Открытое тестирование
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Затверджено
Наказ МОЗ України
02.09.2009 N 657
ЗВІТ |
------------------------------------------ Форма N 8-2 |
------------------------------------------------------------------ |
Область/район Хворі, які були зареєстровані |
Таблиця 1000. Негативація мокротиння у зареєстрованих хворих |
-------------------------------------------------------------------------- |
Таблиця 2000. Причини, з яких не зроблено дослідження |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
-------------- |
___________________________________________ |
Начальник Центру медичної статистики МОЗ України М.В.Голубчиков
Затверджено
Наказ МОЗ України
02.09.2009 N 657
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 листопада 2009 р. за N 1081/17097
Інструкція
щодо заповнення форми звітності N 8-2
"Звіт про конверсію мокротиння у хворих
на туберкульоз в кінці інтенсивної
фази лікування ТБ 10"
(квартальна)
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми звітності N 8-2 "Звіт про конверсію мокротиння у хворих на туберкульоз в кінці інтенсивної фази лікування ТБ 10" (квартальна) (далі - форма ТБ 10).
1.2. У звіті відображається інформація щодо негативації мокротиння у вперше зареєстрованих хворих на туберкульоз, хворих з рецидивами та в інших випадках повторного лікування, кількість хворих, яким не зроблено бактеріологічне дослідження, кількість хворих, які продовжують бактеріовиділення, та причини не зроблених мазків мокротиння наприкінці інтенсивної фази лікування.
2. Порядок заповнення звіту
2.1. Форму ТБ 10 заповнюють на підставі форм первинного обліку N 081-1/о "Медична картка лікування хворого на туберкульоз ТБ 01" та N 060-1/о "Журнал реєстрації випадків туберкульозу в ______ районі ТБ 03".
2.2. Звіт за формою ТБ 10 заповнюють відповідальні особи протитуберкульозних диспансерів, лікарень, самостійних поліклінік, що мають тубкабінети, незалежно від підпорядкування та форми власності.
2.3. В адресній частині бланка чітко та без скорочень указуються найменування закладу, відповідальні особи якого заповнили звіт, його місцезнаходження.
2.4. В кінці звіту обов'язково мають бути вказані дата його заповнення, прізвище, ім'я, по батькові та контактний телефон особи, яка заповнила звіт. Підпис керівника має бути завірено печаткою організації.
3. Заповнення таблиці 1000
"Негативація мокротиння у зареєстрованих
хворих на туберкульоз легень в кінці
інтенсивної фази лікування"
3.1. У рядку 1 за всіма графами зазначаються дані про нові випадки туберкульозу легень, які були зареєстровані у звітному кварталі.
3.2. У рядку 2 за всіма графами зазначаються дані про рецидиви туберкульозу легень у звітному кварталі.
3.3. У рядку 3 за всіма графами зазначаються дані про інші випадки повторного лікування туберкульозу легень (лікування після перерви та невдале лікування).
3.4. У графах з 1 по 9 за всіма рядками зазначаються дані про негативацію мокротиння у вперше зареєстрованих хворих на туберкульоз легень, а також у хворих з рецидивами та при повторному лікуванні туберкульозу легень.
3.5. У графі 1 за всіма рядками вказується загальна кількість хворих, зареєстрованих у звітному кварталі, у яких виділено КСБ+ (методом мікроскопії мазка). Дані графи 1 за рядком 1 мають збігатися з підсумком даних граф 4, 8 та 9. Дані графи 1 за рядками 2 та 3 мають збігатися з підсумком даних граф 6, 8 та 9.
3.6. У графі 2 за рядком 1 вказується кількість хворих, у яких наступила негативація мокротиння через 2 місяці інтенсивної фази лікування.
3.7. У графі 3 за рядком 1 вказується відсоток негативації мокротиння у хворих через 2 місяці інтенсивної фази лікування серед загальної кількості хворих з новими випадками туберкульозу легень з КСБ+.
3.8. У графі 4 за всіма рядками вказується кількість хворих, у яких наступила негативація мокротиння через 3 місяці інтенсивної фази лікування. За рядком 1 інформація заповнюється з наростаючим підсумком.
Наприклад, якщо за 2 місяці негативація мокротиння наступила у 25 хворих, а за 3-й місяць ще у 6 хворих, то у графі 4 рядка 1 вказується 31 хворий.
3.9. У графі 5 за всіма рядками вказується відсоток негативації мокротиння у хворих через 3 місяці інтенсивної фази лікування серед загальної кількості хворих на туберкульоз легень з КСБ+.
3.10. У графі 6 за рядками 2 та 3 вказується кількість хворих, у яких наступила негативація мокротиння через 4 місяці інтенсивної фази лікування. За рядками 2 та 3 інформація заповнюється з наростаючим підсумком.
Наприклад, якщо за 3 місяці негативація мокротиння наступила у 20-ти хворих, а за 4-й місяць ще у 7 хворих, то у графі 6 рядка 2 вказується 27 хворих.
3.11. У графі 7 за рядками 2 та 3 вказується відсоток негативації мокротиння у хворих через 4 місяці інтенсивної фази лікування серед загальної кількості хворих на туберкульоз легень з рецидивами та повторним лікуванням з КСБ+.
3.12. У графі 8 за всіма рядками вказується кількість хворих, яким не зроблено мазок після 2-3-х (для рядка 1) та 3-4-х місяців лікування (для рядків 2 та 3).
3.13. У графі 9 за всіма рядками вказується кількість хворих, у яких продовжується бактеріовиділення після 3-х (для рядка 1) та 4-х місяців лікування (для рядків 2 та 3).
4. Заповнення таблиці 2000
"Причини, з яких не зроблено дослідження
мокротиння в кінці інтенсивної фази лікування"
4.1. У рядку 1 за всіма графами зазначаються дані про кількість хворих з новими випадками туберкульозу легень, які були зареєстровані у звітному кварталі.
4.2. У рядку 2 за всіма графами зазначаються дані про кількість хворих з рецидивами туберкульозу легень, які були зареєстровані у звітному кварталі.
4.3. У рядку 3 за всіма графами зазначаються дані про кількість хворих з іншими випадками повторного лікування туберкульозу легень, які були зареєстровані у звітному кварталі.
4.4. Дані рядка 4 за всіма графами мають збігатися з підсумком даних рядків 1, 2, 3.
4.5. У графах 1 та 2 за всіма рядками вказується кількість померлих хворих, що були зареєстровані у звітному кварталі, яким не проводили мікроскопічного дослідження мокротиння. У графі 1 вказується кількість померлих від туберкульозу. У графі 2 вказується кількість померлих від інших причин.
4.6. У графі 3 за всіма рядками вказується загальна кількість хворих, що були зареєстровані у звітному кварталі, яким не проводили мікроскопічне дослідження мокротиння через перерване лікування.
4.7. У графі 4 за всіма рядками вказується загальна кількість хворих, що були зареєстровані у звітному кварталі, яким не проводили мікроскопічне дослідження мокротиння через те, що вони були переведені або вибули.
4.8. У графі 5 за всіма рядками вказується загальна кількість хворих, що були зареєстровані у звітному кварталі, яким не проводили мікроскопічне дослідження мокротиння через те, що діагноз туберкульозу у них був знятий.
4.9. У графі 6 за всіма рядками вказується загальна кількість хворих, що були зареєстровані у звітному кварталі, яким не проводили мікроскопічне дослідження мокротиння через інші причини (непереносимість тощо).
4.10. Дані графи 7 таблиці 2000 мають збігатися за рядками (1, 2, 3) з даними графи 8 таблиці 1000 за рядками (1, 2, 3).
4.11. Дані графи 7 мають збігатися із підсумком даних граф 1-6.
Начальник Центру медичної статистики МОЗ України М.В.Голубчиков