Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 6 липня 2011 р. N 717
Київ

Про внесення змін до Положення
про Національну раду з питань протидії
туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу і її складу

Відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Національну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу і її складу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. N 926 "Деякі питання протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 52, ст. 2124; 2009 р., N 47, ст. 1573), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 липня 2011 р. N 717

Зміни,
що вносяться до Положення
про Національну раду з питань протидії
туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу і її складу

1. У пункті 16 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. N 926 "Деякі питання протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу", слова "функції якого покладаються на Комітет з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам" замінити словами "функції якого покладаються на Державну службу з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.".

2. У складі Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу , затвердженому зазначеною постановою, слова "Голова Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам, заступник голови Ради", "Заступник Міністра економіки", "Заступник Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту", "Заступник Міністра освіти і науки", "Директор Держсоцслужби", "Заступник Міністра праці та соціальної політики", "Заступник Голови Державного департаменту з питань виконання покарань" замінити відповідно словами "Голова Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, заступник голови Ради", "Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі", "Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту", "Голова Державної служби молоді та спорту", "Заступник Міністра соціальної політики", "Заступник Голови Державної пенітенціарної служби".