Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ
20.12.2005 N 588

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
30 грудня 2005 р. за N 1591/11871

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державної податкової адміністрації України
N 1015 від 24.12.20
10)

Про затвердження форми податкової
декларації орендної плати за земельні
ділянки державної і комунальної власності

Відповідно до статті 14 Закону України "Про плату за землю" ( 2535-12 ) та керуючись пунктом 3 статті 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" ( 509-12 ) і підпунктом "ї" підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" ( 2181-14 ), наказую:

1. Затвердити форму податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, що додається.

З Формою податкової декларації можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази" та підрозділ "Звітність за (...) рік", папка "Звітність за місяць".

2. Департаменту податку на прибуток та інших податків і зборів (обов'язкових платежів) (Хоцянівська Н.В.):

2.1. подати цей наказ на узгодження до Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності;

2.2. після узгодження з Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності подати цей наказ до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Департаменту інформатизації процесів оподаткування (Шаров I.Б.) розробити програмне забезпечення комп'ютерної обробки даних податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

4. Департаменту інформаційної політики та масово-роз'яснювальної роботи (Андронова А.О.) у 5-денний строк після державної реєстрації довести цей наказ через засоби масової інформації до відома платників податків.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Оперенка Г.М.

Голова О.I.Кірєєв