Открытое тестирование
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ
НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
06.07.2005 N 26
(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних захворювань України
від 12.07.2007 N 36)
Про внесення змін до Інструкції про порядок
перерахування, обліку та витрачання страхових
коштів Фонду соціального страхування від нещасних
випадків на виробництві та професійних захворювань
України, затвердженої постановою правління Фонду
соціального страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних захворювань України
від 20.04.2001 року N 12
Керуючись абзацом одинадцятим пункту 7 частини сьомої, частинами восьмою - дванадцятою статті 17, частиною восьмою статті 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" ( 1105-14 ), правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:
1. Внести зміни до Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затвердженої постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 20.04.2001 року N 12, що додаються.
2. Внести зміни до Додатка 1 та 2 зазначеної Інструкції, виклавши його в новій редакції, що додається.
3. Встановити, що зазначений в пункті 2 цієї постанови Додаток 2 набирає чинності з 1 жовтня 2005 року.
Голова правління Т.Степанкова
Погоджено:
Заступник Міністра фінансів України В.Матвійчук
Заступник Голови Національного банку України П.Сенищ
Вносяться постановою
правління Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
від 6 липня 2005 р. N 26
Зміни
до Інструкції про порядок перерахування, обліку
та витрачання страхових коштів Фонду соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України, затвердженої
постановою правління Фонду соціального страхування
від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України
від 20.04.2001 року N 12
1. У розділі 2 "Платники страхових внесків":
пункт 2.1 викласти у такій редакції:
"Юридичні особи незалежно від форм власності і господарювання, виду діяльності та галузевої належності, а також їх відокремлені підрозділи (філії, інші підрозділи юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням та виробляють продукцію, виконують роботи або операції, надають послуги в єдиному замкнутому технологічному процесі з юридичною особою, або представництва, що здійснюють представництво і захист інтересів юридичної особи), за умови, що розрахунки з оплати праці цих відокремлених підрозділів проводяться не централізовано";
доповнити розділ пунктом 2.2 такого змісту:
"Юридичні особи - об'єднання громадян, релігійні, профспілкові, благодійні організації, які використовують найману працю";
пункти 2.2, 2.3, 2.4 вважати відповідно пунктами 2.3, 2.4, 2.5;
у пункті 2.4 слова "суб'єкти підприємницької діяльності, фізичні особи" виключити;
пункт 2.5 викласти в такій редакції:
"Священнослужителі, церковнослужителі та особи, які працюють у релігійних організаціях на виборних посадах, особи, які забезпечують себе роботою самостійно, громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності і сплачують внески до Фонду на добровільних засадах";
2. Розділ 3 "Порядок реєстрації та обліку платників страхових внесків" викласти у такій редакції:
"3.1. Взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання) суб'єктів господарювання на підставі повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця та відомостей з реєстраційної картки не пізніше наступного робочого дня після одержання таких повідомлень та відомостей. При цьому вноситься відповідний запис до журналу обліку юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - платників страхових внесків до Фонду (Додаток 4).
3.2. Реєстрація роботодавців - юридичних осіб як платників страхових внесків здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду одночасно із взяттям таких юридичних осіб на облік.
При цьому проводяться відповідні записи в журналі первинного обліку (Додаток 5). Введення інформації в автоматизовану базу даних страхувальників (реєстру страхувальників) здійснюється на підставі відповідних записів у журналі первинного обліку.
3.3. Реєстрація роботодавців - фізичних осіб - підприємців як платників страхових внесків здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду на основі даних облікової справи у 10-денний строк після укладання трудового договору (контракту) з першим із найманих працівників.
При цьому проводяться відповідні записи в журналі первинного обліку (Додаток 6). Введення інформації в автоматизовану базу даних страхувальників (реєстру страхувальників) здійснюється на підставі відповідних записів у журналі первинного обліку.
3.4. Реєстрація роботодавців - фізичних осіб, які не мають статусу підприємців і використовують працю найманих працівників, здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду у 10-денний строк після укладання трудового договору (контракту) з першим із найманих працівників.
При цьому проводяться відповідні записи в журналі первинного обліку (Додаток 6). Введення інформації в автоматизовану базу даних страхувальників (реєстру страхувальників) здійснюється на підставі відповідних записів у журналі первинного обліку.
Фізичні особи, які не мають статусу підприємців і використовують працю найманих працівників подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання) заяву за формою, встановленою виконавчою дирекцією Фонду (Додаток 3) та завірені нотаріально або відповідальною особою робочого органу виконавчої дирекції Фонду копії таких документів:
- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів;
- документ, що підтверджує укладання трудового договору (контракту) з найманим працівником;
- інші документи, необхідні для підтвердження страхового тарифу (довідка про чисельність працівників підприємства та фонду оплати праці, якщо використовується праця інвалідів).
3.5. Платники страхових внесків до Фонду, перелічені в пункті 2.5 цієї Інструкції, для реєстрації на добровільних засадах подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцем знаходження заяву за формою, встановленою виконавчою дирекцією Фонду (Додаток 3), та завірені нотаріально або відповідальною особою робочого органу виконавчої дирекції Фонду копії таких документів:
- свідоцтва про державну реєстрацію (посвідчення підприємця, що проводить свою діяльність без створення юридичної особи) або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.
При цьому проводяться відповідні записи в журналі первинного обліку (Додаток 7). Введення інформації в автоматизовану базу даних страхувальників (реєстру страхувальників) здійснюється на підставі відповідних записів у журналі первинного обліку.
3.6. Постановка на облік та реєстрація роботодавців - платників страхових внесків, які не мають відповідно до закону статусу ні фізичних, ні юридичних осіб (філії, представництва, тощо), здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду одночасно з постановкою таких юридичних осіб на облік на підставі повідомлення державного реєстратора про включення даних про таких роботодавців до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців не пізніше наступного робочого дня після надходження такого повідомлення.
При цьому проводяться відповідні записи в журналі первинного обліку (Додаток 5). Введення інформації в автоматизовану базу даних страхувальників (реєстру страхувальників) здійснюється на підставі відповідних записів у журналі первинного обліку.
3.7. Після проведення реєстрації робочі органи виконавчої дирекції Фонду протягом десяти днів, якщо особа в цей термін не заявила про своє бажання самостійно одержати документи про реєстрацію, надсилають платнику страхових внесків рекомендованим листом з описом вкладення страхове свідоцтво за формою згідно з Додатком 1 та повідомлення про віднесення його до класу професійного ризику виробництва, якому відповідає його основна діяльність, розмір страхового тарифу та розрахунок розміру страхового внеску за формою згідно з Додатком 8, 8.1. Повідомлення реєструється в журналі обліку відповідно до Додатка 9.
В журналах обліку (Додатки 5, 6, 7, 9) в графі "Підпис особи, що отримала страхове свідоцтво, повідомлення" проставляється дата та номер поштового відправлення, дата та номер повідомлення про вручення поштового відправлення.
Повідомлення про вручення поштового відправлення підшивається в особову справу страхувальника.
3.8. У разі незгоди платника страхових внесків із встановленим розміром страхового тарифу, він звертається до робочого органу виконавчої дирекції Фонду щодо перегляду розміру страхового тарифу. При цьому платник страхових внесків надає робочому органу виконавчої дирекції Фонду необхідні документи для підтвердження розміру страхового тарифу.
3.9. Фізична особа може бути двічі зареєстрована у робочому органі виконавчої дирекції Фонду за умови:
- якщо фізична особа реєструється як страхувальник, який використовує працю найманих працівників;
- якщо фізична особа, яка здійснює підприємницьку діяльність, вирішила застрахуватися добровільно.
Такій особі присвоюється два персональних реєстраційних номери відповідно до цієї Інструкції; в одному випадку - як страхувальнику, в іншому - як застрахованій особі, що страхується на добровільних засадах.
3.10. Внесення змін до облікових та реєстраційних справ роботодавців здійснюється на підставі відповідних повідомлень державних реєстраторів (щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) та на підставі заяв роботодавців (для фізичних осіб, які не мають статусу підприємців і використовують працю найманих працівників) не пізніше наступного робочого дня після одержання зазначених повідомлень або заяв.
При цьому, якщо пройшли зміни назви або місцезнаходження страхувальника, робочі органи виконавчої дирекції Фонду не пізніше трьох робочих днів надсилають платнику страхових внесків рекомендованим листом з описом вкладення нове страхове свідоцтво з врахуванням внесених змін та відміткою про перереєстрацію.
Якщо відбулися зміни в межах територіального обслуговування, реєстраційний номер страхового свідоцтва страхувальника не змінюється.
Повідомлення про вручення поштового відправлення підшивається в особову справу страхувальника.
3.11. Після одержання від державного реєстратора повідомлення про припинення юридичної особи чи фізичної особи - підприємця або заяви про зняття з обліку - для фізичної особи, що не має статусу підприємця і використовує працю найманих працівників, робочий орган виконавчої дирекції Фонду проводить документальну перевірку повноти нарахування та сплати страхових внесків. На підставі акта перевірки платник розраховується з робочим органом виконавчої дирекції Фонду.
У разі встановлення заборгованості платника, державна реєстрація якого скасовується, робочий орган виконавчої дирекції Фонду складає у трьох примірниках довідку про борг за платежами до Фонду, один з яких надсилає ліквідаційній комісії, другий - правонаступнику, якщо він є.
Робочий орган виконавчої дирекції Фонду після остаточного погашення страхувальником суми заборгованості зі сплати страхових внесків та інших платежів до Фонду і виконання ним вимог, передбачених в пункті 5.9 цієї Інструкції, у триденний термін видає (надсилає рекомендованим листом з описом вкладення) страхувальнику довідку про зняття з обліку (Додаток 10). Копія довідки, завірена відповідальною особою робочого органу виконавчої дирекції Фонду, та повідомлення про вручення поштового відправлення підшивається в особову справу страхувальника.
Робочий орган виконавчої дирекції Фонду закриває справу страхувальника тільки після отримання від державного реєстратора повідомлення про державну реєстрацію припинення юридичної особи або фізичної особи - підприємця. Реєстраційний номер страхового свідоцтва ліквідованого страхувальника у подальшому не використовується, його платежі враховуються в базі даних до кінця поточного року, відомості щодо його платежів зберігаються робочим органом виконавчої дирекції Фонду не менше 3-х років.
3.12. На підставі поданої письмової заяви про зняття з обліку робочі органи виконавчої дирекції Фонду знімають з обліку добровільно застраховану особу.
В разі, якщо добровільно застрахована особа не сплатила страхові внески протягом 3-х місяців з дня подання заяви або за умови порушення терміну та розміру сплати страхового внеску, зазначеного в повідомленні, робочий орган виконавчої дирекції Фонду надсилає рекомендованим листом цій особі попередження про зняття з обліку. При несплаті добровільно застрахованою особою страхового внеску протягом трьох місяців після одержання письмового попередження робочий орган виконавчої дирекції Фонду знімає його з обліку. При цьому заява добровільно застрахованою особою не подається і попередньо сплачені нею страхові внески поверненню не підлягають.
3.13. Установи банків відкривають поточні рахунки платникам страхових внесків за умови пред'явлення страхового свідоцтва за формою згідно з Додатком 1, яке видається робочим органом виконавчої дирекції Фонду, а інші рахунки, включаючи валютні, депозитні та інші, при пред'явленні копії листа про повідомлення ними робочого органу Фонду щодо наміру відкрити відповідні рахунки, із зазначенням назви банку та його адреси".
3. У розділі 4 "Порядок обчислення та строки сплати страхових внесків до Фонду":
пункт 4.2 викласти в такій редакції:
"4.2. Робочі органи виконавчої дирекції Фонду повинні в місячний строк після встановлення Верховною Радою України нових розмірів страхових тарифів повідомити страхувальнику про віднесення його до галузі (підгалузі) економіки або виду робіт, яким відповідає його основна діяльність, та розмір страхового тарифу";
пункт 4.9 викласти в такій редакції:
"У разі, коли робочий орган виконавчої дирекції Фонду не отримує відомості, необхідні для віднесення страхувальника до класу професійного ризику виробництва, або отримує їх несвоєчасно і не в повному обсязі, робочий орган виконавчої дирекції Фонду відносить страхувальника до класу професійного ризику виробництва за власною оцінкою".
пункт 4.10 викласти в такій редакції:
"Розміри страхових внесків страхувальників обчислюються:
- для роботодавців - у відсотках до сум фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, що включають витрати на виплату основної та додаткової заробітної плати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці" ( 108/95-ВР ), які підлягають обкладенню податком з доходів фізичних осіб;
- для добровільно застрахованих осіб - у відсотках від мінімальної заробітної плати з розрахунку на календарний рік.
Обчислення страхових внесків здійснюється на суми без врахування їх зменшення на розмір податків, інших обов'язкових платежів і внесків, що відповідно до законодавства сплачуються із зазначених сум, а також суми утримань, що здійснюються відповідно до законодавства або за договорами позики, придбання товарів та виплат тощо або на інші цілі за дорученням одержувача.
Страхові внески нараховуються в межах граничної суми заробітної плати (доходу), що встановлюється чинним законодавством та є розрахунковою величиною при обчисленні страхових виплат";
у пункті 4.11 слово "підпункт" замінити словом "пункт";
пункт 4.12 викласти в такій редакції:
"Страхові внески сплачуються:
- страхувальниками - роботодавцями - в день одержання коштів на оплату праці в установах банків. Підприємства, які здійснюють виплату заробітної плати на поточні рахунки фізичних осіб в установах банків, сплачують страхові внески до Фонду в день перерахування коштів на особові рахунки.
У разі виплати заробітної плати за першу половину місяця страхувальник одночасно з одержанням зазначених сум сплачує страхові внески, нараховані на суму цих виплат.
При проведенні оплати праці з готівкової виручки чи натуроплатою платники страхових внесків не пізніше наступного дня після здійснення виплат подають до установи банку платіжне доручення на перерахування страхових внесків до Фонду.
- добровільно застрахована особа сплачує внесок до Фонду соціального страхування у такому порядку:
а) перший внесок в розмірі однієї четвертої частини мінімальної заробітної плати, встановленої на день сплати страхового внеску, одночасно з поданням заяви про реєстрацію. При цьому до заяви додається платіжний документ, що підтверджує сплату страхового внеску до Фонду;
б) наступний внесок - сплачується кожних три місяці в розмірі однієї четвертої частини мінімальної заробітної плати, встановленої на день сплати страхового внеску, в термін, встановлений робочим органом виконавчої дирекції Фонду у повідомленні (Додаток 8.1), але не пізніше трьох місяців з дня сплати попереднього страхового внеску. Якщо день сплати страхового внеску припадає на вихідний і неробочий день, то днем сплати вважається наступний за вихідним і неробочим днем;
в) якщо добровільно застрахована особа, одночасно з поданням заяви про реєстрацію, сплатила страховий внесок в розмірі мінімальної заробітної плати, то наступний внесок вноситься не пізніше одного календарного року з дати подання заяви. При зміні розміру мінімальної заробітної плати проводиться перерахунок авансового платежу. Робочими органами виконавчої дирекції Фонду добровільно застрахованій особі надсилається повідомлення про розмір доплати.
Приклад:
Розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2005 - 262 грн., з 01.04.2005 - 290 грн., з 01.07.2005 - 310 грн., з 01.09.2005 - 332 грн.
Фізична особа зареєструвалась 15.01.2005 року і сплатила страховий внесок в розмірі 262 гривні (встановлений розмір мінімальної заробітної плати на день сплати).
В жовтні місяці 2005 року робочим органом виконавчої дирекції Фонду проводиться перерахунок страхового внеску в такому порядку:
Перший внесок (15.01.2005) - 262 : 4 = 65,5 грн.
Другий внесок (15.04.2005) - 290 : 4 = 72,5 грн.
Третій внесок (15.07.2005) - 310 : 4 = 77,5 грн.
Четвертий внесок (15.10.2005) - 332 : 4 = 83,0 грн.
Сума річного розрахункового внеску становить:
65,5 + 72,5 + 77,5 + 83,0 = 298,5 (грн.)
Різниця між розрахунковою величиною страхового внеску та фактично сплаченого страхового внеску становить:
298,5 - 262,0 = 36,5 (грн.)
Робочим органом виконавчої дирекції Фонду надсилається добровільно застрахованій особі письмове повідомлення на доплату страхового внеску у розмірі 36,5 грн.";
пункт 4.13 доповнити абзацом другим такого змісту:
"Фізичні особи, які використовують найману працю і не мають розрахункових рахунків у банківських установах, сплачують страхові внески поштовим переказом або через банківські установи";
абзац третій пункту 4.16 викласти в такій редакції:
"У разі неплатоспроможності страхувальника борг на підставі акта перевірки враховується за новим місцем його реєстрації, при цьому копія акта перевірки, завірена робочим органом виконавчої дирекції Фонду, що здійснив перевірку, надсилається за місцем нової реєстрації страхувальника";
доповнити розділ новим пунктом 4.17 такого змісту:
"При ліквідації страхувальник зобов'язаний провести повний розрахунок з Фондом на день закінчення процедури банкрутства (ліквідації), після затвердження ліквідаційного балансу в порядку, передбаченому Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ).
Після одержання документів про ліквідацію страхувальника робочий орган виконавчої дирекції Фонду в 15-денний строк здійснює документальну перевірку щодо повноти сплати ним страхових внесків.
Якщо підприємство, що ліквідується, має заборгованість з виплати заробітної плати, у тому числі нарахованої за останній звітний місяць, а строк сплати страхових внесків ще не настав, то ліквідаційна комісія зобов'язана включити належну суму сплати коштів до ліквідаційного балансу підприємства і оформити це окремим актом. В акті зазначається правонаступник (якщо він визначений), сума належних платежів і дата їх внесення, що не може бути пізнішою від дати, встановленої підприємством для виплати заробітної плати до ліквідації.
Копії акта, підписаного ліквідаційною комісією і правонаступником (якщо він визначений), подаються до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцем реєстрації страхувальника, що підлягає ліквідації, та правонаступника.
Якщо належна сума платежів, що має вноситися підприємством, яке ліквідується, перевищує суму, зазначену в акті, то правонаступник (якщо він визначений) зобов'язаний внести належну суму повністю і одночасно внести відповідні зміни до балансу, одержаного від ліквідаційної комісії.
Якщо страхувальник, що підлягає ліквідації, є фінансовонеспроможним, його борги щодо сплати страхових внесків відображаються в акті перевірки, що складається в трьох примірниках, до якого додається копія акта звірки заборгованості. Один з примірників надсилається ліквідаційній комісії, другий - правонаступнику (якщо він визначений).
Погашення боргів зі сплати страхових внесків до Фонду проводиться у порядку черговості їх стягнення відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 )".
4. У розділ 5 "Порядок стягнення заборгованості за коштами Фонду та нарахування пені":
пункт 5.2 викласти в такій редакції:
"Пеня нараховується з наступного дня після одержання заробітної плати по день сплати недоїмки включно. Пеня на пеню не нараховується";
пункт 5.8 доповнити абзацом другим та третім такого змісту:
"Сплата (погашення) пені здійснюється у такому ж порядку, що і недоїмка.
У разі, коли страхувальник має несплачені суми недоїмки, пені та штрафних санкцій та здійснює сплату поточних сум страхових внесків, ці суми зараховуються шляхом перерозподілу такої сплаченої суми в рахунок сплати недоїмки, пені та штрафних санкцій у порядку календарної черговості їх виникнення";
пункт 5.9 виключити;
пункт 5.10 вважати відповідно пунктом 5.9;
5. У розділі 7 "Облік та звітність платників страхових внесків до Фонду":
доповнити розділ пунктами 7.8 та 7.9 такого змісту:
"7.8. Платники страхових внесків (крім добровільно застрахованих осіб) один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, разом з розрахунковою відомістю подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцем реєстрації відомості щодо розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (Додаток 2.1).
7.9. Суми надміру сплачених чи помилково сплачених страхових внесків, інших платежів повертаються страхувальникам за їх заявою після отримання розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків та витрачання коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, що подається за встановленою формою, та після перевірки правильності нарахування і перерахування страхових внесків та складання акта за результатами такої перевірки, або за їх згодою зараховуються в рахунок майбутніх платежів страхових внесків".
6. У розділі 8 "Контроль за сплатою страхових внесків до Фонду і витрачанням його коштів":
абзац другий пункту 8.1 викласти в такій редакції:
"Позапланові перевірки здійснюються у разі реорганізації, зміни місцезнаходження або ліквідації підприємства, установи, організації та у інших випадках, передбачених законодавством".
абзац другий пункту 8.2 викласти в такій редакції:
"Перевірці підлягають документи за весь період з моменту проведення попередньої перевірки. Якщо перевірка не проводилась, або у разі ліквідації, реорганізації страхувальника, виявлення порушень або зловживань, перевірці підлягають документи як за поточний рік, так і за попередні періоди, починаючи з 1 квітня 2001 року".
пункт 8.9 викласти в такій редакції:
"Від імені Фонду розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право директор виконавчої дирекції Фонду та його заступники, начальники управлінь виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі і їх заступники, начальники районних та міських відділень виконавчої дирекції Фонду.
Для обліку адміністративних штрафів застосовується касовий метод нарахування доходів."
Додаток 1
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Погоджено
з Міністерством фінансів
України
14 липня 2005 р.
Погоджено
з Національним банком
України
22 липня 2005 р.
Герб України |
СТРАХОВЕ СВІДОЦТВО |
Додаток 2
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Складається наростаючим підсумком з початку року і подається |
РОЗРАХУНКОВА ВІДОМІСТЬ |
------------------------------------------------------------------ |
2. Розрахунок страхових внесків до Фонду (грн.): |
| 10 | |- штрафу |- донараховані суми |25 | | |
3. Середньоблікова кількість штатних працівників (осіб) |
4. Фонд оплати праці (грн.) |
5. Сума заборгованості з виплати заробітної плати на кінець |
6. Витрати по коштах Фонду з початку року (грн.)* |
Додаток 2.1
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Складається і подається робочим органам виконавчої дирекції |
------------------------------------------------------------------ |
---------------- |
Додаток 3
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Відділення виконавчої дирекції Фонду ---------------------- |
З А Я В А |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Основний вид діяльності ________________________________________________________________________________________________________________________________________________ |
Додаток 4
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
ЖУРНАЛ |
Додаток 5
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Журнал
реєстрації страхувальників (юридичних осіб) у Фонді
соціального страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних захворювань України
Сторінка журналу реєстрації
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
Додаток 6
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Журнал
реєстрації страхувальників (фізичних осіб,
що використовують найману працю) у Фонді
соціального страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних захворювань України
Сторінка журналу реєстрації
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Додаток 7
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Журнал
реєстрації фізичних осіб, які застраховані
на добровільних засадах у Фонді соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України
Сторінка журналу реєстрації
----------------------------------------------------------------------------------------------- |
Додаток 8
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Герб України |
ПОВІДОМЛЕННЯ N ______ |
------------------------------------ |
3. Одночасно з запитом коштів на оплату праці ваше |
Додаток 8.1
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Герб України |
Перший внесок - 1/4 розміру мінімальної заробітної плати, |
Додаток 9
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Журнал
обліку видачі повідомлень про віднесення
страхувальника до класу професійного ризику
виробництва, якому відповідає його основна
діяльність та розмір страхового тарифу
Сторінка журналу реєстрації
---------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Додаток 10
до Інструкції про порядок
перерахування, обліку
та витрачання страхових
коштів Фонду соціального
страхування від нещасних
випадків на виробництві
та професійних захворювань
України
(в редакції постанови Фонду
соціального страхування від
нещасних випадків на
виробництві та професійних
захворювань України
від 06.07.2005 N 26)
Фонд соціального страхування від нещасних випадків |
знято з обліку ___________._______.200_ р. |