Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
07.07.2012 N 1173

Про обмеження руху великовагового
автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва
у зв'язку з підвищенням температури повітря

Значна інтенсивність руху великовагового транспорту, а також підвищення температури повітря вище ніж +28° C призводить до руйнування покриття доріг та утворення на них поздовжньої та усадочної деформацій тощо.

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг та вулиць у період тривалої спекотної погоди та забезпечення безумовного виконання вимог законів України "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги" та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 N 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Ввести обмеження руху на вулично-шляховій мережі міста Києва в період, коли температура повітря більше ніж +28° C для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т з 10.00 до 22.00 год.

2. Комунальному підприємству "Київдорсервіс":

Встановити відповідні дорожні знаки та інформаційні щити відповідно до схем обмеження руху вантажного транспорту на в'їздах-виїздах та вулицях і дорогах міста Києва в період коли температура повітря більше ніж +28° C, великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаження на вісь понад 7 т з 10.00 до 22.00 год.

3. Просити управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві здійснювати контроль за виконанням п. 1 цього розпорядження.

4. Визначити відповідальним за спостереження перевищення допустимих норм температури повітря (понад +28° C) та інформування управління ДАІ ГУ МВС України м. Києві для здійснення заходів щодо обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т навантаження на вісь понад 7 т в зазначений період КК "Київавтодор".

5. Головному управлінню транспорту та зв'язку забезпечити інформування учасників дорожнього руху і населення через засоби масової інформації про введені обмеження в русі.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації А.К. Голубченка.

Виконуючий обов'язки голови О.Мазурчак