КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 10 липня 1998 р. N 1048
м. Київ
Про надання у 1998 році пільгового
довгострокового державного кредиту
молодим сім'ям та одиноким молодим
громадянам на житлове будівництво
Відповідно до статті 10 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" ( 2998-12 ), Указу Президента України від 4 грудня 1996 р. N 1165 "Про додаткові заходи щодо реалізації державної молодіжної політики", постанов Кабінету Міністрів України від 3 грудня 1997 р. N 1352 "Про додаткові заходи щодо реалізації молодіжної житлової політики" та від 18 березня 1998 р. N 375 "Про перелік об'єктів, що підлягають фінансуванню за рахунок коштів, одержаних від зміни понижуючого коефіцієнта до норм амортизації" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Міністерству фінансів забезпечити фінансування Міністерства у справах сім'ї та молоді у сумі 18600 тис. гривень з метою надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла з пропорційним щоквартальним розподілом.
Прийняти пропозицію Міністерства у справах сім'ї та молоді і Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при цьому Міністерстві про розподіл зазначених коштів серед регіонів, з урахуванням обсягів будівництва (реконструкції) житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян, пропорційно виділеним коштам місцевими бюджетами згідно з додатком.
2. Міністерству у справах сім'ї та молоді забезпечити утримання виконавчих органів Фонду сприяння" молодіжному житловому будівництву при Міністерстві у справах сім'ї та молоді за рахунок асигнувань, передбачених цьому Міністерству на молодіжні програми, та врахувати це під час підготовки проекту Закону України про внесення змін і уточнень до Державного бюджету України на 1998 рік.
3. Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при Міністерстві у справах сім'ї та молоді:
забезпечити освоєння коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах для надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла, і контроль за цільовим та ефективним їх використанням. Вкладати кошти у будівництво житлових будинків з високим ступенем будівельної готовності;
перевагу у наданні пільгового довгострокового державного кредиту на будівництво (реконструкцію) житла надавати багатодітним молодим сім'ям у встановленому порядку.
4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:
у двотижневий термін подати Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при Міністерстві у справах сім'ї та молоді пропозиції щодо об'єктів незавершеного житлового будівництва, які можуть бути використані з метою будівництва (реконструкції) житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян у межах коштів, зазначених у додатку;
сприяти створенню консультаційних центрів Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при Міністерстві у справах сім'ї та молоді, їх фінансовому і матеріально-технічному забезпеченню.
5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Міністра Кабінету Міністрів України Толстоухова А. В.
Перший віце-прем'єр-міністр України А.ГОЛУБЧЕНКО
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 10 липня 1998 р. N 1048
Розподіл коштів
на будівництво житла молодим сім'ям
та одиноким молодим громадянам
| Регіон |
Сума коштів (тис. гривень) |
| Автономна Республіка Крим | 750 |
|
області: |
|
| Вінницька | 1400 |
| Волинська | 250 |
| Дніпропетровська | 1000 |
| Донецька | 1000 |
| Житомирська | 300 |
| Закарпатська | 250 |
| Запорізька | 900 |
| Івано-Франківська | 300 |
| Київська | 1000 |
| Кіровоградська | 300 |
| Луганська | 2000 |
| Львівська | 700 |
| Миколаївська | 500 |
| Одеська | 500 |
| Полтавська | 350 |
| Рівненська | 300 |
| Сумська | 1000 |
| Тернопільська | 300 |
| Харківська | 1000 |
| Херсонська | 350 |
| Хмельницька | 350 |
| Черкаська | 350 |
| Чернівецька | 250 |
| Чернігівська | 500 |
| м. Київ | 2500 |
| м. Севастополь | 200 |
| Всього | 18600 |
Міністр Кабінету Міністрів України А.ТОЛСТОУХОВ