Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 18 серпня 2005 р. N 749
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 375 від 19 травня 2010
р.)

Про затвердження Порядку використання
коштів, передбачених у державному бюджеті
для реструктуризації вугільної та
торфодобувної промисловості

( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 102 від 02.02.20
06
N 720 від 25.05.20
06
N 448 від 14.03.20
07 )

Кабінет Міністрів України постановляє: ( Вступна частина із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 102 від 02.02.2006 )

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості, що додається.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 серпня 2005 р. N 749

Порядок
використання коштів, передбачених у державному
бюджеті для реструктуризації вугільної
та торфодобувної промисловості

1. Цей Порядок визначає напрями використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються для:

підготовки вугледобувних підприємств до ліквідації (підготовка до передачі чи списання запасів вугілля, інших корисних копалин, гірничих виробок, обладнання та устатковання, що не потрібні для виконання робіт, пов'язаних з фізичною ліквідацією вугледобувного підприємства; скорочення чисельності працівників; погашення заборгованості з виплати працівникам заробітної плати та інших соціальних виплат з відшкодування шкоди, заподіяної їх здоров'ю під час виконання трудових обов'язків; безоплатне забезпечення побутовим вугіллям; оформлення державних актів на володіння або користування земельними ділянками; охорона довкілля та запобігання небезпечному впливу на діючі підприємства, будівлі, споруди, стан довкілля та здоров'я людей); ( Абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 720 від 25.05.2006 )

ліквідації вугледобувних, вуглепереробних та торфодобувних підприємств (фізична ліквідація зазначених підприємств, охорона довкілля, забезпечення гідроекологічної безпеки діючих підприємств та прилеглих територій; подолання негативних соціально-економічних наслідків відповідно до затверджених в установленому порядку проектів їх ліквідації);

виконання ремонтно-відновлювальних робіт на підприємствах з видобування бурого вугілля. ( Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 448 від 14.03.2007 )

3. Головний розпорядник бюджетних коштів спрямовує бюджетні кошти підприємствам, на які покладені функції замовника з виконання робіт і здійснення заходів з ліквідації вугледобувних, вуглепереробних та торфодобувних підприємств, забезпечення гідроекологічної безпеки діючих підприємств та прилеглих територій, і вугледобувним підприємствам, які повинні бути підготовлені до ліквідації, а також для виконання ремонтно-відновлювальних робіт на підприємствах з видобування бурого вугілля. ( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 448 від 14.03.2007 )

4. Обсяги та напрями використання бюджетних коштів для виконання робіт і здійснення заходів з ліквідації вугледобувних, вуглепереробних та торфодобувних підприємств визначаються головним розпорядником на підставі поданих підприємствами-замовниками матеріалів у розрізі підприємств, що ліквідуються, а також кошторису витрат і переліку робіт, передбачених проектами ліквідації зазначених підприємств, титулів будов (об'єктів), затверджених головним розпорядником бюджетних коштів, та з урахуванням потреби у першочерговому виконанні ліквідаційних робіт.

Обсяг фінансування об'єктів, що використовуються для забезпечення гідроекологічної безпеки діючих підприємств та прилеглих територій, будівництво і реконструкція яких передбачена проектами ліквідації вугледобувних підприємств з метою запобігання підтопленню діючих підприємств та негативному впливу на довкілля, визначається відповідно до цих проектів.

Обсяг фінансування вугледобувних підприємств, які повинні бути підготовлені до ліквідації, визначається на підставі поданих ними матеріалів і кошторису витрат із застосуванням галузевих нормативів та з урахуванням потреби у здійсненні заходів з підготовки підприємств до ліквідації і затверджується наказом головного розпорядника бюджетних коштів.

Обсяги та напрями використання бюджетних коштів для виконання ремонтно-відновлювальних робіт на підприємствах з видобування бурого вугілля визначаються згідно з кошторисом витрат і переліком робіт, затвердженими головним розпорядником на підставі поданих підприємствами-замовниками матеріалів. ( Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 448 від 14.03.2007 )

5. Звітність про використання бюджетних коштів подається Мінфіну та Державному казначейству в установленому порядку.