Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 8 липня 2006 р. N 948
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 866 від 3 серпня 2011
р.)

Про утворення Комітету з питань реалізації
проекту "Рівний доступ до якісної освіти
в Україні", який підтримується Міжнародним
банком реконструкції та розвитку

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1694 від 08.12.20
06 )

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити Комітет з питань реалізації проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні", який підтримується Міжнародним банком реконструкції та розвитку, і затвердити Положення про нього, що додається.

2. Призначити головою Комітету з питань реалізації проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні", який підтримується Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Віце-прем'єр-міністра України відповідно до функціональних повноважень. ( Абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1694 від 08.12.2006 )

Надати голові Комітету право затверджувати його персональний склад, вносити у разі потреби до нього зміни, а також залучати до роботи Комітету працівників центральних органів виконавчої влади, установ та організацій (за згодою їх керівників).

3. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади подавати щороку до 15 червня і 15 грудня Комітетові, утвореному цією постановою, інформацію про реалізацію проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні".

Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 липня 2006 р. N 948

Положення
про Комітет з питань реалізації проекту "Рівний
доступ до якісної освіти в Україні", який підтримується
Міжнародним банком реконструкції та розвитку

1. Комітет з питань реалізації проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні", який підтримується Міжнародним банком реконструкції та розвитку (далі - Комітет), утворюється відповідно до пункту 2 розділу "А" додатка 5 до Кредитної угоди (Проект "Рівний доступ до якісної освіти в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 5 вересня 2005 р. N 4780-UA з метою забезпечення координації та контролю за реалізацією зазначеного проекту, цільового та ефективного використання сум кредиту, що надається у рамках проекту (далі - кредит).

2. У своїй діяльності Комітет керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Комітету є:

координація діяльності органів виконавчої влади в рамках проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні" (далі - проект);

здійснення контролю за реалізацією проекту і цільовим та ефективним використанням сум кредиту.

4. Комітет відповідно до покладених на нього завдань:

розробляє та затверджує заходи з реалізації проекту, розглядає і затверджує звіти про їх виконання;

затверджує фінансові звіти про реалізацію проекту;

розглядає пропозиції відповідальних за реалізацію проекту щодо перерозподілу сум кредиту за напрямами використання та приймає відповідне рішення.

5. Комітет має право:

утворювати в разі потреби експертні комісії та робочі групи;

вносити пропозиції щодо ефективного використання сум кредиту;

одержувати безоплатно від міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, установ та організацій інформацію, необхідну для реалізації проекту.

6. До складу Комітету входять Віце-прем'єр-міністр України (голова Комітету), заступник Міністра освіти і науки (заступник голови Комітету), начальник Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (секретар Комітету), перші заступники (заступники) Міністра закордонних справ, Міністра економіки, Міністра фінансів, Голови Антимонопольного комітету, а також за згодою Голова професійної спілки працівників освіти і науки, перший віце-президент Академії педагогічних наук та президент Асоціації керівників шкіл.

7. Засідання Комітету проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на півріччя.

8. Засідання Комітету вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його членів.

9. Рішення Комітету приймається простою більшістю голосів присутніх на засіданні його членів.

Рішення Комітету оформляється протоколом, який підписує його голова, а в разі його відсутності - заступник голови Комітету.

10. Рішення Комітету, прийняті в межах його компетенції, мають рекомендаційний характер для органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ та організацій.