Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 1737 від 06.12.2006

(Розпорядження втратило чинність на підставі Розпорядження
Київської міської державної адміністрації
N 246 від 03.03.20
08)

Про закриття руху транспортних засобів
по вул. Хрещатик у недільні, святкові
та неробочі дні релігійних свят

Відповідно до Закону України "Про дорожній рух" ( 3353-12 ) та з метою поліпшення організації дорожнього руху і зменшення автомобільних заторів у центральній частині міста та створення належних умов відпочинку мешканцям і гостям м. Києва у недільні та святкові дні:

1. Закрити рух транспортних засобів, крім автомобілів спеціального призначення, по вул. Хрещатик у недільні дні від вул. Інститутської до вул. Архітектора Городецького, а у святкові дні та неробочі дні релігійних свят - від вул. Інститутської до бульв. Тараса Шевченка.

2. Просити Головне управління МВС України в м. Києві, починаючи з 11.01.2007 року, забезпечувати відведення транспортних засобів з вул. Хрещатик:

- у святкові та неробочі дні релігійних свят з 11.00 год. до 22.00 год.;

- у недільні дні з 14.00 год. до 22.00 год. з 15 квітня до 31 жовтня.

3. Комунальному підприємству "Київпастранс" та Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внести відповідні зміни в роботу маршрутів міського пасажирського транспорту, враховуючи пункти 1, 2 цього розпорядження.

4. Комунальному підприємству "Київдорсервіс" внести зміни в дислокацію технічних засобів регулювання дорожнього руху та встановити відповідні дорожні знаки, враховуючи пункти 1, 2 цього розпорядження.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації:

- від 20.12.2002 N 2251 "Про закриття руху транспортних засобів по вул. Сагайдачного у суботні, недільні та святкові дні";

- від 24.03.2003 N 466 "Про закриття руху транспортних засобів по вул. Хрещатик у суботні, недільні та святкові дні".

6. Виконуючому обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Салія І.М.

Голова Л.Черновецький