Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ
04.09.2014 N 61/61

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "Старкада"
у поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва,
експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративного
призначення з автомобільним паркінгом на вул. Тимірязєвській, 36
у Печерському районі м. Києва

Відповідно до статті 9, частини восьмої статті 93 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 31, 33 Закону України "Про оренду землі", зважаючи на численні скарги батьківського та педагогічного колективу середньої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 5 Печерського району міста Києва та звернення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про відкликання листа-погодження від 24.01.2005 N 1-2/13-21 на вилучення із користування комунального навчального закладу (ЗОШ I - III ступенів N 5) земельної ділянки на користь ТОВ "Старкада", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю "Старкада" у поновленні договору оренди земельної ділянки площею 0,27 га на вул. Тимірязєвській, 36 у Печерському районі міста Києва (кадастровий номер 82:188:043) від 24.05.2007 N 82-6-00420, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Старкада" на підставі рішення Київської міської ради від 22.02.2007 N 191/852 "Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Старкада" для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративного призначення з автомобільним паркінгом на вул. Тимірязєвській, 36 у Печерському районі м. Києва".

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

2.1. Вжити організаційно-правових заходів щодо повернення земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення, до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

2.2. Проінформувати товариство з обмеженою відповідальністю "Старкада" про прийняття цього рішення.

3. Комунальному навчальному закладу - середній загальноосвітній школі I - III ступенів N 5 Печерського району міста Києва здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою, необхідною для обслуговування і експлуатації навчального закладу, у тому числі земельною ділянкою, зазначеною у пункті 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Київський міський голова В. Кличко