Открытое тестирование
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 22 вересня 2004 р. N 1250
Київ
(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 1268 від 25 листопада 2009 р.)
Про утворення Координаційної ради з питань
функціонування Єдиної державної інформаційної
системи у сфері запобігання та протидії
легалізації (відмиванню) доходів, одержаних
злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ
N 473-р від 22.11.2005
Постановою КМ
N 1379 від 04.10.2006 )
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Утворити Координаційну раду з питань функціонування Єдиної державної інформаційної системи у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму у складі згідно з додатком.
Надати голові Координаційної ради право вносити у разі потреби зміни до її складу.
2. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань функціонування Єдиної державної інформаційної системи у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму (додається).
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 22 вересня 2004 р. N 1250
СКЛАД |
- Перший віце-прем'єр-міністр України, |
ЖМУЦЬКИЙ - заступник Голови Держкомзему |
( Склад із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 473-р від 22.11.2005 )
Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 вересня 2004 р. N 1250
Положення
про Координаційну раду з питань функціонування
Єдиної державної інформаційної системи
у сфері запобігання та протидії легалізації
(відмиванню) доходів, одержаних
злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
1. Координаційна рада з питань функціонування Єдиної державної інформаційної системи у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму (далі - Координаційна рада) є постійно діючим робочим органом, утвореним Кабінетом Міністрів України з метою координації діяльності органів виконавчої влади з питань функціонування Єдиної державної інформаційної системи у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму (далі - Єдина інформаційна система).
2. Координаційна рада у своїй діяльності керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.
3. Основними завданнями Координаційної ради є:
визначення концептуальних напрямів розвитку та функціонування Єдиної інформаційної системи;
створення умов для максимального використання інформаційних ресурсів державних органів з метою підвищення ефективності функціонування Єдиної інформаційної системи;
забезпечення розв'язання організаційних та технічних завдань щодо функціонування Єдиної інформаційної системи.
4. Координаційна рада має право:
одержувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;
залучати до участі в своїй роботі спеціалістів центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), провідних учених;
вносити в установленому порядку пропозиції про розподіл коштів і матеріальних ресурсів, що спрямовуються на здійснення заходів щодо розвитку Єдиної інформаційної системи.
5. Головою Координаційної ради є Перший віце-прем'єр-міністр України.
6. Організаційною формою роботи Координаційної ради є засідання, які проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на півріччя.
Засідання Координаційної ради є правоможним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її членів.
У разі потреби за рішенням голови Координаційної ради або на вимогу третини її членів може бути проведено позачергове засідання.
7. Засідання Координаційної ради проводяться головою Координаційної ради або за його дорученням заступником голови Координаційної ради.
Для участі у засіданнях Координаційної ради можуть бути запрошені представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, провідні вчені.
8. Рішення Координаційної ради приймається простою більшістю голосів присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос головуючого на засіданні Координаційної ради є вирішальним. Рішення оформляється протоколом, який підписує головуючий на засіданні.
Рішення Координаційної ради, прийняті в межах її повноважень, є обов'язковими для розгляду центральними і місцевими органами виконавчої влади. ( Абзац другий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1379 від 04.10.2006 )
9. Координаційна рада має бланк із своїм найменуванням.
10. Організаційно-технічне забезпечення роботи Координаційної ради здійснює Держфінмоніторинг.