Открытое тестирование
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Затверджено
Наказ Міністерства
економіки України
26.07.2010 N 922
(Документ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
N 1106 від 15.09.2014)
ФОРМА ЗВІТУ |
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
економічного розвитку і торгівлі
N 155 від 19.10.2011 )
1. Замовник: |
Заступник директора департаменту державних закупівель
та державного замовлення С.С.Пересунько
Затверджено
Наказ Міністерства
економіки України
26.07.2010 N 922
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
6 серпня 2010 р. за N 638/17933
Інструкція
щодо заповнення форми звіту
про результати проведення процедур відкритих
і двоступеневих торгів
1. Звіт готується українською мовою, підписується уповноваженою особою замовника (із зазначенням посади, прізвища та ініціалів) та засвідчується в установленому порядку печаткою замовника.
2. Дата заповнюється в такому порядку: число, місяць, рік.
3. Щодо пункту 1 звіту.
Замовник визначається відповідно до пунктів 2, 10, 21 та 27 частини першої статті 1 Закону ( 2289-17 ).
У підпункті 1.1 зазначається повне найменування замовника.
У підпункті 1.3 зазначаються найменування адміністративно-територіальної одиниці (Автономна Республіка Крим, область, район, місто, район в місті, селище, село), вулиця, номер будинку, номер кімнати (офісу), поштовий індекс.
Головний розпорядник коштів зазначається відповідно до бюджетного законодавства.
4. Щодо пункту 2 звіту.
Джерело фінансування закупівлі визначається відповідно до бюджетного законодавства з урахуванням пункту 4 частини першої статті 1 Закону ( 2289-17 ). У разі коли замовником є підприємство, що здійснює закупівлі за власні кошти, у пункті 2 зазначається: "Кошти підприємства".
5. Щодо пункту 3 звіту.
Інформація про предмет закупівлі зазначається замовником з урахуванням пунктів 23, 24, 26 та 30 частини першої статті 1 Закону ( 2289-17 ) та згідно з Порядком визначення предмета закупівлі, який затверджується Міністерством економіки України.
Щодо підпункту 3.1. У разі здійснення закупівлі товарів або послуг, крім найменування предмета закупівлі, зазначається також код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 або Державного класифікатора видів науково-технічної діяльності ДК 015-97, затверджених наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.97 N 822, залежно від обраного предмета закупівлі (за наявності).
6. Щодо пункту 4 звіту.
Процедура закупівлі зазначається відповідно до частини першої статті 12 Закону ( 2289-17 ).
7. Щодо пункту 5 звіту.
У підпункті 5.2 адреса веб-сайту замовника (у разі наявності) або веб-сайту відповідних органів влади, органів місцевого самоврядування, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про закупівлю (у разі розміщення) відповідно до статті 10 Закону ( 2289-17 ).
У підпунктах 5.3, 5.4, 5.6 та 5.7 зазначаються дата оприлюднення і номер оголошення про проведення процедури закупівлі та дата оприлюднення і номер оголошення про результати процедури закупівлі, опублікованих у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель, у міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економіки України (у випадках, передбачених Законом) ( 2289-17 ) та розміщених на веб-порталі Міністерства економіки України відповідно до статті 10 Закону.
У підпункті 5.5 зазначаються дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеного на веб-порталі Міністерства економіки України відповідно до статті 10 Закону ( 2289-17 ).
8. Щодо пункту 6 звіту.
У підпункті 6.1 зазначається кількість учасників процедури закупівлі, що подали пропозиції конкурсних торгів.
У підпункті 6.2 для юридичної особи зазначається повне найменування, а для фізичної особи - прізвище, ім'я, по батькові.
У підпункті 6.3 для юридичної особи зазначається ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, а для фізичної особи - ідентифікаційний номер (за наявності).
У підпункті 6.4 зазначається місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи), а саме: найменування адміністративно-територіальної одиниці (Автономна Республіка Крим, область, район, місто, район в місті, селище, село), вулиця, номер будинку, номер кімнати (офісу), поштовий індекс.
9. Щодо пункту 7 звіту.
Щодо підпункту 7.1. Строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим ніж 30 днів з дня опублікування оголошення про проведення процедури відкритих торгів у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель.
У разі обґрунтованої нагальної потреби у закупівлі продукції харчової промисловості, лікарських засобів і виробів медичного призначення строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 15 днів.
У разі проведення двоступеневих торгів строк подання та дата розкриття пропозицій конкурсних торгів зазначаються за двома етапами.
У разі проведення процедури двоступеневих торгів строк подання учасниками попередніх пропозицій конкурсних торгів становить не менше 30 днів з дня опублікування оголошення про проведення двоступеневих торгів у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель.
Під час здійснення закупівель за скороченою процедурою строк подання учасниками попередніх пропозицій конкурсних торгів становить не менше 15 днів з дня опублікування оголошення про проведення двоступеневих торгів у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель.
У разі застосування скороченої процедури необхідно викласти в пункті 14 звіту причини скорочення строку.
10. Щодо пунктів 8, 9 і 10 звіту.
У разі вибору кількох переможців торгів, якщо в документації конкурсних торгів передбачалось подання учасниками пропозицій конкурсних торгів тільки стосовно частини товарів, робіт чи послуг що закуповуються, зазначається інформація про всіх переможців торгів, визначених за результатами розгляду й оцінки пропозицій конкурсних торгів.
Ціни пропозицій конкурсних торгів, ціна акцептованої пропозиції та ціна договору про закупівлю зазначаються у гривнях або в іноземній валюті (якщо це передбачено законодавством) з урахуванням ПДВ. У разі коли договір укладено на умовах, які не передбачають сплати ПДВ, замовник повинен робити примітку "(без ПДВ)".
У разі коли договір про закупівлю укладено в іноземній валюті, зазначається еквівалент вартості договору в гривнях. При цьому замовник фіксує курс іноземної валюти на дату укладення договору про закупівлю з переможцем торгів відповідно до курсу, встановленого Національним банком України.
У підпункті 9.3 зазначаються найменування адміністративно-територіальної одиниці (Автономна Республіка Крим, область, район, місто, район в місті, селище, село), вулиця номер будинку, номер кімнати (офісу), поштовий індекс.
11. Щодо пункту 11 звіту
Пункт 11 заповнюється у разі, якщо в результаті проведення торгів не було укладено договір про закупівлю.
12. Щодо пункту 12 звіту.
Пункт 12 заповнюється тільки в разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, із зазначенням дати та причин прийняття такого рішення відповідно до пунктів статті 30 Закону ( 2289-17 ).
13. Щодо пункту 13 звіту.
Зазначається зведена інформація про наявність та відповідність встановленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону ( 2289-17 ), та наявність/відсутність обставин, встановлених статтею 17 Закону, із зазначенням відповідних підстав.
14. Щодо пункту 14 звіту.
У цьому пункті замовник зазначає таку інформацію:
причини та обставини, якими він керувався під час обрання іншої процедури закупівлі, ніж процедура відкритих торгів, з обґрунтуванням її вибору;
обґрунтування скорочення строку подання пропозицій конкурсних торгів;
стислий виклад критеріїв порівняння та оцінки пропозицій конкурсних торгів і визначення переможця процедури закупівлі;
обґрунтування підстав відмови в участі у процедурі закупівлі;
відомості про запити щодо роз'яснення змісту документації конкурсних торгів, відповіді на них та будь-які зміни цієї документації;
відомості щодо призупинення процедури закупівлі у зв'язку з оскарженням рішень, дій або бездіяльності замовника;
у разі здійснення моніторингу державної закупівлі за ініціативою Мінекономрозвитку України - реквізити (дата та вихідний номер) листа, яким замовник надіслав до Мінекономрозвитку України інформацію та документи, зазначені в листі-повідомленні, при здійсненні моніторингу державної закупівлі за ініціативою Мінекономрозвитку України, або повідомив Мінекономрозвитку України про причини ненадання такої інформації та документів. У разі ненадання згідно з Порядком моніторингу державних закупівель, затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.10.2011 N 155, інформації та документів, зазначених у листі-повідомленні, у визначені строки (терміни) або неповідомлення Мінекономрозвитку України про причини ненадання такої інформації та документів замовник зазначає про це; ( Пункт 14 доповнено новим абзацом згідно з Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі N 155 від 19.10.2011 )
у разі здійснення моніторингу державної закупівлі за ініціативою Мінекономрозвитку України - реквізити (дата та номер) висновку за результатами моніторингу державної закупівлі за ініціативою Мінекономрозвитку України (у разі наявності такого висновку на дату складення замовником звіту) або дата початку здійснення такого моніторингу за ініціативою Мінекономрозвитку України в разі, якщо на момент складення звіту висновок за результатами здійснення моніторингу державної закупівлі не підписаний та/або не оприлюднений у встановленому порядку; ( Пункт 14 доповнено новим абзацом згідно з Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі N 155 від 19.10.2011 )
інші необхідні зауваження та коментарі.
15. Щодо пункту 15 звіту.
Зазначаються прізвища, ініціали та посади членів комітету з конкурсних торгів.
Заступник директора департаменту державних закупівель
та державного замовлення С.С.Пересунько