КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 1691 від 28.11.2006

Про дозвіл на будівництво Другої нитки
головного міського каналізаційного колектора
у Голосіївському, Печерському, Шевченківському
та Подільському районах

( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА
N 822 від 03.07.20
07 )

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), Закону України "Про дорожній рух" ( 3353-12 ), на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2006 рік та згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 01.01.2006 N 1:

1. Дозволити відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" виконати роботи з будівництва Другої нитки головного міського каналізаційного колектора у Голосіївському, Печерському, Шевченківському та Подільському районах закритим способом згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією в термін до 31.12.2011 з частковим обмеженням дорожнього руху на вул. Петрівській та вул. Глибочицькій згідно з графіком, що додається. ( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 822 від 03.07.2007 )

2. Відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал":

2.1. Визначити на тендерній основі генеральну підрядну організацію.

2.2. До початку виконання робіт одержати в установленому порядку в управлінні державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) дозвіл на виконання робіт та у Головному управлінні контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ордер на виконання робіт.

2.3. Роботи виконувати згідно з Правилами виконання робіт по підземних спорудах та надземному інженерному обладнанню в м. Києві, затвердженими рішенням виконкому Київської міської Ради народних депутатів від 04.02.80 N 125.

2.4. Розробляти та погоджувати з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схеми організації дорожнього руху та безпечного проходу пішоходів в місцях виконання робіт із влаштування вертикальних шахт.

2.5. Забезпечити встановлення в місцях виконання робіт дорожніх знаків, сигнальних ліхтарів, огорожі встановленого зразка.

Передбачити влаштування постів для миття коліс автомобілів при виїзді з будівельних майданчиків для виключення забруднення проїзних частин вулиць, прилеглих до місць виконання робіт. ( Підпункт 2.5 пункту 2 доповнено абзацом другим згідно з Розпорядженням КМДА N 822 від 03.07.2007 )

2.6. Одержати дозвіл відповідного органу культурної спадщини на проведення будівельних робіт.

2.7. Після завершення робіт відновити благоустрій зеленої зони, покриття проїзної частини за типом існуючого, на всю ширину та довжину в межах розриття або зайняття проїзної частини, а тротуарів - на всю ширину та довжину в межах розриття або зайняття фігурними елементами мощення та передати за актами КП по утриманню зелених насаджень та КП по утриманню шляхів та споруд на них Голосіївського, Печерського, Шевченківського, Подільського районів.

3. Виконуючому обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова Л.Черновецький

Додаток
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 28.11.2006 N 1691

(в редакції розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 03.07.2007 N 822)

Графік
часткового обмеження дорожнього руху при виконанні
робіт із прокладання електрокабелів 10 кВ
через вул. Петрівську та вул. Глибочицьку
до будівельного майданчика N 9 при будівництві
Другої нитки головного міського каналізаційного
колектора у Голосіївському, Печерському,
Шевченківському та Подільському районах

Терміни часткового обмеження дорожнього руху на вул. Петрівській та вул. Глибочицькій:

------------------------------------------------------------------
| 06 липня 2007 р. | |
|---------------------------------| з 22.00 до 6.00 |
| 07 липня 2007 р. | |
|---------------------------------| |
| 08 липня 2007 р. | |
------------------------------------------------------------------

( Розпорядження доповнено Додатком згідно з Розпорядженням КМДА N 822 від 03.07.2007 )

Заступник голови - керівник апарату Б.Стичинський


Документи що посилаються на цей