Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ
СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

Сільські та селищні ради, які вступили до асоціації

Автономна Республіка Крим

станом на 1 грудня 2009 р.

м. Алушта

Ізобільненська сільська рада

Привітненська сільська рада

м. Армянськ

Суворовська сільська рада

м. Євпаторія

Мирнівська селищна рада

Новоозернівська селищна рада

м. Судак

Морська сільська рада

м. Феодосія

Коктебельська селищна рада

Насипнівська сільська рада

Орджонікідзевська селищна рада

Щебетовська селищна рада

Бахчисарайський район

Ароматненська сільська рада

Верхоріченська сільська рада

Вілінська сільська рада

Голубинська сільська рада

Долинненська сільська рада

Залізничненська сільська рада

Зеленівська сільська рада

Каштанівська сільська рада

Красномацька сільська рада

Куйбишевська селищна рада

Піщанівська сільська рада

Поштівська селищна рада

Скалистівська сільська рада

Тінистівська сільська рада

Углівська сільська рада

Білогірський район

Ароматнівська сільська рада

Багатівська сільська рада

Василівська сільська рада

Вишенська сільська рада

Зеленогірська сільська рада

Земляничненська сільська рада

Зибинська сільська рада

Зуйська селищна рада

Кримськорозівська сільська рада

Криничненська сільська рада

Курська сільська рада

Мельнична сільська рада

Мічурінська сільська рада

Муромська сільська рада

Новожилівська сільська рада

Русаківська сільська рада

Цвіточненська сільська рада

Чорнопільська сільська рада

Джанкойський район

Вільненська селищна рада

Єрмаківська сільська рада

Яркополенська сільська рада

Кіровський район

Абрикосівська сільська рада

Владиславівська сільська рада

Журавська сільська рада

Золотополенська сільська рада

Льговська сільська рада

Партизанська сільська рада

Первомайська сільська рада

Привітненська сільська рада

Синицинська сільська рада

Токарєвська сільська рада

Яркополенська сільська рада

Красногвардійський район

Зернівська сільська рада

Калінінська сільська рада

Клепинінська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Петрівська сільська рада

П'ятихатська сільська рада

Янтарненська сільська рада

Красноперекопський район

Братська сільська рада

Вишнівська сільська рада

Воїнська сільська рада

Іллінська сільська рада

Ішунська сільська рада

Красноармійська сільська рада

Магазинська сільська рада

Новопавлівська сільська рада

Орлівська сільська рада

Почетненська сільська рада

Філатівська сільська рада

Нижньогірський район

Дрофинська сільська рада

Желябовська сільська рада

Зоркінська сільська рада

Ізобільненська сільська рада

Кісточківська сільська рада

Листвинська сільська рада

Митрофанівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новогригорівська сільська рада

Уварівська сільська рада

Чкаловська сільська рада

Якимівська сільська рада

Нижньогірська селищна рада

Омелянівська сільська рада

Охотська сільська рада

Пшеничненська сільська рада

Первомайський район

Абрикосівська сільська рада

Войковська сільська рада

Гвардійська сільська рада

Гришинська сільська рада

Калінінська сільська рада

Кормівська сільська рада

Крестянівська сільська рада

Октябрська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Островська сільська рада

Первомайська селищна рада

Правдівська сільська рада

Сарибашівська сільська рада

Стахановська сільська рада

Степнівська сільська рада

Сусанінська сільська рада

Черновська сільська рада

Роздольненський район

Березівська сільська рада

Ботанічна сільська рада

Зиминська сільська рада

Ковильнівська сільська рада

Кукушкінська сільська рада

Новоселівська селищна рада

Серебрянська сільська рада

Славнівська сільська рада

Слов'янська сільська рада

Чернишівська сільська рада

Сакський район

Вересаєвська сільська рада

Виноградівська сільська рада

Воробйовська сільська рада

Геройська сільська рада

Зернівська сільська рада

Крайненська сільська рада

Кримська сільська рада

Митяївська сільська рада

Молочненська сільська рада

Новофедорівська селищна рада

Оріхівська сільська рада

Ромашкінська сільська рада

Суворовська сільська рада

Уютненська сільська рада

Фрунзенська сільська рада

Сімферопольський район

Добрівська сільська рада

Донська сільська рада

Кольчугинська сільська рада

Миколаївська селищна рада

Новоандріївська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Первомайська сільська рада

Перовська сільська рада

Пожарська сільська рада

Родниківська сільська рада

Скворцівська сільська рада

Трудівська сільська рада

Укромнівська сільська рада

Урожайнівська сільська рада

Широківська сільська рада

Совєтський район

Некрасовська сільська рада

Чапаєвська сільська рада

Прудівська сільська рада

Урожайнівська сільська рада

Чорноземненська сільська рада

Чорноморський район

Далеківська сільська рада

Кіровська сільська рада

Краснополянська сільська рада

Красноярська сільська рада

Медведівська сільська рада

Міжводненська сільська рада

Новоіванівська сільська рада

Новосільська сільська рада

Окунівська сільська рада

Оленівська сільська рада

Чорноморська селищна рада

Вінницька область

Барський район

Антонівська сільська рада

Балківська сільська рада

Верхівська сільська рада

Войнашівська сільська рада

Володієвецька сільська рада

Гаївська сільська рада

Гармаківська сільська рада

Гулівська сільська рада

Журавлівська сільська рада

Івановецька сільська рада

Каришківська сільська рада

Комаровецька сільська рада

Копайгородська селищна рада

Кузьминецька сільська рада

Лісівська сільська рада

Луко-Барська сільська рада

Мальчовецька сільська рада

Маньковецька сільська рада

Матейківська сільська рада

Мигалівецька сільська рада

Митківська сільська рада

Підлісноялтушківська сільська рада

Поповецька сільська рада

Супівська сільська рада

Терешківська сільська рада

Ходацька сільська рада

Чемериська сільська рада

Ялтушківська сільська рада

Бершадський район

Баланівська сільська рада

Бирлівська сільська рада

Великокиріївська сільська рада

Війтівська сільська рада

Голдашівська сільська рада

Дяківська сільська рада

Кидрасівська сільська рада

Красносільська сільська рада

Лісниченська сільська рада

Маньківська сільська рада

Михайлівська сільська рада

М'якохідська сільська рада

Осіївська сільська рада

Поташнянська сільська рада

П'ятківська сільська рада

Серебрійська сільська рада

Серединська сільська рада

Ставківська сільська рада

Сумівська сільська рада

Тернівська сільська рада

Тирлівська сільська рада

Устянська сільська рада

Флоринська сільська рада

Чернятська сільська рада

Шляхівська сільська рада

Яланецька сільська рада

Вінницький район

Агрономічна сільська рада

Бохоницька сільська рада

Великокрушлинецька сільська рада

Вінницько-Хутірська сільська рада

Вороновицька селищна рада

Гавришівська сільська рада

Гуменська сільська рада

Деснянська селищна рада

Дорожненська сільська рада

Жабелівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Ільківська сільська рада

Комарівська сільська рада

Ксаверівська сільська рада

Лаврівська сільська рада

Луко-Мелешківська сільська рада

Майданська сільська рада

Малокрушлинецька сільська рада

Медвежо-Вушківська сільська рада

Мізяківсько-Хутірська сільська рада

Некрасовська сільська рада

Оленівська сільська рада

Парпуровецька сільська рада

Писарівська сільська рада

Побережненська сільська рада

Пултівецька сільська рада

Сокиринецька сільська рада

Сосонська сільська рада

Стадницька сільська рада

Степанівська сільська рада

Стрижавська селищна рада

Широкогребельська сільська рада

Якушинецька сільська рада

Гайсинський район

Бондурівська сільська рада

Бубнівська сільська рада

Гранівська сільська рада

Грузька сільська рада

Губницька сільська рада

Гунчанська сільська рада

Жерденівська сільська рада

Зятковецька сільська рада

Карбівська сільська рада

Кіблицька сільська рада

Краснопільська сільська рада

Кузьминецька сільська рада

Кунківська сільська рада

Кунянська сільська рада

Кущинецька сільська рада

Ладижинсько-Хутірська сільська рада

Митківська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Мітлинецька сільська рада

Нараївська сільська рада

Носовецька сільська рада

Семиріцька сільська рада

Степаська сільська рада

Харпацька сільська рада

Чечелівська сільська рада

Ярмолинецька сільська рада

Жмеринський район

Біликовецька сільська рада

Браїлівська селищна рада

Демидівська сільська рада

Дубівська сільська рада

Жуковецька сільська рада

Кам'яногірська сільська рада

Кармалюківська сільська рада

Кацмазівська сільська рада

Коростівецька сільська рада

Куриловецька сільська рада

Леляцька сільська рада

Лисогірська сільська рада

Луко-Мовчанська сільська рада

Людавська сільська рада

Мовчанська сільська рада

Носковецька сільська рада

Олександрівська сільська рада

Потоківська сільська рада

Почапинецька сільська рада

Рівська сільська рада

Северинівська сільська рада

Сербинівська сільська рада

Слободо-Межирівська сільська рада

Станіславчицька сільська рада

Стодулецька сільська рада

Тарасівська сільська рада

Телелинецька сільська рада

Чернятинська сільська рада

Іллінецький район

Бабинська сільська рада

Білківська сільська рада

Василівська сільська рада

Городоцька сільська рада

Дашівська селищна рада

Жорницька сільська рада

Іллінецька сільська рада

Кальницька сільська рада

Кантелинська сільська рада

Китайгородська сільська рада

Копіївська сільська рада

Красненьківська сільська рада

Криштопівська сільська рада

Купчинецька сільська рада

Леухівська сільська рада

Павлівська сільська рада

Паріївська сільська рада

Росоховатська сільська рада

Слободищенська сільська рада

Тягунська сільська рада

Хрінівська сільська рада

Якубівська сільська рада

Калинівський район

Байківська сільська рада

Голубівська сільська рада

Гущинецька сільська рада

Дружелюбівська сільська рада

Дружненська сільська рада

Жигалівська сільська рада

Заливанщинська сільська рада

Іванівська сільська рада

Кіровська сільська рада

Комунарівська сільська рада

Корделівська сільська рада

Котюжинецька сільська рада

Лемешівська сільська рада

Лісоволисіївська сільська рада

Люлинецька сільська рада

Мізяківська сільська рада

Нападівська сільська рада

Новогребельська сільська рада

Павлівська сільська рада

Пиківська сільська рада

Писарівська сільська рада

Радівська сільська рада

Сальницька сільська рада

Уладівська сільська рада

Хомутинецька сільська рада

Черепашинецька сільська рада

Чернятинська сільська рада

Козятинський район

Безіменська сільська рада

Вівсяницька сільська рада

Вовчинецька сільська рада

Дубовомахаринецька сільська рада

Жежелівська сільська рада

Журбинецька сільська рада

Зозулинецька сільська рада

Йосипівська сільська рада

Кашперівська сільська рада

Комсомольська сільська рада

Кордишівська сільська рада

Михайлинська сільська рада

Непедівська сільська рада

Переможнянська сільська рада

Пиковецька сільська рада

Поличинецька сільська рада

Пузирківська сільська рада

Сокілецька сільська рада

Тернівська сільська рада

Флоріанівська сільська рада

Юрівська сільська рада

Крижопільський район

Андріяшівська сільська рада

Вербська сільська рада

Вільшанська сільська рада

Гарячківська сільська рада

Голубецька сільська рада

Городківська сільська рада

Дахталійська сільська рада

Джугастрянська сільська рада

Жабокрицька сільська рада

Заболотненська сільська рада

Кісницька сільська рада

Красносільська сільська рада

Крижопільська селищна рада

Крикливецька сільська рада

Куницька сільська рада

Павлівська сільська рада

Савчинська сільська рада

Соколівська сільська рада

Тернівська сільська рада

Шарапанівська сільська рада

Липовецький район

Білянська сільська рада

Богданівська сільська рада

Брицька сільська рада

Вахнівська сільська рада

Вербівська сільська рада

Війтовецька сільська рада

Зозівківська сільська рада

Іваньківська сільська рада

Козинецька сільська рада

Костянтинівська сільська рада

Лукашівська сільська рада

Нападівська сільська рада

Попівська сільська рада

Росошанська сільська рада

Сиваковецька сільська рада

Скитківська сільська рада

Славнянська сільська рада

Староприлуцька сільська рада

Струтинська сільська рада

Трощанська сільська рада

Турбівська селищна рада

Щасливська сільська рада

Літинський район

Багриновецька сільська рада

Бірківська сільська рада

Бруслинівська сільська рада

Горбовецька сільська рада

Громадська сільська рада

Дашковецька сільська рада

Дяковецька сільська рада

Журавненська сільська рада

Івчанська сільська рада

Кожухівська сільська рада

Кулизька сільська рада

Літинецька сільська рада

Малинівська сільська рада

Микулинецька сільська рада

Осолинська сільська рада

Пеньківська сільська рада

Селищенська сільська рада

Соснівська сільська рада

Тесівська сільська рада

Уладівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Могилів-Подільський район

Бандишівська сільська рада

Бернашівська сільська рада

Бронницька сільська рада

Вендичанська селищна рада

Грушанська сільська рада

Жеребилівська сільська рада

Карпівська сільська рада

Козлівська сільська рада

Конівська сільська рада

Кремінська сільська рада

Кричанівська сільська рада

Кукавська сільська рада

Мервинецька сільська рада

Озаринецька сільська рада

Пилипівська сільська рада

Серебринецька сільська рада

Серебрійська сільська рада

Сказинецька сільська рада

Слідянська сільська рада

Слободо-Яришівська сільська рада

Суботівська сільська рада

Сугаківська сільська рада

Тропівська сільська рада

Хоньковецька сільська рада

Юрковецька сільська рада

Ярузька сільська рада

Мурованокуриловецький район

Бахтинська сільська рада

Вищеольчедаївська сільська рада

Галайковецька сільська рада

Дерешівська сільська рада

Долинянська сільська рада

Жванська сільська рада

Конищівська сільська рада

Котюжанівська сільська рада

Курашовецька сільська рада

Лучинецька сільська рада

Лучинчицька сільська рада

Михайловецька сільська рада

Морозівська сільська рада

Мурованокуриловецька селищна рада

Наддністрянська сільська рада

Немерченська сільська рада

Обухівська сільська рада

Петриманська сільська рада

Плосківська сільська рада

Попелюхівська сільська рада

Рівненська сільська рада

Роздолівська сільська рада

Снітківська сільська рада

Степанківська сільська рада

Немирівський район

Байраківська сільська рада

Боблівська сільська рада

Бондурівська сільська рада

Брацлавська селищна рада

Бугаківська сільська рада

Великобушинська сільська рада

Вишковецька сільська рада

Вищекропивнянська сільська рада

Вовчоцька сільська рада

Воловодівська сільська рада

Воробіївська сільська рада

Головеньківська сільська рада

Грабовецька сільська рада

Гриненківська сільська рада

Джуринецька сільська рада

Зарудинецька сільська рада

Зяньковецька сільська рада

Кіровська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Коржівська сільська рада

Криковецька сільська рада

Кудлаївська сільська рада

Марксівська сільська рада

Медвежанська сільська рада

Мельниківська сільська рада

Муховецька сільська рада

Никифоровецька сільська рада

Новообиходівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Обідненська сільська рада

Ометинецька сільська рада

Райгородська сільська рада

Рубанська сільська рада

Семенська сільська рада

Ситковецька селищна рада

Скрицька сільська рада

Сподахівська сільська рада

Стрільчинецька сільська рада

Чуківська сільська рада

Юрковецька сільська рада

Язвинківська сільська рада

Оратівський район

Балабанівська сільська рада

Зарудянська сільська рада

Кожанська сільська рада

Кошланівська сільська рада

Лопатинська сільська рада

Медівська сільська рада

Новоживотівська сільська рада

Оратівська сільська рада

Осичнянська сільська рада

Очитківська сільська рада

Підвисоцька сільська рада

Рожичнянська сільська рада

Скальська сільська рада

Сологубівська сільська рада

Стрижаківська сільська рада

Угарівська сільська рада

Фронтівська сільська рада

Чагівська сільська рада

Чернявська сільська рада

Човновицька сільська рада

Юшківецька сільська рада

Піщанський район

Болганська сільська рада

Гонорівська сільська рада

Городищенська сільська рада

Грабарівська сільська рада

Дмитрашківська сільська рада

Кукулівська сільська рада

Миролюбівська сільська рада

Піщанська селищна рада

Рудницька селищна рада

Рудницька сільська рада

Ставківська сільська рада

Студенянська сільська рада

Трибусівська сільська рада

Чорноминська сільська рада

Яворівська сільська рада

Погребищенський район

Адамівська сільська рада

Андрушівська сільська рада

Бабинецька сільська рада

Білашківська сільська рада

Борщагівська сільська рада

Гопчицька сільська рада

Дзюньківська сільська рада

Довгалівська сільська рада

Збаржівська сільська рада

Левківська сільська рада

Мончинська сільська рада

Морозівська сільська рада

Новофастівська сільська рада

Очеретнянська сільська рада

Павлівська сільська рада

Педосівська сільська рада

Плисківська сільська рада

Розкопанська сільська рада

Саражинецька сільська рада

Сніжнянська сільська рада

Спичинецька сільська рада

Станилівська сільська рада

Старостинецька сільська рада

Чапаєвська сільська рада

Черемошненська сільська рада

Ширмівська сільська рада

Теплицький район

Бджільнянська сільська рада

Брідоцька сільська рада

Великомочульська сільська рада

Веселівська сільська рада

Залузька сільська рада

Кивачівська сільська рада

Комарівська сільська рада

Костюківська сільська рада

Маломочульська сільська рада

Метанівська сільська рада

Орлівська сільська рада

Петрашівська сільська рада

Побірська сільська рада

Погорільська сільська рада

Пологівська сільська рада

Росошанська сільська рада

Сашанська сільська рада

Соболівська сільська рада

Сокирянська сільська рада

Стражгородська сільська рада

Теплицька селищна рада

Удицька сільська рада

Тиврівський район

Бушинська сільська рада

Великолузька сільська рада

Гришовецька сільська рада

Жахнівська сільська рада

Іванковецька сільська рада

Колюхівська сільска рада

Краснянківська сільська рада

Новоміська сільська рада

Пилявська сільська рада

Рахно-Полівська сільська рада

Селищенська сільська рада

Сутисківська селищна рада

Тиврівська селищна рада

Черемошненська сільська рада

Шершнівська сільска рада

Яришівська сільська рада

Томашпільський район

Антонівська сільська рада

Вапнярська селищна рада

Великорусавська сільська рада

Вербівська сільська рада

Вилянська сільська рада

Височанська сільська рада

Гнатківська сільська рада

Горишківська сільська рада

Жолоб'янська сільська рада

Кислицька сільська рада

Колоденська сільська рада

Комаргородська сільська рада

Липівська сільська рада

Марківська сільська рада

Нетребівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Паланська сільська рада

Пеньківська сільська рада

Пилипо-Борівська сільська рада

Раківська сільська рада

Рожнятівська сільська рада

Стінянська сільська рада

Томашпільська селищна рада

Яланецька сільська рада

Тростянецький район

Будянська сільська рада

Верхівська сільська рада

Глибочанська сільська рада

Гордіївська сільська рада

Демидівська сільська рада

Ілляшівська сільська рада

Капустянська сільська рада

Летківська сільська рада

Новоободівська сільська рада

Ободівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Оляницька сільська рада

Савинецька сільська рада

Торканівська сільська рада

Тростянецька селищна рада

Тростянчицька сільська рада

Цибулівська сільська рада

Четвертинівська сільська рада

Тульчинський район

Білоусівська сільська рада

Богданівська сільська рада

Бортницька сільська рада

Ганнопільська сільська рада

Дранська сільська рада

Журавлівська сільська рада

Заозерненська сільська рада

Зарічненська сільська рада

Кинашівська сільська рада

Кирнасівська селищна рада

Клебанська сільська рада

Копіївська сільська рада

Крищинецька сільська рада

Левківська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Печерська сільська рада

Сільницька сільська рада

Суворовська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Тиманівська сільська рада

Торківська сільська рада

Холодівська сільська рада

Шуро-Копіївська сільська рада

Юрківська сільська рада

Хмільницький район

Березнянська сільська рада

Великомитницька сільська рада

Великоострожоцька сільська рада

Вишеньківська сільська рада

Голодьківська сільська рада

Жданівська сільська рада

Качанівська сільська рада

Кривошиївська сільська рада

Крижанівська сільська рада

Кропивнянська сільська рада

Куманівецька сільська рада

Кустовецька сільська рада

Лелітська сільська рада

Лип'ятинська сільська рада

Лозівська сільська рада

Лознянська сільська рада

Маркушівська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Петриківська сільська рада

Порицька сільська рада

Пустовійтівська сільська рада

Рибчинецька сільська рада

Сальницька сільська рада

Скаржинецька сільська рада

Соколівська сільська рада

Сулківська сільська рада

Сьомаківська сільська рада

Терешпільська сільська рада

Уланівська сільська рада

Широкогребельська сільська рада

Чернівецький район

Бабчинецька сільська рада

Березівська сільська рада

Білянівська сільська рада

Борівська сільська рада

Вило-Ярузька сільська рада

Володієвецька сільська рада

Гонтівська сільська рада

Лозівська сільська рада

Мазурівська сільська рада

Моївська сільська рада

Саїнська сільська рада

Сокільська сільська рада

Чернівецька селищна рада

Шендерівська сільська рада

Чечельницький район

Берізко-Чечельницька сільська рада

Білокамінська сільська рада

Бондурівська сільська рада

Бритавська сільська рада

Вербська сільська рада

Демівська сільська рада

Каташинська сільська рада

Куренівська сільська рада

Лузька сільська рада

Любомирська сільська рада

Ольгопільська сільська рада

Рогізківська сільська рада

Стратіївська сільська рада

Тартацька сільська рада

Червоногребельська сільська рада

Чечельницька селищна рада

Шаргородський район

Гибалівська сільська рада

Голинчинецька сільська рада

Деребчинська сільська рада

Джуринська сільська рада

Зведенівська сільська рада

Івашковецька сільська рада

Козлівська сільська рада

Конатковецька сільська рада

Копистиринська сільська рада

Лозівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Мурафська сільська рада

Носиківська сільська рада

Пасинківська сільська рада

Пеньківська сільська рада

Перепільчинецька сільська рада

Писарівська сільська рада

Плебанівська сільська рада

Політанківська сільська рада

Руданська сільська рада

Садковецька сільська рада

Сапіжанська сільська рада

Слободо-Шаргородська сільська рада

Стрільницька сільська рада

Федорівська сільська рада

Хоменківська сільська рада

Юліямпільська сільська рада

Юхимівська сільська рада

Ямпільський район

Бушанська сільська рада

Качківська сільська рада

Клембівська сільська рада

Петрашівська сільська рада

Ратуська сільська рада

Северинівська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Цекинівська сільська рада

Волинська область

м. Нововолинськ

Жовтнева селищна рада

Володимир-Волинський район

Березовичівська сільська рада

Білинська сільська рада

Бубнівська сільська рада

Галинівська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Зимнівська сільська рада

Зорянська сільська рада

Красноставська сільська рада

Ласківська сільська рада

Лудинська сільська рада

Льотничівська сільська рада

Микитичівська сільська рада

Оваднівська сільська рада

П'ятиднівська сільська рада

Рогожанська сільська рада

Селецька сільська рада

Стенжаричівська сільська рада

Хмелівківська сільська рада

Хобултівська сільська рада

Хотячівська сільська рада

Горохівський район

Бережанківська сільська рада

Бранівська сільська рада

Бужанівська сільська рада

Ватинська сільська рада

Вільхівська сільська рада

Галичанська сільська рада

Горішненська сільська рада

Губинська Перша сільська рада

Жабченська сільська рада

Журавниківська сільська рада

Звиняченська сільська рада

Квасівська сільська рада

Колодеженська сільська рада

Лемешівська сільська рада

Лобачівська сільська рада

Мервинська сільська рада

Мирківська сільська рада

Мирненська сільська рада

Михлинська сільська рада

Новосілківська сільська рада

Перемильська сільська рада

Печихвостівська сільська рада

Підберезівська сільська рада

Пірванченська сільська рада

Пісківська сільська рада

Пустомитівська сільська рада

Рачинська сільська рада

Сенкевичівська селищна рада

Скірченська сільська рада

Скобелківська сільська рада

Скригівська сільська рада

Смолявська сільська рада

Терешківцівська сільська рада

Угринівська сільська рада

Холонівська сільська рада

Цегівська сільська рада

Шклинська сільська рада

Іваничівський район

Бужанківська сільська рада

Грибовицька сільська рада

Грядівська сільська рада

Жашковичівська сільська рада

Заболотцівська сільська рада

Завидівська сільська рада

Заставненська сільська рада

Колонська сільська рада

Литовезька сільська рада

Луковичівська сільська рада

Милятинська сільська рада

Мишівська сільська рада

Мовниківська сільська рада

Морозовичівська сільська рада

Павлівська сільська рада

Переславичівська сільська рада

Поромівська сільська рада

Радовичівська сільська рада

Риковичівська сільська рада

Соснинська сільська рада

Старолішнянська сільська рада

Старопорицька сільська рада

Топилищенська сільська рада

Камінь-Каширський район

Боровненська сільська рада

Броницька сільська рада

Бузаківська сільська рада

Великообзирська сільська рада

Верхівська сільська рада

Видертська сільська рада

Видричівська сільська рада

Воєгощанська сільська рада

Ворокомлівська сільська рада

Грудківська сільська рада

Гуто-Боровенська сільська рада

Добренська сільська рада

Заліська сільська рада

Карасинська сільська рада

Качинська сільська рада

Клітицька сільська рада

Личинівська сільська рада

Мельнико-Мостищенська сільська рада

Новочервищанська сільська рада

Нуйнівська сільська рада

Олениненська сільська рада

Осівцівська сільська рада

Піщанська сільська рада

Пнівненська сільська рада

Полицівська сільська рада

Раково-Ліська сільська рада

Сошичненська сільська рада

Стобихівська сільська рада

Тоболівська сільська рада

Хотешівська сільська рада

Черченська сільська рада

Ківерцівський район

Берестянська сільська рада

Борохівська сільська рада

Грем'яченська сільська рада

Дернівська сільська рада

Дідичівська сільська рада

Дубищенська сільська рада

Жидичинська сільська рада

Жорнищенська сільська рада

Журавичівська сільська рада

Завітненська сільська рада

Звірівська сільська рада

Карпилівська сільська рада

Липненська сільська рада

Озерська сільська рада

Озерцівська сільська рада

Олицька селищна рада

Омельненська сільська рада

Покащівська сільська рада

Прилуцька сільська рада

Сильненська сільська рада

Сокиричівська сільська рада

Суська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Холоневичівська сільська рада

Хорлупівська сільська рада

Цуманська селищна рада

Ковельський район

Білашівська сільська рада

Білинська сільська рада

Велицька сільська рада

Городищенська сільська рада

Доротищенська сільська рада

Дрозднівська сільська рада

Дубівська сільська рада

Зеленська сільська рада

Козлиничівська сільська рада

Колодяжненська сільська рада

Кричевичівська сільська рада

Любитівська сільська рада

Люблинецька селищна рада

Майданська сільська рада

Мельницька сільська рада

Мощенська сільська рада

Новомосирська сільська рада

Облапська сільська рада

Підрізька сільська рада

Пісочненська сільська рада

Поворська сільська рада

Поповичівська сільська рада

Радошинська сільська рада

Ситовичівська сільська рада

Сільцівська сільська рада

Скулинська сільська рада

Старокошарівська сільська рада

Тойкутська сільська рада

Уховецька сільська рада

Локачинський район

Білопільська сільська рада

Бубнівська сільська рада

Війницька сільська рада

Дорогиничівська сільська рада

Замличівська сільська рада

Затурцівська сільська рада

Заячицівська сільська рада

Зубильненська сільська рада

Кисилинська сільська рада

Козлівська сільська рада

Колпитівська сільська рада

Конюхівська сільська рада

Крухиничівська сільська рада

Локачинська селищна рада

Марковичівська сільська рада

Озютичівська сільська рада

Привітненська сільська рада

Старозагорівська сільська рада

Холопичівська сільська рада

Шельвівська сільська рада

Луцький район

Баївська сільська рада

Баківцівська сільська рада

Білостоцька сільська рада

Боголюбська сільська рада

Боратинська сільська рада

Буянівська сільська рада

Веселівська сільська рада

Воютинська сільська рада

Гіркополонківська сільська рада

Городищенська сільська рада

Заборольська сільська рада

Коршівська сільська рада

Лаврівська сільська рада

Липинська сільська рада

Лищенська сільська рада

Маяківська сільська рада

Несвічівська сільська рада

Одерадівська сільська рада

Підгайцівська сільська рада

Піддубцівська сільська рада

Промінська сільська рада

Радомишльська сільська рада

Ратнівська сільська рада

Рокинівська селищна рада

Романівська сільська рада

Садівська сільська рада

Смолигівська сільська рада

Торчинська селищна рада

Хорохоринська сільська рада

Чаруківська сільська рада

Шепельська сільська рада

Любешівський район

Березичівська сільська рада

Бихівська сільська рада

Бірківська сільська рада

Великоглушанська сільська рада

Великокурінська сільська рада

Ветлівська сільська рада

Гірківська сільська рада

Деревківська сільська рада

Дольська сільська рада

Залаззівська сільська рада

Залізницька сільська рада

Зарудчівська сільська рада

Любешівська селищна рада

Любешівсько-Волянська сільська рада

Малоглушанська сільська рада

Седлищенська сільська рада

Судченська сільська рада

Хоцунська сільська рада

Цирська сільська рада

Щитинська сільська рада

Любомльський район

Бірківська сільська рада

Вишнівська сільська рада

Головненська селищна рада

Гущанська сільська рада

Заболоттівська сільська рада

Забузька сільська рада

Запільська сільська рада

Зачернецька сільська рада

Згоранська сільська рада

Куснищанська сільська рада

Ладинська сільська рада

Машівська сільська рада

Нудиженська сільська рада

Олеська сільська рада

Підгородненська сільська рада

Полапівська сільська рада

Почапівська сільська рада

Радехівська сільська рада

Римачівська сільська рада

Рівненська сільська рада

Столинсько-Смолярська сільська рада

Хворостівська сільська рада

Штунська сільська рада

Маневицький район

Боровичівська сільська рада

Будківська сільська рада

Великоведмезька сільська рада

Великоосницька сільська рада

Галузійська сільська рада

Годомичівська сільська рада

Гораймівська сільська рада

Городоцька сільська рада

Довжицька сільська рада

Карасинська сільська рада

Колківська селищна рада

Комарівська сільська рада

Копиллівська сільська рада

Костюхнівська сільська рада

Красновольська сільська рада

Куклинська сільська рада

Куликовичівська сільська рада

Лишнівська сільська рада

Лісівська сільська рада

Маневицька селищна рада

Новорудська сільська рада

Оконська сільська рада

Прилісненська сільська рада

Рудниківська сільська рада

Серхівська сільська рада

Старосільська сільська рада

Старочорторийська сільська рада

Троянівська сільська рада

Цмінівська сільська рада

Черевахівська сільська рада

Четвертнянська сільська рада

Чорнижівська сільська рада

Ратнівський район

Велимченська сільська рада

Видраницька сільська рада

Височненська сільська рада

Гірниківська сільська рада

Гутянська сільська рада

Датинська сільська рада

Жиричівська сільська рада

Заболоттівська селищна рада

Забродівська сільська рада

Заліська сільська рада

Залухівська сільська рада

Замшанівська сільська рада

Здомишельська сільська рада

Кортеліська сільська рада

Межиситівська сільська рада

Млинівська сільська рада

Поступельська сільська рада

Прохідська сільська рада

Ратнівська селищна рада

Самари-Оріхівська сільська рада

Самарівська сільська рада

Турська сільська рада

Щедрогірська сільська рада

Рожищенський район

Березолуківська сільська рада

Береська сільська рада

Вічинівська сільська рада

Ворончинська сільська рада

Городинівська сільська рада

Доросинівська сільська рада

Дубищенська селищна рада

Залісцівська сільська рада

Іванчицівська сільська рада

Кобченська сільська рада

Копачівська сільська рада

Кременецька сільська рада

Літогощанська сільська рада

Луківська сільська рада

Любченська сільська рада

Мильська сільська рада

Навізька сільська рада

Немирська сільська рада

Носачевичівська сільська рада

Переспівська сільська рада

Пожарківська сільська рада

Рудко-Козинська сільська рада

Руднянська сільська рада

Сокільська сільська рада

Тихотинська сільська рада

Топільненська сільська рада

Уляниківська сільська рада

Щуринська сільська рада

Ясенівська сільська рада

Старовижівський район

Галиновільська сільська рада

Глухівська сільська рада

Дубечненська сільська рада

Журавлинська сільська рада

Кримненська сільська рада

Любохинівська сільська рада

Мизівська сільська рада

Нововижвівська сільська рада

Поліська сільська рада

Руднянська сільська рада

Седлищенська сільська рада

Секунська сільська рада

Сереховичівська сільська рада

Синівська сільська рада

Смідинська сільська рада

Соколищенська сільська рада

Солов'ївська сільська рада

Старовижівська селищна рада

Старогутівська сільська рада

Турійський район

Боблівська сільська рада

Гайківська сільська рада

Дольська сільська рада

Дулібівська сільська рада

Клюська сільська рада

Кульчинська сільська рада

Купичівська сільська рада

Маковичівська сільська рада

Миляновичівська сільська рада

Мокрецька сільська рада

Новодвірська сільська рада

Новосілківська сільська рада

Овлочинська сільська рада

Озерянська сільська рада

Перевалівська сільська рада

Ружинська сільська рада

Селецька сільська рада

Соловичівська сільська рада

Соминська сільська рада

Туличівська сільська рада

Шацький район

Грабівська сільська рада

Піщанська сільська рада

Прип'ятська сільська рада

Пулемецька сільська рада

Пульмівська сільська рада

Ростанська сільська рада

Самійличівська сільська рада

Світязька сільська рада

Шацька селищна рада

Дніпропетровська область

Апостолівський район

Великокостромська сільська рада

Вільненська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Ленінська сільська рада

Мар'янська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Ниво-Трудівська сільська рада

Першотравенська сільська рада

Токівська сільська рада

Васильківський район

Васильківська селищна рада

Воскресенівська сільська рада

Григорівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Павлівська сільська рада

Дніпропетровський район

Орджонікідзевська (центр с. Миколаївка) сільська рада

Балівська сільська рада

Волоська сільська рада

Кіровська селищна рада

Миколаївська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Партизанська сільська рада

Степнянська сільська рада

Степова сільська рада

Сурсько-Литовська сільська рада

Чумаківська сільська рада

Ювілейна селищна рада

Криворізький район

Веселівська сільська рада

Лозуватська сільська рада

Надеждівська сільська рада

Новопільська сільська рада

Криничанський район

Аулівська селищна рада

Гуляйпільська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Затишнянська сільська рада

Катеринопільська сільська рада

Криничанська селищна рада

Кудашівська сільська рада

Маломихайлівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Преображенська сільська рада

Світлогірська сільська рада

Семенівська сільська рада

Українська сільська рада

Червоноіванівська сільська рада

Щорська селищна рада

Магдалинівський район

Бузівська сільська рада

Гупалівська сільська рада

Дмухайлівська сільська рада

Жданівська сільська рада

Заплавська сільська рада

Казначеївська сільська рада

Личківська сільська рада

Магдалинівська селищна рада

Мар'ївська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Оленівська сільська рада

Очеретуватська сільська рада

Першотравенська сільська рада

Поливанівська сільська рада

Почино-Софіївська сільська рада

Приютська сільська рада

Пролетарська сільська рада

Топчинська сільська рада

Чернеччинська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Межівський район

Веселівська сільська рада

Демуринська селищна рада

Новопавлівська сільська рада

Преображенська сільська рада

Слов'янська сільська рада

Нікопольський район

Дмитрівська сільська рада

Кіровська сільська рада

Криничуватська сільська рада

Лошкарівська сільська рада

Менжинська сільська рада

Новоіванівська сільська рада

Павлопільська сільська рада

Першотравенська сільська рада

Південна сільська рада

Покровська сільська рада

Придніпровська сільська рада

Червоногригорівська селищна рада

Чкаловська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Шолоховська сільська рада

Новомосковський район

Багатська сільська рада

Василівська сільська рада

Гвардійська селищна рада

Голубівська сільська рада

Губиниська селищна рада

Знаменівська сільська рада

Керносівська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Меліоративнівська селищна рада

Миколаївська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новостепанівська сільська рада

Орлівщинська сільська рада

Перещепинська міська рада

Піщанська сільська рада

Попасненська сільська рада

Спаська сільська рада

Черкаська селищна рада

Павлоградський район

Богданівська сільська рада

Богуславська сільська рада

Булахівська сільська рада

Вербківська сільська рада

В'язівоцька сільська рада

Карабинівська сільська рада

Кочережківська сільська рада

Межиріцька сільська рада

Новодачинська сільська рада

Новоруська сільська рада

Поперечненська сільська рада

Привовчанська сільська рада

Троїцька сільська рада

Петриківський район

Іванівська сільська рада

Курилівська селищна рада

Лобойківська сільська рада

Миколаївська селищна рада

Петриківська селищна рада

Чаплинська сільська рада

Шульгівська сільська рада

Петропавлівський район

Брагинівська сільська рада

Хорошівська сільська рада

Українська сільська рада

Троїцька сільська рада

Самарська сільська рада

Петропавлівська селищна рада

Петрівська сільська рада

Осадченська сільська рада

Олександропільська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Лозівська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Васильківська сільська рада

Покровський район

Андріївська сільська рада

Вишнівська сільська рада

Гаврилівська сільська рада

Катеринівська сільська рада

Маломихайлівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Орлівська сільська рада

Покровська селищна рада

Просянська селищна рада

П'ятихатський район

Біленщинська сільська рада

Богдано-Надеждівська сільська рада

Виноградівська сільська рада

Грушуватська сільська рада

Зорянська сільська рада

Лихівська селищна рада

Лозуватська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Саврівська сільська рада

Саксаганська сільська рада

Троїцька сільська рада

Холодіївська сільська рада

Синельниківський район

Вільненська сільська рада

Кислянська сільська рада

Луб'янська сільська рада

Майська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Писарівська сільська рада

Славгородська селищна рада

Старовишневецька сільська рада

Софіївський район

Девладівська сільська рада

Запорізька сільська рада

Кам'янська сільська рада

Мар'є-Дмитрівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Нововасилівська сільська рада

Новоолексіївська сільська рада

Новоюлівська сільська рада

Ордо-Василівська сільська рада

Першотравенська сільська рада

Софіївська селищна рада

Солонянський район

Березнуватівська сільська рада

Томаківський район

Виводівська сільська рада

Вищетарасівська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Зеленогайська сільська рада

Зорянська сільська рада

Кисличуватська сільська рада

Китайгородська сільська рада

Мирівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новокиївська сільська рада

Преображенська сільська рада

Томаківська селищна рада

Чумаківська сільська рада

Царичанський район

Бабайківська сільська рада

Залеліївська сільська рада

Зорянська сільська рада

Китайгородська сільська рада

Ляшківська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Могилівська сільська рада

Прядівська сільська рада

Рудківська сільська рада

Царичанська селищна рада

Цибульківська сільська рада

Юр'ївська сільська рада

Широківський район

Андріївська сільська рада

Миколаївська селищна рада

Олександрівська сільська рада

Розилюксембурзька сільська рада

Степова сільська рада

Шестірнянська сільська рада

Широківська селищна рада

Юр'ївський район

Олександрівська сільська рада

Чаплинська сільська рада

Донецька область

м. Горлівка

Зайцівська селищна рада

Артемівський район

Міньківська сільська рада

Волноваський район

Златоустівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Кіровська сільська рада

Рівнопільська сільська рада

Степнянська сільська рада

Володарський район

Зеленоярська сільська рада

Зорянська сільська рада

Красноармійський район

Іванівська сільська рада

Красненська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новоєлизаветівська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Новотроїцька сільська рада

Першотравнева сільська рада

Рівненська сільська рада

Сергіївська сільська рада

Срібненська сільська рада

Удачненська селищна рада

Улянівська сільська рада

Слов'янський район

Черкаська селищна рада

Старобешівський район

Новосвітська селищна рада

Старобешівська селищна рада

Шахтарський район

Великошишівська сільська рада

Золотарівська сільська рада

Мануйлівська сільська рада

Садівська сільська рада

м. Дружківка

Олексієво-Дружківська селищна рада

м. Краматорськ

Шабельківська селищна рада

Житомирська область

Андрушівський район

Антопільська сільська рада

Бровківська сільська рада

Великомошковецька сільська рада

Волосівська сільська рада

Гальчинська сільська рада

Глиновецька сільська рада

Городківська сільська рада

Забарська сільська рада

Іванківська сільська рада

Івницька сільська рада

Каменівська сільська рада

Крилівська сільська рада

Лебединецька сільська рада

Любимівська сільська рада

Маломошковецька сільська рада

Малоп'ятигірська сільська рада

Міньковецька сільська рада

Мостівська сільська рада

Новоівницька сільська рада

Новокотельнянська сільська рада

Павелківська сільська рада

Старокотельнянська сільська рада

Степківська сільська рада

Яроповицька сільська рада

Баранівський район

Берестівська сільська рада

Вірлянська сільська рада

Довбиська селищна рада

Дубрівська сільська рада

Жарівська сільська рада

Зеремлянська сільська рада

Йосипівська сільська рада

Кам'янобрідська селищна рада

Кашперівська сільська рада

Марківська сільська рада

Мар'янівська селищна рада

Мокренська сільська рада

Першотравенська селищна рада

Полянківська селищна рада

Радулинська сільська рада

Рогачівська сільська рада

Смолдирівська сільська рада

Суємецька сільська рада

Хижівська сільська рада

Ялишівська сільська рада

Бердичівський район

Андріяшівська сільська рада

Бистрицька сільська рада

Буряківська сільська рада

Великонизгорецька сільська рада

Великоп'ятигірська сільська рада

Гальчинська сільська рада

Гардишівська сільська рада

Гришковецька селищна рада

Закутинецька сільська рада

Іванковецька сільська рада

Красівська сільська рада

Малосілківська сільська рада

Маркушівська сільська рада

Мирославська сільська рада

Никонівська сільська рада

Озадівська сільська рада

Осиківська сільська рада

Половецька сільська рада

Радянська сільська рада

Райгородоцька сільська рада

Райківська сільська рада

Рейська сільська рада

Садківська сільська рада

Скаківська сільська рада

Скраглівська сільська рада

Слободищенська сільська рада

Старосолотвинська сільська рада

Терехівська сільська рада

Хажинська сільська рада

Швайківська сільська рада

Брусилівський район

Брусилівська селищна рада

Водотиївська сільська рада

Дивинська сільська рада

Карабачинська сільська рада

Лазарівська сільська рада

Містечківська сільська рада

Морозівська сільська рада

Новоозерянська сільська рада

Озерська сільська рада

Осівецька сільська рада

Покришівська сільська рада

Приворітська сільська рада

Скочищенська сільська рада

Соболівська сільська рада

Соловіївська сільська рада

Ставищенська сільська рада

Хомутецька сільська рада

Яструбеньківська сільська рада

Володарсько-Волинський район

Березівська сільська рада

Володарсько-Волинська селищна рада

Грушківська сільська рада

Дворищенська сільська рада

Добринська сільська рада

Зубринська сільська рада

Краївщинська сільська рада

Кропивнянська сільська рада

Небізька сільська рада

Новоборівська селищна рада

Поромівська сільська рада

Радицька сільська рада

Рижанська сільська рада

Сколобівська сільська рада

Суховільська сільська рада

Топорищенська сільська рада

Фасівська сільська рада

Ягодинська сільська рада

Ємільчинський район

Андрієвицька сільська рада

Барашівська сільська рада

Березівська сільська рада

Березниківська сільська рада

Бобрицька сільська рада

Будо-Бобрицька сільська рада

Варварівська сільська рада

Великоглумчанська сільська рада

Великоцвілянська сільська рада

Великояблунецька сільська рада

Ганнопільська сільська рада

Ємільчинська селищна рада

Зеленицька сільська рада

Киянська сільська рада

Кочичинська сільська рада

Кривотинська сільська рада

Кулішівська сільська рада

Малоглумчанська сільська рада

Медведівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Мокляківська сільська рада

Неділищенська сільська рада

Осівська сільська рада

Підлубівська сільська рада

Рихальська сільська рада

Руднє-Іванівська сільська рада

Рясненська сільська рада

Сербівська сільська рада

Сербо-Слобідська сільська рада

Сергіївська сільська рада

Середівська сільська рада

Симонівська сільська рада

Сімаківська сільська рада

Степанівська сільська рада

Тайківська сільська рада

Усолусівська сільська рада

Яблунецька селищна рада

Житомирський район

Березівська сільська рада

Буківська сільська рада

Василівська сільська рада

Вересівська сільська рада

Вертокиївська сільська рада

Високопічська сільська рада

Глибочанська сільська рада

Глибочицька сільська рада

Денишівська сільська рада

Заможненська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Іванівська сільська рада

Коднянська сільська рада

Корчацька сільська рада

Левківська сільська рада

Ліщинська сільська рада

Луківська сільська рада

Миролюбівська сільська рада

Новогуйвинська селищна рада

Озерянківська сільська рада

Оліївська сільська рада

Пісківська сільська рада

Руднє-Городищенська сільська рада

Сінгурівська сільська рада

Станишівська сільська рада

Тетерівська сільська рада

Троянівська сільська рада

Туровецька сільська рада

Коростенський район

Берестовецька сільська рада

Бехівська сільська рада

Білківська сільська рада

Бондарівська сільська рада

Васьковицька сільська рада

Веселівська сільська рада

Вигівська сільська рада

Горщиківська сільська рада

Давидківська сільська рада

Дідковицька сільська рада

Каленська сільська рада

Калинівська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Кожухівська сільська рада

Купищенська сільська рада

Малозубівщинська сільська рада

Мединівська сільська рада

Межиріцька сільська рада

Меленівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новаківська сільська рада

Новинська сільська рада

Обиходівська сільська рада

Поліська сільська рада

Ришавська сільська рада

Сарновицька сільська рада

Сингаївська сільська рада

Ставищенська сільська рада

Стремигородська сільська рада

Ушомирська сільська рада

Ходаківська сільська рада

Холосненська сільська рада

Хотинівська сільська рада

Шершнівська сільська рада

Щорсівська сільська рада

Коростишівський район

Більковецька сільська рада

Віленьківська сільська рада

Вільнянківська сільська рада

Вільнянська сільська рада

Городська сільська рада

Гуменницька сільська рада

Здвижківська сільська рада

Кам'янобрідська сільська рада

Квітнева сільська рада

Кмитівська сільська рада

Козіївська сільська рада

Кропивнянська сільська рада

Минійківська сільська рада

Садівська сільська рада

Слобідська сільська рада

Старосілецька сільська рада

Стрижівська сільська рада

Студеницька сільська рада

Торчинська сільська рада

Харитонівська сільська рада

Шахворостівська сільська рада

Щигліївська сільська рада

Лугинський район

Бовсунівська сільська рада

Будо-Літківська сільська рада

Жеревецька сільська рада

Жовтнева селищна рада

Калинівська сільська рада

Красноставська сільська рада

Кремненська сільська рада

Лугинська селищна рада

Остапівська сільська рада

Путиловецька сільська рада

Старосільська сільська рада

Степанівська сільська рада

Топільнянська сільська рада

Червоноволоцька сільська рада

Любарський район

Авратинська сільська рада

Березівська сільська рада

Бичівська сільська рада

Великобраталівська сільська рада

Великоволицька сільська рада

Великодеревичівська сільська рада

Вигнанська сільська рада

Гізівщинська сільська рада

Глезненська сільська рада

Коростківська сільська рада

Липненська сільська рада

Меленецька сільська рада

Мотовилівська сільська рада

Новочорторийська сільська рада

Панасівська сільська рада

Привітівська сільська рада

Стрижівська сільська рада

Юрівська сільська рада

Малинський район

Барвінківська сільська рада

Будо-Вороб'ївська сільська рада

Вишівська сільська рада

Владівська сільська рада

Ворсівська сільська рада

Головківська сільська рада

Горинська сільська рада

Гранітненська селищна рада

Дібрівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Йосипівська сільська рада

Ксаверівська сільська рада

Луківська сільська рада

Любовицька сільська рада

Малинівська сільська рада

Морозівська сільська рада

Недашківська сільська рада

Нововороб'ївська сільська рада

Пиріжківська сільська рада

Скуратівська сільська рада

Слобідська сільська рада

Старовороб'ївська сільська рада

Українська сільська рада

Устинівська сільська рада

Федорівська сільська рада

Чоповицька селищна рада

Шевченківська сільська рада

Народицький район

Базарська сільська рада

Болотницька сільська рада

В'язівська сільська рада

Гуто-Мар'ятинська сільська рада

Закусилівська сільська рада

Заліська сільська рада

Ласківська сільська рада

Межиліська сільська рада

Мотійківська сільська рада

Народицька селищна рада

Новодорогинська сільська рада

Норинцівська сільська рада

Радчанська сільська рада

Селецька сільська рада

Стародорогинська сільська рада

Сухарівська сільська рада

Новоград-Волинський район

Барвинівська сільська рада

Броницькогутянська сільська рада

Великогорбашівська сільська рада

Великомолодьківська сільська рада

Дідовицька сільська рада

Жолобненська сільська рада

Киківська сільська рада

Киянська сільська рада

Кленівська сільська рада

Косенівська сільська рада

Красилівська сільська рада

Лебедівська сільська рада

Лучицька сільська рада

Наталівська сільська рада

Несолонська сільська рада

Пилиповицька сільська рада

Піщівська сільська рада

Повчинська сільська рада

Поліянівська сільська рада

Середньодеражнянська сільська рада

Суховольська сільська рада

Тупальська сільська рада

Федорівська сільська рада

Чижівська сільська рада

Ярунська сільська рада

Овруцький район

Бігунська сільська рада

Бондарівська сільська рада

Великохайчанська сільська рада

Великочернігівська сільська рада

Гладковицька сільська рада

Гошівська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Ігнатпільська сільська рада

Кирданівська сільська рада

Колесниківська сільська рада

Левковицька сільська рада

Лучанківська сільська рада

Можарівська сільська рада

Невгодівська сільська рада

Нововелідницька сільська рада

Норинська сільська рада

Першотравнева селищна рада

Підрудянська сільська рада

Піщаницька сільська рада

Покалівська сільська рада

Раківщинська сільська рада

Слобідська сільська рада

Усівська сільська рада

Хлуплянська сільська рада

Черепинська сільська рада

Шоломківська сільська рада

Олевський район

Білокоровицька сільська рада

Бучманівська селищна рада

Дружбівська селищна рада

Жовтнева сільська рада

Жубровицька сільська рада

Журжевицька сільська рада

Замисловицька сільська рада

Зольнянська сільська рада

Зубковицька сільська рада

Кам'янська сільська рада

Кишинська сільська рада

Комсомольська сільська рада

Копищенська сільська рада

Лопатицька сільська рада

Майданська сільська рада

Новобілокоровицька селищна рада

Новоозерянківська селищна рада

Радовельська сільська рада

Руднє-Бистрянська сільська рада

Стовпинська сільська рада

Сущанська сільська рада

Тепеницька сільська рада

Хочинська сільська рада

Юрівська сільська рада

Попільнянський район

Андрушківська сільська рада

Білківська сільська рада

Василівська сільська рада

Великолісовецька сільська рада

Голуб'ятинська сільська рада

Єрчицька сільська рада

Жовтнева сільська рада

Кам'янська сільська рада

Корнинська селищна рада

Котлярська сільська рада

Красногірська сільська рада

Кривенська сільська рада

Липківська сільська рада

Лисівська сільська рада

Лучинська сільська рада

Макарівська сільська рада

Миролюбівська сільська рада

Новоселицька сільська рада

Паволоцька сільська рада

Парипська сільська рада

Попільнянська селищна рада

Попільнянська сільська рада

Почуйківська сільська рада

Романівська сільська рада

Саверецька сільська рада

Сокільчанська сільська рада

Ставищенська сільська рада

Строківська сільська рада

Сущанська сільська рада

Турбівська сільська рада

Харліївська сільська рада

Ходорківська сільська рада

Радомишльський район

Білокриницька селищна рада

Борщівська сільська рада

Великорацька сільська рада

Вепринська сільська рада

Верлоцька сільська рада

Вишевицька сільська рада

Гуто-Потіївська сільська рада

Забілоцька сільська рада

Заболотська сільська рада

Заньківська сільська рада

Іршанська сільська рада

Кичкирівська сільська рада

Котівська сільська рада

Кочерівська сільська рада

Краснобірська сільська рада

Кримоцька сільська рада

Ленінська сільська рада

Лутівська сільська рада

Макалевицька сільська рада

Межиріцька сільська рада

Меньківська сільська рада

Мірчанська сільська рада

Новобудська сільська рада

Облітківська сільська рада

Осичківська сільська рада

Пилиповицька сільська рада

Потіївська сільська рада

Раковицька сільська рада

Чайківська сільська рада

Романівський район

Биківська селищна рада

Булдичівська сільська рада

Великокозарська сільська рада

Вільшанська сільська рада

Врублівська сільська рада

Годиська сільська рада

Гордіївська сільська рада

Камінська сільська рада

Карвинівська сільська рада

Колодяжненська сільська рада

Малокозарська сільська рада

Миропільська селищна рада

Нивнинська сільська рада

Ольшанська сільська рада

Печанівська сільська рада

Прутівська сільська рада

Романівська селищна рада

Романівська сільська рада

Садківська сільська рада

Соболівська сільська рада

Старочуднівсько-Гутянська сільська рада

Хижинецька сільська рада

Червонохатківська сільська рада

Ягодинська сільська рада

Ясногородська сільська рада

Ружинський район

Березянська сільська рада

Бистрицька сільська рада

Бистріївська сільська рада

Білилівська сільська рада

Вербівська сільська рада

Верхівнянська сільська рада

Вишнівська сільська рада

Вільнопільська сільська рада

Вчорайшенська сільська рада

Голубівська сільська рада

Городоцька сільська рада

Дерганівська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Зарудинецька сільська рада

Зорянська сільська рада

Карабчиївська сільська рада

Княжиківська сільська рада

Крилівська сільська рада

Малонизгорецька сільська рада

Малочернявська сільська рада

Мовчанівська сільська рада

Немиринецька сільська рада

Огіївська сільська рада

Плосківська сільська рада

Прибережненська сільська рада

Рогачівська сільська рада

Роставицька сільська рада

Топорівська сільська рада

Чорнорудська сільська рада

Шпичинецька сільська рада

Ягнятинська сільська рада

Червоноармійський район

Андріївська сільська рада

Бабичівська сільська рада

Великолугівська сільська рада

В'юнківська сільська рада

Зеленополянська сільська рада

Івановицька сільська рада

Кошелівська сільська рада

Курненська сільська рада

Мартинівська сільська рада

Новозаводська сільська рада

Очеретянська сільська рада

Павлівська сільська рада

Пулино-Гутянська сільська рада

Соколівська сільська рада

Старомайданська сільська рада

Стрибізька сільська рада

Теньківська сільська рада

Тетірська сільська рада

Червоноармійська селищна рада

Ялинівська сільська рада

Черняхівський район

Андріївська сільська рада

Бежівська сільська рада

Великогорбашівська сільська рада

Видиборська сільська рада

Високівська сільська рада

Вільська сільська рада

Головинська селищна рада

Горбулівська сільська рада

Городищенська сільська рада

Дівочківська сільська рада

Жадьківська сільська рада

Забрідська сільська рада

Зороківська сільська рада

Клітищенська сільська рада

Ксаверівська сільська рада

Новопільська сільська рада

Очеретянська сільська рада

Пекарщинська сільська рада

Салівська сільська рада

Селянщинська сільська рада

Сліпчицька сільська рада

Стиртівська сільська рада

Троковицька сільська рада

Черняхівська селищна рада

Чуднівський район

Бабушківська сільська рада

Бейзимівська сільська рада

Великокоровинецька селищна рада

Вільшанська сільська рада

Галіївська сільська рада

Дриглівська сільська рада

Дубищенська сільська рада

Жеребківська сільська рада

Іванопільська селищна рада

Карповецька сільська рада

Кілківська сільська рада

Краснопільська сільська рада

Носівська сільська рада

П'ятківська сільська рада

Рачківська сільська рада

Трощанська сільська рада

Турчинівська сільська рада

Тютюнниківська сільська рада

Закарпатська область

Берегівський район

Астейська сільська рада

Великобийганська сільська рада

Галаборська сільська рада

Гутівська сільська рада

Мочолянська сільська рада

Нижньореметівська сільська рада

Великоберезнянський район

Буківцівська сільська рада

Верховино-Бистрянська сільська рада

Волосянківська сільська рада

Забрідська сільська рада

Загорбська сільська рада

Костринська сільська рада

Лубнянська сільська рада

Розтоцько-Пастільська сільська рада

Смереківська сільська рада

Солянська сільська рада

Ставненська сільська рада

Стричавська сільська рада

Стужицька сільська рада

Тихівська сільська рада

Чорноголівська сільська рада

Виноградівський район

Сасівська сільська рада

Теківська сільська рада

Міжгірський район

Буковецька сільська рада

Верхньобистрянська сільська рада

Вучківська сільська рада

Голятинська сільська рада

Келечинська сільська рада

Лісковецька сільська рада

Лозянська сільська рада

Майданська сільська рада

Негровецька сільська рада

Нижньостуденівська сільська рада

Новоселицька сільська рада

Пилипецька сільська рада

Присліпська сільська рада

Репинська сільська рада

Синевирсько-Полянська сільська рада

Соймівська сільська рада

Торунська сільська рада

Мукачівський район

Лавківська сільська рада

Перечинський район

Сімерська сільська рада

Тур'є-Реметівська сільська рада

Рахівський район

Білинська сільська рада

Богданська сільська рада

Великобичківська селищна рада

Квасівська сільська рада

Косівсько-Полянська сільська рада

Костилівська сільська рада

Свалявський район

Березниківська сільська рада

Ганьковицька сільська рада

Голубинська сільська рада

Дусинська сільська рада

Керецьківська сільська рада

Неліпинська сільська рада

Плосківська сільська рада

Полянська сільська рада

Родниківська сільська рада

Солочинська сільська рада

Стройненська сільська рада

Сусківська сільська рада

Тибавська сільська рада

Тячівський район

Бедевлянська сільська рада

Великоугольська сільська рада

Вонігівська сільська рада

Ганичівська сільська рада

Руськополівська сільська рада

Тернівська сільська рада

Углянська сільська рада

Чумалівська сільська рада

Ужгородський район

Баранинська сільська рада

Ратовецька сільська рада

Часлівська сільська рада

Червонівська сільська рада

Хустський район

Березівська сільська рада

Боронявська сільська рада

Велятинська сільська рада

Вишківська селищна рада

Горінчівська сільська рада

Данилівська сільська рада

Драгівська сільська рада

Забрідська сільська рада

Золотарівська сільська рада

Копашнівська сільська рада

Кошелівська сільська рада

Крайниківська сільська рада

Кривська сільська рада

Липецько-Полянська сільська рада

Липовецька сільська рада

Липчанська сільська рада

Монастирецька сільська рада

Нанківська сільська рада

Нижньобистрівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Рокосівська сільська рада

Сокирницька сільська рада

Стеблівська сільська рада

Запорізька область

м. Бердянськ

Нововасилівська сільська рада

Бердянський район

Андріївська селищна рада

Берестівська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Долинська сільська рада

Луначарська сільська рада

Новотроїцька сільська рада

Червонопільська сільська рада

Василівський район

Верхньокриничанська сільська рада

Малобілозерська сільська рада

Степногірська селищна рада

Великобілозерський район

Великобілозерська сільська рада

Гюнівська сільська рада

Новопетрівська сільська рада

Червона сільська рада

Веселівський район

Веселівська селищна рада

Вільнянський район

Антонівська сільська рада

Гнаровська сільська рада

Дружелюбівська сільська рада

Кам'яна селищна рада

Кіровська сільська рада

Купріянівська сільська рада

Любимівська сільська рада

Максимівська сільська рада

Матвіївська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Михайло-Лукашівська сільська рада

Московська сільська рада

Павлівська сільська рада

Привільненська сільська рада

Солоненська сільська рада

Гуляйпільський район

Верхньотерсянська сільська рада

Воздвижівська сільська рада

Добропільська сільська рада

Долинська сільська рада

Комсомольська сільська рада

Любимівська сільська рада

Мирненська сільська рада

Новозлатопільська сільська рада

Петрівська сільська рада

Полтавська сільська рада

Приютненська сільська рада

Червоненська сільська рада

Залізнична селищна рада

Рівнопільська сільська рада

Воздвижівська сільська рада

Успенівська сільська рада

Темирівська сільська рада

Запорізький район

Августинівська сільська рада

Біленьківська сільська рада

Веселівська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Григорівська сільська рада

Долинська сільська рада

Лисогірська сільська рада

Лукашівська сільська рада

Мар'ївська сільська рада

Миколай-Пільська сільська рада

Наталівська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Розумівська сільська рада

Сонячна сільська рада

Степненська сільська рада

Широківська сільська рада

Балабинська селищна рада

Кушугумська селищна рада

Малокатеринівська селищна рада

Кам'янсько-Дніпровський район

Дніпровська сільська рада

Іванівська сільська рада

Заповітненська сільська рада

Водянська сільська рада

Куйбишевський район

Білоцерківська сільська рада

Більманська сільська рада

Благовіщенська сільська рада

Вершинська сільська рада

Гусарківська сільська рада

Зразківська сільська рада

Ланцівська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Новоукраїнська сільська рада

Смирновська сільська рада

Смілівська сільська рада

Титовська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Комиш-Зорянська селищна рада

Куйбишевська селищна рада

Мелітопольський район

Мордвинівська сільська рада

Михайлівський район

Михайлівська селищна рада

Плодородненська сільська рада

Пришибська селищна рада

Роздольська сільська рада

Тимошівська сільська рада

Новомиколаївський район

Новомиколаївська селищна рада

Підгірненська сільська рада

Терсянська сільська рада

Трудова сільська рада

Оріхівський район

Новоданилівська сільська рада

Новопавлівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Новотроїцька сільська рада

Омельницька сільська рада

Преображенська сільська рада

Щасливська сільська рада

Приазовський район

Олександрівська сільська рада

Приморський район

Борисівська сільська рада

Вячеславська сільська рада

Гюнівська сільська рада

Єлизаветівська сільська рада

Зеленівська сільська рада

Мануйлівська сільська рада

Новоолексіївська сільська рада

Партизанська сільська рада

Преславська сільська рада

Юр'ївська сільська рада

Розівський район

Вишнюватська сільська рада

Токмацький район

Балківська сільська рада

Виноградненська сільська рада

Долинська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Кіровська сільська рада

Новенська сільська рада

Новомиколаївська сільська рада

Новопрокопівська сільська рада

Остриківська сільська рада

Очеретуватська сільська рада

Чернігівський район

Панфілівська сільська рада

Просторівська сільська рада

Широкоярська сільська рада

Якимівський район

Атманайська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Горьківська сільська рада

Давидівська сільська рада

Кирилівська селищна рада

Переможненська сільська рада

Радивонівська сільська рада

Розівська сільська рада

Червоноармійська сільська рада

Чорноземненська сільська рада

Якимівська селищна рада

Івано-Франківська область

м. Болехів

Гузіївська сільська рада

Козаківська сільська рада

Міжрічанська сільська рада

Підберезька сільська рада

Поляницька сільська рада

Тисівська сільська рада

м. Яремче

Ворохтянська селищна рада

Богородчанський район

Богородчанська селищна рада

Богрівська сільська рада

Глибівська сільська рада

Глибоківська сільська рада

Грабовецька сільська рада

Гутянська сільська рада

Дзвиняцька сільська рада

Жураківська сільська рада

Заберезька сільська рада

Іваниківська сільська рада

Космацька сільська рада

Кривецька сільська рада

Кричківська сільська рада

Луквицька сільська рада

Манявська сільська рада

Марківська сільська рада

Міжгірська сільська рада

Монастирчанська сільська рада

Нивочинська сільська рада

Підгірська сільська рада

Порогівська сільська рада

Похівська сільська рада

Раковецька сільська рада

Росільнянська сільська рада

Саджавська сільська рада

Солотвинська селищна рада

Старобогородчанська сільська рада

Старунська сільська рада

Хмелівська сільська рада

Яблунська сільська рада

Верховинський район

Бистрецька сільська рада

Білоберізька сільська рада

Буковецька сільська рада

Верхньоясенівська сільська рада

Верховинська селищна рада

Головівська сільська рада

Голошинська сільська рада

Гринявська сільська рада

Довгопільська сільська рада

Замагірська сільська рада

Зеленська сільська рада

Ільцівська сільська рада

Красниківська сільська рада

Красноїльська сільська рада

Кривопільська сільська рада

Криворівнянська сільська рада

Пробійнівська сільська рада

Перехресненська сільська рада

Стебнівська сільська рада

Устеріківська сільська рада

Хороцівська сільська рада

Яблуницька сільська рада

Галицький район

Бовшівська сільська рада

Височанківська сільська рада

Вікторівська сільська рада

Деліївська сільська рада

Демешківська сільська рада

Дем'янівська сільська рада

Дитятинська сільська рада

Дорогівська сільська рада

Жалиборівська сільська рада

Задністрянська сільська рада

Кінчаківська сільська рада

Комарівська сільська рада

Коростовичівська сільська рада

Крилосівська сільська рада

Кукільницька сільська рада

Курівська сільська рада

Ланівська сільська рада

Маріямпільська сільська рада

Медухівська сільська рада

Нараївська сільська рада

Насташинська сільська рада

Новоскоморохівська сільська рада

Озерянська сільська рада

Перлівецька сільська рада

Тенетниківська сільська рада

Тумирська сільська рада

Тустанська сільська рада

Яблунівська сільська рада

Городенківський район

Вербівцівська сільська рада

Виноградська сільська рада

Кунисівська сільська рада

Олієво-Королівська сільська рада

Раковецька сільська рада

Михальчівська сільська рада

Рашківська сільська рада

Росохацька сільська рада

Слобідська сільська рада

Сороківська сільська рада

Торговицька сільська рада

Чернелицька селищна рада

Чортовецька сільська рада

Долинський район

Белеївська сільська рада

Великотур'янська сільська рада

Вигодська селищна рада

Витвицька сільська рада

Вишківська сільська рада

Геринська сільська рада

Гошівська сільська рада

Кальнянська сільська рада

Княжолуцька сільська рада

Кропивницька сільська рада

Лолинська сільська рада

Малотур'янська сільська рада

Надіївська сільська рада

Новичківська сільська рада

Новоселицька сільська рада

Новошинська сільська рада

Оболонська сільська рада

Підлісківська сільська рада

Раківська сільська рада

Рахинянська сільська рада

Розточківська сільська рада

Сенечівська сільська рада

Слобідсько-Болехівська сільська рада

Солуківська сільська рада

Станковецька сільська рада

Старомізунська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Тяпчанська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Яворівська сільська рада

Калуський район

Голинська сільська рада

Добровлянська сільська рада

Довговойнилівська сільська рада

Завійська сільська рада

Зборянська сільська рада

Луківська сільська рада

Мостищенська сільська рада

Негівська сільська рада

Новицька сільська рада

Перевозецька сільська рада

Пійлівська сільська рада

Середньоугринівська сільська рада

Студінська сільська рада

Томашівська сільська рада

Коломийський район

Верхньовербізька сільська рада

Виноградська сільська рада

Воронівська сільська рада

Воскресинцівська сільська рада

Гвіздецька селищна рада

Годи-Добровідська сільська рада

Жукотинська сільська рада

Загайпільська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Коршівська сільська рада

Ліснохлібичинська сільська рада

Малоключівська сільська рада

Марківська сільська рада

Матеєвецька сільська рада

Молодятинська сільська рада

Нижньовербізька сільська рада

Остапківцівська сільська рада

Отинійська селищна рада

Печеніжинська селищна рада

П'ядицька сільська рада

Семаківська сільська рада

Сідлищенська сільська рада

Сопівська сільська рада

Спаська сільська рада

Торговицька сільська рада

Турківська сільська рада

Угорницька сільська рада

Ценявська сільська рада

Черемхівська сільська рада

Шепарівцівська сільська рада

Косівський район

Акрешорська сільська рада

Бабинська сільська рада

Бане-Березівська сільська рада

Брустурівська сільська рада

Великорожинська сільська рада

Вербовецька сільська рада

Городянська сільська рада

Кобаківська сільська рада

Лючанська сільська рада

Лючківська сільська рада

Микитинецька сільська рада

Нижньоберезівська сільська рада

Пістинська сільська рада

Прокуравська сільська рада

Рожнівська сільська рада

Середньоберезівська сільська рада

Смоднянська сільська рада

Старокутська сільська рада

Текученська сільська рада

Трацька сільська рада

Уторопівська сільська рада

Хімчинська сільська рада

Шепітська сільська рада

Шешорівська сільська рада

Яблунівська селищна рада

Надвірнянський район

Бистрицька сільська рада

Битківська селищна рада

Білоославська сільська рада

Верхньомайданська сільська рада

Волосівська сільська рада

Гаврилівська сільська рада

Гвіздська сільська рада

Делятинська селищна рада

Добротівська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Зеленська сільська рада

Каміннецька сільська рада

Краснянська сільська рада

Ланчинська селищна рада

Ліснотарновицька сільська рада

Лоївська сільська рада

Молодківська сільська рада

Парищенська сільська рада

Пасічнянська сільська рада

Переріслянська сільська рада

Пнівська сільська рада

Саджавська сільська рада

Середньомайданська сільська рада

Стримбівська сільська рада

Тисменичанська сільська рада

Фитьківська сільська рада

Цуцилівська сільська рада

Чорноославська сільська рада

Чорнопотоківська сільська рада

Рогатинський район

Бабухівська сільська рада

Букачівська селищна рада

Васючинська сільська рада

Вербилівська сільська рада

Вишнівська сільська рада

Дичківська сільська рада

Добринівська сільська рада

Жовчівська сільська рада

Заланівська сільська рада

Кліщівнянська сільська рада

Княгиницька сільська рада

Козарівська сільська рада

Конюшківська сільська рада

Липівська сільська рада

Підгородянська сільська рада

Піпдкамінська сільська рада

Помонятівська сільська рада

Потіцька сільська рада

Путятинська сільська рада

Сарниківська сільська рада

Світанківська сільська рада

Стратинська сільська рада

Чагрівська сільська рада

Чернівська сільська рада

Черченська сільська рада

Чесниківська сільська рада

Юнашківська сільська рада

Явченська сільська рада

Рожнятівський район

Брошнівська сільська рада

Верхньострутинська сільська рада

Вільхівська сільська рада

Грабівська сільська рада

Дубівська сільська рада

Ілемнянська сільська рада

Камінська сільська рада

Красненська сільська рада

Креховицька сільська рада

Лоп'янська сільська рада

Лугівська сільська рада

Нижньострутинська сільська рада

Ріпненська сільська рада

Рожнятівська селищна рада

Сваричівська сільська рада

Сливківська сільська рада

Спаська сільська рада

Ціневська сільська рада

Ясеновецька сільська рада

Снятинський район

Балинцівська сільська рада

Белелуївська сільська рада

Борщівська сільська рада

Будилівська сільська рада

Видинівська сільська рада

Вовчківська сільська рада

Ганьківська сільська рада

Горішньозалучанська сільська рада

Джурівська сільська рада

Заболотівська селищна рада

Завальська сільська рада

Задубрівська сільська рада

Іллінецька сільська рада

Княженська сільська рада

Красноставська сільська рада

Кулачківська сільська рада

Новоселицька сільська рада

Олешківська сільська рада

Підвисоцька сільська рада

Попельниківська сільська рада

Потічківська сільська рада

Прутівська сільська рада

Рудниківська сільська рада

Русівська сільська рада

Стецівська сільська рада

Троїцька сільська рада

Тростянецька сільська рада

Тулуківська сільська рада

Тучапська сільська рада

Хутір-Будилівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Тисменицький район

Братковецька сільська рада

Вільшаницька сільська рада

Ганнусівська сільська рада

Добровлянська сільська рада

Довгівська сільська рада

Єзупільська селищна рада

Клубовецька сільська рада

Клузівська сільська рада

Козинська сільська рада

Липівська сільська рада

Лисецька селищна рада

Марковецька сільська рада

Майданська сільська рада

Милуванська сільська рада

Новокривотульська сільська рада

Підліська сільська рада

Підлузька сільська рада

Підпечерівська сільська рада

Поберезька сільська рада

Радчанська сільська рада

Рибненська сільська рада

Рошнівська сільська рада

Сілецька сільська рада

Слобідська сільська рада

Старокривотульська сільська рада

Старолисецька сільська рада

Стебниківська сільська рада

Стриганецька сільська рада

Тязівська сільська рада

Угринівська сільська рада

Узинська сільська рада

Хом'яківська сільська рада

Черніївська сільська рада

Чорнолізька сільська рада

Ямницька сільська рада

Тлумацький район

Бортниківська сільська рада

Братишівська сільська рада

Будзинська сільська рада

Вікнянська сільська рада

Гавриляцька сільська рада

Гарасимівська сільська рада

Гостівська сільська рада

Гриновецька сільська рада

Грушківська сільська рада

Делівська сільська рада

Долинська сільська рада

Живачівська сільська рада

Жуківська сільська рада

Ісаківська сільська рада

Колінцівська сільська рада

Королівська сільська рада

Кутищенська сільська рада

Надорожнянська сільська рада

Нижнівська сільська рада

Обертинська селищна рада

Озерянська сільська рада

Олешанська сільська рада

Олешівська сільська рада

Остринська сільська рада

Палагицька сільська рада

Петрилівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Підвербцівська сільська рада

Прибилівська сільська рада

Пужниківська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Хотимирська сільська рада

Яківська сільська рада

м. Ірпінь

Гостомельська селищна рада

Коцюбинська селищна рада

Баришівський район

Баришівська селищна рада

Бзівська сільська рада

Веселинівська сільська рада

Волошинівська сільська рада

Гостролуцька сільська рада

Дернівська сільська рада

Коржівська сільська рада

Корніївська сільська рада

Лехнівська сільська рада

Лукашівська сільська рада

Лук'янівська сільська рада

Масківецька сільська рада

Морозівська сільська рада

Недрянська сільська рада

Паришківська сільська рада

Перемозька сільська рада

Пилипчанська сільська рада

Подільська сільська рада

Рудницька сільська рада

Садівська сільська рада

Сезенківська сільська рада

Селичівська сільська рада

Селищенська сільська рада

Семенівська сільська рада

Яблунівська сільська рада

Ярешківська сільська рада

Білоцерківський район

Асоціація сільських і селищних рад

Білоцерківського району

Богуславський район

Біївецька сільська рада

Бранепільська сільська рада

Вільховецька сільська рада

Дмитренківська сільська рада

Іванівська сільська рада

Ісайківська сільська рада

Киданівська сільська рада

Медвинська сільська рада

Мисайлівська сільська рада

Митаївська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Москаленківська сільська рада

Побережківська сільська рада

Розкопанецька сільська рада

Саварська сільська рада

Синицька сільська рада

Тептіївська сільська рада

Шупиківська сільська рада

Щербашинецька сільська рада

Бориспільський район

Вишеньківська сільська рада

Вороньківська сільська рада

Глибоцька сільська рада

Гнідинська сільська рада

Головурівська сільська рада

Дударківська сільська рада

Іванківська сільська рада

Кіровська сільська рада

Любарецька сільська рада

Мартусівська сільська рада

Мирненська сільська рада

Процівська сільська рада

Ревненська сільська рада

Рогозівська сільська рада

Сеньківська сільська рада

Сошниківська сільська рада

Щасливська сільська рада

Бородянський район

Бабинецька селищна рада

Блиставицька сільська рада

Бородянська селищна рада

Дружнянська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Загальцівська сільська рада

Здвижівська сільська рада

Качалівська сільська рада

Клавдієво-Тарасівська селищна рада

Козинцівська сільська рада

Луб'янська сільська рада

Майданівська сільська рада

Мигалківська сільська рада

Микулицька сільська рада

Мирчанська сільська рада

Небратська сільська рада

Немішаївська селищна рада

Новогребельська сільська рада

Новозаліська сільська рада

Новокорогодська сільська рада

Озерська сільська рада

Пісківська селищна рада

Шибенська сільська рада

Броварський район

Богданівська сільська рада

Великодимерська селищна рада

Гоголівська сільська рада

Жердівська сільська рада

Зазимська сільська рада

Калинівська селищна рада

Калитянська селищна рада

Княжицька сільська рада

Літківська сільська рада

Літочківська сільська рада

Мокрецька сільська рада

Плосківська сільська рада

Погребська сільська рада

Пухівська сільська рада

Рожівська сільська рада

Рожнівська сільська рада

Руднянська сільська рада

Світильнівська сільська рада

Семиполківська сільська рада

Требухівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Васильківський район

Барахтівська сільська рада

Варовицька сільська рада

Великобугаївська сільська рада

Великосолтанівська сільська рада

Вільшансько-Новоселицька сільська рада

Вінницько-Ставська сільська рада

Гребінківська селищна рада

Данилівська сільська рада

Дзвінківська сільська рада

Дібрівська сільська рада

Дослідницька селищна рада

Калинівська селищна рада

Ковалівська сільська рада

Кодаківська сільська рада

Крушинська сільська рада

Ксаверівська сільська рада

Лосятинська сільська рада

Луб'янська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Митницька сільська рада

Пінчуківська сільська рада

Плесецька сільська рада

Погребівська сільська рада

Пологівська сільська рада

Порадівська сільська рада

Пшеничненська сільська рада

Рославичівська сільська рада

Саливонківська сільська рада

Соколівська сільська рада

Тростинська сільська рада

Тростинсько-Новоселицька сільська рада

Шевченківська сільська рада

Яцьківська сільська рада

Вишгородський район

Абрамівська сільська рада

Богданівська сільська рада

Вахівська сільська рада

Вищедубечанська сільська рада

Воропаївська сільська рада

Гаврилівська сільська рада

Глібівська сільська рада

Демидівська сільська рада

Димерська селищна рада

Жукинська сільська рада

Катюжанська сільська рада

Козаровицька сільська рада

Лебедівська сільська рада

Литвинівська сільська рада

Любимівська сільська рада

Лютізька сільська рада

Нижчедубечанська сільська рада

Новопетрівська сільська рада

Новосілківська сільська рада

Пірнівська сільська рада

Ровівська сільська рада

Руднє-Димерська сільська рада

Синяківська сільська рада

Старопетрівська сільська рада

Сувидська сільська рада

Сухолуцька сільська рада

Толокунська сільська рада

Хотянівська сільська рада

Ясногородська сільська рада

Володарський район

Березнянська сільська рада

Біліївська сільська рада

Володарська селищна рада

Гайворонська сільська рада

Городище-Пустоварівська сільська рада

Зрайківська сільська рада

Капустинська сільська рада

Косівська сільська рада

Лобачівська сільська рада

Логвинська сільська рада

Мармуліївська сільська рада

Матвіїхівська сільська рада

Ожегівська сільська рада

Пархомівська сільська рада

Петрашівська сільська рада

Рачківська сільська рада

Рогізнянська сільська рада

Рубченківська сільська рада

Рудосільська сільська рада

Тадіївська сільська рада

Тарганська сільська рада

Згурівський район

Аркадіївська сільська рада

Безуглівська сільська рада

Великокрупільська сільська рада

Войківська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Жуківська сільська рада

Красненська сільська рада

Лизогубовослобідська сільська рада

Малоберезанська сільська рада

Малосупоївська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Новооржицька сільська рада

Пасківщинська сільська рада

Правожовтневська сільська рада

Середівська сільська рада

Старооржицька сільська рада

Турівська сільська рада

Усівська сільська рада

Черевківська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Іванківський район

Блідчанська сільська рада

Варівська сільська рада

Горностайпільська сільська рада

Димарська сільська рада

Дитятківська сільська рада

Жміївська сільська рада

Зарудянська сільська рада

Іванківська селищна рада

Кропивнянська сільська рада

Кухарівська сільська рада

Ладижицька сільська рада

Макарівська сільська рада

Мусійківська сільська рада

Обуховицька сільська рада

Оливська сільська рада

Олізарівська сільська рада

Оранська сільська рада

Пісківська сільська рада

Прибірська сільська рада

Розважівська сільська рада

Сидоровицька сільська рада

Старосоколівська сільська рада

Страхоліська сільська рада

Термахівська сільська рада

Тетерівська сільська рада

Феневицька сільська рада

Шпилівська сільська рада

Кагарлицький район

Балико-Щучинська сільська рада

Бендюгівська сільська рада

Буртівська сільська рада

Великоприцьківська сільська рада

Горохівська сільська рада

Горохуватська сільська рада

Гребенівська сільська рада

Демівщинська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Зікрачівська сільська рада

Кадомська сільська рада

Кузьминецька сільська рада

Леонівська сільська рада

Липовецька сільська рада

Ліщинська сільська рада

Мирівська сільська рада

Переселенська сільська рада

Півецька сільська рада

Расавська сільська рада

Слобідська сільська рада

Ставівська сільська рада

Стайківська сільська рада

Стрітівська сільська рада

Сущанська сільська рада

Халчанська сільська рада

Черняхівська сільська рада

Шпендівська сільська рада

Шубівська сільська рада

Яблунівська сільська рада

Києво-Святошинський район

Білогородська сільська рада

Бобрицька сільська рада

Гатненська сільська рада

Гореницька сільська рада

Горенська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Забірська сільська рада

Княжицька сільська рада

Крюківщинська сільська рада

Лісниківська сільська рада

Мироцька сільська рада

Михайлівсько-Рубежівська сільська рада

Музичанська сільська рада

Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада

Петрушківська сільська рада

Софіївсько-Борщагівська сільська рада

Хотівська сільська рада

Шпитьківська сільська рада

Макарівський район

Андріївська сільська рада

Бишівська сільська рада

Борівська сільська рада

Великокарашинська сільська рада

Вільненська сільська рада

Гавронщинська сільська рада

Гружчанська сільська рада

Забуянська сільська рада

Кодрянська селищна рада

Козичанська сільська рада

Колонщинська сільська рада

Комарівська сільська рада

Копилівська сільська рада

Королівська сільська рада

Липівська сільська рада

Лишнянська сільська рада

Людвинівська сільська рада

Маковищенська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Мостищенська сільська рада

Мотижинська сільська рада

Наливайківська сільська рада

Небелицька сільська рада

Ніжиловицька сільська рада

Новосілківська сільська рада

Опачицька сільська рада

Пашківська сільська рада

Плахтянська сільська рада

Рожівська сільська рада

Ситняківська сільська рада

Соснівська сільська рада

Фасівська сільська рада

Червонослобідська сільська рада

Чорногородська сільська рада

Юрівська сільська рада

Яблунівська сільська рада

Ясногородська сільська рада

Миронівський район

Вікторівська сільська рада

Владиславська сільська рада

Грушівська сільська рада

Ємчиська сільська рада

Зеленьківська сільська рада

Карапишівська сільська рада

Кип'ячківська сільська рада

Козинська сільська рада

Коритищенська сільська рада

Македонська сільська рада

Малобукринська сільська рада

Маслівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Піївська сільська рада

Полівська сільська рада

Потіцька сільська рада

Пустовітська сільська рада

Росавська сільська рада

Тулинська сільська рада

Центральненська сільська рада

Шандрівська сільська рада

Юхнівська сільська рада

Яхнівська сільська рада

Обухівський район

Верем'яцька сільська рада

Витачівська сільська рада

Германівська сільська рада

Григорівська сільська рада

Дерев'янська сільська рада

Деремезнянська сільська рада

Долинська сільська рада

Жуківцівська сільська рада

Копачівська сільська рада

Красненська Перша сільська рада

Краснослобідська сільська рада

Маловільшанська сільська рада

Нещерівська сільська рада

Перегонівська сільська рада

Першотравенська сільська рада

Підгірцівська сільська рада

Семенівська сільська рада

Старобезрадичівська сільська рада

Трипільська сільська рада

Халеп'янська сільська рада

Щербанівська сільська рада

Переяслав-Хмельницький район

Великокаратульська сільська рада

Виповзька сільська рада

Вовчківська сільська рада

Гайшинська сільська рада

Германівська сільська рада

Гланишівська сільська рада

Горбанівська сільська рада

Дем'янецька сільська рада

Денисівська сільська рада

Дівичківська сільська рада

Єрковецька сільська рада

Жовтнева сільська рада

Ковалинська сільська рада

Козлівська сільська рада

Красненська Перша сільська рада

Лецьківська сільська рада

Мазінська сільська рада

Малокаратульська сільська рада

Переяславська сільська рада

Полого-Вергунівська сільська рада

Полого-Яненківська сільська рада

Помоклівська сільська рада

Пристромська сільська рада

Світанківська сільська рада

Сомководолинська сільська рада

Соснівська сільська рада

Стовп'язька сільська рада

Строківська сільська рада

Ташанська сільська рада

Улянівська сільська рада

Хоцьківська сільська рада

Циблівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Поліський район

Вовчківська сільська рада

Володарська сільська рада

Залишанська сільська рада

Зеленополянська сільська рада

Красятицька селищна рада

Луговицька сільська рада

Максимовицька сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Млачівська сільська рада

Орджонікідзевська сільська рада

Рагівська сільська рада

Радинська сільська рада

Стещинська сільська рада

Шкнівська сільська рада

Рокитнянський район

Бирюківська сільська рада

Бушевська сільська рада

Житньогірська сільська рада

Запруднянська сільська рада

Луб'янська сільська рада

Маківська сільська рада

Ольшаницька сільська рада

Острівська сільська рада

Рокитнянська селищна рада

Ромашківська сільська рада

Савинецька сільська рада

Синявська сільська рада

Телешівська сільська рада

Шарківська сільська рада

Сквирський район

Антонівська сільська рада

Буківська сільська рада

Великоєрчиківська сільська рада

Великополовецька сільська рада

Горобіївська сільська рада

Домантівська сільська рада

Дулицька сільська рада

Каленнівська сільська рада

Кам'яногребельська сільська рада

Краснолісівська сільська рада

Кривошиїнська сільська рада

Ленінська сільська рада

Малоєрчиківська сільська рада

Малолисовецька сільська рада

Мовчанівська сільська рада

Оріховецька сільська рада

Пищиківська сільська рада

Пустоварівська сільська рада

Рогізнянська сільська рада

Рудянська сільська рада

Самгородоцька сільська рада

Селезенівська сільська рада

Тхорівська сільська рада

Чубинецька сільська рада

Шаліївська сільська рада

Шамраївська сільська рада

Шапіївська сільська рада

Ставищенський район

Антонівська сільська рада

Бесідська сільська рада

Брилівська сільська рада

Василиська сільська рада

Винарівська сільська рада

Гейсиська сільська рада

Гостромогильська сільська рада

Журавлиська сільська рада

Красилівська сільська рада

Кривецька сільська рада

Полковницька сільська рада

Попружнянська сільська рада

Розкішнянська сільська рада

Розумницька сільська рада

Сніжківська сільська рада

Ставищенська селищна рада

Стрижавська сільська рада

Сухоярська сільська рада

Торчицька сільська рада

Юрківська сільська рада

Ясенівська сільська рада

Таращанський район

Веселокутська сільська рада

Дубівська сільська рада

Кислівська сільська рада

Ківшоватська сільська рада

Лісовицька сільська рада

Станишівська сільська рада

Степківська сільська рада

Тетіївський район

Бурковецька сільська рада

Височанська сільська рада

Галайківська сільська рада

Голодьківська сільська рада

Горошківська сільська рада

Денихівська сільська рада

Дзвеняцька сільська рада

Дібрівська сільська рада

Кашперівська сільська рада

Клюківська сільська рада

Кошівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Ненадихівська сільська рада

Одайпільська сільська рада

П'ятигірська сільська рада

Росішківська сільська рада

Скибинецька сільська рада

Стадницька сільська рада

Степівська сільська рада

Тайницька сільська рада

Теліжинецька сільська рада

Черепинська сільська рада

Фастівський район

Борівська селищна рада

Бортниківська сільська рада

Великогуляківська сільська рада

Великоснітинська сільська рада

Веприцька сільська рада

Волицька сільська рада

Дідівщинська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Дорогинська сільська рада

Кищинська сільська рада

Кожанська селищна рада

Малополовецька сільська рада

Мотовилівсько-Слобідська сільська рада

Оленівська сільська рада

Паляничинська сільська рада

Пилипівська сільська рада

Пришивальницька сільська рада

Скригалівська сільська рада

Томашівська сільська рада

Триліська сільська рада

Фастівецька сільська рада

Червономотовилівська сільська рада

Яхнівська сільська рада

Яготинський район

Богданівська сільська рада

Годунівська сільська рада

Двірківщинська сільська рада

Жоравська сільська рада

Засупоївська сільська рада

Капустинська сільська рада

Лемешівська сільська рада

Лозовоярівська сільська рада

Ничипорівська сільська рада

Панфильська сільська рада

Райківщинська сільська рада

Сотниківська сільська рада

Сулимівська сільська рада

Супоївська сільська рада

Фарбованська сільська рада

Червонівська сільська рада

Черняхівська сільська рада

Кіровоградська область

м. Світловодськ

Власівська селищна рада

Бобринецький район

Бобринківська сільська рада

Буховецька сільська рада

Василівська сільська рада

Верхньоінгульська сільська рада

Веселівська сільська рада

Витязівська сільська рада

Володимиро-Іллінська сільська рада

Кетрисанівська сільська рада

Костомарівська сільська рада

Куйбишевська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Миколо-Бабанська сільська рада

Новоградівська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Павлогірківська сільська рада

Рощахівська сільська рада

Свердловська сільська рада

Солонцюватська сільська рада

Сугокліївська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Федіївська сільська рада

Чарівненська сільська рада

Червонодолинська сільська рада

Червонозорівська сільська рада

Вільшанський район

Березовобалківська сільська рада

Бузникуватська сільська рада

Вівсяниківська сільська рада

Добрівська сільська рада

Дорожинська сільська рада

Йосипівська сільська рада

Коритно-Забузька сільська рада

Котовська сільська рада

Маловільшанська сільська рада

Плоско-Забузька сільська рада

Станкуватська сільська рада

Сухоташлицька сільська рада

Чистопільська сільська рада

Гайворонський район

Бандурівська сільська рада

Берестягівська сільська рада

Долинівська сільська рада

Жакчицька сільська рада

Заваллівська селищна рада

Могильненська сільська рада

Мощенська сільська рада

Соломіївська сільська рада

Таужненська сільська рада

Тополівська сільська рада

Червоненська сільська рада

Голованівський район

Вербівська сільська рада

Голованівська селищна рада

Грузька сільська рада

Ємилівська сільська рада

Журавлинська сільська рада

Капітанська сільська рада

Клинівська сільська рада

Красногірська сільська рада

Крутеньківська сільська рада

Лебединська сільська рада

Липовеньківська сільська рада

Люшнюватська сільська рада

Межирічківська сільська рада

Молдовська сільська рада

Наливайківська сільська рада

Перегонівська сільська рада

Побузька селищна рада

Пушківська сільська рада

Роздольська сільська рада

Розкішненська сільська рада

Свірнівська сільська рада

Семидубська сільська рада

Троянська сільська рада

Шепилівська сільська рада

Добровеличківський район

Братолюбівська сільська рада

Гаївська сільська рада

Глинянська сільська рада

Гнатівська сільська рада

Дружелюбівська сільська рада

Карбівська сільська рада

Липнязька сільська рада

Любомирська сільська рада

Марківська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Новолутківська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Перчунівська сільська рада

Піщанобрідська сільська рада

Тернівська сільська рада

Тишківська сільська рада

Троянська сільська рада

Червонополянська сільська рада

Юр'ївська сільська рада

Долинський район

Березівська сільська рада

Богданівська сільська рада

Братолюбівська сільська рада

Варварівська сільська рада

Василівська сільська рада

Гурівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Кіровська сільська рада

Лаврівська сільська рада

Маловодянська сільська рада

Молодіжненська селищна рада

Новогригорівська Друга сільська рада

Новогригорівська Перша сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Пишненська сільська рада

Суходільська сільська рада

Знам'янський район

Диківська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Макариська сільська рада

Мошоринська сільська рада

Цибулівська сільська рада

Кіровоградський район

Аджамська сільська рада

Бережинська сільська рада

Великосеверинівська сільська рада

Веселівська сільська рада

Високобайрацька сільська рада

Вишняківська сільська рада

Вільненська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Гаївська сільська рада

Грузьківська сільська рада

Іванівська сільська рада

Івано-Благодатненська сільська рада

Калинівська сільська рада

Клинцівська сільська рада

Крупська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Назарівська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Обознівська сільська рада

Овсяниківська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Оситнязька сільська рада

Первозванівська сільська рада

Покровська сільська рада

Созонівська сільська рада

Соколівська сільська рада

Степова сільська рада

Федорівська сільська рада

Компаніївський район

Виноградівська сільська рада

Водянська сільська рада

Гарманівська сільська рада

Голубієвицька сільська рада

Губівська сільська рада

Коротякська сільська рада

Лозуватська сільська рада

Мар'ївська сільська рада

Нечаївська сільська рада

Першотравенська сільська рада

Петрівська сільська рада

Полтавська сільська рада

Сасівська сільська рада

Софіївська сільська рада

Червоновершківська сільська рада

Червонослобідська сільська рада

Маловисківський район

Березівська сільська рада

Великовисківська сільська рада

Ленінська сільська рада

Лозуватська сільська рада

Мануйлівська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Новогригорівська сільська рада

Паліївська сільська рада

Первомайська сільська рада

Плетеноташлицька сільська рада

Розсохуватська сільська рада

Хмелівська сільська рада

Якимівська сільська рада

Новгородківський район

Верблюзька сільська рада

Вершино-Кам'янська сільська рада

Інгуло-Кам'янська сільська рада

Куцівська сільська рада

Митрофанівська сільська рада

Новгородківська селищна рада

Новоандріївська сільська рада

Новомиколаївська сільська рада

Петрокорбівська сільська рада

Спасівська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Новоархангельський район

Вільшанська сільська рада

Ганнівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Кальниболотська сільська рада

Кам'янецька сільська рада

Копенкуватська сільська рада

Мартинівська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Надлацька сільська рада

Небелівська сільська рада

Нерубайська сільська рада

Підвисоцька сільська рада

Покотилівська сільська рада

Покровська сільська рада

Розсохуватецька сільська рада

Свердликівська сільська рада

Скалівська сільська рада

Скалівсько-Хутірська сільська рада

Тернівська сільська рада

Торговицька сільська рада

Ятранська сільська рада

Новомиргородський район

Веселівська сільська рада

Дібрівська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Йосипівська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Канізька сільська рада

Коробчинська сільська рада

Костянтинівська сільська рада

Мар'ївська сільська рада

Оситнязька сільська рада

Панчівська сільська рада

Петроострівська сільська рада

Пурпурівська сільська рада

Рубаномостівська сільська рада

Тишківська сільська рада

Туріянська сільська рада

Новоукраїнський район

Ганнівська сільська рада

Глодоська сільська рада

Григорівська сільська рада

Диминська сільська рада

Захарівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Комишуватська сільська рада

Кропивницька сільська рада

Лісківська сільська рада

Малопомічнянська сільська рада

Малотимошівська сільська рада

Мар'янопільська сільська рада

Новоєгорівська сільська рада

Новомиколаївська сільська рада

Помічнянська сільська рада

Приютівська сільська рада

Рівнянська сільська рада

Семенастівська сільська рада

Фурманівська сільська рада

Шишкинська сільська рада

Олександрівський район

Бірківська сільська рада

Бовтиська сільська рада

Букварська сільська рада

Веселівська сільська рада

Вищеверещаківська сільська рада

Голиківська сільська рада

Івангородська сільська рада

Красносілківська сільська рада

Красносільська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Несватківська сільська рада

Підлісненська сільська рада

Родниківська сільська рада

Розумівська сільська рада

Соснівська сільська рада

Ставидлянська сільська рада

Староосотська сільська рада

Триліська сільська рада

Цвітненська сільська рада

Ясинівська сільська рада

Єлизаветградківська селищна рада

Лісівська селищна рада

Олександрівська селищна рада

Олександрійський район

Андріївська сільська рада

Бандурівська сільська рада

Войнівська сільська рада

Дівоче-Пільська сільська рада

Добронадіївська сільська рада

Долинська сільська рада

Ізмайлівська сільська рада

Комінтернівська сільська рада

Косівська сільська рада

Костянтинівська сільська рада

Куколівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Недогарська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Пролетарська сільська рада

Протопопівська сільська рада

Світлопільська сільська рада

Шарівська сільська рада

Новопразька селищна рада

Онуфріївський район

Василівська сільська рада

Вишнівцівська сільська рада

Деріївська сільська рада

Зибківська сільська рада

Камбурліївська сільська рада

Куцеволівська сільська рада

Млинківська сільська рада

Омельницька сільська рада

Онуфріївська селищна рада

Павлиська селищна рада

Успенська сільська рада

Світловодський район

Великоандрусівська сільська рада

Великоскелівська сільська рада

Глинська сільська рада

Григорівська сільська рада

Захарівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Микільська сільська рада

Миронівська сільська рада

Озерська сільська рада

Павлівська сільська рада

Подорожненська сільська рада

Федірківська сільська рада

Ульяновський район

Богданівська сільська рада

Вільхівська сільська рада

Грушківська сільська рада

Данилово-Балківська сільська рада

Йосипівська сільська рада

Кам'янобрідська сільська рада

Кам'янокриничанська сільська рада

Лозуватська сільська рада

Луполівська сільська рада

Мечиславська сільська рада

Новоселицька сільська рада

Розношенська сільська рада

Сабатинівська сільська рада

Синицівська сільська рада

Синьківська сільська рада

Шамраївська сільська рада

Устинівський район

Березівська сільська рада

Брусівська сільська рада

Ганно-Леонтовичівська сільська рада

Ганно-Требинівська сільська рада

Димитровська сільська рада

Докучаєвська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Інгульська сільська рада

Криничненська сільська рада

Криничуватська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Седнівська сільська рада

Сонцівська сільська рада

Степанівська сільська рада

Устинівська селищна рада

Луганська область

м. Антрацит

Боково-Платівська селищна рада

м. Брянка

Южно-Ломуватська селищна рада

м. Кіровськ

Новотошківська селищна рада

Донецька селищна рада

м. Краснодон

Ізваринська селищна рада

Урало-Кавказька селищна рада

Краснодонська селищна рада

м. Красний Луч

Запорізька селищна рада

Хрустальненська селищна рада

м. Луганськ

Ювілейна селищна рада

м. Ровеньки

Благівська сільська рада

Дзержинська селищна рада

Кленова селищна рада

Нагольно-Тарасівська селищна рада

Новодар'ївська селищна рада

Ясенівська селищна рада

м. Свердловськ

Володарська селищна рада

Ленінська селищна рада

Комсомольська селищна рада

м. Сєверодонецьк

Борівська селищна рада

Сиротинська селищна рада

Антрацитівський район

Бобриківська сільська рада

Єсаулівська селищна рада

Кошарська сільська рада

Краснолуцька сільська рада

Микитівська сільська рада

Нижньонагольчицька селищна рада

Рафайлівська сільська рада

Фащівська селищна рада

Білокуракинський район

Білокуракинська селищна рада

Кремінський район

Боровенська сільська рада

Голубівська сільська рада

Єпіфанівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Невська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Червонопопівська сільська рада

Лутугинський район

Білівська селищна рада

Волнухинська сільська рада

Георгіївська селищна рада

Кам'янська сільська рада

Першозванівська сільська рада

Марківський район

Бондарівська сільська рада

Гераськівська сільська рада

Кабичівська сільська рада

Краснопільська сільська рада

Кризька сільська рада

Ліснополянська сільська рада

Марківська селищна рада

Просянська сільська рада

Сичанська сільська рада

Міловський район

Микільська сільська рада

Новоайдарський район

Бахмутівська сільська рада

Гречишкинська сільська рада

Денежниківська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Колядівська сільська рада

Муратівська сільська рада

Новоохтирська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Побєдівська сільська рада

Райгородська сільська рада

Смолянинівська сільська рада

Співаківська сільська рада

Штормівська сільська рада

Новопсковський район

Новопсковська селищна рада

Перевальський район

Городищенська селищна рада

Михайлівська селищна рада

Петрівська сільська рада

Фащівська селищна рада

Червонопрапорська сільська рада

Попаснянський район

Врубівська селищна рада

Калинівська селищна рада

Комишуваська селищна рада

Сватівський район

Верхньодуванська сільська рада

Оборотнівська сільська рада

Свердловський район

Бірюківська селищна рада

Станично-Луганський район

Верхньобогданівська сільська рада

Вільхівська сільська рада

Петрівська селищна рада

Станично-Луганська селищна рада

Червоножовтнева сільська рада

Чугинська сільська рада

Старобільський район

Калмиківська сільська рада

Підгорівська сільська рада

Половинкинська сільська рада

Титарівська сільська рада

Шульгинська сільська рада

Троїцький район

Троїцька селищна рада

Львівська область

Бродівський район

Батьківська сільська рада

Вербівчицька сільська рада

Гаївська сільська рада

Голубицька сільська рада

Заболотцівська сільська рада

Пеняківська сільська рада

Підкамінська селищна рада

Пониквянська сільська рада

Пониковицька сільська рада

Ражнівська сільська рада

Смільнівська сільська рада

Станіславчицька сільська рада

Черницька сільська рада

Шнирівська сільська рада

Ясенівська сільська рада

Буський район

Балучинська сільська рада

Боложинівська сільська рада

Гумниська сільська рада

Задвірська сільська рада

Кізлівська сільська рада

Купченська сільська рада

Кутівська сільська рада

Ожидівська сільська рада

Олеська селищна рада

Переволочненська сільська рада

Побужанівська сільська рада

Полтв'янська сільська рада

Соколівська сільська рада

Соколянська сільська оада

Сторонибабська сільська рада

Топорівська сільська рада

Чанизька сільська рада

Городоцький район

Бартатівська сільська рада

Братковицька сільська рада

Бучалівська сільська рада

Вишнянська сільська рада

Градівська сільська рада

Грімненська сільська рада

Добрянська сільська рада

Дубаневицька сільська рада

Завидовицька сільська рада

Керницька сільська рада

Кліцьківська сільська рада

Коропузька сільська рада

Мильчицька сільська рада

Монастирецька сільська рада

Мшанська сільська рада

Паликоровівська сільська рада

Переможненська сільська рада

Підзвіринецька сільська рада

Повітненська сільська рада

Речичанська сільська рада

Родатицька сільська рада

Суховільська сільська рада

Тулиголівська сільська рада

Тучапська сільська рада

Угрівська сільська рада

Шоломиничівська сільська рада

Дрогобицький район

Бистрицька сільська рада

Бистрицька-Гірська сільська рада

Болехівська сільська рада

Броницька сільська рада

Верхньогаївська сільська рада

Верхньодорожівська сільська рада

Волощанська сільська рада

Волянська сільська рада

Вороблевицька сільська рада

Грушівська сільська рада

Дережицька сільська рада

Добрівлянська сільська рада

Доброгостівська сільська рада

Довжанська сільська рада

Довжанська-Прська сільська рада

Долішньолужецька сільська рада

Залокотська сільська рада

Летнянська сільська оада

Літинська сільська рада

Лішнянська сільська рада

Медвежанська сільська рада

Меденицька селищна рада

Михайлевицька сільська рада

Модрицька сільська рада

Нагуєвицька сільська рада

Нижньогаївська сільська рада

Новокропивницька сільська рада

Опаківська сільська рада

Опарівська сільська рада

Підбузька селищна рада

Попелівська сільська рада

Почаєвицька сільська рада

Раневицька сільська рада

Рибницька сільська рада

Рихтицька сільська рада

Ріпчицька сільська рада

Ролівська сільська рада

Смільнянська сільська рада

Снятинська сільська рада

Солонська сільська рада

Станильська сільська рада

Старокропивницька сільська рада

Ступницька сільська рада

Уличненська сільська рада

Унятицька сільська рада

Урізька сільська рада

Ясенице-Сільнянська сільська рада

Жидачівський район

Бережницька сільська рада

Вербицька сільська рада

Вибранівська сільська рада

Вільховецька сільська рада

Володимирецька сільська рада

Гніздичівська селищна рада

Грусятицька сільська рада

Дев'ятниківська сільська рада

Жирівська сільська рада

Журавнівська селищна рада

Загірочківська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Зарічненська сільська рада

Кніселівська сільська рада

Лівчицівська сільська рада

Любшанська сільська рада

Мельницька сільська рада

Млиниська сільська рада

Молодинчецька сільська рада

Монастирецька сільська рада

Новострілищанська селищна рада

Облазницька сільська рада

Отиневицька сільська рада

Піддністрянська сільська рада

Рудянська сільська рада

Сидорівська сільська рада

Соколівська сільська рада

Чертізька сільська рада

Жовківський район

Боянецька сільська рада

Воле-Висоцька сільська рада

Глинська сільська рада

Грядівська сільська рада

Дев'ятирська сільська рада

Деревнянська сільська рада

Добросинська сільська рада

Забірська сільська рада

Замківська сільська рада

Замочківська сільська рада

Зашківська сільська рада

Кам'яногірська сільська рада

Крехівська сільська рада

Кунинська сільська рада

Купичвільська сільська рада

Лавриківська сільська рада

Липницька сільська рада

Магерівська селищна рада

Малехівська сільська рада

Мацошинська сільська рада

Мокротинська сільська рада

Надичівська сільська рада

Новокам'янська сільська рада

Новоскварявська сільська рада

Підліссянська сільська рада

Погариська сільська рада

Смереківська сільська рада

Сопошинська сільська рада

Туринківська сільська рада

Золочівський район

Бортківська сільська рада

Великополюхівська сільська рада

Вороняцька сільська рада

Гологірська сільська рада

Гончарівська сільська рада

Єлиховицька сільська рада

Жуківська сільська рада

Заставненська сільська рада

Княжівська сільська рада

Колтівська сільська рада

Куровицька сільська рада

Перегноївська сільська рада

Підгородненська сільська рада

Підлипецька сільська рада

Полянська сільська рада

Почапівська сільська рада

Ремезівцівська сільська рада

Руда-Колтівська сільська рада

Сасівська сільська рада

Скварявська сільська рада

Словітська сільська рада

Сновицька сільська рада

Струтинська сільська рада

Червоненська сільська рада

Шпиколоська сільська рада

Ясеновецька сільська рада

Кам'янка-Бузький район

Банюнинська сільська рада

Батятицька сільська рада

Вирівська сільська рада

Дернівська сільська рада

Дідилівська сільська рада

Добротвірська селищна рада

Желдецька сільська рада

Запитівська селищна рада

Зубівмостівська сільська рада

Неслухівська сільська рада

Новояричівська селищна рада

Прибужанівська сільська рада

Стародобротвірська сільська рада

Старояричівська сільська рада

Убинівська сільська рада

Миколаївський район

Берездівецька сільська рада

Гірська сільська рада

Горішненська сільська рада

Демнянська сільська рада

Держівська сільська рада

Дроговизька сільська рада

Київецька сільська рада

Колодрубівська сільська рада

Новосілко-Опарська сільська рада

Раделицька сільська рада

Роздільська селищна рада

Рудниківська сільська рада

Станковецька сільська рада

Тернопільська сільська рада

Мостиський район

Арламівськоволянська сільська рада

Балицька сільська рада

Берегівська сільська рада

Гусаківська сільська рада

Дидятицька сільська рада

Дмитровицька сільська рада

Зав'язанцівська сільська рада

Золотковицька сільська рада

Крисовицька сільська рада

Крукеницька сільська рада

Липниківська сільська рада

Малнівська сільська рада

Малнівськоволянська сільська рада

Мостиська Друга сільська рада

Підлісківська сільська рада

Поповицька сільська рада

Раденицька сільська рада

Стоянцівська сільська рада

Твіржанська сільська рада

Тщенецька сільська рада

Хідновицька сільська рада

Перемишлянський район

Бачівська сільська рада

Білецька сільська рада

Болотнянська сільська рада

Борщівська сільська рада

Брюховицька сільська рада

Великоглібовицька сільська рада

Вишнівчицька сільська рада

Вовківська сільська рада

Добряницька сільська рада

Дунаївська сільська рада

Дусанівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Кореличівська сільська рада

Коросненська сільська рада

Лагодівська сільська рада

Ланівська сільська рада

Липовецька сільська рада

Осталовицька сільська рада

Подусільнянська сільська рада

Романівська сільська рада

Свірзька сільська рада

Станимирська сільська рада

Стрілківська сільська рада

Суходільська сільська рада

Ушковичівська сільська рада

Чемеринецька сільська рада

Пустомитівський район

Борщовицька сільська рада

Верхньобілківська сільська рада

Гамаліївська сільська рада

Гуменецька сільська рада

Давидівська сільська рада

Звенигородська сільська рада

Зубрянська сільська рада

Конопницька сільська рада

Миколаївська сільська рада

Підберізцівська сільська рада

Поршнянська сільська рада

Соколівська сільська рада

Солонківська сільська рада

Старосільська сільська рада

Ямпільська сільська рада

Радехівський район

Барилівська сільська рада

Березівська сільська рада

Бишівська сільська рада

Вузлівська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Завидченська сільська рада

Корчинська сільська рада

Кривецька сільська рада

Куликівська сільська рада

Кустинська сільська рада

Лопатинська селищна рада

Миколаївська сільська рада

Немилівська сільська рада

Нивицька сільська рада

Нововитківська сільська рада

Павлівська сільська рада

Поздимирська сільська рада

Половецька сільська рада

Розжалівська сільська рада

Середпільцівська сільська рада

Синьківська сільська рада

Сморжівська сільська рада

Станинська сільська рада

Стоянівська сільська рада

Стремільченська сільська рада

Сушнівська сільська рада

Тетевчицька сільська рада

Увинська сільська рада

Хмільнівська сільська рада

Яструбичівська сільська рада

Самбірський район

Бабинська сільська рада

Бісковицька сільська рада

Блажівська сільська рада

Великобілинська сільська рада

Великоозиминська сільська рада

Верховецька сільська рада

Викотівська сільська рада

Вільшаницька сільська рада

Вощанцівська сільська рада

Воютицька сільська рада

Гординянська сільська рада

Городищенська сільська рада

Дублянська селищна рада

Калинівська сільська рада

Корналовицька сільська рада

Корницька сільська рада

Кульчицька сільська рада

Купновицька сільська рада

Лукавська сільська рада

Луківська сільська рада

Михайлевицька сільська рада

Містковицька сільська рада

Монастирецька сільська рада

Никловицька сільська рада

Новосілко-Гостиннівська сільська рада

Підгайчиківська сільська рада

Погірцівська сільська рада

П'яновицька сільська рада

Ралівська сільська рада

Роздільненська сільська рада

Садковицька сільська рада

Стрілковицька сільська рада

Чайковицька сільська рада

Чуквянська сільська рада

Сколівський район

Верхнячківська сільська рада

Верхньосиньовидненська селищна рад

Волосянківська сільська рада

Жупанівська сільська рада

Задільська сільська рада

Климецька сільська рада

Коростівська сільська рада

Опорецька сільська рада

Орівська сільська рада

Плав'янська сільська рада

Сокальський район

Боб'ятинська сільська рада

Ванівська сільська рада

Варязька сільська рада

Волицька сільська рада

Жужелянська сільська рада

Корчівська сільська рада

Мурованська сільська рада

Опільська сільська рада

Острівська сільська рада

Реклинецька сільська рада

Свитазівська сільська рада

Скоморохівська сільська рада

Смиківська сільська рада

Стенятинська сільська рада

Тудорковичівська сільська рада

Хоробрівська сільська рада

Старосамбірський район

Білицька сільська рада

Болозівська сільська рада

Боршевицька сільська рада

Великосільська сільська рада

Великосушицька сільська рада

Верхньолужоцька сільська рада

Волошинівська сільська рада

Волянська сільська рада

Головецька сільська рада

Грозівська сільська рада

Грушатицька сільська рада

Дроздовицька сільська рада

Княжпільська сільська рада

Конівська сільська рада

Лютовиська сільська рада

Міженецька сільська рада

Мурованська сільська рада

Мшанецька сільська рада

Новоміська сільська рада

Скелівська сільська рада

Слохинівська сільська рада

Солянуватська сільська рада

Старосолянська селищна рада

Старявська сільська рада

Страшевицька сільська рада

Стрілківська сільська рада

Стрільбицька сільська рада

Сусідовицька сільська рада

Терлівська сільська рада

Тернавська сільська рада

Тершівська сільська рада

Тисовицька сільська рада

Топільницька сільська рада

Торчиновицька сільська рада

Трушевицька сільська рада

Тур'ївська сільська рада

Чаплівська сільська рада

Ясенице-Замківська сільська рада

Стрийський район

Вівнянська сільська рада

Воля-Задеревацька сільська рада

Гірненська сільська рада

Голобутівська сільська рада

Грабовецька сільська рада

Дашавська селищна рада

Дідушицька сільська рада

Добрівлянська сільська рада

Добрянська сільська рада

Долішненська сільська рада

Дулібська сільська рада

Загірненська сільська рада

Заплатинська сільська рада

Йосиповицька сільська рада

Кавська сільська рада

Конюхівська сільська рада

Лисовицька сільська рада

Лисятицька сільська рада

Любинцівська сільська рада

Миртюківська сільська рада

Нежухівська сільська рада

Нижньостинавська сільська рада

Підгірцівська сільська рада

Подорожненська сільська рада

П'ятничанська сільська рада

Розгірченська сільська рада

Семигинівська сільська рада

Сихівська сільська рада

Станківська сільська рада

Стинавська сільська рада

Стриганцівська сільська рада

Стрілківська сільська рада

Угерська сільська рада

Ходовицька сільська рада

Турківський район

Бітлянська сільська рада

Боберківська сільська рада

Боринська селищна рада

Верхненська сільська рада

Верхньовисоцька сільська рада

Верхньогусненська сільська рада

Верхньояблунська сільська рада

Вовченська сільська рада

Головська сільська рада

Завадівська сільська рада

Ільницька сільська рада

Ісаївська сільська рада

Карпатська сільська рада

Комарницька сільська рада

Красненська сільська рада

Кривківська сільська рада

Ластівківська сільська рада

Либохорська сільська рада

Лімнянська сільська рада

Мохнатська сільська рада

Нижньовисоцька сільська рада

Нижньотурівська сільська рада

Нижньояблунська сільська рада

Присліпська сільська рада

Риківська сільська рада

Розлуцька сільська рада

Сянківська сільська рада

Хащівська сільська рада

Шандровецька сільська рада

Шум'яцька сільська рада

Явірська сільська рада

Ясеницька сільська рада

Яворівський район

Бірківська сільська рада

Бунівська сільська рада

Великопільська сільська рада

Верблянська сільська рада

Віжомлянська сільська рада

Вороцівська сільська рада

Добростанівська сільська рада

Дрогомишльська сільська рада

Завадівська сільська рада

Залузька сільська рада

Івано-Франківська селищна рада

Калинівська сільська рада

Кам'янобрідська сільська рада

Краковецька селищна рада

Лозинська сільська рада

Любинська сільська рада

Мальчицівська сільська рада

Мужиловичівська сільська рада

Нагачівська сільська рада

Наконечнянська сільська рада

Немирівська селищна рада

Порічанська сільська рада

Рогізненська сільська рада

Рясне-Руська сільська рада

Свидницька сільська рада

Середкевичівська сільська рада

Смолинська сільська рада

Старичівська сільська рада

Терновицька сільська рада

Чернилявська сільська рада

Шклівська селищна рада

Ясниська сільська рада

Миколаївська область

Арбузинський район

Агрономійська сільська рада

Василівська сільська рада

Воєводська сільська рада

Благодатненська сільська рада

Іванівська сільська рада

Кавунівська сільська рада

Костянтинівська селищна рада

Любоіванівська сільська рада

Новогригорівська сільська рада

Новокрасненська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Рябоконівська сільська рада

Баштанський район

Ленінська сільська рада

Старогороженська сільська рада

Березанський район

Василівська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Тузлівська сільська рада

Березнегуватський район

Білокриницька сільська рада

Висунська сільська рада

Мурахівська сільська рада

Новосевастопольська сільська рада

Сергіївська сільська рада

Братський район

Братська селищна рада

Ганнівська сільська рада

Григорівська сільська рада

Іллічівська сільська рада

Кам'яно-Костуватська сільська рада

Костуватська сільська рада

Кривопустоська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Миролюбівська сільська рада

Новокостянтинівська сільська рада

Новомар'ївська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Петропавлівська сільська рада

Улянівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Веселинівський район

Зеленівська сільська рада

Катеринівська сільська рада

Луб'янська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Новосвітлівська сільська рада

Порічанська сільська рада

Широколанівська сільська рада

Вознесенський район

Білоусівська сільська рада

Вознесенська сільська рада

Воронівська сільська рада

Дорошівська сільська рада

Мічурінська сільська рада

Новогригорівська сільська рада

Новосілківська сільська рада

Олександрівська селищна рада

Прибужанівська сільська рада

Таборівська сільська рада

Тімірязєвська сільська рада

Трикратівська сільська рада

Щербанівська сільська рада

Врадіївський район

Адамівська сільська рада

Великовеселівська сільська рада

Врадіївська селищна рада

Гуляницька сільська рада

Доброжанівська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Іванівська сільська рада

Краснопільська сільська рада

Кумарівська сільська рада

Нововасилівська сільська рада

Новопавлівська сільська рада

Сирівська сільська рада

Доманівський район

Акмечетська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Доманівська селищна рада

Зеленоярська сільська рада

Козубівська сільська рада

Маринівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Прибузька сільська рада

Фрунзенська сільська рада

Царедарівська сільська рада

Щасливська сільська рада

Єланецький район

Великосербулівська сільська рада

Водяно-Лоринська сільська рада

Возсіятська сільська рада

Єланецька селищна рада

Калинівська сільська рада

Куйбишевська сільська рада

Малодворянська сільська рада

Маложенівська сільська рада

Малоукраїнська сільська рада

Нововасилівська сільська рада

Ольгопільська сільська рада

Жовтневий район

Воскресенська селищна рада

Зеленогайська сільська рада

Коларівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Мирнівська сільська рада

Партизанська сільська рада

Первомайська селищна рада

Полігонівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Казанківський район

Великоолександрівська сільська рада

Веселобалківська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Дмитро-Білівська сільська рада

Казанківська селищна рада

Миколо-Гулаківська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новоданилівська сільська рада

Новолазарівська сільська рада

Новофедорівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Скобелевська сільська рада

Троїцько-Сафонівська сільська рада

Кривоозерський район

Багачівська сільська рада

Берізківська сільська рада

Бурилівська сільська рада

Великомечетнянська сільська рада

Красненьківська сільська рада

Кривоозерська сільська рада

Маломечетнянська сільська рада

Ониськівська сільська рада

Секретарська сільська рада

Тридубівська сільська рада

Миколаївський район

Безводненська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Надбузька сільська рада

Ольшанська селищна рада

Петрівська сільська рада

Степівська сільська рада

Шостаківська сільська рада

Яснополянська сільська рада

Новобузький район

Баратівська сільська рада

Вільнозапорізька сільська рада

Новомиколаївська сільська рада

Новомихайлівська сільська рада

Новополтавська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Новоодеський район

Антонівська сільська рада

Баловненська сільська рада

Бузька сільська рада

Гур'ївська сільська рада

Костянтинівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Новопетрівська сільська рада

Новошмідтівська сільська рада

Підлісненська сільська рада

Себинська сільська рада

Троїцька сільська рада

Очаківський район

Кам'янська сільська рада

Парутинська сільська рада

Солончаківська сільська рада

Первомайський район

Болеславчицька сільська рада

Грушівська сільська рада

Довгопристанська сільська рада

Кінецьпільська сільська рада

Кодимська сільська рада

Кримківська сільська рада

Кумарівська сільська рада

Лукашівська сільська рада

Підгороднянська селищна рада

Полтавська сільська рада

Романово-Балківська сільська рада

Синюхино-Брідська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Снігурівський район

Баратівська сільська рада

Горохівська сільська рада

Кобзарцівська сільська рада

Краснознам'янська сільська рада

Куйбишевська сільська рада

Новопетрівська сільська рада

Павлівська сільська рада

Першотравнева сільська рада

Одеська область

Ананьївський район

Новогеоргіївська сільська рада

Ананьївська Друга сільська рада

Ананьївська Перша сільська рада

Байтальська сільська рада

Гандрабурівська сільська рада

Долинська сільська рада

Коханівська сільська рада

Кохівська сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Романівська сільська рада

Точилівська сільська рада

Шимківська сільська рада

Арцизький район

Виноградівська сільська рада

Главанська сільська рада

Деленська сільська рада

Задунаївська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Мирнопільська сільська рада

Новоіванівська сільська рада

Прямобалківська сільська рада

Холмська сільська рада

Балтський район

Бендзарівська сільська рада

Білинська сільська рада

Борсуківська сільська рада

Гербинська сільська рада

Гольм'янська сільська рада

Кармалюківська сільська рада

Козачанська сільська рада

Коритненська сільська рада

Лісничівська сільська рада

Миронівська сільська рада

Обжильська сільська рада

Оленівська сільська рада

Пасатська сільська рада

Пасицелівська сільська рада

Переймівська сільська рада

Перелітська сільська рада

Піщанська сільська рада

Плосківська сільська рада

Пужайківська сільська рада

Саражинська сільська рада

Сінненська сільська рада

Ухожанська сільська рада

Чернеченська сільська рада

Шляхівська сільська рада

Березівський район

Анатолівська сільська рада

Виноградненська сільська рада

Вікторівська сільська рада

Гуляївська сільська рада

Демидівська сільська рада

Заводівська сільська рада

Златоустівська сільська рада

Маринівська сільська рада

Михайло-Олександрівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Розквітівська сільська рада

Ряснопільська сільська рада

Ставківська сільська рада

Степанівська сільська рада

Червоноармійська сільська рада

Червоноволодимирівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Яснопільська сільська рада

Раухівська селищна рада

Яснопільська сільська рада

Білгород-Дністровський район

Адамівська сільська рада

Андріївська сільська рада

Бритівська сільська рада

Великомар'янівська сільська рада

Випасненська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Карналіївська сільська рада

Козацька сільська рада

Краснокосянська сільська рада

Крутоярівська сільська рада

Маразліївська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Мологівська сільська рада

Монашівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Підгірненська сільська рада

Приморська сільська рада

Руськоіванівська сільська рада

Салганська сільська рада

Семенівська сільська рада

Старокозацька сільська рада

Широківська сільська рада

Біляївський район

Василівська сільська рада

Вигодянська сільська рада

Граденицька сільська рада

Дачненська сільська рада

Іллінська сільська рада

Майорівська сільська рада

Маринівська сільська рада

Нерубайська сільська рада

Секретарівська сільська рада

Троїцька сільська рада

Яськівська сільська рада

Болградський район

Баннівська сільська рада

Василівська сільська рада

Виноградівська сільська рада

Владиченська сільська рада

Голицька сільська рада

Городненська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Залізничненська сільська рада

Криничненська сільська рада

Новотроянівська сільська рада

Оксамитненська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Великомихайлівський район

Великокомарівська сільська рада

Великомихайлівська селищна рада

Великоплосківська сільська рада

Новоборисівська сільська рада

Новопетрівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Першотравнева сільська рада

Петрівська сільська рада

Полезненська сільська рада

Слов'яносербська сільська рада

Соше-Острівська сільська рада

Стоянівська сільська рада

Цебриківська селищна рада

Цибулівська сільська рада

Іванівський район

Баранівська сільська рада

Бузинівська сільська рада

Калинівська сільська рада

Павлинська сільська рада

Червонознам'янська сільська рада

Іванівська селищна рада

Петрівська селищна рада

Радісненська селищна рада

Ізмаїльський район

Багатянська сільська рада

Бросківська сільська рада

Комишівська сільська рада

Ларжанська сільська рада

Матроська сільська рада

Новонекрасівська сільська рада

Новопокровська сільська рада

Озерненська сільська рада

Першотравнева сільська рада

Саф'янівська сільська рада

Старонекрасівська сільська рада

Кілійський район

Десантненська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Лісківська сільська рада

Приморська сільська рада

Приозерненська сільська рада

Старотроянівська сільська рада

Трудівська сільська рада

Фурманівська сільська рада

Червоноярська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Кодимський район

Баштанківська сільська рада

Будеївська сільська рада

Грабівська сільська рада

Загнітківська сільська рада

Івашківська сільська рада

Крутівська сільська рада

Лабушненська сільська рада

Лисогірська сільська рада

Малослобідська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Петрівська сільська рада

Пиріжненська сільська рада

Писарівська сільська рада

Сербівська сільська рада

Слобідська селищна рада

Смолянська сільська рада

Тимківська сільська рада

Шершенецька сільська рада

Комінтернівський район

Визирська сільська рада

Каїрська сільська рада

Калинівська сільська рада

Кіровська сільська рада

Кордонська сільська рада

Красносільська сільська рада

Кремидівська сільська рада

Крижанівська сільська рада

Любопільська сільська рада

Новодофінівська сільська рада

Новомиколаївська сільська рада

Першотравнева сільська рада

Петрівська сільська рада

Свердловська сільська рада

Сербківська сільська рада

Сичавська сільська рада

Фонтанська сільська рада

Шомполівська сільська рада

Комінтернівська селищна рада

Новобілярська селищна рада

Чорноморська селищна рада

Котовський район

Мардарівська сільська рада

Красноокнянський район

Антонівська сільська рада

Гавиноська сільська рада

Гулянська сільська рада

Довжанська сільська рада

Дубівська сільська рада

Красноокнянська селищна рада

Малаївська сільська рада

Маяківська сільська рада

Новосамарська сільська рада

Римарівська сільська рада

Ставрівська сільська рада

Топалівська сільська рада

Федосіївська сільська рада

Цеханівська сільська рада

Чорнянська сільська рада

Любашівський район

Агафіївська сільська рада

Боківська сільська рада

Гвоздавська сільська рада

Кричунівська сільська рада

Любашівська селищна рада

Познанська сільська рада

Троїцька сільська рада

Миколаївський район

Антонюківська сільська рада

Левадівська сільська рада

Настасіївська сільська рада

Новопетрівська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Стрюківська сільська рада

Миколаївська селищна рада

Андрієво-Іванівська сільська рада

Новопетрівська сільська рада

Ульяновська сільська рада

Ісаївська сільська рада

Скосарівська сільська рада

Шабельницька сільська рада

Овідіопольський район

Барабойська сільська рада

Великодолинська селищна рада

Дальницька сільська рада

Доброолександрівська сільська рада

Калаглійська сільська рада

Кароліно-Бугазька сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Молодіжненська сільська рада

Надлиманська сільська рада

Новоградківська сільська рада

Новодолинська сільська рада

Овідіопольська селищна рада

Петродолинська сільська рада

Прилиманська сільська рада

Роксоланівська сільська рада

Сухолиманська сільська рада

Ренійський район

Долинська сільська рада

Котловинська сільська рада

Лиманська сільська рада

Нагірненська сільська рада

Новосільська сільська рада

Орлівська сільська рада

Плавнівська сільська рада

Роздільнянський район

Бецилівська сільська рада

Буцинівська сільська рада

Єреміївська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Кошарська сільська рада

Кучурганська сільська рада

Понятівська сільська рада

Старостинська сільська рада

Степанівська сільська рада

Степова сільська рада

Щербанська сільська рада

Лиманська селищна рада

Савранський район

Бакшанська сільська рада

Вільшанська сільська рада

Дубинівська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Капустянська сільська рада

Концебівська сільська рада

Неділківська сільська рада

Полянецька сільська рада

Саратський район

Введенська сільська рада

Долинська сільська рада

Зорянська сільська рада

Кривобалківська сільська рада

Кулевчанська сільська рада

Миколаївсько-Новоросійська сільська рада

Мирнопільська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Міняйлівська сільська рада

Надеждинська сільська рада

Петропавлівська сільська рада

Плахтіївська сільська рада

Розівська сільська рада

Ройлянська сільська рада

Світлодолинська сільська рада

Сергіївська сільська рада

Успенівська сільська рада

Фараонівська сільська рада

Саратська селищна рада

Новоселівська сільська рада

Тарутинський район

Бородінська селищна рада

Ламбрівська сільська рада

Лісненська сільська рада

Новотарутинська сільська рада

Петрівська Перша сільська рада

Юр'ївська сільська рада

Татарбунарський район

Базар'янська сільська рада

Баштанівська сільська рада

Безім'янська сільська рада

Білоліська сільська рада

Борисівська сільська рада

Вишнівська сільська рада

Глибоківська сільська рада

Дивізійська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Жовтоярська сільська рада

Кочкуватська сільська рада

Лиманська сільська рада

Нерушайська сільська рада

Приморська сільська рада

Рибальська сільська рада

Трапівська сільська рада

Тузлівська сільська рада

Фрунзівський район

Василівська сільська рада

Войничівська сільська рада

Йосипівська сільська рада

Карабанівська сільська рада

Ленінська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Новозаріцька сільська рада

Онилівська сільська рада

Павлівська сільська рада

Перехрестівська сільська рада

Росіянівська сільська рада

Затишанська селищна рада

Фрунзівська селищна рада

Ширяївський район

Бранкованівська сільська рада

Вікторівська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Катерино-Платонівська сільська рада

Малігонівська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Новоєлизаветівська сільська рада

Новосвітівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Орджонікідзевська сільська рада

Осинівська сільська рада

Саханська сільська рада

Чогодарівська сільська рада

Ширяївська селищна рада

Полтавська область

Великобагачанський район

Корнієнківська сільська рада

Рокитянська сільська рада

Гадяцький район

Біленченківська сільська рада

Великобудищанська сільська рада

Вельбівська сільська рада

Веприцька сільська рада

Гречанівська сільська рада

Качанівська сільська рада

Книшівська сільська рада

Лисівська сільська рада

Лютенська сільська рада

Малопобиванська сільська рада

Мартинівська сільська рада

Петрівсько-Роменська сільська рада

Плішивецька сільська рада

Рашівська сільська рада

Римарівська сільська рада

Розбишівська сільська рада

Ручківська сільська рада

Сарівська сільська рада

Сватківська сільська рада

Середняківська сільська рада

Ціпківська сільська рада

Глобинський район

Бабичівська сільська рада

Борисівська сільська рада

Броварківська сільська рада

Бугаївська сільська рада

Горбівська сільська рада

Гриньківська сільська рада

Жуківська сільська рада

Заможненська сільська рада

Землянківська сільська рада

Зубанівська сільська рада

Іваново-Селищенська сільська рада

Кринківська сільська рада

Куп'єватівська сільська рада

Манжеліївська сільська рада

Обознівська сільська рада

Опришківська сільська рада

Петрівська сільська рада

Пирогівська сільська рада

Погребівська сільська рада

Пронозівська сільська рада

Пузиківська сільська рада

Пустовійтівська сільська рада

Святилівська сільська рада

Федорівська сільська рада

Фрунзівська сільська рада

Гребінківський район

Березівська сільська рада

Григорівська сільська рада

Короваївська сільська рада

Кулажинська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Овсюківська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Рудківська сільська рада

Сербинівська сільська рада

Слободо-Петрівська сільська рада

Стукалівська сільська рада

Тополівська сільська рада

Диканський район

Великобудищанська сільська рада

Зіньківський район

Артелярщинська сільська рада

Батьківська сільська рада

Бірківська сільська рада

Великопавлівська сільська рада

Високівська сільська рада

Дейкалівська сільська рада

Загрунівська сільська рада

Кирило-Ганнівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Першотравнева сільська рада

Пишненківська сільська рада

Попівська сільська рада

Проценківська сільська рада

Ставківська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Удовиченківська сільська рада

Човно-Федорівська сільська рада

Шилівська сільська рада

Карлівський район

Білухівська сільська рада

Верхньоланнівська сільська рада

Голобородьківська сільська рада

Лип'янська сільська рада

Кобеляцький район

Бродщинська сільська рада

Василівська сільська рада

Дашківська сільська рада

Дрижиногреблянська сільська рада

Жуківська сільська рада

Золотарівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Канавська сільська рада

Кіровська сільська рада

Комендантівська сільська рада

Красненська сільська рада

Кунівська сільська рада

Лучківська сільська рада

Марківська сільська рада

Озерянська сільська рада

Орлицька сільська рада

Підгорянська сільська рада

Радянська сільська рада

Світлогірська сільська рада

Сухинівська сільська рада

Червоноквітівська сільська рада

Чорбівська сільська рада

Шенгурівська сільська рада

Козельщинський район

Бреусівська сільська рада

Козельщинська селищна рада

Оленівська сільська рада

Пісківська сільська рада

Рибалківська сільська рада

Котелевський район

Великорублівська сільська рада

Козлівщинська сільська рада

Микілківська сільська рада

Милорадівська сільська рада

Кременчуцький район

Білецьківська сільська рада

Бондарівська сільська рада

Гориславська сільська рада

Демидівська сільська рада

Запсільська сільська рада

Келебердянська сільська рада

Кобелячківська сільська рада

Майбородівська сільська рада

Максимівська сільська рада

Недогарківська сільська рада

Омельницька сільська рада

Потоківська сільська рада

Пришибська сільська рада

Рокитненська сільська рада

Салівська сільська рада

Червонознам'янська сільська рада

Ялинцівська сільська рада

Лохвицький район

Бодаквянська сільська рада

Лубенський район

Березівська сільська рада

Березотіцька сільська рада

Бієвецька сільська рада

Вищебулатецька сільська рада

Вовчицька сільська рада

Войнихівська сільська рада

Духівська сільська рада

Жданівська сільська рада

Засульська сільська рада

Ісковецька сільська рада

Калайдинцівська сільська рада

Литвяківська сільська рада

Мацківська сільська рада

Мгарська сільська рада

Михнівська сільська рада

Новаківська сільська рада

Новооріхівська сільська рада

Окіпська сільська рада

Оріхівська сільська рада

Остапівська сільська рада

Снітинська сільська рада

Тарандинцівська сільська рада

Тишківська сільська рада

Хорошківська сільська рада

Шеківська сільська рада

Шершнівська сільська рада

Миргородський район

Ярмаківська сільська рада

Новосанжарський район

Богданівська сільська рада

Великокобелячківська сільська рада

Великосолонцівська сільська рада

Галущиногреблянська сільська рада

Зачепилівська сільська рада

Крутобалківська сільська рада

Кунцівська сільська рада

Кустолівська сільська рада

Лівенська сільська рада

Малокобелячківська сільська рада

Малоперещепинська сільська рада

Маячківська сільська рада

Нехворощанська сільська рада

Писарівська сільська рада

Пологівська сільська рада

Полузірська сільська рада

Попівська сільська рада

Соколово-Балківська сільська рада

Старосанжарська сільська рада

Стовбино-Долинська сільська рада

Супротивнобалківська сільська рада

Сухомаячківська сільська рада

Шедіївська сільська рада

Оржицький район

Воронинцівська сільська рада

Денисівська сільська рада

Зарізька сільська рада

Золотухинська сільська рада

Куйбишевська сільська рада

Лазірківська сільська рада

Лукімська сільська рада

Новооржицька селищна рада

Онішківська сільська рада

Плехівська сільська рада

Райозерська сільська рада

Савинська сільська рада

Сазонівська сільська рада

Староіржавецька сільська рада

Чевельчанська сільська рада

Черевківська сільська рада

Чутівська сільська рада

Полтавський район

Бричківська сільська рада

Валківська сільська рада

Василівська сільська рада

Гожулівська сільська рада

Заворсклянська сільська рада

Калашниківська сільська рада

Кіровська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Кротенківська сільська рада

Куликівська сільська рада

Мачухівська сільська рада

Микільська сільська рада

Надержинщинська сільська рада

Нестеренківська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Рунівщинська сільська рада

Степненська сільська рада

Судіївська сільська рада

Супрунівська сільська рада

Тахтаулівська сільська рада

Терешківська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Черкасівська сільська рада

Чорноглазівська сільська рада

Щербанівська сільська рада

Решетилівський район

Демидівська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Калениківська сільська рада

Лиманська Друга сільська рада

Лиманська Перша сільська рада

Лобачівська сільська рада

Малобакайська сільська рада

М'якеньківська сільська рада

Новомихайлівська сільська рада

Піщанська сільська рада

Плосківська сільська рада

Потічанська сільська рада

Сухорабівська сільська рада

Федіївська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Шилівська сільська рада

Семенівський район

Біляківська сільська рада

Богданівська сільська рада

Василівська сільська рада

Вереміївська сільська рада

Веселоподільська сільська рада

Горошинська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Заїчинська сільська рада

Іванівська сільська рада

Криворудська сільська рада

Липнягівська сільська рада

Наріжанська сільська рада

Оболонська сільська рада

Очеретуватська сільська рада

Погребняківська сільська рада

Пузирівська сільська рада

Семенівська селищна рада

Степанівська сільська рада

Товстівська сільська рада

Устимівська сільська рада

Худоліївська сільська рада

Хорольський район

Вишняківська сільська рада

Грушинська сільська рада

Клепачівська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Мусіївська сільська рада

Новачиська сільська рада

Новоаврамівська сільська рада

Петракіївська сільська рада

Петрівська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Хильківська сільська рада

Шишацька сільська рада

Штомпелівська сільська рада

Ялосовецька сільська рада

Чутівський район

Чапаєвська сільська рада

Чутівська селищна рада

Шишацький район

Баранівська сільська рада

Великобузівська сільська рада

Великоперевізька сільська рада

Воскобійницька сільська рада

Гоголівська сільська рада

Жоржівська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Ковердинобалківська сільська рада

Куйбишевська сільська рада

Михайликівська сільська рада

Пришибська сільська рада

Сагайдацька сільська рада

Федунська сільська рада

Шишацька селищна рада

Яреськівська сільська рада

Рівненська область

Березнівський район

Балашівська сільська рада

Бистрицька сільська рада

Білківська сільська рада

Бронська сільська рада

Великопільська сільська рада

Вітковицька сільська рада

Голубенська сільська рада

Городищенська сільська рада

Грушівська сільська рада

Губківська сільська рада

Друхівська сільська рада

Зірненська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Малинська сільська рада

Марининська сільська рада

Поліська сільська рада

Полянська сільська рада

Прислуцька сільська рада

Соснівська селищна рада

Тишицька сільська рада

Хмелівська сільська рада

Яринівська сільська рада

Яцьковицька сільська рада

Володимирецький район

Антонівська сільська рада

Балаховицька сільська рада

Берестівська сільська рада

Біленська сільська рада

Більсько-Вільська сільська рада

Великожолудська сільська рада

Великотелковицька сільська рада

Великоцепцевицька сільська рада

Воронківська сільська рада

Городецька сільська рада

Довговільська сільська рада

Жовкинівська сільська рада

Заболоттівська сільська рада

Каноницька сільська рада

Кідрівська сільська рада

Красносільська сільська рада

Лозківська сільська рада

Мульчицька сільська рада

Новаківська сільська рада

Озерецька сільська рада

Озерська сільська рада

Полицька сільська рада

Половлівська сільська рада

Рафалівська селищна рада

Ромейківська сільська рада

Собіщицька сільська рада

Сопачівська сільська рада

Старорафалівська сільська рада

Степангородська сільська рада

Хиноцька сільська рада

Гощанський район

Бабинська сільська рада

Бочаницька сільська рада

Бугринська сільська рада

Воскодавська сільська рада

Дроздівська сільська рада

Дулібська сільська рада

Жаврівська сільська рада

Красносільська сільська рада

Криничківська сільська рада

Курозванівська сільська рада

Липківська сільська рада

Майківська сільська рада

Малинівська сільська рада

Малятинська сільська рада

Посягвівська сільська рада

Русивельська сільська рада

Рясниківська сільська рада

Садівська сільська рада

Симонівська сільська рада

Синівська сільська рада

Тучинська сільська рада

Федорівська сільська рада

Демидівський район

Боремельська сільська рада

Вербенська сільська рада

Вовковийська сільська рада

Глибокодолинська сільська рада

Золочівська сільська рада

Ільпибоцька сільська рада

Княгининська сільська рада

Малівська сільська рада

Рогізненська сільська рада

Рудківська сільська рада

Хрінницька сільська рада

Дубенський район

Берегівська сільська рада

Княгининська сільська рада

Майданська сільська рада

Малосадівська сільська рада

Мильчанська сільська рада

Мирогощанська сільська рада

Молодавська сільська рада

Плосківська сільська рада

Привільненська сільська рада

Сатиївська сільська рада

Смизька селищна рада

Соснівська сільська рада

Стовпецька сільська рада

Тараканівська сільська рада

Шепетинська сільська рада

Дубровицький район

Бережківська сільська рада

Бережницька сільська рада

Берестівська сільська рада

Великоозерянська сільська рада

Велюнська сільська рада

Жаденська сільська рада

Залузька сільська рада

Колківська сільська рада

Лісівська сільська рада

Людинська сільська рада

Лютинська сільська рада

Миляцька сільська рада

Мочулищенська сільська рада

Нивецька сільська рада

Осівська сільська рада

Перебродівська сільська рада

Сварицевицька сільська рада

Селецька сільська рада

Соломіївська сільська рада

Трипутнянська сільська рада

Туменська сільська рада

Удрицька сільська рада

Зарічненський район

Борівська сільська рада

Вичівська сільська рада

Дібрівська сільська рада

Кутинська сільська рада

Кухітсько-Вільська сільська рада

Кухченська сільська рада

Локницька сільська рада

Морочненська сільська рада

Неньковицька сільська рада

Нобельська сільська рада

Новорічицька сільська рада

Омитська сільська рада

Перекальська сільська рада

Річицька сільська рада

Сенчицька сільська рада

Серницька сільська рада

Здолбунівський район

Білашівська сільська рада

Богдашівська сільська рада

Будеразька сільська рада

Бущанська сільська рада

Глинська сільська рада

Дерманська Друга сільська рада

Дерманська Перша сільська рада

Здовбицька сільська рада

Копитківська сільська рада

Маломощаницька сільська рада

Миротинська сільська рада

Мізоцька селищна рада

Новомощаницька сільська рада

Новосілківська сільська рада

Півченська сільська рада

П'ятигірська сільська рада

Спасівська сільська рада

Старомощаницька сільська рада

Ступнівська сільська рада

Уїздецька сільська рада

Урвенська сільська рада

Корецький район

Бриківська сільська рада

Великомежиріцька сільська рада

Веснянська сільська рада

Головницька сільська рада

Даничівська сільська рада

Жадківська сільська рада

Залізницька сільська рада

Коловертівська сільська рада

Користівська сільська рада

Морозівська сільська рада

Невірківська сільська рада

Новокорецька сільська рада

Річецька сільська рада

Самострілівська сільська рада

Сапожинська сільська рада

Світанівська сільська рада

Стовпинська сільська рада

Сторожівська сільська рада

Харалузька сільська рада

Щекичинська сільська рада

Костопільський район

Великомидська сільська рада

Великостидинська сільська рада

Головинська сільська рада

Гутянська сільська рада

Деражненська сільська рада

Дюксинська сільська рада

Звіздівська сільська рада

Злазненська сільська рада

Золотолинська сільська рада

Малолюбашанська сільська рада

Маломидська сільська рада

Малостидинська сільська рада

Мащанська сільська рада

Мирненська сільська рада

Пеньківська сільська рада

Підлужненська сільська рада

Пісківська сільська рада

Постійненська сільська рада

Яполотська сільська рада

Млинівський район

Берегівська сільська рада

Бокіймівська сільська рада

Війницька сільська рада

Владиславівська сільська рада

Вовницька сільська рада

Добрятинська сільська рада

Довгошиївська сільська рада

Кораблищенська сільська рада

Малинська сільська рада

Малодорогостаївська сільська рада

Мальованська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Млинівська селищна рада

Новосілківська сільська рада

Новоукраїнська сільська рада

Острожецька сільська рада

Певжівська сільська рада

Перемилівська сільська рада

Підгаєцька сільська рада

Підлозцівська сільська рада

Пітушківська сільська рада

Посниківська сільська рада

Привітненська сільська рада

Пугачівська сільська рада

Радянська сільська рада

Смордвівська сільська рада

Торговицька сільська рада

Уїздецька сільська рада

Хорупанська сільська рада

Ярославицька сільська рада

Острозький район

Білашівська сільська рада

Бухарівська сільська рада

Верхівська сільська рада

Вілійська сільська рада

Вільбівненська сільська рада

Грем'яцька сільська рада

Кутянківська сільська рада

Межиріцька сільська рада

Милятинська сільська рада

Могилянівська сільська рада

Мощаницька сільська рада

Новомалинська сільська рада

Новородчицька сільська рада

Оженинська сільська рада

Плосківська сільська рада

Почапківська сільська рада

Розвазька сільська рада

Сіянцівська сільська рада

Тесівська сільська рада

Українська сільська рада

Хорівська сільська рада

Радивилівський район

Бугаївська сільська рада

Козинська сільська рада

Немирівська сільська рада

Підзамчівська сільська рада

Пустоіванівська сільська рада

Рівненський район

Білокриницька сільська рада

Бронниківська сільська рада

Великоомелянська сільська рада

Верхівська сільська рада

Городоцька сільська рада

Грушвицька сільська рада

Дядьковицька сільська рада

Жобринська сільська рада

Зорянська сільська рада

Квасилівська селищна рада

Клеванська селищна рада

Корнинська сільська рада

Кустинська сільська рада

Малошпаківська сільська рада

Новоукраїнська сільська рада

Обарівська сільська рада

Олександрійська сільська рада

Оржівська селищна рада

Радухівська сільська рада

Тайкурська сільська рада

Шпанівська сільська рада

Шубківська сільська рада

Рокитнівський район

Березівська сільська рада

Біловізька сільська рада

Блажівська сільська рада

Борівська сільська рада

Веежицька сільська рада

Глинівська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Карпилівська сільська рада

Кисорицька сільська рада

Масевицька сільська рада

Рокитнівська сільська рада

Сновидовицька сільська рада

Старосільська сільська рада

Томашгородська селищна рада

Томашгородська сільська рада

Сарненський район

Великовербченська сільська рада

Вирівська сільська рада

Зносицька сільська рада

Кам'яно-Случанська сільська рада

Карасинська сільська рада

Карпилівська сільська рада

Клесівська селищна рада

Коростська сільська рада

Костянтинівська сільська рада

Кричильська сільська рада

Кузьмівська сільська рада

Любиковицька сільська рада

Люхчанська сільська рада

Немовицька сільська рада

Ремчицька сільська рада

Селищенська сільська рада

Степанська селищна рада

Стрільська сільська рада

Тинненська сільська рада

Тутовицька сільська рада

Чудельська сільська рада

Сумська область

м. Конотоп

Підлипненська сільська рада

м. Суми

Піщанська сільська рада

Білопільський район

Бобрицька сільська рада

Верхосульська сільська рада

Вирівська сільська рада

Воронівська сільська рада

Ганнівсько-Вирівська сільська рада

Горобівська сільська рада

Гуринівська сільська рада

Жовтнева селищна рада

Іскрисківщинська сільська рада

Кальченківська сільська рада

Коршачинська сільська рада

Куянівська сільська рада

Луциківська сільська рада

Марківська сільська рада

Нововирківська сільська рада

Павлівська сільська рада

Рижівська сільська рада

Річківська сільська рада

Сергіївська сільська рада

Супрунівська сільська рада

Терещенківська сільська рада

Товстянська сільська рада

Тучненська сільська рада

Улянівська селищна рада

Шкуратівська сільська рада

Буринський район

Біжівська сільська рада

Буриківська сільська рада

Верхньосагарівська сільська рада

Вознесенська сільська рада

Воскресенська сільська рада

Гвинтівська сільська рада

Дяківська сільська рада

Жуківська сільська рада

Клепалівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Пісківська сільська рада

Слобідська сільська рада

Сніжківська сільська рада

Степанівська сільська рада

Суховерхівська сільська рада

Успенська сільська рада

Хустянська сільська рада

Червонослобідська сільська рада

Черепівська сільська рада

Чернечослобідська сільська рада

Великописарівський район

Великописарівська селищна рада

Вищевеселівська сільська рада

Вільненська сільська рада

Добрянська сільська рада

Іванівська сільська рада

Катанська сільська рада

Пожнянська сільська рада

Попівська сільська рада

Розсошівська сільська рада

Рябинівська сільська рада

Солдатська сільська рада

Яблучненська сільська рада

Ямненська сільська рада

Глухівський район

Баницька сільська рада

Бачівська сільська рада

Березівська сільська рада

Вільнослобідська сільська рада

Горілівська сільська рада

Дунаєцька сільська рада

Землянківська сільська рада

Іващенківська сільська рада

Кучерівська сільська рада

Обложківська сільська рада

Первомайська сільська рада

Перемозька сільська рада

Полошківська сільська рада

Привільська сільська рада

Пустогородська сільська рада

Сварківська сільська рада

Семенівська сільська рада

Слоутська сільська рада

Сопицька сільська рада

Соснівська сільська рада

Стариківська сільська рада

Студеноцька сільська рада

Суходільська сільська рада

Уздицька сільська рада

Уланівська сільська рада

Фотовизька сільська рада

Ходинська сільська рада

Червоненська селищна рада

Чернівська сільська рада

Шалигинська селищна рада

Шевченківська сільська рада

Яструбщинська сільська рада

Конотопський район

Бочечківська сільська рада

Великосамбірська сільська рада

Вирівська сільська рада

В'язівська сільська рада

Гружчанська сільська рада

Дептівська сільська рада

Дубов'язівська селищна рада

Духанівська сільська рада

Жовтневська сільська рада

Землянська сільська рада

Карабутівська сільська рада

Козацька сільська рада

Кошарівська сільська рада

Красненська сільська рада

Кузьківська сільська рада

Малосамбірська сільська рада

Мельнянська сільська рада

Михайло-Ганнівська сільська рада

Пекарівська сільська рада

Попівська сільська рада

Присеймівська сільська рада

Салтиківська сільська рада

Сахнівська сільська рада

Соснівська сільська рада

Тернівська сільська рада

Хижківська сільська рада

Шаповалівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Шпотівська сільська рада

Юрівська сільська рада

Краснопільський район

Бранцівська сільська рада

Великобобрицька сільська рада

Грабовська сільська рада

Запсільська сільська рада

Малорибицька сільська рада

Мезенівська сільська рада

Миропільська сільська рада

Осоївська сільська рада

Покровська сільська рада

Рясненська сільська рада

Самотоївська сільська рада

Сіннівська сільська рада

Славгородська сільська рада

Тур'янська сільська рада

Угроїдська селищна рада

Хмелівська сільська рада

Чернеччинська сільська рада

Кролевецький район

Алтинівська сільська рада

Бистрицька сільська рада

Білогривська сільська рада

Буйвалівська сільська рада

Грузчанська сільська рада

Дубовицька сільська рада

Зазірківська сільська рада

Камінська сільська рада

Литвиновицька сільська рада

Локнянська сільська рада

Майорівська сільська рада

Мутинська сільська рада

Обтівська сільська рада

Реутинська сільська рада

Тулиголівська сільська рада

Червоноранківська сільська рада

Яровська сільська рада

Лебединський район

Бишкінська сільська рада

Боровеньківська сільська рада

Будильська сільська рада

Василівська сільська рада

Великовисторопська сільська рада

Ворожбянська сільська рада

Голубівська сільська рада

Гринцівська сільська рада

Калюжненська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Курганська сільська рада

Маловисторопська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Московсько-Бобрицька сільська рада

Павленківська сільська рада

Підопригорівська сільська рада

Червленівська сільська рада

Штепівська сільська рада

Гарбузівська сільська рада

Катеринівська сільська рада

Липоводолинський район

Байрацька сільська рада

Беївська сільська рада

Берестівська сільська рада

Калінінська сільська рада

Капустинська сільська рада

Колядинецька сільська рада

Липоводолинська селищна рада

Лучанська сільська рада

Московська сільська рада

Панасівська сільська рада

Підставська сільська рада

Поділківська сільська рада

Русанівська сільська рада

Саївська сільська рада

Семенівська сільська рада

Синівська сільська рада

Яганівська сільська рада

Яснопільщинська сільська рада

Недригайлівський район

Великобудківська сільська рада

Вільшанська сільська рада

Деркачівська сільська рада

Засульська сільська рада

Зеленківська сільська рада

Іваницька сільська рада

Козельненська сільська рада

Коровинська сільська рада

Курманівська сільська рада

Маршалівська сільська рада

Недригайлівська селищна рада

Сакуниська сільська рада

Томашівська сільська рада

Червонослобідська сільська рада

Охтирський район

Бакирівська сільська рада

Бугруватська сільська рада

Височанська сільська рада

В'язівська сільська рада

Гнилицька сільська рада

Грінченківська сільська рада

Грунська сільська рада

Довжицька сільська рада

Кардашівська сільська рада

Карпилівська сільська рада

Комишанська сільська рада

Куземинська сільська рада

Лутищанська сільська рада

Малопавлівська сільська рада

Олешнянська сільська рада

Рибальська сільська рада

Сонячненська сільська рада

Староіванівська сільська рада

Хухрянська сільська рада

Чернеччинська сільська рада

Чупахівська селищна рада

Путивльський район

Бобинська сільська рада

Козаченська сільська рада

Мазівська сільська рада

Манухівська сільська рада

Новослобідська сільська рада

Рев'якинська сільська рада

Руднєвська сільська рада

Сафонівська сільська рада

Червоноозерська сільська рада

Чорнобривкинська сільська рада

Роменський район

Анастасівська сільська рада

Андріївська сільська рада

Андріяшівська сільська рада

Артюхівська сільська рада

Басівська сільська рада

Біловодська сільська рада

Бобрицька сільська рада

Василівська сільська рада

Великобубнівська сільська рада

Волошнівська сільська рада

Галківська сільська рада

Глинська сільська рада

Гришинська сільська рада

Дібрівська сільська рада

Довгополівська сільська рада

Зарудянська сільська рада

Коржівська сільська рада

Малобубнівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Новогребельська сільська рада

Перекопівська сільська рада

Перехрестівська сільська рада

Плавинищенська сільська рада

Погожокриницька сільська рада

Пустовійтівська сільська рада

Ріпчанська сільська рада

Рогинська сільська рада

Смілівська сільська рада

Сулимівська сільська рада

Хмелівська сільська рада

Хоминцівська сільська рада

Ярошівська сільська рада

Середино-Будський район

Великоберізківська сільська рада

Голубівська сільська рада

Жихівська сільська рада

Зноб-Новгородська селищна рада

Зноб-Трубчевська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Кренидівська сільська рада

Кривоносівська сільська рада

Нововасилівська сільська рада

Очкинська сільська рада

Пигарівська сільська рада

Рожковицька сільська рада

Ромашківська сільська рада

Старогутська сільська рада

Стягайлівська сільська рада

Уралівська сільська рада

Чернацька сільська рада

Сумський район

Басівська сільська рада

Бездрицька сільська рада

Битицька сільська рада

Біловодська сільська рада

Великовільмівська сільська рада

Великочернеччинська сільська рада

Верхньосироватська сільська рада

Кекинська сільська рада

Кияницька сільська рада

Кіндратівська сільська рада

Косівщинська сільська рада

Кровненська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Могрицька сільська рада

Нижньосироватська сільська рада

Низівська селищна рада

Новосуханівська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Підліснівська сільська рада

Постольненська сільська рада

Садівська сільська рада

Северинівська сільська рада

Степанівська селищна рада

Стецьківська сільська рада

Сульська сільська рада

Терешківська сільська рада

Токарівська сільська рада

Хотінська селищна рада

Червоненська сільська рада

Шпилівська сільська рада

Юнаківська сільська рада

Яструбинська сільська рада

Тростянецький район

Білківська сільська рада

Боромлянська сільська рада

Буймерська сільська рада

Гребениківська сільська рада

Дернівська сільська рада

Жигайлівська сільська рада

Зарічненська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Криничненська сільська рада

Люджанська сільська рада

Мартинівська сільська рада

Мащанська сільська рада

Ницахська сільська рада

Печинська сільська рада

Станівська сільська рада

Шосткинський район

Богданівська сільська рада

Воронізька селищна рада

Гамаліївська сільська рада

Глазівська сільська рада

Івотська сільська рада

Каліївська сільська рада

Клишківська сільська рада

Коротченківська сільська рада

Маківська сільська рада

Миронівська сільська рада

Ображіївська сільська рада

Собицька сільська рада

Собичівська сільська рада

Тиманівська сільська рада

Чапліївська сільська рада

Ямпільський район

Антонівська сільська рада

Білицька сільська рада

Дорошівська сільська рада

Княжицька сільська рада

Марчихино-Будська сільська рада

Микитівська сільська рада

Орлівська сільська рада

Паліївська сільська рада

Степненська сільська рада

Усоцька сільська рада

Чуйківська сільська рада

Ямпільська селищна рада

Тернопільська область

Бережанський район

Біщівська сільська рада

Божиківська сільська рада

Вербівська сільська рада

Вільховецька сільська рада

Жовнівська сільська рада

Жуківська сільська рада

Котівська сільська рада

Куропатницька сільська рада

Курянівська сільська рада

Лапшинська сільська рада

Літятинська сільська рада

Надрічнянська сільська рада

Нараївська сільська рада

Підвисоцька сільська рада

Посухівська сільська рада

Потуторська сільська рада

Рекшинська сільська рада

Рогачинська сільська рада

Саранчуківська сільська рада

Слов'ятинська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Урманська сільська рада

Шибалинська сільська рада

Мечищівська сільська рада

Рибниківська сільська рада

Борщівський район

Бабинецька сільська рада

Більче-Золотецька сільська рада

Бурдяківська сільська рада

Висічанська сільська рада

Вільховецька сільська рада

Вовковецька сільська рада

Гермаківська сільська рада

Глибочецька сільська рада

Горошівська сільська рада

Дзвиняцька сільська рада

Дністровська сільська рада

Жилинська сільська рада

Заліська сільська рада

Іванківська сільська рада

Івано-Пустенська сільська рада

Кривченська сільська рада

Кудринецька сільська рада

Лосяцька сільська рада

Мушкатівська сільська рада

Ниврянська сільська рада

Озерянська сільська рада

Олексинська сільська рада

Панівецька сільська рада

Пилипченська сільська рада

Пищатинська сільська рада

Сапогівська сільська рада

Сков'ятинська сільська рада

Стрілковецька сільська рада

Турильченська сільська рада

Урожайнівська сільська рада

Устянська сільська рада

Худиківська сільська рада

Циганська сільська рада

Шершенівська сільська рада

Шупарська сільська рада

Бучацький район

Бариська сільська рада

Берем'янська сільська рада

Бобулинська сільська рада

Возилівська сільська рада

Добропільська сільська рада

Дулібівська сільська рада

Жизномирська сільська рада

Жниборідська сільська рада

Заривинецька сільська рада

Зеленська сільська рада

Золотопотіцька селищна рада

Зубрецька сільська рада

Киданівська сільська рада

Космиринська сільська рада

Костільницька сільська рада

Ліщанецька сільська рада

Медведівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Новопетликівська сільська рада

Озерянська сільська рада

Осовецька сільська рада

Переволоцька сільська рада

Передмістянська сільська рада

Пилявська сільська рада

Пишківська сільська рада

Підзамочківська сільська рада

Порохівська сільська рада

Ріпинецька сільська рада

Русилівська сільська рада

Скомороська сільська рада

Сновидівська сільська рада

Соколівська сільська рада

Сороківська сільська рада

Старопетликівська сільська рада

Стінківська сільська рада

Трибухівська сільська рада

Цвітівська сільська рада

Язловецька сільська рада

Гусятинський район

Васильковецька сільська рада

Вікнянська сільська рада

Вільхівчицька сільська рада

Глібівська сільська рада

Городницька сільська рада

Жабинецька сільська рада

Зеленівська сільська рада

Калагарівська сільська рада

Коцюбинська сільська рада

Красненська сільська рада

Личковецька сільська рада

Майданська сільська рада

Нижбірківська сільська рада

Оришківська сільська рада

Перемилівська сільська рада

Пізнанська сільська рада

Постолівська сільська рада

Раштовецька сільська рада

Саджівецька сільська рада

Сидорівська сільська рада

Сороківська сільська рада

Старонижбірківська сільська рада

Суходільська сільська рада

Сухоставська сільська рада

Товстенська сільська рада

Тудорівська сільська рада

Увислівська сільська рада

Целіївська сільська рада

Заліщицький район

Бедриківська сільська рада

Блищанська сільська рада

Буряківська сільська рада

Винятинська сільська рада

Ворвулинська сільська рада

Головчинська сільська рада

Городоцька сільська рада

Дзвиняцька сільська рада

Добрівлянська сільська рада

Дорогичівська сільська рада

Дунівська сільська рада

Дуплиська сільська рада

Зеленогайська сільська рада

Зозулинська сільська рада

Івано-Золотівська сільська рада

Касперівська сільська рада

Колодрібська сільська рада

Кошилівська сільська рада

Кулаківська сільська рада

Лисівська сільська рада

Литячівська сільська рада

Мишківська сільська рада

Нирківська сільська рада

Новосілківська сільська рада

Подільська сільська рада

Садківська сільська рада

Синьківська сільська рада

Слобідська сільська рада

Солоненська сільська рада

Товстенська селищна рада

Угриньківська сільська рада

Устечківська сільська рада

Хмелівська сільська рада

Шипівецька сільська рада

Шутроминська сільська рада

Збаразький район

Базаринська сільська рада

Великовікнинська сільська рада

Великокунинецька сільська рада

Дзвинячанська сільська рада

Доброводівська сільська рада

Добромірківська сільська рада

Залужанська сільська рада

Зарубинська сільська рада

Зарудянська сільська рада

Іванчанська сільська рада

Капустинська сільська рада

Кобильська сільська рада

Коханівська сільська рада

Красносільська сільська рада

Кретівська сільська рада

Лозівська сільська рада

Нижчелуб'янська сільська рада

Новиківська сільська рада

Раковецька сільська рада

Романовоселівська сільська рада

Синявська сільська рада

Старозбаразька сільська рада

Стриївська сільська рада

Шимковецька сільська рада

Зборівський район

Беримівська сільська рада

Бзовицька сільська рада

Білоголівська сільська рада

Богданівська сільська рада

Висиповецька сільська рада

Вірлівська сільська рада

Вовчківська сільська рада

Гає-Розтоцька сільська рада

Гаї-за-Рудівська сільська рада

Гарбузівська сільська рада

Годівська сільська рада

Городищенська сільська рада

Гукалівська сільська рада

Загір'янська сільська рада

Залозецька селищна рада

Зарудянська сільська рада

Кабаровецька сільська рада

Кальненська сільська рада

Кобзарівська сільська рада

Куровецька сільська рада

Малашовецька сільська рада

Мильнівська сільська рада

Мшанецька сільська рада

Нестерівська сільська рада

Оліївська сільська рада

Осташівська сільська рада

Панасівська сільська рада

Пліснянська сільська рада

Погрібецька сільська рада

Ратищівська сільська рада

Ренівська сільська рада

Розгадівська сільська рада

Серетецька сільська рада

Славнянська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Цебрівська сільська рада

Чернихівська сільська рада

Чистопадівська сільська рада

Ярославицька сільська рада

Ярчовецька сільська рада

Козівський район

Великоплавучанська сільська рада

Великоходачківська сільська рада

Вікторівська сільська рада

Городищенська сільська рада

Дибщенська сільська рада

Ішківська сільська рада

Кальненська сільська рада

Козівська селищна рада

Кривенська сільська рада

Олесинська сільська рада

Покропивнянська сільська рада

Потіцька сільська рада

Теофіпільська сільська рада

Кременецький район

Башуківська сільська рада

Білокриницька сільська рада

Будківська сільська рада

Великобережецька сільська рада

Великогорянська сільська рада

Великомлинівецька сільська рада

Гаївська сільська рада

Горинська сільська рада

Дунаївська сільська рада

Жолобівська сільська рада

Катеринівська сільська рада

Колосівська сільська рада

Крижівська сільська рада

Лідихівська сільська рада

Лопушненська сільська рада

Лосятинська сільська рада

Млинівецька сільська рада

Плосківська сільська рада

Попівецька сільська рада

Ридомильська сільська рада

Розтоцька сільська рада

Сапанівська сільська рада

Староолексинецька сільська рада

Старопочаївська сільська рада

Старотаразька сільська рада

Устечківська сільська рада

Чугалівська сільська рада

Шпиколосівська сільська рада

Лановецький район

Бережанська сільська рада

Білозірська сільська рада

Борсуківська сільська рада

Буглівська сільська рада

Ванжулівська сільська рада

Великокусковецька сільська рада

Вербовецька сільська рада

Верещаківська сільська рада

Вишгородоцька сільська рада

Влащинецька сільська рада

Гриньківська сільська рада

Загірцівська сільська рада

Іванковецька сільська рада

Карначівська сільська рада

Краснолуцька сільська рада

Лопушненська сільська рада

Малобілківська сільська рада

Молотківська сільська рада

Москалівська сільська рада

Печірнянська сільська рада

Снігурівська сільська рада

Чайчинецька сільська рада

Юськовецька сільська рада

Якимівська сільська рада

Монастириський район

Бертниківська сільська рада

Велеснівська сільська рада

Вербківська сільська рада

Висоцька сільська рада

Вістрянська сільська рада

Гончарівська сільська рада

Гориглядівська сільська рада

Горішньослобідська сільська рада

Горожанська сільська рада

Гранітненська сільська рада

Григорівська сільська рада

Доброводівська сільська рада

Дубенківська сільська рада

Завадівська сільська рада

Задарівська сільська рада

Заставецька сільська рада

Ковалівська сільська рада

Красіївська сільська рада

Лазарівська сільська рада

Лядська сільська рада

Олешівська сільська рада

Підліснянська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Чехівська сільська рада

Швейківська сільська рада

Яргорівська сільська рада

Підволочиський район

Богданівська сільська рада

Галущинська сільська рада

Гнилицька сільська рада

Городницька сільська рада

Дорофіївська сільська рада

Жеребківська сільська рада

Зарубинецька сільська рада

Кам'янківська сільська рада

Клебанівська сільська рада

Колодіївська сільська рада

Лисичинська сільська рада

Магдалівська сільська рада

Мисловецька сільська рада

Оріховецька сільська рада

Пальчинська сільська рада

Подільська сільська рада

Рожиська сільська рада

Скориківська сільська рада

Супранівська сільська рада

Токівська сільська рада

Турівська сільська рада

Хмелиськівська сільська рада

Чернилівська сільська рада

Підгаєцький район

Білокриницька сільська рада

Боківська сільська рада

Бронгалівська сільська рада

Вербівська сільська рада

Голгочанська сільська рада

Завалівська сільська рада

Лисецька сільська рада

Литвинівська сільська рада

Мирненська сільська рада

Новосілківська сільська рада

Поплавська сільська рада

Сільцівська сільська рада

Шумлянська сільська рада

Юстинівська сільська рада

Теребовлянський район

Бенівська сільська рада

Буданівська сільська рада

Бурканівська сільська рада

Великоговилівська сільська рада

Вербовецька сільська рада

Гайворонківська сільська рада

Глещавська сільська рада

Дарахівська сільська рада

Дворічанська сільська рада

Довгенська сільська рада

Долинська сільська рада

Дружбівська селищна рада

Заздрівська сільська рада

Іванівська сільська рада

Ілавченська сільська рада

Кровинківська сільська рада

Ладичинська сільська рада

Ласковецька сільська рада

Лошнівська сільська рада

Могильницька сільська рада

Мщанецька сільська рада

Острівецька сільська рада

Підгайчицька сільська рада

Плебанівська сільська рада

Різдвянівська сільська рада

Семиківська сільська рада

Сороцька сільська рада

Сущинська сільська рада

Хмелівська сільська рада

Тернопільський район

Байковецька сільська рада

Білецька сільська рада

Великоберезовицька селищна рада

Грабовецька сільська рада

Дичківська сільська рада

Драганівська сільська рада

Дубовецька сільська рада

Івачеводолішнівська сільська рада

Ігровицька сільська рада

Лозівська сільська рада

Острівська сільська рада

Чернелево-Руська сільська рада

Шляхтинецька сільська рада

Чортківський район

Базарська сільська рада

Бичківська сільська рада

Білівська сільська рада

Великочорнокінецька сільська рада

Горішньовигнанська сільська рада

Давидківська сільська рада

Джуринська сільська рада

Заболотівська сільська рада

Залісянська сільська рада

Звиняцька сільська рада

Капустинська сільська рада

Косівська сільська рада

Коцюбинчицька сільська рада

Кривеньківська сільська рада

Малочорнокінецька сільська рада

Милівецька сільська рада

Мухавська сільська рада

Нагірянська сільська рада

Пастушівська сільська рада

Пробіжнянська сільська рада

Ридодубівська сільська рада

Ромашівська сільська рада

Росохацька сільська рада

Свидівська сільська рада

Скородинська сільська рада

Сокиринецька сільська рада

Сосулівська сільська рада

Тарнавська сільська рада

Товстеньківська сільська рада

Улашківська сільська рада

Чорнокінецько-Волянська сільська рада

Швайківська сільська рада

Шманьківська сільська рада

Шманьківчицька сільська рада

Шульганівська сільська рада

Ягільницька сільська рада

Шумський район

Васьковецька сільська рада

Іловицька сільська рада

Людвищенська сільська рада

Матвіївська сільська рада

Садківська сільська рада

Соснівська сільська рада

Цеценівська сільська рада

Харківська область

Балаклійський район

Веселівська сільська рада

Савинська селищна рада

Барвінківський район

Гаврилівська сільська рада

Грушуваська сільська рада

Іллічівська сільська рада

Близнюківський район

Близнюківська селищна рада

Богодухівський район

Кленівська сільська рада

Крисинська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Сіннянська сільська рада

Сухининська сільська рада

Червононивська сільська рада

Борівський район

Богуславська сільська рада

Гороховатська сільська рада

Першотравнева сільська рада

Підвисочанська сільська рада

Чернещинська сільська рада

Валківський район

Баранівська сільська рада

Благодатненська сільська рада

Високопільська сільська рада

Гонтово-Ярська сільська рада

Заміська сільська рада

Кобзарівська сільська рада

Ков'язька селищна рада

Костівська сільська рада

Мельниківська сільська рада

Минківська сільська рада

Огульцівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Перекіпська сільська рада

Сидоренківська сільська рада

Сніжківська сільська рада

Старомерчицька селищна рада

Шарівська сільська рада

Великобурлуцький район

Андріївська сільська рада

Вільхуватська сільська рада

Гнилицька Перша сільська рада

Гнилицька сільська рада

Григорівська сільська рада

Катеринівська сільська рада

Малобурлуцька сільська рада

Новоолександрівська сільська рада

Підсереднянська сільська рада

Рубленська сільська рада

Федорівська сільська рада

Хатнянська сільська рада

Червонохвильська сільська рада

Чорненська сільська рада

Шипуватська сільська рада

Вовчанський район

Білоколодязька селищна рада

Вільчанська селищна рада

Вовчансько-Хутірська сільська рада

Молодівська сільська рада

Революційна сільська рада

Старосалтівська селищна рада

Шестаківська сільська рада

Юрченківська сільська рада

Дворічанський район

Вільшанська сільська рада

Дворічанська селищна рада

Миколаївська сільська рада

Пісківська сільська рада

Рідкодубівська сільська рада

Тавільжанська сільська рада

Дергачівський район

Малоданилівська селищна рада

Солоницівська селищна рада

Зачепилівський район

Миколаївська сільська рада

Руновщинська сільська рада

Зміївський район

Борівська сільська рада

Комсомольська селищна рада

Золочівський район

Великорогозянська сільська рада

Кегичівський район

Бессарабівська сільська рада

Коломацький район

Коломацька селищна рада

Покровська сільська рада

Різуненківська сільська рада

Шелестівська сільська рада

Шляхівська сільська рада

Краснокутський район

В'язівська сільська рада

Каплунівська сільська рада

Качалівська сільська рада

Китченківська сільська рада

Колонтаївська сільська рада

Костянтинівська селищна рада

Краснокутська селищна рада

Любівська сільська рада

Мурафська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Пархомівська сільська рада

Куп'янський район

Вишнівська сільська рада

Глушківська сільська рада

Грушівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Лозівський район

Артільна сільська рада

Єлизаветівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Павлівська Друга сільська рада

Садівська сільська рада

Смирнівська сільська рада

Нововодолазький район

Просянська сільська рада

Сосонівська сільська рада

Сахновщинський район

Новочернещинська сільська рада

Харківський район

Малороганська сільська рада

Тернівська сільська рада

Чугуївський район

Базаліївська сільська рада

Введенська селищна рада

Великобабчанська сільська рада

Волохово-Ярська сільська рада

Зарожненська сільська рада

Іванівська сільська рада

Малинівська селищна рада

Мосьпанівська сільська рада

Новопокровська селищна рада

Старогнилицька сільська рада

Старопокровська сільська рада

Чкаловська селищна рада

Юрченківська сільська рада

Херсонська область

м. Херсон

Зеленівська селищна рада

Наддніпрянська селищна рада

Степанівська сільська рада

Бериславський район

Козацька селищна рада

Максимо-Горьківська сільська рада

Новорайська сільська рада

Тягинська сільська рада

Шляхівська сільська рада

Білозерський район

Киселівська сільська рада

Музиківська сільська рада

Надеждівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Посад-Покровська сільська рада

Правдинська сільська рада

Садівська сільська рада

Станіславська сільська рада

Східненська сільська рада

Токарівська сільська рада

Томинобалківська сільська рада

Чорнобаївська сільська рада

Широкобалківська сільська рада

Великолепетиський район

Князе-Григорівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Рубанівська сільська рада

Верхньорогачицький район

Верхньорогачицька селищна рада

Зеленівська сільська рада

Чистопільська сільська рада

Високопільський район

Архангельська селищна рада

Заградівська сільська рада

Зарічненська сільська рада

Кочубеївська сільська рада

Малошестірнянська сільська рада

Нововознесенська сільська рада

Новомиколаївська сільська рада

Орлівська сільська рада

Пригір'ївська сільська рада

Генічеський район

Новодмитрівська сільська рада

Партизанська селищна рада

Плавська сільська рада

Чонгарська сільська рада

Голопристанський район

Великокардашинська сільська рада

Нововолодимирівська сільська рада

Горностаївський район

Антонівська сільська рада

Великоблаговіщенська сільська рада

Дубівська сільська рада

Заводівська сільська рада

Каїрська сільська рада

Костянтинівська сільська рада

Маринська сільська рада

Ольгинська сільська рада

Славненська сільська рада

Червоноблагодатненська сільська рада

Червонополянська сільська рада

Іванівський район

Балашівська сільська рада

Благодатненська сільська рада

Воскресенська сільська рада

Іванівська селищна рада

Любимівська сільська рада

Нововасилівська сільська рада

Новомиколаївська сільська рада

Новосеменівська сільська рада

Першотравнева сільська рада

Трохимівська сільська рада

Каланчацький район

Новокиївська сільська рада

Новопавлівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Привільська сільська рада

Роздольненська сільська рада

Хорлівська сільська рада

Червоночабанська сільська рада

Каховський район

Василівська сільська рада

Волинська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Дудчинська сільська рада

Заозерненська сільська рада

Коробківська сільська рада

Костогризівська сільська рада

Любимівська селищна рада

Кам'янська сільська рада

Малокаховська сільська рада

Новокам'янська сільська рада

Роздольненська сільська рада

Розо-Люксембургська сільська рада

Семенівська сільська рада

Слобідська сільська рада

Тавричанська сільська рада

Червоноперекопська сільська рада

Чорноморівська сільська рада

Чорнянська сільська рада

Нижньосірогозький район

Верхньоторгаївська сільська рада

Нововоронцовський район

Гаврилівська сільська рада

Золотобалківська сільська рада

Любимівська сільська рада

Миролюбівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Петропавлівська сільська рада

Новотроїцький район

Воскресенська сільська рада

Горностаївська сільська рада

Дивненська сільська рада

Одрадівська сільська рада

Скадовський район

Володимирівська сільська рада

Птахівська сільська рада

Радгоспненська сільська рада

Таврійська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Широківська сільська рада

Цюрупинський район

Абрикосівська сільська рада

Брилівська селищна рада

Великокопанівська сільська рада

Виноградівська сільська рада

Козаче-Лагерська сільська рада

Новомаячківська селищна рада

Подо-Калинівська сільська рада

Раденська сільська рада

Солонцівська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Щасливська сільська рада

Ювілейна сільська рада

Чаплинський район

Кучерявоволодимирівська сільська рада

Хмельницька область

Білогірський район

Білогірська селищна рада

Великоборовицька сільська рада

Вікнинська сільська рада

Вільшаницька сільська рада

Воробіївська сільська рада

В'язовецька сільська рада

Гулівецька сільська рада

Денисівська сільська рада

Довгалівська сільська рада

Залузька сільська рада

Йосиповецька сільська рада

Квітнева сільська рада

Коритненська сільська рада

Кур'янківська сільська рада

Малоборовицька сільська рада

Миклашівська сільська рада

Мокровільська сільська рада

Перерослівська сільська рада

Семенівська сільська рада

Сивківська сільська рада

Ставищанська сільська рада

Сушовецька сільська рада

Хорошівська сільська рада

Юрівська сільська рада

Ямпільська селищна рада

Віньковецький район

Адамівська сільська рада

Великоолександрівська сільська рада

Віньковецька селищна рада

Говорівська сільська рада

Грим'яцька сільська рада

Дашковецька сільська рада

Женишковецька сільська рада

Зіньківська сільська рада

Карачієвецька сільська рада

Майдано-Олександрівська сільська рада

Нетечинецька сільська рада

Осламівська сільська рада

Охрімовецька сільська рада

Петрашівська сільська рада

Пилипо-Олександрівська сільська рада

Покутинецька сільська рада

Яснозірська сільська рада

Волочиський район

Авратинська сільська рада

Богданівська сільська рада

Бокиївська сільська рада

Бронівська сільська рада

Бубнівська сільська рада

Війтовецька селищна рада

Вочковецька сільська рада

Гарнишівська сільська рада

Дзеленецька сільська рада

Завалійківська сільська рада

Зайчиківська сільська рада

Зеленівська сільська рада

Клининська сільська рада

Копачівська сільська рада

Користовецька сільська рада

Кривачинецька сільська рада

Криштопівська сільська рада

Купільська сільська рада

Курилівська сільська рада

Маначинецька сільська рада

Наркевицька селищна рада

Новогреблівська сільська рада

Ожиговецька сільська рада

Пахутинецька сільська рада

Петриковецька сільська рада

Писарівська сільська рада

Полянська сільська рада

Поповецька сільська рада

Рябіївська сільська рада

Сарнівська сільська рада

Соломнянська сільська рада

Трительницька сільська рада

Федірківська сільська рада

Холодецька сільська рада

Чернявська сільська рада

Чухелівська сільська рада

Шмирківська сільська рада

Щаснівська сільська рада

Городоцький район

Бедриковецька сільська рада

Бубнівська сільська рада

Варовецька сільська рада

Великокарабчіївська сільська рада

Великояромирська сільська рада

Веселецька сільська рада

Жищинецька сільська рада

Іванковецька сільська рада

Кам'янська сільська рада

Клинівська сільська рада

Кремінянська сільська рада

Кузьминська сільська рада

Купинська сільська рада

Курівська сільська рада

Лісоводська сільська рада

Лісогірська сільська рада

Немиринецька сільська рада

Новопорічанська сільська рада

Новосвітська сільська рада

Остапковецька сільська рада

Підлісноолексинецька сільська рада

Пільноолексинецька сільська рада

Радковицька сільська рада

Скіпченська сільська рада

Старопісочнянська сільська рада

Хмелівська сільська рада

Хоптинецька сільська рада

Чорниводська сільська рада

Юринецька сільська рада

Деражнянський район

Богдановецька сільська рада

Вовковинецька селищна рада

Волоськівська сільська рада

Галузинецька сільська рада

Гришковецька сільська рада

Загінецька сільська рада

Згароцька сільська рада

Зяньковецька сільська рада

Кальнянська сільська рада

Клопотовецька сільська рада

Копачівська сільська рада

Коржовецька сільська рада

Коричинецька сільська рада

Лозівська селищна рада

Мазниківська сільська рада

Майдано-Чернелевецька сільська рада

Нижненська сільська рада

Новосільська сільська рада

Пилипівська сільська рада

Радовецька сільська рада

Шиїнецька сільська рада

Шпичинецька сільська рада

Яблунівська сільська рада

Явтухівська сільська рада

Яськовецька сільська рада

Дунаєвецький район

Балинська сільська рада

Великожванчицька сільська рада

Великокужелівська сільська рада

Великопобіянська сільська рада

Воробіївська сільська рада

Ганнівська сільська рада

Гірчичнянська сільська рада

Голозубинецька сільська рада

Гуто-Яцьковецька сільська рада

Дем'янковецька сільська рада

Держанівська сільська рада

Дунаєвецька селищна рада

Залісцівська сільська рада

Зеленченська сільська рада

Іванковецька сільська рада

Лисецька сільська рада

Лисогірська сільська рада

Лошковецька сільська рада

Маківська сільська рада

Малієвецька сільська рада

Малокарабчіївська сільська рада

Малопобіянська сільська рада

Миньковецька сільська рада

Міцовецька сільська рада

Морозівська сільська рада

Нестеровецька сільська рада

Підлісномукарівська сільська рада

Рахнівська сільська рада

Рачинецька сільська рада

Рудська сільська рада

Сиворогівська сільська рада

Січинецька сільська рада

Смотрицька селищна рада

Сокілецька сільська рада

Ставищенська сільська рада

Старогутянська сільська рада

Тернівська сільська рада

Тиннянська сільська рада

Томашівська сільська рада

Удріївська сільська рада

Чаньківська сільська рада

Чечельницька сільська рада

Ізяславський район

Білівська сільська рада

Білогородська сільська рада

Білотинська сільська рада

Борисівська сільська рада

Великопузирківська сільська рада

Двірецька сільська рада

Дертківська сільська рада

Завадинецька сільська рада

Клубівська сільська рада

Кунівська сільська рада

Ліщанська сільська рада

Лютарська сільська рада

Мислятинська сільська рада

Михнівська сільська рада

М'якотівська сільська рада

Новосільська сільська рада

Плужненська сільська рада

Поліська сільська рада

Радошівська сільська рада

Ріпківська сільська рада

Сахновецька сільська рада

Сошненська сільська рада

Теліжинецька сільська рада

Тернавська сільська рада

Тишевицька сільська рада

Топорівська сільська рада

Христівська сільська рада

Шекеринецька сільська рада

Щуровецька сільська рада

Кам'янець-Подільський район

Абрикосівська сільська рада

Великозаліснянська сільська рада

Врубловецька сільська рада

Голосківська сільська рада

Гринчуцька сільська рада

Грушківська сільська рада

Гуменецька сільська рада

Дерев'янська сільська рада

Довжоцька сільська рада

Думанівська сільська рада

Жванецька сільська рада

Завальська сільська рада

Заліська Друга сільська рада

Заліська сільська рада

Зіньковецька сільська рада

Кадиївська сільська рада

Калачковецька сільська рада

Кам'янська сільська рада

Китайгородська сільська рада

Княжпільска сільська рада

Колодіївська сільська рада

Крушанівська сільська рада

Кульчієвецька сільська рада

Ластовецька сільська рада

Нефедівська сільська рада

Нігинська сільська рада

Орининська сільська рада

Панівецька сільська рада

Підпилип'янська сільська рада

Подільська сільська рада

Приворотська сільська рада

Рихтівська сільська рада

Рудська сільська рада

Слоощсько-Кульчієвецька сільська рада

Слобідсько-Рихтівська сільська рада

Сокільська сільська рада

Староушицька селищна рада

Супрунковецька сільська рада

Устянська сільська рада

Ходоровецька сільська рада

Чабанівська сільська рада

Шустовецька сільська рада

Красилівський район

Антонінська селищна рада

Васьківчицька сільська рада

Великозозулинецька сільська рада

Великомедведівська сільська рада

Великоорлинська сільська рада

Великосалиська сільська рада

Веселівська сільська рада

Волицька сільська рада

Воскодавинська сільська рада

Глібківська сільська рада

Гриценківська сільська рада

Дружненська сільська рада

Западинська сільська рада

Заслучненська сільська рада

Заставківська сільська рада

Корчівська сільська рада

Котюржинецька сільська рада

Кременчуківська сільська рада

Криворудська сільська рада

Кузьминська сільська рада

Кульчинівська сільська рада

Кульчинківська сільська рада

Лагодинецька сільська рада

Ледянська сільська рада

Малоклітнянська сільська рада

Манівецька сільська рада

Митинецька сільська рада

Михайлівецька сільська рада

Печеська сільська рада

Росолівецька сільська рада

Севрюківська сільська рада

Терешківська сільська рада

Чепелівська сільська рада

Чернелівська сільська рада

Щиборівська сільська рада

Яворовецька сільська рада

Летичівський район

Гречинецька сільська рада

Грушковецька сільська рада

Новоушицький район

Березівська сільська рада

Борсуківська сільська рада

Браїлівська сільська рада

Бучайська сільська рада

Вахновецька сільська рада

Вільховецька сільська рада

Глібівська сільська рада

Заміхівська сільська рада

Зеленокуриловецька сільська рада

Івашковецька сільська рада

Капустянська сільська рада

Косиковецька сільська рада

Куражинська сільська рада

Кучанська сільська рада

Малостружківська сільська рада

Новоушицька селищна рада

Отроківська сільська рада

Песецька сільська рада

Пилипковецька сільська рада

Пилипо-Хребтіївська сільська рада

Ставчанська сільська рада

Струзька сільська рада

Полонський район

Білецька сільська рада

Великокаленицька сільська рада

Воробіївська сільська рада

Прислуцька сільська рада

Сасанівська сільська рада

Славутський район

Бачманівська сільська рада

Берездівська сільська рада

Великоправутинська сільська рада

Волицька сільська рада

Головлівська сільська рада

Горицька сільська рада

Дяківська сільська рада

Іванівська сільська рада

Клепачівська сільська рада

Крупецька сільська рада

Лисиченська сільська рада

Малоправутинська сільська рада

Малоскнитська сільська рада

Манятинська сільська рада

Марачівська сільська рада

Мухарівська сільська рада

Ногачівська сільська рада

Печиводська сільська рада

Полянська сільська рада

Старокривинська сільська рада

Сьомаківська сільська рада

Улашанівська сільська рада

Хоняківська сільська рада

Цвітоська сільська рада

Старокостянтинівський район

Баглаївська сільська рада

Березненська сільська рада

Великомацевицька сільська рада

Великочернятинська сільська рада

Вербородинська сільська рада

Веснянська сільська рада

Вишнопільська сільська рада

Волице-Керекешинська сільська рада

Григорівська сільська рада

Губчанська сільська рада

Ілляшівська сільська рада

Іршиківська сільська рада

Капустинська сільська рада

Коржівська сільська рада

Ладигівська сільська рада

Миролюбненська сільська рада

Немиринецька сільська рада

Огіївська сільська рада

Пашковецька сільська рада

Пеньківська сільська рада

Радковецька сільська рада

Решнівецька сільська рада

Самчиківська сільська рада

Самчинецька сільська рада

Сахновецька сільська рада

Сербинівська сільська рада

Сковородківська сільська рада

Староостропільська сільська рада

Стецьківська сільська рада

Чорнянська сільська рада

Старосинявський район

Адампільська сільська рада

Бабинська сільська рада

Залісянська сільська рада

Заставецька сільська рада

Івківська сільська рада

Лисанівська сільська рада

Мшанецька сільська рада

Новосинявська сільська рада

Ожарівська сільська рада

Паплинецька сільська рада

Пасічнянська сільська рада

Пилявківська сільська рада

Пилявська сільська рада

Старосинявська селищна рада

Сьомаківська сільська рада

Харковецька сільська рада

Цимбалівська сільська рада

Теофіпольський район

Базалійська селищна рада

Бережинецька сільська рада

Борщівська сільська рада

Великолазучинська сільська рада

Волице-Польова сільська рада

Волицька сільська рада

Воронівецька сільська рада

Гаврилівська сільська рада

Гальчинецька сільська рада

Ільковецька сільська рада

Карабіївська сільська рада

Кунчанська сільська рада

Лідихівська сільська рада

Михиринецька сільська рада

Михнівська сільська рада

Новоставецька сільська рада

Олійницька сільська рада

Ординецька сільська рада

Поляхівська сільська рада

Святецька сільська рада

Теофіпольська селищна рада

Турівська сільська рада

Човгузівська сільська рада

Шибенська сільська рада

Хмельницький район

Андрійковецька сільська рада

Антонівська сільська рада

Аркадіївецька сільська рада

Везденецька сільська рада

Водичківська сільська рада

Гвардійська сільська рада

Гелетинецька сільська рада

Гнатовецька сільська рада

Грузевицька сільська рада

Давидковецька сільська рада

Жучковецька сільська рада

Захаровецька сільська рада

Копистинська сільська рада

Малашовецька сільська рада

Малиницька сільська рада

Масівецька сільська рада

Миколаївська сільська рада

Осташковецька сільська рада

Педосівська сільська рада

Печеськівська сільська рада

Пироговецька сільська рада

Райковецька сільська рада

Рідкодубівська сільська рада

Розсошанська сільська рада

Ставчинецька сільська рада

Стуфчинецька сільська рада

Терешовецька сільська рада

Чабанівська сільська рада

Черепівківська сільська рада

Чорноострівська селищна рада

Шаровечківська сільська рада

Шпичинецька сільська рада

Шумовецька сільська рада

Чемеровецький район

Андріївська сільська рада

Голенищівська сільська рада

Жабинецька сільська рада

Жердянська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Кочубіївська сільська рада

Красноставська сільська рада

Кугаєвецька сільська рада

Кутковецька сільська рада

Пукляківська сільська рада

П'ятничанська сільська рада

Слобідсько-Смотрицька сільська рада

Сокиринецька сільська рада

Хропотівська сільська рада

Шепетівський район

Великорішнівська сільська рада

Великошкарівська сільська рада

Вербовецька сільська рада

Вовковецька сільська рада

Городищенська сільська рада

Городнявська сільська рада

Корчицька сільська рада

Коськівська сільська рада

Ленковецька сільська рада

Лотівська сільська рада

Михайлюцька сільська рада

Мокіївська сільська рада

Плеснянська сільська рада

Пліщинська сільська рада

Рилівська сільська рада

Рожичнянська сільська рада

Серединецька сільська рада

Старобейзимська сільська рада

Судилківська сільська рада

Хролинська сільська рада

Чотирбоківська сільська рада

Ярмолинецький район

Антоновецька сільська рада

Баламутівська сільська рада

Баранівська сільська рада

Боднарівська сільська рада

Буйволовецька сільська рада

Вербецька сільська рада

Вербсько-Мурована сільська рада

Виноградівська сільська рада

Глушковецька сільська рада

Кадиївська сільська рада

Косогірська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Монастироцька сільська рада

Москалівська сільська рада

Пасічнянська сільська рада

Правдівська сільська рада

Проскурівська сільська рада

Скаржинецька сільська рада

Соколівська сільська рада

Солобковецька сільська рада

Соснівська сільська рада

Сутковецька сільська рада

Тарасівська сільська рада

Томашівська сільська рада

Шарівська сільська рада

Ясенівська сільська рада

Черкаська область

Городищенський район

Будо-Орловецька сільська рада

Валявська сільська рада

Вербівська сільська рада

Вільшанська селищна рада

Воронівська сільська рада

В'язівська сільська рада

Дирдинська сільська рада

Журавська сільська рада

Зеленодібрівська сільська рада

Калинівська сільська рада

Ксаверівська сільська рада

Мліївська сільська рада

Орловецька сільська рада

Петриківська сільська рада

Петропавлівська сільська рада

Старосільська сільська рада

Товстівська сільська рада

Цвітківська селищна рада

Драбівський район

Безбородьківська сільська рада

Безпальчівська сільська рада

Бирлівська сільська рада

Білоусівська сільська рада

Бойківщинська сільська рада

Великохутірська сільська рада

Вершинозгарська сільська рада

Демківська сільська рада

Драбівська селищна рада

Драбове-Барятинська сільська рада

Жорнокльовівська сільська рада

Золотоношківська сільська рада

Кантакузівська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Коломицька сільська рада

Кононівська сільська рада

Криштопівська сільська рада

Левченківська сільська рада

Ленінська сільська рада

Митлашівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Мойсівська сільська рада

Нехайківська сільська рада

Остапівська сільська рада

Перервинцівська сільська рада

Погребська сільська рада

Рецюківщинська сільська рада

Рождественська сільська рада

Свічківська сільська рада

Степанівська сільська рада

Шрамківська селищна рада

Яворівська сільська рада

Жашківський район

Баштечківська сільська рада

Безпечнівська сільська рада

Бузівська сільська рада

Вільшанська сільська рада

Вороненська сільська рада

Житницька сільська рада

Зеленорізька сільська рада

Конельська сільська рада

Конельсько-Попівська сільська рада

Конельсько-Хутірська сільська рада

Королівська сільська рада

Кривчунська сільська рада

Леміщиська сільська рада

Литвинівська сільська рада

Марійківська сільська рада

Нагірнянська сільська рада

Новогребельська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Острожанська сільська рада

Охматівська сільська рада

Павлівська сільська рада

Пугачівська сільська рада

Сабадаська сільська рада

Скибинська сільська рада

Соколівська сільська рада

Сорокотязька сільська рада

Тетерівська сільська рада

Тинівська сільська рада

Тихохутірська сільська рада

Хижнянська сільська рада

Червонокутська сільська рада

Шуляківська сільська рада

Звенигородський район

Багачівська сільська рада

Боровиківська сільська рада

Будищенська сільська рада

Вільховецька сільська рада

Водяницька сільська рада

Гудзівська сільська рада

Гусаківська сільська рада

Княжицька сільська рада

Кобиляцька сільська рада

Козацька сільська рада

Мизинівська сільська рада

Моринська сільська рада

Неморозька сільська рада

Озірнянська сільська рада

Пединівська сільська рада

Попівська сільська рада

Рижанівська сільська рада

Ризинська сільська рада

Стебнівська сільська рада

Стецівська сільська рада

Тарасівська сільська рада

Хлипнівська сільська рада

Чемериська сільська рада

Чижівська сільська рада

Чичиркозівська сільська рада

Шевченківська сільська рада

Юрківська сільська рада

Золотоніський район

Антипівська сільська рада

Богданівська сільська рада

Богуславецька сільська рада

Броварківська сільська рада

Бубнівсько-Слобідська сільська рада

Вільхівська сільська рада

Вознесенська сільська рада

Гельмязівська сільська рада

Гладківщинська сільська рада

Деньгівська сільська рада

Дмитрівська сільська рада

Домантівська сільська рада

Драбівецька сільська рада

Зорівська сільська рада

Калениківська сільська рада

Коврайська Друга сільська рада

Коврайська сільська рада

Ковтунівська сільська рада

Коробівська сільська рада

Кривоносівська сільська рада

Кропивнянська сільська рада

Крупська сільська рада

Лукашівська сільська рада

Новодмитрівська сільська рада

Підставківська сільська рада

Піщанська сільська рада

Плешканівська сільська рада

Подільська сільська рада

Привітненська сільська рада

Синьооківська сільська рада

Скориківська сільська рада

Софіївська сільська рада

Чапаєвська сільська рада

Шабельниківська сільська рада

Кам'янський район

Вербівська сільська рада

Грушківська сільська рада

Жаботинська сільська рада

Катеринівська сільська рада

Косарська сільська рада

Коханівська сільська рада

Лебедівська сільська рада

Лузанівська сільська рада

Михайлівська сільська рада

Радиванівська сільська рада

Райгородська сільська рада

Ребедайлівська сільська рада

Ревівська сільська рада

Тимошівська сільська рада

Юрчиська сільська рада

Канівський район

Беркозівська сільська рада

Бобрицька сільська рада

Горобіївська сільська рада

Григорівська сільська рада

Грищинецька сільська рада

Келебердянська сільська рада

Конончанська сільська рада

Копіюватська сільська рада

Курилівська сільська рада

Литвинецька сільська рада

Ліплявська сільська рада

Мартинівська сільська рада

Межиріцька сільська рада

Мельниківська сільська рада

Озерищанська сільська рада

Павлівська сільська рада

Пекарівська сільська рада

Полствинська сільська рада

Попівська сільська рада

Потапцівська сільська рада

Прохорівська сільська рада

Пшеничницька сільська рада

Степанецька сільська рада

Таганчанська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Хмільнянська сільська рада

Чернишівська сільська рада

Яблунівська сільська рада

Катеринопільський район

Бродецька сільська рада

Вербовецька сільська рада

Вікнинська сільська рада

Гончариська сільська рада

Гуляйпільська сільська рада

Єлизаветська сільська рада

Єрківська селищна рада

Кайтанівська сільська рада

Катеринопільська селищна рада

Киселівська сільська рада

Лисичобалківська сільська рада

Мокрокалигірська сільська рада

Новоселицька сільська рада

Пальчиківська сільська рада

Петраківська сільська рада

Потоківська сільська рада

Радчиська сільська рада

Розсохуватська сільська рада

Стійковська сільська рада

Ступичненська сільська рада

Сухокалигірська сільська рада

Шостаківська сільська рада

Ямпільська сільська рада

Ярошівська сільська рада

Корсунь-Шевченківський район

Бровахівська сільська рада

Виграївська сільська рада

Дацьківська сільська рада

Деренковецька сільська рада

Драбівська сільська рада

Завадівська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Квітчанська сільська рада

Кичинецька сільська рада

Кіровська сільська рада

Комарівська сільська рада

Моринська сільська рада

Нетеребська сільська рада

Сахнівська сільська рада

Сотницька сільська рада

Черепинська сільська рада

Шендерівська сільська рада

Лисянський район

Босівська сільська рада

Боярська сільська рада

Будищенська сільська рада

Бужанська сільська рада

Виноградська сільська рада

Вотилівська сільська рада

Дашуківська сільська рада

Дібрівська сільська рада

Жаб'янська сільська рада

Лисянська селищна рада

Мар'янівська сільська рада

Писарівська сільська рада

Погибляцька сільська рада

Ріпківська сільська рада

Семенівська сільська рада

Смільчинецька сільська рада

Тихонівська сільська рада

Федюківська сільська рада

Хижинська сільська рада

Чаплинська сільська рада

Шестеринська сільська рада

Шубиноставська сільська рада

Яблунівська сільська рада

Маньківський район

Багвянська сільська рада

Березівська сільська рада

Буцька селищна рада

Вікторівська сільська рада

Дзензелівська сільська рада

Добрянська сільська рада

Іваньківська сільська рада

Кислинська сільська рада

Кищенецька сільська рада

Крачківська сільська рада

Кривецька сільська рада

Кутівська сільська рада

Молодецька сільська рада

Нестерівська сільська рада

Паланоцька сільська рада

Подібнянська сільська рада

Попівська сільська рада

Потаська сільська рада

Рогівська сільська рада

Русалівська сільська рада

Харківська сільська рада

Чорнокам'янська сільська рада

Монастирищенський район

Аврамівська сільська рада

Бачкуринська сільська рада

Владиславчицька сільська рада

Дібрівська сільська рада

Долинківська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Зарубинецька сільська рада

Зюбриська сільська рада

Івахнівська сільська рада

Княже-Криницька сільська рада

Княжиківська сільська рада

Копіюватська сільська рада

Коритнянська сільська рада

Леськівська сільська рада

Лукашівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Половинчицька сільська рада

Попуднянська сільська рада

Сарнівська сільська рада

Сатанівська сільська рада

Степівська сільська рада

Тарнавська сільська рада

Теолинська сільська рада

Терлицька сільська рада

Халаїдівська сільська рада

Цибулівська селищна рада

Чапаєвська сільська рада

Шабастівська сільська рада

Шарнопільська сільська рада

Смілянський район

Балаклеївська сільська рада

Березняківська сільська рада

Голов'ятинська сільська рада

Залевківська сільська рада

Ковалиська сільська рада

Костянтинівська сільська рада

Куцівська сільська рада

Макіївська сільська рада

Малосмілянська сільська рада

Мельниківська сільська рада

Пастирська сільська рада

Попівська сільська рада

Санжариська сільська рада

Сердюківська сільська рада

Ташлицька сільська рада

Тернівська сільська рада

Тальнівський район

Білашківська сільська рада

Веселокутська сільська рада

Вишнопільська сільська рада

Глибочківська сільська рада

Гордашівська сільська рада

Заліська сільська рада

Здобутківська сільська рада

Зеленьківська сільська рада

Кобринівська сільська рада

Кобриново-Гребельська сільська рада

Колодистенська сільська рада

Корсунська сільська рада

Кривоколінська сільська рада

Лащівська сільська рада

Легедзинська сільська рада

Лісівська сільська рада

Лоташівська сільська рада

Майданецька сільська рада

Мошурівська сільська рада

Онопріївська сільська рада

Павлівська сільська рада

Папужинська сільська рада

Потаська сільська рада

Романівська сільська рада

Соколівоцька сільська рада

Тальянківська сільська рада

Шаулиська сільська рада

Уманський район

Антонівська сільська рада

Аполянська сільська рада

Бабанська селищна рада

Берестівецька сільська рада

Вільшанослобідська сільська рада

Вільшанська сільська рада

Гереженівська сільська рада

Городецька сільська рада

Городницька сільська рада

Гродзівська сільська рада

Громівська сільська рада

Дмитрушківська сільська рада

Доброводівська сільська рада

Дубівська сільська рада

Затишанська сільська рада

Іванівська сільська рада

Колодистенська сільська рада

Коржівська сільська рада

Коржовокутська сільська рада

Коржовослобідська сільська рада

Косенівська сільська рада

Кочержинська сільська рада

Кочубіївська сільська рада

Краснопільська сільська рада

Максимівська сільська рада

Оксанинська сільська рада

Острівецька сільська рада

Паланська сільська рада

Піківецька сільська рада

Полянецька сільська рада

Посухівська сільська рада

Пугачівська сільська рада

Рижавська сільська рада

Рогівська сільська рада

Ропотуська сільська рада

Свинарська сільська рада

Собківська сільська рада

Старобабанівська сільська рада

Степківська сільська рада

Сушківська сільська рада

Танська сільська рада

Текучанська сільська рада

Томашівська сільська рада

Фурманська сільська рада

Черповодівська сільська рада

Шаринська сільська рада

Юрківська сільська рада

Ятранівська сільська рада

Христинівський район

Ботвинівська сільська рада

Великосевастянівська сільська рада

Вербуватська сільська рада

Верхняцька селищна рада

Заячківська сільська рада

Зорянська сільська рада

Івангородська сільська рада

Кузьмино-Гребельська сільська рада

Ліщинівська сільська рада

Малосевастянівська сільська рада

Орадівська сільська рада

Осітнянська сільська рада

Пеніжківська сільська рада

Розсішківська сільська рада

Синицька сільська рада

Сичівська сільська рада

Талалаївська сільська рада

Углуватська сільська рада

Христинівська сільська рада

Шельпахівська сільська рада

Шукайводська сільська рада

Ягубецька сільська рада

Черкаський район

Байбузівська сільська рада

Білозірська сільська рада

Будищенська сільська рада

Вергунівська сільська рада

Геронимівська сільська рада

Дубіївська сільська рада

Кумейківська сільська рада

Леськівська сільська рада

Мошнівська сільська рада

Русько-Полянська сільська рада

Сагунівська сільська рада

Свидівоцька сільська рада

Софіївська сільська рада

Степанківська сільська рада

Тубільцівська сільська рада

Хацьківська сільська рада

Худяківська сільська рада

Хутірська сільська рада

Чорнявська сільська рада

Яснозірська сільська рада

Ірдинська селищна рада

Чигиринський район

Боровицька сільська рада

Вершацька сільська рада

Галаганівська сільська рада

Головківська сільська рада

Зам'ятницька сільська рада

Іванівська сільська рада

Красносільська сільська рада

Матвіївська сільська рада

Медведівська сільська рада

Мельниківська сільська рада

Новоселицька сільська рада

Рацівська сільська рада

Стецівська сільська рада

Суботівська сільська рада

Тіньківська сільська рада

Топилівська сільська рада

Трушівська сільська рада

Худоліївська сільська рада

Чорнобаївський район

Богодухівська сільська рада

Васютинська сільська рада

Великобурімська сільська рада

Великоканівецька сільська рада

Вереміївська сільська рада

Іркліївська сільська рада

Кліщинська сільська рада

Комінтернівська сільська рада

Красенівська сільська рада

Крутьківська сільська рада

Ленінська сільська рада

Лихолітська сільська рада

Лукашівська сільська рада

Лящівська сільська рада

Малобурімська сільська рада

Москаленківська сільська рада

Новожиттівська сільська рада

Новоукраїнська сільська рада

Придніпровська сільська рада

Ревбинська сільська рада

Староковрайська сільська рада

Тимченківська сільська рада

Хрестителівська сільська рада

Шполянський район

Буртівська сільська рада

Веселокутська сільська рада

Водянська сільська рада

Журавська сільська рада

Іскренська сільська рада

Кавунівська сільська рада

Капустинська сільська рада

Лебединська сільська рада

Лип'янська сільська рада

Мар'янівська сільська рада

Матусівська сільська рада

Надточаївська сільська рада

Нечаєвська сільська рада

Сердегівська сільська рада

Сигнаївська сільська рада

Скотарівська сільська рада

Соболівська сільська рада

Станіславчицька сільська рада

Терешківська сільська рада

Товмацька сільська рада

Топильнянська сільська рада

Чернівецька область

Вижницький район

Багнянська сільська рада

Банилівська сільська рада

Виженська сільська рада

Долішньошепітська сільська рада

Замостянська сільська рада

Іспаська сільська рада

Карапчівська сільська рада

Коритненська сільська рада

Лукавецька сільська рада

Мигівська сільська рада

Міліївська сільська рада

Слобода-Банилівська сільська рада

Черешенська сільська рада

Чорногузівська сільська рада

Герцаївський район

Буківська сільська рада

Великобудська сільська рада

Годинівська сільська рада

Горбівська сільська рада

Куликівська сільська рада

Лунківська сільська рада

Молницька сільська рада

Острицька сільська рада

Тернавська сільська рада

Хряцьківська сільська рада

Цуренська сільська рада

Глибоцький район

Багринівська сільська рада

Валя-Кузьминська сільська рада

Волоківська сільська рада

Димківська сільська рада

Йорданештська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Карапчівська сільська рада

Коровійська сільська рада

Корчівецька сільська рада

Купська сільська рада

Луковицька сільська рада

Михайлівська сільська рада

Молодійська сільська рада

Опришенська сільська рада

Синьовецька сільська рада

Станівецька сільська рада

Старововчинецька сільська рада

Стерченська сільська рада

Сучевенська сільська рада

Тарашанська сільська рада

Тереблеченська сільська рада

Турятська сільська рада

Чагорська сільська рада

Черепковецька сільська рада

Заставнівський район

Бабинська сільська рада

Баламутівська сільська рада

Боянчуцька сільська рада

Брідоцька сільська рада

Василівська сільська рада

Васловівська сільська рада

Вербовецька сільська рада

Веренчанська сільська рада

Вікнянська сільська рада

Горішньошеровецька сільська рада

Горошовецька сільська рада

Добриновецька сільська рада

Дорошовецька сільська рада

Задубрівська сільська рада

Звенячинська сільська рада

Кадубовецька сільська рада

Кулівецька сільська рада

Малокучурівська сільська рада

Митківська сільська рада

Мосорівська сільська рада

Онутська сільська рада

Прилипченська сільська рада

Репужинецька сільська рада

Ржавинецька сільська рада

Самушинська сільська рада

Товтрівська сільська рада

Хрещатицька сільська рада

Чорнопотіцька сільська рада

Шубранецька сільська рада

Юрковецька сільська рада

Кельменецький район

Бабинська сільська рада

Бернівська сільська рада

Бузовицька сільська рада

Бурдюзька сільська рада

Вовчинецька сільська рада

Вороновицька сільська рада

Грушовецька сільська рада

Зеленецька сільська рада

Івановецька сільська рада

Козирянська сільська рада

Комарівська сільська рада

Коновська сільська рада

Ленковецька сільська рада

Лівинецька сільська рада

Лукачівська сільська рада

Нелиповецька сільська рада

Новоселицька сільська рада

Оселівська сільська рада

Подвір'ївська сільська рада

Росошанівська сільська рада

Кіцманський район

Берегометська сільська рада

Білянська сільська рада

Борівецька сільська рада

Брусницька сільська рада

Валявська сільська рада

Верхньостановецька сільська рада

Глиницька сільська рада

Драчинецька сільська рада

Дубівецька сільська рада

Іванковецька сільська рада

Киселівська сільська рада

Лашківська сільська рада

Лужанська селищна рада

Малятинецька сільська рада

Нижньостановецька сільська рада

Оршовецька сільська рада

Ставчанська сільська рада

Шипинецька сільська рада

Новоселицький район

Балковецька сільська рада

Берестянська сільська рада

Боянська сільська рада

Ванчиковецька сільська рада

Диновецька сільська рада

Довжоцька сільська рада

Драницька сільська рада

Жилівська сільська рада

Зеленогайська сільська рада

Костичанівська сільська рада

Котелівська сільська рада

Магальська сільська рада

Малинівська сільська рада

Мамалигівська сільська рада

Маршинецька сільська рада

Несвоянська сільська рада

Подвірненська сільська рада

Припрутська сільська рада

Рингацька сільська рада

Рокитненська сільська рада

Слобідська сільська рада

Стальнівська сільська рада

Строїнецька сільська рада

Тарасовецька сільська рада

Топорівська сільська рада

Фороснянська сільська рада

Черленівська сільська рада

Чорнівська сільська рада

Щербинецька сільська рада

Путильський район

Дихтинецька сільська рада

Довгопільська сільська рада

Киселицька сільська рада

Конятинська сільська рада

Підзахаричівська сільська рада

Плосківська сільська рада

Селятинська сільська рада

Сергіївська сільська рада

Усть-Путильська сільська рада

Шепітська сільська рада

Яблуницька сільська рада

Сокирянський район

Білоусівська сільська рада

Братанівська сільська рада

Василівська сільська рада

Вашковецька сільська рада

Вітрянська сільська рада

Волошківська сільська рада

Гвіздовецька сільська рада

Грубнянська сільська рада

Коболчинська сільська рада

Корманська сільська рада

Кулішівська сільська рада

Ломачинецька сільська рада

Лопатівська сільська рада

Михалківська сільська рада

Ожівська сільська рада

Олексіївська сільська рада

Романковецька сільська рада

Селищанська сільська рада

Сербичанська сільська рада

Шебутинецька сільська рада

Шишковецька сільська рада

Сторожинецький район

Банилово-Підгірнівська сільська рада

Бобовецька сільська рада

Буденецька сільська рада

Великокучурівська сільська рада

Давидівська сільська рада

Зруб-Комарівська сільська рада

Їжівська сільська рада

Кам'янська сільська рада

Комарівська сільська рада

Костинецька сільська рада

Михальчанська сільська рада

Нижньопетровецька сільська рад

Новобросковецька сільська рада

Панківська сільська рада

Слобода-Комарівська сільська рада

Снячівська сільська рада

Старобросковецька сільська рада

Старожадівська сільська рада

Старокрасношорська сільська рада

Тисовецька сільська рада

Череська сільська рада

Чудейська сільська рада

Хотинський район

Анадольська сільська рада

Атацька сільська рада

Біловецька сільська рада

Бочковецька сільська рада

Ворничанська сільська рада

Гордівецька сільська рада

Грозинецька сільська рада

Данковецька сільська рада

Долинянська сільська рада

Зарожанська сільська рада

Каплівська сільська рада

Керстенецька сільська рада

Клішковецька сільська рада

Колінковецька сільська рада

Круглицька сільська рада

Крутеньківська сільська рада

Малинецька сільська рада

Недобоївська сільська рада

Пашковецька сільська рада

Перебиковецька сільська рада

Полянська сільська рада

Пригородоцька сільська рада

Рашківська сільська рада

Рукшинська сільська рада

Рухотинська сільська рада

Санковецька сільська рада

Ставчанська сільська рада

Чепоніська сільська рада

Шиловецька сільська рада

Шировецька сільська рада

Ярівська сільська рада

Чернігівська область

Бахмацький район

Бахмацька сільська рада

Біловежівська сільська рада

Гайворонська сільська рада

Голінська сільська рада

Городищенська сільська рада

Григорівська сільська рада

Дмитрівська селищна рада

Красилівська сільська рада

Красненська сільська рада

Кропивненська сільська рада

Курінська сільська рада

Матіївська сільська рада

Митченківська сільська рада

Обмачівська сільська рада

Пальчиківська сільська рада

Пісківська сільська рада

Рубанська сільська рада

Стрільницька сільська рада

Тиницька сільська рада

Фастовецька сільська рада

Халимонівська сільська рада

Бобровицький район

Білоцерківська сільська рада

Браницька сільська рада

Бригинцівська сільська рада

Веприцька сільська рада

Вороньківська сільська рада

Гаврилівська сільська рада

Горбачівська сільська рада

Кобижчанська сільська рада

Козацька сільська рада

Марковецька сільська рада

Новобасанська сільська рада

Новобиківська сільська рада

Озерянська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Осокорівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Пісківська сільська рада

Рудьківська сільська рада

Свидовецька сільська рада

Соколівська сільська рада

Старобасанська сільська рада

Сухинська сільська рада

Щаснівська сільська рада

Ярославська сільська рада

Борзнянський район

Берестовецька сільська рада

Великодочинська сільська рада

Великозагорівська сільська рада

Височанська сільська рада

Головеньківська сільська рада

Комарівська сільська рада

Малозагорівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Новомлинівська сільська рада

Носелівська сільська рада

Оленівська сільська рада

Омбиська сільська рада

Петрівська сільська рада

Печівська сільська рада

Плисківська сільська рада

Прачівська сільська рада

Прохорівська сільська рада

Сиволозька сільська рада

Степанівська сільська рада

Тростянська сільська рада

Ховмівська сільська рада

Ядутинська сільська рада

Варвинський район

Антонівська сільська рада

Богданівська сільська рада

Брагинцівська сільська рада

Варвинська селищна рада

Гнідинцівська сільська рада

Дащенківська сільська рада

Журавська сільська рада

Калиновицька сільська рада

Кухарська сільська рада

Леляківська сільська рада

Макіївська сільська рада

Мармизівська сільська рада

Озерянська сільська рада

Остапівська сільська рада

Світличненська сільська рада

Городнянський район

Андріївська сільська рада

Бурівська сільська рада

Бутівська сільська рада

Ваганицька сільська рада

Великодирчинська сільська рада

Великолиственська сільська рада

Вихвостівська сільська рада

Володимирівська сільська рада

Гніздищенська сільська рада

Деревинська сільська рада

Дроздовицька сільська рада

Івашківська сільська рада

Ільмівська сільська рада

Конотопська сільська рада

Кузницька сільська рада

Куликівська сільська рада

Лемешівська сільська рада

Макишинська сільська рада

Моложавська сільська рада

Мощенська сільська рада

Пекурівська сільська рада

Переписька сільська рада

Поліська сільська рада

Сеньківська сільська рада

Смичинська сільська рада

Солонівська сільська рада

Тупичівська сільська рада

Хоробицька сільська рада

Хотівлянська сільська рада

Хрипівська сільська рада

Ічнянський район

Андріївська сільська рада

Бакаївська сільська рада

Бережівська сільська рада

Більмачівська сільська рада

Будянська сільська рада

Бурімська сільська рада

Гмирянська сільська рада

Городнянська сільська рада

Гужівська сільська рада

Дорогинська сільська рада

Заудайська сільська рада

Івангородська сільська рада

Іваницька сільська рада

Іржавецька сільська рада

Крупичпільська сільська рада

Мартинівська сільська рада

Монастирищенська сільська рада

Ольшанська сільська рада

Парафіївська селищна рада

Петрушівська сільська рада

Припутнівська сільська рада

Рожнівська сільська рада

Сезьківська сільська рада

Ступаківська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Хаєнківська сільська рада

Щурівська сільська рада

Южненська сільська рада

Козелецький район

Берлозівська сільська рада

Білейківська сільська рада

Біликівська сільська рада

Бірківська сільська рада

Бригинцівська сільська рада

Булахівська сільська рада

Данівська сільська рада

Деснянська селищна рада

Євминська сільська рада

Карпилівська сільська рада

Короп'ївська сільська рада

Красилівська сільська рада

Лемешівська сільська рада

Лихолітська сільська рада

Максимівська сільська рада

Морівська сільська рада

Надинівська сільська рада

Новошляхівська сільська рада

Одинцівська сільська рада

Олбинська сільська рада

Олексіївщинська сільська рада

Пархимівська сільська рада

Патютинська сільська рада

Петрівська сільська рада

Пилятинська сільська рада

Підлісненська сільська рада

Прогресівська сільська рада

Савинська сільська рада

Сираївська сільська рада

Стависька сільська рада

Чемерська сільська рада

Коропський район

Атюшівська сільська рада

Будищенська сільська рада

Вербівська сільська рада

Вишеньківська сільська рада

Вільненська сільська рада

Городищенська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Карильська сільська рада

Краснопільська сільська рада

Крисківська сільська рада

Лукнівська сільська рада

Мезинська сільська рада

Нехаївська сільська рада

Оболонська сільська рада

Покошицька сільська рада

Понорницька селищна рада

Пролетарська сільська рада

Радичівська сільська рада

Райгородоцька сільська рада

Риботинська сільська рада

Рижківська сільська рада

Розльотівська сільська рада

Свердловська сільська рада

Сохачівська сільська рада

Червоненська сільська рада

Шабалинівська сільська рада

Корюківський район

Білошицько-Слобідська сільська рада

Брецька сільська рада

Будянська сільська рада

Домашлинська сільська рада

Жуклянська сільська рада

Забарівська сільська рада

Камківська сільська рада

Козилівська сільська рада

Наумівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Охрамієвицька сільська рада

Перелюбська сільська рада

Прибинська сільська рада

Рейментарівська сільська рада

Рибинська сільська рада

Савинківська сільська рада

Сядринська сільська рада

Тютюнницька сільська рада

Холминська селищна рада

Хотіївська сільська рада

Шишківська сільська рада

Куликівський район

Авдіївська сільська рада

Бакланово-Муравійська сільська рада

Вересоцька сільська рада

Вершиново-Муравійська сільська рада

Виблівська сільська рада

Горбівська сільська рада

Грабівська сільська рада

Дрімайлівська сільська рада

Дроздівська сільська рада

Жуківська сільська рада

Кладьківська сільська рада

Ковчинська сільська рада

Куликівська селищна рада

Орлівська сільська рада

Салтиково-Дівицька сільська рада

Смолянська сільська рада

Хибалівська сільська рада

Менський район

Березнянська селищна рада

Бігацька сільська рада

Бірківська сільська рада

Блистівська сільська рада

Величківська сільська рада

Волосківська сільська рада

Городищенська сільська рада

Данилівська сільська рада

Дягівська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Киселівська сільська рада

Куковицька сільська рада

Ленінівська сільська рада

Лісківська сільська рада

Локнистенська сільська рада

Макошинська селищна рада

Миколаївська сільська рада

Осьмаківська сільська рада

Семенівська сільська рада

Синявська сільська рада

Слобідська сільська рада

Стольненська сільська рада

Ушнянська сільська рада

Феськівська сільська рада

Чапаєвська сільська рада

Ніжинський район

Безуглівська сільська рада

Березанська сільська рада

Бурківська сільська рада

Великодорізька сільська рада

Великокошелівська сільська рада

Вертіївська сільська рада

Вікторівська сільська рада

Галицька сільська рада

Григоро-Іванівська сільська рада

Данинська сільська рада

Дуболугівська сільська рада

Заньківська сільська рада

Колісниківська сільська рада

Крутівська сільська рада

Кукшинська сільська рада

Кунашівська сільська рада

Липоворізька сільська рада

Лосинівська селищна рада

Малокошелівська сільська рада

Перебудівська сільська рада

Перемозька сільська рада

Переяслівська сільська рада

Сальненська сільська рада

Світанківська сільська рада

Стодольська сільська рада

Талалаївська сільська рада

Терешківська сільська рада

Черняхівська сільська рада

Шатурська сільська рада

Шняківська сільська рада

Новгород-Сіверський район

Березовогатська сільська рада

Биринська сільська рада

Блистівська сільська рада

Будо-Вороб'ївська сільська рада

Бучківська сільська рада

Вороб'ївська сільська рада

Горбівська сільська рада

Грем'яцька сільська рада

Дігтярівська сільська рада

Кам'янсько-Слобідська сільська рада

Кіровська сільська рада

Ковпинська сільська рада

Команська сільська рада

Кудлаївська сільська рада

Ларинівська сільська рада

Лісконогівська сільська рада

Мамекинська сільська рада

Михальчино-Слобідська сільська рада

Об'єднанська сільська рада

Орлівська сільська рада

Печенюгівська сільська рада

Попівська сільська рада

Смяцька сільська рада

Чайкинська сільська рада

Шептаківська сільська рада

Носівський район

Ганнівська сільська рада

Держанівська сільська рада

Іржавецька сільська рада

Калинівська сільська рада

Козарівська сільська рада

Лихачівська сільська рада

Макіївська сільська рада

Мринська сільська рада

Плосківська сільська рада

Рівчак-Степанівська сільська рада

Селищенська сільська рада

Софіївська сільська рада

Степовохутірська сільська рада

Тертишницька сільська рада

Хотинівська сільська рада

Червонопартизанська сільська рада

Прилуцький район

Білорічицька сільська рада

Білошапківська сільська рада

Богданівська сільська рада

Бубнівщинська сільська рада

Валківська сільська рада

Великодівицька сільська рада

Даньківська сільська рада

Дідовецька сільська рада

Дубовогаївська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Заїздська сільська рада

Замостянська сільська рада

Знам'янська сільська рада

Івковецька сільська рада

Канівщинська сільська рада

Ковтунівська сільська рада

Колісниківська сільська рада

Краслянська сільська рада

Крутоярівська сільська рада

Ладанська селищна рада

Линовицька селищна рада

Лісовосорочинська сільська рада

Мазківська сільська рада

Малківська сільська рада

Малодівицька селищна рада

Нетяжинська сільська рада

Новогребельська сільська рада

Обичівська сільська рада

Охіньківська сільська рада

Переволочнянська сільська рада

Петрівська сільська рада

Піддубівська сільська рада

Погребівська сільська рада

Рудівська сільська рада

Ряшківська сільська рада

Сергіївська сільська рада

Смоська сільська рада

Сухополов'янська сільська рада

Товкачівська сільська рада

Удайцівська сільська рада

Яблунівська сільська рада

Ріпкинський район

Великовіська сільська рада

Великозліївська сільська рада

Вербицька сільська рада

Вишнівська сільська рада

Голубицька сільська рада

Горностаївська сільська рада

Грабівська сільська рада

Губицька сільська рада

Гучинська сільська рада

Даницька сільська рада

Добрянська селищна рада

Задеріївська сільська рада

Замглайська селищна рада

Клубівська сільська рада

Красківська сільська рада

Ловинська сільська рада

Любецька селищна рада

Малинівська сільська рада

Малолиственська сільська рада

Мохначівська сільська рада

Неданчицька сільська рада

Новоукраїнська сільська рада

Новояриловицька сільська рада

Олешнянська сільська рада

Павлівська сільська рада

Петрушівська сільська рада

Пушкарівська сільська рада

Радульська селищна рада

Ріпкинська селищна рада

Сиберізька сільська рада

Смолигівська сільська рада

Тарасо-Шевченківська сільська рада

Семенівський район

Архипівська сільська рада

Галаганівська сільська рада

Жадівська сільська рада

Жовтнева сільська рада

Іванівська сільська рада

Карповицька сільська рада

Костобобрівська сільська рада

Машівська сільська рада

Миколаївська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Орликівська сільська рада

Погорільська сільська рада

Радомська сільська рада

Старогутківська сільська рада

Хотіївська сільська рада

Чорнорізька сільська рада

Сосницький район

Авдіївська сільська рада

Бутівська сільська рада

Великоустівська сільська рада

Вільшанська сільська рада

Волинківська сільська рада

Загребельська сільська рада

Змітнівська сільська рада

Киріївська сільська рада

Козляницька сільська рада

Конятинська сільська рада

Кудрівська сільська рада

Лавська сільська рада

Матвіївська сільська рада

Пекарівська сільська рада

Сосницька селищна рада

Спаська сільська рада

Хлоп'яницька сільська рада

Чорнотицька сільська рада

Шаболтасівська сільська рада

Срібнянський район

Васьковецька сільська рада

Горобіївська сільська рада

Гриціївська сільська рада

Гурбинська сільська рада

Дігтярівська селищна рада

Калюжинська сільська рада

Карпилівська сільська рада

Олексинська сільська рада

Подільська сільська рада

Савинська сільська рада

Сокиринська сільська рада

Срібнянська селищна рада

Харитонівська сільська рада

Талалаївський район

Березівська сільська рада

Болотницька сільська рада

Корінецька сільська рада

Красноколядинська сільська рада

Липівська сільська рада

Понорівська сільська рада

Поповичківська сільська рада

Рябухівська сільська рада

Українська сільська рада

Харьківська сільська рада

Чернецька сільська рада

Юрківцівська сільська рада

Чернігівський район

Андріївська сільська рада

Анисівська сільська рада

Боровиківська сільська рада

Боромиківська сільська рада

Будинська сільська рада

Ведильцівська сільська рада

Гончарівська селищна рада

Дніпровська сільська рада

Довжицька сільська рада

Жеведська сільська рада

Жукотківська сільська рада

Іванівська сільська рада

Кархівська сільська рада

Киїнська сільська рада

Киселівська сільська рада

Ковпитська сільська рада

Краснянська сільська рада

Кувечинська сільська рада

Ладинська сільська рада

Левковицька сільська рада

Михайло-Коцюбинська селищна рада

Мньовська сільська рада

Мохнатинська сільська рада

Новобілоуська сільська рада

Олишівська селищна рада

Пакульська сільська рада

Петрушинська сільська рада

Пісківська сільська рада

Пльохівська сільська рада

Радянсько-Слобідська сільська рада

Редьківська сільська рада

Роїщенська сільська рада

Рудківська сільська рада

Седнівська селищна рада

Серединська сільська рада

Слабинська сільська рада

Слобідська сільська рада

Смолинська сільська рада

Старобілоуська сільська рада

Терехівська сільська рада

Улянівська сільська рада

Халявинська сільська рада

Хмільницька сільська рада

Черниська сільська рада

Шестовицька сільська рада

Шибиринівська сільська рада

Щорський район

Великощимельська сільська рада

Гірська сільська рада

Гутостуденецька сільська рада

Єлінська сільська рада

Жовідська сільська рада

Займищенська сільська рада

Зарічанська сільська рада

Клюсівська сільська рада

Кучинівська сільська рада

Низківська сільська рада

Новоборовицька сільська рада

Новомлинівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Рогізківська сільська рада

Смяцька сільська рада

Сновська сільська рада

Софіївська сільська рада

Староборовицька сільська рада

Староруднянська сільська рада

Суничненська сільська рада

Тихоновицька сільська рада

Тур'янська сільська рада

Хотуницька сільська рада

Чепелівська сільська рада

м. Севастополь

Андріївська сільська рада

Верхньосадівська сільська рада

Качинська селищна рада

Орлинівська сільська рада

Тернівська сільська рада

                      АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАІНИ

------------------------------------------------------------------
| N | область | місто |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 1 |АР Крим |Алупка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 2 |АР Крим |Алушта |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 3 |АР Крим |Бахчисарай |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 4 |АР Крим |Білогірськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 5 |АР Крим |Джанкой |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 6 |АР Крим |Євпаторія |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 7 |АР Крим |Інкерман |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 8 |АР Крим |Красноперекопськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 9 |АР Крим |Саки |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 10 |АР Крим |Сімферополь |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 11 |АР Крим |Судак |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 12 |АР Крим |Ялта |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 13 |Вінницька обл. |Бар |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 14 |Вінницька обл. |Бершадь |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 15 |Вінницька обл. |Вінниця |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 16 |Вінницька обл. |Жмеринка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 17 |Вінницька обл. |Калинівка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 18 |Вінницька обл. |Козятин |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 19 |Вінницька обл. |Ладижин |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 20 |Вінницька обл. |Липовець |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 21 |Вінницька обл. |Літин смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 22 |Вінницька обл. |Могилів-Подільський |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 23 |Вінницька обл. |Погребище |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 24 |Вінницька обл. |Тульчин |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 25 |Вінницька обл. |Теплик смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 26 |Вінницька обл. |Хмільник |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 27 |Вінницька обл. |Шаргород |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 28 |Вінницька обл. |Ямпіль |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 29 |Волинська обл. |Берестечко |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 30 |Волинська обл. |Володимир-Волинський |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 31 |Волинська обл. |Ківерці |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 32 |Волинська обл. |Ковель |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 33 |Волинська обл. |Луків смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 34 |Волинська обл. |Луцьк |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 35 |Волинська обл. |Любомль |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 36 |Волинська обл. |Нововолинськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 37 |Дінпропетровська обл. |Синельникове |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 38 |Дніпропетровська обл. |Апостолове |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 39 |Дніпропетровська обл. |Вільногірськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 40 |Дніпропетровська обл. |Дніпродзержинськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

|  41 |Дніпропетровська обл.       |Дніпропетровськ              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 42 |Дніпропетровська обл. |Жовті Води |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 43 |Дніпропетровська обл. |Зеленодольськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 44 |Дніпропетровська обл. |Кривий Ріг |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 45 |Дніпропетровська обл. |Марганець |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 46 |Дніпропетровська обл. |Нікополь |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 47 |Дніпропетровська обл. |Новомосковськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 48 |Дніпропетровська обл. |Орджонікідзе |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 49 |Дніпропетровська обл. |Павлоград |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 50 |Дніпропетровська обл. |Першотравенськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 51 |Дніпропетровська обл. |П'ятихатки |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 52 |Дніпропетровська обл. |Тернівка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 53 |Донецька обл. |Артемівськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 54 |Донецька обл. |Горлівка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 55 |Донецька обл. |Дебальцеве |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 56 |Донецька обл. |Димитров |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 57 |Донецька обл. |Донецьк |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 58 |Донецька обл. |Дружківка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 59 |Донецька обл. |Єнакієве |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 60 |Донецька обл. |Зугрес |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 61 |Донецька обл. |Іловайськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 62 |Донецька обл. |Краматорськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 63 |Донецька обл. |Красноармійськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 64 |Донецька обл. |Курахове |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 65 |Донецька обл. |Макіївка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 66 |Донецька обл. |Маріуполь |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 67 |Донецька обл. |Миколаївка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 68 |Донецька обл. |Світлодарськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 69 |Донецька обл. |Святогірськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 70 |Донецька обл. |Сіверськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 71 |Донецька обл. |Ясинувата |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 72 |Житомирська обл. |Андрушівка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 73 |Житомирська обл. |Баранівка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 74 |Житомирська обл. |Бердичів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 75 |Житомирська обл. |Житомир |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 76 |Житомирська обл. |Коростень |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 77 |Житомирська обл. |Коростишів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 78 |Житомирська обл. |Малин |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 79 |Житомирська обл. |Новоград-Волинський |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 80 |Житомирська обл. |Овруч |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 81 |Житомирська обл. |Олевськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 82 |Житомирська обл. |Радомишль |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 83 |Закарпатська обл. |Берегове |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 84 |Закарпатська обл. |Біла Церква с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 85 |Закарпатська обл. |Великий Березний смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 86 |Закарпатська обл. |Виноградів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 87 |Закарпатська обл. |Воловець смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 88 |Закарпатська обл. |Іршава |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 89 |Закарпатська обл. |Костилівка с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

|  90 |Закарпатська обл.           |Міжгір'я смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 91 |Закарпатська обл. |Мукачеве |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 92 |Закарпатська обл. |Невицьке с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 93 |Закарпатська обл. |Перечни |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 94 |Закарпатська обл. |Ратівці с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 95 |Закарпатська обл. |Рахів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 96 |Закарпатська обл. |Свалява |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 97 |Закарпатська обл. |Сюрте с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 98 |Закарпатська обл. |Тячів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 99 |Закарпатська обл. |Ужгород |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 100 |Закарпатська обл. |Холмки с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 101 |Закарпатська обл. |Хуст |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 102 |Закарпатська обл. |Чоп |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 103 |Запорізька обл. |Бердянськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 104 |Запорізька обл. |Василівка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 105 |Запорізька обл. |Веселе смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 106 |Запорізька обл. |Вільнянськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 107 |Запорізька обл. |Гуляйполе |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 108 |Запорізька обл. |Дніпрорудне |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 109 |Запорізька обл. |Енергодар |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 110 |Запорізька обл. |Заповітне с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 111 |Запорізька обл. |Запоріжжя |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 112 |Запорізька обл. |Кам'янка-Дніпровська |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 113 |Запорізька обл. |Куйбишеве смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 114 |Запорізька обл. |Мелітополь |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 115 |Запорізька обл. |Михайлівка смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 116 |Запорізька обл. |Молочанськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 117 |Запорізька обл. |Оріхів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 118 |Запорізька обл. |Павлівське с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 119 |Запорізька обл. |Пологи |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 120 |Запорізька обл. |Приморськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 121 |Запорізька обл. |Токмак |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 122 |Івано-Франківська обл. |Івано-Франківськ |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 123 |Івано-Франківська обл. |Богородчани смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 124 |Івано-Франківська обл. |Болехів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 125 |Івано-Франківська обл. |Бурштин |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 126 |Івано-Франківська обл. |Вербилівці с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 127 |Івано-Франківська обл. |Верховина смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 128 |Івано-Франківська обл. |Вигода смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 129 |Івано-Франківська обл. |Вишків с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 130 |Івано-Франківська обл. |Вікняни с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 131 |Івано-Франківська обл. |Галич |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 132 |Івано-Франківська обл. |Городенка |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 133 |Івано-Франківська обл. |Делева с. |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 134 |Івано-Франківська обл. |Долина |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 135 |Івано-Франківська обл. |Калуш |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 136 |Івано-Франківська обл. |Коломия |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 137 |Івано-Франківська обл. |Косів |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 138 |Івано-Франківська обл. |Кути смт |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 139 |Івано-Франківська обл.      |Лучинці с.                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 140 |Івано-Франківська обл.      |Михальчіне с.                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 141 |Івано-Франківська обл.      |Надвірна                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 142 |Івано-Франківська обл.      |Обертин смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 143 |Івано-Франківська обл.      |Петрів с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 144 |Івано-Франківська обл.      |Путятинці с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 145 |Івано-Франківська обл.      |Рогатин                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 146 |Івано-Франківська обл.      |Рожнів с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 147 |Івано-Франківська обл.      |Снятии                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 148 |Івано-Франківська обл.      |Тисмениця                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 149 |Івано-Франківська обл.      |Тлумач                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 150 |Івано-Франківська обл.      |Топорівці с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 151 |Івано-Франківська обл.      |Яремче                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 152 |Київська обл.               |Березань                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 153 |Київська обл.               |Біла Церква                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 154 |Київська обл.               |Богуслав                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 155 |Київська обл.               |Бориспіль                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 156 |Київська обл.               |Боярка                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 157 |Київська обл.               |Бровари                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 158 |Київська обл.               |Буча                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 159 |Київська обл.               |Велика Димерка смт           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 160 |Київська обл.               |Вишгород                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 161 |Київська обл.               |Вишневе                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 162 |Київська обл.               |Ворзель смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 163 |Київська обл.               |Гостомель смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 164 |Київська обл.               |Гребінки смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 165 |Київська обл.               |Ірпінь                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 166 |Київська обл.               |Кагарлик                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 167 |Київська обл.               |Калинівка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 168 |Київська обл.               |Коцюбинське смт              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 169 |Київська обл.               |Літки с.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 170 |Київська обл.               |Макарів смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 171 |Київська обл.               |Миронівка                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 172 |Київська обл.               |Немішаєве смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 173 |Київська обл.               |Обухів                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 174 |Київська обл.               |Переяслав-Хмельницький       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 175 |Київська обл.               |Ржищів                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 176 |Київська обл.               |Рокитне смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 177 |Київська обл.               |Сквира                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 178 |Київська обл.               |Славутич                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 179 |Київська обл.               |Ставище смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 180 |Київська обл.               |Тараща                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 181 |Київська обл.               |Тетіїв                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 182 |Київська обл.               |Трипілля с.                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 183 |Київська обл.               |Узин                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 184 |Київська обл.               |Українка                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 185 |Київська обл.               |Фастів                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 186 |Київська обл.               |Яготин                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 187 |Кіровоградська обл.         |Бобринець                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 188 |Кіровоградська обл.         |Вільшанка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 189 |Кіровоградська обл.         |Гайворон                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 190 |Кіровоградська обл.         |Голованівськ смт             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 191 |Кіровоградська обл.         |Добровеличківка смт          |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 192 |Кіровоградська обл.         |Долинська                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 193 |Кіровоградська обл.         |Знам'янка                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 194 |Кіровоградська обл.         |Кіровоград                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 195 |Кіровоградська обл.         |Компаніївка смт              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 196 |Кіровоградська обл.         |Креничуватка с.              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 197 |Кіровоградська обл.         |Нове смт                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 198 |Кіровоградська обл.         |Новомиргород                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 199 |Кіровоградська обл.         |Олександрівка смт            |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 200 |Кіровоградська обл.         |Олександрія                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 201 |Кіровоградська обл.         |Помічна                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 202 |Кіровоградська обл.         |Світловодськ                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 203 |Кіровоградська обл.         |Смоліне смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 204 |Кіровоградська обл.         |Устинівка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 205 |Кіровоградська обл.         |Докучаєве с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 206 |Луганська обл.              |Алмазна                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 207 |Луганська обл.              |Алчевськ                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 208 |Луганська обл.              |Білоріченський смт           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 209 |Луганська обл.              |Брянка                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 210 |Луганська обл.              |Вахрушеве                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 211 |Луганська обл.              |Зоринськ                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 212 |Луганська обл.              |Калинове смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 213 |Луганська обл.              |Кіровськ                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 214 |Луганська обл.              |Красний Луч                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 215 |Луганська обл.              |Кремінна                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 216 |Луганська обл.              |Лисичанськ                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 217 |Луганська обл.              |Луганськ                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 218 |Луганська обл.              |Лутугино                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 219 |Луганська обл.              |Новопсков смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 220 |Луганська обл.              |Олександрівськ               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 221 |Луганська обл.              |Петрівка смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 222 |Луганська обл.              |Петровське                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 223 |Луганська обл.              |Ровеньки                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 224 |Луганська обл.              |Рубіжне                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 225 |Луганська обл.              |Сватове                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 226 |Луганська обл.              |Сєверодонецьк                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 111 |Луганська обл.              |Софіївський смт              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 228 |Луганська обл.              |Станично-Луганське смт       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 229 |Луганська обл.              |Стаханов                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 230 |Луганська обл.              |Суходільськ                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 231 |Луганська обл.              |Теплогірськ                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 232 |Луганська обл.              |Хрустальне смт               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 233 |Луганська обл.              |Щастя                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 234 |Луганська обл.              |Ювілейне смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 235 |Львівська обл.              |Белз                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 236 |Львівська обл.              |Бібрка                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 237 |Львівська обл.              |Борислав                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 238 |Львівська обл.              |Броди                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 239 |Львівська обл.              |Буськ                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 240 |Львівська обл.              |Великі Мости                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 241 |Львівська обл.              |Винники                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 242 |Львівська обл.              |Гірник смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 243 |Львівська обл.              |Глиняни                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 244 |Львівська обл.              |Городок                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 245 |Львівська обл.              |Добротвір смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 246 |Львівська обл.              |Дрогобич                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 247 |Львівська обл.              |Дубляни                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 248 |Львівська обл.              |Жидачів                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 249 |Львівська обл.              |Жовква                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 250 |Львівська обл.              |Золочів                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 251 |Львівська обл.              |Кам'янка-Бузька              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 252 |Львівська обл.              |Комарно                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 253 |Львівська обл.              |Львів                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 254 |Львівська обл.              |Миколаїв                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 255 |Львівська обл.              |Моршин                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 256 |Львівська обл.              |Мостиська                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 257 |Львівська обл.              |Новий Розділ                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 258 |Львівська обл.              |Новояворівськ                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 259 |Львівська обл.              |Переможне с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 260 |Львівська обл.              |Підкамінь смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 261 |Львівська обл.              |Пустомити                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 262 |Львівська обл.              |Рава-Руська                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 263 |Львівська обл.              |Радехів                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 264 |Львівська обл.              |Рудки                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 265 |Львівська обл.              |Самбір                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 266 |Львівська обл.              |Сколе                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 267 |Львівська обл.              |Славське смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 268 |Львівська обл.              |Сокаль                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 269 |Львівська обл.              |Соснівка                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 270 |Львівська обл.              |Старий Самбір                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 271 |Львівська обл.              |Стрий                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 272 |Львівська обл.              |Судова Вишня                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 273 |Львівська обл.              |Трускавець                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 274 |Львівська обл.              |Угнів                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 275 |Львівська обл.              |Ходорів                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 276 |Львівська обл.              |Червоноград                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 277 |Львівська обл.              |Яворів                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 278 |Миколаївська обл.           |Баштанка                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 279 |Миколаївська обл.           |Березанка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 280 |Миколаївська обл.           |Вознесенськ                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 281 |Миколаївська обл.           |Миколаїв                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 282 |Миколаївська обл.           |Нова Одеса                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 283 |Миколаївська обл.           |Новий Буг                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 284 |Миколаївська обл.           |Очаків                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 285 |Миколаївська обл.           |Первомайськ                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 286 |Миколаївська обл.           |Первомайське смт             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 287 |Миколаївська обл.           |Радсад с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 288 |Миколаївська обл.           |Снігурівка                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 289 |Миколаївська обл.           |Южноукраїнськ                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 290 |Одеська обл.                |Арциз                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 291 |Одеська обл.                |Балта                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 292 |Одеська обл.                |Березівка                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 293 |Одеська обл.                |Білгород-Дністровський       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 294 |Одеська обл.                |Біляївка                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 295 |Одеська обл.                |Белград                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 296 |Одеська обл.                |Великий Дальник с.           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 297 |Одеська обл.                |Ізмаїл                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 298 |Одеська обл.                |Іллічівськ                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 299 |Одеська обл.                |Кілія                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 300 |Одеська обл.                |Кодима                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 301 |Одеська обл.                |Котовськ                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 302 |Одеська обл.                |Лиман с.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 303 |Одеська обл.                |Лиманське смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 304 |Одеська обл.                |Мирне с.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 305 |Одеська обл.                |Одеса                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 306 |Одеська обл.                |Тарутино смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 307 |Одеська обл.                |Татарбунари                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 308 |Одеська обл.                |Теплодар                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 309 |Одеська обл.                |Фрунзівка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 310 |Одеська обл.                |Южне                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 311 |Полтавська обл.             |Білики смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 312 |Полтавська обл.             |Білухівка с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 313 |Полтавська обл.             |Велика Багачка смт           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 314 |Полтавська обл.             |Верхня Ланна с.              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 315 |Полтавська обл.             |Вирішальне 1 с.              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 316 |Полтавська обл.             |Гадяч                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 317 |Полтавська обл.             |Глобине                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 318 |Полтавська обл.             |Гоголеве смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 319 |Полтавська обл.             |Горби с.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 320 |Полтавська обл.             |Градизьк смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 321 |Полтавська обл.             |Диканька смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 322 |Полтавська обл.             |Зіньків                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 323 |Полтавська обл.             |Кам'яні Потоки с.            |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 324 |Полтавська обл.             |Карлівка                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 325 |Полтавська обл.             |Кобеляки                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 326 |Полтавська обл.             |Комсомольськ                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 327 |Полтавська обл.             |Котельва смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 328 |Полтавська обл.             |Кременчук                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 329 |Полтавська обл.             |Кустолово-Суходілка с.       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 330 |Полтавська обл.             |Лохвиця                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 331 |Полтавська обл.             |Лубни                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 332 |Полтавська обл.             |Машівка смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 333 |Полтавська обл.             |Миргород                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 334 |Полтавська обл.             |Нова Галещина смт            |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 335 |Полтавська обл.             |Нові Санжари смт             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 336 |Полтавська обл.             |Оболонь с.                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 337 |Полтавська обл.             |Опішня смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 338 |Полтавська обл.             |Оржиця смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 339 |Полтавська обл.             |Пирятин                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 340 |Полтавська обл.             |Піщане с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 341 |Полтавська обл.             |Полтава                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 342 |Полтавська обл.             |Решетилівка смт              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 343 |Полтавська обл.             |Селещино с.                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 344 |Полтавська обл.             |Семенівка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 345 |Полтавська обл.             |Сенча с.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 346 |Полтавська обл.             |Хорол                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 347 |Полтавська обл.             |Червонозаводське             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 348 |Полтавська обл.             |Чорнухи смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 349 |Полтавська обл.             |Шишаки смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 350 |Рівненська обл.             |Березне                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 351 |Рівненська обл.             |Володимирець смт             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 352 |Рівненська обл.             |Гоща смт                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 353 |Рівненська обл.             |Демидівка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 354 |Рівненська обл.             |Дубно                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 355 |Рівненська обл.             |Дубровиця                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 356 |Рівненська обл.             |Зарічне смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 357 |Рівненська обл.             |Здолбунів                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 358 |Рівненська обл.             |Корець                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 359 |Рівненська обл.             |Костопіль                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 360 |Рівненська обл.             |Кузнецовськ                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 361 |Рівненська обл.             |Млинів смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 362 |Рівненська обл.             |Острог                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 363 |Рівненська обл.             |Радивилів                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 364 |Рівненська обл.             |Рівне                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 365 |Рівненська обл.             |Рокитне смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 366 |Рівненська обл.             |Сарни                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 367 |Сумська обл.                |Білопілля                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 368 |Сумська обл.                |Буринь                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 369 |Сумська обл.                |В'язенка с.                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 370 |Сумська обл.                |Велика Писарівка смт         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 371 |Сумська обл.                |Глухів                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 372 |Сумська обл.                |Зінове с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 373 |Сумська обл.                |Конотоп                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 374 |Сумська обл.                |Кролевець                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 375 |Сумська обл.                |Лебедин                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 376 |Сумська обл.                |Линове с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 377 |Сумська обл.                |Мачулища с.                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 378 |Сумська обл.                |Мінокаве с                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 379 |Сумська обл.                |Октябрське с.                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 380 |Сумська обл.                |Охтирка                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 381 |Сумська обл.                |Путивль                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 382 |Сумська обл.                |Рев'якіне с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 383 |Сумська обл.                |Ромни                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 384 |Сумська обл.                |Руднєве с.                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 385 |Сумська обл.                |Сафонівка с                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 386 |Сумська обл.                |Середина-Буда                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 387 |Сумська обл.                |Суми                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 388 |Сумська обл.                |Тростянець                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 389 |Сумська обл.                |Чорнобривкіне с.             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 390 |Сумська обл.                |Шостка                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 391 |Сумська обл.                |Юр'єве с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 392 |Тернопільська обл.          |Бережани                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 393 |Тернопільська обл.          |Борщів                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 394 |Тернопільська обл.          |Бучач                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 395 |Тернопільська обл.          |Велика Березовиця смт        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 396 |Тернопільська обл.          |Великі Бірки смт             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 397 |Тернопільська обл.          |Гримайлів смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 398 |Тернопільська обл.          |Гусятин смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 399 |Тернопільська обл.          |Заводське смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 400 |Тернопільська обл.          |Заліщики                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 401 |Тернопільська обл.          |Збараж                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 402 |Тернопільська обл.          |Зборів                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 403 |Тернопільська обл.          |Козова смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 404 |Тернопільська обл.          |Копичинці                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 405 |Тернопільська обл.          |Коропець смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 406 |Тернопільська обл.          |Кременець                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 407 |Тернопільська обл.          |Ланівці                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 408 |Тернопільська обл.          |Микулинці смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 409 |Тернопільська обл.          |Монастириська                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 410 |Тернопільська обл.          |Підволочиськ смт             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 411 |Тернопільська обл.          |Підгайці                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 412 |Тернопільська обл.          |Почаїв                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 413 |Тернопільська обл.          |Скала-Подільська смт         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 414 |Тернопільська обл.          |Скалат                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 415 |Тернопільська обл.          |Теребовля                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 416 |Тернопільська обл.          |Тернопіль                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 417 |Тернопільська обл.          |Хоростків                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 418 |Тернопільська обл.          |Чортків                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 419 |Тернопільська обл.          |Шумськ                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 420 |Харківська обл.             |Балаклія                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 421 |Харківська обл.             |Барвінкове м.                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 422 |Харківська обл.             |Богодухів                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 423 |Харківська обл.             |Валки                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 424 |Харківська обл.             |Великий Бурлук смт           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 425 |Харківська обл.             |Вовчанськ                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 426 |Харківська обл.             |Дворічна смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 427 |Харківська обл.             |Дергачі                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 428 |Харківська обл.             |Домаха с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 429 |Харківська обл.             |Зміїв                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 430 |Харківська обл.             |Ізюм                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 431 |Харківська обл.             |Комсомольське смт            |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 432 |Харківська обл.             |Красноград                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 433 |Харківська обл.             |Куп'янськ                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 434 |Харківська обл.             |Лозова                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 435 |Харківська обл.             |Люботин                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 436 |Харківська обл.             |Мерефа                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 437 |Харківська обл.             |Нова Водолага смт            |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 438 |Харківська обл.             |Панютине смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 439 |Харківська обл.             |Первомайський                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 440 |Харківська обл.             |Південне                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 441 |Харківська обл.             |Сахновщина смт               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 442 |Харківська обл.             |Таранівка с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 443 |Харківська обл.             |Харків                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 444 |Харківська обл.             |Червоний Донець смт          |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 445 |Харківська обл.             |Черкаська Лозова село        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 446 |Харківська обл.             |Чугуїв                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 447 |Харківська обл.             |Шелудьківка с.               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 448 |Херсонська обл.             |Берислав                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 449 |Херсонська обл.             |Велика Кардашинка с.         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 450 |Херсонська обл.             |Генічеськ                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 451 |Херсонська обл.             |Гладківка с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 452 |Херсонська обл.             |Гола Пристань                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 453 |Херсонська обл.             |Добропілля с.                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 454 |Херсонська обл.             |Долматівка с.                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 455 |Херсонська обл.             |Каланчак смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 456 |Херсонська обл.             |Каховка                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 457 |Херсонська обл.             |Лазурне смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 458 |Херсонська обл.             |Малі Копані с.               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 459 |Херсонська обл.             |Мирне смт                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 460 |Херсонська обл.             |Нова Збур'ївка с.            |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 461 |Херсонська обл.             |Нова Каховка                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 462 |Херсонська обл.             |Нововолодимирівка с.         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 463 |Херсонська обл.             |Нововоронцовка смт           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 464 |Херсонська обл.             |Олексіївка с.                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 465 |Херсонська обл.             |Рибальче с.                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 466 |Херсонська обл.             |Рубанівка с.                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 467 |Херсонська обл.             |Садове с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 468 |Херсонська обл.             |Скадовськ                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 469 |Херсонська обл.             |Стара Збур'ївка с.           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 470 |Херсонська обл.             |Таврійськ                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 471 |Херсонська обл.             |Таврійське с.                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 472 |Херсонська обл.             |Херсон                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 473 |Херсонська обл.             |Цюрупинськ                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 474 |Херсонська обл.             |Чорноморське с.              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 475 |Хмельницька обл.            |Білогір'я смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 476 |Хмельницька обл.            |Віньківці смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 477 |Хмельницька обл.            |Вовковинці смт               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 478 |Хмельницька обл.            |Волоське с.                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 479 |Хмельницька обл.            |Волочиськ                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 480 |Хмельницька обл.            |Городок                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 481 |Хмельницька обл.            |Гриців смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 482 |Хмельницька обл.            |Гришки с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 483 |Хмельницька обл.            |Деражня                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 484 |Хмельницька обл.            |Дунаївці                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 485 |Хмельницька обл.            |Дунаївці смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 486 |Хмельницька обл.            |Ізяслав                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 487 |Хмельницька обл.            |Кам'янець-Подільський        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 488 |Хмельницька обл.            |Красилів                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 489 |Хмельницька обл.            |Курівка с.                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 490 |Хмельницька обл.            |Летичів смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 491 |Хмельницька обл.            |Лозове смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 492 |Хмельницька обл.            |Майдан-Чернелівецький с.     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 493 |Хмельницька обл.            |Маків с.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 494 |Хмельницька обл.            |Меджибідж смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 495 |Хмельницька обл.            |Нетішин                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 496 |Хмельницька обл.            |Нова Ушиця смт               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 497 |Хмельницька обл.            |Осламів с.                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 498 |Хмельницька обл.            |Полонне                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 499 |Хмельницька обл.            |Понінка смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 500 |Хмельницька обл.            |Сатанів смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 501 |Хмельницька обл.            |Славута                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 502 |Хмельницька обл.            |Смотрич смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 503 |Хмельницька обл.            |Стара Синява смт             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 504 |Хмельницька обл.            |Стара Ушиця смт              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 505 |Хмельницька обл.            |Старокостянтинів             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 506 |Хмельницька обл.            |Теофіполь смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 507 |Хмельницька обл.            |Хмельницький                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 508 |Хмельницька обл.            |Шепетівка                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 509 |Черкаська обл               |Тальне                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 510 |Черкаська обл.              |Валява с.                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 511 |Черкаська обл.              |Ватутіне                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 512 |Черкаська обл.              |Городище                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 513 |Черкаська обл.              |Жашків                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 514 |Черкаська обл.              |Звенигородка                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 515 |Черкаська обл.              |Золотоноша                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 516 |Черкаська обл.              |Ірдин смт                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 517 |Черкаська обл.              |Іркліїв с.                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 518 |Черкаська обл.              |Кам'янка                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 519 |Черкаська обл.              |Канів                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 520 |Черкаська обл.              |Корсунь-Шевченківський       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 521 |Черкаська обл.              |Лисянка смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 522 |Черкаська обл.              |Маньківка смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 523 |Черкаська обл.              |Мліїв с.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 524 |Черкаська обл.              |Монастирище                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 525 |Черкаська обл.              |Сміла                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 526 |Черкаська обл.              |Умань                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 527 |Черкаська обл.              |Христинівка                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 528 |Черкаська обл.              |Червона Слобода с.           |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 529 |Черкаська обл.              |Черкаси                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 530 |Черкаська обл.              |Чигирин                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 531 |Черкаська обл.              |Чорнобай смт                 |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 532 |Черкаська обл.              |Шпола м.                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 533 |Чернівецька обл.            |Берегомет смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 534 |Чернівецька обл.            |Вашківці                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 535 |Чернівецька обл.            |Вижниця                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 536 |Чернівецька обл.            |Герца                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 537 |Чернівецька обл.            |Глибока смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 538 |Чернівецька обл.            |Заставна                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 539 |Чернівецька обл.            |Кельменці смт                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 540 |Чернівецька обл.            |Кіцмань                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 541 |Чернівецька обл.            |Кострижівка смт              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 542 |Чернівецька обл.            |Лужани смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 543 |Чернівецька обл.            |Неполоківці смт              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 544 |Чернівецька обл.            |Новодністровськ              |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 545 |Чернівецька обл.            |Новоселиця                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 546 |Чернівецька обл.            |Путила смт                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 547 |Чернівецька обл.            |Сокиряни                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 548 |Чернівецька обл.            |Сторожинець                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 549 |Чернівецька обл.            |Хотин                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 550 |Чернівецька обл.            |Чернівці                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 551 |Чернігівська обл            |Бахмач                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 552 |Чернігівська обл.           |Батурин смт                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 553 |Чернігівська обл.           |Бобровиця                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 554 |Чернігівська обл.           |Борзна                       |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 555 |Чернігівська обл.           |Городня                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 556 |Чернігівська обл.           |Ічня                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 557 |Чернігівська обл.           |Короп смт                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 558 |Чернігівська обл.           |Корюківка                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 559 |Чернігівська обл.           |Мена                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 560 |Чернігівська обл.           |Ніжин                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 561 |Чернігівська обл.           |Новгород-Сіверський          |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 562 |Чернігівська обл.           |Носівка                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 563 |Чернігівська обл.           |Остер                        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 564 |Чернігівська обл.           |Прилуки                      |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 565 |Чернігівська обл.           |Семенівка                    |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 566 |Чернігівська обл.           |Талалаївка смт               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 567 |Чернігівська обл.           |Чернігів                     |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 568 |                            |Київ                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 569 |                            |Севастополь                  |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 570 |                            |Амур-Нижньодніпровська       |
|     |                            |районна в місті              |
|     |                            |Дніпропетровську рада        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 571 |                            |Артемівська районна в місті  |
|     |                            |Луганську рада               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 572 |                            |Бабушкинська районна в місті |
|     |                            |Дніпропетровську рада        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 573 |                            |Голосіївська районна в місті |
|     |                            |Києві рада                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 574 |                            |Жовтнева районна в місті     |
|     |                            |Дніпропетровську рада        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 575 |                            |Жовтнева районна в місті     |
|     |                            |Луганську рада               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|

| 576 |                            |Індустриальна районна в місті|
|     |                            |Дніпропетровську рада        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 577 |                            |Камянобрідська районна в     |
|     |                            |місті Луганську рада         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 578 |                            |Кіровська районна в місті    |
|     |                            |Кіровограді рада             |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 579 |                            |Ленінська районна в місті    |
|     |                            |Дніпропетровську рада        |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 580 |                            |Ленінська районна в місті    |
|     |                            |Луганську рада               |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 581 |                            |Першотравнева районна в місті|
|     |                            |Чернівці рада                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 582 |                            |Печерська районна в місті    |
|     |                            |Києві рада                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 583 |                            |Садгірська районна в місті   |
|     |                            |Чернівці рада                |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 584 |                            |Солом'янська в місті Києві   |
|     |                            |рада                         |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 585 |                            |Шевченківська районна в місті|
|     |                            |Києві рада                   |
|-----+----------------------------+-----------------------------|
| 586 |                            |Шевченківська районна в місті|
|     |                            |Чернівці рада                |
------------------------------------------------------------------