ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
02.06.2003 N 11/7-16-8471-ЕП

Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць
Начальнику ІАМУ

Щодо скасування дії спеціальної санкції

Повідомляємо, що наказами Мінекономіки та з питань європейської інтеграції України від 29.05.2003 N 50/189, від 02.06.2003 N 50/191 скасовано дію спеціальних санкцій - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності та тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності, застосованої до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України за порушення чинного законодавства України у сфері зовнішньоекономічних відносин.

Направляємо для керівництва та використання в роботі зазначені накази Мінекономіки та з питань європейської інтеграції України стосовно скасування дії спеціальних санкцій, застосованих до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, вказаних у додатку до цього листа.

У випадку виявлення фактів порушення вимог діючого законодавства при здійсненні зовнішньоекономічних операцій зазначеними вітчизняними суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, в тому числі окремо за фактами порушення митних правил, своєчасно інформувати Управління митної статистики Держмитслужби (телефон/факс (044) 247-27-40).

Заступник Голови Служби Ю.Коновченко

(Додаток не наводиться)


Документи що посилаються на цей