Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17.06.2013 N 974

Про перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж
на просп. Корольова, вул. Симиренка та вул. Булгакова,
реконструкцію чотирьох камер на каналізаційному колекторі Д 1500 мм
на просп. 40-річчя Жовтня та заміну існуючих мереж
зовнішнього освітлення на вул. Булгакова

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою своєчасного введення в експлуатацію житлового будинку на вул. Булгакова, 13 у Святошинському районі, будівництво якого здійснюється за програмою доступного житла, забезпечення мешканців зазначеного житлового будинку комунальними послугами належної якості, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") виступити замовником перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж на просп. Корольова, вул. Симиренка та вул. Булгакова, реконструкції чотирьох камер на каналізаційному колекторі Д 1500 мм на просп. 40-річчя Жовтня та заміни існуючих мереж зовнішнього освітлення на вул. Булгакова за кошти спеціального фонду міського бюджету, а саме:

1.1. Перекладання водопровідної мережі Д 300 мм від будівлі бойлерної на просп. Корольова, 12-Ж до житлового будинку на вул. Симиренка, 5-В та перекладання вводів Д 300 мм на зазначену бойлерну;

1.2. Перекладання мережі дощової каналізації Д 600 мм на Д 800 мм на вул. Булгакова;

1.3. Перекладання мережі теплопостачання Д 125 мм на Д 250 мм від ТК 264/1-4 до ВТ-1;.

1.4. Реконструкції чотирьох камер з виконанням антикорозійного захисту їх конструкцій із застосуванням полімерних матеріалів на каналізаційному колекторі Д 1500 мм на просп. 40-річчя Жовтня;

1.5. Прокладання кабельної лінії 10 кВ від ТП 4659 до ТП 4637;

1.6. Перекладання кабельної лінії 10 кВ від ТП 4522 до ТП 4659;

1.7. Перекладання двох кабельних ліній 10 кВ від ТП 4636 до ТП 4637 із заміною обладнання на ТП 4637.

1.8. Заміни існуючих мереж зовнішнього освітлення в межах будівництва на вул. Булгакова.

2. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП "Спецжитлофонд" надати у встановленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки стосовно перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж на просп. Корольова, вул. Симиренка та вул. Булгакова, реконструкції чотирьох камер на каналізаційному колекторі Д 1500 мм на просп. 40-річчя Жовтня та заміни існуючих мереж зовнішнього освітлення на вул. Булгакова за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.

3. КП "Спецжитлофонд":

3.1. Визначити на конкурсних засадах у встановленому порядку генеральні проектну та будівельну організації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Забезпечити розроблення та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Здійснити фінансування перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж на просп. Корольова, вул. Симиренка та вул. Булгакова, реконструкції чотирьох камер на каналізаційному колекторі Д 1500 мм на просп. 40-річчя Жовтня та заміни існуючих мереж зовнішнього освітлення на вул. Булгакова за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.

3.4. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, організувати прийняття в експлуатацію зовнішніх інженерних мереж на просп. Корольова, вул. Симиренка та вул. Булгакова, каналізаційного колектора Д 1500 мм на просп. 40-річчя Жовтня.

4. Взяти до відома, що після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та введення в експлуатацію зовнішніх інженерних мереж на просп. Корольова, вул. Симиренка та вул. Булгакова, каналізаційного колектора Д 1500 мм на просп. 40-річчя Жовтня це майно зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва з подальшою передачею у володіння та користування (господарське відання) відповідним експлуатуючим організаціям.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М.І.

Голова О.Попов