Открытое тестирование
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
27.10.2006 N 426
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2006 р. за N 1207/13081
(Рішення втратило чинність на підставі Рішення
Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері зв’язку та інформатизації
N 649 від 13.12.2012)
Про затвердження Порядку здійснення державного
нагляду за ринком телекомунікацій
Відповідно до статті 19 Закону України "Про телекомунікації" ( 1280-15 ), Національна комісія з питань регулювання зв'язку України ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій, що додається.
2. Начальнику Державної інспекції зв'язку Звєрєву В.П. у встановленому порядку забезпечити подання цього Рішення на реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Розмістити Порядок здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій на веб-сайті НКРЗ та у наступному випуску офіційного бюлетеня НКРЗ.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову НКРЗ.
Голова О.Гайдук
Затверджено
Рішення Національної комісії
з питань регулювання
зв'язку України
27.10.2006 N 426
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2006 р. за N 1207/13081
Порядок
здійснення державного нагляду
за ринком телекомунікацій
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок розроблений відповідно до Закону України "Про телекомунікації" ( 1280-15 ), інших нормативно-правових актів у сфері телекомунікацій, визначає організаційно-правові засади здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій.
1.2. Державний нагляд за додержанням суб'єктами ринку телекомунікацій законодавства про телекомунікації забезпечує Національна комісія з питань регулювання зв'язку (далі - НКРЗ).
Державний нагляд за ринком телекомунікацій здійснює Державна інспекція зв'язку (далі - ДІЗ).
1.3. Основними завданнями державного нагляду за ринком телекомунікацій є:
контроль за додержанням суб'єктами ринку телекомунікацій законодавства, стандартів, інших нормативних актів у сфері телекомунікацій;
перевірка додержання операторами, провайдерами телекомунікацій ліцензійних умов у сфері телекомунікацій (далі - ліцензійні умови) та особливих умов ліцензій;
нагляд за додержанням установлених законодавством умов застосування технічних засобів у телекомунікаційних мережах загального користування;
контроль за якістю телекомунікаційних послуг;
запобігання, виявлення та усунення правопорушень при здійсненні діяльності у сфері телекомунікацій.
1.4. Об'єктом державного нагляду є діяльність суб'єктів ринку телекомунікацій (операторів, провайдерів телекомунікацій, споживачів телекомунікаційних послуг, виробників та/або постачальників технічних засобів телекомунікацій) у сфері телекомунікацій.
1.5. У разі потреби ДІЗ має право залучати фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Українського державного центру радіочастот (далі - УДЦР), органів держаної податкової служби, правоохоронних органів, науково-дослідних установ, інших установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) до участі в перевірках як технічних консультантів, експертів.
1.6. Для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій ДІЗ має право безоплатно отримувати від суб'єктів ринку телекомунікацій відповідну інформацію.
1.7. ДІЗ здійснює аналіз результатів державного нагляду за ринком телекомунікацій та інформує НКРЗ про його результати. Інформація щодо результатів державного нагляду щокварталу публікується в офіційному бюлетені НКРЗ та на веб-сайті ДІЗ.
2. Організація державного нагляду
за ринком телекомунікацій
2.1. Державний нагляд за ринком телекомунікацій здійснюється шляхом проведення планових та позапланових перевірок та комплексу відповідних заходів, зокрема з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, спрямованих на виявлення та усунення порушень та недоліків суб'єктами ринку телекомунікацій.
Видом позапланових перевірок є цільові перевірки, що здійснюються щодо операторів, провайдерів телекомунікацій, споживачів телекомунікаційних послуг, виробників та/або постачальників технічних засобів телекомунікацій, їх філій, інших відокремлених структурних підрозділів з метою перевірки дотримання конкретних вимог законодавства, в тому числі ліцензійних умов, стандартів, інших нормативних актів у сфері телекомунікацій та особливих умов ліцензій.
2.2. ДІЗ організовує і здійснює заходи з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, використовує надані УДЦР матеріали з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж при здійсненні державного нагляду.
УДЦР надає ДІЗ матеріали вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж за запитом ДІЗ та в разі виявлення в ході здійснення такого вимірювання порушень законодавства про телекомунікації.
2.3. Планові перевірки операторів, провайдерів телекомунікацій, виробників та/або постачальників технічних засобів телекомунікацій здійснюються не частіше одного разу на рік згідно з річними планами перевірок суб'єктів ринку телекомунікацій (додаток 1), які розробляються ДІЗ та затверджуються НКРЗ до 15 грудня року, що передує року, у якому проводяться перевірки.
У разі, якщо щодо оператора телекомунікацій який одночасно є користувачем радіочастотного ресурсу України, заплановано на відповідний рік перевірки діяльності у сфері телекомунікацій, та діяльності з користування радіочастотним ресурсом України, такі перевірки проводяться одночасно.
2.4. Позапланові (у тому числі цільові) перевірки операторів, провайдерів телекомунікацій, споживачів телекомунікаційних послуг, виробників та/або постачальників технічних засобів телекомунікацій, їхніх філій, інших відокремлених структурних підрозділів здійснюються на підставі рішення НКРЗ або начальника ДІЗ (його заступника), прийнятого в результаті надходження до НКРЗ або ДІЗ у письмовій формі обгрунтованої заяви (повідомлення) про порушення законодавства про телекомунікації, в тому числі ліцензійних умов, особливих умов ліцензій або з метою перевірки виконання розпоряджень НКРЗ чи приписів ДІЗ про усунення виявлених порушень.
Позапланові перевірки (крім цільових) проводяться в обсягах, визначених для планових перевірок.
2.5. Для здійснення планової, позапланової (у тому числі цільової) перевірки суб'єктів ринку телекомунікацій ДІЗ призначає комісію та надає голові комісії посвідчення на проведення перевірки суб'єкта ринку телекомунікацій (далі - посвідчення), яке підписується керівником ДІЗ, його заступником або іншою посадовою особою, уповноваженою начальником ДІЗ, та засвідчується печаткою ДІЗ (додаток 2).
2.6. Посвідчення реєструється в журналі обліку посвідчень на проведення перевірок суб'єктів ринку телекомунікацій (додаток 3), сторінки якого мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою ДІЗ.
2.7. Термін проведення перевірки становить до 10 робочих днів, який у разі потреби може бути одноразово продовжений начальником ДІЗ або уповноваженою особою, на строк до 5 робочих днів, про що ДІЗ повідомляє суб'єкта ринку телекомунікацій не пізніше останнього дня перевірки, визначеного в посвідченні.
3. Порядок проведення перевірок
3.1. ДІЗ повідомляє операторів, провайдерів телекомунікацій, виробників та/або постачальників технічних засобів телекомунікацій про проведення планової або позапланової (за виключенням цільової) перевірки не пізніше ніж за п'ять робочих днів до її початку. Повідомлення здійснюється письмово (листом чи засобами факсимільного зв'язку) або телефонограмою, оформленою в установленому порядку, засобами електронної пошти мережі Інтернет з подальшим пересиланням поштою оригіналу повідомлення суб'єкта ринку телекомунікацій.
У разі проведення перевірки філії, іншого відокремленого структурного підрозділу суб'єкта ринку телекомунікацій ДІЗ повідомляє в установленому порядку суб'єкта ринку телекомунікацій, а також його відповідні філії, інші відокремлені структурні підрозділи.
Про проведення цільової позапланової перевірки суб'єкт ринку телекомунікацій та його філії, інші відокремлені структурні підрозділи повідомляються безпосередньо перед її початком.
3.2. На початку перевірки голова комісії повинен пред'явити керівнику (уповноваженому представнику) суб'єкта ринку телекомунікацій, його філії, іншого відокремленого структурного підрозділу посвідчення та документи, які засвідчують особу голови та членів комісії. Ненадання цих документів є підставою для недопущення голови та членів комісії ДІЗ до проведення перевірки.
У разі відмови суб'єкта ринку телекомунікацій у допуску посадових осіб ДІЗ для проведення перевірки, а також при вчиненні перешкод, які не дають здійснювати перевірку в повному обсязі, комісія складає відповідний акт, який підписують голова та члени комісії.
3.3. Керівник (уповноважений представник) суб'єкта ринку телекомунікацій на зворотному боці посвідчення робить запис про ознайомлення з Посвідченням, призначення особи, відповідальної за забезпечення перевірки та підписання акта перевірки, засвідчує цей запис підписом та печаткою (за наявності).
3.4. Голова комісії перед початком перевірки повинен зробити запис у журналі реєстрації перевірок (за наявності) заповнюючи всі передбачені графи, та засвідчити його своїм підписом. У разі відсутності журналу реєстрації перевірок комісія повинна відобразити цей факт в акті перевірки.
3.5. Суб'єкт ринку телекомунікацій під час перевірки зобов'язаний надавати комісії усі необхідні для проведення перевірки документи або засвідчені в установленому порядку копії документів, що перевіряються, письмові пояснення, засвідчені підписом та печаткою (за наявності) керівника суб'єкта ринку телекомунікацій, та забезпечувати умови для її проведення.
3.6. Під час проведення планової та позапланової перевірки оператора, провайдера телекомунікацій комісія перевіряє:
наявність в оператора оригіналу ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності у сфері телекомунікацій або довідки про прийняття заяви на переоформлення ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, якщо в період проведення перевірки триває переоформлення ліцензії;
наявність копій ліцензії, які видає НКРЗ, що підтверджують право філій або інших відокремлених структурних підрозділів оператора телекомунікацій, провайдерів телекомунікацій на провадження певного виду господарської діяльності у сфері телекомунікацій, а також - договорів оператора телекомунікацій з провайдерами телекомунікацій;
наявність оригіналів документів, що підтверджують відповідність на телекомунікаційне обладнання, що входить до складу мережі об'єкта перевірки;
своєчасність подання повідомлення до НКРЗ для внесення до реєстру операторів, проварів телекомунікацій та повідомлень про взаємоз'єднання з телекомунікаційними мережами інших операторів телекомунікацій;
своєчасність та повнота подання звітності у сфері телекомунікацій відповідно до законодавства України;
достовірність відомостей, наведених у документах, що подавались для отримання ліцензії;
своєчасність переоформлення ліцензій за наявності визначених законодавством підстав;
своєчасність подання повідомлення до НКРЗ про зміну даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії;
відомості щодо створеної телекомунікаційної мережі та її подальшого використання, технічної експлуатації;
відомості щодо кадрового забезпечення провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг;
дотримання вимог нормативно-правових актів, стандартів, інших нормативних актів у сфері телекомунікацій, у тому числі щодо:
надання та отримання телекомунікаційних послуг;
взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж;
вторинного розподілу та використання номерного ресурсу;
порядку маршрутизації міжміського та міжнародного телефонного трафіка;
дотримання умов застосування технічних засобів телекомунікацій;
ужиття технічних та організаційних заходів із захисту телекомунікаційних мереж, засобів телекомунікацій, інформації з обмеженим доступом про організацію телекомунікаційних мереж та інформації, що передається цими мережами;
здійснення операторами телекомунікацій заходів щодо встановлення на своїх телекомунікаційних мережах технічних засобів, необхідних для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів, і забезпечення функціонування цих технічних засобів;
якості телекомунікаційних послуг;
дотримання порядку обліку, розгляду та прийняття рішень за зверненнями та скаргами споживачів телекомунікаційних послуг відповідно до вимог Законів України "Про телекомунікації" ( 1280-15 ), "Про захист прав споживачів" ( 1023-12 ), інших нормативно-правових актів;
усунення пошкоджень засобів та споруд телекомунікаційних мереж, які використовуються для надання телекомунікаційних послуг, у встановлені законодавством терміни;
своєчасності виконання розпоряджень НКРЗ, приписів ДІЗ щодо усунення порушень у сфері телекомунікацій.
3.7. Під час проведення планової та позапланової перевірки виробників, постачальників технічних засобів телекомунікацій комісія перевіряє:
наявність виданого в установленому законодавством порядку документа про підтвердження відповідності технічних засобів телекомунікацій, що виробляються, постачаються виробником чи постачальником технічних засобів телекомунікацій, вимогам нормативних документів у сфері телекомунікацій;
відповідність технічних засобів телекомунікацій, що виробляються виробником, стандартам і технічним регламентам;
дотримання інших вимог законодавства щодо технічних засобів телекомунікацій, їх увезення з-за кордону та реалізації.
3.8. Щодо споживачів телекомунікаційних послуг проводяться лише цільові позапланові перевірки, під час яких комісія перевіряє:
використання для отримання телекомунікаційних послуг кінцевого обладнання, що має документ про підтвердження відповідності;
дотримання вимог щодо недопущення використання кінцевого обладнання споживача для вчинення протиправних дій або дій, у тому числі дій, що суперечать інтересам національної безпеки, оборони та охорони правопорядку;
дотримання вимог щодо недопущення дій, що можуть створювати загрозу для безпеки експлуатації мереж телекомунікацій, підтримки цілісності та взаємодії мереж телекомунікацій, захисту інформаційної безпеки мереж телекомунікацій, електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, ускладнювати чи унеможливлювати надання послуг іншим споживачам;
дотримання вимог щодо недопущення використання на комерційній основі кінцевого обладнання та абонентських ліній для надання телекомунікаційних послуг третім особам;
дотримання у разі використання абонентами лічильників обліку тривалості телекомунікаційних послуг вимог щодо користування тільки такими лічильниками, що мають документ про підтвердження їх відповідності
вимогам законодавства, та щодо періодичного здійснення їх метрологічних перевірок у встановленому законодавством порядку;
4. Порядок оформлення результатів перевірок
4.1. За результатами перевірки складається акт перевірки додержання суб'єктом ринку телекомунікацій законодавства про телекомунікації (далі - акт перевірки) згідно з додатком 4 у двох примірниках.
До акта перевірки можуть додаватись засвідчені в установленому порядку, у тому числі печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта ринку телекомунікацій, що перевіряється, копії документів, що підтверджують факти, викладені в акті перевірки.
4.1.1. Примірники акта перевірки не пізніше останнього дня перевірки, зазначеного в посвідченні, підписуються головою і членами комісії, та передаються для ознайомлення керівнику (уповноваженому представнику) суб'єкта ринку телекомунікацій.
4.1.2. Керівник (уповноважений представник) суб'єкта ринку телекомунікацій на одному примірнику акта перевірки особисто засвідчує, що ознайомлений з актом перевірки і отримав один примірник, ставить свій підпис, дату, печатку (за наявності) і того самого дня повертає цей примірник голові комісії, а також може додати зауваження та/або пояснення до акта перевірки, про що зазначає в ньому під час ознайомлення з актом перевірки.
Якщо для подання письмових зауважень та/або пояснень через їх значний обсяг або складність недостатньо останнього дня перевірки, керівник (уповноважений представник) суб'єкта ринку телекомунікацій зазначає в акті перевірки перед своїм підписом конкретну дату їх надання, та надсилає їх у формі листа на адресу ДІЗ протягом трьох робочих днів від дня підписання акта перевірки.
4.1.3. У разі відмови керівника (уповноваженої особи) суб'єкта ринку телекомунікацій від ознайомлення з актом перевірки або підписання акта перевірки (у тому числі із зауваженнями), голова комісії робить відповідний запис в обох примірниках акта перевірки про те, що ця особа відмовилася від ознайомлення з актом перевірки або з актом ознайомлена, але від підпису відмовилася. Цей запис засвідчується підписами голови та членів комісії.
Один примірник акта перевірки з відповідним записом протягом трьох робочих днів після підписання акта перевірки ДІЗ направляє рекомендованим листом з повідомленням про вручення суб'єкту ринку телекомунікацій.
У цьому випадку зауваження (пояснення) до акта перевірки не приймаються.
4.1.4. Порушення, викладені в акті перевірки, повинні мати посилання на конкретні пункти, частини, статті законів, нормативно-правових актів чи особливих умовах ліцензій.
Забороняється включати до акта перевірки відомості та порушення, які не було виявлено під час перевірки та раніше виявлені порушення, які було усунуто.
4.2. За наявності підстав для анулювання ліцензії, установлених за наслідками перевірки, комісія складає відповідні акти, визначені в пунктах 2-6 частини першої статті 55 Закону України "Про телекомунікації" ( 1280-15 ).
4.3. У разі виявлення порушень з боку суб'єкта ринку телекомунікацій законодавства за результатами перевірки вповноважені посадові особи ДІЗ оформляють припис про порушення законодавства про телекомунікації (надалі - припис) згідно з додатком 5, складають протокол про вчинення адміністративного правопорушення (додаток 6), розглядають справу та виносять постанову за справою про адміністративне правопорушення у сфері телекомунікацій (додаток 7).
У разі виявлення порушень ліцензійних умов з боку оператора телекомунікацій ДІЗ надає до НКРЗ матеріали для прийняття розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов (надалі - розпорядження) згідно з додатком 8.
4.4. ДІЗ протягом двадцяти робочих днів з дати підписання акта перевірки надсилає припис суб'єкту ринку телекомунікацій рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Припис може бути вручено особисто представнику суб'єкта ринку телекомунікацій з обов'язковим зазначенням ним на зворотному боці другого примірника припису свого прізвища, ініціалів та дати отримання, засвідчених підписом та печаткою (за наявності) суб'єкта ринку телекомунікацій.
У разі виявлення за наслідками перевірки визначених законодавством підстав для анулювання ліцензії ДІЗ направляє до НКРЗ пропозиції щодо анулювання ліцензії та копії відповідних актів.
4.5. Суб'єкт ринку телекомунікацій, який одержав розпорядження НКРЗ чи припис ДІЗ, зобов'язаний у встановлений у приписі строк усунути виявлені порушення та в письмовій формі сповістити про це відповідно НКРЗ та ДІЗ.
4.5.1. У разі невиконання суб'єктом ринку телекомунікацій розпорядження НКРЗ про усунення порушень ліцензійних умов та/або ненадання ним відповідної інформації ДІЗ складає відповідний акт.
4.5.2. У разі невиконання суб'єктом ринку телекомунікацій припису ДІЗ складається протокол про адміністративне правопорушення за статтею 188-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10 ).
5. Права та обов'язки суб'єктів ринку
телекомунікацій при здійсненні
державного нагляду
5.1. Суб'єкти ринку телекомунікацій при здійсненні державного нагляду мають право:
ознайомлюватися з посвідченням та документами, що підтверджують особу голови та членів комісії;
вимагати здійснення головою комісії запису в журнал реєстрації перевірок;
подавати письмові зауваження та пояснення до акта перевірки;
оскаржувати дії голови та членів комісії, а також приписи та розпорядження винесені за результатами перевірки до НКРЗ чи до суду в установленому законодавством порядку.
5.2. Суб'єкти ринку телекомунікацій при здійсненні державного нагляду зобов'язані:
допускати голову та членів комісії на територію та в приміщення для проведення перевірки;
визначати особу, відповідальну за проведення перевірки;
надавати комісії усі необхідні для проведення перевірки документи або засвідчені в установленому порядку копії документів, що перевіряються, письмові пояснення, засвідчені підписом та печаткою (за наявності) керівника суб'єкта ринку телекомунікацій, та забезпечувати умови для її проведення;
надавати на вимогу комісії засвідчені в установленому порядку, у тому числі печаткою (за наявності) та підписом керівника (уповноваженого представника) суб'єкта ринку телекомунікацій, копії документів, що підтверджують факти, викладені в акті перевірки;
виконувати приписи ДІЗ та розпорядження НКРЗ про усунення порушень, виявлених під час перевірки.
6. Права та обов'язки комісії
6.1. Під час здійснення в установленому порядку державного нагляду за ринком телекомунікацій голова та члени комісії мають право:
безперешкодного доступу на територію і в приміщення операторів, провайдерів телекомунікацій відповідно до законодавства для проведення перевірки;
ознайомлюватись з необхідними для проведення перевірки документами, отримувати їх копії, у тому числі засвідчені;
безоплатно отримувати від суб'єктів ринку телекомунікацій необхідні інформацію, пояснення, у тому числі письмові, підписані керівником суб'єкта ринку телекомунікацій та засвідчені його печаткою;
застосовувати засоби фото-, відео- та аудіозапису.
6.2. Голова та члени комісії зобов'язані:
керуватись у своїй роботі законодавстваом;
об'єктивно відображати в акті перевірки стан справ щодо додержання суб'єктом ринку телекомунікацій вимог законодавства, в тому числі ліцензійних умов, особливих умов ліцензій;
забезпечувати збереження державної таємниці, конфіденційної та іншої інформації з обмеженим доступом суб'єкта ринку телекомунікацій.
6.3. У разі виявлення під час здійснення державного нагляду правопорушень, що можуть містити ознаки злочину, НКРЗ або ДІЗ передає матеріали до правоохоронних органів відповідно до законодавства.
Начальник Державної інспекції зв'язку В.П.Звєрєв
Додаток 1
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
ЗАТВЕРДЖЕНО |
ПЛАН |
------------------------------------------------------------------------------- |
Начальник ДІЗ ____________________________ |
Додаток 2
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
Державний Герб України |
Національна комісія з питань регулювання зв'язку України |
ПОСВІДЧЕННЯ |
від ____ __________ 20___ р. N __________ |
Видане голові комісії |
Завдання: |
(зворотний бік) |
Термін проведення перевірки продовжено по __ ________ 20__ р. |
Додаток 3
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
ЖУРНАЛ |
------------------------------------------------------------------ |
Додаток 4
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
Державний Герб України |
Національна комісія з питань регулювання зв'язку України |
АКТ |
від ___ _________ 20___ р. N ________ |
Суб'єкт ринку телекомунікацій ____________________________________ |
(зворотний бік) |
Дані суб'єкта ринку телекомунікацій: |
Додатки: |
Голова комісії __________________________________________________ |
Додаток 5
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
Державний Герб України |
Національна комісія з питань регулювання зв'язку України |
ПРИПИС |
від ____ ____________20____ р. N ____________ |
Відповідно до Закону України "Про телекомунікації" та на |
Згідно з статтею 19 Закону України "Про телекомунікації" |
Додаток 6
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
Державний Герб України |
Національна комісія з питань регулювання зв'язку України |
ПРОТОКОЛ N ___ |
____ _______________ 20___ року |
про вчинення адміністративного правопорушення, що тягне |
ВІДОМОСТІ ПРО ОСОБУ ПОРУШНИКА |
СВІДКИ У СПРАВІ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ |
1. _________________________________________________________, |
ПОЯСНЕННЯ ПОРУШНИКА |
Громадянину _________________________________________________ |
Підпис особи, |
Додаток 7
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
Державний Герб України |
Державна інспекція зв'язку |
ПОСТАНОВА |
Я, _________________________________________________________, |
ПОСТАНОВЛЯЮ: |
накласти адміністративне стягнення на ___________________________, |
(зворотний бік) |
передбачене статтею __________________________ Кодексу України про |
Ця постанова може бути оскаржена в порядку, визначеному в |
Додаток 8
до Порядку здійснення
державного нагляду
за ринком телекомунікацій
Державний Герб України |
Національна комісія з питань регулювання зв'язку України |
РОЗПОРЯДЖЕННЯ |
від ___ ____________ 20___ р. N ______________ |
Відповідно до Закону України "Про телекомунікації" та на |
у термін до __________________ |