягу встановлених граничних розмірів державного внутрішнього боргу України та державного зовнішнього боргу України. У разі надходження коштів із внутрішніх (зовнішніх) джерел фінансування певного типу у неповному обсязі допускається зменшення (збільшення) надходжень коштів із зовнішніх (внутрішніх) джерел фінансування іншого типу з відповідним перевищенням граничного розміру державного зовнішнього (внутрішнього) боргу України за рахунок перевищення відповідних обсягів запозичень у межах затвердженого загального обсягу державного боргу з обов'язковим інформуванням Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.
У разі змін залишків готівкових коштів, що впливає на рівень дефіциту, допускається збільшення або зменшення державних внутрішніх запозичень.
Стаття 17. Установити, що у 2005 році надання державних гарантій, гарантій Ради міністрів Автономної Республіки Крим та гарантій органів місцевого самоврядування (крім гарантій за кредитами, які надаються міжнародними фінансовими організаціями або на умовах співфінансування разом із міжнародними фінансовими організаціями, або залучаються українськими підприємствами для фінансування українсько-бразильського проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4", для здійснення заходів по операціях фінансового лізингу вітчизняної сільськогосподарської техніки та за іноземним кредитом, наданим Державній службі автомобільних доріг України для завершення проекту реконструкції автомобільної дороги Київ-Одеса з погашенням та обслуговуванням зазначеного кредиту за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування) не здійснюється.
Позичальники іноземних кредитів, щодо яких прийнято рішення про надання державних гарантій, при отриманні таких гарантій зобов'язані подати зустрічні, безвідзивні та безумовні гарантії банків, фінансові показники яких відповідають вимогам, визначеним Кабінетом Міністрів України за участю Національного банку України, або надати інше належне забезпечення та сплачують до Державного бюджету України плату за їх отримання у розмірі, встановленому Кабінетом Міністрів України (крім іноземного кредиту, наданого Державній службі автомобільних доріг України для завершення проекту реконструкції автомобільної дороги Київ-Одеса).
Стаття 18. Міністерство фінансів України має право від імені України брати зобов'язання, пов'язані із здійсненням запозичень, у тому числі щодо відмови від суверенного імунітету в можливих судових справах, пов'язаних із поверненням позик та звільненням платежів згідно з угодами від будь-яких комісій, податків та інших обов'язкових платежів, протягом часу дії зобов'язання з повернення запозичених коштів.
Стаття 19. У разі виконання державою гарантійних зобов'язань перед іноземними кредиторами шляхом здійснення платежів за рахунок коштів Державного бюджету України або шляхом укладання з такими кредиторами договорів про реструктурування сум, повернення яких гарантовано Україною, у юридичних осіб, зобов'язання яких гарантовані, виникає прострочена заборгованість перед державою за кредитами, залученими під державні гарантії, в обсязі фактичних витрат державного бюджету і таких реструктурованих сум.
Стаття 20. Надати право Міністерству фінансів України здійснювати операції з державним боргом України з метою економії бюджетних коштів, включаючи операції щодо обміну, випуску та викупу державних боргових зобов'язань, при дотриманні граничного розміру державного боргу на кінець року.
Стаття 21. Надати Міністерству фінансів України право здійснювати в 2005 році на відкритих аукціонах продаж права вимоги за простроченою більше ніж три роки заборгованістю перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, бюджетними позичками та фінансовою допомогою на зворотній основі шляхом оформлення цієї заборгованості простими векселями на ім'я Міністерства фінансів України. Векселі видаються у валюті кредиту, бюджетної позички та фінансової допомоги на зворотній основі, за якими юридичні особи-резиденти мають заборгованість перед державою.
При цьому дозволяється зниження початкової ціни продажу цих векселів до 50 відсотків їх номінальної суми. Сума пені, яка нарахована внаслідок невиконання позичальником зобов'язань за кредитом та/або бюджетною позичкою, фінансовою допомогою на зворотній основі, на оформлену векселями суму заборгованості списується.
Міністерство фінансів України здійснює продаж таких векселів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Стаття 22. Установити, що до надходжень фінансування загального фонду Державного бюджету України на 2005 рік належать:
1) надходження в результаті здійснення державних внутрішніх та державних зовнішніх запозичень;
2) 99 відсотків коштів, одержаних від приватизації державного майна та інших надходжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації та кредитуванням підприємств, з урахуванням пунктів 2-4 статті 23 цього Закону; ( Пункт 2 статті 22 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
3) повернення коштів з депозитів або пред'явлення цінних паперів, що використовуються для управління ліквідністю.
Стаття 23. Установити, що джерелами формування спеціального фонду Державного бюджету України на 2005 рік у частині фінансування є:
1) позики, що залучаються державою від міжнародних та іноземних організацій з метою їх подальшого рекредитування або надання трансфертів для впровадження проектів розвитку;
2) 1 відсоток коштів, одержаних від приватизації державного майна та інших надходжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації та кредитуванням підприємств, але не більше 49.997,6 тис. гривень, з урахуванням пунктів 3 і 4 цієї статті; ( Пункт 2 статті 23 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
3) кошти, що надійдуть від приватизації об'єктів незавершеного будівництва, що споруджувалися відповідно до Чорнобильської будівельної програми;
4) кошти, що надійдуть внаслідок продажу Фондом державного майна України на відкритих аукціонах акцій відкритих акціонерних товариств за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України, для ліквідації наслідків аварії на очисних спорудах міста Харкова.
Стаття 24. Визнати в 2005 році органи державної податкової служби України органом стягнення простроченої заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, та бюджетними позичками.
Дозволити Міністерству фінансів України залучати в 2005 році юридичних осіб для представництва органів державної влади в судах у справах, пов'язаних із стягненням простроченої заборгованості перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, та бюджетними позичками, у тому числі в процесі банкрутства, стосовно стягнення якої органам податкової служби було відмовлено, із спрямуванням на оплату таких послуг юридичних осіб коштів у розмірі до п'яти відсотків від фактичних надходжень до державного бюджету внаслідок забезпечення цими особами від імені органів державної влади здійснення зазначеного стягнення.
Стаття 25. Установити, що кошти, отримані згідно з пунктом 6 статті 12 цього Закону, спрямовуються на погашення державного боргу України перед Російською Федерацією відповідно до укладеної міжурядової угоди.
Стаття 26. Фонду державного майна України забезпечити в 2005 році надходження до Державного бюджету України коштів, отриманих від приватизації державного майна, відповідно до пункту 2 статті 22, пунктів 2-4 статті 23 цього Закону, у сумі не менш як 6.985.309,7 тис. гривень.
IV. Видатки та кредитування
Державного бюджету України
Стаття 27. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів Державного бюджету України на 2005 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатками N 3 і N 4 до цього Закону.
У процесі виконання державного бюджету у виняткових випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів державного бюджету Міністерство фінансів України здійснює перерозподіл видатків за бюджетною програмою в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу його бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах державного бюджету, а перерозподіл бюджетних призначень за бюджетними програмами у межах загального обсягу головного розпорядника коштів державного бюджету окремо по загальному та спеціальному фондах здійснюється лише за погодженням із Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Передача бюджетних призначень, передбачена частиною шостою статті 23 Бюджетного кодексу України ( 2542-14 ), перерозподіл бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками коштів державного бюджету та бюджетних призначень на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями здійснюється за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету у порядку, визначеному Міністерством фінансів України.
Забороняється збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах Державного бюджету України на:
оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;
видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання;
видатки за бюджетними програмами, пов'язаними з функціонуванням органів державної влади, за рахунок зменшення інших видатків.
Порядок використання коштів державного бюджету, які виділяються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення коротко- та довготермінових кредитів, здешевлення кредитів на здійснення природоохоронних заходів, на ремонт сільськогосподарської техніки та обладнання для агропромислового комплексу, що вилучені з фінансового лізингу у лізингоотримувачів, визнаних банкрутами або таких, що порушили договір лізингу, інші бюджетні програми (крім програм, пов'язаних з функціонуванням бюджетних установ), визначається Кабінетом Міністрів України.
Установити, що затверджені у Державному бюджеті України видатки на реалізацію завдань та заходів Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки ( 1869-15 ) по Державному комітету України з питань житлово-комунального господарства проводяться ним у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Розподіл коштів за бюджетною програмою "Підтримка розвитку державних історико-культурних заповідників та територій і об'єктів природно-заповідного фонду України" (код 3511310) здійснюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 28. Установити, що у 2005 році норми законодавства щодо виготовлення документів про освіту реалізуються в розмірах і порядку, визначених Кабінетом Міністрів України, в межах видатків, врахованих у розрахунках до Державного бюджету України та місцевих бюджетів на 2005 рік.
Стаття 29. Кабінету Міністрів України розробити та затвердити порядок виплати культурно-освітнім працівникам музеїв і бібліотек доплати за вислугу років, грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов'язків і матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань відповідно до норм, передбачених абзацами восьмим та дев'ятим частини другої статті 28 Закону України "Про музеї та музейну справу" ( 249/95-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 25, ст. 191; 1999 р., N 28, ст. 231; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250), частиною п'ятою статті 30 Закону України "Про бібліотеки та бібліотечну справу" ( 32/95-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 23, ст. 177; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250).
Стаття 30. Розпорядникам коштів державного бюджету (далі - розпорядникам) при виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості по оплаті вищезазначених товарів та послуг. Розпорядникам забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником обґрунтованих лімітів споживання.
Стаття 31. Перелік об'єктів будівництва, реконструкції автомобільних доріг державного значення затверджується Кабінетом Міністрів України.
Стаття 32. Державне казначейство України здійснює платежі за дорученнями розпорядників коштів державного бюджету виключно за наявності затверджених в установленому порядку паспортів бюджетних програм.
Стаття 33. Видатки, пов'язані з утриманням працівників закордонних дипломатичних установ України, незалежно від їх відомчої підпорядкованості, крім військових аташе, проводяться виключно через Міністерство закордонних справ України.
Стаття 34. Установити, що у 2005 році виплата щорічної разової допомоги відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 45, ст. 425; 2000 р., N 14-15-16, ст. 121; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250) здійснюється у таких розмірах: інвалідам війни I групи - 400 гривень, інвалідам війни II групи - 330 гривень, інвалідам війни III групи - 270 гривень, учасникам бойових дій - 250 гривень, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 400 гривень, членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами, - 130 гривень, учасникам війни - 50 гривень.
Стаття 35. Установити, що у 2005 році вступ до міжнародних організацій і приєднання до міжнародних угод, умови членства в яких передбачають сплату внесків або здійснення будь-яких інших виплат за рахунок коштів державного бюджету, здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України виходячи з відповідних обсягів, визначених на цю мету у додатку N 3 до цього Закону, у порядку, визначеному Законом України "Про міжнародні договори України" ( 1906-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 50, ст. 540).
Стаття 36. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду Державного бюджету України на 2005 рік за економічною структурою видатків:
оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
нарахування на заробітну плату (код 1120);
придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);
забезпечення продуктами харчування (код 1133);
виплата процентів за державним боргом (код 1200);
трансферти населенню (код 1340);
трансферти місцевим бюджетам (код 1320).
Визначити захищеними видатками Державного бюджету України на 2005 рік видатки на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, реформування та розвиток Збройних Сил України, розвідувальну діяльність, забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів озброєння, ракет і боєприпасів Збройних Сил України, утилізацію звичайних видів боєприпасів, непридатних для подальшого зберігання та використання, забезпечення інвалідів протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування та реабілітації, а також видатки на підготовку кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації, фундаментальні і прикладні дослідження та дослідно-конструкторські роботи.
Стаття 37. Установити, що виконання рішення, яке прийнято органом державної влади, що відповідно до закону має право на його застосування, про стягнення коштів з рахунків, на яких обліковуються кошти державного бюджету, здійснюється Державним казначейством України за попереднім інформуванням Міністерства фінансів України.
Рішення про стягнення коштів з рахунків, на яких обліковуються кошти державного бюджету, передаються до Державного казначейства України.
Безспірне списання коштів з рахунку державного бюджету здійснюється виключно органами Державного казначейства України за черговістю надходження рішень за рахунок і в межах відповідних бюджетних асигнувань.
Установити, що відшкодування відповідно до закону шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури, а також судів, у 2005 році за приписом Державної виконавчої служби України здійснюється в межах бюджетних призначень, затверджених у Державному бюджеті України на цю мету, в такому порядку:
Державне казначейство України у терміни, визначені у приписі, списує у безспірному порядку на користь зазначеної фізичної особи встановлену до відшкодування суму коштів з єдиного казначейського рахунку Державного бюджету України;
відшкодовані суми обліковуються Державним казначейством України та відображаються у звітності про виконання державного бюджету;
у разі потреби у таких видатках понад обсяг бюджетних призначень в установленому законодавством порядку подаються відповідні пропозиції щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету або внесення змін до закону про Державний бюджет України.
Списання коштів з бюджету за рішеннями судів щодо відшкодування вартості конфіскованого та безхазяйного майна, що перейшло у власність держави, здійснюється у розмірах сум коштів, що надійшли до бюджету від реалізації цього майна.
Списання коштів за відповідним рішенням на користь працівників, військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу бюджетної установи, які мають право на безоплатне або пільгове матеріальне і побутове забезпечення, здійснюється Державним казначейством України з єдиного казначейського рахунку за рахунок і в межах бюджетних асигнувань, встановлених на утримання цієї установи.
Списання коштів за відповідним рішенням на користь працівників установ системи освіти по виплатах, передбачених абзацами восьмим - десятим частини першої статті 57 Закону України "Про освіту" ( 1060-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 21, ст. 84; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92), здійснюється Державним казначейством України з єдиного казначейського рахунку за рахунок і в межах відповідних бюджетних призначень.
Кошти, відшкодовані державою з Державного бюджету України згідно з цією статтею, вважаються збитками Державного бюджету України. Позивачем у справах про відшкодування збитків, завданих Державному бюджету України, згідно з цією статтею, виступають органи прокуратури за поданням відповідних матеріалів органами Державного казначейства України.
Органи Державного казначейства України виконують рішення, які прийняті органами державної влади, про списання коштів з рахунків розпорядників бюджетних коштів лише у разі наявності в обліку органів Державного казначейства України відповідних бюджетних зобов'язань.
Цей порядок поширюється на місцеві бюджети.
Стаття 38. Установити, що в 2005 році рівноцінна та повна компенсація втрат доходів військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу (в тому числі відряджених до органів виконавчої влади та інших цивільних установ), пов'язаних із оподаткуванням грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержуваних ними у зв'язку з виконанням обов'язків несення служби, відповідно до вимог пункту 22.7 статті 22 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" ( 889-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 37, ст. 308), здійснюється установами (організаціями, підприємствами), що утримують військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, за рахунок відповідних коштів, які є джерелом доходів цих осіб, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Стаття 39. Установити, що у 2005 році розрахунки з погашення зобов'язань держави по знецінених грошових заощадженнях громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР та державних цінних паперів колишнього СРСР здійснюються за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам шляхом погашення заборгованості таких громадян, що утворилася станом на 1 вересня 2004 року, за спожиті електричну і теплову енергію, природний газ, тверде паливо, послуги водопостачання і водовідведення, квартирну плату, в рахунок податкового боргу минулих років, у тому числі розстроченого, підприємств (структурних підрозділів підприємств) житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та інших підприємств, що надають ці послуги, за видами податків, визначеними у пункті 24 статті 12 цього Закону, та за рахунок частини виручки від реалізації природного газу у 2000 році, що отримувалась як плата за транзит природного газу через територію України, в обсязі 6.000.000 тис. гривень по сплаті податків і зборів (обов'язкових платежів) до Державного бюджету України, а також пені, штрафних санкцій, нарахованих у зв'язку з порушенням податкового законодавства, повернення бюджетних позичок та кредитів, наданих під гарантію Кабінету Міністрів України, в тому числі шляхом переводу боргу, та додаткових податкових зобов'язань підприємств, які виникають в результаті виконання цієї статті.
Зазначені розрахунки проводяться територіальними органами Державного казначейства України, які відкривають усім учасникам спеціальні рахунки.
Кабінету Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету встановити порядок проведення таких розрахунків та розподілу зазначеної субвенції в розрізі місцевих бюджетів.
Стаття 40. Визначити обсяг коштів, які спрямовуються у 2005 році на реалізацію Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" ( 1994-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 1, ст. 15), у сумі 659.146 тис. гривень, у тому числі субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 531.203,5 тис. гривень.
Установити, що Кабінет Міністрів України може здійснювати протягом 2005 року перерозподіл бюджетних призначень між бюджетними програмами на здійснення цих виплат виходячи з фактичних обсягів кредиторської заборгованості.
Порядок перерахування цих коштів, а також їх розподіл у розрізі головних розпорядників коштів державного бюджету та між місцевими бюджетами визначаються Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Стаття 41. Затвердити бюджетні призначення на 2005 рік на централізовані заходи і програми в розрізі адміністративно-територіальних одиниць згідно з додатком N 5 до цього Закону. Порядок використання цих коштів визначається Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Установити, що Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій закупівля путівок на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та медичного обладнання для медико-санітарного забезпечення таких громадян проводиться централізовано з подальшим їх розподілом у розрізі відповідних адміністративно-територіальних одиниць.
Установити, що у 2005 році пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 42. Установити, що пільги, компенсації і гарантії, на які згідно із законами України мають право окремі категорії працівників бюджетних установ, військовослужбовці та особи рядового і начальницького складу, щодо знижки плати за користування житлом (квартирної плати), паливом, телефоном та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична та теплова енергія), безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (за винятком таксі) та автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів надаються у разі, якщо зазначені працівники мають право на податкову соціальну пільгу.
Розмір наданих пільг у грошовому еквіваленті разом з грошовими доходами зазначених працівників не повинен перевищувати величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.
Стаття 43. Видатки, передбачені цим Законом на виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації, в тому числі проектів інформатизації органів виконавчої влади за кодами програмної класифікації видатків державного бюджету: 0111060, 0301160, 0411040, 1001020, 1201600, 2201190 (в частині загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів), 2501140, 3001070, 3106080, 3201270, 3201470, 3501020, 3505030, 5001060, 5101030, 5101600, 5341080, 5361080, 6141600, 6151020, 6511020, 6731050, 8681020 здійснюються Державним казначейством України лише після погодження відповідними розпорядниками бюджетних коштів зазначених проектів з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації - центральним органом виконавчої влади, визначеним Кабінетом Міністрів України.
Стаття 44. Установити, що джерелами формування спеціального фонду Державного бюджету України на 2005 рік у частині кредитування є:
1) повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України індивідуальним сільським забудовникам;
2) повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла;
3) повернення бюджетних позичок, наданих на закупівлю сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994-1997 років;
4) повернення коштів у частині відшкодування вартості сільськогосподарської техніки, переданої суб'єктам господарювання на умовах фінансового лізингу;
5) кошти, що надійдуть у рахунок погашення заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії і наданими для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, переданої сільгосптоваровиробникам та іншим суб'єктам господарювання, крім надходжень за рахунок відшкодування з державного бюджету сум податку на додану вартість та надходжень, визначених пунктом 11 цієї статті;
6) повернення кредитів, наданих з Державного бюджету України фермерським господарствам;
7) повернення коштів, наданих Міністерству аграрної політики України на заставні та інтервенційні операції із зерном;
8) повернення коштів, наданих з Державного бюджету України на закупівлю сільськогосподарської продукції;
9) повернення підприємствами (структурними підрозділами підприємств) житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та іншими підприємствами, що надають послуги, визначені статтею 39 цього Закону, бюджетних позичок та кредитів, наданих під гарантію Кабінету Міністрів України;
10) повернення безвідсоткових бюджетних позичок, наданих у 2004 році підприємствам державної форми власності паливно-енергетичного комплексу на погашення заборгованості із заробітної плати, в межах 72.000 тис. гривень;
11) до 5 відсотків фактичних надходжень до Державного бюджету України внаслідок забезпечення юридичними особами стягнення простроченої заборгованості перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, та бюджетними позичками, у тому числі в процесі банкрутства, стосовно стягнення якої органам податкової служби було відмовлено;
12) повернення сільськогосподарськими підприємствами бюджетних позичок та заборгованості за кредитами, наданими під гарантію Кабінету Міністрів України.
Стаття 45. Установити, що у 2005 році кошти, отримані до спеціального фонду Державного бюджету України згідно з окремими пунктами статей 12, 23 та 44 цього Закону, спрямовуються відповідно на:
1) розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (за рахунок коштів, визначених пунктами 1, 2, 4 статті 12 цього Закону).
При цьому 30 відсотків загальної суми зазначених коштів спрямовуються на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та 10 відсотків - на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг комунальної власності, у першу чергу в сільській місцевості; ( Пункт 1 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
2) виплати, пов'язані з функціонуванням консульських відділів дипломатичних представництв та консульських установ України за кордоном, представництв та консульської служби Міністерства закордонних справ України на території України (за рахунок джерел, визначених пунктом 3 статті 12 цього Закону);
3) заходи по реалізації комплексної програми будівництва вітрових електростанцій у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону);
4) будівництво енергоблоків атомних, гідроакумулюючих та інших електростанцій, магістральних, гірських та сільських ліній електропередач за переліком та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону);
5) здешевлення кредитів на створення запасів твердого палива для теплоелектростанцій у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону);
6) державну підтримку на часткове покриття витрат із собівартості продукції уранодобувного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 28 статті 12 цього Закону); ( Пункт 6 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
7) створення власного виробництва ядерного палива у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 28 статті 12 цього Закону); ( Пункт 7 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
8) державну підтримку будівництва та технічного переоснащення підприємств з видобутку кам'яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) і торфу у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону);
9) впровадження енергозберігаючих технологій в агропромисловому комплексі у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону);
10) підтримку у безпечному стані енергоблоків та об'єкта "Укриття" Чорнобильської АЕС та виведення її з експлуатації у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 33 статті 12 цього Закону);
11) реструктуризацію вугільної та торфодобувної промисловості у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону);
12) здійснення науково-дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт Інститутом проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону);
13) здійснення витрат, пов'язаних з організацією і проведенням виконавчих дій, виплату винагороди державним виконавцям (за рахунок джерел, визначених пунктом 7 статті 12 цього Закону);
14) забезпечення міжнародних зобов'язань України у космічній галузі (за рахунок джерел, визначених пунктом 8 статті 12 цього Закону);
15) потреби утворених відповідно до законів України військових формувань (крім Збройних Сил України) і правоохоронних органів відповідно до кошторисів, затверджених у встановленому порядку (за рахунок джерел, визначених пунктом 9 статті 12 цього Закону);
16) виплату пенсій (компенсацій, надбавок, підвищень, доплат до пенсій), призначених за різними пенсійними програмами, щомісячної державної адресної допомоги до пенсії (дотації), сплату страхових пенсійних внесків за визначені законодавством категорії осіб, виплату державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд (за рахунок джерел, визначених пунктом 10 статті 12 цього Закону);
17) забезпечення діяльності цивільної авіації в Україні та участь України у міжнародних авіаційних організаціях і утримання Державної служби України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації (за рахунок джерел, визначених пунктом 11 статті 12 цього Закону);
18) морську і річкову транспортну діяльність та участь України у міжнародних організаціях морського і річкового транспорту, утримання Державного департаменту морського і річкового транспорту та Головної державної інспекції України з безпеки судноплавства Міністерства транспорту та зв'язку України (за рахунок джерел, визначених пунктом 12 статті 12 цього Закону, крім тих, що надходять від риболовних портів);
19) міжнародну діяльність у галузі рибного господарства (за рахунок джерел, визначених пунктом 12 статті 12 цього Закону, в частині, що надходять від риболовних портів);
20) заходи з підтримання належного рівня безпеки польотів, авіаційної безпеки і забезпечення пошукових та авіаційно-рятувальних робіт (за рахунок джерел, визначених пунктом 13 статті 12 цього Закону);
21) заходи, пов'язані з охороною інтелектуальної власності (за рахунок джерел, визначених пунктом 14 статті 12 цього Закону);
22) здійснення контролю за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів (за рахунок джерел, визначених пунктом 15 статті 12 цього Закону);
23) заходи, пов'язані з організацією надання послуг, реалізації продукції та виконання робіт бюджетними установами, та інші заходи з утримання цих установ згідно із законодавством (за рахунок джерел, визначених пунктом 16 статті 12 цього Закону);
24) накопичення (приріст) матеріальних цінностей державного матеріального резерву (за рахунок 85 відсотків джерел, визначених пунктом 18 статті 12 цього Закону, та за рахунок джерел, визначених пунктами 17 і 25 статті 12 цього Закону);
25) відшкодування підприємствам, установам та організаціям витрат, пов'язаних з обслуговуванням цінностей матеріального резерву (за рахунок 15 відсотків джерел, визначених пунктом 18 статті 12 цього Закону);
26) участь українського контингенту органів внутрішніх справ України у міжнародних миротворчих операціях та інші потреби органів внутрішніх справ відповідно до кошторису Міністерства внутрішніх справ України (за рахунок джерел, визначених пунктом 19 статті 12 цього Закону);
27) програми і заходи щодо соціального захисту інвалідів, у тому числі на заходи ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів (за рахунок джерел, визначених пунктом 20 статті 12 цього Закону);
28) заходи, пов'язані з охороною навколишнього природного середовища (за рахунок джерел, визначених пунктом 21 статті 12 цього Закону);
29) підтримку гастрольних заходів на загальнодержавному рівні (за рахунок джерел, визначених пунктом 22 статті 10 цього Закону);
30) розвиток мінерально-сировинної бази, в тому числі буріння артезіанських свердловин у сумі 30.000 тис. гривень (за рахунок джерел, визначених пунктом 23 статті 12 цього Закону);
31) формування державного продовольчого резерву Аграрним фондом (за рахунок джерел, визначених пунктами 7 та 12 статті 44 цього Закону);
32) погашення зобов'язань держави по знецінених грошових заощадженнях громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР та державних цінних паперах колишнього СРСР (за рахунок джерел, визначених пунктами 24 та 29 статті 12 цього Закону та пунктом 9 статті 44 цього Закону);
33) рекредитування або надання трансфертів для впровадження проектів розвитку (за рахунок джерел, визначених пунктом 1 статті 23 цього Закону);
34) заходи, пов'язані з проведенням приватизації державного майна відповідно до Державної програми приватизації (за рахунок джерел, визначених пунктом 2 статті 23 цього Закону; 10 відсотків надходжень, визначених пунктом 3 статті 23 цього Закону; 25 відсотків надходжень, визначених пунктом 4 статті 23 цього Закону), але не більше ніж 56.010,7 тис. гривень;
35) державні капітальні вкладення на пускових об'єктах Чорнобильської будівельної програми (за рахунок 90 відсотків джерел, визначених пунктом 3 статті 23 цього Закону);
36) субвенцію з державного бюджету міському бюджету міста Харкова на ліквідацію наслідків аварії на очисних спорудах міста Харкова (за рахунок 75 відсотків джерел, визначених пунктом 4 статті 23 цього Закону), але не більше ніж 18.000 тис. гривень;
37) надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам (за рахунок джерел, визначених пунктом 1 статті 44 цього Закону);
38) надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла (за рахунок джерел, визначених пунктом 2 статті 44 цього Закону);
39) заходи, пов'язані з погашенням заборгованостей по закупівлі сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994-1997 років та формуванням державного резервного насіннєвого фонду (за рахунок джерел, визначених пунктом 3 статті 44 цього Закону);
40) придбання сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу та заходи по операціях фінансового лізингу (за рахунок 97 відсотків джерел, визначених пунктом 4 статті 44 цього Закону, та 16,17 відсотка джерел, визначених пунктом 5 статті 44 цього Закону); ( Пункт 40 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
41) часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва (за рахунок 83,33 відсотка джерел, визначених пунктом 5 статті 44 цього Закону); ( Пункт 41 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
42) надання кредитів фермерським господарствам (за рахунок джерел, визначених пунктом 6 статті 44 цього Закону);
43) заходи щодо формування державного замовлення на ринку продовольчих товарів (за рахунок джерел, визначених пунктом 8 статті 44 цього Закону);
44) державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості продукції, у тому числі забезпечення гарантійних зобов'язань по поверненню бюджетних позик (за рахунок джерел, визначених пунктом 10 статті 44 цього Закону);
45) оплату послуг юридичних осіб, які залучаються для стягнення простроченої заборгованості перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, та бюджетними позичками, у тому числі в процесі банкрутства, стосовно стягнення якої органам податкової служби було відмовлено (за рахунок джерел, визначених пунктом 11 статті 44 цього Закону);
46) ремонт сільськогосподарської техніки та обладнання для агропромислового комплексу, що вилучені з фінансового лізингу у лізингоотримувачів, визнаних банкрутами або таких, що порушили договір лізингу (за рахунок 3 відсотків джерел, визначених пунктом 4 статті 44 цього Закону, та 0,5 відсотка джерел, визначених пунктом 5 статті 44 цього Закону); ( Пункт 46 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
47) заходи, пов'язані з виготовленням та видачею посвідчення закордонного українця, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (за рахунок джерел, визначених пунктом 26 статті 12 цього Закону);
48) забезпечення спецавтотранспортом інвалідів Великої Вітчизняної війни (за рахунок джерел, визначених пунктом 27 статті 12 цього Закону);
49) будівництво пускового комплексу "Вектор" (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону); ( Пункт 49 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
50) виконання робіт у сфері поводження з радіоактивними відходами неядерного циклу та ліквідацію радіаційних аварій (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону); ( Пункт 50 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
51) гірничо-рятувальні заходи на вугледобувних підприємствах (за рахунок джерел, визначених пунктом 5 статті 12 цього Закону); ( Пункт 51 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
52) надання кредитів на оплату екологічної броні електропостачання при несплаті або неповній оплаті за спожиту електроенергію споживачами, що мають таку броню (за рахунок джерел, визначених пунктом 28 статті 12 цього Закону); ( Пункт 52 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
53) субвенцію з Державного бюджету України на розвиток соціально-економічної сфери міста Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (за рахунок джерел, визначених пунктом 30 статті 12 цього Закону);
54) будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України та придбання пально-мастильних матеріалів (за рахунок джерел, визначених пунктом 31 статті 12 цього Закону); ( Пункт 54 статті 45 в редакції Закону N 2640-IV від 02.06.2005 )
55) закладення і нагляд за молодими садами, виноградниками та ягідниками (за рахунок джерел, визначених пунктом 32 статті 12 цього Закону); ( Пункт 55 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
56) державну підтримку розвитку хмелярства (за рахунок джерел, визначених пунктом 32 статті 12 цього Закону); ( Пункт 56 статті 45 набирає чинності з 1 січня 2005 року згідно з розділом II "Прикінцеві положення" Закону N 2505-IV від 25.03.2005 )
57) субвенцію з Державного бюджету України на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських (за рахунок джерел, визначених пунктом 34 статті 12 цього Закону).
Стаття 46. Установити збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності у розмірі 2 відсотки. Порядок справляння збору встановлюється Кабінетом Міністрів України. Надходження збору зараховуються до спеціального фонду державного бюджету і спрямовуються на надання субвенції місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських.
Кабінету Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету затвердити порядок надання зазначеної субвенції та її розподіл за об'єктами.
Розподіл коштів зазначеної субвенції за об'єктами здійснюється за пропозиціями народних депутатів України, узгодженими з відповідними місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування. При визначенні переліку цих об'єктів врахувати, в першу чергу, необхідність завершення будівництва пускових об'єктів, продовження розпочатого будівництва у минулих роках та будівництва об'єктів із підготовленою проектно-кошторисною документацією.
Стаття 47. Кабінету Міністрів України при розподілі видатків Державного фонду охорони навколишнього природного середовища врахувати виділення коштів на виконання заходів, визначених на 2005 рік Законом України "Про затвердження Загальнодержавної програми охорони та відтворення довкілля Азовського і Чорного морів" ( 2333-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 28, ст. 135), у сумі 2.220 тис. гривень, Законом України "Про Загальнодержавну програму поводження з токсичними відходами" ( 1947-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 44, ст. 374), - у сумі 1.650 тис. гривень, Законом України "Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки" ( 1989-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 47, ст. 405), - у сумі 800 тис. гривень.
V. Взаємовідносини Державного бюджету
України та місцевих бюджетів
Стаття 48. Установити, що до доходів загального фонду місцевих бюджетів у 2005 році належать:
1) податок з доходів фізичних осіб (крім податку з доходів фізичних осіб, що утримується з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу (в тому числі відрядженими до органів виконавчої влади та інших цивільних установ) у зв'язку з виконанням обов'язків несення служби, за рахунок відповідних бюджетних асигнувань установ, що утримуються із державного бюджету, які є джерелом доходів цих осіб);
2) єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва та фіксований податок (крім частини цих податків, що зараховується до Пенсійного фонду України, та відрахувань на обов'язкове соціальне страхування) і у повному обсязі фіксований сільськогосподарський податок;
3) акцизний збір з вироблених в Україні товарів (крім акцизного збору з вироблених в Україні нафтопродуктів і транспортних засобів), що сплачується платниками, які зареєстровані в Автономній Республіці Крим, - до доходів бюджету Автономної Республіки Крим, у тому числі тих, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів;
4) плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами - до доходів бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів та міських бюджетів міст Києва і Севастополя;
5) дотації та субвенції з Державного бюджету України;
6) плата за надані в оренду водні об'єкти місцевого значення;
7) штрафні санкції, отримані внаслідок невиконання укладених розпорядником бюджетних коштів угод із суб'єктами господарювання на придбання товарів, робіт і послуг за рахунок коштів місцевих бюджетів;
8) доходи, що підлягають зарахуванню до загального фонду місцевих бюджетів згідно із статтями 64, 66, 69 Бюджетного кодексу України ( 2542-14 ).
Податок на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, районні, міські, селищні та сільські ради, зараховується відповідно до бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, селищних та сільських бюджетів.
Фіксований податок на доходи від підприємницької діяльності зараховується до відповідних місцевих бюджетів у порядку, визначеному Бюджетним кодексом України ( 2542-14 ) для податку з доходів фізичних осіб.
Стаття 49. У разі зміни юридичної адреси суб'єктів підприємницької діяльності - платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.
Стаття 50. Затвердити на 2005 рік обсяги міжбюджетних трансфертів згідно з додатками N 6 та N 7 до цього Закону.
Кабінет Міністрів України може здійснювати протягом 2005 року перерозподіл загального обсягу субвенції, затвердженого місцевим бюджетам з Державного бюджету України на надання пільг, субсидій та допомоги населенню, між їх видами, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг та субсидій населенню, та перерозподіл обсягів субвенцій з Державного бюджету України між місцевими бюджетами, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомоги населенню.
Додаткова дотація з Державного бюджету України бюджету Автономної Республіки Крим та обласним бюджетам на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ розподіляється між бюджетом Автономної Республіки Крим, обласним бюджетом, бюджетами міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення та бюджетами районів у таких пропорціях відповідно: не більш як 25 відсотків - для бюджету Автономної Республіки Крим, обласного бюджету та не менш як 75 відсотків - для бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення та бюджетів районів.
Надати право Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям здійснювати розподіл додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ виходячи з показників дохідної частини бюджетів з метою вирівнювання забезпеченості бюджетів депресивних територій, врахування особливостей гірських територій і тих, що мають низький показник чисельності населення.
Стаття 51. Затвердити субвенцію з Державного бюджету України місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів у сумі 400.000 тис. гривень.
Кабінету Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету затвердити порядок надання субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів, а також розподіл цієї субвенції за об'єктами.
Розподіл коштів зазначеної субвенції здійснюється за пропозиціями народних депутатів України, узгодженими з відповідними місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування, з урахуванням необхідності пропорційного розподілу коштів між зведеними бюджетами Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя відповідно до чисельності населення. При визначенні переліку об'єктів інвестиційних проектів врахувати в першу чергу необхідність завершення будівництва, розпочатого у минулих роках, та будівництва об'єктів із підготовленою проектно-кошторисною документацією.
Стаття 52. Затвердити субвенцію з Державного бюджету України місцевим бюджетам на збереження історичної забудови міст та об'єктів історико-культурної спадщини України у сумі 100.000 тис. гривень, у тому числі бюджету міста Львова у сумі 50.000 тис. гривень.
Розподіл коштів зазначеної субвенції здійснюється Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Стаття 53. Якщо з відповідного місцевого бюджету здійснюються видатки, які мають проводитися згідно з Бюджетним кодексом України ( 2542-14 ) з іншого бюджету, така дія кваліфікується як нецільове використання бюджетних коштів.
Обсяги цих видатків безспірно вилучаються з відповідного місцевого бюджету до Державного бюджету України органами Державного казначейства України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, в тому числі і за рахунок зменшення трансфертів відповідному місцевому бюджету на відповідну суму.
Стаття 54. Установити, що у 2005 році суми дотації вирівнювання місцевим бюджетам перераховуються управліннями Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях та місті Севастополі шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від доходів загального фонду Державного бюджету України, що надійшли на аналітичні рахунки обліку доходів Державного бюджету України на відповідній території, згідно з додатком N 6 до цього Закону.
До доходів загального фонду Державного бюджету України, за рахунок яких здійснюється перерахування дотацій вирівнювання, включаються:
1) податок на прибуток підприємств;
2) податок на додану вартість;
3) збір за спеціальне використання лісових ресурсів державного значення;
4) збір за спеціальне водокористування;
5) платежі за користування надрами загальнодержавного значення;
6) акцизний збір з вироблених в Україні товарів (крім акцизного збору з вироблених в Україні товарів, що сплачується платниками, які зареєстровані в Автономній Республіці Крим, акцизного збору з вироблених в Україні нафтопродуктів і транспортних засобів);
7) акцизний збір із ввезених на територію України товарів (крім акцизного збору із ввезених в Україну нафтопродуктів і транспортних засобів);
8) плата за ліцензії на певні види господарської діяльності (крім плати за ліцензії, що видаються Радою міністрів Автономної Республіки Крим, виконавчими органами місцевих рад і місцевими органами виконавчої влади, та плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами);
9) ввізне мито (крім ввізного мита на нафтопродукти, транспортні засоби та шини до них);
10) вивізне мито;
11) плата за оренду цілісних майнових комплексів державних підприємств та іншого державного майна;
12) державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до державного бюджету;
13) єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України;
14) кошти, що передаються до державного бюджету з обласних бюджетів, міських бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення і районних бюджетів.
У разі якщо суми, перераховані відповідним управлінням Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях та місті Севастополі, не забезпечать отримання місячної суми дотації вирівнювання згідно з нормативами щоденних відрахувань, визначених у додатку N 6 до цього Закону, Державне казначейство України зобов'язане перерахувати на рахунок відповідного місцевого бюджету недоотриману місячну суму дотації вирівнювання із загального фонду державного бюджету не пізніше 10 числа наступного місяця за умови відхилення обсягу отриманої дотації наростаючим підсумком з початку року від врахованого обсягу в розписі Державного бюджету України більше ніж на 10 відсотків.
В іншому разі недоотримана сума дотації вирівнювання перераховується Державним казначейством України до 20 числа останнього місяця кварталу.
Стаття 55. Установити, що перерахування коштів до Державного бюджету України з міських бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, районних бюджетів здійснюється органами Державного казначейства України за рахунок фактичних надходжень доходів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів відповідних бюджетів, згідно з нормативами щоденних відрахувань, визначених у додатку N 6 до цього Закону. Перерахування коштів до районних і міських міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення бюджетів з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення здійснюється органами Державного казначейства України за рахунок фактичних надходжень доходів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів відповідних бюджетів, згідно з нормативами щоденних відрахувань, визначених відповідними районними та міськими радами. Місячний обсяг перерахування зазначених коштів за нормативами щоденних відрахувань не повинен становити більше однієї дванадцятої річної суми, визначеної у додатку N 6 до цього Закону.
Установити, що перерахування коштів до державного бюджету з обласних, Київського міського бюджетів, визначених у додатку N 6 до цього Закону, здійснюється щодекадно рівними частками згідно з помісячними сумами таких платежів, установленими розписом Державного бюджету України на 2005 рік.
Стаття 56. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, міським, районним, селищним, сільським радам при затвердженні відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях про затвердження відповідних бюджетів на 2005 рік.
Стаття 57. Установити, що в розрахунках міжбюджетних трансфертів на 2005 рік коефіцієнт вирівнювання застосовується лише до обчисленого за формулою обсягу коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів.
Стаття 58. Установити, що видатки бюджету міста Києва на виконання функцій столиці відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" ( 401-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 11, ст. 79) здійснюються за відповідною програмою.
Стаття 59. Установити на 2005 рік рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" ( 2811-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 20, ст. 102; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162) у сумі 90 гривень.
Установити на 2005 рік, що розмір допомоги на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, обчислюється виходячи із такого значення прожиткового мінімуму:
з 1 квітня 2005 року для дітей віком до 6 років - 362 гривні, для дітей від 6 до 18 років - 460 гривень;
з 1 жовтня 2005 року для дітей віком до 6 років - 376 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років - 468 гривень;
розмір допомоги на дітей одиноким матерям обчислюється виходячи із такого значення прожиткового мінімуму:
з 1 квітня 2005 року для дітей віком до 6 років - 362 гривні, для дітей віком від 6 до 18 років - 460 гривень;
з 1 жовтня 2005 року для дітей віком до 6 років - 376 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років - 468 гривень.
Установити рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" ( 1768-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 35, ст. 290; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250) та Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам" ( 1727-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 33-34, ст. 404):
з 1 січня 2005 року для працездатних осіб у сумі 80 гривень, непрацездатних осіб - 120 гривень, інвалідів - 130 гривень;
з 1 квітня 2005 року для працездатних осіб у сумі 100 гривень, непрацездатних осіб - 140 гривень, інвалідів - 150 гривень.
Установити на 2005 рік розрахунковий розмір, що застосовується при визначенні розмірів державної соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" ( 2109-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 1, ст. 2; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250):
з 1 січня 2005 року - у сумі 150 гривень;
з 1 квітня 2005 року при визначенні допомоги для інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів - 313 гривень, надбавки на догляд за інвалідом I групи - 406 гривень, надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком до 6 років - 362 гривні, надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років - 460 гривень;
з 1 липня 2005 року при визначенні допомоги для інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів - 319 гривень;
з 1 жовтня 2005 року при визначенні допомоги для інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів - 332 гривні, надбавки на догляд за інвалідом I групи - 423 гривні, надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком до 6 років - 376 гривень, надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років - 468 гривень.
Установити, що з 1 квітня 2005 року Пенсійний фонд України за рахунок коштів державного бюджету виплачує інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам різницю між розміром державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, встановленим відповідно до цієї статті, та пенсією (соціальною пенсією).
Установити, що у 2005 році:
допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років надається незастрахованим особам у розмірі 100 відсотків від рівня забезпечення прожиткового мінімуму;
розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям не може бути більшим ніж 75 відсотків від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї;
нарахування страхової суми з державного обов'язкового особистого страхування військовослужбовців відповідно до статті 16 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" ( 2011-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 15, ст. 190; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162) здійснюється виходячи із рівня 85 гривень.
У сукупному доході сім'ї при визначенні її права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям враховується грошовий еквівалент пільг за спожиті житлово-комунальні послуги.
Стаття 60. Установити, що обсяги тимчасових касових розривів місцевих бюджетів, пов'язаних із забезпеченням видатків загального фонду у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, та Пенсійного фонду України в обов'язковому порядку покриваються Державним казначейством України в межах планового бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.
Зобов'язати Міністерство фінансів України щомісячно за результатами виконання місцевих бюджетів надавати середньострокові безвідсоткові позички на умовах повернення у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку відповідним місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування в обсягах невиконання розрахунково визначених Міністерством фінансів України прогнозних надходжень доходів місцевих бюджетів на 2005 рік, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, визначених у додатку N 6 до цього Закону. З цією метою Міністерству фінансів України затвердити на 2005 рік помісячний розпис зазначених доходів та довести його до відповідних місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Погашення отриманих середньострокових позичок здійснюється за результатами річного звіту у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 61. Установити, що за рахунок субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надаються пільги виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива на домогосподарство, а особам, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України ( 1127-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 50, ст. 433; 2001 р., N 2-3, ст. 10, N 32, ст. 172; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250), - із розрахунку вартості 3,1 тонни вугілля на побутові потреби на домогосподарство. Граничні показники вартості твердого палива у розрізі Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя визначаються Кабінетом Міністрів України.
Місцеві органи виконавчої влади мають право встановлювати збільшені норми на придбання твердого палива особам, які мають право на пільги на придбання твердого палива відповідно до чинного законодавства, за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.
Місцеві органи виконавчої влади мають право надавати пільги на тверде паливо готівкою в межах загального обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.
Регіональні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню будуть надаватися субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання, затверджуються Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською і Севастопольською міськими державними адміністраціями в межах мінімальних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи із обсягу бюджетних призначень на зазначену мету.
За рахунок коштів субвенції на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян за рішенням місцевої ради може надаватися адресна грошова допомога громадянам, що мають право на пільговий проїзд міським та приміським автомобільним транспортом (крім категорій, компенсація пільгового проїзду яких здійснюється за рахунок інших джерел).
Порядок надання адресної грошової допомоги затверджується місцевою державною адміністрацією виходячи із середньої вартості проїзду на відповідній території, номінальної кількості поїздок та кількості громадян, що мають право на пільговий проїзд, у межах затверджених відповідною радою бюджетних призначень на цю мету.
Стаття 62. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевих бюджетів у 2005 році є:
1) надходження до бюджету розвитку місцевих бюджетів, які включають:
кошти від відчуження майна, яке належить Автономній Республіці Крим, та майна, що перебуває у комунальній власності;
90 відсотків коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності (до розмежування земель державної і комунальної власності); 100 відсотків коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності (після розмежування земель державної та комунальної власності);
надходження дивідендів, нарахованих на акції (частки, паї) господарських товариств, що є у власності відповідної територіальної громади;
кошти від повернення позик, які надавалися з відповідного бюджету до набрання чинності Бюджетним кодексом України ( 2542-14 ), та відсотки, сплачені за користування ними;
кошти, які передаються з іншої частини місцевого бюджету за рішенням відповідної ради;
запозичення, здійснені у порядку, визначеному законодавством;
субвенції з інших бюджетів на виконання інвестиційних проектів;
2) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (у тому числі податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, зареєстрованих у місті Києві, включається до доходів спеціального фонду Київського міського бюджету), що зараховується у розмірі 30 відсотків до бюджету Автономної Республіки Крим і обласних бюджетів та 70 відсотків - до бюджету міста Сімферополя і бюджетів міст - обласних центрів у разі реєстрації транспортних засобів на території цих міст; 50 відсотків - до бюджету Автономної Республіки Крим і обласних бюджетів та 50 відсотків - до міських, селищних і сільських бюджетів у разі реєстрації транспортних засобів на відповідній території;
3) плата за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів - автозаправними станціями, заправними пунктами;
4) власні надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів;
5) 70 відсотків збору за забруднення навколишнього природного середовища і грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності;
6) відрахування 10 відсотків вартості питної води суб'єктами підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання з відхиленням від відповідних стандартів, що зараховуються до бюджетів міст, селищ та сіл;
7) надходження до цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим та місцевими радами;
8) субвенція з Державного бюджету України міському бюджету міста Харкова на ліквідацію наслідків аварії на очисних спорудах;
9) субвенція з Державного бюджету України місцевим бюджетам на заходи щодо погашення заборгованості громадян за житлово-комунальні послуги та енергоносії в рахунок часткової компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень;
10) надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва;
11) 30 відсотків надходжень від збору за проведення гастрольних заходів;
12) повернення кредитів, наданих з місцевих бюджетів індивідуальним сільським забудовникам;
13) повернення кредитів, наданих з місцевих бюджетів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла;
14) субвенція з Державного бюджету України на розвиток соціально-економічної сфери міста Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України;
15) субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських.
Кошти спеціального фонду місцевих бюджетів витрачаються на заходи, передбачені законодавством.
При цьому у разі відсутності у населених пунктах вулиць, що суміщаються з автомобільними дорогами загального користування державного значення, або відсутності потреби у проведенні відповідних робіт кошти від надходження податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів спрямовуються за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування на ремонт і утримання доріг у цих населених пунктах.
VI. Прикінцеві положення
Стаття 63. Затвердити на 2005 рік прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 423 гривні, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років - 376 гривень;
дітей віком від 6 до 18 років - 468 гривень;
працездатних осіб - 453 гривні;
осіб, які втратили працездатність, - 332 гривні.
Стаття 64. Заборонити здійснення розрахунків з бюджетом у негрошовій формі, в тому числі шляхом взаємозаліку, застосування векселів, бартерних операцій та зарахування зустрічних платіжних вимог у фінансових установах, за винятком операцій, пов'язаних з державним боргом України та наданими кредитами під державні гарантії для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, операцій по сплаті податку на додану вартість при імпортуванні на митну територію України товарів.
Стаття 65. Установити, що господарські організації: державні, казенні підприємства та їх об'єднання і дочірні підприємства, а також акціонерні, холдингові компанії та інші суб'єкти господарювання, у статутному фонді яких державі належать частки (акції, паї), та їх дочірні підприємства сплачують до загального фонду Державного бюджету України частину прибутку (доходу).
Частина прибутку (доходу) сплачується до Державного бюджету України за результатами фінансово-господарської діяльності 2004 року (крім результатів фінансово-господарської діяльності у 2004 році, з яких сплачено частину прибутку (доходу) відповідно до статті 72 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 17-18, ст. 250) та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2005 році.
Для акціонерних, холдингових компаній та інших суб'єктів господарювання, у статутному фонді яких державі належать частки (акції, паї), та їх дочірніх підприємств зазначені відрахування провадяться з частини прибутку (доходу) відповідно до розміру державної частки (акцій, паїв) у їх статутних фондах.
Норматив і порядок відрахування частини прибутку (доходу), визначеної цією статтею, встановлюються Кабінетом Міністрів України з інформуванням Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.
Стаття 66. Органи Державного казначейства України здійснюють облік зобов'язань розпорядників бюджетних коштів у порядку, визначеному Державним казначейством України, та відображають їх у звітності про виконання Державного бюджету України і місцевих бюджетів.
Розпорядники бюджетних коштів мають право брати бюджетні зобов'язання у 2005 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державного казначейства України, в межах виділених їм асигнувань.
Зобов'язання, взяті розпорядниками бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є бюджетним правопорушенням.
Поточні видатки, пов'язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядниками бюджетних коштів у разі, коли відсутня заборгованість із заробітної плати (грошового забезпечення).
Стаття 67. Продовжити до 1 січня 2006 року дію законів України "Про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" від 22 жовтня 1998 року N 208-XIV та від 15 липня 1999 року N 967-XIV.
Установити, що збір з купівлі-продажу валюти протягом 2005 року справляється з операцій купівлі-продажу безготівкової валюти в розмірі 1,5 відсотка. Банки та їх установи зобов'язані нараховувати, утримувати та одночасно із подачею заявки на купівлю іноземної валюти, здійснювану ними від імені та за рахунок клієнтів таких банків, сплачувати до Пенсійного фонду України додатковий збір на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1,5 відсотка від суми операції з купівлі-продажу безготівкової валюти, зазначеної у такій заявці, вести податковий облік та подавати звітність органам Пенсійного фонду України.
Суб'єкти підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування, а також підприємства, об'єднання, організації, колгоспи, радгоспи, розташовані у зонах гарантованого добровільного відселення та посиленого радіоекологічного контролю, сплачують збір з операцій купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти на загальних підставах.
Юридичні та фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які застосовують спрощений режим оподаткування (єдиний податок, фіксований податок та фіксований сільськогосподарський податок), та юридичні і фізичні особи, що розташовані (проживають) у зонах гарантованого добровільного відселення та посиленого радіоекологічного контролю, сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні безготівкових операцій з купівлі-продажу валют, торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння, при відчуженні легкових автомобілів, з операцій купівлі-продажу нерухомого майна, з надання послуг стільникового рухомого зв'язку, встановлений вищеназваними законами, на загальних підставах.
Стаття 68. Заборонити у 2005 році проводити:
реструктуризацію або списання заборгованості (недоїмки) суб'єктів господарювання за податками, зборами (обов'язковими платежами), надавати відстрочки щодо термінів її сплати; списання заборгованості суб'єктів господарювання за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, бюджетними позичками, фінансовою допомогою на зворотній основі до бюджету, крім заборгованості суб'єктів господарювання, визнаних у встановленому порядку банкрутами станом на 1 січня 2004 року, вимоги щодо погашення заборгованості яких не були задоволені у зв'язку з недостатністю їх активів.
Стаття 69. Установити, що у 2005 році положення і норми, передбачені пунктом "ж" частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я ( 2801-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 4, ст. 19; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162); статтею 28 Основ законодавства України про культуру ( 2117-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 21, ст. 294; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162); абзацами одинадцятим і дванадцятим частини першої, абзацом другим частини другої статті 57 Закону України "Про освіту" ( 1060-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 21, ст. 84; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162), діють в межах бюджетних призначень на оплату праці у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Установити на 2005 рік рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дитячих дошкільних закладах відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" ( 2628-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 49, ст. 259; N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162) у сумі 110 гривень у розрахунку на одну особу.
Стаття 70. Установити, що у 2005 році по населених пунктах, грошову оцінку земель яких не проведено, застосовуються ставки земельного податку, встановлені частиною другою статті 7 Закону України "Про плату за землю" ( 2535-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 45, ст. 238; 1997 р., N 33, ст. 207; 1999 р., N 8, ст. 59; 2000 р., N 14-15-16, ст. 121; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162), збільшені в 3,03 раза.
По сільськогосподарських угіддях та землях населених пунктів, грошову оцінку яких проведено і уточнено станом на 1 січня 2005 року, застосовуються ставки земельного податку, встановлені статтею 6 та частиною першою статті 7 Закону України "Про плату за землю" ( 2535-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 45, ст. 238; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162).
Установити, що у 2005 році пільги по платі за землю, визначені пунктами 3 і 4 частини першої статті 12 Закону України "Про плату за землю" ( 2535-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 45, ст. 238; 2000 р., N 43, ст. 363; 2003 р., N 10-11, ст. 86, N 26, ст. 195, N 30, ст. 243; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162), застосовуються до бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, та громадських організацій інвалідів, їх підприємств і організацій, а також закладів фізичної культури та спорту, спортивних баз олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.
Стаття 71. Платежі, які відповідно до цього Закону зараховуються до Державного бюджету України та місцевих бюджетів і для яких законодавчо не визначені терміни їх сплати, сплачуються щомісячно в порядку, визначеному Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" ( 2181-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 10, ст. 44) для платежів, що мають базовий (звітний) період - календарний місяць.
По загальнодержавних та місцевих податках і зборах (обов'язкових платежах), для яких законодавчо не передбачено подання податкових декларацій (розрахунків), платники надають щомісячні розрахунки про належні до сплати суми обов'язкових платежів у порядку, визначеному законодавством для обов'язкових платежів з базовим (звітним) періодом - календарний місяць.
Своєчасно не внесені до бюджетів суми цих платежів вважаються податковим боргом та стягуються до бюджету в порядку, визначеному законодавством.
Стаття 72. Установити, що кошти, одержані від приватизації державного майна, та інші надходження, пов'язані з приватизацією та кредитуванням підприємств, зараховуються до державного бюджету у повному обсязі.
Стаття 73. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників, військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу (далі - працівників) та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату (грошове забезпечення), включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати (грошового забезпечення), затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.
Витрати на безоплатне або пільгове матеріальне і побутове забезпечення, на яке згідно із законодавством України мають право окремі категорії працівників (крім медичних, фармацевтичних, педагогічних і культурно-освітніх працівників закладів комунальної власності, які проживають і працюють у сільській місцевості), а також у частині медичної допомоги і санаторно-курортного лікування та відпочинку для оздоровлення - члени сімей військовослужбовців і осіб рядового і начальницького складу, пенсіонерів з числа військовослужбовців і осіб рядового і начальницького складу та членів їх сімей, здійснюються за рахунок і в межах бюджетних асигнувань на утримання цих бюджетних установ. До таких витрат належать: забезпечення форменим одягом, речовим майном, службовим обмундируванням; забезпечення безоплатною медичною допомогою; надання санаторно-курортного лікування та відпочинку для оздоровлення; надання жилого приміщення або виплата грошової компенсації за піднайом (найом) жилого приміщення; знижка плати за користування житлом (квартирної плати), паливом, телефоном та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична та теплова енергія); безоплатний проїзд і перевезення багажу, безоплатне встановлення квартирної охоронної сигналізації і користування нею.
Стаття 74. Установити, що до членів сім'ї пільговика при наданні пільг належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним за умови, що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним.
Стаття 75. З метою приведення окремих норм законів у відповідність з бюджетним законодавством зупинити на 2005 рік дію:
1) частин другої та шостої статті 16 (щодо умов надання спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами), частини шостої статті 30 (в частині встановлення Кабінетом Міністрів України базових нормативів плати за користування надрами), частини першої статті 33 (щодо спрямування відрахувань за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, на розвиток мінерально-сировинної бази) та частини першої статті 34 (щодо визначення розміру збору за видачу спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами) Кодексу України про надра ( 132/94-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., N 36, ст. 340; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250);
2) пункту 4 статті 2 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" ( 400/97-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 37, ст. 237; 1998 р., N 49, ст. 303; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162) в частині операцій з купівлі-продажу готівкової валюти;
3) статті 3; частини другої статті 4; статті 22 Закону України "Про плату за землю" ( 2535-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 45, ст. 238; 2000 р., N 14-15-16, ст. 121; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
4) частини четвертої статті 21 Закону України "Про оренду землі" ( 161-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 10, ст. 102, N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162) в частині централізації орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, на спеціальних бюджетних рахунках, а також щодо її розподілення та використання;
5) абзацу третього частини першої статті 1 в частині погашення заборгованості за відстроченими кредитами, одержаними для фінансування дефіциту Державного бюджету України в іноземній валюті, починаючи з 2002 року, та статті 3 Закону України "Про реструктуризацію боргових зобов'язань Кабінету Міністрів України перед Національним банком України" ( 1697-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 31, ст. 248; 2001 р., N 2-3, ст. 10; 2002 р., N 12-13, ст. 92; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
6) частини четвертої статті 9 Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" ( 98/96-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 20, ст. 82; 1998 р., N 30-31, ст. 193; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
7) абзацу другого підпункту 7.1.1 пункту 7.1 статті 7 та підпунктів "в" і "г" підпункту 18.2.1 пункту 18.2 статті 18 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" ( 2181-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 10, ст. 44; 2003 р., N 10-11, ст. 86, N 24, ст. 154; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
8) Закону України "Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат" ( 1456-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 19, ст. 272, N 43-44, ст. 493; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
9) статей 64 і 65 Бюджетного кодексу України ( 2542-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 37-38, ст. 189; 2004 р., N 5, ст. 34, N 17-18, ст. 250, N 43-44, ст. 493; 2005 р., N 7-8, ст. 162), статті 16 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" ( 889-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 37, ст. 308; 2005 р., N 7-8, ст. 162) в частині закріплення та застосування нормативів відрахувань податку з доходів фізичних осіб за бюджетами місцевого самоврядування, який справляється з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу (в тому числі відрядженими до органів виконавчої влади та інших цивільних установ) у зв'язку з виконанням обов'язків несення служби, за рахунок бюджетних асигнувань установ (організацій), що утримуються із державного бюджету, які є джерелом доходів цих осіб;
10) другого речення абзацу третього підпункту 7.11.13 пункту 7.11 статті 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" ( 334/94-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 27, ст. 181; 2003 р., N 12, ст. 88; 2004 р., N 17-18, ст. 250, N 52, ст. 563; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
11) статей 14, 15, 16 та 17 (щодо умов надання спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами) Закону України "Про нафту і газ" ( 2665-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 50, ст. 262; 2004 р., N 17-18, ст. 250, N 23, ст. 324; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
12) абзаців восьмого та десятого частини другої статті 6 (щодо надання повноважень та умов надання спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами) Закону України "Про державну геологічну службу України" ( 1216-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 51, ст. 456; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
13) абзацу двадцять шостого статті 1 та статті 15-1 Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 1, ст. 1; 2000 р., N 38, ст. 321; 2003 р., N 52, ст. 378; 2004 р., N 15, ст. 210; 2005 р., N 7-8, ст. 162) щодо визначення уповноваженого банку для обслуговування поточних рахунків із спеціальним режимом використання учасників оптового ринку електричної енергії в частині проведення розрахунків, визначених статтею 39 цього Закону;
14) пунктів 2 і 3 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про деякі питання фінансування соціальних виплат та пов'язаних з ними адміністративних витрат" ( 2105-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 2, ст. 32, N 7-8, ст. 162);
15) частини другої статті 43 Закону України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 28, ст. 230; 2003 р., N 10-11, ст. 86; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
16) Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо місцевої міліції" ( 1577-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 23, ст. 323; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
17) пункту 5 розділу IV "Прикінцеві положення" Закону України "Про особливості приватизації підприємств Державної акціонерної компанії "Укррудпром" ( 1677-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 29, ст. 376; 2005 р., N 7-8, ст. 162);
18) статей 6, 7, статті 8 (в частині функціонування спеціального рахунку), статей 9-14,пункту 3, підпунктів 3, 4 пункту 4 розділу IV Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" ( 1868-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 46, ст. 511).
Стаття 76. Установити, що допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві, застрахованим особам, які працюють у бюджетних установах, виплачується Фондом соціального страхування України з тимчасової втрати працездатності починаючи з першого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) інвалідності незалежно від звільнення застрахованої особи в період втрати працездатності у порядку та розмірах, встановлених законодавством.
Зупинити на 2005 рік дію статті 2 Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" ( 2213-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 11, ст. 47; 2002 р., N 30, ст. 210; 2004 р., N 17-18, ст. 250, N 32, ст. 385; 2005 р., N 7-8, ст. 162) щодо зобов'язань бюджетних установ.
Стаття 77. Установити, що у 2005 році окремі положення Митного кодексу України ( 92-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 38-39, ст. 288; 2003 р., N 6, ст. 51; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162) застосовуються з урахуванням таких змін:
1) частину першу статті 218 доповнити реченням такого змісту: "Ввезення на митну територію України цих товарів у незмінному стані або товарів, повністю вироблених, достатньо перероблених або оброблених у таких зонах, здійснюється в режимі імпорту";
2) частину першу статті 267 викласти у такій редакції:
"Митною вартістю за методом оцінки за ціною угоди щодо товарів, які імпортуються, є ціна угоди, фактично сплачена, чи ціна, яка підлягає сплаті, але не менше, ніж мінімальна митна вартість, якщо вона встановлена Кабінетом Міністрів України, у випадках, передбачених законодавством, за товари, які імпортуються за призначенням в Україну, на момент перетинання ними митного кордону України";
3) у розділі XXI "Прикінцеві положення":
а) пункт 1 викласти у такій редакції:
"1. Митний кодекс України ( 92-15 ) набирає чинності з 1 січня 2004 року, крім частини тринадцятої статті 71, яка набирає чинності з 1 січня 2006 року";
б) абзац четвертий пункту 4 викласти у такій редакції:
"Митний кодекс України ( 92-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 16, ст. 203, N 35, ст. 511; 1993 р., N 11, ст. 91, N 12, ст. 107; 1994 р., N 20, ст. 116; 1995 р., N 13, ст. 85; 1997 р., N 35, ст. 218; 1999 р., N 34, ст. 274; 2000 р., N 13, ст. 109, N 38, ст. 318, N 50, ст. 436; 2001 р., N 4, ст. 16, N 23, ст. 117, N 31, ст. 148; 2003 р., N 27, ст. 209), крім статей 47, 85, 86, 87 та глави 2 "Митні збори" розділу V "Мито та митні збори", які втрачають чинність з 1 січня 2006 року".
Стаття 78. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатком N 3 до цього Закону або рішенням про місцевий бюджет, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.
У разі, якщо відсутня така заборгованість, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:
50 відсотків коштів на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;
50 відсотків коштів на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою (функцією).
При цьому розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов'язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків по цих зобов'язаннях із спеціального фонду бюджету.
Стаття 79. Кошти державних цільових фондів обслуговуються органами Державного казначейства України.
Пенсійному фонду України, Фонду соціального страхування України з тимчасової втрати працездатності, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України подавати Державному казначейству України у визначені ним порядку і терміни та Міністерству фінансів України звіти про виконання кошторисів відповідних фондів.
Стаття 80. Надати право Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за зверненням обласних державних адміністрацій спрямувати у 2005 році кошти у сумі 107.358,5 тис. гривень на здешевлення кредитів для створення нових робочих місць для працівників вугільної промисловості, вивільнених у зв'язку із закриттям шахт, членам їх сімей (дружина (чоловік), повнолітні діти) та членам сімей загиблих шахтарів (дружина (чоловік), повнолітні діти), а також у інших галузях економіки у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Стаття 81. Установити, що кошти на погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України, пов'язаної з виплатою пенсій та допомог відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" ( 1105-14 ) та поточні платежі до Пенсійного фонду України, а також кошти на часткове покриття витрат на погашення заборгованості шахтарям з регресних позовів та одноразової допомоги у зв'язку з втратою професійної працездатності, яка склалася станом на 1 квітня 2001 року та нарахованої на неї компенсації втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків виплати у сумі 31.650 тис. гривень виплачуються за рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Перерахування цих коштів здійснюється Державним казначейством України на рахунки Пенсійного фонду України та на окремі рахунки Міністерства палива та енергетики України шляхом застосування щоденного нормативу відрахувань від доходів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у розмірі 20 відсотків до погашення цієї заборгованості, з них 0,5 відсотка - на окремі рахунки Міністерства палива та енергетики України.
Стаття 82. Витрати на надання соціальних послуг та матеріальне забезпечення безробітних з числа незастрахованих осіб проводяться за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Стаття 83. Установити з 1 січня 2005 року розмір мінімальної заробітної плати 262 гривні на місяць, з 1 квітня 2005 року - 290 гривень на місяць, з 1 липня 2005 року - 310 гривень на місяць, з 1 вересня 2005 року - 332 гривні. Забезпечити збереження міжпосадових (міжкваліфікаційних) співвідношень в оплаті праці працівників бюджетної сфери виходячи із зазначених розмірів мінімальної заробітної плати.
Стаття 84. Кабінету Міністрів України визначити порядок і терміни поетапного запровадження умов оплати праці працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки та впорядкування умов оплати праці окремих категорій працівників бюджетної сфери в межах коштів у сумі 1.476.940,5 тис. гривень, передбачених на цю мету, здійснивши їх розподіл у розрізі головних розпорядників коштів державного бюджету та між місцевими бюджетами.
Стаття 85. Кабінету Міністрів України у 2005 році вжити заходів щодо оптимізації граничної чисельності працівників органів виконавчої влади.
Рекомендувати органам місцевого самоврядування не приймати рішення, що призводять до збільшення чисельності працівників бюджетних установ.
Стаття 86. Установити, що нецільове використання бюджетних коштів, тобто витрачання їх на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, встановленим законом про Державний бюджет України чи рішенням про місцевий бюджет, виділеним бюджетним асигнуванням чи кошторису, має наслідком зменшення бюджетних призначень головним розпорядникам бюджетних коштів на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 87. Установити, що контроль за справлянням (стягненням) платежів до бюджету здійснюється органами, які повинні забезпечувати їх надходження, згідно з додатком N 8 до цього Закону.
Стаття 88. Продовжити до 1 січня 2006 року дію експерименту щодо справляння запроваджених у 2003 році Верховною Радою Автономної Республіки Крим за погодженням з Кабінетом Міністрів України окремих місцевих зборів (збору на розвиток рекреаційного комплексу в Автономній Республіці Крим та збору на розвиток пасажирського електротранспорту в Автономній Республіці Крим).
Стаття 89. Установити, що в 2005 році при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток від'ємне значення об'єкта оподаткування (балансові збитки), яке обліковувалось у платника податку станом на 1 січня 2003 року і не було погашено на 1 січня 2005 року в порядку, визначеному пунктом 11 розділу II "Перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" ( 349-15 ) (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 12, ст. 88; 2004 р., N 17-18, ст. 250; 2005 р., N 7-8, ст. 162), не враховується у зменшення об'єкта оподаткування з податку на прибуток за наслідками податкових періодів (кварталів) 2005 податкового року.
Стаття 90. Установити, що у 2005 році запроваджуються базові нормативи плати за користування надрами для видобування корисних копалин згідно з додатком N 9 до цього Закону.
Стаття 91. Установити, що на 2005 рік обсяг збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, що встановлюється Національною комісією регулювання електроенергетики України, становить 2.080.000 тис. гривень.
Надходження цього збору використовуються у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 92. Установити, що надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил України, надходження від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в рахунок погашення простроченої заборгованості перед Міністерством оборони України за Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про передачу з України до Російської Федерації важких бомбардувальників ТУ-160 та ТУ-95 MC, крилатих ракет повітряного базування великої дальності та обладнання , а також надходження коштів від Секретаріату ООН за участь українського контингенту Збройних Сил України в миротворчих операціях понад обсяги, визначені додатком N 1 до цього Закону по загальному фонду, спрямовуються відповідно на погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони України за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи та надані послуги, яка склалася станом на 1 січня 2004 року, та забезпечення участі українського контингенту Збройних Сил України у міжнародних миротворчих операціях та інші потреби Збройних Сил України. Міністерство фінансів України вносить зміни до розпису Державного бюджету України понад обсяги відповідних доходів та бюджетних призначень, визначених у додатках N 1 і N 3 до цього Закону, у разі, коли сума цих надходжень перевищить суму відповідних річних обсягів, затверджених у додатку N 1 до цього Закону по загальному фонду бюджету.
Стаття 93. Установити з 1 січня 2005 року максимальну величину фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничну суму заробітної плати (доходу)), з яких відповідно до законів України справляються страхові внески до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонду соціального страхування України з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Пенсійного фонду України, в розмірі 4.100 гривень на місяць у розрахунку на кожну фізичну особу - платника внесків.
Стаття 94. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити в 2005 році поставку до державного резерву світлих нафтопродуктів в обсязі не менше 70 тис. тонн за ціною не вище собівартості з нарахуванням податку на додану вартість та акцизу в рахунок зобов'язань по погашенню заборгованості за Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про передачу з України до Російської Федерації важких бомбардувальників ТУ-160 та ТУ-95 MC, крилатих ракет повітряного базування великої дальності та обладнання в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Стаття 95. Надати право Кабінету Міністрів України здійснити у 2005 році забезпечення інвалідів Великої Вітчизняної війни спецавтотранспортом в рахунок погашення податкового боргу минулих років, в тому числі розстроченого, по сплаті податку на додану вартість до Державного бюджету України, а також пені, штрафних санкцій, нарахованих у зв'язку з порушенням податкового законодавства по цьому податку підприємств, що постачають товари (роботи, послуги) закритому акціонерному товариству "ЗАЗ", та задіяні у проведенні розрахунків по придбанню спецавтотранспорту, в обсязі 243.300 тис. гривень.
Стаття 96. Установити для платників податку на прибуток у 2005 році сплату податку на прибуток за результатами одинадцяти місяців 2005 року за правилами, встановленими для повного податкового періоду, з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування попередніх періодів, визначеного відповідно до законодавства, та приросту (убутку) матеріальних запасів за одинадцять місяців 2005 року та суми амортизаційних відрахувань, нарахованих за три квартали 2005 року, та двох третин амортизаційних відрахувань четвертого кварталу 2005 року. Сплата податку на прибуток та подання податкової декларації з цього податку за одинадцять місяців 2005 року здійснюється у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду.
Стаття 97. Установити, що в 2005 році пеня, передбачена абзацом п'ятим підпункту 12.1.2 пункту 12.1 статті 12 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" ( 334/94-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 27, ст. 181; 2003 р., N 12, ст. 88; 2005 р., N 7-8, ст. 162), стягується із розрахунку 3-кратного розміру річної облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення додаткового податкового зобов'язання.
Стаття 98. Установити, що розрахунки з юридичною особою, яка має прострочену заборгованість перед державою за кредитами, залученими державою, або під державні гарантії, а також її дебітором за поставлені до державного резерву матеріальні цінності, проведені інтервенційні операції, здійснюються шляхом погашення простроченої заборгованості такого боржника перед державою за зазначеними кредитами у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 99. Установити, що у 2005 році господарські організації, в тому числі державні підприємства, а також акціонерні, холдингові компанії та інші суб'єкти господарювання, у статутних фондах яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та їх дочірні підприємства зобов'язані складати і виконувати річний фінансовий план, який підлягає затвердженню до 1 травня 2005 року, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 100. Дозволити Державній службі автомобільних доріг України у 2005 році залучити іноземний кредит у сумі до 100 млн доларів США для завершення проекту реконструкції автомобільної дороги Київ - Одеса з погашенням та обслуговуванням зазначеного кредиту за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.
Стаття 101. Установити, що кошти, отримані від реалізації військових містечок Збройних Сил України, які включають в себе комплекс будівель та споруд, розташованих на одній земельній ділянці, що використовуються для розквартирування військових частин, розміщення військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, зараховуються до спеціального фонду Державного бюджету України і спрямовуються виключно на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України та придбання пально-мастильних матеріалів.
Порядок реалізації військових містечок Збройних Сил України, здійснення інвестиційних проектів по будівництву житла для військовослужбовців Збройних Сил України, у тому числі на земельних ділянках, наданих у користування Міністерства оборони України, визначається Кабінетом Міністрів України. ( Стаття 101 в редакції Закону N 2640-IV від 02.06.2005 )
Стаття 102. Установити, що у 2005 році 3 відсотки надходжень від оренди державного майна, які зараховуються до спеціального фонду державного бюджету, спрямовуються на програми з покращення управління державним майном у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Стаття 103. Додатки N 1-9 до цього Закону є його невід'ємною частиною.
Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 23 грудня 2004 року
N 2285-IV
Додаток N 1
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Доходи
Державного бюджету України на 2005 рік
тис. грн.
---------------------------------------------------------------------------- |
надрами |
виробів 14060600 Плата за ліцензії на 850,0 850,0 право експорту, імпорту та оптової торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового 14060700 Плата за ліцензії на 18 250,0 18 250,0 право експорту, імпорту алкогольними напоями та тютюновими виробами 14060900 Плата за державну 4 758,0 4 758,0 реєстрацію, крім плати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності 14061000 Плата за ліцензії на 75 500,0 75 500,0 право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 14061200 Грошовий (ліцензійний) 15 302,0 15 302,0 збір за видачу ліцензій за кабельне мовлення, ретрансляцію, проводове (кабельне) мовлення і час мовлення 14061400 Плата за видачу, 195 902,0 195 902,0 переоформлення, продовження терміну дії ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України та видачу дублікатів таких ліцензій 14061500 Плата за ліцензії, 8 535,0 8 535,0 видані Національною комісією регулювання електроенергетики 14061700 Плата за видачу, 14 000,0 14 000,0 переоформлення, продовження терміну дії ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та видачу копій і дублікатів таких ліцензій 15000000 Податки на міжнародну 7 933 859,4 7 324 264,0 609 595,4 |
торгівлю та зовнішні операції 15010000 Ввізне мито 6 370 250,0 5 790 450,0 579 800,0 15010100 Мито на товари, що 5 363 250,0 5 363 250,0 ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності 15010200 Мито на товари, які 178 000,0 178 000,0 ввозяться (пересилаються) громадянами 15010500 Мито на нафтопродукти, 829 000,0 249 200,0 579 800,0 транспортні засоби та шини до них, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності та громадянами 15020000 Вивізне мито 1 262 072,0 1 262 072,0 15020100 Мито на товари, що 1 262 072,0 1 262 072,0 вивозяться суб'єктами підприємницької діяльності 15030000 Кошти, отримані за 301 537,4 271 742,0 29 795,4 вчинення консульських дій 16000000 Інші податки 206 234,0 31 234,0 175 000,0 16030000 Податки, не віднесені до 31 234,0 31 234,0 інших категорій 16060000 Збір на розвиток 175 000,0 175 000,0 виноградарства, садівництва і хмелярства 20000000 Неподаткові надходження 30 632 214,3 14 758 902,2 15 873 312,1 21000000 Доходи від власності та 13 060 485,2 12 100 387,7 960 097,5 підприємницької діяльності 21010000 Частина прибутку 5 882 700,0 5 599 300,0 283 400,0 (доходу) господарських організацій, що вилучається до бюджету 21020000 Надходження від 1 209 497,1 1 209 497,1 перевищення валових доходів над видатками Національного банку України 21030000 Надходження від 62 500,0 62 500,0 грошово-речових лотерей 21050000 Дивіденди (доход), 533 233,1 533 233,1 нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств 21050100 Дивіденди (доход), 533 233,1 533 233,1 нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, які є у державній |
власності 21060000 Рентна плата 4 811 657,5 4 681 657,5 130 000,0 21060100 Рентна плата за нафту, 876 375,0 876 375,0 що видобувається в Україні 21060200 Рентна плата за 558 468,9 558 468,9 природний газ, що видобувається в Україні 21060500 Рентна плата за 2 762 000,0 2 632 000,0 130 000,0 транзитне транспортування природного газу 21060600 Рентна плата за 291 902,0 291 902,0 транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та продуктопроводами 21060700 Рентна плата за 47 356,6 47 356,6 транзитне транспортування аміаку 21060800 Рентна плата за газовий 275 555,0 275 555,0 конденсат, що видобувається в Україні 21080000 Інші надходження 560 897,5 14 200,0 546 697,5 22000000 Адміністративні збори та 1 432 937,0 1 379 937,0 53 000,0 платежі, доходи від некомерційного та побічного продажу 22060000 Плата за надання послуг 3 000,0 3 000,0 службою дозвільної системи органів внутрішніх справ 22070000 Виконавчий збір 106 000,0 53 000,0 53 000,0 22080000 Плата за оренду цілісних 158 000,0 158 000,0 майнових комплексів та іншого державного майна 22090000 Державне мито 198 697,0 198 697,0 22100000 Митні збори 888 000,0 888 000,0 22110000 Єдиний збір, який 78 800,0 78 800,0 справляється у пунктах пропуску через державний кордон України 22120000 Плата за надані в оренду 440,0 440,0 ставки, що знаходяться в басейнах річок загальнодержавного значення 24000000 Інші неподаткові 9 318 489,4 1 278 577,5 8 039 911,9 надходження 24010000 Надходження коштів від 24 386,0 24 386,0 реалізації |
конфіскованого майна 24030000 Надходження сум 4 282,0 4 282,0 кредиторської та депонентської заборгованості підприємств, організацій та установ, щодо яких минув строк позовної давності 24040000 Надходження коштів від 50,0 50,0 реалізації матеріальної частини виробів військового призначення, що належать Національному космічному агентству України 24050000 Надходження коштів від 893 909,3 499 970,0 393 939,3 реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних сил України та інших утворених згідно з законодавством військових формувань і правоохоронних органів 24060000 Інші надходження 1 728 029,0 686 107,0 1 041 922,0 24060100 Надходження частини 1 005 422,0 1 005 422,0 виручки від реалізації газу у 2000 році, що отримувалась як плата за транзит природного газу через територію України 24060200 Збори за послуги, 14 400,0 14 400,0 пов'язані з охороною прав на інтелектуальну власність 24060300 Інші надходження 455 080,0 455 080,0 24060400 Надходження від видачі 2 000,0 2 000,0 сертифікатів на експортно-імпортні операції з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами 24060500 Відрахування від суми 3 427,0 3 427,0 коштів, витрачених на рекламу тютюнових виробів та/або алкогольних напоїв 24060800 Надходження від збору за 700,0 700,0 проведення гастрольних заходів 24060900 Надходження коштів від 150 000,0 150 000,0 продажу на аукціонах спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами та збору за видачу таких |
дозволів 24061000 Плата за виділення 31 300,0 31 300,0 номерного ресурсу 24061400 Збір за користування 42 000,0 42 000,0 радіочастотним ресурсом 24061500 Надходження до 21 500,0 4 300,0 17 200,0 Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях 24061700 Плата за оформлення 2 000,0 2 000,0 посвідчення закордонного українця 24061800 Надходження до 200,0 200,0 страхового фонду безпеки авіації 24080000 Відрахування від сум 11 000,0 11 000,0 перевищення розрахункової величини фонду оплати праці 24081000 Відрахування від сум 11 000,0 11 000,0 перевищення розрахункової величини фонду оплати праці на підприємствах- монополістах 24090000 Портовий 24 956,0 2 495,6 22 460,4 (адміністративний) збір 24110000 Доходи від операцій з 50 336,9 50 336,9 кредитування та надання гарантій 24110100 Плата за надання 18 336,9 18 336,9 гарантій та позик, отриманих за рахунок коштів, залучених державою та/або під державні гарантії 24110200 Плата за користування 32 000,0 32 000,0 позиками, наданими за рахунок коштів, |
залучених державою 24120000 Збір у вигляді цільової 2 080 000,0 2 080 000,0 надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію 24130000 Надходження коштів від 120 000,0 120 000,0 погашення заборгованості ДП "НАЕК "Енергоатом" перед цільовим галузевим фондом створення ядерно-паливного циклу в Україні за придбаний концентрат природного урану та поставлене йому на компенсаційній основі протягом 1994-1999 років ядерне паливо 24140000 Додаткові збори на 3 961 540,2 3 961 540,2 виплату пенсій 24140100 Сплата збору з 2 413 823,1 2 413 823,1 купівлі-продажу валюти 24140200 Сплата збору з торгівлі 15 533,7 15 533,7 ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння 24140300 Сплата збору при 683 599,3 683 599,3 відчуженні легкових автомобілів 24140500 Сплата збору з операцій 338 310,0 338 310,0 купівлі-продажу нерухомого майна 24140600 Сплата збору з послуг 510 274,1 510 274,1 стільникового рухомого зв'язку 24150000 Збір у вигляді цільової 420 000,0 420 000,0 надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності 25000000 Власні надходження 6 820 302,7 6 820 302,7 бюджетних установ 25010000 Плата за послуги, що 6 753 977,8 6 753 977,8 надаються бюджетними установами 25020000 Інші джерела власних 66 324,9 66 324,9 надходжень бюджетних установ 30000000 Доходи від операцій з 719 311,9 207 611,9 511 700,0 капіталом 31000000 Надходження від продажу 59 682,0 59 682,0 основного капіталу 31010000 Надходження коштів від 44 682,0 44 682,0 реалізації безхазяйного майна, майна, що за правом спадкоємства перейшло у власність держави, та скарбів, знахідок, а також валютні цінності і грошові кошти, власники |
яких невідомі 31020000 Надходження коштів від 15 000,0 15 000,0 Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння 32000000 Надходження від 611 700,0 100 000,0 511 700,0 реалізації державних запасів товарів 32010000 Надходження від 311 700,0 311 700,0 реалізації матеріальних цінностей державного резерву 32020000 Надходження від 300 000,0 100 000,0 200 000,0 реалізації розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву 33000000 Надходження від продажу 47 929,9 47 929,9 землі і нематеріальних активів 40000000 Офіційні трансферти 161 496,0 152 200,0 9 296,0 42000000 Від урядів зарубіжних 161 496,0 152 200,0 9 296,0 країн та міжнародних організацій 42010000 Надходження від 161 496,0 152 200,0 9 296,0 секретаріату ООН за участь українського контингенту у миротворчих операціях 50000000 Цільові фонди 218 667,9 218 667,9 50070000 Платежі до Фонду України 120 000,0 120 000,0 соціального захисту інвалідів 50080000 Збір за забруднення 98 667,9 98 667,9 навколишнього природного середовища |
( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2640-IV від 02.06.2005 )
Додаток N 2
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Фінансування
Державного бюджету України на 2005 рік
(тис. грн.) |
502000 Надходження від приватизації 131,0 131,0 |
Додаток N 3
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Розподіл
видатків Державного бюджету України на 2005 рік
(тис. грн.) |
0111080 0831 Висвітлення діяльності 7 320,0 5 829,0 1 196,1 1 491,0 7 320,0 |
0301070 0140 Фундаментальні 2 200,9 2 200,9 2 200,9 |
0301160 0111 Створення автоматизованої 3 340,0 340,0 3 000,0 3 340,0 |
0301260 0422 Ведення лісового та 2 434,7 2 284,7 989,1 232,2 150,0 2 434,7 |
0301860 0829 Реконструкція та 10 007,8 10 007,8 10 007,8 |
0306000 Національний комплекс 1 776,1 1 676,1 100,0 1 776,1 |
0411030 0111 Обслуговування діяльності 39 860,0 34 260,0 13 616,5 2 883,9 5 600,0 4 240,9 4 171,9 1 740,6 274,0 69,0 44 100,9 |
0501030 0330 Здійснення правосуддя 225 789,2 185 789,2 88 573,8 2 469,3 40 000,0 225 789,2 |
0601010 0330 Здійснення правосуддя 61 597,7 49 097,7 22 264,7 757,5 12 500,0 61 597,7 |
0801010 0330 Забезпечення 29 610,6 26 882,9 14 498,4 340,0 2 727,7 29 610,6 |
в тому числі компенсація 192 421,7 192 421,7 192 421,7 17 482,8 17 482,8 17 482,8 209 904,5 |
1001130 0910 Дошкільна, позашкільна 14 849,3 14 849,3 8 174,6 1 050,3 3 292,0 3 172,6 152,5 373,5 119,4 18 141,3 |
1003010 0310 Керівництво та управління 13 078,7 13 078,7 10 048,4 13 078,7 |
в тому числі компенсація 1 182,6 1 182,6 1 182,6 1 182,6 |
1101000 Апарат Міністерства 1 985 084,8 173 781,7 9 328,2 484,8 1 811 303,1 2 458 903,1 264 963,1 2 193 940,0 4 443 987,9 |
1101130 0483 Фінансова підтримка 200,0 200,0 200,0 |
1101230 0431 Участь у придбанні 21 000,0 21 000,0 21 000,0 |
1201010 0132 Керівництво та управління 40 306,6 39 806,6 25 138,2 1 860,0 500,0 3 284,4 344,5 2 939,9 43 591,0 |
1201110 0950 Перепідготовка 3 848,2 3 848,2 3 848,2 |
1205040 0434 Міжгалузеві 1 836,0 1 836,0 1 836,0 |
1401100 0950 Підготовка та підвищення 2 913,5 1 913,5 1 002,8 1 000,0 222,0 219,0 68,8 3,0 3 135,5 кваліфікації кадрів для сфери міжнародних відносин Дипломатичною академією України та на Вищих курсах іноземних мов 1401110 0113 Фінансова підтримка 20 443,0 20 443,0 20 443,0 пропаганди за кордоном українського надбання та висвітлення в Україні діяльності міжнародних організацій, в тому числі здійснення заходів Українським фондом миру по програмі "Народна дипломатія" 1401120 0950 Підвищення кваліфікації 319,6 319,6 319,6 працівників дипломатичної служби, які віднесені до посад п'ятої-сьомої категорій державних службовців 1401130 0113 Виготовлення службових 1 110,3 910,3 200,0 1 110,3 документів, що засвідчують особу, для виїзду за кордон 1401140 0113 Забезпечення 5 000,0 5 000,0 5 000,0 представництва України під час розгляду справ у Міжнародному Суді ООН 1401150 0829 Заходи щодо встановлення 19 980,0 19 980,0 2 000,0 2 000,0 21 980,0 зв'язків з українцями, які проживають за межами України 1700000 Державний комітет 392 805,3 277 908,8 82 221,1 7 123,9 114 896,5 74 204,2 57 728,4 24 127,0 1 356,1 16 475,8 467 009,5 телебачення і радіомовлення України 1701000 Апарат Державного 392 805,3 277 908,8 82 221,1 7 123,9 114 896,5 74 204,2 57 728,4 24 127,0 1 356,1 16 475,8 467 009,5 комітету телебачення і радіомовлення України 1701010 0831 Керівництво та управління 4 444,6 4 444,6 2 581,7 168,4 300,0 300,0 45,0 4 744,6 у сфері телебачення і радіомовлення 1701020 0840 Прикладні розробки у 179,9 179,9 179,9 сфері засобів масової інформації |
1701040 0950 Підвищення кваліфікації 1 570,4 1 130,4 621,3 36,7 440,0 348,1 149,3 36,9 6,0 198,8 1 918,5 працівників засобів масової інформації в Укртелерадіопресінституті 1701050 0824 Фінансова підтримка 120,0 120,0 120,0 творчих спілок у сфері засобів масової інформації 1701060 0840 Прикладні розробки у 1 700,8 1 700,8 840,0 840,0 2 540,8 сфері книговидавничої справи та інформаційно-бібліографіч- ної діяльності 1701070 0834 Інформаційно-культурне 337,9 296,9 186,4 3,4 41,0 25,0 25,0 3,0 362,9 забезпечення населення Криму у відродженні та розвитку культур народів Криму 1701080 0831 Виробництво 75 492,2 73 892,2 39 722,4 4 226,6 1 600,0 22 750,3 18 914,3 7 132,0 1 249,9 3 836,0 98 242,5 телерадіопрограм для державних потреб 1701090 0831 Заходи з розвитку 10 384,7 9 634,7 2 359,9 161,7 750,0 650,0 647,7 240,1 2,3 11 034,7 супутникового мовлення 1701100 0832 Фінансова підтримка преси 500,0 500,0 500,0 1701110 0833 Випуск книжкової 20 000,0 20 000,0 20 000,0 продукції за програмою "Українська книга" 1701120 0834 Збирання, обробка та 11 777,1 11 777,1 11 777,1 розповсюдження офіційної інформаційної продукції 1701130 0829 Державні стипендії 394,5 394,5 394,5 видатним діячам інформаційної галузі, дітям журналістів, які загинули або стали інвалідами у зв'язку з виконанням службових обов'язків та премії в інформаційній галузі 1701140 0831 Виробництво та 49 277,9 46 733,9 20 937,1 1 704,5 2 544,0 32 790,8 25 807,1 14 434,0 5,2 6 983,7 82 068,7 розповсюдження телепрограм Національною телекомпанією України |
1701150 0831 Трансляція 48 832,4 48 832,4 4 500,0 4 500,0 53 332,4 телерадіопрограм, вироблених для державних потреб 1701160 0850 Здійснення контролю у 1 993,8 1 550,5 1 083,4 443,3 1 993,8 сфері захисту суспільної моралі 1701170 0850 Інформаційне та 1 796,0 1 796,0 1 796,0 організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках 1701180 0829 Підготовка та проведення 4 740,3 4 740,3 4 740,3 сьомої Європейської міністерської конференції з питань засобів масової інформації 1701190 0831 Виробництво та 46 256,2 44 956,2 14 728,9 822,6 1 300,0 12 000,0 7 385,0 2 281,0 50,0 4 615,0 58 256,2 розповсюдження радіопрограм Національною радіокомпанією України в тому числі погашення 22 000,0 22 000,0 22 000,0 заборгованості за виконане у минулі роки державне замовлення на трансляцію радіопрограм 1701200 0829 Проведення пісенного 67 006,6 30 849,4 36 157,2 67 006,6 конкурсу "Євробачення - 2005" в Україні 1701210 0831 Технічне переоснащення 45 000,0 45 000,0 45 000,0 обласних державних телерадіокомпаній 1701230 0822 Фінансова підтримка 1 000,0 1 000,0 1 000,0 державних музичних колективів 1800000 Міністерство культури і 547 416,3 410 247,8 57 530,3 4 216,4 137 168,5 70 624,6 61 186,5 8 192,3 432,8 9 438,1 618 040,9 мистецтв України 1801000 Апарат Міністерства 501 373,7 383 832,7 41 607,1 3 079,2 117 541,0 63 439,4 54 171,3 4 824,1 312,2 9 268,1 564 813,1 культури і мистецтв України 1801010 0829 Керівництво та управління 5 519,7 4 669,7 2 482,7 77,0 850,0 5 519,7 у сфері культури і мистецтв 1801020 0840 Прикладні розробки у 2 520,3 2 520,3 200,0 200,0 2 720,3 сфері розвитку культури і мистецтва 1801030 0921 Надання загальної та 2 650,8 2 400,8 1 326,5 200,0 250,0 2 650,8 спеціальної художньої освіти у Державній художній школі імені Т.Г. Шевченка |
1801040 0922 Надання загальної та 14 573,3 13 410,6 8 345,1 765,2 1 162,7 333,9 322,6 103,3 14,3 11,3 14 907,2 спеціальної музичної освіти у загальноосвітніх спеціалізованих школах-інтернатах 1801050 0941 Підготовка кадрів для 2 214,1 1 964,1 250,0 532,8 268,4 264,4 2 746,9 сфери хореографічного мистецтва вищими навчальними закладами I і II рівнів акредитації 1801060 0942 Підготовка кадрів для 76 684,8 75 084,8 1 600,0 21 606,3 17 842,2 3 764,1 98 291,1 сфери культури і мистецтва вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації 1801070 0950 Підвищення кваліфікації, 2 515,7 2 365,7 1 361,8 156,8 150,0 6 863,5 6 313,5 4 080,2 106,5 550,0 9 379,2 перепідготовка кадрів та підготовка науково-педагогічних кадрів у сфері культури і мистецтва Державною академією керівних кадрів культури і мистецтв 1801080 0990 Методичне забезпечення 458,7 408,7 131,9 50,0 458,7 діяльності навчальних закладів у галузі культури і мистецтва 1801090 0990 Підготовка кадрів 530,0 480,0 293,7 15,8 50,0 6,0 6,0 536,0 акторської майстерності для національних мистецьких та творчих колективів 1801100 0824 Фінансова підтримка 5 811,1 5 811,1 5 811,1 національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва в тому числі фінансова 1 800,0 1 800,0 1 800,0 підтримка Національної спілки письменників України 1801110 0821 Фінансова підтримка 66 771,8 61 421,8 5 350,0 66 771,8 національних театрів |
1801120 0822 Фінансова підтримка 60 370,3 59 270,3 1 100,0 60 370,3 національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій 1801130 0829 Гранти Президента України 1 000,0 1 000,0 1 000,0 молодим діячам мистецтва для створення і реалізації творчих проектів 1801140 0829 Державні та галузеві 1 553,0 1 553,0 1 553,0 премії і стипендії за видатні досягнення у галузі культури, літератури і мистецтва 1801150 0829 Поповнення експозицій 11 494,2 1 900,0 9 594,2 11 494,2 музеїв та репертуарів театрів і концертних організацій в тому числі викуп 9 497,1 9 497,1 9 497,1 колекції образотворчого мистецтва Акціонерного товариства "Градобанк" у державну власність 1801160 0829 Фінансова підтримка 1 700,0 1 700,0 700,0 700,0 2 400,0 гастрольної діяльності 1801170 0829 Здійснення 20 758,6 20 758,6 20 758,6 концертно-мистецьких та культурологічних загальнодержавних заходів і державна підтримка регіональних культурних ініціатив та аматорського мистецтва 1801180 0829 Заходи щодо зміцнення 10 797,4 10 797,4 10 797,4 матеріально-технічної бази закладів культури системи Міністерства культури і мистецтв України |
1801190 0825 Бібліотечна справа 21 607,3 21 007,7 12 881,5 738,9 599,6 719,6 624,6 83,7 22,5 95,0 22 326,9 1801200 0826 Музейна справа та 23 468,5 22 643,5 14 000,0 1 002,5 825,0 1 979,2 1 642,9 357,7 149,6 336,3 25 447,7 виставкова діяльність 1801220 0960 Підготовка кадрів Дитячою 149,3 149,3 108,9 151,8 151,8 107,0 301,1 хореографічною школою при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім. Вірського 1801230 0823 Створення і 49 250,0 5 000,0 44 250,0 750,0 650,0 100,0 50 000,0 розповсюдження національних фільмів 1801240 0829 Здійснення 1 976,1 1 084,3 675,0 123,0 891,8 225,9 225,9 92,2 19,3 2 202,0 культурно-інформаційної та культурно-просвітницької діяльності 1801260 0829 Заходи з відтворення 1 500,0 1 500,0 1 500,0 культури національних меншин 1801270 0829 Заходи щодо встановлення 5 144,8 5 144,8 5 144,8 культурних зв'язків з українською діаспорою 1801290 0829 Заходи Всеукраїнського 3 000,0 3 000,0 3 000,0 товариства "Просвіта" 1801300 0832 Фінансова підтримка 11 000,0 11 000,0 11 000,0 культурологічних видань та видань літературно-художнього напрямку 1801310 0825 Забезпечення розвитку та 30 000,0 4 000,0 26 000,0 30 000,0 застосування української мови 1801320 0829 Заходи з виявлення та 15 000,0 15 000,0 15 000,0 підтримки творчо обдарованих дітей та молоді |
в тому числі на 5 000,0 5 000,0 5 000,0 підготовку та реалізацію програми "Крок до зірок" 1801330 0942 Підготовка кадрів для 41 353,9 40 103,9 1 250,0 29 370,4 25 423,4 3 947,0 70 724,3 сфери культури і мистецтва Київським національним університетом культури і мистецтв 1801800 0826 Реконструкція та 10 000,0 10 000,0 10 000,0 реставрація комплексу споруд Національного художнього музею України 1802000 Державна служба контролю 546,2 496,2 222,5 10,0 50,0 546,2 за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України 1802010 0829 Керівництво та управління 430,9 380,9 222,5 10,0 50,0 430,9 у сфері контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України 1802020 0829 Заходи щодо запобігання 115,3 115,3 115,3 незаконному переміщенню культурних цінностей через державний кордон України, сприяння їх поверненню державам, яким вони належали 1803000 Комітет з Національної 1 139,3 1 128,3 132,8 7,0 11,0 1 139,3 премії України імені Тараса Шевченка 1803010 0829 Конкурсний відбір та 224,0 213,0 132,8 7,0 11,0 224,0 присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка 1803020 0829 Національні премії імені 915,3 915,3 915,3 Тараса Шевченка у галузі культури, літератури і мистецтва 1805000 Державна служба охорони 44 357,1 24 790,6 15 567,9 1 120,2 19 566,5 7 185,2 7 015,2 3 368,2 120,6 170,0 51 542,3 культурної спадщини 1805010 0829 Керівництво та управління 1 181,1 981,1 630,8 8,5 200,0 1 181,1 у сфері збереження культурної спадщини |
1805020 0827 Збереження 42 076,0 23 509,5 14 937,1 1 111,7 18 566,5 7 185,2 7 015,2 3 368,2 120,6 170,0 49 261,2 |
1901060 0422 Ведення лісового і 145 150,2 142 818,4 98 782,2 446,3 2 331,8 2 320,0 1 506,5 132,2 15,5 813,5 147 470,2 |
2101050 0210 Тилове забезпечення 442 324,5 401 600,0 40 724,5 23 630,5 18 739,8 4 890,7 465 955,0 |
2101110 0210 Проведення мобілізаційної 6 011,1 4 411,1 1 600,0 400,0 400,0 6 411,1 |
2101200 0210 Забезпечення живучості та 75 015,4 75 015,4 800,0 800,0 75 815,4 |
2101340 0210 Захист важливих державних 20 000,0 20 000,0 20 000,0 |
2201050 0150 Державні науково-технічні 7 798,0 7 798,0 7 798,0 |
2201150 0941 Підготовка кадрів вищими 561 441,7 557 196,7 4 245,0 198 552,7 166 067,7 32 485,0 759 994,4 |
2201270 0826 Функціонування музеїв 572,2 572,2 294,0 32,0 55,0 41,6 23,0 13,4 627,2 |
2201430 0942 Підготовка кадрів 165 512,8 165 012,8 500,0 77 008,4 65 358,4 11 650,0 242 521,2 |
2205020 0150 Відзначення державними 3 685,1 3 685,1 3 685,1 |
2301040 0750 Державні науково-технічні 2 300,6 2 300,6 2 300,6 |
2301170 0732 Діагностика і лікування 58 260,1 50 060,1 19 164,8 3 640,8 8 200,0 4 611,2 3 619,6 1 628,7 125,5 991,6 62 871,3 |
2301290 0763 Централізована закупівля 40 000,0 40 000,0 40 000,0 |
2301510 0725 Оснащення сільських 38 000,0 38 000,0 38 000,0 амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів 2301600 0763 Заходи з подолання 18 525,0 18 525,0 98 026,3 98 026,3 116 551,3 епідемії туберкульозу та СНІДу 2301850 0732 Реконструкція та 9 000,0 9 000,0 9 000,0 закупівля обладнання Медичного центру надзвичайних екологічних ситуацій хімічного походження та масового отруєння 2302000 Державна служба 1 169,8 1 169,8 729,7 28,0 97,0 97,0 1 266,8 лікарських засобів і виробів медичного призначення 2302010 0763 Керівництво та управління 1 169,8 1 169,8 729,7 28,0 97,0 97,0 1 266,8 у сфері контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення 2304000 Національний комітет 18 453,6 18 453,6 18 453,6 Товариства Червоного Хреста України 2304020 0763 Фінансова підтримка служб 18 453,6 18 453,6 18 453,6 Товариства Червоного Хреста України та внесок до Міжнародної федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця 2400000 Міністерство охорони 127 462,3 120 636,4 81 840,5 2 135,1 6 825,9 139 590,4 51 570,6 3 182,7 1 871,5 88 019,8 267 052,7 навколишнього природного середовища України 2401000 Апарат Міністерства 123 405,7 116 771,4 79 373,4 2 058,0 6 634,3 139 590,4 51 570,6 3 182,7 1 871,5 88 019,8 262 996,1 охорони навколишнього природного середовища України |
2401010 0540 Загальне керівництво та 5 604,8 5 604,8 3 616,2 155,0 1 870,1 1 650,1 236,0 255,0 220,0 7 474,9 управління у сфері охорони навколишнього природного середовища 2401020 0540 Управління та контроль у 44 055,8 44 055,8 30 233,9 660,4 12 660,9 10 069,4 930,2 2 591,5 56 716,7 сфері охорони навколишнього природного середовища на регіональному рівні 2401030 0530 Прикладні наукові та 1 164,9 1 164,9 1 164,9 науково-технічні розробки з пріоритетних напрямів у сфері охорони навколишнього природного середовища 2401040 0530 Державні науково-технічні 802,4 802,4 802,4 програми та наукові частини державних цільових програм у сфері природоохоронної діяльності 2401050 0530 Прикладні наукові та 2 191,6 2 191,6 989,0 989,0 3 180,6 науково-технічні розробки з пріоритетних напрямів у сфері гідрометеорології 2401070 0530 Розробки найважливіших 87,6 28,3 59,3 87,6 новітніх технологій у сфері гідрометеорології, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів 2401080 0530 Державні науково-технічні 663,6 663,6 663,6 програми та наукові частини державних цільових програм у сфері технічного переоснащення системи гідрометеорологічних спостережень, прогнозування та досліджень клімату 2401090 0950 Підвищення кваліфікації у 273,2 273,2 199,4 249,3 169,3 57,3 28,8 80,0 522,5 сфері охорони навколишнього природного середовища |
2401120 0511 Гідрометеорологічна 51 108,4 50 855,4 34 884,1 1 080,2 253,0 15 758,2 10 778,7 2 449,0 549,8 4 979,5 66 866,6 діяльність 2401140 0511 Розвиток споруд і засобів 786,4 556,4 230,0 786,4 гідрометеорологічних спостережень і прогнозування на річках і водоймах 2401160 0520 Заходи із створення і 15 469,5 15 223,0 10 439,8 162,4 246,5 2 250,0 2 023,9 440,4 107,7 226,1 17 719,5 збереження природно-заповідного фонду, ведення кадастрів тваринного і рослинного світу, Червоної книги 2401170 0540 Забезпечення вимірів 247,5 174,5 73,0 247,5 речовин та аналіз проб під час проведення інспекцій Організацією по забороні хімічної зброї 2401180 0540 Розробка та впровадження 2 700,0 2 700,0 2 700,0 заходів і механізмів формування умов екологічно-збалансованого (сталого) розвитку 2401190 0540 Сприяння екологічній 2 100,0 1 930,0 170,0 2 100,0 освіті, випуску та поширенню екологічної інформації 2401200 0540 Забезпечення державного 12 417,0 12 417,0 12 417,0 контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства 2401210 0511 Моніторинг навколишнього 6 455,0 6 455,0 6 455,0 природного середовища, створення систем і банків екологічної інформації 2401220 0511 Запобігання та зниження 2 950,0 2 950,0 2 950,0 рівня забруднення навколишнього природного середовища 2401230 0513 Очистка стічних вод 20 333,0 20 333,0 20 333,0 2401240 0540 Міжнародне 4 100,0 3 890,0 210,0 4 100,0 співробітництво у сфері охорони навколишнього природного середовища |
2401250 0512 Поводження з відходами та 10 567,0 10 567,0 10 567,0 небезпечними хімічними речовинами 2401260 0520 Формування національної 2 000,0 2 000,0 2 000,0 екологічної мережі 2401290 0511 Підвищення якості 18 145,9 18 145,9 18 145,9 атмосферного повітря 2401310 0530 Експертно-аналітичне 950,0 950,0 950,0 супроводження та моніторинг наукових проектів з екологічної безпеки 2401320 0513 Фінансова підтримка 16 000,0 16 000,0 16 000,0 природоохоронної діяльності через механізм здешевлення кредитів комерційних банків 2401600 0520 Збереження біорозмаїття в 8 045,0 5 059,2 2 985,8 8 045,0 Азово-Чорноморському коридорі 2402000 Державна екологічна 2 022,5 1 942,5 1 241,0 68,0 80,0 2 022,5 інспекція 2402010 0511 Керівництво та управління 2 022,5 1 942,5 1 241,0 68,0 80,0 2 022,5 у сфері екологічного контролю 2403000 Державна служба 487,3 483,7 318,2 3,6 487,3 заповідної справи 2403010 0520 Керівництво та управління 487,3 483,7 318,2 3,6 487,3 у сфері заповідної справи 2405000 Державна 707,1 707,1 445,6 707,1 гідрометеорологічна служба 2405010 0540 Керівництво та управління 707,1 707,1 445,6 707,1 у сфері гідрометеорології 2407000 Національна комісія 269,6 261,6 166,7 8,0 269,6 радіаційного захисту населення |
2407010 0513 Керівництво та управління 269,6 261,6 166,7 8,0 269,6 у сфері радіаційного захисту населення 2408000 Державна інспекція з 518,9 418,9 270,6 5,5 100,0 518,9 контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів 2408010 0540 Керівництво та управління 518,9 418,9 270,6 5,5 100,0 518,9 у сфері з контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів 2409000 Державний фонд 51,2 51,2 25,0 3,6 51,2 стимулювання і фінансування заходів з охорони навколишнього природного середовища 2409010 0540 Забезпечення діяльності 51,2 51,2 25,0 3,6 51,2 Державного фонду стимулювання і фінансування заходів з охорони навколишнього природного середовища 2500000 Міністерство праці та 1 933 340,8 1 653 479,4 36 670,7 7 824,3 279 861,4 424 664,3 42 671,9 152,0 1 147,3 381 992,4 2 358 005,1 соціальної політики України 2501000 Апарат Міністерства праці 1 607 981,7 1 553 702,3 17 630,0 6 330,8 54 279,4 60 905,8 7 319,4 92,9 985,3 53 586,4 1 668 887,5 та соціальної політики України 2501010 0412 Керівництво та управління 14 378,1 13 378,1 8 207,2 382,7 1 000,0 808,3 808,3 605,8 15 186,4 у сфері праці та соціальної політики 2501020 0481 Прикладні розробки у 7 608,7 7 608,7 558,8 558,8 8 167,5 сфері економіки праці та соціальної політики 2501030 1080 Прикладні розробки у 83,0 83,0 83,0 сфері адаптації сліпих 2501040 1080 Державні науково-технічні 650,0 650,0 650,0 програми та наукові частини державних цільових програм у сфері виробництва засобів реабілітації інвалідів |
2501050 0941 Підготовка кадрів для 5 030,2 4 830,0 200,2 330,3 112,1 218,2 5 360,5 галузі соціального забезпечення та соціального захисту вищими навчальними закладами I і II рівнів акредитації 2501060 0950 Підвищення кваліфікації 265,6 253,6 134,9 43,0 12,0 24,0 20,0 4,0 289,6 працівників органів соціального захисту і соціального забезпечення 2501070 0732 Спеціалізована 3 948,5 3 175,3 1 218,6 545,4 773,2 26,0 26,0 14,8 3 974,5 протезно-ортопедична та медично-реабілітаційна допомога інвалідам у клініці Науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності 2501080 0734 Санаторне лікування 29 247,6 28 776,7 8 069,3 5 359,7 470,9 1 703,5 1 597,0 92,9 364,7 106,5 30 951,1 інвалідів та ветеранів війни (крім хворих на туберкульоз) 2501090 1090 Виготовлення бланків 545,2 545,2 545,2 посвідчень для інвалідів, ветеранів війни та праці, нагрудних знаків та посвідчень до них для працівників системи соціального захисту 2501100 1090 Видача посвідчень жертвам 1 925,0 1 925,0 1 925,0 нацистських переслідувань 2501110 1040 Заходи із соціального 500,0 500,0 500,0 захисту дітей 2501120 1010 Фінансова підтримка 14 798,0 14 798,0 14 798,0 громадських організацій інвалідів 2501130 1020 Одноразова грошова 1 474,4 1 474,4 1 474,4 допомога непрацюючим малозабезпеченим особам |
2501140 1090 Створення і 17 000,0 2 464,2 14 535,8 17 000,0 програмно-технічне забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки та інформаційно-методичне забезпечення установ системи Міністерства праці та соціальної політики України 2501150 1030 Щорічна разова грошова 424 819,5 424 819,5 424 819,5 допомога ветеранам війни 2501160 1030 Довічні державні 1 215,9 1 215,9 1 215,9 стипендії 2501170 1010 Розробка нових видів 8 426,3 3 103,3 5 323,0 8 426,3 протезно-ортопедичних виробів та обслуговування інвалідів у стаціонарах при протезних підприємствах 2501180 1070 Соціальний захист 1 156,7 1 156,7 1 156,7 працівників, що вивільняються у зв'язку з виведенням з експлуатації Чорнобильської АЕС 2501190 0481 Соціологічні дослідження 400,0 400,0 400,0 у сфері трудових відносин та соціальної політики 2501200 1070 Доплати за роботу на 257 206,2 257 206,2 257 206,2 радіоактивно забруднених територіях, збереження заробітної плати при переведенні на нижчеоплачувану роботу та у зв'язку з відселенням, виплати підвищених стипендій та надання додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в тому числі погашення 22 453,7 22 453,7 22 453,7 заборгованості |
2501220 1070 Забезпечення автомобілями 450,0 450,0 450,0 громадян, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2501230 1070 Щомісячна грошова 535 827,0 535 827,0 535 827,0 допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в тому числі погашення 28 090,5 28 090,5 28 090,5 заборгованості 2501240 1070 Компенсації за втрачене 35 787,8 35 787,8 35 787,8 майно та оплата витрат у зв'язку з переїздом на нове місце проживання громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2501250 1070 Компенсації за шкоду, 47 431,3 47 431,3 47 431,3 заподіяну здоров'ю, та допомоги на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2501270 1010 Допомога по тимчасовій 9 432,1 9 432,1 9 432,1 непрацездатності громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в тому числі погашення 2 432,1 2 432,1 2 432,1 заборгованості 2501300 1070 Обслуговування 2 200,0 2 200,0 2 200,0 банківських позик, наданих на пільгових умовах до 1999 року громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2501550 0942 Підготовка кадрів для 4 501,8 4 219,5 282,3 1 822,0 1 547,5 274,5 6 323,8 галузі соціального забезпечення та соціального захисту вищими навчальними закладами III - IV рівнів акредитації |
2501560 1040 Відшкодування витрат 158 878,7 158 878,7 158 878,7 Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на виплату допомоги при народженні дитини 2501570 1090 Здійснення ремонтних 7 761,4 7 761,4 7 761,4 робіт в органах праці та соціального захисту населення для впровадження єдиної технології прийому громадян, що потребують соціального захисту 2501580 1062 Придбання житла для 5 000,0 5 000,0 5 000,0 інвалідів-сліпих та інвалідів глухих 2501600 1090 Розробка та впровадження 9 000,0 9 000,0 48 000,0 48 000,0 57 000,0 моделей соціального інвестування 2501610 1090 Підвищення ефективності 1 027,7 303,8 723,9 5 276,5 1 928,1 3 348,4 6 304,2 управління реформою системи соціального захисту 2501620 1090 Створення єдиної системи 5,0 5,0 2 356,4 1 280,4 1 076,0 2 361,4 збору та обліку внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та подальше формування системи накопичувального пенсійного забезпечення 2503000 Державний департамент 16 670,1 16 242,3 10 356,9 121,3 427,8 16 670,1 нагляду за додержанням законодавства про працю 2503010 0412 Керівництво та управління 16 670,1 16 242,3 10 356,9 121,3 427,8 16 670,1 у сфері нагляду за додержанням законодавства про працю 2505000 Державний комітет України 16 028,0 7 803,8 1 570,2 1 026,9 8 224,2 458,5 448,5 59,1 162,0 10,0 16 486,5 у справах ветеранів 2505010 1030 Керівництво та управління 1 327,5 1 327,5 816,2 91,7 1 327,5 у сфері соціального захисту ветеранів |
2505020 0734 Санаторне лікування 12 128,8 3 904,6 754,0 935,2 8 224,2 458,5 448,5 59,1 162,0 10,0 12 587,3 ветеранів та інвалідів війни, хворих на туберкульоз 2505030 1030 Відвідування військових 102,6 102,6 102,6 поховань та військових пам'ятників 2505050 1030 Фінансова підтримка 2 469,1 2 469,1 2 469,1 громадських організацій ветеранів 2507000 Фонд України соціального 292 661,0 75 731,0 7 113,6 345,3 216 930,0 363 300,0 34 904,0 328 396,0 655 961,0 захисту інвалідів 2507010 1010 Керівництво та управління 11 663,6 11 463,6 7 113,6 345,3 200,0 11 663,6 у сфері соціального захисту інвалідів 2507030 1010 Забезпечення інвалідів 59 668,8 59 668,8 243 300,0 243 300,0 302 968,8 автомобілями 2507040 1010 Компенсаційні виплати 16 000,0 16 000,0 16 000,0 інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування 2507050 0734 Санаторно-курортне 35 251,4 35 251,4 35 251,4 оздоровлення інвалідів 2507060 1010 Встановлення телефонів 6 956,0 6 956,0 6 956,0 інвалідам I і II груп 2507070 1010 Одноразова матеріальна 6 000,0 6 000,0 6 000,0 допомога інвалідам 2507080 1010 Соціальна, трудова та 60,0 60,0 120 000,0 34 904,0 85 096,0 120 060,0 професійна реабілітація інвалідів в тому числі на створення 29 500,0 29 500,0 29 500,0 Національного центру параолімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів 2507090 1010 Забезпечення інвалідів 157 061,2 157 061,2 157 061,2 протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування та реабілітації |
2600000 Міністерство промислової 120 650,4 32 475,0 7 179,1 422,2 88 175,4 28 485,0 475,0 130,0 28 010,0 149 135,4 політики України 2601000 Апарат Міністерства 120 650,4 32 475,0 7 179,1 422,2 88 175,4 28 485,0 475,0 130,0 28 010,0 149 135,4 промислової політики України 2601010 0442 Загальне керівництво та 12 608,2 12 021,0 6 942,3 400,0 587,2 450,0 450,0 130,0 13 058,2 управління у сфері промислової політики 2601020 0484 Прикладні розробки з 2 555,6 2 555,6 2 555,6 проблем розвитку основних галузей обробної промисловості 2601030 0484 Розробки найважливіших 3 256,5 3 256,5 3 256,5 новітніх технологій у сфері промисловості 2601040 0484 Фінансова підтримка 505,9 505,9 505,9 розвитку наукової інфраструктури у сфері промисловості 2601050 0825 Функціонування 281,3 281,3 183,8 17,0 35,0 25,0 10,0 316,3 Центральної державної науково-технічної бібліотеки 2601060 0826 Функціонування Державного 87,9 87,9 53,0 5,2 87,9 металургійного музею України 2601070 0442 Створення і впровадження 1 370,8 1 370,8 1 370,8 у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу 2601080 0513 Консервація виробничих 2 500,0 2 500,0 2 500,0 потужностей промислових підприємств 2601090 0441 Реструктуризація 15 000,0 15 000,0 15 000,0 підприємств з підземного видобутку залізної руди 2601100 0513 Реструктуризація та 21 000,0 15 000,0 6 000,0 21 000,0 ліквідація об'єктів підприємств гірничої хімії і здійснення невідкладних природоохоронних заходів в зоні їх діяльності |
2601110 0442 Заходи спеціального 5 000,0 5 000,0 5 000,0 призначення підприємств та організацій оборонного комплексу 2601130 0484 Державні науково-технічні 8 414,7 8 414,7 8 414,7 програми та наукові частини державних цільових програм у сфері промисловості 2601140 0484 Наукові розробки у сфері 1 310,7 1 310,7 1 310,7 стандартизації та сертифікації промислової продукції 2601160 0442 Державна підтримка 679,9 679,9 679,9 вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу 2601180 0433 Заходи по реалізації 28 000,0 28 000,0 28 000,0 Комплексної програми будівництва вітрових електростанцій 2601190 0441 Забезпечення 5 000,0 5 000,0 5 000,0 життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд та відновлення будівництва його об'єктів 2601210 0260 Забезпечення міжнародного 1 000,0 1 000,0 1 000,0 співробітництва у воєнно-промисловій і військово-технічній сферах 2601230 0950 Підвищення кваліфікації 78,9 78,9 78,9 державних службовців п'ятої-сьомої категорій у сфері промисловості 2601240 0411 Презентація українськими 1 000,0 1 000,0 1 000,0 підприємствами вітчизняних товарів на міжнародній виставці "Ганновер Мессе" |
2601250 0490 Заходи по виконанню 9 000,0 9 000,0 9 000,0 програм розвитку підприємств суднобудівної, літакобудівної промисловості, підприємств концерну "Бронетехніка України" та підприємств і організацій, які виготовляють і розробляють боєприпаси, їх елементи та вироби спецхімії 2601800 0452 Заходи по завершенню 20 000,0 20 000,0 20 000,0 будівництва транспортних рефрижераторних суден з високим ступенем готовності 2601810 0210 Підготовка виробництва 10 000,0 10 000,0 10 000,0 літака АН-70 та створення літака АН-148 2800000 Міністерство аграрної 4 070 677,0 1 067 602,8 289 814,6 16 055,4 3 003 074,2 1 104 448,0 510 866,8 85 140,7 9 041,9 593 581,2 5 175 125,0 політики України 2801000 Апарат Міністерства 3 416 597,0 532 778,1 81 647,4 3 359,6 2 883 818,9 770 250,6 272 795,5 17 760,2 1 941,8 497 455,1 4 186 847,6 аграрної політики України 2801010 0421 Загальне керівництво та 14 006,9 12 102,9 5 682,4 400,0 1 904,0 14 006,9 управління у сфері агропромислового комплексу 2801030 0482 Прикладні розробки у 4 745,0 4 745,0 4 745,0 сфері розвитку сільськогосподарського виробництва 2801050 0482 Розробки найважливіших 3 009,1 3 009,1 3 009,1 новітніх технологій у сфері розвитку агропромислового комплексу, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів 2801060 0482 Наукові розробки у сфері 40 913,0 40 913,0 40 913,0 стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції |
2801070 0960 Оздоровлення та 4 750,0 4 750,0 4 750,0 відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу 2801080 0941 Підготовка кадрів для 195 541,8 191 165,3 4 376,5 78 848,3 64 989,3 13 859,0 274 390,1 агропромислового комплексу вищими навчальними закладами I і II рівнів акредитації 2801100 0942 Підготовка кадрів для 189 534,3 185 084,3 4 450,0 219 100,2 167 610,2 51 490,0 408 634,5 агропромислового комплексу вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації 2801110 0990 Методичне забезпечення 2 996,1 2 446,1 1 269,0 187,0 550,0 4 885,5 4 295,5 134,1 102,6 590,0 7 881,6 діяльності аграрних навчальних закладів 2801130 0930 Підготовка, 4 750,0 4 750,0 4 750,0 перепідготовка та підвищення кваліфікації робітничих кадрів агропромислового комплексу 2801140 0950 Підвищення кваліфікації 3 140,6 3 040,6 1 921,7 205,3 100,0 1 305,5 1 250,5 454,3 131,2 55,0 4 446,1 кадрів агропромислового комплексу закладами післядипломної освіти 2801150 0828 Заходи, пов'язані з 650,0 650,0 474,5 650,0 передачею культурно-освітніх установ у комунальну власність 2801170 0421 Докорінне поліпшення 10 000,0 10 000,0 10 000,0 земель підприємств агропромислового комплексу 2801180 0421 Агрохімічна паспортизація 5 000,0 5 000,0 5 000,0 земель сільськогосподарського призначення 2801190 0421 Селекція в тваринництві 124 000,0 124 000,0 124 000,0 та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу |
2801200 0421 Заходи по боротьбі з 5 000,0 5 000,0 5 000,0 |
2801310 0421 Організація і регулювання 128 548,9 125 403,9 70 799,8 2 227,3 3 145,0 48 270,0 34 650,0 17 171,8 1 708,0 13 620,0 176 818,9 |
2801570 0421 Забезпечення діяльності 6 000,0 3 385,0 1 500,0 340,0 2 615,0 6 000,0 |
2803040 0828 Заходи, пов'язані з 350,0 350,0 256,0 350,0 |
2807000 Фізкультурно-спортивне 6 128,9 5 128,9 1 000,0 6 128,9 |
2809060 0950 Підвищення кваліфікації 1 103,1 1 103,1 642,8 70,0 255,9 218,4 80,5 6,1 37,5 1 359,0 |
3101000 Апарат Міністерства 38 139,6 36 905,8 3 370,2 253,0 1 233,8 62 456,1 51 022,2 11 433,9 100 595,7 |
3103010 0452 Керівництво та управління 20 760,4 4 370,4 955,7 225,0 16 390,0 20 760,4 |
3105010 0220 Забезпечення діяльності 60 546,4 60 046,4 42 363,0 3 233,3 500,0 10 257,3 5 257,3 5 000,0 70 803,7 |
3106100 0486 Розробка найважливіших 175,5 175,5 175,5 |
3200000 Міністерство України з 1 816 451,1 1 562 264,0 728 802,9 36 886,4 254 187,1 262 206,7 197 391,8 98 077,0 4 235,9 64 814,9 2 078 657,8 |
3201300 0721 Медичне забезпечення та 4 841,2 4 841,2 4 841,2 |
3201450 1062 Будівництво (придбання) 14 687,1 14 687,1 2 000,0 2 000,0 16 687,1 |
3203000 Державний департамент 9 410,6 8 830,1 5 487,6 226,5 580,5 3 492,6 3 357,6 1 506,4 133,8 135,0 12 903,2 |
3205070 0763 Комплексне 53 390,0 53 390,0 53 390,0 медико-санітарне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 3205080 0513 Радіологічний захист 12 000,0 12 000,0 12 000,0 населення та екологічне оздоровлення території, що зазнала радіоактивного забруднення 3205090 0530 Наукове забезпечення 8 107,1 480,0 210,5 16,5 7 627,1 8 107,1 робіт та інформаційні системи щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в тому числі погашення 2 787,1 2 787,1 2 787,1 заборгованості 3205100 0490 Державні капітальні 14 980,0 14 980,0 117,9 117,9 15 097,9 вкладення на реалізацію Чорнобильської будівельної програми 3205110 0763 Здійснення окремих 1 000,0 1 000,0 1 000,0 заходів Всеукраїнською громадською організацією "Союз Чорнобиль України" та іншими громадськими організаціями по соціальному захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 3210000 Міністерство України з 27 254,5 27 254,5 27 254,5 питань надзвичайних ситуацій (загальнодержавні видатки) 3211000 Міністерство України з 27 254,5 27 254,5 27 254,5 питань надзвичайних ситуацій (загальнодержавні видатки) 3211020 1020 Пенсійне забезпечення 27 254,5 27 254,5 27 254,5 військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій 3400000 Міністерство України у 471 936,7 350 422,4 37 578,4 802,7 121 514,3 20 190,5 15 796,1 20,6 15,2 4 394,4 492 127,2 справах молоді та спорту |
3401000 Апарат Міністерства 255 219,1 158 533,8 6 557,3 394,4 96 685,3 20 190,5 15 796,1 20,6 15,2 4 394,4 275 409,6 України у справах молоді та спорту 3401010 1040 Керівництво та управління 8 405,9 7 942,9 4 464,4 168,0 463,0 8 405,9 у сфері молодіжної та сімейної політики, фізичної культури і спорту 3401020 0960 Надання позашкільної 1 512,8 1 262,8 779,7 148,1 250,0 282,8 247,8 20,6 15,2 35,0 1 795,6 освіти в МДЦК "Золотий ключик" 3401030 0941 Підготовка кадрів для 7 432,6 7 125,1 307,5 868,9 504,9 364,0 8 301,5 сфери спорту вищими навчальними закладами I і II рівнів акредитації 3401040 0942 Підготовка кадрів для 40 241,6 36 161,4 4 080,2 18 709,8 14 893,4 3 816,4 58 951,4 сфери спорту вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації 3401050 0950 Підвищення кваліфікації 561,4 561,4 105,1 3,5 150,0 150,0 711,4 працівників державних органів, установ і організацій у справах сім'ї, жінок, молоді та дітей 3401060 0990 Методичне забезпечення 163,9 163,9 99,4 15,8 163,9 діяльності навчальних закладів у сфері спорту 3401070 1040 Здійснення державними 37 319,7 37 319,7 37 319,7 органами централізованих заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім'ї 3401170 1040 Державна підтримка 11 500,0 11 500,0 11 500,0 громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім'ї 3401180 1080 Прикладні розробки у 1 043,4 1 043,4 100,0 100,0 1 143,4 сфері сім'ї та молоді 3401190 1040 Здійснення державними 20 000,0 20 000,0 20 000,0 органами централізованих заходів по організації відпочинку та оздоровлення дітей |
3401210 1040 Державна підтримка 500,0 500,0 500,0 дитячих громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей 3401220 1040 Здійснення заходів, 70 000,0 20 000,0 50 000,0 70 000,0 спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності 3401230 0826 Функціонування музею 206,6 206,6 65,1 15,0 206,6 спортивної слави України 3401240 0810 Забезпечення підготовки 2 612,6 2 612,6 1 043,6 44,0 2 612,6 спортсменів вищих категорій 3401250 0810 Розвиток 20 969,7 2 700,0 18 269,7 20 969,7 матеріально-технічної бази спорту вищих досягнень 3401260 0840 Прикладні розробки у 1 271,5 1 271,5 79,0 79,0 1 350,5 сфері розвитку окремих видів спорту та методики підготовки спортсменів 3401270 0810 Розвиток авіаційних видів 2 407,0 2 407,0 2 407,0 спорту 3401280 0810 Фінансова підтримка 8 070,4 8 070,4 8 070,4 громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування 3401290 0810 Видатки на облаштування 20 000,0 20 000,0 20 000,0 спортивних та футбольних майданчиків 3401800 1040 Проведення 1 000,0 1 000,0 1 000,0 ремонтно-реставраційних робіт будинку по вул. Десятинній, 14 3402000 Державна соціальна служба 14 135,0 12 206,0 621,0 15,0 1 929,0 14 135,0 для сім'ї, дітей та молоді 3402010 1040 Керівництво та управління 1 314,6 1 208,6 621,0 15,0 106,0 1 314,6 у сфері соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю 3402020 1040 Реалізація програм та 12 820,4 10 997,4 1 823,0 12 820,4 здійснення заходів Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді 3403000 Управління 130 443,6 123 443,6 25 330,0 351,4 7 000,0 130 443,6 "Укрспортзабезпечення" 3403020 0810 Організаційне та 69 411,8 62 411,8 25 094,5 351,4 7 000,0 69 411,8 фінансове забезпечення спорту вищих досягнень |
3403030 0810 Проведення 49 244,2 49 244,2 49 244,2 навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту 3403040 0810 Підготовка і участь 4 466,5 4 466,5 4 466,5 національних збірних команд в Олімпійських іграх 3403050 0810 Проведення заходів з 7 321,1 7 321,1 235,5 7 321,1 неолімпійських видів спорту і масових заходів з фізичної культури 3404000 Національний комітет 56 639,0 51 639,0 5 070,1 41,9 5 000,0 56 639,0 спорту інвалідів України 3404020 0810 Фізкультурно-спортивна 21 706,3 21 246,3 5 070,1 41,9 460,0 21 706,3 реабілітація та спорт інвалідів 3404030 0810 Підготовка і участь 26 352,7 26 352,7 26 352,7 національних збірних команд в Параолімпійських і Дефлімпійських іграх 3404040 0810 Фінансова підтримка 8 580,0 4 040,0 4 540,0 8 580,0 параолімпійського руху в Україні 3408000 Державний фонд сприяння 15 500,0 4 600,0 10 900,0 15 500,0 молодіжному житловому будівництву 3408040 1062 Фінансова підтримка 5 500,0 4 600,0 900,0 5 500,0 Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву 3408050 1062 Часткова компенсація 10 000,0 10 000,0 10 000,0 відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла 3500000 Міністерство фінансів 4 918 402,5 4 716 852,9 428 383,9 16 074,2 201 549,6 58 777,5 36 532,5 2 157,9 196,8 22 245,0 4 977 180,0 України 3501000 Апарат Міністерства 4 396 944,2 4 219 245,1 116 505,8 4 591,1 177 699,1 56 571,7 34 927,0 2 142,3 53,9 21 644,7 4 453 515,9 фінансів України 3501010 0112 Керівництво та управління 273 268,5 193 043,2 115 381,7 4 236,6 80 225,3 58,4 53,4 4,3 5,0 273 326,9 у сфері фінансів 3501020 0112 Створення автоматизованої 38 682,8 4 432,8 34 250,0 38 682,8 інформаційно-аналітичної системи фінансових і фіскальних органів 3501030 0150 Прикладні наукові 6 965,0 6 965,0 6 965,0 розробки у сфері розвитку державних фінансів |
3501040 0941 Підготовка кадрів для 2 370,6 2 097,6 273,0 750,0 699,2 50,8 3 120,6 фінансової системи вищими навчальними закладами I і II рівнів акредитації 3501050 0942 Підготовка кадрів для 30 362,4 27 151,5 3 210,9 11 652,1 9 197,5 2 454,6 42 014,5 фінансової системи вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації 3501060 0950 Підвищення кваліфікації 450,0 450,0 450,0 кадрів фінансової системи 3501070 0826 Функціонування Музею 192,1 168,1 70,7 6,0 24,0 6,0 6,0 2,9 198,1 коштовного і декоративного каміння 3501080 0832 Фінансова підтримка 135,0 135,0 135,0 журналу "Фінанси України" 3501090 0829 Підтримка 4 043,4 2 043,4 511,6 269,9 2 000,0 252,9 212,9 44,6 31,2 40,0 4 296,3 культурно-оздоровчих заходів фінансової системи 3501100 0490 Забезпечення державних 10 030,1 744,6 98,8 36,6 9 285,5 2 000,0 423,0 148,3 7,0 1 577,0 12 030,1 виробничих та соціально-культурних потреб у дорогоцінних металах і дорогоцінному камінні 3501110 0150 Підготовка наукових 356,7 342,3 147,8 14,4 150,0 140,0 46,5 11,4 10,0 506,7 кадрів у сфері фінансів 3501120 0150 Прикладні розробки у 5 333,8 5 333,8 419,8 419,8 5 753,6 сфері фінансів, кредиту і грошового обігу 3501140 0113 Внески до міжнародних 52 030,0 52 030,0 52 030,0 організацій 3501160 1070 Заходи щодо поступової 500 000,0 500 000,0 500 000,0 компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень 3501170 0171 Обслуговування 1 335 059,7 1 335 059,7 1 335 059,7 внутрішнього державного боргу 3501180 0172 Обслуговування 2 099 719,9 2 099 719,9 2 099 719,9 зовнішнього державного боргу 3501190 0360 Оплата послуг юридичних 20 000,0 20 000,0 20 000,0 осіб, які залучаються для стягнення простроченої заборгованості перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, та бюджетними позичками, а також банкрутством позичальника |
3501200 0150 Науково-методичне 1 272,6 642,6 295,2 42,0 630,0 3 067,0 3 055,5 1 900,0 11,5 4 339,6 забезпечення у сфері виробництва і використання дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння 3501210 0487 Державні науково-технічні 900,0 900,0 900,0 програми та наукові частини державних цільових програм у сфері технології, матеріалів і устаткування для виробництва бланків цінних паперів і документів суворого обліку 3501220 0487 Фінансова підтримка 150,0 100,0 50,0 150,0 розвитку наукової інфраструктури у сфері збереження дорогоцінного каміння 3501340 0411 Державна програма 32 000,0 32 000,0 32 000,0 розвитку Національної депозитарної системи України 3501600 0411 Розвиток муніципального 1 503,5 1 503,5 7 500,0 632,0 6 868,0 9 003,5 кредитного ринку 3501610 0411 Заходи щодо розвитку 2 008,1 1 016,2 991,9 9 790,0 9 790,0 11 798,1 фінансових послуг у сільськогосподарських регіонах 3501630 0112 Модернізація, 60,0 18,2 41,8 600,0 182,0 418,0 660,0 удосконалення та раціоналізація механізмів збору даних для статистики державних фінансів 3501640 0112 Забезпечення діяльності 50,0 50,0 325,5 325,5 375,5 Наглядової Ради по впровадженню проекту модернізації податкових інспекцій 3503000 Державна пробірна служба 2 714,5 2 489,0 1 276,5 47,9 225,5 1 031,6 593,5 15,6 27,0 438,1 3 746,1 3503010 0411 Керівництво та управління 2 584,5 2 489,0 1 276,5 47,9 95,5 726,6 413,5 15,6 27,0 313,1 3 311,1 у сфері державного пробірного контролю |
3503020 0487 Наукове забезпечення 130,0 130,0 130,0 |
3511000 Міністерство фінансів 21 979 762,9 21 021 203,5 1 081 072,0 997,8 708 559,4 6 467 600,0 6 000 000,0 467 600,0 28 447 362,9 |
3511110 0180 Субвенція з державного 6 000 000,0 6 000 000,0 6 000 000,0 |
3601000 Апарат Міністерства 387 384,4 347 821,0 234 508,6 4 884,4 39 563,4 166 924,5 129 273,4 20 375,1 5 038,0 37 651,1 554 308,9 |
5001030 0530 Розробки найважливіших 54,1 54,1 54,1 |
5021040 0411 Загальнодержавні 13 528,2 13 528,2 13 528,2 |
5161010 0112 Керівництво та управління 791 306,9 785 306,9 535 295,9 12 813,3 6 000,0 2 340,6 1 477,3 2,3 863,3 793 647,5 |
5301050 0484 Наукові розробки із 1 000,0 1 000,0 1 000,0 |
5311000 Апарат Державного 60 230,1 3 838,1 2 105,8 48,7 56 392,0 406,5 306,0 145,0 3,0 100,5 60 636,6 |
5321000 Апарат Державного 89 151,5 17 514,7 4 013,7 825,3 71 636,8 89 151,5 |
в тому числі компенсація 1 861,1 1 861,1 1 861,1 1 861,1 |
5341080 0310 Створення автоматизованої 9 500,0 9 500,0 9 500,0 |
5361050 0487 Збереження та 68,0 68,0 68,0 |
5481040 0481 Прикладні розробки у 1 244,9 1 244,9 400,0 400,0 1 644,9 |
в тому числі компенсація 8 081,8 8 081,8 8 081,8 8 081,8 |
6021020 0990 Державна атестація 286,8 286,8 161,7 286,8 |
6071070 0340 Заходи щодо впровадження 24 805,1 24 805,1 24 805,1 |
6101010 0454 Керівництво та управління 17 200,0 15 970,0 6 780,7 1 885,0 1 230,0 17 200,0 |
6122000 Центр сприяння 3 375,1 1 813,3 628,9 12,5 1 561,8 3 375,1 |
6141060 0950 Підвищення кваліфікації 4 325,0 4 325,0 4 325,0 |
6171010 0411 Керівництво та управління 2 916,9 2 646,9 1 834,9 104,9 270,0 2 916,9 |
6381060 0473 Функціонування і розвиток 700,0 700,0 700,0 |
6441010 0831 Керівництво та управління 5 744,9 5 744,9 3 715,3 60,0 5 744,9 |
6481070 1020 Відшкодування на виплату 564 149,5 564 149,5 564 149,5 |
6501040 0370 Підготовка 101,9 101,9 44,4 101,9 |
в тому числі компенсація 577,7 577,7 577,7 577,7 |
6524000 Антитерористичний центр 17 824,3 4 278,7 3 084,7 13 545,6 17 824,3 |
6541050 0487 Державні науково-технічні 28 740,8 28 740,8 28 740,8 |
6541180 0487 Забезпечення діяльності 18 485,5 13 466,5 7 589,0 678,7 5 019,0 561,8 502,7 95,0 24,0 59,1 19 047,3 |
6551060 0950 Підвищення кваліфікації 4 655,6 4 255,6 2 807,1 359,3 400,0 3 782,0 2 479,6 1 073,5 165,4 1 302,4 8 437,6 |
6561040 0750 Державні науково-технічні 7 164,3 7 164,3 7 164,3 |
6561820 0732 Реконструкція споруд та 10 000,0 10 000,0 10 000,0 |
6581040 0370 Підготовка наукових 62,7 62,7 63,7 51,0 16,4 12,7 126,4 |
6591070 0421 Докорінне поліпшення 149,5 149,5 149,5 |
6610000 Фонд державного майна 48 036,5 48 036,5 34 233,5 391,0 56 650,7 32 333,4 5 724,8 1 984,0 24 317,3 104 687,2 |
6731000 Апарат Центральної 82 158,2 72 008,2 12 250,1 414,0 10 150,0 82 158,2 |
7741000 Апарат Дніпропетровської 46 065,3 45 828,1 28 051,5 1 681,8 237,2 1 981,6 1 821,4 341,5 246,3 160,2 48 046,9 |
7791010 0111 Здійснення виконавчої 35 206,3 33 832,4 20 727,4 1 215,3 1 373,9 1 498,8 1 232,8 227,1 113,2 266,0 36 705,1 |
7840000 Миколаївська обласна 33 939,9 33 666,6 20 612,0 1 265,6 273,3 1 278,5 1 059,3 350,3 99,4 219,2 35 218,4 |
7881010 0111 Здійснення виконавчої 35 693,5 35 356,9 21 507,3 945,3 336,6 1 113,9 951,9 290,3 41,4 162,0 36 807,4 |
7930000 Черкаська обласна 35 767,4 35 433,2 21 595,3 1 320,5 334,2 1 113,8 914,8 238,2 88,2 199,0 36 881,2 |
( Додаток 3 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2640-IV від 02.06.2005 )
Додаток N 4
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Повернення кредитів до Державного
бюджету України та розподіл надання
кредитів з Державного бюджету України в 2005 році
(тис. грн.) |
2801440 0421 Кошти, що надійдуть в рахунок -200 000,0 -200 000,0 -200 000,0 -200 000,0 |
2806040 0421 Придбання 38 800,0 38 800,0 38 800,0 38 800,0 |
3510000 Міністерство фінансів України 129 399,4 258 858,0 388 257,4 -1 192 145,4 -92 000,0 -1 284 145,4 -1 062 746,0 166 858,0 -895 888,0 |
5100000 Державний комітет України по 5 000,0 25 580,0 30 580,0 5 000,0 25 580,0 30 580,0 |
Додаток N 5
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Розподіл видатків на централізовані
заходи і програми на 2005 рік між
адміністративно-територіальними одиницями
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
19. Тернопільська 2 038,3 2 123,3 2 192,0 2 821,8 685,9 786,6 127,2 5 386,0 |
------------------------------------------------------------------------------------------------ |
Додаток N 6
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Показники
міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та
коштів, що передаються до державного бюджету)
між державними та місцевими бюджетами на 2005 рік
тис. грн. |
09202000000 м. Болехів 2506,1 9767,4 1,81 |
23204000000 м. Канів 7905,6 4304,0 0,40 21202000000 м. Каховка 9247,6 2268,0 0,56 01206000000 м. Керч 43242,7 14418,6 1,32 11201000000 м. Кіровоград 75248,2 33666,0 9,05 12205000000 м. Кіровськ 4741,7 10927,4 1,15 05214000000 м. Кіровське 15918,3 3829,4 24,34 03203000000 м. Ковель 18342,7 11570,5 1,78 02203000000 м. Козятин 17205,4 4623,2 26,87 09204000000 м. Коломия 13984,2 2796,5 0,52 16202000000 м. Комсомольськ 28135,8 4681,3 16,99 18203000000 м. Конотоп 25156,8 11061,0 1,24 06203000000 м. Коростень 23215,1 4326,9 0,71 05215000000 м. Костянтинівка 17765,8 18850,5 0,28 15205000000 м. Котовськ 14870,0 4869,5 0,13 05216000000 м. Краматорськ 80916,4 1219,8 1,58 05217000000 м. Красний Лиман 15681,8 5737,0 0,09 12206000000 м. Красний Луч 32348,6 19208,4 2,02 05218000000 м. Красноармійськ 54246,5 15954,2 30,00 12207000000 м. Краснодон 21646,6 23624,6 2,48 01207000000 м. Красноперекопськ 14080,9 1,8 0,01 16203000000 м. Кременчук 122108,6 23189,2 34,93 04205000000 м. Кривий Ріг 350247,3 43696,3 13,69 17203000000 м. Кузнецовськ 32907,6 10060,9 30,57 20203000000 м. Куп'янськ 19509,5 5676,4 0,16 02204000000 м. Ладижин 7042,3 4267,8 0,46 18204000000 м. Лебедин 4712,5 2885,4 0,32 12208000000 м. Лисичанськ 50000,4 1827,9 3,83 20204000000 м. Лозова 17882,1 10112,7 0,28 16204000000 м. Лубни 12943,0 9877,3 0,66 12201000000 м. Луганськ 173531,9 2485,0 0,26 03201000000 м. Луцьк 76370,8 15442,2 2,38 13201000000 м. Львів 345566,5 39575,3 11,51 20205000000 м. Люботин 4535,6 5235,6 0,15 О6205000000 м. Малин 3444,0 8962,0 1,47 05219000000 м. Макіївка 103997,5 47390,6 0,71 04206000000 м. Марганець 13014,1 8508,7 0,20 05220000000 м. Маріуполь 300830,7 90838,3 30,44 08204000000 м. Мелітополь 40312,5 19995,9 0,85 14201000000 м. Миколаїв 194026,3 2128,3 1,10 16205000000 м. Миргород 9768,3 7430,0 0,50 02205000000 м. Могилів- 6723,7 8016,5 0,85 Подільський 13204000000 м. Моршин 2740,2 69,5 2,54 07203000000 м. Мукачеве 35165,6 1032,8 0,10 04207000000 м. Нікополь 47930,0 5957,7 0,14 22203000000 м. Нетішин 24152,6 6802,8 28,17 25202000000 м. Ніжин 17008,6 13906,1 1,10 21203000000 м. Нова Каховка 19010,2 11902,6 2,94 13205000000 м. Новий Розділ 3416,0 9540,6 0,39 03204000000 м. Нововолинськ 10471,6 14210,5 2,19 06204000000 м. Новоград- 10792,5 13657,5 2,24 Волинський |
05221000000 м. Новогродівка 8265,8 1081,4 13,30 24202000000 м. Новодністровськ 4373,7 631,1 0,18 04208000000 м. Новомосковськ 15881,2 14407,2 0,34 15201000000 м. Одеса 404687,5 19317,3 4,77 11203000000 м. Олександрія 17968,5 23113,4 6,21 04209000000 м. Орджонікідзе 13409,5 7340,5 0,17 17204000000 м. Острог 3162,1 668,9 0,08 18205000000 м. Охтирка 15841,3 7702,4 0,86 14203000000 м. Очаків 3130,3 1521,9 0,19 04210000000 м. Павлоград 40673,7 6322,3 0,15 12209000000 м. Первомайськ 14926,1 12700,9 1,34 (Луганська) 14204000000 м. Первомайськ 12810,4 15763,1 1,93 (Миколаївська) 20206000000 м. Первомайський 5408,1 10775,2 0,30 10207000000 м. Переяслав- 7058,5 6767,9 0,22 Хмельницький 04211000000 м. Першотравенськ 15515,0 1845,4 11,89 16201000000 м. Полтава 150426,9 25192,4 28,85 25203000000 м. Прилуки 29055,7 1772,4 6,10 17201000000 м. Рівне 93613,6 8473,0 1,06 10208000000 м. Ржищев 1558,2 1598,3 0,05 12210000000 м. Ровеньки 41988,9 2814,2 7,41 18206000000 м. Ромни 11962,0 11497,9 1,29 12211000000 м. Рубіжне 14281,2 10018,2 1,05 01208000000 м. Саки 8739,9 3898,9 0,36 13206000000 м. Самбір 13005,5 3935,7 0,16 12212000000 м. Свердловськ 34855,1 15753,6 1,66 11204000000 м. Світловодськ 12560,5 11527,3 3,10 05222000000 м. Селидове 12661,7 10205,9 0,15 12213000000 м. Сєверодонецьк 43947,4 4227,4 0,44 04212000000 м. Синельникове 8269,5 553,3 0,01 01201000000 м. Сімферополь 176448,8 21749,3 27,00 22204000000 м. Славута 8671,0 8163,6 1,25 10209000000 м. Славутич 21321,0 6809,6 31,94 05223000000 м. Слов'янськ 38457,7 14582,9 0,22 23205000000 м. Сміла 22664,6 6943,8 0,64 05224000000 м. Сніжне 15292,3 14803,4 0,22 22205000000 м. Старокостянтинів 6868,2 10394,3 1,59 12214000000 м. Стаханов 22325,9 15595,8 1,64 13207000000 м. Стрий 20042,4 6125,7 0,25 01209000000 м. Судак 7973,0 4973,7 0,46 18201000000 м. Суми 128400,0 12411,7 9,67 15206000000 м. Теплодар 1871,7 2392,9 0,06 04213000000 м. Тернівка 12915,0 24,9 19201000000 м. Тернопіль 82287,2 11891,8 2,68 08205000000 м. Токмак 6803,1 8829,7 0,37 05225000000 м. Торез 17891,6 17650,7 0,27 13208000000 м. Трускавець 13162,5 1584,5 12,04 07201000000 м. Ужгород 58002,4 4894,4 8,44 23206000000 м. Умань 20557,4 17117,7 1,59 10210000000 м. Фастів 22539,9 955,5 4,24 01210000000 м. Феодосія 35666,2 4681,7 0,43 20201000000 м. Харків 635314,0 87983,7 19,79 05226000000 м. Харцизьк 45535,7 2211,3 5,69 21201000000 м. Херсон 115976,0 25201,5 6,23 22201000000 м. Хмельницький 93409,0 16870,6 2,59 02206000000 м. Хмільник 6882,0 1513,0 0,16 07204000000 м. Хуст 9612,4 6503,1 0,66 13209000000 м. Червоноград 19754,1 17051,1 0,70 23201000000 м. Черкаси 115262,3 5185,4 0,48 24201000000 м. Чернівці 89319,8 6070,3 1,70 25201000000 м. Чернігів 93815,6 26228,2 2,07 07205000000 м. Чоп 7681,2 2882,7 37,53 20207000000 м. Чугуїв 7719,9 7699,2 0,21 05227000000 м. Шахтарськ 21830,2 5571,1 0,08 22206000000 м. Шепетівка 12151,9 6361,8 0,98 18207000000 м. Шостка 13879,7 21872,6 2,45 15207000000 м. Южне 32591,7 19156,9 45 14205000000 м. Южноукраїнськ 26795,1 10216,7 38,13 01211000000 м. Ялта 59808,5 4019,4 7,83 09205000000 м. Яремче 3701,8 9145,5 1,70 05228000000 м. Ясинувата 18654,4 3347,4 18,14 05301000000 Амвросіївський р-н 7735,4 15708,7 0,24 15301000000 Ананьївський р-н 2535,4 12775,6 0,34 06301000000 Андрушівський р-н 4308,9 13437,2 2,20 12301000000 Антрацитівський р-н 3110,0 11845,6 1,25 04301000000 Апостолівський р-н 11395,5 17186,3 0,40 14301000000 Арбузинський р-н 3076,3 8996,4 1,10 05302000000 Артемівський р-н 4769,2 15013,4 0,23 15302000000 Арцизський р-н 5778,5 19168,9 0,52 20301000000 Балаклійський р-н 26539,7 12798,2 0,36 15303000000 Балтський р-н 4623,7 17210,6 0,46 06302000000 Баранівський р-н 5080,7 16131,5 2,65 20302000000 Барвінківський р-н 3250,1 11273,1 0,31 10301000000 Баришівський р-н 6702,1 10871,1 0,36 02301000000 Барський р-н 6576,8 20776,9 2,22 25301000000 Бахмацький р-н 8380,0 15486,8 1,22 01301000000 Бахчисарайський р-н 12733,2 24577,8 2,25 14302000000 Баштанський р-н 5342,6 15545,2 1,90 06303000000 Бердичівський р-н 2083,8 14106,9 2,31 08301000000 Бердянський р-н 2811,0 12517,0 0,53 07301000000 Берегівський р-н 4613,1 27002,9 2,73 19301000000 Бережанський р-н 6088,4 15164,0 3,41 14303000000 Березанський р-н 4229,0 8476,3 1,04 15304000000 Березівський р-н 4142,1 14568,9 0,39 17301000000 Березнівський р-н 6174,0 30812,0 3,86 14304000000 Березнегуватський р-н 2243,2 9677,3 1,18 21301000000 Бериславський р-н 4906,6 21130,9 5,23 02302000000 Бершадський р-н 7182,0 26616,9 2,84 15305000000 Білгород-Дністровський 5101,4 24073,0 0,65 р-н 12302000000 Біловодський р-н 2417,9 10658,9 1,12 01302000000 Білогірський р-н 5131,7 23536,5 2,16 (Автономна |
Республіка Крим) 22301000000 Білогірський р-н 2403,2 13664,6 2,10 (Хмельницька обл.) 21302000000 Білозерський р-н 5728,9 25261,4 6,24 12303000000 Білокуракинський р-н 2580,7 8798,0 0,93 18301000000 Білопільський р-н 5277,6 20844,2 2,33 10302000000 Білоцерківський р-н 8970,9 17581,8 0,58 15306000000 Біляївський р-н 12629,3 32888,9 0,89 20303000000 Близнюківський р-н 2291,7 10753,7 0,30 11301000000 Бобринецький р-н 3053,2 12793,6 3,44 25302000000 Бобровицький р-н 5138,1 12936,8 1,02 20304000000 Богодухівський р-н 6208,1 14082,9 0,39 09301000000 Богородчанський р-н 8526,4 28522,9 5,29 10303000000 Богуславський р-н 5247,0 13267,2 0,44 15307000000 Болдградський р-н 6823,2 27968,9 0,75 25303000000 Борзнянський р-н 3890,9 14943,9 1,18 10304000000 Бориспільський р-н 16129,9 9566,5 0,31 20305000000 Борівський р-н 2558,6 7853,1 0,22 10305000000 Бородянський р-н 9261,2 15586,3 0,51 19302000000 Борщівський р-н 5499,8 29822,7 6,70 14305000000 Братський р-н 1778,0 9309,1 1,14 10306000000 Броварський р-н 16665,5 15906,8 0,52 13301000000 Бродівський р-н 9869,8 20736,6 0,86 06304000000 Брусилівський р-н 2012,5 7421,0 1,22 18302000000 Буринський р-н 3727,0 12681,4 1,42 13302000000 Буський р-н 5041,2 21424,4 0,88 19303000000 Бучацький р-н 5322,1 26504,3 5,96 20306000000 Валківський р-н 4942,8 10841,4 0,30 25304000000 Варвинський р-н 4256,0 5860,3 0,46 08302000000 Василівський р-н 16011,6 16034,0 0,68 04302000000 Васильківский р-н 2654,2 14677,7 0,34 (Дніпропетровська обл) 10307000000 Васильківський р-н 13089,6 16211,1 0,53 (Київська обл) 16301000000 Великобагачанський р-н 3140,6 10868,6 0,73 07302000000 Великоберезнянський р-н 3871,3 11283,2 1,14 08303000000 Великобілозерський р-н 1125,9 3280,3 0,14 20307000000 Великобурлуцький р-н 4685,0 9072,9 0,25 21303000000 Великолепетиський р-н 2004,4 7691,3 1,90 15308000000 Великомихайлівський р-н 2543,2 13497,0 0,36 05303000000 Великоновосілківський 4597,0 17862,9 0,27 р-н |
21304000000 Великоолександрівський 2883,6 12102,2 2,99 р-н 18303000000 Великописарівський р-н 2125,0 10295,1 1,15 04303000000 Верхньодніпровський р-н 10859,3 12528,8 0,29 21305000000 Верхньорогачицький р-н 1290,3 5567,8 1,38 09302000000 Верховинський р-н 3219,1 19414,0 3,60 14306000000 Веселинівський р-н 2472,2 11138,0 1,36 08304000000 Веселівський р-н 2598,8 10068,0 0,43 24301000000 Вижницький р-н 5789,1 23865,1 6,69 07303000000 Виноградівський р-н 13349,0 44358,4 4,48 21306000000 Високопільський р-н 1199,2 7573,5 1,88 10308000000 Вишгородський р-н 24916,5 6316,4 0,21 08305000000 Вільнянський р-н 6138,7 16512,5 0,70 11302000000 Вільшанський р-н 1851,7 6650,4 1,79 02303000000 Вінницький р-н 13099,5 17409,5 1,86 22302000000 Віньковецький р-н 2352,5 11842,3 1,82 20308000000 Вовчанський р-н 7459,3 19277,5 0,54 14307000000 Вознесенський р-н 2425,3 10680,3 1,31 05304000000 Волноваський р-н 25201,0 16863,9 0,25 07304000000 Воловецький р-н 3346,2 11529,5 1,16 05305000000 Володарський р-н 6907,8 8350,5 0,13 (Донецька обл) 10309000000 Володарський р-н 3368,6 8719,3 0,29 (Київська обл) 06305000000 Володарсько-Волинський 6372,4 12306,2 2,02 р-н 03301000000 Володимир-Волинський 1773,9 11650,9 1,79 р-н 17302000000 Володимирецький р-н 4392,5 31381,4 3,93 22303000000 Волочиський р-н 7098,4 20205,8 3,10 14308000000 Врадіївський р-н 2047,1 8762,7 1,07 16302000000 Гадяцький р-н 9479,1 18994,5 1,28 11303000000 Гайворонський р-н 5455,1 12399,0 3,33 02304000000 Гайсинський р-н 6870,0 23864,0 2,54 09303000000 Галицький р-н 11364,9 19507,8 3,62 21307000000 Генічеський р-н 7213,6 22408,8 5,54 24302000000 Герцаївський р-н 2590,0 14818,1 4,15 24303000000 Глибоцький р-н 6109,9 30180,7 8,45 16303000000 Глобинський р-н 7583,7 19464,3 1,31 18304000000 Глухівський р-н 2223,5 10348,6 1,16 11304000000 Голованівський р-н 4674,6 11666,1 3,13 21308000000 Голопристанський р-н 5611,7 23898,7 5,90 21309000000 Горностаївський р-н 1777,0 9458,8 2,34 09304000000 Городенківський р-н 4284,8 25168,3 4,67 23301000000 Городищенський р-н 5525,1 14916,0 1,38 25305000000 Городнянський р-н 3772,1 13678,4 1,08 13303000000 Городоцький р-н 8491,0 27345,4 1,13 22304000000 Городоцький р-н 4883,4 22031,0 3,38 03302000000 Горохівський р-н 4753,9 23072,2 3,55 17303000000 Гощанський р-н 3658,8 15755,8 1,97 16304000000 Гребінківський р-н 6148,5 5750,5 0,39 08306000000 Гуляйпільський р-н 4300,9 11114,3 0,47 19304000000 Гусятинський р-н 5862,5 24903,8 5,60 20309000000 Дворічанський р-н 2732,9 7878,6 0,22 17304000000 Демидівський р-н 1500,2 6685,1 0,84 22305000000 Деражнянський р-н 2875,6 15439,8 2,37 20310000000 Дергачівський р-н 13971,5 23579,7 0,66 01303000000 Джанкойський р-н 3428,4 38926,4 3,57 06306000000 Дзержинський р-н 2754,2 13892,8 2,28 16305000000 Диканський р-н 4908,8 6296,8 0,42 04304000000 Дніпропетровський р-н 16934,9 15607,1 0,36 05306000000 Добропільський р-н 2290,0 6494,3 0,10 11305000000 Добровеличківський р-н 7491,1 11760,6 3,16 09305000000 Долинський р-н 21168,2 22376,1 4,15 (Івано-Франківська |
обл.) 11306000000 Долинський р-н 5530,5 12469,4 3,35 (Кіровоградська обл.) 14309000000 Доманівський р-н 2711,7 12242,6 1,50 23302000000 Драбівський р-н 4674,9 16266,8 1,51 13304000000 Дрогобицький р-н 4355,2 28969,1 1,20 17305000000 Дубенський р-н 3639,2 16626,1 2,08 17306000000 Дубровицький р-н 3395,1 23919,9 3,00 22306000000 Дунаєвецький р-н 6028,5 27930,3 4,28 14310000000 Єланецький р-н 1530,4 7831,5 0,96 06307000000 Ємільчинський р-н 3750,3 18199,3 2,99 23303000000 Жашківський р-н 4490,0 18742,9 1,74 13305000000 Жидачівський р-н 10919,7 27036,2 1,12 06308000000 Житомирський р-н 9281,1 19540,7 3,21 02305000000 Жмеринський р-н 1652,4 20493,6 2,18 13306000000 Жовківський р-н 12901,9 41782,1 1,73 14311000000 Жовтневий р-н 8784,9 17859,8 2,18 19305000000 Заліщицький р-н 4048,5 20027,0 4,50 08307000000 Запорізький р-н 4645,5 17535,2 0,74 17307000000 Зарічненський р-н 2084,2 17066,3 2,14 24304000000 Заставнівський р-н 3706,2 22094,7 6,19 20311000000 Зачепилівський р-н 1973,7 7126,9 0,20 19306000000 Збаразький р-н 4471,9 23680,4 5,32 19307000000 Зборівський р-н 3437,5 20117,8 4,52 23304000000 Звенигородський р-н 6151,6 19068,0 1,77 10310000000 Згурівський р-н 2578,9 8436,2 0,28 17308000000 Здолбунівський р-н 11675,1 15513,6 1,94 16306000000 Зінківський р-н 5586,0 13683,4 0,92 20312000000 Зміївський р-н 13496,2 20807,0 0,58 11307000000 Знам'янський р-н 2528,1 15094,1 4,06 23305000000 Золотоніський р-н 8068,3 15101,7 1,40 13307000000 Золочівський р-н 8179,3 27686,0 1,14 (Львівська обл) 20313000000 Золочівський р-н 3924,9 11910,1 0,33 (Харківська обл) 03303000000 Іваничівський р-н 4792,6 12260,0 1,89 15309000000 Іванівський р-н 4022,2 10996,7 0,30 (Одеська обл) 21310000000 Іванівський р-н 1216,0 7950,8 1,96 (Херсонська обл) 15310000000 Ізмаїльський р-н 4190,5 21682,7 0,58 10311000000 Іванківський р-н 10841,1 5762,1 0,19 20314000000 Ізюмський р-н 1840,6 9217,4 0,26 22307000000 Ізяславський р-н 4647,6 21269,4 3,26 02306000000 Іллінецький р-н 5059,5 15948,8 1,70 07305000000 Іршавський р-н 8437,6 45620,4 4,60 25306000000 Ічнянський р-н 5033,9 13078,2 1,03 10312000000 Кагарлицький р-н 6300,2 10810,2 0,36 14312000000 Казанківський р-н 2702,8 9168,4 1,12 21311000000 Каланчацький р-н 2500,1 9880,8 2,45 02307000000 Калинівський р-н 8951,5 20777,6 2,22 09306000000 Калуський р-н 2512,9 26853,6 4,98 22308000000 Кам'янець-Подільський 6486,0 26906,1 4,13 р-н 08308000000 Кам'янсько-Дніпровський 4972,0 14486,7 0,61 р-н |
03304000000 Камінь-Каширський 3741,1 29063,7 4,47 р-н 13308000000 Кам'янка-Бузький р-н 10098,7 20640,8 0,85 23306000000 Кам'янський р-н 3330,7 13272,7 1,23 23307000000 Канівський р-н 2539,9 9238,8 0,86 16307000000 Карлівський р-н 6389,3 12286,1 0,83 23308000000 Катеринопільський р-н 3520,8 11408,4 1,06 21312000000 Каховський р-н 1914,9 23264,8 5,75 20315000000 Кегичівський р-н 5372,9 6127,5 0,17 24305000000 Кельменецький р-н 4103,0 16496,7 4,62 10313000000 Києво-Святошинський р-н 55997,9 5993,4 0,20 03305000000 Ківерцівський р-н 6163,8 27120,0 4,18 15311000000 Кілійський р-н 7513,2 19497,2 0,53 11308000000 Кіровоградський р-н 6766,3 11551,2 3,10 01304000000 Кіровський р-н 4232,9 20060,9 1,84 24306000000 Кіцманський р-н 7312,3 24986,2 7,00 16308000000 Кобеляцький р-н 5560,4 18788,3 1,26 03306000000 Ковельський р-н 4166,7 18619,8 2,87 15312000000 Кодимський р-н 2674,8 13331,3 0,36 25307000000 Козелецький р-н 5950,3 20725,7 1,64 16309000000 Козельщинський р-н 2307,9 9347,2 0,63 19308000000 Козівський р-н 2956,8 17307,4 3,89 02308000000 Козятинський р-н 3430,3 23776,1 2,53 20316000000 Коломацький р-н 1218,2 2814,6 0,08 09307000000 Коломийський р-н 6815,7 50837,1 9,42 15313000000 Комінтернівський р-н 10155,7 17472,1 0,47 11309000000 Компаніївський р-н 2292,7 6946,1 1,87 18305000000 Конотопський р-н 2558,4 10777,2 1,21 17309000000 Корецький р-н 2422,8 16668,3 2,09 25308000000 Коропський р-н 3002,0 11925,9 0,94 06309000000 Коростенський р-н 5228,8 10648,0 1,75 06310000000 Коростишівський р-н 7847,0 11556,1 1,90 23309000000 Корсунь-Шевченківський 6715,4 15262,3 1,42 р-н 25309000000 Корюківський р-н 7003,4 8585,7 0,68 09308000000 Косівський р-н 6979,3 41948,8 7,78 17310000000 Костопільський р-н 10496,6 21760,5 2,73 05307000000 Костянтинівський р-н 3114,0 7170,2 0,11 16326000000 Котелевський р-н 2890,0 7663,3 0,52 15314000000 Котовський р-н 2478,7 9223,9 0,25 22309000000 Красилівський р-н 7982,0 21626,3 3,32 05308000000 Красноармійський р-н 2220,3 12744,4 0,19 01305000000 Красногвардійський р-н 9904,2 31488,3 2,89 20317000000 Красноградський р-н 18013,2 3682,2 0,10 12304000000 Краснодонський р-н 24764,1 7177,5 38,76 20318000000 Краснокутський р-н 4572,9 10465,0 0,29 15315000000 Красноокнянський р-н 1815,3 10478,1 0,28 01306000000 Красноперекопський р-н 1042,9 13392,8 1,23 18306000000 Краснопільський р-н 3033,7 13419,9 1,50 19309000000 Кременецький р-н 6594,3 29078,7 6,53 16310000000 Кременчуцький р-н 4815,7 12395,9 0,83 12305000000 Кремінський р-н 4967,6 15452,6 1,62 14313000000 Кривоозерський р-н 3138,0 10572,5 1,29 04305000000 Криворізький р-н 8070,3 11911,4 0,28 02309000000 Крижопільський р-н 5150,2 13912,1 1,48 04306000000 Криничанський р-н 4340,6 13691,5 0,32 18307000000 Кролевецький р-н 4839,9 15361,1 1,72 08309000000 Куйбишевський р-н 4338,5 8147,6 0,35 25310000000 Куликівський р-н 1896,4 7694,0 0,61 20319000000 Куп'янський р-н 2286,2 11391,4 0,32 19310000000 Лановецький р-н 2282,4 14937,3 3,36 18308000000 Лебединський р-н 1733,1 15405,7 1,73 01307000000 Ленінський р-н 6314,8 21636,7 1,98 22310000000 Летичівський р-н 3624,1 12350,2 1,89 02310000000 Липовецький р-н 4239,5 15920,5 1,70 18309000000 Липоводолинський р-н 2234,6 9102,2 1,02 23310000000 Лисянський р-н 2987,6 11240,8 1,04 02311000000 Літинський р-н 3547,6 17408,0 1,86 20320000000 Лозівський р-н 2891,3 15511,1 0,43 03307000000 Локачинський р-н 1925,6 10868,8 1,67 16311000000 Лохвицький р-н 7768,6 14309,9 0,96 16312000000 Лубенський р-н 3397,8 12027,0 0,81 06311000000 Лугинський р-н 2324,6 7934,2 1,30 12306000000 Лутугинський р-н 18169,2 11420,5 1,20 03308000000 Луцький р-н 8221,8 18764,4 2,89 06312000000 Любарський р-н 2303,3 13426,1 2,20 15316000000 Любашівський р-н 4056,8 12599,8 0,34 03309000000 Любешівський р-н 2162,5 18069,6 2,78 03310000000 Любомльський р-н 4517,0 16557,8 2,55 05309000000 Мар'їнський р-н 17779,1 19112,9 0,29 04307000000 Магдалинівський р-н 5616,9 13327,5 0,31 10314000000 Макарівський р-н 8457,3 14398,9 0,47 06313000000 Малинський р-н 7098,3 5025,2 0,82 11310000000 Маловисківський р-н 6997,1 14699,7 3,95 03311000000 Маневицький р-н 4646,4 25894,7 3,99 23311000000 Маньківський р-н 3265,6 13433,3 1,25 12307000000 Марківський р-н 2446,5 6850,9 0,72 16313000000 Машівський р-н 4528,1 6734,0 0,45 04308000000 Межівський р-н 2742,5 10326,2 0,24 08310000000 Мелітопольський р-н 6722,1 17615,6 0,75 25311000000 Менський р-н 5005,0 15849,6 1,25 13309000000 Миколаївський р-н 8272,9 21955,0 0,91 (Львівська обл) |
14314000000 Миколаївський р-н 4924,9 12214,5 1,49 |
Республіка Крим) |
25317000000 Семенівський р-н 2785,1 8667,9 0,69 |
25321000000 Чернігівський р-н 5577,8 20279,9 1,60 |
області |
Додаток N 7
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Показники
міжбюджетних взаємовідносин державного бюджету
з місцевими бюджетами на 2005 рік
тис. грн. |
області |
області |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
06100000000 Обласний бюджет 31670,1 3873,7 328,5 |
області |
Додаток N 8
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Перелік
органів, за якими закріплено контроль
за справлянням (стягненням) платежів до бюджету
------------------------------------------------------------------ |
|14070700; 14070800; 14070900; 14071000; 14071300; |
Державна митна |14010300; 14030000, 14030100; 14030400; 14030800; |
Державний |22120000; 22130000. |
Міністерство |23030400; 21080500. |
Національна |14061400; 14061700; 24061000; 24061400. |
Міністерство |3511530 (код програмної класифікації видатків |
Додаток N 9
до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2005 рік"
Базові нормативи
плати за користування надрами для
видобування корисних копалин
------------------------------------------------------------------ |
Кварцит для виробництва -"- 0,7 |
Сировина кіло- 4*** |
Сировина для -"- 1,0 |
_______________________
* Для руд підземного видобутку із застосуванням технології закладки виробленого простору твердіючими сумішами застосовується коефіцієнт 0,3.
** Для розсипних родовищ іршанської групи.
*** До вартості необробленої мінеральної продукції.
**** До вартості блочної продукції в розрахунку на обсяг погашених запасів.