МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.07.2008 N 102/346
Про скасування спеціальної санкції,
що застосована до суб'єкта
зовнішньоекономічної діяльності України
Згідно з Положенням про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженим наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 р. N 52 (реєстр. Мін'юсту України 05.05.2000 р. за N 260/4481), у зв'язку з усуненням порушення законодавства України, лист Служби безпеки України від 07.07.2008 N 8/4/4-5771дск, наказую:
1. Скасувати дію спеціальної санкції по відношенню до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, визначеного у додатку N 1 до цього наказу.
2. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О.А.) в установленому порядку довести цей наказ до Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Національного банку України, Служби безпеки України, Головного управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації.
3. Департаменту інформатизації (Заболоцький І.О.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на WEB-сторінці Міністерства в комп'ютерній мережі Internet.
4. Головному управлінню економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації (Лукашина М.В.) довести цей наказ до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України згідно з додатком N 1 до цього наказу.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора департаменту зовнішньоекономічної політики Андріящука В.В.
Заступник Міністра Н.Бойцун
Додаток N 1
до наказу Міністерства
економіки України
24.07.2008 N 102/346
ПЕРЕЛІК
суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності
України, до яких скасовано
дію спеціальних санкцій
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
|N| Назва |Область| Адреса |Код ЄДРПОУ| Сума |Валюта|Причина| N наказу, | Підстава |
| | резидента | | резидента | |заборг.| |скасув.| яким була | |
| | | | | | тис. | | | заст. | |
| | | | | | од. | | |спецсанкція | |
|-+------------+-------+------------+----------+-------+------+-------+---------------+-------------|
|1|ПП |М. КИЇВ|М. КИЇВ, |0032208596| 0 | | |Наказ |Матеріали |
| |"СТИВІДОРНА | |ВУЛ. | | | | |N 102/92 |СБУ вих. |
| |КОМПАНІЯ | |КУТУЗОВА, | | | | | |N 8/4/4-5771-|
| |"ХЕРСОНСЬКИЙ| |18/7, Р/Р | | | | |від |дск від |
| |МОРСЬКИЙ | |260031976 | | | | |25.02.2008 р. |07.07.2008, |
| |ТЕРМІНАЛ" | |У ВАТ | | | | | |вх. |
| | | |"КРЕДИТПРОМ-| | | | | |N 07/928-дск |
| | | |БАНК" | | | | | |від |
| | | |М. КИЇВ, | | | | | |10.07.2008 |
| | | |МФО 300863. | | | | | | |
| | | |ДИРЕКТОР - | | | | | | |
| | | |ШЕНЦЕВ І.Ф. | | | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Тлумачення причин скасування:
1 - Заборгованість погашена в повному обсязі.
2 - Заборгованість списана на результат фінансовогосподарської діяльності.
3 - Винесено рішення суду на користь українського підприємства.
4 - Підприємство ліквідоване.
Начальник відділу контролю за
зовнішньоекономічною діяльністю О.Жижко