Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 15 березня 2006 р. N 286
Київ

Про надання послуг Українським державним
підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" під час
підготовки і проведення виборів народних депутатів
України та місцевих виборів 26 березня 2006 року

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що доставка за призначенням іменних запрошень на вибори народних депутатів України та місцеві вибори 26 березня 2006 р., в яких громадянам повідомляється про включення їх до списку виборців відповідної виборчої дільниці, номер у зазначеному списку, адресу дільничної виборчої комісії, номер телефону і розпорядок роботи, час і місце голосування, здійснюється Українським державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" згідно з договором, що укладається з Центральною виборчою комісією.

2. Доповнити пункт 7 Порядку оплати або відшкодування вартості послуг, наданих окружним і дільничним виборчим комісіям під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2001 р. N 1713 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2340; 2005 р., N 52, ст. 3318), абзацом другим такого змісту:

"Відшкодування витрат, пов'язаних з доставкою виборцям іменних запрошень, здійснюється згідно з договором, що укладається між Українським державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" і Центральною виборчою комісією, за рахунок коштів, передбачених на оплату послуг зв'язку у кошторисі на підготовку та проведення виборів".

Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ