КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 2243 від 10.12.2004
Про надання дозволу на тимчасове зайняття
тротуару та частково проїзної частини вулиці
біля будинку на вул. Лєскова, 4
у Печерському районі
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА
N 2319 від 15.12.2005 )
Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), Закону України "Про дорожній рух" ( 3353-12 ), враховуючи п. 37 рішення Київської міської ради від 14.03.2002 N 300/1734 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею" щодо відведення Державній податковій інспекції у Печерському районі м. Києва земельної ділянки на вул. Лєскова, 4 у Печерському районі, Державний акт на право постійного користування землею від 7 серпня 2003 р. N 82-4-00062 та зважаючи на клопотання Державної податкової інспекції у Печерському районі від 30 серпня 2004 р. 7662/9/01-009:
1. Дозволити закритому акціонерному товариству "Аеробуд", що здійснює будівельні роботи за замовленням Державної податкової інспекції у Печерському районі м. Києва, на час виконання робіт з 13.12.2004 до 25.12.2006 з реконструкції з розширенням адмінбудинку на вул. Лєскова, 4 тимчасове зайняття в межах будинків N 2, 4 на вул. Лєскова тротуару та проїзної частини вулиці довжиною 55 м шириною 1,5 м для організації будівельного майданчика та встановлення баштового крану, за умови виконання п. 2 цього розпорядження. ( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 2319 від 15.12.2005 )
2. Закритому акціонерному товариству "Аеробуд" в установленому порядку:
2.1. До початку робіт одержати в Головному управлінні контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ордер на виконання будівельних робіт.
2.2. Розробити та погодити з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації руху транспорту на період виконання робіт.
2.3. Встановити відповідні знаки, освітлення, забезпечити безпечний прохід пішоходів.
2.4. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини вулиці на всю ширину за типом існуючого, а тротуарів - фігурними елементами мощення та передати за актом КП ШЕУ Печерського району.
3. Відповідальність за безпечне проведення робіт покласти на голову правління ЗАТ "Аеробуд" Гольду А.В.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.
Голова О.Омельченко