НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
23.12.2008 N 2345
Про прийом пропозицій щодо технічної
розробки багатоканальних цифрових
загальнонаціональних мереж мовлення
МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5
Розглянувши інформацію ліцензійного департаменту щодо створення цифрового загальнонаціонального каналу мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ5, відповідно до рішень Національної ради від 23.04.2008 N 854, 855, 856 та від 16.07.2008 N 1337, Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Плану поетапного переходу телемовлення на цифрові стандарти мовлення, керуючись ст. 21, 22 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ( 3759-12 ), Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" ( 538/97-ВР ), Національна рада ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до суб'єктів господарської діяльності щодо надання протягом місяця з дати прийняття цього рішення пропозицій стосовно технічної розробки цифрового загальнонаціонального каналу мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T (MPEG-4), згідно з додатком (підписаним начальником управління науково-технічного і частотного розвитку та начальником фінансово-економічного управління).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови Національної ради І.Куруса.
Голова Національної ради В.Шевченко
Відповідальний секретар В.Лясовський
Додаток
до рішення Національної ради
23.12.2008 N 2345
1. Статутні документи.
2. Організаційно-технічні зобов'язання, які включають інформацію про:
- наявність досвіду відповідної діяльності;
- наявність фахівців для технічної розробки мережі та її експлуатації;
- оператора телекомунікацій багатоканальної телемережі;
- гарантії щодо забезпечення трансляції програм;
- строки готовності мережі до експлуатації, отримання дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу мовлення та початку сплати за користування радіочастотним ресурсом;
- терміни освоєння території розповсюдження програм.
3. Фінансово-економічні зобов'язання, які включають інформацію про:
- наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;
- наявність інвестування для придбання і реалізації перетворювачів цифрового сигналу не менше 6 млн.грн.;
- джерела виконання інвестиційного проекту;
- основні етапи виконання інвестиційного проекту та термін його окупності;
- передбачуваний рівень рентабельності підприємства;
- тарифи на розповсюдження сигналу для телерадіоорганізацій.
4. Інші документи, передбачені статтею 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ( 3759-12 ).
Пропозиції щодо технічної розробки регіонального мультиплексу МХ-5 приймаються виключно від місцевих суб'єктів господарської діяльності.
Вимоги щодо створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі можуть бути відкореговані в ході прийняття остаточного рішення про видачу ліцензії провайдера програмної послуги, а також фактичної розбудови чи технічної розробки каналу мовлення.
Начальник управління науково-технічного
і частотного розвитку Т.Мироненко
Начальник фінансово-економічного управління М.Карпунцов
Документи що посилаються на цей
- Про заяву ДП "ООРТПЦ", м. Одеса, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги на цифровому загальнонаціональному каналі мовлення МХ-2 у стандарті DVB-T (MPEG-4)
- Про заяву ДП РТПЦ АРК, м. Сімферополь, АР Крим, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги на цифровому загальнонаціональному каналі мовлення (МХ) у стандарті DVB-T (MPEG-4)
- Про заяву Концерну РРТ, м. Київ, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги на цифровому загальнонаціональному каналі мовлення МХ у стандарті DVB-T (MPEG-4)