Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 17 березня 1998 р. N 324
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 1409 від 23 листопада 2011
р.)

Про затвердження Положення про колегію
Державного департаменту ветеринарної
медицини

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 504 від 16.03.2000 )

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Положення про колегію Державного департаменту ветеринарної медицини (додається).

( Пункт 2 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 504 від 16.03.2000; новий склад колегії див. в Постанові КМ N 504 від 16.03.2000 )

Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 березня 1998 р. N 324

Положення
про колегію Державного департаменту
ветеринарної медицини

1. Колегія Державного департаменту ветеринарної медицини (далі - Колегія) створена відповідно до Закону України "Про ветеринарну медицину" ( 2498-12 ) для розгляду найважливіших питань ветеринарної медицини.

2. До складу Колегії входять керівники Державного департаменту ветеринарної медицини, органів управління державної ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, науково-дослідних інститутів і факультетів ветеринарної медицини закладів освіти.

3. Колегію очолює Головний державний інспектор ветеринарної медицини України - Голова Державного департаменту ветеринарної медицини.

4. У засіданнях Колегії беруть участь члени колегії, керівники заінтересованих установ та організацій, а також спеціалісти, запрошені для розгляду окремих питань, та спеціалісти Державного департаменту ветеринарної медицини.

5. Колегія у своїй діяльності керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мінагропрому, нормативно-правовими актами Державного департаменту ветеринарної медицини та цим Положенням.

6. Колегія розглядає такі проблемні питання:

організація державної та відомчої служб ветеринарної медицини;

матеріально-технічне та фінансове забезпечення;

охорона території України від занесення інфекційних хвороб тварин з інших держав;

профілактика, діагностика та лікування інфекційних, інвазійних і незаразних хвороб тварин;

контроль за випуском доброякісних продуктів і сировини тваринного походження;

захисту населення від хвороб, спільних для тварин і людей;

контроль за переміщенням, експортом та імпортом тварин, продуктів і сировини тваринного походження, ветеринарних препаратів, кормів і кормових добавок;

організація виробництва лікарських, діагностичних, профілактичних засобів і кормових добавок та перевірка їх якості;

здійснення ветеринарно-санітарної експертизи продуктів і сировини тваринного, а на ринках - і рослинного походження, тварин, кормів, преміксів, що призначаються для харчування людей, годівлі тварин і подальшої переробки, а також засобів захисту тварин у разі їх експорту та імпорту;

контроль за додержанням юридичними особами та громадянами ветеринарно-санітарних вимог, спрямованих на захист довкілля;

визначення основних напрямів і координації проведення заходів, пов'язаних з міжнародним співробітництвом з питань ветеринарної медицини;

підготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини;

впровадження в практику досягнень ветеринарної науки та передового досвіду.

Колегія на своїх засіданнях заслуховує інформацію керівників служб ветеринарної медицини міністерств та інших центральних органів виконавчої влади про ветеринарно-санітарний стан сільськогосподарських господарств, підприємств, організацій усіх форм власності, які займаються виробництвом, переробкою і зберіганням продуктів та сировини тваринного походження.

7. Колегія проводить роботу планомірно. Плани роботи Колегії складаються на основі пропозицій членів Колегії, керівників підприємств, установ і організацій державної ветеринарної медицини, центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Додаткові (позачергові) питання включаються до плану засідання Колегії або порядку денного за рішенням голови Колегії.

8. Питання для розгляду на засіданнях Колегії готуються згідно з планом засідань Колегії, а також на виконання доручень голови Колегії та подаються Державному департаменту ветеринарної медицини за 15 робочих днів до засідання.

9. Матеріали з питань, що виносяться на засідання Колегії, надсилаються членам Колегії не пізніше ніж за 7 робочих днів до засідання.

10. Персональна відповідальність за якість і своєчасність підготовки матеріалів на засідання Колегії покладається на заступника голови Колегії та керівників відповідних структурних підрозділів Державного департаменту ветеринарної медицини.

11. Засідання Колегії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина членів Колегії.

Рішення на засіданнях Колегії приймаються більшістю голосів від загальної кількості членів Колегії.

12. Засідання Колегії проводиться під головуванням голови Колегії. У разі його відсутності засідання проводить його заступник.

13. Протокол засідання Колегії готується секретарем Колегії та підписується головою Колегії або його заступником, який вів засідання.

14. Рішення Колегії проводяться в життя наказами Державного департаменту ветеринарної медицини.

Прийняті рішення доводяться до виконавців та керівників органів управління державної ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, науково-дослідних інститутів і факультетів ветеринарної медицини закладів освіти та установ центральних і місцевих органів виконавчої влади і є обов'язковими для виконання.

15. Контроль за виконанням рішень Колегії, здійснюється апаратом Державного департаменту ветеринарної медицини та його органами на місцях.

16. Голова Колегії:

скликає в установленому порядку засідання Колегії;

створює у разі потреби комісії для вивчення та опрацювання окремих питань, які підлягають розгляду на засіданні колегії;

залучає у разі потреби до підготовки матеріалів для розгляду на засіданнях Колегії спеціалістів підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Державного департаменту ветеринарної медицини, а також в установленому порядку спеціалістів центральних та місцевих органів виконавчої влади.

17. Членів Колегії затверджує та звільняє від обов'язків Кабінет Міністрів України за поданням голови Колегії.

18. Членам колегії надаються повноваження державних інспекторів ветеринарної медицини.

( Склад втратив чинність на підставі Постанови КМ N 504 від 16.03.2000; новий склад колегії див. в Постанові КМ N 504 від 16.03.2000 )