Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ
22.09.2011 N 78/6294

Про затвердження містобудівного обґрунтування та
внесення змін до Генерального плану міста Києва та проекту
планування його приміської зони на період до 2020 року

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності", ДБН Б.1.1-4-2009 "Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування", враховуючи рішення Київської міської ради від 27.12.2007 N 1529/4362 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "СОЛТЕКС - ГРУПА" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу у складі житлових будинків, торговельно-офісних приміщень, об'єктів соціально-побутового призначення та громадського обслуговування на Броварському проспекті у Деснянському районі", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "СОЛТЕКС - ГРУПА", розглянувши "Містобудівне обґрунтування внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об'єкта містобудування - будівництва торговельного центру на земельних ділянках між Броварським проспектом та вул. Кіото у Деснянському районі м. Києва", Київська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити "Містобудівне обґрунтування внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об'єкта містобудування - будівництва торговельного центру на земельних ділянках між Броварським проспектом та вул. Кіото у Деснянському районі м. Києва", розроблене та погоджене в установленому порядку.

2. Внести зміни до Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, затверджених рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N 370/1804 (зі змінами та доповненнями), відповідно до пункту 1 цього рішення, а саме: змінити функціональне призначення земельної ділянки площею 3,1136 га, відведеної рішенням Київської міської ради від 27.12.2007 N 1529/4362, з будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу у складі житлових будинків, торговельно-офісних приміщень, об'єктів соціально-побутового призначення та громадського обслуговування на будівництво торговельного центру, а також змінити функціональне призначення території площею 1,6 га, яка була помилково зарахована до плану перспективного розвитку зеленої зони (на якій знаходяться господарські будівлі та споруди КП "Дарницьке лісопаркове господарство"), з території зелених насаджень загального користування на територію житлової та громадської забудови.

3. Внести зміни до Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 (із змінами та доповненнями), виключивши з Переліку буферних парків, які будуть створені на базі лісопаркових насаджень до 2010 року загального користування міста Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам (квадрати 57, 58 - пункт 6 таблиці 20 та пункт 20 таблиці 24), земельну ділянку площею 4,7136 га між Броварським проспектом та вул. Кіото у Деснянському районі м. Києва.

4. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виконання цього рішення в установленому порядку шляхом внесення відповідних змін до графічної та текстової частин Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Київський міський голова Л. Черновецький

"Хрещатик" N 168 (3993) від 15 листопада 2011 року