Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія V скликання

РІШЕННЯ
19.12.2006 N 280/339

Про затвердження Програми зміцнення законності,
посилення боротьби зі злочинністю у м. Києві
на 2007-2011 роки

(Із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Київміськради
N 379/1040 від 29.03.20
07
N 641/641 від 27.11.20
08)

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статей 67, 70 Бюджетного кодексу України, з метою посилення законності та правопорядку в столиці, враховуючи важливість питань охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю у м. Києві на 2007-2011 роки згідно з додатком.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) при підготовці проекту бюджету м. Києва на 2007 рік передбачити кошти на реалізацію цієї програми у сумі 47 млн. грн.

3. Взяти до відома, що кошти на реалізацію програми на наступні роки формуватимуться з урахуванням фінансових можливостей бюджету м. Києва.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики і на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Київський міський голова Л.Черновецький

Додаток
до рішення Київради
від 19.12.2006 N 280/339

Програма
зміцнення законності, посилення боротьби
зі злочинністю у місті Києві на 2007-2011 роки

(У тексті Програми слова "Управління Служби безпеки України у м. Києві" замінено словами "Головне управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області" у відповідних відмінках згідно з Рішенням Київміськради N 641/641 від 27.11.2008)

1. Паспорт програми

Найменування програми: міська програма зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю у місті Києві на 2007-2011 роки.
Координатор програми: Управління взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції Київської міської державної адміністрації.
Виконавці програми: Головні управління, управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні у місті Києві державні адміністрації, Головне управління МВС України в м. Києві, Державна податкова адміністрація у м. Києві, Головне управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, прокуратура м. Києва, Київське міське управління юстиції, контрольно-ревізійне управління в м. Києві, Київське міське громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону, Головне управління Державного казначейства у м. Києві, Київська міська санітарно-епідеміологічна станція, Київська регіональна митниця.
Мета програми: Підвищення рівня правопорядку в столиці, протидії злочинності, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, удосконалення діяльності правоохоронних органів, покращення їх матеріально-технічного забезпечення.
Завдання програми: Своєчасне виявлення, припинення та запобігання злочинам; створення атмосфери суспільної нетерпимості до злочинності;
створення надійних перешкод посиленню кримінального тиску на економіку міста;
активізація діяльності громадських формувань за місцем проживання громадян, підвищення їх ролі в забезпеченні правопорядку в столиці;
підвищення ефективності діяльності підрозділів міліції та відповідальності за стан правопорядку в житловому секторі шляхом зміцнення її кадрового складу і матеріально-технічної бази;
вдосконалення системи профілактики і реагування на сигнали та повідомлення про правопорушення, які готуються або вчинюються;
покращення взаємодії між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами і громадськими формуваннями;
створення перешкод штучному поширенню збудників інфекційних хвороб;
протидія ввезенню та нейтралізація розповсюдження незаконного обігу наркотичних засобів, зброї, вибухових речовин та пристроїв.

Терміни реалізації: 2007 - 2011 роки.
 
Обсяги і джерела фінансування програми:
програма носить плановий характер, її виконання знаходиться у прямій залежності від обсягів щорічного міського бюджету;
у разі необхідності, за згодою комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики Київської міської ради і за погодженням з постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку цільова направленість допомоги може бути змінена в межах виділених коштів.
Система організації контролю за виконанням програми:
загальний контроль за реалізацією програми здійснюється постійною комісією з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики Київської міської ради;
виконавці заходів програми несуть відповідальність за їх якісне і своєчасне виконання, раціональне використання коштів і матеріальних ресурсів, що виділяються на реалізацію програми;
відповідальні виконавці заходів програми, зазначені першими в графі "Виконавець" розділу "Система програмних заходів", один раз на півріччя - до 15 січня та 15 липня надаватимуть управлінню взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) узагальнені відомості про результати виконання Програми та узагальнену інформацію надаватимуть до комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики Київської міської ради;
за відсутності фінансування заходів програми координатор програми вносить до Київради пропозиції про зміну термінів їх виконання або зняття з контролю;
хід та результати виконання заходів програми можуть розглядатися на засіданнях сесій Київради із заслуховуванням звітів керівників органів виконавчої влади міста і виконавців.

2. Зміст проблеми і обґрунтування необхідності
прийняття Програми

Необхідність підготовки Програми викликана тим, що, незважаючи на заходи, які вживаються, злочинність у столиці залишається одним з головних чинників, який суттєво впливає на проведення соціально-економічних перетворень, знижує авторитет органів державної влади і з цієї точки зору становить реальну загрозу безпеці міста. Актуальність набуває питання підвищення ефективності профілактики та розкриття таких видів злочинів, як розбійні напади, пограбування, крадіжки з квартир та автомобілів, незаконні заволодіння транспортними засобами. Ці злочини мають високий ступінь латентності і розкриваються вкрай складно.

Скоординованих дій міської влади та правоохоронних органів потребує діяльність з виявлення і документування економічних злочинів та корупції, яка негативно впливає на соціально-економічний розвиток міста, його інвестиційний клімат.

Загальнодержавною проблемою, яка дуже важлива і для столиці, є протидія наркоекспансії, виявлення збувальників наркотичних засобів, викриття міжнародних каналів надходження наркотиків у столицю.

Потребує стабілізації криміногенна ситуація в підлітковому середовищі, в першу чергу щодо попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, припинення фактів утягнення неповнолітніх у протиправну діяльність.

Враховуючи складність і різноманітність чинників, що впливають на стан і динаміку злочинності, кардинальне поліпшення криміногенної ситуації в місті може бути досягнуто лише завдяки об'єднанню зусиль правоохоронних органів, представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, широкого залучення до роботи в цьому напрямку недержавних структур, громадських об'єднань і громадян. Ця обставина обумовлює необхідність застосування програмно-цільового підходу.

Програма підготовлена з урахуванням пропозицій правоохоронних органів, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та містить оптимально опрацьовані заходи щодо забезпечення досягнення визначеної мети.

3. Механізм реалізації Програми

З урахуванням реалізації системи програмних заходів координатор та виконавці програми уточнюють обсяги фінансування в черговому році і надають проект відповідної бюджетної заявки з її обґрунтуванням до Головного управління економіки та інвестицій та Головного фінансового управління виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для включення до переліку міських програм, що приймаються до фінансування з міського бюджету на черговий фінансовий рік.

За необхідності постійна комісія з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики Київської міської ради вносить пропозиції до Головного управління економіки та інвестицій КМДА та до Головного фінансового управління КМДА про продовження терміну реалізації програми.

4. Оцінка ефективності наслідків
від реалізації Програми

Передбачається, що реалізація програми до 2011 року дасть можливість:

- істотно скоротити кількість правопорушень та злочинів;

- підвищити рівень розкриття злочинів (у першу чергу тяжких та особливо тяжких видів);

- покращити профілактику правопорушень у цілому та, в першу чергу, в середовищі неповнолітніх та молоді;

- зменшити кримінальний тиск на економічні відносини;

- обмежити незаконний обіг зброї;

- знизити кількість злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних та психотропних речовин;

- посилити контроль за міграційними потоками та знизити рівень незаконної міграції;

- забезпечити збереження майна фізичних і юридичних осіб, муніципального, відомчого та іншого житлового фонду;

- залучити громадян до активної діяльності з охорони правопорядку в місті Києві;

- підвищити рівень довіри населення до правоохоронних органів;

- покращити інформаційне забезпечення діяльності правоохоронних органів міста;

- оптимально укомплектувати правоохоронні органи, підвищити ефективність їх роботи шляхом покращення матеріально-технічного забезпечення та впровадження новітніх технологій.

5. Система програмних заходів щодо зміцнення
законності, посилення боротьби зі злочинністю

N п/п Захід Виконавець
Термін виконання
Очікуваний результат
1 2 3 4 5
1. Основні організаційні заходи

1.1.
Проаналізувати стан правопорядку та законності в кожному районі та мікрорайоні міста. З урахуванням факторів, що негативно впливають на загострення криміногенної ситуації, розробити комплексні плани профілактики правопорушень і злочинів
Районні у м. Києві державні адміністрації (далі - райдержадміністрації), Головне управління МВС України в м. Києві (далі - ГУМВС України в м. Києві), Державна податкова адміністрація у м. Києві (далі - ДПА у м. Києві), Головне управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області (далі - УСБУ у м. Києві), прокуратура м. Києва, управління взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - управління взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції) Щорічно
Підвищення рівня розкриття злочинів у столиці. Координація владних і правоохоронних органів, громадських організацій щодо профілактики правопорушень і злочинів
1.2.
На підставі аналізу криміногенної ситуації проводити комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання районів, найбільш уражених злочинністю
ГУМВС України в м. Києві за участю членів Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону Постійно
Стабілізація оперативної обстановки на території міста, попередження та розкриття злочинів і правопорушень на вулицях і громадських місцях

1.3.
Забезпечувати широку гласність правоохоронної діяльності, спрямованої на попередження злочинності. Здійснювати підготовку матеріалів з цих питань у засоби масової інформації, у т. ч. розміщувати таку інформацію на власних Web-сторінках у мережі Інтернет. Щомісячно проводити зустрічі, прес-конференції для журналістів, надавати їм необхідну допомогу у висвітленні роботи правоохоронних органів Київське міське управління юстиції, ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, прокуратура м. Києва
Щорічно
Підняття іміджу правоохоронних органів столиці та підвищення рівня правосвідомості населення столиці

1.4.
Проводити детальний аналіз стану та термінів розгляду звернень громадян щодо порушення їх прав і свобод та законності вирішення таких скарг в органах державного управління, соціального захисту, охорони здоров'я, освіти, судах, правоохоронних органах, підприємствах, установах і організаціях. Результати розглядати на розширених засіданнях колегій і нарадах відповідних відомств Управління з питань звернень громадян виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - управління з питань звернень громадян), Київське міське управління юстиції, ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, прокуратура м. Києва
2007 - 2011 роки
Недопущення порушення прав і свобод та законності вирішення скарг в органах державного управління соціального захисту, охорони здоров'я, освіти, судах правоохоронних органах, підприємствах і організаціях

1.5.
З метою посилення захисту прав суб'єктів кримінального процесу (обвинувачуваних, підозрюваних, потерпілих, свідків), захисту їх честі та гідності від насильства та образи при проведенні оперативно-розшукових заходів, слідчих дій, при затриманні та арештах аналізувати звернення таких осіб зі скаргами на дії посадових осіб, а також вивчати кримінальні справи за фактами перевищення влади і службових повноважень при проведенні дізнання та судового слідства. Реагувати на викриті порушення закону. Результати розглядати на колегіях відомств, оперативних нарадах Прокуратура м. Києва, ГУМВС України в м. Києві, Управління податкової міліції ДПА у м. Києві
Щорічно
Підвищення захисту прав суб'єктів кримінального процесу, їх честі та гідності та недопущення протиправних дій відносно них
1.6.
На виконання Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", вжити додаткові організаційні та практичні заходи щодо створення в кожному мікрорайоні, вищих навчальних закладах та на підприємствах громадських формувань з охорони правопорядку, збільшення чисельності вже діючих і забезпечення їх належними умовами для роботи Виконавчий орган Київради (Київська міська державна адміністрація) (далі - КМДА) райдержадміністрації, ГУМВС України в м. Києві, Київський міський та районні штаби громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону
2007 - 2008 роки
Максимальне перекриття території житлового сектору нарядами міліції та громадськими формуваннями з охорони правопорядку

1.7.
Опрацювати питання щодо погодження з відповідними органами проектів забудови житлових мікрорайонів лише за умови передбачення в будинках приміщень для прийому громадян дільничними інспекторами міліції та штабів громадського формування, а в під'їздах - кімнат для чергових (консьєржів)
Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ містобудування, архітектури та дизайну міського середовища), Головне управління житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ житлового забезпечення) 2007 рік
Покращення криміногенної ситуації у житловому секторі
1.8.
Опрацювати питання щодо створення з фахівців зацікавлених служб та відомств робочої групи з розробки нормативно-правової бази інституту консьєржів, надання цій службі офіційного статусу, а також забезпечення виконання розпоряджень Київської міської державної адміністрації N 761-1999 та N 1530-1999 Райдержадміністрації
2007 рік
Сприяння працевлаштуванню громадян, посилення охорони правопорядку у житлових будинках

1.9.
Забезпечити подальший розвиток корпоративної комп'ютерної мережі органів внутрішніх справ з урахуванням усіх підрозділів, територіально віддалених від районних управлінь міліції
ГУМВС України в м. Києві, КМДА, райдержадміністрації
До 2010 року
Покращення інформаційної підтримки ОВС, отримання аналітичної, оперативно-довідкової та статистичної інформації безпосередньо на місцях. Підвищення ефективності роботи з профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю в цілому
1.10.
З метою покращення правоохоронної діяльності продовжити встановлення технічних засобів відеоспостереження в місцях масового перебування громадян, найбільших автошляхах і перехрестях, а також найбільш уражених вуличною злочинністю ГУМВС України в м. Києві, КМДА, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Своєчасне виявлення та реагування на правопорушення, встановлення осіб, які їх вчинили, оперативне усунення заторових та аварійних ситуацій

1.11.
Вирішити питання щодо виділення земельних ділянок та обладнання на них достатньої кількості навчально-дресирувальних та вигульних майданчиків для собак, насамперед у районі розташування парків та місць масового відпочинку громадян. Передбачити створення таких майданчиків перед забудовою нових житлових мікрорайонів Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ земельних ресурсів), райдержадміністрації
2007 рік
Покращення санітарних умов у столиці та біля житлових будинків
1.12.
Організувати у кожному адміністративному районі м. Києва не менше 3-х автостоянок, що охороняються, на 1,5 - 2,0 тисячі машиномісць кожна для дотримання встановлених правил благоустрою на прибудинкових територіях Головне управління транспорту, зв'язку та інформатизації виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Зменшення злочинів, пов'язаних з крадіжками та незаконним заволодінням автотранспортом у нічний час
1.13.
Опрацювати питання щодо забезпечення стимулювання громадян за надання достовірної інформації про підготовку та скоєння правопорушень ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, прокуратура м. Києва
2007 рік
Підвищення ефективності роботи по виявленню скоєних злочинів та тих, що готуються

1.14.
З метою інформування населення міста Києва про стан правопорядку: 1. Щоквартально розміщувати інформацію про хід виконання Програми на сайті Київської міської державної адміністрації 2. Організовувати та проводити прес-конференції в Київській міській державній адміністрації про хід виконання Програми 3. Сприяти висвітленню роботи правоохоронних органів міста з забезпечення громадського порядку в столиці у міських засобах масової інформації ГУМВС України в м. Києві, Головне управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю)
2007 - 2011 роки
Підвищення рівня інформування населення про заходи по виявленню, попередженню та викриттю злочинів, а також охороні громадського порядку на вулицях столиці та в місцях масового відпочинку громадян
1.15.
З метою недопущення фізичними та юридичними особами стихійної торгівлі та попередження порушень правил торгівлі на території м. Києва опрацювати питання визначення документів єдиного переліку, які необхідні для малих архітектурних форм та встановлення обмежень щодо місць їх розташування Головне управління з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), райдержадміністрації
2007 рік
Мінімізація стихійної торгівлі та попередження порушень правил торгівлі на території м. Києва

1.16.
Вирішити питання щодо створення для осіб без постійного місця проживання центрів соціальної адаптації та проведення на їх базі комісійного медичного обстеження інвалідів, пристарілих та інших осіб з наступним вирішенням соціального питання працевлаштування, направлення на лікування та можливості створення мережі "нічних притулків", для осіб без постійного місця проживання Головне управління соціального захисту населення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ соціального захисту населення)
2007 - 2009 року
Зменшення кількості осіб без постійного місця проживання в м. Києві
1.17.
У разі необхідності виносити на розгляд засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) питання стану правопорядку в столиці за окремими напрямками правоохоронної діяльності в столиці
ГУМВС України в м. Києві, Управління організаційної роботи виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - управління організаційної роботи), управління взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції 2007 - 2011 роки
Покращення оперативної обстановки в м. Києві та підтримка правоохоронних органів столиці

1.18.
Забезпечити створення бази даних щодо виконання місцевих бюджетів м. Києва та Державного бюджету України на території м. Києва та доступу до вказаної бази даних ГУ МВС України в м. Києві, ДПА в м. Києві, УСБУ у м. Києві, прокуратури м. Києва, КРУ у м. Києві
Головне управління Державного казначейства України в м. Києві, ГУ МВС України в м. Києві, ДПА в м. Києві, УСБУ у м. Києві, прокуратура м. Києва, контрольно-ревізійне управління у м. Києві (далі - КРУ у м. Києві)
2007 - 2008
Забезпечить принцип публічності використання бюджетних коштів та дозволить контролюючим та правоохоронним органам мати доступ до усіх платежі бюджетної сфери м. Києва
2. Захист життя, здоров'я, честі і гідності особи, її майна від злочинних посягань
2.1.
На виконання Закону України "Про попередження насильства в сім'ї" опрацювати питання щодо створення в кожному районі міста, за досвідом Святошинського району м. Києва, притулків для тимчасового перебування жінок, які потерпіли від домашнього насильства, а також резервного житлового фонду для тимчасового розселення сімей, де назріла кризова конфліктна ситуація, що може призвести до вчинення тяжких злочинів Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
2007 - 2011 роки
Запобігання конфліктам та правопорушенням, пов'язаним з насильством у сім'ї
2.2.
Здійснити заходи щодо виявлення фактів незаконного відчуження житла, насамперед такого, що належить особам похилого віку, самотнім, визнаним недієздатними, хворим на алкоголізм та поновлення прав потерпілих. Забезпечити облік таких осіб для їх соціально-правового захисту ГУ соціального захисту населення, ГУ охорони здоров'я виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ охорони здоров'я та медичного забезпечення), Київське міське управління юстиції, райдержадміністрації, ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Захист прав і свобод осіб похилого віку, самотніх, хворих, визнаних недієздатними

2.3.
На виконання Указу Президента України "Про додаткові заходи щодо запобігання зникненню людей, удосконалення взаємодії правоохоронних та інших органів виконавчої влади в їх розшуку" аналізувати стан розшуку безвісті зниклих людей. Вживати вичерпні заходи щодо встановлення їх місцезнаходження та осіб, померлих, знайдених з ознаками насильницької смерті. Результати та заходи щодо підвищення ефективності цієї діяльності розглядати на координаційних нарадах керівників правоохоронних органів ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, прокуратура м. Києва
Постійно
Покращення ситуації по розшуку осіб та запобігання їх зникненню
2.4.
Проводити перевірки суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність у туристичному бізнесі та у сфері працевлаштування за кордоном
ГУМВС України в м. Києві, Головне управління праці та зайнятості виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
2007 - 2011 роки
Виявлення та попередження вчинення злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми та незаконною міграцією

2.5.
Продовжити міжнародне співробітництво у сфері міграції з управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців, міжнародної організації з міграції, ОБСЄ з метою надання подальшої допомоги біженцям та шукачам притулку в м. Києві Управління у справах національностей та міграції виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - управління у справах національностей та міграції)
2007 - 2011 роки
Захист прав біженців
3. Протидія організованій злочинності і корупції
3.1.
Здійснити комплекс заходів з виявлення, припинення та запобігання злочинній діяльності суспільно небезпечних організованих груп і злочинних організацій, нейтралізації лідерів злочинного середовища, кримінальних авторитетів та "злодіїв у законі", їх корумпованих зв'язків в органах влади, комерційних структур, що становлять їх економічну основу ГУМВС України в м. Києві за участю УСБУ у м. Києві та прокуратури м. Києва
2007 - 2011 роки
Зменшення кримінального тиску організованих груп та злочинних організацій, викорінення його негативних наслідків, які впливають на життя столиці

3.2.
З урахуванням пріоритетності напрямків боротьби з організованою злочинністю здійснити заходи з викриття організованих злочинних угруповань з міжнародними зв'язками, які діють у сфері незаконного обігу зброї, наркотичних засобів торгівлі людьми ГУМВС України в м. Києві за участю УСБУ у м. Києві та прокуратури м. Києва
2007 - 2011 роки
Зменшення кількості злочинних угруповань з міжнародними зв'язками, які діють у сфері незаконного обігу зброї, наркотичних засобів та торгівлі людьми
3.3.
З метою забезпечення якісного вирішення завдань протидії нелегальній міграції через територію України як виду транснаціональної організованої злочинності здійснити комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на попередження, припинення та виявлення каналів нелегальної міграції, притягнення їх організаторів до кримінальної відповідальності УСБУ у м. Києві за участю ГУМВС України в м. Києві, управління у справах національностей та міграції
2007 - 2011 роки
Зменшення нелегальної міграції на території міста та знешкодження каналів нелегальної міграції

3.4.
Вжити невідкладні заходи щодо викриття, документування та припинення фактів торгівлі людьми та діяльності злочинних угруповань, які спеціалізуються на незаконному усиновленні українських дітей іноземними громадянами на комерційній основі ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, управління у справах національностей та міграції
2007 - 2011 роки
Сприяння запобіганню злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

3.5.
Забезпечити виконання доручень Президента України про вжиття невідкладних заходів щодо викорінення корупції і хабарництва серед посадовців органів влади, управління, місцевого самоврядування та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, притягнення винних до передбаченої законодавством відповідальності, усунення причин і умов, що сприяють вчиненню таких злочинів, неухильного виконання вимог законодавства з цих питань та координації зусиль усіх органів виконавчої влади в цьому напрямку діяльності УСБУ у м. Києві, ГУМВС України в м. Києві, прокуратура м. Києва, ДПА у м. Києві
2007 - 2011 роки
Зменшення кількості злочинів, пов'язаних з хабарництвом та корупцією серед посадовців органів влади, управління, місцевого самоврядування та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню таких злочинів. Виконання вимог законодавства
3.6.
Організувати і провести заходи, спрямовані на встановлення фактів причетності кримінальних структур до правопорушень у кредитно-фінансовій системі, паливно-енергетичному комплексі, у сфері інтелектуальної власності, на ринку спирту та тютюнових виробів ГУМВС України в м. Києві, прокуратура м. Києва, ДПА в м. Києві
2007 - 2011 роки
Підвищення рівня захисту від злочинних посягань на економіку міста

3.7.
З метою своєчасного попередження та припинення правопорушень у сфері використання бюджетних коштів, здачі в оренду і приватизації землі та майна, що належить комунальній власності, правомірності видачі дозволів та ліцензій на здійснення підприємницької діяльності, пов'язаної із будівництвом та капітальним ремонтом, створити спільні міжвідомчі робочі групи ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, ДПА в м. Києві, КРУ в м. Києві
2007 - 2011 роки
Зменшення кількості злочинів, пов'язаних з корупцією

3.8.
За матеріалами кримінальних справ проаналізувати дані досудового слідства та судову практику щодо причин та умов хабарництва і зловживань владою, інших корупційних діянь посадових осіб. Результати аналізу та ефективність вжитих заходів щодо викорінення таких правопорушень розглянути на координаційній нараді правоохоронних органів міста Прокуратура м. Києва, апеляційний суд у м. Києві, ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві
2007 - 2011 роки
Зменшення кількості злочинів, пов'язаних із хабарництвом та зловживаннями владою
4. Зменшення кримінального тиску на економічні відносини
4.1.
Проаналізувати причини поглиблення розвитку "тіньової" економіки та умов, які цьому сприяють. За результатами аналізу забезпечити проведення спільних з правоохоронними контролюючими та фінансовими органами узгоджених заходів з профілактики економічних злочинів, зокрема в банківській, фінансовій та зовнішньоекономічній сферах ГУМВС України в м. Києві, ДПА у м. Києві, УСБУ у м. Києві
2007 - 2011 роки
Викорінення "тіньової" економіки та умов, які їй сприяють. Вжиття координованих спільних заходів з попередження та нейтралізації цього виду злочину

4.2.
Здійснити перевірки законності надання у власність та користування земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності та фізичним особам, а також своєчасності та повноти сплати грошових коштів за користування землею на території міста. Першочергову увагу зосередити на законності встановлення та зміни цільового призначення земель, для яких існують обмеження у використанні ГУМВС України в м. Києві, Держкомзем Київської інспекції по нагляду за використанням земель в м. Києві, ДПА в м. Києві, ГУ земельних ресурсів, ГУ містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, Головне управління культури та мистецтв виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
до 27.11.2007
Припинення знищення земель рекреаційного та природоохоронного характеру, історичних пам'яток мистецтва та архітектури. Підвищення доходів місцевих та державного бюджету від користування земельними ділянками
4.3.
Організувати та провести комплекс заходів, спрямованих на попередження та викриття правопорушень з боку посадових осіб підприємств електроенергетики, у тому числі при здійсненні закупівель товарів, робіт та послуг не на конкурсних засадах або з порушенням Порядку придбання товарів, робіт та послуг ліцензіатами ГУМВС України в м. Києві, прокуратура м. Києва, Головне управління палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
2007 рік
Декриміналізація паливно-енергетичного комплексу держави

4.4.
Проводити перевірки суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, що здійснюють експорт високоліквідної продукції та сировини, з метою недопущення фактів незаконного відшкодування податку на додану вартість ГУМВС України в м. Києві, прокуратура м. Києва, ДПА в м. Києві, КРУ в м. Києві, Київська регіональна митниця
2007 - 2011 роки
Зменшення фактів незаконного відшкодування податку на додану вартість

4.5.
Проводити перевірки бюджетоутворюючих, стратегічних для економіки держави та міста підприємств з питань нецільового використання бюджетних коштів, отриманих на виконання програмних завдань Уряду з підтримки і розвитку галузі, оплату сировини та палива, погашення заборгованості по зарплаті та здійснення розрахунків за електроенергію, тепло, газ, спожиті в результаті господарської та виробничої діяльності, зокрема при проведенні державних заліків по відрахуванню до бюджету. Виявлення організованих злочинних структур та притягнення їх членів до кримінальної відповідальності ГУМВС України в м. Києві, прокуратура м. Києва, ДПА в м. Києві, КРУ в м. Києві
2007 - 2011 роки
Зменшення кількості злочинів на бюджетоутворюючих, стратегічних для економіки держави та міста підприємствах
4.6.
Спланувати та здійснити спільні перевірки суб'єктів підприємницької діяльності щодо виявлення та попередження протиправних операцій з дорогоцінними металами та коштовним камінням УСБУ у м. Києві, ДПА в м. Києві, ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Декриміналізація обігу дорогоцінних металів та коштовного каміння

4.7.
Організувати своєчасний обмін інформацією із Державною митною службою України щодо товарів, які закуповуються та ввозяться у столицю з використанням коштів кредитів, наданих Україні згідно з кредитними угодами між Україною та міжнародними фінансовими організаціями, з метою запобігання втратам з державного та міського бюджетів Київська регіональна митниця, ДПА в м. Києві, ГУМВС України в м. Києві, КРУ в м. Києві
Постійно
Налагодження своєчасного обміну інформацією щодо попередження злочинності у цій сфері
5. Мінімізація злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище
5.1.
Організувати проведення безкоштовних сеансів для відвідування кінотеатрів, спортивних клубів тощо неповнолітніми, які перебувають на обліку кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУ МВС, підлітків з малозабезпечених сімей, з метою забезпечення їх дозвілля і відпочинку Служба у справах неповнолітніх виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Служба у справах неповнолітніх), райдержадміністрації, ГУМВС України в м. Києві
2007 рік
Зменшення негативного впливу на неповнолітніх "вулиці" та інформування щодо втягнення останніх до протиправної діяльності

5.2.
З метою правового виховання населення, особливо молоді, проводити в навчальних закладах профілактичні лекції щодо роз'яснення чинного законодавства України, видів відповідальності неповнолітніх за злочини, правопорушення тощо
ГУМВС України в м. Києві, прокуратура м. Києва, Служба у справах неповнолітніх та Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ освіти і науки)
2007 - 2011 роки
Підвищення загальноосвітнього рівня неповнолітніх, роз'яснення їх прав, обов'язків та можливих наслідків негативної поведінки зменшить несвідомі злочинні прояви, такі як хуліганство, розпиття спиртних напоїв та інше
5.3.
Через засоби масової інформації доводити до відома громадськості дані про заходи щодо протидії дитячій бездоглядності, бродяжництву, втягненню неповнолітніх у злочинну діяльність. Підняття нагальних соціальних проблем у цьому напрямку та вірогідні шляхи їх вирішення
Служба у справах неповнолітніх, ГУ з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю, ГУМВС України в м. Києві
Постійно
Зменшення кількості неповнолітніх, які бродяжать та жебракують, за рахунок залучення громадськості до проблеми дітей на "вулицях", мінімізації втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність та протизаконні форми праці

5.4.
З метою профілактики та запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності та безпритульності, виявлення дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності дорослих, щорічно проводити загальноміські профілактичні заходи "Ялинка", "Канікули", "Діти вулиці", "Підобліковець", "Урок", "Літо" ГУМВС України в м. Києві, Служба у справах неповнолітніх, Головне управління у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Зменшення кількості правопорушень та злочинів, вчинених неповнолітніми, схильності останніх до вживання наркотичних речовин та протиправної діяльності
5.5.
Сприяти професійній підготовці, перепідготовці молоді та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, за професіями, які користуються попитом на ринку праці, та забезпечувати їх працевлаштування Київський міський центр зайнятості, райдержадміністрації із залученням Київської міської організації роботодавців
Постійно
Соціальна адаптація неповнолітніх та недопущення їх повернення на шлях учинення правопорушень
5.6.
Для попередження негативного впливу на свідомість неповнолітніх вжити заходи, спрямовані на обмеження розповсюдження реклами алкогольної та тютюнової продукції у місцях масового відпочинку та концентрації неповнолітніх (школи, дитячі заклади, лікарні тощо) Райдержадміністрації
Постійно
Пропаганда здорового способу життя серед населення міста, зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх

6. Запобігання поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму
6.1.
Забезпечити систематичний аналіз наявної інформації щодо намірів іноземних кримінальних структур про налагодження каналів транзитного переміщення через місто Київ наркотичних засобів і психотропних речовин, вогнепальної зброї та вибухових пристроїв з іноземних країн, створення перевальних пунктів для їх тимчасового зберігання або заснування суб'єктів підприємницької діяльності для відмивання грошей, одержаних від обігу наркотиків та зброї, для напрацювання відповідних заходів з виявлення і знешкодження таких структур ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, Київська регіональна митниця
Постійно
Посилення протидії контрабандному надходженню наркотиків із-за кордону в столицю та відмиванню коштів, одержаних від наркобізнесу
6.2.
Розробити ефективну систему протидії витоку в незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів з підприємств, установ і організацій, яким видані ліцензії на діяльність, пов'язану з виробленням, виготовленням зберіганням, перевезенням придбанням, пересиланням, відпуском та знищенням таких засобів, речовин та прекурсорів. Систематично проводити перевірки умов їх зберігання ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, ГУ охорони здоров'я та медичного забезпечення
2007 рік
Зменшення витоку в незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів з підприємств, установ і організацій

6.3.
Систематично проводити перевірки додержання вимог законодавства з питань протидії незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин у розважальних закладах та інших місцях масового відпочинку громадян (ресторани, дискотеки, кафе, бари, казино, нічні клуби, комп'ютерні клуби, ігрові зали, Інтернет-кафе, відеотеки та інше). Вживати заходи щодо припинення діяльності таких закладів у разі встановлення фактів вживання чи збуту в них наркотичних засобів або психотропних речовин ГУМВС України в м. Києві, Служба у справах неповнолітніх, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Посилення протидії розповсюдженню та вживанню наркотиків на території розважальних закладів та зупинення діяльності тих, де неодноразово документувались факти незаконного обігу наркозасобів
6.4.
З метою протидії проникненню наркотичних засобів та психотропних речовин до навчальних закладів, виявлення і знешкодження джерел надходження наркотиків до неповнолітніх і молоді, а також припинення злочинної діяльності учнів, студентів вузів та інших осіб, причетних до розповсюдження наркотиків серед цієї категорії осіб, проводити оперативно-профілактичні відпрацювання навчальних закладів під умовною назвою "Генофонд" ГУМВС України в м. Києві, Служба у справах неповнолітніх, ГУ освіти та науки, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Зменшення кількості правопорушень та злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків, вчинених серед учнівської молоді та проти неї, в т. ч. схиляння останніх до вживання наркотичних засобів і психотропних речовин

6.5.
Опрацювати питання щодо відновлення роботи в м. Києві наркологічних кабінетів, зокрема у Голосіївському, Святошинському та Подільському районах
ГУ охорони здоров'я та медичного забезпечення
2007 - 2011 роки
Підвищення доступності наркологічної допомоги населенню, рівня профілактики пияцтва, алкоголізму та вживання наркотиків
6.6.
Організувати в навчальних закладах міста Києва проведення семінарів, лекцій на тему профілактики і боротьби з незаконним обігом та вживанням наркотичної сировини, пияцтвом і алкоголізмом Служба у справах неповнолітніх, ГУ освіти і науки, ГУ охорони здоров'я та медичного забезпечення, ГУМВС України в м. Києві
Постійно
Підвищення ефективності профілактики незаконного обігу та вживання наркотичної сировини, пияцтва і алкоголізму
7. Охорона громадського порядку, протидія рецидивній злочинності

7.1.
З метою оперативного реагування на можливі факти порушення тиші при проведенні заходів з масовою участю громадян спільно з представниками Київської міської та районних санітарно-епідеміологічних станцій проводити інструментальні заміри шумового навантаження для подальшого складання адміністративного протоколу за статтею 182 КУпАП ГУМВС України в м. Києві, Київська міська санітарно-епідеміологічна станція, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Своєчасне виявлення та документування правопорушень, пов'язаних з порушенням тиші
7.2.
У кожному районі провести спільні робочі наради з метою узгодження скоординованих дій щодо беззаперечного виконання Закону України "Про попередження насильства в сім'ї" та оперативного взаємообміну інформацією про осіб, схильних до вчинення насильницьких дій у родинах ГУ у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Посилення профілактичної роботи з особами, схильними до правопорушень у сфері сімейно-побутових відносин

7.3.
Щороку проводити загальноміську профілактичну операцію "Візит", під час якої забезпечити обхід максимальної кількості помешкань громадян з врученням господарям візитних карток з інформацією про дні і години прийому громадян та пам'яток-порад щодо запобіганням різним видам злочинів. Одночасно проводити з мешканцями профілактичні бесіди з попередження квартирних крадіжок, а також неухильного виконання правил дотримання тиші в громадських місцях, утримання домашніх тварин протипожежної безпеки тощо ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Налагодження партнерських відносин з населенням, виявлення та документування криміногенних осіб, вирішення проблемних питань щодо забезпечення правопорядку, що турбують мешканців

7.4.
Здійснити профілактичні заходи, спрямовані на попередження і недопущення стихійної торгівлі у невстановлених місцях та оперативно-розшукові заходи з метою викриття корисливих злочинів на продовольчих і речових ринках. Особливу увагу при цьому приділити викриттю зловживань з боку службових та матеріально-відповідальних осіб адміністрацій ринків ГУМВС України в м. Києві, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Покращення санітарно-епідеміологічної ситуації в місті, стабілізація оперативної обстановки на ринках
7.5.
Створити в кожному районі м. Києва холодильники-ізолятори для збереження вилучених у порушників правил торгівлі м'яса та інших продуктів харчування, що швидко псуються, до прийняття рішення судами Райдержадміністрації, адміністрації ринків
2007 - 2011 роки
Покращення санітарно-епідеміологічної ситуації в місті, посилення боротьби зі стихійною торгівлею
7.6.
Організувати проведення звітів дільничних інспекторів міліції та представників райдержадміністрацій перед населенням району, колективами підприємств, установ та організацій Райдержадміністрації, ГУМВС України в м. Києві
Постійно
Покращення взаємодії між правоохоронними органами та населенням в організації профілактики правопорушень
8. Безпека дорожнього руху

8.1.
Обстежити стан зовнішнього штучного освітлення вулично-шляхової мережі, підземних пішохідних переходів, залізничних переїздів тощо. Про виявленні недоліки інформувати міські органи влади ГУМВС України в м. Києві, комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло"
2007 - 2011 роки
Покращення криміногенної обстановки на території міста
8.2.
Провести комісійне весняне та осінньо-зимове обстеження вулично-шляхової мережі у межах міської смуги. За наслідками обстеження скласти акти, направити їх до відповідних управлінь контролю за благоустроєм міста, районних у м. Києві державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації, видати приписи щодо усунення недоліків Комунальна корпорація "Київавтодор", райдержадміністрації, ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Покращення вулично-шляхової мережі міста та покращення благоустрою столиці

8.3.
Для виявлення й усунення обставин, несприятливих для забезпечення громадського порядку і безпеки громадян, провести додаткову перевірку стану вулиць, площ, парків, транспортних магістралей та інших місць масового перебування людей
ГУ контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва, райдержадміністрації, державне комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація", комунальна корпорація "Київавтодор", ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Поліпшення ситуації на магістралях міста. Покращення стану громадського порядку і безпеки громадян на вулицях, площах, парках та інших місцях масового перебування людей
9. Матеріально-технічне та кадрове забезпечення
9.1.
Вивчати проблеми правоохоронних та контролюючих органів, апеляційного суду м. Києва щодо їх матеріально-технічного забезпечення для ефективного виконання завдань, покладених на них Програмою Управління взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції
Щорічно
Покращення матеріально-технічного забезпечення

9.2.
На виконання Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", Указу Президента України від 16.06.99 N 650/99 "Про додаткові заходи щодо поліпшення діяльності органів внутрішніх справ та громадських формувань з охорони громадського порядку" і розпорядження Київської міської державної адміністрації від 02.04.2003 N 557 забезпечити в повному обсязі передачу та повернення Київському міському громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону та його структурним підрозділам приміщень, майна, обладнання і засобів зв'язку, які знаходились у користуванні добровільних народних дружин Головне управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), штаб Київського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, райдержадміністрації
2007 рік
Створення належних умов для членів громадського формування
9.3.
Провести реконструкцію гуртожитків ГУМВС України в м. Києві по вул. Бориспільській, 19, вул. Стуса, 7 та ремонтні роботи у гуртожитку за адресою: 19 км Житомирського шосе ГУМВС України в м. Києві
I квартал 2007 року
Покращення житлових умов працівників міліції

9.4.
Відкоригувати проектно-кошторисну документацію та забезпечити будівництво Деснянського райугіравління по вул. Закревського та Печерського райуправління по вул. Кутузова, 18/7 ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2009 роки
Створення належних умов для роботи працівників міліції
9.5.
Провести реконструкцію приміщення приймальника-розподільника для осіб, затриманих за бродяжництво, під ізолятор тимчасового утримання на 60 місць по вул. Ремонтній, 7 та провести роботи з прибудови спортзалу до приймальника-розподільника для неповнолітніх по пров. Бондарському ГУМВС України в м. Києві
2007 рік
Покращення умов утримання осіб, які підозрюються у вчиненні злочину
9.6.
Обладнати додаткові ліжко-місця у спеціальному відділенні для лікування заарештованих осіб, хворих на відкриту форму туберкульозу, в Київській міській туберкульозній лікарні N 2 (смт Гостомель) ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Покращення умов утримання хворих на туберкульоз осіб які підозрюються у вчиненні злочину
9.7.
Провести автоматизацію адресно-довідкового бюро при ГУМВС України в м. Києві ГУМВС України в м. Києві
2007 - 2011 роки
Підвищення рівня інформаційного забезпечення органів внутрішніх справ

9.8.
Опрацювати питання щодо забезпечення дільничних інспекторів міліції службовим житлом на території обслуговування, з подальшою передачею його в особисту власність при умові роботи на дільниці не менше 10-ти років, а також сприяння у наданні їм довгострокових кредитів для придбання квартир ГУМВС України в м. Києві, ГУ житлового забезпечення
2007 - 2011 роки
Підтримка служби дільничних інспекторів міліції та сприяння іміджу служби
9.9.
Створити належні умови роботи дільничних інспекторів міліції, забезпечити їх службовими приміщеннями, телефонним зв'язком, оргтехнікою. Вишукати можливість щодо виділення оснащених службових приміщень для роботи нарядів міліції на ринках м. Києва ГУМВС України в м. Києві, райдержадміністрації
2007 рік
Підвищення рівня довіри населення до працівників внутрішніх справ та підняття іміджу столичної міліції

9.10.
З метою покращення житлового забезпечення працівників міліції сприяти органам внутрішніх справ у виділенні земельних ділянок для будівництва житлових будинків за рахунок укладання інвестиційних угод КМДА, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Покращення житлових умов працівників міліції
9.11.
Передати у повне господарське відання приміщення, які перебувають в оренді ГУМВС України в м. Києві КМДА та райдержадміністрації
2007 рік
Дотримання бюджетного законодавства
9.12.
Враховуючи позитивний міжнародний досвід та з метою підвищення ефективності протидії злочинності, забезпечення оперативного реагування на злочини, створити в ГУ МВС України в м. Києві систему управління силами та засобами міліції КМДА
2007 рік
Оперативність прийняття інформації про злочини і пригоди, своєчасне реагування нарядів міліції покращення криміногенної ситуації в громадських місцях

9.13.
На підставі Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" за рахунок коштів місцевих бюджетів розглянути питання щодо страхування членів громадського формування на випадок загибелі або смерті, поранення, контузії, травм чи каліцтва, захворювання й інвалідності, що сталися під час виконання обов'язків по охороні громадського порядку Райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Страхування членів громадського формування
9.14.
З метою недопущення завезення особливо небезпечних інфекційних захворювань на територію м. Києва і своєчасної та якісної діагностики передбачити кошти для забезпечення лабораторій Київської міської санітарно-епідеміологічної станції (особливо небезпечних інфекцій, вірусологічної, бактеріологічної) обладнанням та апаратурою, в тому числі для експрес-діагностики та ідентифікації збудників інфекційних хвороб, які створюють безпосередню загрозу життю та здоров'ю киян, обумовлюють масове поширення захворювань серед населення та створюють реальну загрозу національній безпеці держави
Київська міська санітарно-епідеміологічна станція
2007 - 2011 роки
Протидія інфекційним захворюванням

9.15
Для забезпечення належного рівня виконання заходів щодо зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю при формуванні проекту міського бюджету м. Києва передбачити асигнування на: - забезпечення створення та впровадження сучасних інформаційних технологій; - придбання засобів зв'язку, оргтехніки та спеціальних засобів; - придбання форменого одягу та речового майна для особового складу; - придбання паливно-мастильних матеріалів; - придбання та обслуговування транспортних засобів; - проведення ремонтів та утримання адміністративних приміщень; - придбання обладнання меблів та іншого матеріально-технічного оснащення; - забезпечення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону
ГУМВС України в м. Києві, УСБУ у м. Києві, прокуратура м. Києва, Київське міське управління юстиції, ДПА в м. Києві, КРУ в м. Києві, Головне управління Державного казначейства в м. Києві, Київська регіональна митниця, Київська міська санітарно-епідеміологічна станція, штаб Київського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону
2007 - 2011 роки
 
Покращення матеріально-технічного забезпечення
10. Прикінцеві положення

10.1.
Питання забезпечення житлом працівників органів прокуратури м. Києва, ГУ МВС України в м. Києві, УСБУ в м. Києві, апеляційного суду м. Києва, Київського міського управління юстиції, ДПА в м. Києві та КРУ в м. Києві вирішується виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) згідно з Законами України "Про прокуратуру", "Про статус суддів", "Про міліцію", "Про Службу безпеки України", постановою Кабінету Міністрів України N 171 від 15 лютого 2002 року "Про затвердження Порядку розподілу та узгодження обсягів інвестицій, які спрямовуються на будівництво і придбання житла для військовослужбовців та членів їх сімей", а також іншими нормативними актами ГУ житлового забезпечення, райдержадміністрації
2007 - 2011 роки
Покращення житлових умов працівників міліції

(Додаток із змінами, внесеними згідно з Рішенням Київміськради N 379/1040 від 29.03.2007)

Заступник міського голови - секретар Київради О.Довгий