Це застаріла редакція документу. Перейти на останню

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 17 серпня 2002 р. N 1144
Київ

Про заходи, пов'язані із задоволенням
державних потреб у друкованій продукції

На виконання Указу Президента України від 7 листопада 2001 р. N 1049 "Про невідкладні заходи щодо впорядкування діяльності державних (національних) акціонерних та холдингових компаній" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Фонду державного майна забезпечити:

1) за участю Української державної акціонерної холдингової компанії "Укрпапірпром" (далі - Компанія) проведення на конкурсних засадах продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств "Київський картонно-паперовий комбінат" (м. Обухів), "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" (Львівська область), "Львівкартонопласт", "Рубіжанський картонно-тарний комбінат" (Луганська область) та "Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат" (Одеська область), що перебувають у загальнодержавній власності та передані до статутного фонду Компанії, відповідно у розмірі 30, 26, 26, 20 та 18,5 відсотка;

2) з метою запобігання зменшенню статутного фонду Компанії відшкодування вартості активів за рахунок коштів, отриманих від продажу акцій зазначених товариств. Решту коштів перерахувати до державного бюджету;

3) передачу до статутного фонду Компанії пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Понінківський картонно-паперовий комбінат" в розмірі 10 відсотків;

4) внесення змін до Статуту Компанії, передбачивши серед її завдань:

координацію заходів у сфері забезпечення папером і картоном вітчизняного виробництва випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів, розроблення рекомендацій щодо захисту внутрішнього ринку картонно-паперової продукції та пропозицій щодо визначення шляхів розвитку целюлозно-паперової промисловості;

організацію виробництва друкарських видів паперу та картону на підприємствах галузі для випуску підручників, навчально-методичної та іншої друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів, у тому числі виготовлення бланків та форм статистичної звітності:

проведення аналітичного і маркетингового дослідження внутрішнього ринку картонно-паперової продукції, цінової та технічної експертизи сировини, готової друкованої продукції, обладнання підприємств галузі.

2. Погодитися з пропозицією правління Компанії щодо придбання нею за рахунок власних ресурсів акцій відкритого акціонерного товариства "Понінківський картонно-паперовий комбінат" в розмірі, необхідному для забезпечення державного контролю за діяльністю цього товариства.

Фонду державного майна визначити механізм закріплення у державній власності пакета акцій цього товариства у розмірі 50 відсотків плюс одна та внести Кабінетові Міністрів України відповідні пропозиції.

3. Українській державній інноваційній компанії забезпечити у поточному році надання Компанії в установленому порядку кредиту для фінансування інноваційного проекту, пов'язаного із створенням у відкритому акціонерному товаристві "Понінківський картонно-паперовий комбінат" сучасного виробництва друкарських видів паперу, зокрема газетного, з використанням вторинної сировини з метою задоволення першочергових державних потреб у друкованій продукції.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ


Документи що посилаються на цей