Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 26 жовтня 2005 р. N 1031
Київ

Про затвердження Порядку визначення товарів,
що ввозяться на митну територію України для
використання у промисловому виробництві
моторних транспортних засобів

( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 87 від 03.02.20
10
N 1071 від 31.10.20
12 )

Відповідно до Митного тарифу України ( 2371-14 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів (додається).

2. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 жовтня 2005 р. N 1031

Порядок
визначення товарів, що ввозяться на митну територію
України для використання у промисловому виробництві
моторних транспортних засобів

1. Цей Порядок встановлює процедуру визначення товарів, що ввозяться на митну територію України, до яких у графі "Назва" Митного тарифу України ( 2371-14 ) застосовуються терміни "що використовуються (ється) для промислового складання моторних транспортних засобів" та "для промислового складання моторних транспортних засобів" і які використовуються вітчизняними підприємствами у промисловому виробництві моторних транспортних засобів, класифікованих згідно з УКТЗЕД ( 2371г-14 ) за товарними позиціями 8701-8705 (далі - моторні транспортні засоби).

2. Для визначення товарів згідно з пунктом 1 цього Порядку підприємство з виробничими потужностями, яке забезпечує промислове виробництво моторних транспортних засобів з обов'язковим виконанням виробничих і технологічних операцій із зварювання (виготовлення методами нероз'ємного з'єднання), фарбування та складання кузова (кабіни), складання моторного транспортного засобу, проведення контрольного випробування виготовлених моторних транспортних засобів або виконує погоджену з Мінекономрозвитку програму створення протягом п'яти років потужностей, які необхідні для виконання відповідних виробничих і технологічних операцій, подає Мінекономрозвитку:

1) копію установчих документів;

2) завірену підписом керівника та печаткою підприємства довідку - характеристику підприємства із зазначенням основних техніко-економічних показників роботи підприємства за останні три роки;

3) інформацію про ступінь локалізації виробництва складових частин моторного транспортного засобу;

4) копію документа, який підтверджує право на виробництво моторних транспортних засобів певної марки, набуте на підставі зареєстрованого права інтелектуальної власності на торговельну марку (знак для товарів і послуг), або договору, що дає право на використання такої торговельної марки (знака для товарів і послуг) під час виробництва моторних транспортних засобів;

5) копію технічних умов на моторні транспортні засоби, заплановані для промислового виробництва;

6) завірені підписом керівника та печаткою підприємства відомості про систему управління якістю виробництва на підприємстві згідно з вимогами національних стандартів та інших нормативних документів;

7) копію документа, що підтверджує право власності підприємства або оренди ним виробничих приміщень і обладнання;

8) завірені підписом керівника та печаткою підприємства відомості про наявність на підприємстві власного або орендованого обладнання, введеного в експлуатацію, необхідного для проведення робіт із зварювання та фарбування кузова (кабіни), складальних операцій та контрольного випробування виготовлених транспортних засобів.

У разі виконання погодженої з Мінекономрозвитку програми створення протягом п'яти років потужностей, які необхідні для виконання відповідних виробничих і технологічних операцій, підприємство подає копію такої програми;

9) копію сертифіката відповідності моторних транспортних засобів, для промислового виробництва яких підприємство планує ввозити товари;

10) копію свідоцтва про присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду виробника дорожніх транспортних засобів (WMI);

11) перелік товарів, необхідних для промислового виробництва моторних транспортних засобів. ( Пункт 2 в редакції Постанови КМ N 1071 від 31.10.2012 )

2-1. Підприємство з виробництва комплектувальних виробів, що використовуються у промисловому виробництві моторних транспортних засобів, подає Мінекономрозвитку разом з документами, зазначеними у підпунктах 1, 2, 6, 7 і 11 пункту 2 цього Порядку:

1) погоджений з підприємством - виробником моторних транспортних засобів комплект документації на виготовлення комплектувальних виробів до моторних транспортних засобів;

2) копію договору з підприємством - виробником моторних транспортних засобів на постачання комплектувальних виробів, що використовуються у промисловому виробництві таких засобів;

3) копію технічних умов на комплектувальні вироби, для виготовлення яких підприємство планує ввозити товари на підставі укладеного договору.

Копії документів, зазначених у пунктах 2 і 21, повинні бути засвідчені в установленому порядку керівником підприємства. ( Порядок доповнено пунктом 2-1 згідно з Постановою КМ N 1071 від 31.10.2012 )

3. Після перевірки поданих підприємствами документів Мінекономрозвитку за погодженням з Держмитслужбою в місячний строк з дня їх надходження затверджує для кожного підприємства перелік товарів, що використовуються у промисловому виробництві моторних транспортних засобів (далі - перелік), за формою згідно з додатком і у тижневий строк подає його Держмитслужбі та ДПС, а у разі відмови у затвердженні надсилає підприємству обґрунтоване повідомлення. ( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1071 від 31.10.2012 )

4. Держмитслужба надсилає у тижневий строк перелік митницям для використання під час митного оформлення відповідних товарів.

5. У разі виникнення потреби у внесенні змін до переліку підприємство подає Мінекономрозвитку засвідчені підписом керівника та печаткою підприємства новий перелік товарів, необхідних для промислового виробництва моторних транспортних засобів, та обґрунтування, що опрацьовуються з дотриманням вимог пункту 3 цього Порядку.

Після затвердження такий перелік надсилається відповідним органам у строки та в порядку, що встановлені пунктами 3 і 4 цього Порядку. ( Пункт 5 в редакції Постанови КМ N 1071 від 31.10.2012 )

6. Підприємство інформує щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, Мінекономрозвитку, Держмитслужбу та ДПС про фактично ввезені за переліком товари та їх цільове використання за формою, встановленою Мінекономрозвитку за погодженням з Держмитслужбою. ( Пункт 6 в редакції Постанови КМ N 1071 від 31.10.2012 )

( Пункт 7 виключено на підставі Постанови КМ N 1071 від 31.10.2012 )

( Пункт 8 виключено на підставі Постанови КМ N 1071 від 31.10.2012 )

Додаток
до Порядку

                                              ЗАТВЕРДЖЕНО
Міністерство економічного
розвитку і торгівлі
____ ____________ 200__ р.

                             ПЕРЕЛІК
товарів, що ввозяться ___________________________
(найменування підприємства)
для використання у промисловому виробництві
моторних транспортних засобів, класифікованих згідно
з УКТЗЕД за позиціями 8701-8705

------------------------------------------------------------------
|Код згідно | Найменування |Одиниця виміру |Кількість|Примітка|
| з УКТЗЕД | товару | | | |
------------------------------------------------------------------

 _______________________    __________    ________________________
(найменування посади (підпис) (ініціали та прізвище)
керівника підприємства)

М.П.

( Додаток із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1071 від 31.10.2012 )