Открытое тестирование
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 2 березня 1993 р. N 150
Київ
Про Державний фонд родовищ
корисних копалин України
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 792 від 21.06.2004
N 754 від 25.05.2006 )
( У тексті Постанови слова "Державний комітет по геології і
використанню надр" в усіх відмінках замінено словами
"Державний комітет природних ресурсів" у відповідному
відмінку згідно з Постановою КМ N 792 від 21.06.2004 )
( У тексті Постанови слова "Державний комітет природних
ресурсів" в усіх відмінках замінено словами "Міністерство
охорони навколишнього природного середовища" у відповідному
відмінку згідно з Постановою КМ
N 754 від 25.05.2006 )
З метою вдосконалення механізму державного управління мінерально-сировинним комплексом, розвитку мінерально-сировинної бази, її раціонального використання та охорони, визначення об'єктів видобутку основних видів корисних копалин Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Створити Державний фонд родовищ корисних копалин України і покласти на Міністерство охорони навколишнього природного середовища функції щодо його формування.
2. Установити, що об'єктами обліку Державного фонду родовищ корисних копалин України є всі розроблювані та нерозроблювані родовища всіх видів корисних копалин з оціненими запасами.
Резервом Фонду є попередньо оцінені родовища всіх видів корисних копалин незалежно від того, для яких цілей і якими підприємствами, установами та організаціями виконувалися роботи.
3. Міністерство охорони навколишнього природного середовища щорічно проводить узагальнення відомостей про хід промислового освоєння оцінених запасів по всіх розроблюваних родовищах, взятих на облік Державним фондом родовищ корисних копалин України.
4. Міністерству охорони навколишнього природного середовища включити до Державного фонду родовищ корисних копалин України всі розвідані родовища корисних копалин, які за станом на 1 січня 1993 р. не використовуються гірничодобувними підприємствами.
Прем'єр-міністр України Л.КУЧМА
Міністр Кабінету Міністрів України А.ЛОБОВ