МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
15.03.2006 N 119

Про організацію виконання постанови
Кабінету Міністрів України від 6 травня 2005 р. N 325

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.05 N 325 "Питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу" (із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2006 N 243 наказую:

1. Покласти на районні (обласні) інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції приймання та реєстрацію приймальних квитанцій (форми N ПК-1 і N ПК-2), виданих суб'єктами господарювання, які мають власні (орендовані) переробні потужності, за продані їм на забій худобу та птицю, облікових листів (форма N 100 (100 а) худоби та птиці, які забиті та перероблені у власних (орендованих) переробних цехах сільськогосподарських товаровиробників, відповідальність за достовірність їх даних, своєчасність приймання та подання у встановлені терміни відомостей управлінням агропромислового розвитку районних та головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, а контроль на Державну інспекцію з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку (Білий О.І.).

2. Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики (Зуб Г.І.), Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д.М.) подавати в установленому порядку Державному казначейству України розподіл коштів державного бюджету, передбачених для фінансової підтримки, що надається сільськогосподарським товаровиробникам за вирощені ними та продані на забій і переробку суб'єктам господарювання, які мають власні (орендовані) переробні потужності, або забиті та перероблені у власних (орендованих) переробних цехах молодняк великої рогатої худоби, свині та курчата-бройлери, качки, гуси, індики (далі фінансова підтримка за вирощену і продану худобу та птицю).

3. Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією, Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики визначитись за підсумками роботи за звітний період щодо ефективності механізму виплати фінансової підтримки за вирощену і продану худобу та птицю, і у разі необхідності внести пропозиції щодо перерозподілу коштів між регіонами.

4. Міністерству аграрної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних та управлінню агропромислового розвитку Севастопольської міської державних адміністрацій забезпечити своєчасність подання, достовірність інформацій про нарахування фінансової підтримки за вирощену і продану худобу та птицю та її виплати сільськогосподарським товаровиробникам відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються на фінансову підтримку виробництва продукції тваринництва (додаток 3), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2005 N 325, а також фінансової звітності про використання коштів у встановленому порядку.

5. Відповідальними за цільове використання коштів державного бюджету, що спрямовуються на фінансову підтримку є Міністр аграрної політики Автономної Республіки Крим, начальники головних управлінь агропромислового розвитку обласних, начальники управлінь агропромислового розвитку районних, начальник управління агропромислового розвитку Севастопольської міської державних адміністрацій.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Пабата В.О.

Міністр О.П.Баранівський


Документи що посилаються на цей