Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ

НАКАЗ
14.03.2007 N 39

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
30 березня 2007 р. за N 298/13565

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства юстиції України
N 2186/5 від 29.12.20
14)

Про затвердження Змін до Правил внутрішнього
розпорядку установ виконання покарань

З метою приведення нормативно-правових актів Державного департаменту України з питань виконання покарань (далі - Департамент) у відповідність із Законом України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" ( 2713-15 ) та вдосконалення окремих норм, що регламентують порядок листування засуджених з Європейським судом з прав людини, наказую:

1. Затвердити Зміни до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Департаменту від 25.12.2003 N 275, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31.12.2003 за N 1277/8598 (зі змінами), що додаються.

2. Управлінню охорони, нагляду і безпеки Департаменту (Ільтяй М.П.) подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Начальникам територіальних органів управління Департаменту забезпечити вивчення цього наказу персоналом Державної кримінально-виконавчої служби України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника управління охорони, нагляду і безпеки Департаменту генерал-майора внутрішньої служби Ільтяя М.П. та начальників територіальних органів управління Департаменту.

5. Наказ оголосити персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Голова В.В.Кощинець

Затверджено
Наказ Державного
департаменту України
з питань виконання
покарань
14.03.2007 N 39

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
30 березня 2007 р. за N 298/13565

Зміни
до Правил внутрішнього розпорядку установ
виконання покарань

1. Пункт 2 доповнити першим абзацом такого змісту:

"Державна кримінально-виконавча служба України - кримінально-виконавча служба".

2. В абзаці другому пункту 5 слова "Інші працівники кримінально-виконавчої системи користуються" замінити словами "Інший персонал кримінально-виконавчої служби користується".

3. В абзацах дев'ятнадцятому пункту 18 та двадцять восьмому пункту 23 слова "працівниками кримінально-виконавчої системи" замінити словами "персоналом кримінально-виконавчої служби".

4. Пункт 43 доповнити абзацами такого змісту:

"За фактом отримання кореспонденції засуджений власноручно складає розписку (додаток 44), яка долучається до особової справи засудженого. У разі відмови засудженого отримувати кореспонденцію з Європейського суду з прав людини складається акт у двох примірниках (додаток 45), який підписується особою, яка здійснює перегляд кореспонденції, начальником відділення соціально-психологічної служби та завідуючим канцелярією установи. Перший примірник акта та запечатаний конверт долучаються до особової справи засудженого. Другий примірник акта про відмову отримувати кореспонденцію з Європейського суду з прав людини підшивається в хронологічному порядку до номенклатурної справи особи, яка здійснює перегляд кореспонденції.

Відшкодування витрат за пересилання звернення, адресованого до Європейського суду з прав людини, проводиться з коштів, які є на особистих рахунках засуджених. Звернення засуджених інвалідів першої та другої груп, жінок з вагітністю понад чотири місяці, непрацюючих жінок, які мають дітей у будинках дитини при виправних колоніях, непрацюючих чоловіків віком понад шістдесят років і жінок - понад п'ятдесят п'ять років (якщо вони не одержують пенсії), а також осіб, звільнених від роботи через хворобу, у тому числі хворих на активну форму туберкульозу, пересилаються за рахунок коштів, передбачених кошторисом на утримання установ виконання покарань.

Адміністрація установ виконання покарань за заявою засудженого сприяє йому в отриманні від інших державних органів та установ відповідних документів, що стосуються справи, зокрема судових та інших рішень. У разі надходження до установи цих документів адміністрація надає їх засудженому для зберігання та можливого долучення до звернення до Європейського суду з прав людини.

Конверт з кореспонденцією, що надійшов до засудженого з Європейського суду з прав людини або відправляється до нього, в закритому виді реєструється у журналі обліку кореспонденції осіб, які тримаються в установі.

Для підтримання листування з Європейським судом з прав людини та своєчасної відправки необхідних матеріалів у визначені судом терміни засуджені зберігають кореспонденцію при собі".

5. Абзац дев'ятий пункту 45 викласти в такій редакції:

"Відшкодування витрат за пересилання звернень проводиться з коштів, які є на особистих рахунках засуджених. Звернення засуджених неповнолітніх, інвалідів першої та другої груп, жінок з вагітністю понад чотири місяці, непрацюючих жінок, які мають дітей у будинках дитини при виправних колоніях, непрацюючих чоловіків віком понад шістдесят років і жінок - понад п'ятдесят п'ять років (якщо вони не одержують пенсії), а також осіб, звільнених від роботи через хворобу, у тому числі хворих на активну форму туберкульозу, пересилаються за рахунок коштів, передбачених кошторисом на утримання установ виконання покарань".

6. В абзаці вісімнадцятому пункту 48 слова "працівників виховної колонії або працівників міліції" замінити словами "персоналу виховної колонії або працівників міліції ".

7. У пункті 56:

у назві слова "вільнонайманого персоналу" замінити словами "працівників кримінально-виконавчої служби";

в абзаці першому слова "вільнонайманого персоналу" та "вільнонайманих кваліфікованих робітників" замінити відповідно словами "працівників кримінально-виконавчої служби" та "працівників, які працюють за трудовими договорами";

в абзаці другому слова "вільнонайманий персонал комплектувався" замінити словами "працівники кримінально-виконавчої служби комплектувалися";

8. В абзаці першому пункту 58 слова "особового складу підрозділів особливого призначення кримінально-виконавчої системи" замінити словами "персоналу підрозділів спеціального призначення кримінально-виконавчої служби".

9. У пункті 59:

в абзаці першому слова "Працівники кримінально-виконавчої системи мають" замінити словами "Персонал кримінально-виконавчої служби має";

в абзаці третьому слова "працівника кримінально-виконавчої системи" замінити словами "персонал кримінально-виконавчої служби".

10. Абзац п'ятий пункту 92 після слова "фотографування" доповнити словами "копіювання документів".

11. Примітку 1 додатка 6 доповнити словами "а також кореспонденцію з питань їх звернення до Європейського суду з прав людини".

12. Примітку 1 додатка 7 доповнити словами "а також кореспонденцію з питань їх звернення до Європейського суду з прав людини".

13. Абзац дев'ятий додатка 4 після слів "на кожне відділення" доповнити словами "або жилу секцію".

14. В абзаці першому додатка 25 слова "вільнонайманими працівниками" замінити словами "працівниками кримінально-виконавчої служби";

15. Доповнити Правила додатком 44 такого змісту:

"Додаток 44
до пункту 43 Правил
внутрішнього розпорядку
установ виконання покарань

                               РОЗПИСКА

     Мною, засудженим _________________________________, отримано
(прізвище, ім'я, по батькові)
кореспонденцію з Європейського суду з прав людини у запечатаному
конверті.

_____________________ ____________
(дата, місяць, рік) (підпис) ";

16. Доповнити Правила додатком 45 такого змісту:

"Додаток 45
до пункту 43 Правил
внутрішнього розпорядку
установ виконання покарань

 "____" __________ 200 ___ рік        ____________________________
(найменування установи)

                               АКТ
про відмову отримувати кореспонденцію
з Європейського суду з прав людини

     Ми, що нижче підписалися: ___________________________________
(посада, звання, прізвище)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________,

склали цей акт про те, що засуджений _____________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)

відмовився отримувати  кореспонденцію  з Європейського суду з прав
людини, яка надійшла на його ім'я "____" _______ 200 ___ року.

 Підпис _________                             Підпис ___________";

17. У тексті слово "працівник" у всіх відмінках замінити словом "персонал" у відповідному відмінку.

Начальник управління охорони, нагляду і безпеки
Департаменту генерал-майор внутрішньої служби М.П.Ільтяй